Домой / Перетин кордону / Зелена карта на місяць
Зелена карта на місяць

Зелена карта, медичне страхування для авто для виїзду за кордон

Любите їздити за кордон на власному авто? У цьому немає нічого дивного, адже такий вид подорожі дуже зручний: ви самі вирішуєте за яким маршрутом їхати, коли зупинитися відпочити або просто зробити пару фото на пам’ять на тлі красивих пейзажів.

Вирушаючи за кордон на своєму авто пам’ятайте, що більшість країн по сусідству з Україною при перетині кордону вимагають наявність грін карти на машину, основні напрямки для Українців це Європа (Польща) або країни СНД (Росія, Білорусь).

Що таке грін карта?

Авто грін карта або зелена карта – це страховий поліс міжнародного зразка єдиної встановленої форми, який використовується в країнах, що входять в систему страхування авто «Зелена карта». Всі країни-учасники цієї системи ми перераховувати не будемо, скажемо лише, що за станом на 2019 рік – їх було 48. Серед них Росія, Польща, Білорусь, Румунія, Угорщина та інші.

Страховка зелена карта потрібно для покриття витрат третім особам, якщо ваше авто потрапить в аварію в іншій країні. Важливо пам’ятати, що:

 • зелена карта і осаго – це дві принципово різні речі. ОСАГО – це страховий документ, який діє тільки на території України, а карта – за її межами.
 • Green card не є страховою гарантією автомобіля, вона призначена лише для відшкодування збитків господарю автомобіля, який зазнав збитків від дій власника грін карти.

Авто грін карта видається на строк, який ви плануєте перебувати в іншій країні, якщо ви будете там більше 15 днів, то вам необхідно оформити зелену карту для машини на 30 днів.

Де придбати зелену карту?

Купити страховку зелена карта дуже просто. Для цього треба зайти в найближче відділення страхової компанії, яка входить в Моторно-транспортне бюро України. Тому що, тільки ці компанії мають право видати даний страховий документ для вашого автомобіля.

Так само можна купити автостраховку у нас, офіс знаходиться в Києві, або відправимо новою поштою у будь яке місто без передоплати.

Зелена карта для машини на місяць — ціна для поїздки в Європу буде така:

 • Легкові 1095 грн
 • Автобуси 3588 грн
 • Вантажні авто 2153 грн
 • Причепи, напівпричіп 330 грн
 • Мотоцикли 379 грн

Тарифи на зелену карту на 30 днів в країни СНД:

 • Легкові 737 грн
 • Автобуси 1061 грн
 • Вантажні авто 530 грн
 • Причепи, напівпричіп 174 грн
 • Мотоцикли 117 грн

Купити зелену карту можна за цими номерами:

Працюємо з понеділка по п’ятницю з 9.00-17.00

+38(093)-726-52-35 Viber
+38(066)-726-52-35 Viber
+38(098)-786-79-18 Viber

Так само придбати зелену картку можна в Києві в офісі за 15 хвилин за адресою:

Київ, вул. Євгена Сверстюка (колишня Марини Раскової), будинок 13, офіс 601. м. Лівобережна, працюємо з понеділка по п’ятницю з 9.00-17.00

Для того що б купити страховку зелена карта не потрібно записуватися на прийом, просто приходите в офіс у робочий час.

Так само купити страховку зелена карта, можна і у відділенні нової пошти, ми оформимо цю страховку і відправимо Вас новою поштою післяплатою або з оплатою на карту.

Для запобігання випадків шахрайства було розроблено ряд дій. Під час кожної операції з оформлення нової картки всі дані щодо неї вносяться в базу даних через інтернет. Після цієї процедури система автоматично присвоює кожному страховому полісу індивідуальний, неповторяющийся номер.

Завдяки цьому нововведенню кожна людина, яка збирається їхати за кордон на авто може заздалегідь оформити зелену карту. Потім пробити по її номеру всю інформацію, яка занесена в базу даних, і у випадку невідповідності даних звернеться в страхову компанію для виправлення помилки.

Тарифи на зелену карту на місяць

Вартість зеленої карти на місяць є постійною величиною абсолютно у всіх страхових компаніях. Зелена карта на машинуЗалежить ця ціна:

 • від типу транспортного засобу
 • країни, куди запланована поїздка
 • кількості днів перебування в іншій країні.

Так, наприклад, для поїздки в країни СНД на легковому автомобілі на 1 місяць вартість поліса буде – 737 грн, на мотоциклі – 117, а на власному автобусі – 1061 грн.

Страховка на авто зелена карта для перетину кордону Європейського Союзу та перебування там 1 місяць на легковому авто обійдеться – 1095 грн, на вантажному авто – 2153 грн, на мотоциклі – 379 грн.

Ціни, вказані вище, можуть змінюватися, оскільки вони прив’язані до курсу долара і євро.

Не варто сподіватися на випадок, і економити на купівлі зеленої карти для авто. А тим більше купувати фальшивий документ. Адже навіть якщо обман не відкриється на кордоні, то це обов’язково виявлять патрульні служби іншої країни. Тоді вам не позаздриш, і добре, якщо все закінчиться просто значним штрафом.

Що ж робити, якщо ДТП сталося?

Автострахування в ПольщуДорожньо-транспортна пригода – справа неприємне, а особливо, якщо воно сталося в іншій країні. Тут до побитій машині, саден, витраченим нервах додається не знання місцевих законів і відсутність правової підтримки. Але це все можна значно пом’якшити, вибравши надійну страхову фірму і оформивши там грін-карту для свого автомобіля перед поїздкою.

Ми ж дамо вам чітку інструкцію, як діяти, якщо трапилося ДТП закордоном.

Крок 1. Глибоко вдихнули, заспокоїлися, взяли в руки телефон і набираємо номер поліції, і в разі необхідності швидкої медичної допомоги.

Крок 2. Чекаємо поліцейських і документально оформляти аварію. Всі подробиці події повинні бути внесені в протокол європейського зразка, але можна і українського. Для цього треба заздалегідь роздрукувати бланки з сайту регулятора. Не зайвим буде зробити фото, якщо в автомобілі відсутній відеореєстратор.

Крок 3. Віддати другому учаснику дорожнього події копію своєї автомобільної Green Сard. Якщо учасників було декілька, то копії треба надати всім. Знову ж таки добре, якщо копії будуть підготовлені заздалегідь. Це збереже вам нерви і час.

Крок 4. Дізнайтеся більше контактними даними з усіма учасниками ДТП. Це стане в нагоді, якщо в подальшому виникнуть спірні питання.

Крок 5. Обов’язково зробити другий примірник протоколу про подію. Для надання в свою страхову.

Крок 6. Як можна швидше повідомити про те, що трапилося компанії, яка видала страховий поліс.

При виникненні конфліктних ситуацій з правоохоронними службами або іншими особами негайно набирайте номер Гарячої лінії компанії, що видала страховку на авто. Її працівники скоординують ваші подальші дії.

У разі, якщо ви є не винуватцем, а постраждалим особою, то ваші збитки має відшкодувати страхова компанія ініціатора дорожньо-транспортної пригоди. А при тілесних ушкодженнях, всі витрати на надання медичної допомоги повинна покрити туристична страховка.

Завершуючи статтю, хотілося б всім водіям, побажати бути уважними на дорогах, як у себе на батьківщині, так і в чужій країні. Нехай страхові поліси мирно лежать собі в бардачку вашого авто і ніколи не стануть в нагоді!

Смотрите также

Що таке Зеленая карта?

Що таке Зелена карта?

Що таке Зелена карта? Що таке Зеленая карта? Зелена карта — це всім відома медична …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о