Штрафи в Польщі
5/5 - (21 голос)
Штрафи в Польщі

Штрафи в Польщі набагато вищі, ніж в країнах СНД. Той, хто коли небудь там був, особливо на авто, про це знають.

У Польщі, як і в нашій країні встановлено правосторонній рух. Коли Вас зупиняє інспектор, виходити з авто без його дозволу не можна. Інспектор сам підходить до авто, документи необхідно надати через відкрите вікно, тільки коли інспектор попросить Вас вийти — це можна буде зробити.

Зупинити засіб пересування інспектор може жезлом або просто рукою. Польський жезл не смугастий, а круглий як зазначено на фото нижче.

На дорогах можуть бути патрульні машини без написів «POLICJA», але таке авто має бути обладнано прихованими проблисковими маячками та приладами вимірюють швидкість.

Крім поліції можуть зупинити співробітники митниці SLUZBA CELNA і прикордонна служба STRAZ GRANICZNA

Штрафи в Польщі

Прикордонна та митна служба може Вас зупинити по всій території Польщі, а не тільки в прикордонній території. Їх завдання перевірити документи, особливо паспорта на предмет цільового використання візи і термінів перебування.

Діти до 12 років, або зростом нижче 150 см повинні бути в дитячому кріслі, всі пасажири і водій повинні бути пристебнуті ременями безпеки. У машині має знаходитись вогнегасник, аптечка, світловідбиваючий жилет (згідно з правилами, кожен пасажир повинен мати такий жилет), знак аварійної зупинки.

Що потрібно брати з собою в Польщу коли їдеш на авто, читайте тут !

 

Штрафи в Польщі

Штрафи за перевищення швидкості

Обмеження по швидкості:

 • 50 км /год — у населених пунктах від 5:00 до 23:00
 • 60 км /год — у населених пунктах від 23:00 до 5:00
 • 100 км /год — на швидкісній дорозі і дорозі, що має хоча б по дві смуги руху в кожному напрямку
 • 120 км /год — на швидкісній двосмуговій дорозі
 • 140 км /год — на автомагістралі

При перевищенні швидкості вилучаються права на 3 місяці і виписується штраф, права вилучає інспектор і виписує тимчасові, які діють 24 години.

Обмеження швидкості починається зі знака «забудована місцевість» (білий знак з чорними контурами будинків)

Штрафи в Польщі

Посвідчення водія вилучають тільки в тому випадку, якщо порушення було в межах населеного пункту, в інших випадках передбачено штраф.

Штрафы в Польше для водителейШтрафы в Польше для водителей

Штрафи за перевищення кількості пасажирів

У Польщі є такий штраф. Якщо пасажирів в авто більше, ніж передбачено, водія позбавляють посвідчення на 3 місяці і штраф, 100 зл. за кожного «зайвого» пасажира.

Штрафи в Польщі за водіння у п’яному вигляді

Окрім штрафу за водіння у п’яному вигляді також вилучається посвідчення водія на 3 роки.

Якщо сталось ДТП і з’ясувалось, що водій був у стані алкогольного сп’яніння, водійське посвідчення вилучається назавжди. Однак через 10 років можна з дозволу суду повернути водійське посвідчення, але необхідно в авто поставити алкогольний іммобілайзер. Пристрій вимірює кількість алкоголю в повітрі, що видихається. У разі якщо буде перевищення, авто буде заблоковано.

Якщо буде виявлено у водія більше 0,2 мг алкоголю на 1 літр крові, буде виписаний штраф, автомобіль заберуть під арешт, водій отримає арешт до 2-х років.Штрафи за водіння у п'яному вигляді

Штрафи за паркування в не встановленому місці

Як і у всій Європі необхідно паркувати авто правильно. На парковках і в спеціально відведених для цього місцях. У випадках платного паркування необхідно оплатити стоянку в паркоматі (автомати для оплати парковки), після оплати необхідно чек про оплату покласти під лобове скло, таким чином показавши перевіряючим що за парковку Ви оплатили, якщо такого талона НЕ буде, колесо автомобіля буде заблоковано спеціальним пристроєм.

Практично у всіх містах Польщі необхідна плата за паркування з 8.00-20.00. У нічний час, вихідні та святкові дні парковка безкоштовна.

У разі паркування на місцях для інвалідів, водія чекає штраф 500 злотих, якщо ж машину забрали на штраф майданчик, необхідно буде оплатити за послуги евакуатора і зберігання транспорту, буває що такі послуги коштують більше самого штрафу.

Штрафи в Польщі за прострочену страховку

Для того, щоб заїхати до Польщі на своєму авто необхідно мати «Зелену карту» — страховий поліс на автомобіль, який підтримують країни, учасники системи «Зелена карта». В цю систему входять 47 країн, Польща в їх числі, без такої страховки заїхати на територію ЄС не можна.

Яка повинна бути страховка для пасажирів дивіться тут .

Зелену карту перевіряють як на в’їзді так і  при виїзді. В разі простроченння зеленої карти — виписується штраф, від 700 — 6000 злотих. Сума штрафу залежить від кількості прострочених днів.

Штрафи за прострочений страховий поліс в Польщі
Термін після закінчення полісу «Зелена карта» Штрафи для легкових автомобілів Штрафи для вантажних автомобілів і автобусів
до 3 днів 740 zł 1. 110 zł
від 3 до 14 днів 1. 850 zł 2 780 zł
більше 14 днів 3 700 zł 5 550 zł
Найпоширеніші штрафи:

  • їзда з не пристебнутими ременями безпеки 100 zł
  • перевищення швидкості від 50 до 500 zł
  • користування телефоном під час їзди на автомобілі, мотоциклі 200 zł
  • розворот в забороненому місці від 200 до 400 zł
  • переїзд на протилежну смугу в недозволеному місці: від 50 до 500 zł
  • проїзд на червоне світло світлофора: від 300 до 500 zł.
  • їзда без включених фар від 100 до 200 zł.
  • порушення правил, що могло спричинити аварійну ситуацію або ДТП 500 zł.
  • неправильну парковку від 100 до 500 zł.

Тепер Ви знаєте основні штрафи в Польщі, якщо у Вас є питання або Ви хочете поділитися своїм досвідом з іншими, пишіть все в коментарях.

Штрафи в Польщі — З цією статтею також цікавляться:

Нерухомість в Польщі Які є польські банки і в якому краще відкрити рахунок? Яка мінімальна і середня пенсія в Польщі?
Нерухомість в Польщі Які є польські банки і в якому краще відкрити рахунок? Яка мінімальна і середня пенсія в Польщі?

Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Грошова допомога українцям в Польщі

4/5 - (6 голосов) 15 000 грн – нова грошова виплата для українців в Польщі! Хороші …

Подписаться
Уведомление о
guest
357 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Oleksandr
Oleksandr
1 день назад

Я недавно перевищив швидкість руху на 20 кілометрів, то польські гниди здерли з мене 800 злотих, я їхав по трасі , де висіла табличка, що неподалік якесь село і гниди говорили , що я їхав в населеному пункті, який по факту був біля траси, як можна оскаржити рішення уїбанів польських? В мене закінчився термін дії техогляду на автомобілі, я зараз в Німеччині, техогляд треба проходити в Польщі, я не буду заради того їхати в Польщу, щоб його оформити, що буде по приїзду в Польщу мені? Цікаво, дуже важко стримати себе при зустрічі з поліцією Польщі на дорозі, коли вони починають виносити міски, дуже хочеться переїбати їх, щоб не встало ніколи чмо))) мій Вайбер для зв’язку +48518712453

Yaroslav
Yaroslav
7 місяців назад

Забрали права за перевищення швидкості!
Доброго дня. Три місяці тому забрали права за перевищення швидкості на 50 км/год. Хтось стикався з таким і який подальший порядок дій? 

Unlx
Unlx
Відповідь для  Yaroslav
7 місяців назад

А взагалі то права українське або польське. знайомий казав що
вилучені українські права передають на Україні штраф платити в Польщі а забирати в Україні. А так між іншим ви впевнені що права у вас вилучили законним шляхом може вони порушили процедуру. Я б поспілкувався з юристом. Тому що є ще один поганий нюанс на який мало хто звертає увагу. а ви потрапили в бази даних поліції. Тому при отриманні візи повинні великі шанси отримати відмову

Олексій
Олексій
Відповідь для  Yaroslav
7 місяців назад

Всього-то на 50 км / год

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Yaroslav
7 місяців назад

Сплатіть штраф а права повинні відправити в Україну за місцем прописки в МРЕВ

Ковідло
Ковідло
Відповідь для  Yaroslav
7 місяців назад

чому так довго тримав це в собі, аж 3 місяці?

Рз
Рз
8 місяців назад

Штрафи за перевищення швидкості.
Привіт. Підкажіть будь ласка, якщо попав на камеру, і автомобіль на польській реєстрації (консульський облік) куди прийде штраф? І чи взагалі прийде? Дякую)

ЛЮБОВ
ЛЮБОВ
Відповідь для  Рз
8 місяців назад

Прийде поштою фото і штраф, на адресу, на якій замельдований власник. Або можуть вислати запрошення до поліції. Якщо не впевнені, що буде штраф і на протязі кількох днів не має ніяких аркушів у поштовій скриньці, то краще перестрахуватися і звернутись в найближчий пункт поліції і самому вияснити цю ситуацію. Інформація основана на розповідях поляків.

Він
Він
Відповідь для  ЛЮБОВ
8 місяців назад

але якщо камери в Україні, то що тоді?)

ЛЮБОВ
ЛЮБОВ
Відповідь для  Він
8 місяців назад

То ви одразу уточнюйте, де ймовірно Вас «спіймала» камера! Якщо в Україні, то 99% , що нічого не буде. Багато камер ще не працює, деякі працюють в тестовому режимі. Якщо все таки, Ви той «щасливчик» і Вас спіймала камера, то якщо є загальна база з поліцією і митницею, то прийде штраф по місцю прописки в Україні.

Він
Він
Відповідь для  ЛЮБОВ
8 місяців назад

я не автор, але скоріш за все в автора така ж ситуація, оскільки написано про консульський облік.
Так, теж розумію що шанс що ті камери працюють то 50 на 50, тимпаче якщо авто на польській реєстрації.
але тут саме цікаво, чи будуть відправляти на місце замешканія в польші чи на прописку в україні, ххоча в україне не машкаю, що теж дивно

ЛЮБОВ
ЛЮБОВ
Відповідь для  Він
8 місяців назад

Хм, не думаю, що поліція України буде висилати штрафи у Польщу Хіба що, через Консульство .

Він
Він
Відповідь для  ЛЮБОВ
8 місяців назад

ну теж, з другої сторони звідки їм знати чія то машина

Марія
Марія
Відповідь для  ЛЮБОВ
6 місяців назад

А чи зможе українець виїхати з Польщі на Україну якщо має цей штраф але їхав на чужій машині але власник вказав ім’я того хто порушив ?

Валерик
Валерик
Відповідь для  Рз
8 місяців назад

Рік тому мені виписала поліція в Україні штраф, до цього дня нічого не прийшло не в Україні не на кордоні.

Він
Він
Відповідь для  Рз
8 місяців назад

Їхав з України в Польщу, давно на польській реєстрації і на мені.
Де шукати штрафи, як вони звичайно є?
В дії? Або в польській аплікації?
Ага, а ще як швидко вони прийдуть?

Ковідло
Ковідло
Відповідь для  Рз
8 місяців назад

прилетить тому на кого важить тачка (на кого зареєстрована на фірму, на фіз.тело)

Володимир
Володимир
Відповідь для  Рз
8 місяців назад

А ви впевнені, що та камера фіксує швидкість. Камера це не фото- радар.

Рз
Рз
Відповідь для  Володимир
8 місяців назад

Можливо не так написав. Фото радар зафіксував

Він
Він
8 місяців назад

Навігація
Підскажіть, програму, подібну до польського яносіка, щоб спокійно доїхати від кордону до середини України

Roman
Roman
Відповідь для  Він
8 місяців назад

Waze

Anna
Anna
Відповідь для  Він
8 місяців назад

Sygic, ми користуємося, але як він працює в Україні я не знаю

він
він
Відповідь для  Anna
8 місяців назад

Добре спробую

Unlx
Unlx
Відповідь для  Він
8 місяців назад

Googl maps точно доїдете до середини України, а там вже як пощастить

він
він
Відповідь для  Unlx
8 місяців назад

Так собі як чесно навігатор)

Unlx
Unlx
Відповідь для  він
8 місяців назад

Не спорю але має всі свіжі дані по знакам, рішеннями, пробках

Руслан
Руслан
8 місяців назад

Права на керування авто
Підскажіть пожалуста, мені дали заборону на кирування авто на чотири роки по Європі і забрали права, чи можна найти якийсь воход з цеї ситуації? В Україні я їх зможу зробити без проблем

максимум
максимум
Відповідь для  Руслан
8 місяців назад

ну так вже, знаю, садили в Польщі людей, за підроблені документи.
Так що не рекомендую.
І якщо забрали аж на 4 роки, значить, що накоїв щось серйозне … .учісь відповідати за свої косяки !!

Василь
Василь
Відповідь для  Руслан
8 місяців назад

Та хоч в Польщі по чесному зроби права, у тебе заборона управління на чотири роки, розумієш? Якби я тебе зловив бухим за кермом, я б тобі руки вирвав. Яка нафіг має бути ситуація, щоб сісти за кермо під дією алкоголю? На такі випадки є таксі. На мандати ідіоти мають 6-7 тис. Злотих, а на таксі не мають тих пару дих.

Саньок
Саньок
Відповідь для  Руслан
8 місяців назад

Просто забрали на 4 роки і без штрафу? Дивно. Найчастіше забирають права за грубі порушення, або вибуху їзду. А в Україні «зробиш без проблем» і знову будеш так само їздити? Ну красава.

Руслан
Руслан
Відповідь для  Саньок
8 місяців назад

З штрафом забрали, і ти не з наших моє ситуації чому мені довелося сісти за кермо в такому стані

Саньок
Саньок
Відповідь для  Руслан
8 місяців назад

розкажи, в чому проблема?

Сергій
Сергій
Відповідь для  Руслан
8 місяців назад

Права забрали в Польщі? За що саме?

Олексій
Олексій
Відповідь для  Руслан
8 місяців назад

Шкода що в школу не відправили ..

Unlx
Unlx
Відповідь для  Руслан
8 місяців назад

Відібрані права не сама ваша біда, що ви начудили що у вас права забрали. Гірше те що ви потрапили в бази даних поліції (вітаю в цифровому концтаборі) це вам може позначитися відмовою при подачі документів на карту або візу.
Єдине що можна зробити ще сподіватися в тому, що по відношенню до вас була порушена процедура наприклад перевірка на алкоголь проводилася без свідків і .т.д Хто наклав на вас покарання поліція був суд. Тут вам треба брати адвоката і спробувати відбитися. Це може бути накладно але окупиться в майбутньому.

Vadim
Vadim
9 місяців назад

Штраф
Вітаю. Два місяці як заїхав на працю, коли перетинав кордон, мене направили до стражів з повісткою. По приїзду виявилось, що в прошлому році я робив більше ніж 160 годин (роботодавця взяли за сраку), сказали штраф 100-200 злотів, але треба чекати листа, і оплатить. Я по безвізу, вже залишився місяць, а листа ще нема. Питання полягає в тому, хтось зтикався з такою проблемою, і що очікувати якщо я буду їхати через кордон, а листа так і не дочекаюсь.

Денис
Денис
Відповідь для  Vadim
9 місяців назад

Можливо скажуть на кордоні оплатить але це неточно

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Vadim
9 місяців назад

так і буде, поки не оплатити НЕ впустять до себе

Vadim
Vadim
Відповідь для  Covidlo
9 місяців назад

Така гарна жопа, я так зрозумів … Картина … останній день Безвіза, я на кордоні, і мене не випускають ..

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Vadim
9 місяців назад

якщо сума НЕ велика краще заплати відразу. А на рахунок НЕ випускають, то нехай покажуть закон про НЕ випускають Поки не заплатиш штраф, і з перекладом на укр. мова. не допоможе дзвони нашим погранцам або кричи в вікно, може почують і прийдуть на допомогу, тебе визволяти
до речі можуть зробити обшук і знайти гроші, але тут я хз як себе вести, чинити опір чи розслабитися, просить адвоката, понятих ….

Vadim
Vadim
Відповідь для  Covidlo
9 місяців назад

Заплатить не біда, страж сказав чекати листи тижнів зо два, і тільки потім оплатити штраф. Так уже два місяці минуло з того моменту. Зв’язався з роботодавцем, тей ніяк допомогти не може, прискорити процес, або поцікавитися мене в вартою, один добре кошти поверне витрачені на штраф.

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Vadim
9 місяців назад

поверне гроші, швидше за тоді, коли ти до нього приїдеш ще раз працювати і то швидше за все йому потрібно буде нагадати, а то вони зазвичай забувають про свої борги комусь.

Денис
Денис
Відповідь для  Vadim
9 місяців назад

І скільки штрафу?

Тетяна
Тетяна
9 місяців назад

Що буде за прострочений техогляд?

Вікторія
Вікторія
9 місяців назад

Водійські права, штраф, конфіскація
Напишіть будь ласка, хто стикався з конфіскацією прав за перевищення швидкості. Штраф оплатили, сказали чекати 3 місяці і потім їх передадуть в посольство і можна буде забрати. Додзвонитися туди не можемо. Можливо хтось був в такій ситуації, чи реально їх забрати? Може є номери, за якими реально додзвонитися в посольство, тому що відповідає автовідповідач і все.

Славко
Славко
Відповідь для  Вікторія
9 місяців назад

У колеги права взагалі додому за місцем проживання відправили

Вікторія
Вікторія
Відповідь для  Славко
9 місяців назад

А через скільки часу приблизно не знаєте?

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Вікторія
9 місяців назад

Вам відправлять їх за місцем прописки в МРЕВ там їх заберете.

Unlx
Unlx
Відповідь для  Вікторія
9 місяців назад

А так між іншим поцікавтеся у адвоката або взагалі дії поліції були правомірними. Можливо поліцейських побачили що ви не місцеві і вирішили не морочитися процедурою

Unlx
Unlx
Відповідь для  Вікторія
9 місяців назад

Ну все ви потрапили в польські бази даних. Як благонадійні іноземці. Ви можете отримати відмову в карті постійного побиту або відмову у візі. Так що вилучення прав не сама велика біда. Знайомий просто потрапив в поліцію для з’ясування особи де в його взяли відбитки пальців тепер йому не дають стійке побитий через це.
Повернетеся в Україні напишете заяву втратили і отримаєте нові права

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Вікторія
9 місяців назад

скоріше відправили за місцем їх видачі. консулу то на кой ляд ваші права

Вікторія
Вікторія
Відповідь для  Covidlo
9 місяців назад

А де це можна уточнити не підкажете?

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Вікторія
9 місяців назад

auto.bigmir.net/autonews/law/1618102-Za-chto-ukraincev-mogut-lishit-voditel-skih-prav-v-Pol-she-prichiny

zoyc
zoyc
Відповідь для  Вікторія
9 місяців назад

А як це сталося? Вас зупинила поліція?

Вікторія
Вікторія
Відповідь для  zoyc
9 місяців назад

Так, на місці виписали штраф і забрали права, сказали через 3 місяці заберете в посольстві

zoyc
zoyc
Відповідь для  Вікторія
9 місяців назад

жесть

він
він
Відповідь для  Вікторія
9 місяців назад

Це ж наскільки треба перевищити, щоб забрали права

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  він
9 місяців назад

50 км

Ksenia
Ksenia
10 місяців назад

штраф
Хто потрапляв в таку ситуацію, що не сплатив штраф за безквитковий проїзд (у мене пройшло півроку)?
Що робити?
Потрібно подавати на карту, а я не знаю що з цим штрафом робити.

Suspected
Suspected
Відповідь для  Ksenia
10 місяців назад

Оплачувати, що ще з ним робити. Тільки тепер значно більше сплатиш

Ksenia
Ksenia
Відповідь для  Suspected
10 місяців назад

Наскільки більше?

Suspected
Suspected
Відповідь для  Ksenia
10 місяців назад

Не знаю навіть. Знаю тільки що якщо протягом двох тижнів НЕ оплачуєш, то штраф збільшується на 2. А ось що на рахунок півроку. я не в курсі))

Eric
Eric
Відповідь для  Ksenia
10 місяців назад

Нічого не оплачуйте, є маса людей, які отримали карту і ще ніколи штраф за квиток НЕ завадив в отриманні картки, не звертайте увагу на це. Я особисто знаю людей, які мали по 6 штрафів і успішно отримали документи.

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Eric
10 місяців назад

І звідки ж ти таке чудо вилізло ..

Eric
Eric
Відповідь для  Oleksii
10 місяців назад

Яке?

Eric
Eric
Відповідь для  Oleksii
10 місяців назад

Це ти на мене диво?!

Mari
Mari
Відповідь для  Ksenia
10 місяців назад

Штраф потрібно оплатити. При подачі на карту, коли почнуться перевірки по інших інстанцій-штраф ,, вилізе «.Вони навіть будуть знати, що Ви його оплатили, де і коли. В іншому випадку заплатите при перетині кордону, але вже будете Внесено в базу!
Успіхів!

Alina
Alina
Відповідь для  Ksenia
10 місяців назад

Йти в ужонд транспорту, де видають картки міські на проїзд і оплачувати.

Макс
Макс
11 місяців назад

Uber Убер ШТРАФ
Привіт, мені потрібна допомога проблема в тому що я користуюся прибери таксі для поїздок, і мені попався недобросовісний таксист який мене обдурив, він мене відвіз на моє місце я розрахувався навіть дав більше в результаті чого на другий день мені прийшов штраф з uber що я начебто погрожував водієві, і не розрахувався з ним, будь ласка хто знає стикався з подібними ситуаціями підкажіть як правильно вийти з цього положення так штраф 150 злотих, а водія знайти не можу, будь ласка допоможіть хто знає?

Igor
Igor
Відповідь для  Макс
11 місяців назад

В убері нема повноважень накладати будь-які штрафи. Я сам працюю в приберіть.

Kateryna
Kateryna
Відповідь для  Макс
11 місяців назад

Чому ви не можете знайти водія? У додатку Uber є ж всі дані дата, час, номер машини і ім’я водія, вартість поїздки, квитанція)

Макс
Макс
Відповідь для  Kateryna
11 місяців назад

Та ну максимум що я можу це просто написати погані відгуки про нього і все.

Alina
Alina
Відповідь для  Макс
11 місяців назад

а хіба у вас немає квитанції поїздки? яка з’являтися відразу після поїздки? У мене така ситуація теж була. Добре, що не підключила карту. Водій виїхав без мене до мене на адресу щей лічильник включив, я нічого не могла зробити. Навіть скаргу написати, так квитанція і висить.

Alex
Alex
Відповідь для  Макс
11 місяців назад

забий

zoyc
zoyc
Відповідь для  Макс
11 місяців назад

Жесть. А докази загроз в них є? Що за справи? Так до будь-якого можна штраф приклеїти

Roman
Roman
Відповідь для  Макс
11 місяців назад

help.uber.com/riders

Макс
Макс
Відповідь для  Roman
11 місяців назад

І ми вже пробували звертатися в прибери з цією проблемою але навіть коли до неї зателефонували вони відмовляються що цим вони не займаються і не хочуть підказати куди саме точно з цього питання і до кого звернутися, коротше так і не можемо ні як вирішити цю проблему скарги писали а толку нуль.

Suspected
Suspected
Відповідь для  Макс
11 місяців назад

Ну і забий

Сергій
Сергій
Відповідь для  Макс
11 місяців назад

Тебе вище написали, чому не відповів? У додатку всі дані водія є і взагалі яким чином пасажир отримав штраф, звучить як ахінея

Максим
Максим
11 місяців назад

Забрали права в Польщі, в крові було 0,3 промили пройшло десь 5 місяців немає ніякого оповіщення про штрафи. Де можна дізнатися взагалі чи штраф є і заборона їзди ??

Артем
Артем
Відповідь для  Максим
11 місяців назад

Їхати в відділення поліції і розбиратися в ситуації

Іван
Іван
Відповідь для  Максим
11 місяців назад

Ну якщо ВУ забрали, то заборона їзди є точно ..

Максим
Максим
Відповідь для  Іван
11 місяців назад

Я розумію що є! Де дізнатися це? Може той термін вже пройшов … ..

слава
слава
Відповідь для  Максим
11 місяців назад

У знайомого права забрали, і відправили на Україну в поліцію району за місцем проживання

Іван
Іван
11 місяців назад

Доброго дня хто може допомогти з тиким питання продав у Польщі машину друг страховку оформив страховку на себе а мині приїшов рахунок за просрочку страховки

Діма
Діма
1 рік назад

штраф
Хлопців така ситуація, замовив річ на Алегро вона з 29 числа ще йде я відкрив суперечка написав а коментарі що довго відправляють, на що мені продавець написав чекай суду по наклеп і штраф до 2000 злотих блефує або може реально подати в суд?

Олег
Олег
Відповідь для  Діма
1 рік назад

Блеф, це твоя особиста точка зору

Діма
Діма
Відповідь для  Олег
1 рік назад

Як би так але є й таке поняття наклеп що я часом їх репутацію і тд але я то не зможу зворотне довести так як їду додому зараз, ЗБС перед виїздом штраф на 2000 Отримати

Олег
Олег
Відповідь для  Діма
1 рік назад

Штраф, не всьому так просто ніхто не хоче тим займатися. Так що у того продавця таких випадків море а на кожного в суд то смішно. Так що їдь з Богом і не переживай

адвокат
адвокат
Відповідь для  Діма
1 рік назад

Пістолет не забудь купити

Invincible
Invincible
Відповідь для  Діма
1 рік назад

Ще депортації на кордоні дадуть за Алегро …

Oksana
Oksana
Відповідь для  Invincible
1 рік назад

Повирішувати з прикордонним

Invincible
Invincible
Відповідь для  Oksana
1 рік назад

І якщо вирішувати, то тільки з польським;)

Павло
Павло
1 рік назад

Чи можна уникнути штрафу за прострочення Польської страховки, авто перебувало в Україні, і через карантин не було змоги поновити страховку вчасно. Прострочення більше місяця

Віталій
Віталій
1 рік назад

Штрафи в Польщі
Хлопці розкажіть про штрафи в Польщі для заробітчан.

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Віталій
1 рік назад

За липовий тест на (COVID-19) з України штраф НЕ завадив би.

Олександр
Олександр
Відповідь для  Kyrylo
1 рік назад

Кордон перетнути на липових тестах не реально

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Довідки то справжні, тільки лабораторні дослідження ніхто не робить, гроші то сплачені, навіщо даремно витрачати реагенти?

Олександр
Олександр
Відповідь для  Kyrylo
1 рік назад

згоден

адвокат
адвокат
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Є люди які проходили спокійно

Вася
Вася
Відповідь для  Віталій
1 рік назад

дуже загальне питання. Штрафи за що? Штрафи де? Штрафи від кого? Або ви маєте на увазі за що можуть недоплатити гроші?
Якщо останнє — то тут тільки обмежується фантазією (або жадібністю) роботодавця. За невихід на роботу, за п’янку на робочому місці, за активну п’янку в місці проживання наданого фірмою, за користуванням телефоном на робочому місці, за наявність телефону на робочому місці, за порушення БХП, за відмову виконувати роботу з порушенням БХП, за «паскудний» ставлення до майстра, за нераціональне використання витратних матеріалів, за недотримання трудового режиму, за нераціональне використання спецодягу, за раптовий від’їзд в Україну, за від’їзд в Україну, за зміну роботодавця, за продовження контракту з колишнім роботодавцем, за куріння, за куріння в неотведённих місцях, за Селфі там де не треба, за культуру (плюнули на палубу корабля), за невихід у вихідні, за відмову працювати понаднормові, за повільну роботу, за швидку роботу, за неякісно виконану роботу, за роботу без спецодягу, за порушення маскового режиму і т.д. лінь далі писати. Може ще хто доповнить))

адвокат
адвокат
Відповідь для  Вася
1 рік назад

Ти це все з телефону набирав?

Nick
Nick
Відповідь для  Вася
1 рік назад

красава. А за п’янку звільняти нахер потрібно, а не штрафувати.

Віталій
Віталій
Відповідь для  Вася
1 рік назад

Добрий день. пдд штрафи

Віталій
Віталій
Відповідь для  Вася
1 рік назад

Добрий день. пдд

Invincible
Invincible
Відповідь для  Віталій
1 рік назад

Тут навіть за орфографію є штрафи …

Жора
Жора
Відповідь для  Invincible
1 рік назад

ахахахаха

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Віталій
1 рік назад

доповнюю,
треба робити все таке приховано, краще без зайвих очей.
голова повинна працювати на всі 360 градусів.
буває свої стукають по хлеще поляків.
добре якщо барабанщик один і всі його знають, а якщо їх декілька.
буває думаєш на одного, а стукач виявляється, той, на кого і не подумали б.

Олександр
Олександр
1 рік назад

Штраф за прострочення
Підкажіть який в даний момент штраф за прострочення біометрії ????

Володимир
Володимир
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Якщо перший раз то може бути заборона на півроку.

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

придумай легенду зворушливу для пом’якшення покарання

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Депорт

Сергій
Сергій
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Якщо придумати жалісну історію якусь, ну типу доглядав за бабусею, допомагав в жлобке доглядати за дітьми і втратив лік часу (для прикладу), і якщо в перший раз, то може бути варти пустять сльозу і пробачать.

Alex
Alex
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Так 5 років Депорта

Євген
Євген
1 рік назад

Штраф у Польщі
Підкажіть будь ласка. Два роки тому отримав в Польщі штраф за сигарети 4.500 $.
І він не був сплачений до сих пір. Природно в’їзд закрили. Як його можна оплатити? І чи зможу я відразу в’їхати якщо оплачує штраф!

S
S
Відповідь для  Євген
1 рік назад

Передають справу в скарбувки, а ті вже в суд … При тому, що вам могли на Вашу електронну адресу висилати повідомлення про сплату, а могли і немає.

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Євген
1 рік назад

Ого … Скільки блоків було ???

Сергій
Сергій
Відповідь для  Євген
1 рік назад

Дивак чоловік. З такими грошима йди до паспортистів. Роби новий паспорт. Або купи румунський.

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Євген
1 рік назад

ого, ти що паллету цигарок хотів провезти?
перш ніж оплатити такий штраф, потрібно подумати за скільки ти його отобьyoшь якщо поїдеш до Польщі

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Covidlo
1 рік назад

Палети мало …

S
S
Відповідь для  Covidlo
1 рік назад

Якщо провозити нелегалом від десяти і більше блоків сигарет, то крім штрафу, конфіскують транспортний засіб

В'ячеслав
В'ячеслав
1 рік назад

поліція
Переходили дорогу не на пішохідному в глухому куті без масок, за кута під’їхала поліція, взяла паспортні дані та адресу проживання, зробили зауваження за маски, відпустила, через деякий час вже в районі прописки проїхала повз нас і ми знову перед нею перейшли дорогу (так що пішохідного не має) але вже в масках, проїхала повз. Питання, чекати штраф поштою? )

Ivan
Ivan
Відповідь для  В'ячеслав
1 рік назад

Це вам не Україна. Потрібно Рагулів штрафувати по повній

В'ячеслав
В'ячеслав
Відповідь для  Ivan
1 рік назад

Сам такий

Ivan
Ivan
Відповідь для  В'ячеслав
1 рік назад

убийся

В'ячеслав
В'ячеслав
Відповідь для  Ivan
1 рік назад

Не хами чорт

Ivan
Ivan
Відповідь для  В'ячеслав
1 рік назад

чорт — це твій батько

Ruslan
Ruslan
Відповідь для  Ivan
1 рік назад

Засуджую…

Invincible
Invincible
Відповідь для  В'ячеслав
1 рік назад

Було б дуже добре

В'ячеслав
В'ячеслав
Відповідь для  Invincible
1 рік назад

Залиш адресу перенаправлю тобі заплатиш)

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  В'ячеслав
1 рік назад

якщо було попередження, то швидше за Чи не буде штрафу. вони зазвичай відразу оформляють і просять оплатити на місці. якщо грошей в кишені немає, тоді повідомлення про штраф на адресу проживання.

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  В'ячеслав
1 рік назад

Депорт і штраф …

Ruslan
Ruslan
Відповідь для  Vitalik
1 рік назад

Мозок твій пішов в ДЕПОРТ

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Ruslan
1 рік назад

убийся чорт!!!!

Вікторія
Вікторія
1 рік назад

штраф

Суть швидко напишу свого питання!
У мене був штраф у Варшаві і я його не сплатила вчасно, але коли виїжджала ніяких проблем не було, але зараз потрібно їхати назад, можуть бути тепер проблеми ??
Прошу люб’язно відповісти хто знає !!

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Вікторія
1 рік назад

При в’їзді можуть бути проблеми готуйте гроші на всякий випадок в подвійній сумі. Від тієї яка була

Вікторія
Вікторія
Відповідь для  Анатолій
1 рік назад

спасибі за відповідь

Сергій
Сергій
Відповідь для  Вікторія
1 рік назад

Звичайно можуть.

Roma
Roma
1 рік назад

штрафи поліція

Зупинила поліція у Варшаві, коли вийшов в магазин, забув удома маску ще на додачу паспорт залишив удома виписали штраф на 500 злотих ще сказали треба на місці платити. Це нормально чи ні?

Roma
Roma
Відповідь для  Roma
1 рік назад

Фото паспорта мав при собі!

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Roma
1 рік назад

А без паспорта не можна что-ли на вулицю виходити?

Сергій
Сергій
Відповідь для  Oleksii
1 рік назад

Ти іноземець. Звичайно зобов’язаний носить з собою закордонний паспорт.

Roma
Roma
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

3 місяці ходив без паспорта, а тут вийшов і не пощастило, виявляється бажано носити постійно

Oleksii
Oleksii
Відповідь для  Roma
1 рік назад

Ппц. Ніколи не носив закордонний з собою. З вогнем грав!

Olala
Olala
Відповідь для  Roma
1 рік назад

ЯКЩО ТИ ДРУГ на ТАРГОВЕКУ знімав гроші з банкомату Міленіум і тебе підвезли копи до банкомату — я тебе бачив, думав привезли роботягу штраф оплачувати)

Roma
Roma
Відповідь для  Olala
1 рік назад

Вчора бачив?

Olala
Olala
Відповідь для  Roma
1 рік назад

ну в понеділок бачив, як копи привезли роботягу без маски знімати гроші з банкомату, я подумав що оплачувати штраф, може бути те ти був, ні?

Roma
Roma
Відповідь для  Olala
1 рік назад

То був не я!

Vanya
Vanya
Відповідь для  Roma
1 рік назад

Не обов’язково відразу платити. Просто якщо відразу, то дешевше. А як вони тебе ідентифікували і на кого виписали штраф, якщо документів Не було?

Roma
Roma
Відповідь для  Vanya
1 рік назад

Пішли зі мною додому і взяли паспорт, хоча у мене фото було і паспорта і песеля, але їм все одно потрібен був тільки паспорт!

Денис
Денис
Відповідь для  Roma
1 рік назад

Їхав в електричці, теж зайшов в Мухосранске без вокзалу, відповідно ніде купить квиток, чекав контролера, а коли дочекався — сказав платить штраф 160 злотих., Це якщо відразу, 220 — це якщо оплачу в найближчі 10 днів. На те, що мені не було де купити квиток йому пофіг, сказав, що потрібно було йти в перший вагон, він сидить там, і купить відразу, але вагона не прохідний, з відсіком для велосипедів, коротше, потрібно бігати по поїзду в пошуках квитка. У підсумку довелося платити відразу.

Roma
Roma
Відповідь для  Денис
1 рік назад

Так, жорстко тут

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Roma
1 рік назад

тому і живуть по краще нашого бо майже все йде в бюджет і з бюджету не тирять

Roma
Roma
Відповідь для  Covidlo
1 рік назад

Не факт, тут корупція теж є!

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Roma
1 рік назад

є, але не в величезній кількості.

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Covidlo
1 рік назад

Якби вам Брюссель давав такі суми ви б теж «краще нашого» жили.

Денис
Денис
Відповідь для  Roma
1 рік назад

Так, квиток 4 злотих ціна, завжди купував в колії, а то їхав Мазовецький коли, їх немає в колії — один геморой коротше, у Варшаві не ногою) і без квитка теж)

Ist
Ist
Відповідь для  Roma
1 рік назад

Потрібно було НЕ сприймати мандат. Так-то вже пізно.

Roma
Roma
Відповідь для  Ist
1 рік назад

Як це?

Ist
Ist
Відповідь для  Roma
1 рік назад

Потрібно було відмовитися платить і вони б вирішили через суд стягнути. Але навряд чи через маски справу завели б.

Roma
Roma
Відповідь для  Ist
1 рік назад

А паспорт?

Ist
Ist
Відповідь для  Roma
1 рік назад

Тут уже як пощастить …

Roma
Roma
Відповідь для  Ist
1 рік назад

Тобто я правильно розумію, якщо Я б відмовився. то гірше вже Не було!

Ist
Ist
Відповідь для  Roma
1 рік назад

саме так

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Roma
1 рік назад

«Це нормально чи ні?»

абсолютно нормально

Roma
Roma
Відповідь для  Kyrylo
1 рік назад

А чому сказали відразу платити а не потім пізніше? Я заплатив відразу так розгубився якось не подумав, що можна пізніше!

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Roma
1 рік назад

Тут підкажу. Колег оштрафували в Німеччині за непристебнуті ремені, запропонували оплатити відразу, Погодилися …. Думаю це нормальна практика

Roma
Roma
Відповідь для  Kyrylo
1 рік назад

Доклали! А мені сказали що потрібно прям зараз оплатити і ще підвезли до банкомату щоб я зняв готівку!

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Roma
1 рік назад

У Литві де я проживаю, теж пропонують виписати квитанцію або оплатити на місці. Можливо подумали що штраф за квитанцією ви не сплатите і втекти на батьківщину, швидше за все були випадки несплати громадянами України в практиці поліцейських

Roma
Roma
Відповідь для  Kyrylo
1 рік назад

Пропонують а не змушують платить відразу, це і мене і збентежило!

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Roma
1 рік назад

Ну це ж Польща, звикайте.

357
0
Залиште будь ласка коментарx