lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Перетин кордону / Зелена карта на авто на 15 днів
Зелена карта на авто на 15 днів

Зелена карта для машини на 15 днів

Подорожі – це мрія величезної кількості людей. Але також це стиль життя і величезні можливості для мільйонів людей, які кожен місяць, день і навіть годину перетинають кордон, маючи різні цілі. Це можуть бути робочі поїздки, відрядження, поїздки до рідних, звичайні туристичні екскурсії або щось пов’язане з навчанням. Перетин кордону стало звичайною справою, що сприяло збільшенню кількості різноманітних туристичних послуг. Вони допоможуть вам не думати про житло, харчування і навіть безпеки, про яку, аж ніяк, не треба забувати. Особливо, якщо ви плануєте виїхати за кордон на своєму автомобілі. Саме тоді відповідальність за вас і вашу родину лежить повністю на вас. Але щоб ця відповідальність не заважала вашому відпочинку, щоб сповна насолодитися сервісом і атмосферою поїздки не переживаючи за своє благополуччя.

Рекомендуємо вам взяти страховку, вона допоможе вам відшкодувати збитки у разі, якщо ви травмувалися самі або щось трапилося з вашим автомобілем внаслідок ДТП, що трапилося в іншій країні, і ви були представлені як іноземець.

Страховка зелена карта страховка вартість

Одним з головних міжнародних сертифікатів є страхова страховка на авто Зелена карта для машини на 15 днів.

Більш того, цей сертифікат є обов’язковим, якщо ви подорожуєте власним автомобілем, так як без нього ви не зможете покинути країну, ні, тим більше, потрапити в іншу. На даний момент є сорок вісім країн, які є членами Міжнародної системи страхування і в яких діє система страховка зелена карта страховка вартість GreenCard.

Вартість зеленої карти на 15 днів

Авто грін карта і її ціна для поїздки в Європу, в основному в Польщу вартість буде така:

  • Легкові 687 грн
  • Автобуси 2584 грн
  • Вантажні авто 1622 грн
  • Причепи, напівпричіп 237 грн
  • Мотоцикли 275 грн

Тарифи на зелену карту на 15 днів в країни СНД, Росія, Білорусь і т. д. на 2 тижні ціни:

  • Легкові 501 грн
  • Автобуси 530 грн
  • Вантажні авто 265 грн
  • Причепи, напівпричіп 115 грн
  • Мотоцикли 58 грн

Купити зелену карту можна за цими номерами:

Працюємо з понеділка по п’ятницю з 9.00-17.00

+38(093)-726-52-35 Viber
+38(066)-726-52-35 Viber
+38(098)-786-79-18 Viber

Так само придбати зелену картку можна в Києві в офісі за 15 хвилин за адресою:

Київ, вул. Євгена Сверстюка (колишня Марини Раскової), будинок 13, офіс 601. м. Лівобережна, працюємо з понеділка по п’ятницю з 9.00-17.00

Для того що б купити страховку зелена карта не потрібно записуватися на прийом, просто приходите в офіс у робочий час.

Так само купити страховку зелена карта, можна і у відділенні нової пошти, ми оформимо цю страховку і відправимо Вас новою поштою післяплатою або з оплатою на карту.

Зелена карта на машину

На жаль, багато людей не довіряють страховим агентствам і вважають їх всіх шахраями. У цьому випадку боятися нічого, так як гарантом страхової виплати вважається МТСБУ (Моторне(транспортне) страхове бюро України). Це офіційний страховий орган, який працює у своїй сфері вже достатня кількість років і який давно зарекомендував себе як надійний. Якщо раптом з автомобілем щось трапилося і це прописано у вашому договорі, виплата відбувається на умовах цього договору, а також чинного законодавства про обов’язкову страховку власників автомобілів. Але пильність втрачати не варто, так що не забувайте просити і перевіряти документи у страхових агентств.

Зелена карта осацв терміни дії

Мінімальний термін використання зелена карта осацв (грін карта на машину) – 15 днів, а максимальний — один рік. Але найпопулярнішим терміном використання сертифіката серед водіїв з власною машиною вважається саме мінімальний термін. Що і не дивно. Тарифи на таку страховку дуже лояльні до покупця, а термін дії охоплює найбільш популярні типи подорожей. Такими послугами найчастіше користуються ті, хто вирішив провести відпустку за кордоном або ж відвідує іншу країну з ділових питань, не залишаючись в одній країні надовго, або відвідуючи кілька країн по черзі, не зупиняючись надовго ні в одній з них.

Автострахування в ПольщуОдним з головних переваг даної страховки на автомобіль є те, що купити її можна в будь-який час і практично скрізь. Ви можете не хвилюватися про можливі труднощі і непотрібних формальностей, які гальмують вас у випадку термінових поїздок. Так як зелена карта це обов’язкове страхове умова для виїзду за кордон, багато сервісів, можна сказати, що навіть більшість, забезпечують вкрай швидке оформлення даного поліса. Вам не потрібно годинами стояти в чергах і бігати від одного фахівця до іншого. В середньому цей процес займає 15 хвилин часу, що дорівнює звичайній зупинки в дорозі на чашечку кави або на те, щоб закурити. Але час, проведений за оформленням GreenCard, в будь-якому випадку буде більш корисним.

Оформити зелену карту виїзду в Європу

Зелена карта оформитиПропоную розглянути наявні тарифи більш детально, щоб можна було зорієнтуватися в ситуації і зрозуміти, що більше підійде тій чи іншій людині. Якщо ж ви використовуєте для поїздки самий звичайний легковий автомобіль, і ваша поїздка буде тривати не більше 15 днів, тоді вартість зеленої карти на 15 днів буде 687 гривень. Але якщо ви захочете використовувати інші види транспорту, наприклад, збираєтеся подорожувати на власному автобусі, то ціна зеленої карти на ці ж 15 днів складе вже 2584 гривні, оформити зелену карту можна терміново. Цей тариф також буде іншим, якщо ви будете використовувати вантажні автомобілі або мати причіп, щоб перевозити якісь великі речі, які можуть знадобитися в роботі або відпочинку. Є любителі екстремального відпочинку, які люблять їздити на мотоциклі, то для них ще є окремий тариф. Важливо те, що ці ціни вважаються мінімальними. І вам слід консультуватися з представниками страхових агентств, щоб знати який тариф вам найбільше підходить, якщо у вас немає досвіду в таких поїздках. Треба обов’язково звернути увагу, що ціни вказані для страховок, які спрямовані на виїзд в країни Європи і СНД.

Тарифи на поїздки по країнам СНД

 green card на авто

Якщо ж ви є любителями чогось більш екзотичного і плануєте поїздку в менш популярні неєвропейські країни, то готуйтеся до того, що тарифи будуть нижчими, нехай і не будуть кардинально відрізнятися від наданих вище. Приблизно ціна 501 і 530 гривень для легкового автомобіля і автобуса відповідно. 265 для вантажних авто і 115 для причепів. Найвигіднішими це пропозиція здасться любителям мотоциклів. Greencard варто
58 гривень. Все це на 15 днів.

Потрібно також звернути увагу, що вартість страхового сертифіката GreenCard грін карта на машину буде залежати не тільки від виду вашого автомобіля, але і від країни, яку ви відвідуєте. Повторюся, що ціни не будуть кардинально відрізнятися, але потрібно знати ці нюанси. Наприклад, якщо мінімальний тариф для легкового автомобіля на 15 днів — 687 гривень, то якщо країною призначення є Азербайджан, Білорусь, Молдова або Росія, то вартість буде становити 546 гривень. Рівно так само коливаються ціни і для автобусів, для вантажних автомобілів та інших видів транспорту на різні проміжки часу.

З цією статтею так само цікавляться:

Чи дійсні українські водійські права в Польщі Штрафи в Польщі До Польщі на машині, що потрібно знати.
Чи дійсні українські водійські права в Польщі Штрафи в Польщі До Польщі на машині, що потрібно знати.

Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

Питання-відповідь. (FAQ часто задаються.)

⏩ Що таке зелена страховка на машину?

✅ Зелена страховка на авто - це страхування автотранспорту для виїзду за кордон, існують страховки для Європи та країн СНД, придбати таку страховку можна у нас.

⏩ Які документи потрібні для замовлення страховки?

✅ Для того що б купити страховку на авто для виїзду за кордон нам потрібно: водійські права, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, закордонний паспорт.

⏩ Зелена карта для машини на 15 днів яка ціна?

✅ Ціна залежить від того, на який період буде страховка і який транспортний засіб, для більш точного прорахунку зв'яжіться з нами за цими номерами: 0937265235, 0667265235, 0987867918.

⏩ Потрібна зелена карта на авто в Польщі можна у вас оформити?

✅ Так, ми оформляємо зелену карту, зробимо за 15 хвилин, звертайтеся.

⏩ Можна оформити зелену карту на автомобіль онлайн?

✅ Так, можемо оформити онлайн, без вашої присутності від 15 днів і більше, максимум до року.

⏩ Страховка зелена карта на 15 днів онлайн проходить на кордоні?

✅ Так, для перетину кордону повністю підходить, так само рекомендуємо оформити саме з мокрою печаткою.

⏩ Потрібна зелена карта на авто в Європу?

✅ Так, без зеленої карти їхати на авто в Європу не можна.

⏩ Потрібна зелена карта на авто в Польщі?

✅ Так, зелена карта потрібна обов'язково, у нас можна купити від 15 днів.

⏩ Де купити грін карта на машину?

✅ Купити грінкарту можна у нас, для цього просто зателефонуйте за цими номерами: 0937265235, 0667265235, 0987867918.

⏩ Обов'язкова страховка на машину на 15 днів?

✅ Так, страховка потрібна обов'язково, особливо для виїзду за кордон.

⏩ Можна їхати в Польщу без страховки на машину?

✅ Немає, в Польщі і в будь-яку країну ЄС обов'язково потрібна страховка.

⏩ Страховка авто зелена карта вартість?

✅ Вартість залежить від терміну, автомобіля, ми із задоволенням зробимо вам прорахунок вартості, зверніться до нас за цими номерами: 0937265235, 0667265235, 0987867918.

⏩ green card страховка авто на 15 днів вартість?

✅ Вартість залежить від терміну, автомобіля, ми із задоволенням зробимо вам прорахунок вартості, зверніться до нас за цими номерами: 0937265235, 0667265235, 0987867918 ..

⏩ Як доставляють страховку?

✅ Після оформлення ми можемо відправити страховку новой почтой в найближче до вас відділення або можете забрати страховку у нас в офісі.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Зеленая карта на авто

Автомобільна страховка для виїзду за кордон на 2 місяці

Оцените запись Автомобільна страховка для виїзду за кордон на 2 місяці Автомобільна страховка для виїзду …

Подписаться
Уведомление о
guest
11 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Егор
Егор
22 днів назад

Обожнюю автомобільний туризм, тому вже раз п’ять об’їхав з сім’єю всю Україну. Наступний відпустку вирішили провести в Польщі, тому я всерйоз задумався, як отримати Зелену карту, щоб і часу на це багато не витратити, і переплачувати не довелося, і підробку чи не підсунули. Вирішив пошукати відповіді в світовій павутині і наткнувся на сайт Компанії Візія. Довго ставив їм питання по телефону, хлопці все дуже докладно пояснили і потім самі залагодили всі формальності. Наступного разу звернуся тільки до них!

Валентин
Валентин
1 місяць назад

На жаль карантин вніс величезні зміни в наше життя і відпустку довелося відкласти. Але коли трохи зняли обмеження, ми сім’єю вирішили поїхати в подорож через Польщу. Стали оформляти всі документи і зіткнулися з тим що потрібна автостраховка. Green Card вирішили оформляти в компанії Візія, співробітники все зробили в кращому вигляді. Всі турботи взяли на себе за помірну плату. Так що нам залишилося тільки зібрати валізи і рушити в дорогу.

Максим
Максим
1 місяць назад

Потрібно було поїхати до Варшави на своїй машині, дізнався що потрібна Зелена карта для авто грінкарти. Обдзвонив компанії, але все було не те. Дуже сильно кусалася ціна. Потім побачив рекламу компанії Візія. Записався на прийом, там мене вислухала менеджер Тетяна. Пояснила всі нюанси і допомогла вирішити питання. Моя поїздка відбулася вдало, я вважаю що в цьому є заслуга Тетяни.

Юлія
Юлія
1 місяць назад

Нещодавно купила машину і вирішила об’їхати на ній всю Європу. Почати вирішила з Польщі та вже пакувала валізи, але подруга сказала, що без Зеленої карти туди в’їхати не вийде. Для мене вся ця бюрократія — темний ліс, тому відразу вбила в пошуку запит і зайшла на сайт «Візії». Тут же з ними здзвонилася, і вони сказали, що все зроблять швидко і недорого. З Варшави надіслала їм свою фотку, яку зробила на Замковій площі! :))))

Віолета
Віолета
2 місяців назад

Я давно планувала поїздку в Європу на своїй машині. Поки діяли обмеження, я спокійно підготувалася, склала маршрут подорожі, оформила візу. Після того, як кордони відкрили і можна було їхати, виявилося, що мені треба купити Зелену карти автостраховки для Європи, інакше мене без грін карти на Маніше не випустять. Нічого не вдієш, проблему треба було вирішувати, звернулася в цю компанію. Хлопці просто молодці! Все зробили швидко і недорого. Всім рекомендую, і сама буду звертатися тільки до них.

images.jpg
Сергій
Сергій
2 місяців назад

Ми з друзями вирішили відпустку провести в туристичній поїздці. Обрали Польщу. Оскільки давно нікуди не виїжджали, довелося оформляти весь необхідний пакет документів. Прийшовши в агентство ми дізналися, що нам потрібна автостраховка Green Card, інакше ніяк. Співробітники виявилися не тільки доброзичливими, але вельми кваліфікованими. Нам не довелося довго чекати. Що особливо приємно, всі турботи вони взяли на себе — ми тільки оплатили. Все зробили швидко і недорого.

6beb3a080a6c6340829aaa4413427912.jpg