Зелена карта на місяць
5/5 - (43 голоса)
Зелена карта, медичне страхування для авто для виїзду за кордон

Любите їздити за кордон на власному авто? У цьому немає нічого дивного, адже такий вид подорожі дуже зручний: ви самі вирішуєте за яким маршрутом їхати, коли зупинитися відпочити або просто зробити фото на пам’ять на тлі красивих пейзажів.

Вирушаючи за кордон на своєму авто пам’ятайте, що більшість країн по сусідству з Україною при перетині кордону вимагають наявність «Грін карти» на машину, основні напрямки для Українців це Європа (Польща) або країни СНД (Росія, Білорусь).

Що таке «Грін карта»?

Авто грін карта або зелена карта – це страховий поліс міжнародного зразка єдиної встановленої форми, який використовується в країнах, що входять в систему страхування авто «Зелена карта». Всі країни-учасники цієї системи ми перераховувати не будемо, скажемо лише, що за станом на 2019 рік – їх було 48. Серед них Росія, Польща, Білорусь, Румунія, Угорщина та інші.

Страховка «Зелена карта» потрібна для покриття витрат третім особам, в разі, якщо ваше авто потрапить в аварію в іншій країні. Важливо пам’ятати, що:

 • «Зелена карта» і ОСАГО  – це дві принципово різні речі. ОСАГО – це страховий документ, який діє тільки на території України, а карта – за її межами.
 • Green card не є страховою гарантією автомобіля, вона призначена лише для відшкодування збитків господарю автомобіля, який зазнав збитків від дій власника Грін карти.

Авто Грін карта видається на строк, який ви плануєте перебувати в іншій країні, якщо ви будете там більше 15 днів, то вам необхідно оформити зелену карту для машини на 30 днів.

Де придбати зелену карту?

Купити страховку зелена карта дуже просто. Для цього треба зайти в найближче відділення страхової компанії, яка входить в Моторно-транспортне бюро України. Тому що, тільки ці компанії мають право видати даний страховий документ для вашого автомобіля. Або можна купити автостраховку у нас, офіс знаходиться в Києві, або відправимо Новою поштою у будь яке місто без передоплати або онлайн.

Зелена карта для машини на місяць — ціна для поїздки в Європу буде наступною:

 • Легкові 1095 грн
 • Автобуси 3588 грн
 • Вантажні авто 2153 грн
 • Причепи, напівпричіп 330 грн
 • Мотоцикли 379 грн

Тарифи на «Зелену карту» на 30 днів в країни СНД:

 • Легкові 737 грн
 • Автобуси 1061 грн
 • Вантажні авто 530 грн
 • Причепи, напівпричіп 174 грн
 • Мотоцикли 117 грн

Купити «Зелену карту» можна за цими номерами:

Працюємо з понеділка по п’ятницю з 9.00-17.00

lifecell   +38(093)-726-52-35 (Viber)
MTS      +38(066)-726-52-35 (Viber)
kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
kyivstar+38(098)-786-79-18

Також придбати «Зелену картку» можна в Києві в офісі за 15 хвилин за адресою:

Київ, вул. Євгена Сверстюка (стара назва вул. Марини Раскової), будинок 13, офіс 601. м. Лівобережна, працюємо з понеділка по п’ятницю з 9.00-17.00

Для того, щоб купити страховку «Зелена карта» не потрібно записуватися на прийом, просто приходите в офіс у робочий час.

Такожо купити страховку «Зелена карта», можна і у відділенні Нової пошти, ми оформимо цю страховку і відправимо Вам Новою поштою післяплатою або з оплатою на карту.

Для запобігання випадків шахрайства було розроблено ряд дій. Під час кожної операції з оформлення нової картки всі дані щодо неї вносяться в базу даних через інтернет. Після цієї процедури система автоматично присвоює кожному страховому полісу індивідуальний, неповторний номер.

Завдяки цьому нововведенню кожна людина, яка збирається їхати за кордон на авто може заздалегідь оформити Зелену карту. Потім пробити по її номеру всю інформацію, яка занесена в базу даних, і у випадку невідповідності даних звернеться в страхову компанію для виправлення помилки.

Тарифи на Зелену карту на місяць

Вартість зеленої карти на місяць є постійною величиною абсолютно у всіх страхових компаніях. Зелена карта на машинуЗалежить ця ціна:

 • від типу транспортного засобу
 • країни, куди запланована поїздка
 • кількості днів перебування в іншій країні.

Так, наприклад, для поїздки в країни СНД на легковому автомобілі на 1 місяць вартість поліса буде – 737 грн, на мотоциклі – 117, а на власному автобусі – 1061 грн.
Страховка на авто Зелена карта для перетину кордону Європейського Союзу та перебування там 1 місяць на легковому авто обійдеться – 1095 грн, на вантажному авто – 2153 грн, на мотоциклі – 379 грн.

Ціни, вказані вище, можуть змінюватися, оскільки вони прив’язані до курсу долара і євро.

Не варто сподіватися на випадок, і економити на купівлі Зеленої карти для авто. А тим більше купувати фальшивий документ. Адже, навіть якщо обман не відкриється на кордоні, то це обов’язково виявлять патрульні служби іншої країни. Тоді вам не позаздриш, і добре, якщо все закінчиться просто штрафом.

Що ж робити, якщо ДТП сталося?

Автострахування в ПольщуДорожньо-транспортна пригода – справа не приємна, а особливо, якщо вона сталося в іншій країні. Тут до побитої машини, синців, витрачених нервів додається не знання місцевих законів і відсутність правової підтримки. Але це все можна значно пом’якшити, вибравши надійну страхову фірму і оформивши там Грін-карту для свого автомобіля перед поїздкою.

Ми ж даємо вам чітку інструкцію, як діяти, якщо трапилося ДТП закордоном.

Крок 1. Глибоко вдихнули, заспокоїлися, взяли в руки телефон і набираємо номер поліції, і в разі необхідності — швидкої медичної допомоги.

Крок 2. Чекаємо поліцейських щоб документально оформляти аварію. Всі подробиці події повинні бути внесені в протокол європейського зразка, але можна і українського. Для цього треба заздалегідь роздрукувати бланки з сайту регулятора. Не зайвим буде зробити фото, якщо в автомобілі відсутній відеореєстратор.

Крок 3. Віддати другому учаснику дорожнього події копію своєї автомобільної Green Сard. Якщо учасників було декілька, то копії треба надати всім. Знову ж таки добре, якщо копії будуть підготовлені заздалегідь. Це збереже вам нерви і час.

Крок 4. Дізнайтеся більше контактних даних з усіма учасниками ДТП. Це стане в нагоді, якщо в подальшому виникнуть спірні питання.

Крок 5. Обов’язково зробити другий примірник протоколу про подію. Для надання в свою страхову.

Крок 6. Як можна швидше повідомити про те, що трапилося компанії, яка видала страховий поліс.

При виникненні конфліктних ситуацій з правоохоронними службами або іншими особами негайно набирайте номер Гарячої лінії компанії, що видала страховку на авто. Її працівники скоординують ваші подальші дії.

У разі, якщо ви є не винуватцем, а постраждалим особою, то ваші збитки має відшкодувати страхова компанія ініціатора дорожньо-транспортної пригоди. А при тілесних ушкодженнях, всі витрати на надання медичної допомоги повинна покрити туристична страховка.

Завершуючи статтю, хотілося б всім водіям, побажати бути уважними на дорогах, як у себе на батьківщині, так і в чужій країні. Нехай страхові поліси мирно лежать собі в «бардачку» вашого авто і ніколи не стануть в нагоді! Ні цвяха, ні жезла!

З цією статтею так само цікавляться:

 Зелена карта - страховка на авто для виїзду за кордон
Ціна зеленої карти на 15 днів Зелена карта — страховка на авто для виїзду за кордон Нові правила перетину кордону Польщі

 

Якщо у Вас залишилися питання — пишіть їх в коментарях внизу під статтею. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! 

Питання-відповідь. (FAQ часто задаються.)

⏩ Що таке зелена карта на авто в Європу?

✅ Зелена карта в Європу - це страхування автомобіля від ДТП, такі ж страховки (осаго) оформляються для переміщення авто всередині країни.

⏩ Зелена карта на місяць яка ціна?

✅ Вартість найкраще уточнити у оператора по телефону, так як ціна залежить від транспортного засобу і терміну страхування.

⏩ Можна оформити зелену карту онлайн?

✅ Так, зелену карту можна оформити як з мокрими печатками так і з електронним полісом, ми рекомендуємо оформити саме з мокрими печатками на фірмовому бланку.

⏩ Де купити зелену карту?

✅ Зелена картка оформлюється в страховій компанії, рекомендуємо оформити у нас.

⏩ Що таке грін карта на машину?

✅ Грін карта - це страховка на авто для виїзду за кордон оформляється у страховій компанії Грін карта може бути як на Європу так і на країни СНД.

⏩ Як виглядає страховка зелена карта?

✅ Фото можете подивитися у нас на сторінці, заходьте.

⏩ Вартість грін карти на 30 днів?

✅ Вартість залежить від транспортного засобу і терміну оформлення, рекомендую уточнити вартість у менеджера, просто зателефонуйте нам.

⏩ Чи можна купити зелену карту страховку на кордоні?

✅ Так, така можливість є, але найкраще це зробити заздалегідь, тому що не на всіх кордонах це можна зробити і не факт коли ви будете перетинати кордон буде працювати страхова.

⏩ Як оформити грін карта авто UAH?

✅ Оформити грін карту в Україні можна у нас, достатньо зателефонувати за цими номерами: 0937265235, 0667265235, 0987867918.

⏩ Які тарифи зелена карта на місяць?

✅ Актуальні тарифи можете уточнити у оператора, зателефонуйте нам. Вартість може відрізнятися в залежності від транспортного засобу і терміну оформлення.

⏩ Як оформити зелену карту онлайн?

✅ Для онлайн оформлення вам необхідно буде відправити нам фото тих паспорта, водійські права і фото закордонного паспорта 1й сторінці, ми все підготуємо заздалегідь і оригінал поліса можемо відправити вам новой почтой або можете забрати в нашому офісі.

⏩ Чи можна купити грін карту?

✅ Так, ми можемо оформити для вас грін карту, оформлення займе 15 хвилин, зверніться до нас за цими номерами: 0937265235, 0667265235, 0987867918.

⏩ Яка найдешевша зелена карта?

✅ Найдешевша зелена карта у нас на 15 днів, вартість залежить від транспортного засобу.

⏩ Як доставляють страховку?

✅ Після оформлення ми можемо відправити страховку новой почтой в найближче до вас відділення або можете забрати страховку у нас в офісі.
О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Чи можна їхати за кордон призовнику?

4.9/5 - (19 голосов) Виїзд за кордон військовозобов’язаних Часто у нас на форумі запитують, чи …

Подписаться
Уведомление о
guest
92 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Alex
Alex
8 місяців назад

У Польщу на Укр номерах
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, як і на скільки можна в’їхати на авто з Укр реєстрацією в Польщу?

Віталій
Віталій
Відповідь для  Alex
8 місяців назад

На скільки хочеш, при виїзді має бути зелена картка

Андрій
Андрій
Відповідь для  Alex
8 місяців назад

На скільки буде зелена карта на стільки і можна в’їжджати.

Васьок
Васьок
9 місяців назад

Зелена карта
Що робити, якщо закінчився термін дії зеленої карти, а авто ще у Польщі?

інкогніто
інкогніто
Відповідь для  Васьок
9 місяців назад

піди в страхову компанію, cuk, pzu наприклад і стаж що потрібно ubezpieczenie graniczne (це і буде твоя зелена карта)

Васьок
Васьок
Відповідь для  інкогніто
9 місяців назад

Навіть якщо авто на українському реєстрації?

інкогніто
інкогніто
Відповідь для  Васьок
9 місяців назад

так, у мене також авто на українському реєстрації, кожен місяць докуповую собі страховку

Петя
Петя
Відповідь для  інкогніто
5 місяців назад

а якщо не їздиш поки, можна її купити вже перед самим виїзом?

Roman
Roman
Відповідь для  Васьок
9 місяців назад

Щоб переглянути перелік страхових компаній по «зеленій карті» потрібно це посилання відкрити в комп’ютері або ж по телефону натиснувши на три вертикальні точки в верху телефону і вибрати «повна версія» або «Версія для комп’ютера»
pbuk.pl/o-nas/czlonkowie-biura

Андрій
Андрій
10 місяців назад

На який термін я можу завезти свій автомобіль в Польщу???
Я планую брати свій автомобіль в Польщу чи є якісь обмеження по часу і нюанси?

Sanek
Sanek
Відповідь для  Андрій
10 місяців назад

На укр.номерах? Офіційно максимум на 6 міс, далі потрібно вивозити або переоформлювати на польські номера. Але штрафу за порушення цього терміну здається поки немає. Хоча на кордоні питатимуть, чому не виїхали раніше або не переоформили, яка була причина?

Oleksandr
Oleksandr
Відповідь для  Андрій
10 місяців назад

Немає обмежень, потрібно тільки мати актуальне страхування на автомобіль

Andrii
Andrii
Відповідь для  Андрій
10 місяців назад

На скільки оформлена зелена карта на стільки і можна вїздити. Але можна на кордоні в польяків запитати.

Jeka
Jeka
1 рік назад

Страховка
Купив авто на ПЛ. реєстрації (знаходиться в Польщі) . У лютому поїхав в Україну, страховка на автомобіль закінчилась в квітні. Коли буду вертатись в Польщу, чи можу отримати штраф на кордоні? Авто зареєстроване на поляка.

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Jeka
1 рік назад

чому багато спочатку роблять, потім думають?

Ist
Ist
Відповідь для  Covidlo
1 рік назад

Це Україна, дитинко

Volodymyr
Volodymyr
Відповідь для  Jeka
1 рік назад

Шкала штрафів за відсутність поліса обов’язкового страхування в 2021 році виглядає наступним чином.

Для легкового транспорту:

1 — 3 дні відсутності страховки — 1120 ↑ 80 злотих.
4 — 14 днів — 2800 ↑ 200 злотих.
Понад 14 днів — 5600 ↑ 400 злотих.

Jeka
Jeka
Відповідь для  Volodymyr
1 рік назад

Градацію штрафів знаю, його платить в страху або на кордоні?

Володимир
Володимир
1 рік назад

Доброго дня, перебуваю в Польщі планую повернення на власному авто(авто на укр.реєстрації) при в’їзді брав зелену карту на 15 днів так як авто в Польщі не користуався, де зараз я можу оформити зелену карту для в’їзду в Україну читав що повинна бути оформлена на бланку

Ярослав
Ярослав
1 рік назад

Скільки потрібно працювати на машину?
Скажіть, за скільки часу реально заробити на машину? дивлюся гольфу 7, хочеться новішого … скоро їду в Ґрудзьондз, прибиральником на завод … ставка нормальна, але я розумію, що це ще треба щось їсти і + житло …

Віталій
Віталій
Відповідь для  Ярослав
1 рік назад

Найголовніше не здаватися, якщо запланував йди без оглядки, і з цією мрією лягай спати і прокидайся.
А ще в ютубі дивись багато відео як вибрати таку модель і суміжні відео, тоді вибереш щось вартісне.

Ярослав
Ярослав
Відповідь для  Віталій
1 рік назад

спасибі за добру пораду!

Віталій
Віталій
Відповідь для  Ярослав
1 рік назад

Можна заробити за короткий час, але поряд з цим і здоров’я підкачати, краще придивись на 5 гольфу, і насолоджуйся миттєвостями життя

Ярослав
Ярослав
Відповідь для  Віталій
1 рік назад

ну, можливо придивлюся то дешевше, але в кінцевому підсумку, вірю, що куплю то що хочу)

Unlx
Unlx
Відповідь для  Ярослав
1 рік назад

Мінімальна зп 2800 злотих на руки приблизно 2000 злотих халупа, поїсти, проїзд на руки і деталі 1300 злотих. Така фігня малята дорогі хлопчики дівчинки.

Oksana
Oksana
Відповідь для  Ярослав
1 рік назад

Якщо ротом то з місяць. Дивлячись яка ціна авто

Iryna
Iryna
Відповідь для  Ярослав
1 рік назад

Напевно роки три

Volodymyr
Volodymyr
Відповідь для  Ярослав
1 рік назад

Роллс Рой відразу вибирай. А то дивишся на всякі там Фольци

Rider
Rider
Відповідь для  Ярослав
1 рік назад

Ця машина коштує б / у з практично виробленим ресурсом двигуна варто 35000 злотих.! Все життя тобі працювати прибиральником.

Ярослав
Ярослав
Відповідь для  Rider
1 рік назад

ну чому ж все життя? не тільки ж ця робота на світі))

Rider
Rider
Відповідь для  Ярослав
1 рік назад

А що маєш вищу освіту, досконало знаєш польську та англійську мову, висококваліфіковану роботу? Тоді за 6 років купиш б / у своєї мрії)))) Успіхів!

Ярослав
Ярослав
Відповідь для  Rider
1 рік назад

важко жити з таким поглядом на життя мабуть) а що, краще опустити руки і не йти до своєї мрії?) за 6 років або за 3, ніхто не знає як воно буде. Вірю, що головне — це бажання, і головне з чогось почати. А не сидіти на місці.

Hottabuch
Hottabuch
Відповідь для  Ярослав
1 рік назад

Одна зарплата, Опель Корса Комфорт, дружина їздить на роботу, велосипед — півтори зарплати, я їжджу на роботу і на вихідні з друзями.

Микола
Микола
Відповідь для  Hottabuch
1 рік назад

А страховий поліс скільки зарплат ??))

Hottabuch
Hottabuch
Відповідь для  Микола
1 рік назад

Мої 1/4

Микола
Микола
Відповідь для  Hottabuch
1 рік назад

треба дивитися іншу машину)

Євген
Євген
Відповідь для  Ярослав
1 рік назад

2 роки на Тоуран 2013 1.6 дизель, плюс розмитнення. Зп була 4-5 к. А тепер рахуй собі

паша
паша
1 рік назад

Зелена карта для авто
Їдемо з Польщі в Україну на польському авто.
Страхування в 25го включно в ПЗУ.
Зробили нове з 26го. Зелена карта буде діяти теж з 26го.
На старий поліс карту не видають, тому що залишилося менше 14 днів.

Питання. Де перед або на самому кордоні купити таку карту? (На польському, українському, або перед кордоном у найближчому місті)

Віталій
Віталій
Відповідь для  паша
1 рік назад

Тільки з польської сторони, тому що українські митники зможуть оштрафувати або не пустити без дійсної зеленої карти, якщо митний режим тимчасового ввезення.
Якщо митний режим імпорту, беріть коротку зелену карту, в Україні автоцивілка дешевше

паша
паша
Відповідь для  Віталій
1 рік назад

З польської сторони, це на самому кордоні? Або в будь-якому місті Польщі?

Олександр
Олександр
Відповідь для  паша
1 рік назад

І в Польщі у вас є Польська внутрішня ,, а зелена потрібна якщо виїжджаю за межі країни ,, Полякам сто років Не треба ,, тільки за кордон тобто Україна ,, на кордоні НЕ запитають наші ,, погранцам все одно ,, тому запитають, , а ось наші сміття при зупинці зажадають ,, Замовте у своїй страховій якраз до 26 го прийде ,, і поїдеш ,, адже її тебе дадуть безкоштовно ,, а на кордоні платить.

паша
паша
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Новий поліс з 26го числа. З ним же зелена.
А старий не може бути наданий, так як залишилося менше 14 днів

Олександр
Олександр
Відповідь для  паша
1 рік назад

Ну так після 26 го і їхати, або як

Віталій
Віталій
Відповідь для  паша
1 рік назад

У будь-якій конторі в Польщі, страховки продає

Олександр
Олександр
Відповідь для  паша
1 рік назад

Я їхав із зеленою картою, наші на митниці сказали що не потрібно! Походу вона для поліції …. а ось коли назад їхати то поляки запитають за страховку.

Олександр
Олександр
Відповідь для  паша
1 рік назад

Тимчасове ввезення на 60 днів по консульському, зелену карту не брали, я ще й здивувався, кажу їм ось зелена карта, а вона: мені вона говорити, не потрібна! Так що хз, можеш ризикнути …: ^)

Олександр
Олександр
1 рік назад

Зелена карта для в’їзду до Польщі.
Де можна недорого зробити зелену карту і чи можна зробити онлайн???

Ірина
Ірина
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Ми робимо в першій страховій

Вася
Вася
Відповідь для  Ірина
1 рік назад

робили онлайн чи в страхову приходили?

Ірина
Ірина
Відповідь для  Вася
1 рік назад

Приходили особисто, але там просто знайомі є і берем на 15 днів

Denis
Denis
1 рік назад

вимагання хабара

При перетині кордону, укр прикордонниця впарює мені, що так як у мене авто на укр реєстрації може Зелена карта куплена в Польщі не проходить.
Наскільки то є правдою?

Oksana
Oksana
Відповідь для  Denis
1 рік назад

Не та з жирним волоссям що мені дію варила на телефон? А та дія зависла через 20 хвилин і не дивно, що оцінка в плеймаркеті 2.4

Roman
Roman
Відповідь для  Denis
1 рік назад

Зелена карта це міжнародний договір страхування і використовується тільки для міжнародних поїздок. Зелена карта не замінює поліс ОСАГО в країні реєстрації автомобіля.

Rider
Rider
Відповідь для  Denis
1 рік назад

Вона тобі все правильно говорила

Валентин
Валентин
1 рік назад

Штраф за Польську страховку
Привіт всім цікавить таке питання може хто з подібним стикався. Була куплена страховка в Польщу на 2 раті 1 рата оплачена друга ні і машина виїхала на кінець першої раті в Україні в рік. Чи будуть якісь штрафи за несплату другий раті, чи будуть на кордоні проблеми?

Олег
Олег
Відповідь для  Валентин
1 рік назад

5000 злотих 1000%

влек
влек
Відповідь для  Валентин
1 рік назад

Буде штраф оплата готівкою 5000

твій Батя
твій Батя
Відповідь для  Валентин
1 рік назад

5000 злотих штраф.

Harry
Harry
Відповідь для  Валентин
1 рік назад

І ти гониш … серйозно?

аа
аа
Відповідь для  Harry
1 рік назад

У Польщі дуже великі штрафи за страховку. На пару днів спізнився, заплати 1к +, за рік цілком реально 5к

рус
рус
Відповідь для  аа
1 рік назад

За прострочення на два тижні 4т.зл.

Harry
Harry
Відповідь для  аа
1 рік назад

За прострочення оплати такий штраф? Або за відсутність страховки?

аа
аа
Відповідь для  Harry
1 рік назад

За відсутність страховки
Але тут все одно, машина ч в Україні була, тут вже прострочення і страховки і оплати рати

Harry
Harry
Відповідь для  аа
1 рік назад

Це так, згоден

Harry
Harry
Відповідь для  аа
1 рік назад

На скільки мені відомо, якщо не сплатив другу рата, то страховка дійсна. Поляк знайомий казав, що потрібна заплатить в останнього дня дії і все

Rider
Rider
Відповідь для  Валентин
1 рік назад

Будуть

Denis
Denis
1 рік назад

Автоцивілка при в’їзді в Україну
Перевіряють Українські прикордонники автоцивілку на авто з укр реєстрацією

Олександр
Олександр
Відповідь для  Denis
1 рік назад

І начебто не чув ,, погранцам начебто справи немає до цього, це поліція, і це не пред’явив би, ну є зелена карта, у мене і Поляки не дивилися коли їхав в Україну на Польської не дивився, ні наші, на митниці лише митний режим , і по їхній частині, але тут справа випадку.

Denis
Denis
Відповідь для  Denis
1 рік назад

спасибі за відповіді

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  Denis
1 рік назад

У мене перевіряли автоцивілку при виїзді з Польщі в Україну. У жовтні 2020 року, на кордоні Ягодин, українські прикордонники. Теж авто з укр номером

Олександр
Олександр
Відповідь для  Тетяна
1 рік назад

Ну напевно хотіли запропонувати купить, і не пощастило, тому що продають, і Поляки, і наші.

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Не знаю, я відразу дала зелену карту, а вони такі — ні, автоцивілку. А вона закінчувалася через тиждень)

Олександр
Олександр
Відповідь для  Тетяна
1 рік назад

Так зелена і дається на термін автоцивілки, це ж і є страховка, тільки страховка всередині країни, а зелену карту в своїй же страховий замовляєш для виїзду за кордон без платно, навіщо їм на кордоні знадобилася саме страховка, подумали купила десь зеленку на руках , а страховки дозволеної Україною немає.

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Термін зеленої карти не залежить від автоцивілки. Вона не входить до комплекту. Чому безкоштовно? Вона ще й дуже дорога, купувала і 5000 і за 6000, в цьому році ціна 7000+, в залежності від курсу долара.
Автоцивілка це внутрішнє, а зелена карта купується, так само як людина купує страховку для виїзду за кордон, так само і на машину

Олександр
Олександр
Відповідь для  Тетяна
1 рік назад

Так ,,, я вас зрозумів ,, ви про цю країну яка називається Україна?, І там же все для людей ,, …
Я в Польщі зробив страховку за 730 злотих ,, і там же в страховій попросив зелену карту ,, для виїзду за боковий вівтар країни, вона сказала прийдете через тиждень заберете безкоштовно ,, забрав в конверті річну ..

Silent_Storm
Silent_Storm
1 рік назад

автомобіль
Добрий день. На мене оформлений автомобіль і страховка. Чи може їздити на ньому інша людина з моїми документами? (Польща).

Олександр
Олександр
Відповідь для  Silent_Storm
1 рік назад

Так чому ж є ,, право язди є ,, все сідай і їдь ,, не забудьте пристібатися ременем безпеки

Silent_Storm
Silent_Storm
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Я думав мені швидко дадуть відповідь. Тут же багато людей у ​​кого є близькі люди. І як вони надходять в даній ситуації

Олександр
Олександр
Відповідь для  Silent_Storm
1 рік назад

тільки зайшов

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Silent_Storm
1 рік назад

Якщо є права, звичайно можна ….

Сергей
Сергей
1 рік назад

Вітаю. Зелëная карта значить потрібна що б поїхати в Україну на іноземних номерах … Така собі страховка за кордоном чи що.

Де еë взяти, куди звертатися, кому і скільки платити ??

Jerry
Jerry
Відповідь для  Сергей
1 рік назад

Зелена страхівка ваша страхівка в польщі на машину
Заказуєте у своїй страховій фірмі, приходить по почті до дому, задармо

Наталья
Наталья
Відповідь для  Jerry
1 рік назад

Чоловік кілька годин тому заїхав в Україну, правда на укр. номерах. Цю саму страховку купив на кордоні за 1170 грн. на місяць .Але вантажили, що можна тільки на рік, так що торгуйтеся.

Vlad
Vlad
Відповідь для  Наталья
1 рік назад

Хотіли грошей побільше) спасібо 😘

Александр
Александр
Відповідь для  Vlad
1 рік назад

Чи не кому не чого не потрібно платити ,, будь-яка страхова, в тому числі і ваша у якій ви робите страховку, тобто звичайну всередині країни, ви їм приходите і говорите, ну або тільки отримуєте страховку, кажіть мені потрібна зелена карта, все вони замовляють , тут же у цій страховій, у себе, і через два тижні забрати, все. це якщо людина переписав на себе страховку і автомобіль) якщо страховка на попереднього власника то людині при зверненні в страхову перерахують вартість страховки)

Vlad
Vlad
Відповідь для  Александр
1 рік назад

Опа, це те що я і хотів почути але забув написати.

велике спасибі

Марина
Марина
1 рік назад

Я завжди люблю подорожувати на своєму авто, це зручно і комфортно. Коли зіткнулася з оформленням документів для поїздки в Польщу, то не стала витрачати час і сили, а відразу ж звернулася в перевірену мною та родичами компанію Візія. У Візія працюють фахівці вищого класу, всі зробили чітко без затримок і затримок. Хлопці ви кращі, величезне спасибі за вашу працю.

Юлія
Юлія
1 рік назад

Давно мріяли з сім’єю подивитися на знаменитих вроцлавських гномів. Довго збирали гроші на поїздку і поступово з’ясовували, які документи треба зібрати, щоб відправитися в Польщу на машині. Коли справа дійшла до оформлення медстраховки для автолюбителів Зелена карта, то вирішили, що самі з нею возитися не станемо. Знайомий дав телефон менеджера «Візії», — і вуаля — ми у Вроцлаві!

Валентин
Валентин
1 рік назад

Зібралися з сім’єю в гості до родичів за кордон. А точніше, до Польщі. Їхати вирішили на своїй машині. А що, відстань невелика, на своєму транспорті завжди зручніше. Дізнався, що тепер мені знадобиться нова автомобільна страховка для поїздки в Європу — страховка Зелена карта. Розпитав у своїх знайомих далекобійників, ті підтвердили, що тим, хто поїде на машині, без неї не обійтися. У цій компанії мені все оформили швидко, недорого, обслуговуванням я задоволений.

Людмила
Людмила
1 рік назад

Ми з чоловіком вирішили поїхати на роботу в Європу на власній машині. Дуже зручно, та й мобільність не завадить — наприклад країну подивитися у вільний час. Як з’ясували трохи пізніше, виявляється нам треба оформити міжнародне ОСАГО — Зелену карту. Про цю компанію нам розповіли родичі, виявляється, у них вже є така, і допомогли їм саме тут. Ми прислухалися, теж звернулися сюди і не пошкодували. Дівчата все зробили швидко, якісно і недорого.