Перетин кордону / Зелена карта на місяць
Зелена карта на місяць

Зелена карта, медичне страхування для авто для виїзду за кордон

Любите їздити за кордон на власному авто? У цьому немає нічого дивного, адже такий вид подорожі дуже зручний: ви самі вирішуєте за яким маршрутом їхати, коли зупинитися відпочити або просто зробити фото на пам’ять на тлі красивих пейзажів.

Вирушаючи за кордон на своєму авто пам’ятайте, що більшість країн по сусідству з Україною при перетині кордону вимагають наявність «Грін карти» на машину, основні напрямки для Українців це Європа (Польща) або країни СНД (Росія, Білорусь).

Що таке «Грін карта»?

Авто грін карта або зелена карта – це страховий поліс міжнародного зразка єдиної встановленої форми, який використовується в країнах, що входять в систему страхування авто «Зелена карта». Всі країни-учасники цієї системи ми перераховувати не будемо, скажемо лише, що за станом на 2019 рік – їх було 48. Серед них Росія, Польща, Білорусь, Румунія, Угорщина та інші.

Страховка «Зелена карта» потрібна для покриття витрат третім особам, в разі, якщо ваше авто потрапить в аварію в іншій країні. Важливо пам’ятати, що:

 • «Зелена карта» і ОСАГО  – це дві принципово різні речі. ОСАГО – це страховий документ, який діє тільки на території України, а карта – за її межами.
 • Green card не є страховою гарантією автомобіля, вона призначена лише для відшкодування збитків господарю автомобіля, який зазнав збитків від дій власника Грін карти.

Авто Грін карта видається на строк, який ви плануєте перебувати в іншій країні, якщо ви будете там більше 15 днів, то вам необхідно оформити зелену карту для машини на 30 днів.

Де придбати зелену карту?

Купити страховку зелена карта дуже просто. Для цього треба зайти в найближче відділення страхової компанії, яка входить в Моторно-транспортне бюро України. Тому що, тільки ці компанії мають право видати даний страховий документ для вашого автомобіля. Або можна купити автостраховку у нас, офіс знаходиться в Києві, або відправимо Новою поштою у будь яке місто без передоплати або онлайн.

Зелена карта для машини на місяць — ціна для поїздки в Європу буде наступною:

 • Легкові 1095 грн
 • Автобуси 3588 грн
 • Вантажні авто 2153 грн
 • Причепи, напівпричіп 330 грн
 • Мотоцикли 379 грн

Тарифи на «Зелену карту» на 30 днів в країни СНД:

 • Легкові 737 грн
 • Автобуси 1061 грн
 • Вантажні авто 530 грн
 • Причепи, напівпричіп 174 грн
 • Мотоцикли 117 грн

Купити «Зелену карту» можна за цими номерами:

Працюємо з понеділка по п’ятницю з 9.00-17.00

+38(093)-726-52-35 Viber
+38(066)-726-52-35 Viber
+38(098)-786-79-18 Viber

Також придбати «Зелену картку» можна в Києві в офісі за 15 хвилин за адресою:

Київ, вул. Євгена Сверстюка (стара назва вул. Марини Раскової), будинок 13, офіс 601. м. Лівобережна, працюємо з понеділка по п’ятницю з 9.00-17.00

Для того, щоб купити страховку «Зелена карта» не потрібно записуватися на прийом, просто приходите в офіс у робочий час.

Такожо купити страховку «Зелена карта», можна і у відділенні Нової пошти, ми оформимо цю страховку і відправимо Вам Новою поштою післяплатою або з оплатою на карту.

Для запобігання випадків шахрайства було розроблено ряд дій. Під час кожної операції з оформлення нової картки всі дані щодо неї вносяться в базу даних через інтернет. Після цієї процедури система автоматично присвоює кожному страховому полісу індивідуальний, неповторний номер.

Завдяки цьому нововведенню кожна людина, яка збирається їхати за кордон на авто може заздалегідь оформити Зелену карту. Потім пробити по її номеру всю інформацію, яка занесена в базу даних, і у випадку невідповідності даних звернеться в страхову компанію для виправлення помилки.

Тарифи на Зелену карту на місяць

Вартість зеленої карти на місяць є постійною величиною абсолютно у всіх страхових компаніях. Зелена карта на машинуЗалежить ця ціна:

 • від типу транспортного засобу
 • країни, куди запланована поїздка
 • кількості днів перебування в іншій країні.

Так, наприклад, для поїздки в країни СНД на легковому автомобілі на 1 місяць вартість поліса буде – 737 грн, на мотоциклі – 117, а на власному автобусі – 1061 грн.

Страховка на авто Зелена карта для перетину кордону Європейського Союзу та перебування там 1 місяць на легковому авто обійдеться – 1095 грн, на вантажному авто – 2153 грн, на мотоциклі – 379 грн.

Ціни, вказані вище, можуть змінюватися, оскільки вони прив’язані до курсу долара і євро.

Не варто сподіватися на випадок, і економити на купівлі Зеленої карти для авто. А тим більше купувати фальшивий документ. Адже, навіть якщо обман не відкриється на кордоні, то це обов’язково виявлять патрульні служби іншої країни. Тоді вам не позаздриш, і добре, якщо все закінчиться просто штрафом.

Що ж робити, якщо ДТП сталося?

Автострахування в ПольщуДорожньо-транспортна пригода – справа не приємна, а особливо, якщо вона сталося в іншій країні. Тут до побитої машини, синців, витрачених нервів додається не знання місцевих законів і відсутність правової підтримки. Але це все можна значно пом’якшити, вибравши надійну страхову фірму і оформивши там Грін-карту для свого автомобіля перед поїздкою.

Ми ж даємо вам чітку інструкцію, як діяти, якщо трапилося ДТП закордоном.

Крок 1. Глибоко вдихнули, заспокоїлися, взяли в руки телефон і набираємо номер поліції, і в разі необхідності — швидкої медичної допомоги.

Крок 2. Чекаємо поліцейських щоб документально оформляти аварію. Всі подробиці події повинні бути внесені в протокол європейського зразка, але можна і українського. Для цього треба заздалегідь роздрукувати бланки з сайту регулятора. Не зайвим буде зробити фото, якщо в автомобілі відсутній відеореєстратор.

Крок 3. Віддати другому учаснику дорожнього події копію своєї автомобільної Green Сard. Якщо учасників було декілька, то копії треба надати всім. Знову ж таки добре, якщо копії будуть підготовлені заздалегідь. Це збереже вам нерви і час.

Крок 4. Дізнайтеся більше контактних даних з усіма учасниками ДТП. Це стане в нагоді, якщо в подальшому виникнуть спірні питання.

Крок 5. Обов’язково зробити другий примірник протоколу про подію. Для надання в свою страхову.

Крок 6. Як можна швидше повідомити про те, що трапилося компанії, яка видала страховий поліс.

При виникненні конфліктних ситуацій з правоохоронними службами або іншими особами негайно набирайте номер Гарячої лінії компанії, що видала страховку на авто. Її працівники скоординують ваші подальші дії.

У разі, якщо ви є не винуватцем, а постраждалим особою, то ваші збитки має відшкодувати страхова компанія ініціатора дорожньо-транспортної пригоди. А при тілесних ушкодженнях, всі витрати на надання медичної допомоги повинна покрити туристична страховка.

Завершуючи статтю, хотілося б всім водіям, побажати бути уважними на дорогах, як у себе на батьківщині, так і в чужій країні. Нехай страхові поліси мирно лежать собі в «бардачку» вашого авто і ніколи не стануть в нагоді! Ні цвяха, ні жезла!

З цією статтею так само цікавляться:

 Зелена карта - страховка на авто для виїзду за кордон
Ціна зеленої карти на 15 днів Зелена карта — страховка на авто для виїзду за кордон Нові правила перетину кордону Польщі

 

Якщо у Вас залишилися питання — пишіть їх в коментарях внизу під статтею. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! 

Питання-відповідь. (FAQ часто задаються.)

⏩ Що таке зелена карта на авто в Європу?

✅ Зелена карта в Європу - це страхування автомобіля від ДТП, такі ж страховки (осаго) оформляються для переміщення авто всередині країни.

⏩ Зелена карта на місяць яка ціна?

✅ Вартість найкраще уточнити у оператора по телефону, так як ціна залежить від транспортного засобу і терміну страхування.

⏩ Можна оформити зелену карту онлайн?

✅ Так, зелену карту можна оформити як з мокрими печатками так і з електронним полісом, ми рекомендуємо оформити саме з мокрими печатками на фірмовому бланку.

⏩ Де купити зелену карту?

✅ Зелена картка оформлюється в страховій компанії, рекомендуємо оформити у нас.

⏩ Що таке грін карта на машину?

✅ Грін карта - це страховка на авто для виїзду за кордон оформляється у страховій компанії Грін карта може бути як на Європу так і на країни СНД.

⏩ Як виглядає страховка зелена карта?

✅ Фото можете подивитися у нас на сторінці, заходьте.

⏩ Вартість грін карти на 30 днів?

✅ Вартість залежить від транспортного засобу і терміну оформлення, рекомендую уточнити вартість у менеджера, просто зателефонуйте нам.

⏩ Чи можна купити зелену карту страховку на кордоні?

✅ Так, така можливість є, але найкраще це зробити заздалегідь, тому що не на всіх кордонах це можна зробити і не факт коли ви будете перетинати кордон буде працювати страхова.

⏩ Як оформити грін карта авто UAH?

✅ Оформити грін карту в Україні можна у нас, достатньо зателефонувати за цими номерами: 0937265235, 0667265235, 0987867918.

⏩ Які тарифи зелена карта на місяць?

✅ Актуальні тарифи можете уточнити у оператора, зателефонуйте нам. Вартість може відрізнятися в залежності від транспортного засобу і терміну оформлення.

⏩ Як оформити зелену карту онлайн?

✅ Для онлайн оформлення вам необхідно буде відправити нам фото тих паспорта, водійські права і фото закордонного паспорта 1й сторінці, ми все підготуємо заздалегідь і оригінал поліса можемо відправити вам новой почтой або можете забрати в нашому офісі.

⏩ Чи можна купити грін карту?

✅ Так, ми можемо оформити для вас грін карту, оформлення займе 15 хвилин, зверніться до нас за цими номерами: 0937265235, 0667265235, 0987867918.

⏩ Яка найдешевша зелена карта?

✅ Найдешевша зелена карта у нас на 15 днів, вартість залежить від транспортного засобу.

⏩ Як доставляють страховку?

✅ Після оформлення ми можемо відправити страховку новой почтой в найближче до вас відділення або можете забрати страховку у нас в офісі.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Чи можна залишитися в Польщі після закінчення візи?

Чи можна залишитися в Польщі після закінчення візи?

5 / 5 ( 1 голос ) Як залишитися в Польщі після закінчення робочої візи? …

Подписаться
Уведомление о
guest
12 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Сергей
Сергей
1 місяць назад

Вітаю. Зелëная карта значить потрібна що б поїхати в Україну на іноземних номерах … Така собі страховка за кордоном чи що.

Де еë взяти, куди звертатися, кому і скільки платити ??

Jerry
Jerry
Відповідь для  Сергей
1 місяць назад

Зелена страхівка ваша страхівка в польщі на машину
Заказуєте у своїй страховій фірмі, приходить по почті до дому, задармо

Наталья
Наталья
Відповідь для  Jerry
1 місяць назад

Чоловік кілька годин тому заїхав в Україну, правда на укр. номерах. Цю саму страховку купив на кордоні за 1170 грн. на місяць .Але вантажили, що можна тільки на рік, так що торгуйтеся.

Vlad
Vlad
Відповідь для  Наталья
1 місяць назад

Хотіли грошей побільше) спасібо 😘

Александр
Александр
Відповідь для  Vlad
1 місяць назад

Чи не кому не чого не потрібно платити ,, будь-яка страхова, в тому числі і ваша у якій ви робите страховку, тобто звичайну всередині країни, ви їм приходите і говорите, ну або тільки отримуєте страховку, кажіть мені потрібна зелена карта, все вони замовляють , тут же у цій страховій, у себе, і через два тижні забрати, все. це якщо людина переписав на себе страховку і автомобіль) якщо страховка на попереднього власника то людині при зверненні в страхову перерахують вартість страховки)

Vlad
Vlad
Відповідь для  Александр
1 місяць назад

Опа, це те що я і хотів почути але забув написати.

велике спасибі

Марина
Марина
3 місяців назад

Я завжди люблю подорожувати на своєму авто, це зручно і комфортно. Коли зіткнулася з оформленням документів для поїздки в Польщу, то не стала витрачати час і сили, а відразу ж звернулася в перевірену мною та родичами компанію Візія. У Візія працюють фахівці вищого класу, всі зробили чітко без затримок і затримок. Хлопці ви кращі, величезне спасибі за вашу працю.

Юлія
Юлія
4 місяців назад

Давно мріяли з сім’єю подивитися на знаменитих вроцлавських гномів. Довго збирали гроші на поїздку і поступово з’ясовували, які документи треба зібрати, щоб відправитися в Польщу на машині. Коли справа дійшла до оформлення медстраховки для автолюбителів Зелена карта, то вирішили, що самі з нею возитися не станемо. Знайомий дав телефон менеджера «Візії», — і вуаля — ми у Вроцлаві!

Валентин
Валентин
5 місяців назад

Зібралися з сім’єю в гості до родичів за кордон. А точніше, до Польщі. Їхати вирішили на своїй машині. А що, відстань невелика, на своєму транспорті завжди зручніше. Дізнався, що тепер мені знадобиться нова автомобільна страховка для поїздки в Європу — страховка Зелена карта. Розпитав у своїх знайомих далекобійників, ті підтвердили, що тим, хто поїде на машині, без неї не обійтися. У цій компанії мені все оформили швидко, недорого, обслуговуванням я задоволений.

unnamed.jpg
Людмила
Людмила
5 місяців назад

Ми з чоловіком вирішили поїхати на роботу в Європу на власній машині. Дуже зручно, та й мобільність не завадить — наприклад країну подивитися у вільний час. Як з’ясували трохи пізніше, виявляється нам треба оформити міжнародне ОСАГО — Зелену карту. Про цю компанію нам розповіли родичі, виявляється, у них вже є така, і допомогли їм саме тут. Ми прислухалися, теж звернулися сюди і не пошкодували. Дівчата все зробили швидко, якісно і недорого.

zelenaia-karta-osago1.jpg