lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

ПМЖ Польщі / Корисно знати / Гаряча лінія національної Інспекції Праці (PIP) в Польщі
Гаряча лінія національної Інспекції Праці (PIP) в Польщі

Гаряча лінія Інспекції Праці в Польщі(PIP)

Гаряча лінія Інспекції Праці в Польщі — На початку 2018 року було відкрито спеціальну Інфолінія для іноземців, які тільки планують або вже працевлаштувалися в Республіці Польща. Згідно зі статистикою, в РП працює близько 3 мільйонів іноземців, з них близько 800 тисяч — незаконно. Мета створення «гарячої лінії» — залучення якомога більшої кількості людей для легального працевлаштування і допомога у вирішенні трудових конфліктів між працівником і наймачем.

Зателефонувавши за номером 22-111-35-29 , іноземець отримає кваліфіковані рекомендації з приводу законного працевлаштування і вимог, які необхідно для цього дотримати.

Гаряча лінія національної Інспекції Праці (PIP) в Польщі

Також він дізнається, як скласти заяву-скаргу на роботодавця, якщо з його боку відбуваються протиправні дії щодо іноземного працівника. Наприклад, несвоєчасна або неповна виплата заробітної плати, негігієнічні умови праці, приниження, дискримінація і так далі.

Співробітники Інфолінія надають інформацію на 7 мовах, серед яких російська та українська. Звертатися можна з понеділка по середу з 16:00 до 20:00.

Необхідно пам’ятати, що незаконне працевлаштування тягне за собою серйозні санкції у вигляді штрафів і депортації з країни . Не варто ризикувати своїм добробутом і репутацією, сподіваючись заробити більше на нелегальній роботі. Адже можна попастися на вудку шахраїв, які зовсім не оплатять працю іноземця після закінчення декількох місяців. Підписуючи трудовий контракт, працівник набуває впевненість в тому, що він завжди зможе відстояти свої права.

Якщо ж неприємний інцидент з роботодавцем вже стався, то не варто впадати у відчай. Співробітники «гарячої лінії» PIP завжди готові проконсультувати і допомогти у вирішенні проблеми.

Гаряча лінія Інспекції Праці в Польщі — з цією статтею так само цікавляться:

 Як перевірити роботодавця в Польщі  Яка середня і мінімальна зарплата в Польщі  Як поміняти роботодавця в Польщі
Як перевірити роботодавця в Польщі Яка середня і мінімальна зарплата в Польщі Як поміняти роботодавця в Польщі

Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Нові правила перетину кордону Польщі 2020

Нові правила перетину кордону Польщі 2020

Оцените запись Нові правила перетину кордону Польщі, як повернутися в Україну Сьогодні ви дізнаєтеся як …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі