Зелена карта на авто на 15 днів
5/5 - (25 голосов)
Зелена карта для машини на 15 днів

Подорожі – це мрія величезної кількості людей. Але також це стиль життя і нові можливості для мільйонів людей, які кожен місяць, день і навіть годину перетинають кордон, маючи різні цілі. Це можуть бути робочі поїздки, відрядження, поїздки до рідних, звичайні туристичні екскурсії або навчання. Перетин кордону став звичайною справою, що сприяло збільшенню кількості різноманітних туристичних послуг. Вони допоможуть вам не думати про житло, харчування і навіть безпеки, про яку, аж ніяк, не треба забувати. Особливо, якщо ви плануєте виїхати за кордон на своєму автомобілі. Саме тоді відповідальність за вас і вашу родину лежить повністю на вас. Але щоб ця відповідальність не заважала вашому відпочинку, щоб сповна насолодитися сервісом і атмосферою поїздки, не переживаючи за своє благополуччя.

Рекомендуємо вам взяти страховку, вона допоможе вам відшкодувати збитки у разі, якщо ви травмувалися самі, або щось трапилося з вашим автомобілем внаслідок ДТП, що трапилося в іншій країні, і ви були представлені, як іноземець.

Страховка зелена карта страховка вартість

Одним з головних міжнародних сертифікатів є страховка на авто «Зелена карта» на 15 днів.

Більш того, цей сертифікат є обов’язковим, якщо ви подорожуєте власним автомобілем, так як без нього ви не зможете покинути країну, ні, тим більше, потрапити в іншу. На даний момент є сорок вісім країн, які є членами Міжнародної системи страхування і в яких діє система страховка «Зелена карта» страховка вартість GreenCard.

Вартість зеленої карти на 15 днів

Авто «Грін карта» і її ціна для поїздки в Європу, в основному в Польщу вартість буде така:

  • Легкові 687 грн
  • Автобуси 2584 грн
  • Вантажні авто 1622 грн
  • Причепи, напівпричіп 237 грн
  • Мотоцикли 275 грн

Тарифи на Зелену карту на 15 днів в країни СНД, Росія, Білорусь і т. д. на 2 тижні ціни:

  • Легкові 501 грн
  • Автобуси 530 грн
  • Вантажні авто 265 грн
  • Причепи, напівпричіп 115 грн
  • Мотоцикли 58 грн

Купити Зелену карту можна за цими номерами:

Працюємо з понеділка по п’ятницю з 9.00-17.00

lifecell   +38(093)-726-52-35 (Viber)
MTS      +38(066)-726-52-35 (Viber)
kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
kyivstar+38(098)-786-79-18

Також придбати Зелену картку можна в Києві в офісі протягом 15 хвилин за адресою:

Київ, вул. Євгена Сверстюка (старан назва вул. Марини Раскової), будинок 13, офіс 601. м. Лівобережна, працюємо з понеділка по п’ятницю з 9.00-17.00

Для того, щоб купити страховку зелена карта не потрібно записуватися на прийом, просто приходите в офіс у робочий час.

Також купити страховку Зелена карта, можна у відділенні Нової пошти, ми оформимо цю страховку і відправимо Вам Новою поштою післяплатою або з оплатою на карту.

Зелена карта на машину

На жаль, багато людей не довіряють страховим агентствам і вважають їх всіх шахраями. У цьому випадку боятися нічого, так як гарантом страхової виплати вважається МТСБУ (Моторне(транспортне) страхове бюро України). Це офіційний страховий орган, який працює у своїй сфері. Вже достатню кількість років зарекомендував себе як надійний партнер. Якщо раптом з автомобілем щось трапилося і це прописано у вашому договорі, виплата відбувається на умовах цього договору, а також чинного законодавства про обов’язкове страхування власників автомобілів. Але пильність втрачати не варто, так що не забувайте просити і перевіряти документи у страхових агентств.

Зелена карта, ОСАЦВ терміни дії

Мінімальний термін використання страховки Зелена карта ОСАЦВ (грін карта на машину) – 15 днів, а максимальний — один рік. Але найпопулярнішим терміном використання сертифіката серед водіїв з власною машиною вважається саме мінімальний термін. Що і не дивно. Тарифи на таку страховку дуже лояльні до покупця, а термін дії охоплює найбільш популярні типи подорожей. Такими послугами найчастіше користуються ті, хто вирішив провести відпустку за кордоном, або ж відвідує іншу країну з ділових питань, не залишаючись в одній країні надовго, або відвідуючи кілька країн по черзі, не зупиняючись надовго ні в одній з них.

Автострахування в ПольщуОдним з головних переваг даної страховки на автомобіль є те, що купити її можна в будь-який час і практично скрізь. Ви можете не хвилюватися про можливі труднощі і непотрібних формальностей, які гальмують вас у випадку термінових поїздок. Так як зелена карта — це обов’язкова страхова умова для виїзду за кордон, багато сервісів, можна сказати, що навіть більшість, забезпечують вкрай швидке оформлення даного полісу. Вам не потрібно годинами стояти в чергах і бігати від одного фахівця до іншого. В середньому цей процес займає 15 хвилин часу, що дорівнює звичайній зупинці в дорозі на чашечку кави.  Але час, проведений за оформленням GreenCard, в будь-якому випадку буде більш корисним.

Оформити Зелену карту виїзду в Європу

Зелена карта оформитиПропоную розглянути наявні тарифи більш детально, щоб можна було зорієнтуватися в ситуації і зрозуміти, що більше підійде тій чи іншій людині. Якщо ж ви використовуєте для поїздки самий звичайний легковий автомобіль, і ваша поїздка буде тривати не більше 15 днів, тоді вартість зеленої карти на 15 днів буде 687 гривень. Але якщо ви захочете використовувати інші види транспорту, наприклад, збираєтеся подорожувати на власному автобусі, то ціна зеленої карти на ці ж 15 днів складе вже 2584 гривні, оформити зелену карту можна терміново. Цей тариф також буде іншим, якщо ви будете використовувати вантажні автомобілі або мати причіп, щоб перевозити якісь великі речі, які можуть знадобитися в роботі або відпочинку. Є любителі екстремального відпочинку, які люблять їздити на мотоциклі, то для них ще є окремий тариф. Важливо те, що ці ціни вважаються мінімальними. І вам слід консультуватися з представниками страхових агентств, щоб знати який тариф вам найбільше підходить, якщо у вас не має досвіду в таких поїздках. Треба обов’язково звернути увагу, що ціни вказані для страховок, які спрямовані на виїзд в країни Європи і СНД.

Тарифи на поїздки по країнам СНД

 green card на авто
Якщо ж ви є любителями чогось більш екзотичного і плануєте поїздку в менш популярні неєвропейські країни, то тарифи трохи будуть нижчими. Приблизно ціна 501 і 530 гривень для легкового автомобіля і автобуса відповідно. 265 для вантажних авто і 115 для причепів. Найвигіднішою пропозиція здасться любителям мотоциклів. Greencard вартує
58 гривень. Все це на 15 днів.

Потрібно також звернути увагу, що вартість страхового сертифіката GreenCard (грін карта) на машину буде залежати не тільки від виду вашого автомобіля, але і від країни, яку ви відвідуєте. Повторюся, що ціни не будуть кардинально відрізнятися, але потрібно знати ці нюанси. Наприклад, якщо мінімальний тариф для легкового автомобіля на 15 днів — 687 гривень, то якщо країною призначення є Азербайджан, Білорусь, Молдова або Росія, то вартість буде становити 546 гривень. Рівно так само коливаються ціни і для автобусів, для вантажних автомобілів та інших видів транспорту на різні проміжки часу.

З цією статтею також цікавляться:

Чи дійсні українські водійські права в Польщі До Польщі на машині, що потрібно знати.
Чи дійсні українські водійські права в Польщі Штрафи в Польщі До Польщі на машині, що потрібно знати.

Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! 

Питання-відповідь. (FAQ часто задаються.)

⏩ Що таке зелена страховка на машину?

✅ Зелена страховка на авто - це страхування автотранспорту для виїзду за кордон, існують страховки для Європи та країн СНД, придбати таку страховку можна у нас.

⏩ Які документи потрібні для замовлення страховки?

✅ Для того що б купити страховку на авто для виїзду за кордон нам потрібно: водійські права, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, закордонний паспорт.

⏩ Зелена карта для машини на 15 днів яка ціна?

✅ Ціна залежить від того, на який період буде страховка і який транспортний засіб, для більш точного прорахунку зв'яжіться з нами за цими номерами: 0937265235, 0667265235, 0987867918.

⏩ Потрібна зелена карта на авто в Польщі можна у вас оформити?

✅ Так, ми оформляємо зелену карту, зробимо за 15 хвилин, звертайтеся.

⏩ Можна оформити зелену карту на автомобіль онлайн?

✅ Так, можемо оформити онлайн, без вашої присутності від 15 днів і більше, максимум до року.

⏩ Страховка зелена карта на 15 днів онлайн проходить на кордоні?

✅ Так, для перетину кордону повністю підходить, так само рекомендуємо оформити саме з мокрою печаткою.

⏩ Потрібна зелена карта на авто в Європу?

✅ Так, без зеленої карти їхати на авто в Європу не можна.

⏩ Потрібна зелена карта на авто в Польщі?

✅ Так, зелена карта потрібна обов'язково, у нас можна купити від 15 днів.

⏩ Де купити грін карта на машину?

✅ Купити грінкарту можна у нас, для цього просто зателефонуйте за цими номерами: 0937265235, 0667265235, 0987867918.

⏩ Обов'язкова страховка на машину на 15 днів?

✅ Так, страховка потрібна обов'язково, особливо для виїзду за кордон.

⏩ Можна їхати в Польщу без страховки на машину?

✅ Немає, в Польщі і в будь-яку країну ЄС обов'язково потрібна страховка.

⏩ Страховка авто зелена карта вартість?

✅ Вартість залежить від терміну, автомобіля, ми із задоволенням зробимо вам прорахунок вартості, зверніться до нас за цими номерами: 0937265235, 0667265235, 0987867918.

⏩ green card страховка авто на 15 днів вартість?

✅ Вартість залежить від терміну, автомобіля, ми із задоволенням зробимо вам прорахунок вартості, зверніться до нас за цими номерами: 0937265235, 0667265235, 0987867918 ..

⏩ Як доставляють страховку?

✅ Після оформлення ми можемо відправити страховку новой почтой в найближче до вас відділення або можете забрати страховку у нас в офісі.
О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Чи можна їхати за кордон призовнику?

4.9/5 - (19 голосов) Виїзд за кордон військовозобов’язаних Часто у нас на форумі запитують, чи …

Подписаться
Уведомление о
guest
95 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Andrii
Andrii
8 місяців назад

Довірена особа. Зелена карта.
Мої вітання!

Маю авто на українській реєстрації. Знаходиться авто в Польщі, як і я.

Закінчується «зелена карта».

Чи може довірена мною особа в Україні оформити «зелену карту» на моє авто та ім’я, маючи копії усіх документів та відправити мені будь-яким зручним способом?

Чи можливий такий розв’язок? Хтось так вже робив?

Дякую за адекватні відповіді.

Бережіть себе 

Віталій
Віталій
Відповідь для  Andrii
8 місяців назад

Якщо робитимеш зелену карту через hotline finance , введи промокод ARCHI50 , повинна підтягнутися знижка 50 грн.
Дрібниця, але приємно.

Andrii
Andrii
Відповідь для  Віталій
8 місяців назад

Дякую
Я вже й забув за нього

Віталій
Віталій
Відповідь для  Andrii
8 місяців назад

Можеш і самостійно, через hotline finance наприклад

Roman
Roman
Відповідь для  Andrii
8 місяців назад

Якщо пропишеш номер вайберу, то скину адреси де в Польщі можна купити «Зелену карту»

Andrii
Andrii
Відповідь для  Roman
8 місяців назад

телеграм

Sergiy
Sergiy
Відповідь для  Andrii
8 місяців назад

Заходи в інтернет ,оформи будь яку зелену карту ,оплати, вони тобі на електронку скинуть копію ,розпічатай і можеш далі їздети

Євген
Євген
Відповідь для  Andrii
8 місяців назад

Звичайно може, але я робив по іншому-дзвонив знайомому страховику він мені продовжував страховку і висилав електронкою, потім я її просто роздруковував

Андрей Мировой
Андрей Мировой
1 рік назад

Питання по автомобілю / оформлення ОС ТО
Всім привіт, маю питання.
Надумав купувати собі авто, знаю що зараз протягом місяця після підписання купчі, потрібно оформити на себе авто.
Питань кілька:
1) чи потрібно переоформлювати ОС(страховку) на себе? Якщо попередній володар як раз проплатив на рік?
2) скільки зараз приблизно ціна ОС в лодзінському воєводстві? Можливо хтось с таким віком оформлював. ( Мені 25 років, права маю 7років) ДТП і штрафів не маю.
3) як краще купувати з проплаченою ОС? Чи майже з закінченою, і самому робити?

Вибачайте якщо тупі питання, перший раз хочу в Польщі купити авто. Можливо ще якісь поради дасте з цього приводу. Буду вдячний;)

Stas
Stas
Відповідь для  Андрей Мировой
1 рік назад

Все залежить від страхової (фірми) деякі страхові роблять рекалькуляцію і потрібно доплачувати так як ми Українці немаем знижок в Польщі.найкраще перед покупкою авто.позвонити в страхову яку має авто на інфолінію чи буде доплата і звісно при покупці потрібно повідомляти страхову про зміну власника можна безпосередньо по тел або особисто в любій фірмі ubezpieczalnia яка займаеться страховками.якщо хочеш зробити OC як найдешевше також в інтернеті через сайт типу rankomat pl робив не раз нічого складного.

Taras
Taras
Відповідь для  Андрей Мировой
1 рік назад

Маю особистий досвід

Володимир
Володимир
Відповідь для  Андрей Мировой
1 рік назад

Вітаю! Дам відповіді на всі питання, писати довго… Дзвоніть

Сергій
Сергій
1 рік назад

Страховка авто, Польща
Купив авто, ще страховка на місяць є, як її перереєструвати на себе? Потрібно дзвонити в неї або поїхати в будь-яку іншу і реєструвати? Там PZU страховка

твій Батя
твій Батя
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Сподіваюся ти домовився з господарем що він її НЕ скасує. Так поляки зазвичай відразу біжать і повертають гроші за час, що залишився страховки. Іди в офіс убезпечення, там страховка рази в 2 буде дешевше ніж в ПЗУ.

Олександр
Олександр
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Реєструй на себе ,, або дай господареві бабки нехай заплатить ,, ну тебе все одно доведеться на себе Реєструвати рано чи пізно.

Сергій
Сергій
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

ну можна ж його страховку на себе перереєструвати?

Любов
Любов
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Можна оформити нову в будь-якій страховій компанії — Ubezpieczalnia

Сергій
Сергій
Відповідь для  Любов
1 рік назад

навіщо мені нова якщо у мене і ще на місяць

Любов
Любов
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Ви можете зателефонувати в PZU, подати їм свої дані і номер
чинного поліса, вони вишлють вам поштою, або підійти у відділення, зроблять на місці. Це безкоштовно.

Андрій
Андрій
1 рік назад

Страховка на машину в Польщі
Привіт, підкажіть будь ласка якщо авто зареєстроване на мене чи можу я зробити страховку на свого колегу, просто за своїм віком у мене велика ціна виходить за страховку а у колеги багато знижок є

Silent_Storm
Silent_Storm
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

Скажіть, будь ласка, а скільки у Вас вийшла страховка?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Silent_Storm
1 рік назад

2500

Silent_Storm
Silent_Storm
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

Ого, у мене в pzu 1100, це при тому що я перший раз володію автомобілем в Польщі.

Любов
Любов
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

Чому так дорого? Я користуюся автомобілем вже 2 роки, за страховку перший раз заплатила 480, а другий раз 440зл.

bez
bez
Відповідь для  Любов
1 рік назад

2500 Це не реально. Я другий рік плачу, зараз вийшло 594 за год.2500 ну ні як бути не може бути, розвод якийсь …

виталя
виталя
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

так

Андрій
Андрій
Відповідь для  виталя
1 рік назад

Можна без проблем, і колега не повинен бути вписаний в техпаспорт як співвласник?

Міша
Міша
1 рік назад

Страховка
Доброго дня..хто закордоном на своїм авто відпишіть.де дешева Зелена Карта?і ще якщо їдеш на пів року то треба обовязково брати піврічну?чи якось можна це обійти

Ірина
Ірина
Відповідь для  Міша
1 рік назад

Коли на фурі їжджу то ні. А як назад, я знову 15 днів або місяць купую

Ірина
Ірина
Відповідь для  Міша
1 рік назад

Але беру на 15 днів

Міша
Міша
Відповідь для  Ірина
1 рік назад

Ще раз уточніть .. що на 15 днів?

Ірина
Ірина
Відповідь для  Міша
1 рік назад

Тому що йому авто треба фактично на 2-3 дня після перетину кордону. Далі він вже по роботі їздить на фурі від фірми. Якби він працював би кожен день катався на цій легковий, брав би на більший термін у міру необхідності.

Ірина
Ірина
Відповідь для  Міша
1 рік назад

Якщо ви кожен день будете їздити то сенс в півроку брати

Ірина
Ірина
Відповідь для  Міша
1 рік назад

Беремо в першій страховій, там знайомі

Denis
Denis
1 рік назад

Зміна українського водійського посвідчення на польське
Або для того щоб не замінювати Український водійського посвідчення на польське поїхати в Україну і назад? Або в такому випадку відлік на 183 днів оновиться?

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Denis
1 рік назад

При перетині кордону відлік починається спочатку. Зазвичай якщо їдете на легкових авто в Польщі на це уваги не звертають

Anna
Anna
Відповідь для  Denis
1 рік назад

Теоретично, так.
За фактом, якщо у вас карта побуту, то будуть проколупиваться. Також можуть бути проблеми зі страховкою, якщо був у ДТП

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Anna
1 рік назад

При наявності карти ніяких претензій не було. Страхування має відношення до прив’язки водійського посвідчення. Головне щоб воно було дійсно.

Anna
Anna
Відповідь для  Анатолій
1 рік назад

Просто якщо є карта, то не ставлять печатки в паспорт, в зв’язку з чим можуть бути питання про дійсність прав

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Anna
1 рік назад

Я знаю так їздив питання не задавали, і якщо не порушувати то зазвичай просили тільки алко тест пройти. На даний момент немає чіткого визначення зміни водііськіх прав. Ніби приписи є але їх поки ігнорують

Xena
Xena
Відповідь для  Анатолій
1 рік назад

В темі про подолога, то видалили Ваш і мій відгуки, може знаєте чому? до речі не прочитала, того що мені відписали (:

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Xena
1 рік назад

Неправильно перевів професію лікаря. Вчора прочитав. Таких фахівців мало сам в Києві звертався і довго шукав

Xena
Xena
Відповідь для  Анатолій
1 рік назад

(: Тут це навіть не лікар а скоріше фахівець косметолог, який співпрацює з різними лікарями

Wiktor
Wiktor
1 рік назад

Переміщення по Європі

Вітаємо
Якщо я куплю автомобіль в Польщі я зможу на ньому виїжджати в Європу?
Подорожувати? Скажімо так….
Або з’їздити додому в Україну і назад?

Suspected
Suspected
Відповідь для  Wiktor
1 рік назад

За Європі так, в Україну потрібно буде робити зелену карту в консульстві

Wiktor
Wiktor
Відповідь для  Suspected
1 рік назад

спасибі за відповідь

Dead
Dead
1 рік назад

Зелена карта
Добридень! Підкажіть будь ласка, якщо я роблю зелену карту в рік (віза теж річна від воєводи) чи можу я без проблем їздити на своєму автомобілі весь рік до Польщі без проблем? Або наприклад є якісь обмеження з тим, що треба час від часу перетинати кордон? Або без проблем?

Taras
Taras
Відповідь для  Dead
1 рік назад

На період візи можна перебувати з власним автомобілем в Польщі.

Сергій
Сергій
Відповідь для  Dead
1 рік назад

А що українські права дійсні тільки півроку в Польщі?

John Lublin
John Lublin
Відповідь для  Dead
1 рік назад

немає жодного закону, який накладає покарання на те, що права не змінили) виключно рекомендація !!!) тому не забивайте поганим голову)

Василь
Василь
1 рік назад

кордон

При перетині кордону на своєму автомобілі потрібно проходити карантин

Віталій
Віталій
Відповідь для  Василь
1 рік назад

Так, потрібно, в машині, 10 днів не виходячи

Василь
Василь
Відповідь для  Віталій
1 рік назад

Не знаєш тоді мовчи і не пиши дурниць

Vladyslav
Vladyslav
Відповідь для  Василь
1 рік назад

100% треба блокувати таких жартівників

Олександр
Олександр
Відповідь для  Vladyslav
1 рік назад

100% чого або кого? Питання тхне тупізной. Є ж інформація щодо перетину за допомогою транспорту.

Богдан
Богдан
Відповідь для  Віталій
1 рік назад

Гарно! повеселив

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Василь
1 рік назад

ТАК

Андрій
Андрій
Відповідь для  Василь
1 рік назад

кордон в який бік?

Василь
Василь
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

В Польщу

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Василь
1 рік назад

Ні, не потрібно, особистий автомобіль НЕ є громадським транспортом

Андрій
Андрій
Відповідь для  Kyrylo
1 рік назад

В який бік? Якщо в Польщу то треба

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

Судячи з того що Польща прирівнює укр тести до європейських то варіант з особистим авто прокотить, так як в Європі це 100% працює

Андрій
Андрій
Відповідь для  Kyrylo
1 рік назад

Сумніваюся бо б все про це писали і говорили. Але ніхто не пише так ні

Андрій
Андрій
Відповідь для  Kyrylo
1 рік назад

З Євросоюзу можна було їхати без обсервації вже раніше. Я виїжджав 16 січня автомобілем сам і проходжу

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

А хто тут їздить на особистому авто на заробітки? В основному купують там для користування

Андрій
Андрій
Відповідь для  Kyrylo
1 рік назад

Я купив там і користуюся всюди. Тому вигідніше машиною їхати ніж автобусом

Kostya
Kostya
Відповідь для  Василь
1 рік назад

Ха-ха

Андрій
Андрій
1 рік назад

До Польщі на своєму авто!
Всім привіт планую Їхати до Польщі на власному авто що потрібно з собою мати? І потрібно сидіти карантин?

Олександр
Олександр
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

Карантин в будь-якому випадку ..
Потрібна зелена карта (страховка)

Ян
Ян
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

Обов’язково! !! Вогнегасник, аптечка, трикутник, кількість жилетів, відповідно до пасажирів, зимова гума, справна світлотехніка (повороти, стопи) якщо авто американське — то фари повинні бути євро стандарту (особисто повернули спочатку за вогнегасник, а другий раз за «американські» фари

Гена
Гена
1 рік назад

Доброго дня. Підкажіть хто не так давно їхав в сторону Харкова на своєму автомобілі? Яким їхали маршрутом, скільки обійшлася поїздка в одну сторону? Як взагалі дорога, доїхати можна? Спасибі всім за відповіді!

Катя
Катя
Відповідь для  Гена
1 рік назад

Так їдьте на будь-яку межу яка вам ближче ,, і справа піде, тільки зараз всюди чергу, після нового року буде порожньо в сторону України.

Марина
Марина
Відповідь для  Гена
1 рік назад

Гугл карти вам в допомогу. Кожне авто має свої технічні характеристики а водії тактику водіння.

Гена
Гена
Відповідь для  Марина
1 рік назад

Та й то що у машини 4 колеса, я теж знаю … Дякую за пізнавальний відповідь!

Николай
Николай
Відповідь для  Гена
1 рік назад

Швидше за все. ви вибрали не той форум.)))))

Андрій
Андрій
1 рік назад

На границі можна зробити зелену карту( ubezpieczenia graniczne)? Як виглядає така процедура і чи всі охочі можуть зробити чи є якісь но…?

Yevgeniy
Yevgeniy
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

Нюансів немає не яких, але на ларька біля кордону вони дорожче ніж через інтернет …

Александр
Александр
Відповідь для  Yevgeniy
1 рік назад

Так у вас же є страховка ?, чого ж ви не взяли в вашої страхової зелену карту ..

Андрій
Андрій
Відповідь для  Александр
1 рік назад

Потому страховка была не на меня а сейчас переоформляется и незнаю успеет сделать до даты выезда или надо будет переоформлять и доплатить

Нина
Нина
1 рік назад

Скільки коштує зробити зелену карту на авто для перетину кордону?

Денис
Денис
Відповідь для  Нина
1 рік назад

Задармо, треба тільки замовити в своїй страховій компаніі, вислять почтою на дім.

Нина
Нина
Відповідь для  Денис
1 рік назад

Страхівка не на мене зроблена бо купили нове авто і ще є стара і я не переписую на себе то теж буде задармо?

Денис
Денис
Відповідь для  Нина
1 рік назад

Так. Зелена карта це не окремий вид страхівки як в україні, це та сама страхівка тільки з виїздом за кордон.

Нина
Нина
Відповідь для  Денис
1 рік назад

Дуже дякую.

Егор
Егор
1 рік назад

Обожнюю автомобільний туризм, тому вже раз п’ять об’їхав з сім’єю всю Україну. Наступний відпустку вирішили провести в Польщі, тому я всерйоз задумався, як отримати Зелену карту, щоб і часу на це багато не витратити, і переплачувати не довелося, і підробку чи не підсунули. Вирішив пошукати відповіді в світовій павутині і наткнувся на сайт Компанії Візія. Довго ставив їм питання по телефону, хлопці все дуже докладно пояснили і потім самі залагодили всі формальності. Наступного разу звернуся тільки до них!

Валентин
Валентин
1 рік назад

На жаль карантин вніс величезні зміни в наше життя і відпустку довелося відкласти. Але коли трохи зняли обмеження, ми сім’єю вирішили поїхати в подорож через Польщу. Стали оформляти всі документи і зіткнулися з тим що потрібна автостраховка. Green Card вирішили оформляти в компанії Візія, співробітники все зробили в кращому вигляді. Всі турботи взяли на себе за помірну плату. Так що нам залишилося тільки зібрати валізи і рушити в дорогу.

Максим
Максим
1 рік назад

Потрібно було поїхати до Варшави на своїй машині, дізнався що потрібна Зелена карта для авто грінкарти. Обдзвонив компанії, але все було не те. Дуже сильно кусалася ціна. Потім побачив рекламу компанії Візія. Записався на прийом, там мене вислухала менеджер Тетяна. Пояснила всі нюанси і допомогла вирішити питання. Моя поїздка відбулася вдало, я вважаю що в цьому є заслуга Тетяни.

Юлія
Юлія
1 рік назад

Нещодавно купила машину і вирішила об’їхати на ній всю Європу. Почати вирішила з Польщі та вже пакувала валізи, але подруга сказала, що без Зеленої карти туди в’їхати не вийде. Для мене вся ця бюрократія — темний ліс, тому відразу вбила в пошуку запит і зайшла на сайт «Візії». Тут же з ними здзвонилася, і вони сказали, що все зроблять швидко і недорого. З Варшави надіслала їм свою фотку, яку зробила на Замковій площі! :))))

Віолета
Віолета
1 рік назад

Я давно планувала поїздку в Європу на своїй машині. Поки діяли обмеження, я спокійно підготувалася, склала маршрут подорожі, оформила візу. Після того, як кордони відкрили і можна було їхати, виявилося, що мені треба купити Зелену карти автостраховки для Європи, інакше мене без грін карти на Маніше не випустять. Нічого не вдієш, проблему треба було вирішувати, звернулася в цю компанію. Хлопці просто молодці! Все зробили швидко і недорого. Всім рекомендую, і сама буду звертатися тільки до них.

Сергій
Сергій
1 рік назад

Ми з друзями вирішили відпустку провести в туристичній поїздці. Обрали Польщу. Оскільки давно нікуди не виїжджали, довелося оформляти весь необхідний пакет документів. Прийшовши в агентство ми дізналися, що нам потрібна автостраховка Green Card, інакше ніяк. Співробітники виявилися не тільки доброзичливими, але вельми кваліфікованими. Нам не довелося довго чекати. Що особливо приємно, всі турботи вони взяли на себе — ми тільки оплатили. Все зробили швидко і недорого.