ePUAP (профіль зауфани)
4.7/5 - (26 голосов)

Електронний підпис в Польщі

Електронний підпис у Польщі – це набір цифрових даних, які використовуються для підтвердження особистості та справжності документів в електронному вигляді.

У Польщі існує два типи електронних підписів:

  • Profil zaufany ePUAP – це довірений профіль у державній електронній системі Польщі. Для його отримання необхідно мати номер PESEL та особисту присутність у Польщі.
  • Podpis kwalifikowany elektroniczny — це кваліфікований електронний підпис, який відповідає європейським стандартам. Для її отримання необхідно пройти процедуру ідентифікації у присутності нотаріуса чи іншої уповноваженої особи.
Вам потрібний електронний цифровий підпис і не знаєте як його оформити? Допоможемо з оформленням цифрового підпису, проконсультуємо. Просто залиште заявку прямо зараз, Вам передзвонить фахівець.

Красная стрелка

    Ваше ім'я (обов'язково)

    Ваш телефон (обов'язково)

    Profil zaufany ePUAP дозволяє громадянам Польщі дистанційно взаємодіяти з органами державної влади та іншими організаціями, що надають електронні послуги.

    За допомогою профілю zaufany можна:

    • Подавати заяви та документи до державних органів
    • Отримувати інформацію про стан справ у державних органах
    • Користуватися електронними послугами державних та приватних організацій

    Podpis kwalifikowany elektroniczny має більш високий рівень захисту, ніж Profil zaufany ePUAP. Він дозволяє підписувати документи, які мають юридичну силу, таку саму, як і підпис від руки.

    Як створити Profil zaufany ePUAP

    Для створення Profil zaufany ePUAP необхідно:

    • Зайти на сайт ePUAP
    • Натиснути кнопку «Zarejestruj się» (Зареєструватися).
    • Введіть номер PESEL, адресу електронної пошти та номер телефону.
    • Підтвердити реєстрацію за допомогою SMS-коду.
    • Заповнити анкету із персональними даними.
    • Підтвердити особистість в одному із центрів обслуговування ePUAP.

    Красная стрелка

      Ваше ім'я (обов'язково)

      Ваш телефон (обов'язково)

      Як створити podpis kwalifikowany elektroniczny

      Для створення підpis kwalifikowany elektroniczny необхідно:

      • Вибрати постачальник підпису.
      • Заповнити заявку на отримання підпису.
      • Пройти процедуру ідентифікації у присутності нотаріуса чи іншої уповноваженої особи.
      • Отримати сертифікат підпису.

      Вартість електронного підпису у Польщі

      Вартість Profil zaufany ePUAP складає 0 злотих. Вартість підпису kwalifikowany elektroniczny залежить від постачальника підпису. У середньому вона становить 300–600 злотих.

      Термін дії електронного підпису

      • Термін дії Profil zaufany ePUAP складає 3 роки.
      • Термін дії podpis kwalifikowany elektroniczny становить від 1 до 3 років.

      Електронний підпис у Польщі є зручним та безпечним способом взаємодії з органами державної влади та іншими організаціями. Вона дозволяє громадянам Польщі дистанційно отримувати державні послуги та здійснювати юридично значущі дії.

      Величезна кількість областей сьогодні зосередилися в одному пристрої, максимум в двох-трьох. Це комп’ютер. За допомогою гаджетів сьогодні можна робити практично що завгодно.

      Навіщо потрібен ePUAP?

      Навіщо потрібен ePUAP?

      За допомогою комп’ютера або смартфона ви можете замовляти товари та послуги, переказувати гроші і навіть працювати. Повсюдна комп’ютеризація не обійшла стороною величезна кількість галузей:

      • Діловодство.
      • Державне управління.
      • Медицину і т.п.
      І сьогодні, за допомогою використання комп’ютера ви зможете навіть взаємодіяти з державою.

      Все йде до того, що вже скоро у всіх великих країнах переважна більшість державних послуг надаватиметься в дистанційному форматі. Десь це вже сталося, як в Польщі. Десь таких розвинених систем ще немає, як на території України. І разом з тим, проблем з дистанційним обслуговуванням менше не стає. Хоча б тому, що державним відомствам і службам доводиться вирішувати питання ідентифікації.

      Кожна операція, здійснена громадянином в контексті взаємодії з державним відомством або службою, повинна бути підписана і верифицирована.

      Ця вимога постала з тієї причини, що потрібно встановити приналежність запиту або відповіді якогось конкретного людині (фізична особа).

      У випадку з особистим візитом, проблем з ідентифікацією не виникає. Людини бачать, він простягає свій паспорт (або інший ідентифікує документ), і проблем не виникає. Але в віддаленому форматі «по той бік екрану» може сидіти хто завгодно. Отже, перед тим як послуга буде надана, а операція здійснена, необхідно ідентифікувати людину. Якраз для цього і створюють спеціальні сервіси для ідентифікації (підтвердження особи) в віддаленому форматі. У випадку з Польщею, це комплекс ePuap в поєднанні з цифровим підписом.

      Якраз за допомогою перерахованих вище інструментів людина може отримувати різні довідки та виписки, складати звіти і навіть відкрити власну юридичну особу.

      Але для того, щоб зробити це в віддаленому форматі, доведеться отримувати спеціальну електронну підпис і брати участь в ePUAP. Не варто плутати 2 терміна, це різні речі, хоч і складові однієї системи.

      Короткий екскурс

      Електронний підпис в Польщі

      Отже, кваліфікована цифровий підпис це PKE (аналог ЕЦП або КЦП).

      Розшифровується PKE як підпис кваліфікована електронна або podpis kwalifikowany elektroniczny.

      Цей інструмент дозволяє запевнити будь-який документ. В даному контексті, кваліфікована електронний підпис є прямим аналогом звичайної. Ви напевно підписували кредитний договір або контракт на оренду. При укладанні договорів сторони проставляють свої підписи в кінці документа. PKE дозволяє зробити те ж саме, але в електронному форматі.

      Красная стрелка

        Ваше ім'я (обов'язково)

        Ваш телефон (обов'язково)

        А є й така річ, як ePuap. Це довірений профіль або Profil zaufany.

        Отже:

        • PKE — це цифровий підпис.
        • Довірений профіль — це обліковий запис в системі ePUAP.

        І ось саме в цьому поділі дуже багато часто плутаються. Справа ще й у тому, що система ePUAP має внутрішнє розмежування доступу і прав користувачів.

        Справа ось у чому:

        • Первинна реєстрація в системі не дає ідентифікації, створюється звичайна обліковий запис.
        • Уже після того як звичайна обліковий запис буде створена, можна пройти підтвердження і зробити довірений акаунт .

        При цьому, верифікація аккаунта і підтвердження з його допомогою якихось операцій: це 2 різних дії, або процедури якщо завгодно.

        Отже, якщо для якоїсь дії вам потрібно підтвердити щось за допомогою ePUAP, то мається на увазі використання веріфіцированного аккаунта.

        Для чого ж тоді використовується звичайний аккаунт в системі?

        Питання насправді хороший, тому що звичайні облікові записи особливої ​​затребуваністю не відрізняються. По всій видимості вони просто потрібні для того, щоб потім отримати довірений профіль. А звичайний ніде практично не використовується, і функціонал такого облікового запису вкрай обмежений.

        Чисто технічно, ніякої особливої ​​різниці в тому, що саме ви використовуєте для підтвердження особи, практично не спостерігається.

        Є невеликі юридичні тонкощі, але про це варто говорити окремо. Іншими словами, в загальних рисах різниці між завіреним профілем ePUAP і кваліфікованої електронним підписом немає, але тільки в контексті експлуатації з метою ідентифікації громадянина.

        А ось регламент отримання — це окрема розмова. Тому що для отримання електронного підпису або довіреної профілю, потрібно пройти 2 різні сценарії.

        Для отримання кваліфікованої електронного підпису вам не потрібно в обов’язковому порядку бути присутнім особисто.

        Тому що KPE видають і в дистанційному форматі. Тоді як для отримання довіреної профілю в системі ePUAP не вийде уникнути особистого візиту.

        Ви можете отримати таку обліковий запис лише двома способами:

        • Особистий візит.
        • Оформлення довіреності на представника (в цьому випадку саме він повинен буде присутній особисто).

        Крім того, електронний підпис ви зможете отримати без PESEl.

        Для тих, хто не знає: PESEL це аналог ідентифікаційного податкового номера. Іншими словами, це аналог податкового ідентифікатора в переважній більшості країн СНД. І для отримання кваліфікованої цифрового підпису не потрібно отримувати цей податковий ідентифікатор.

        Тоді як для підтвердження завіреного профілю в системі ePUAP PESEL вам знадобиться в обов’язковому порядку. А це додаткова витрата часу і грошей.

        Крім того, всі дані визначають кваліфіковану цифровий підпис містяться на змінному пристрої, це звичайний носій. Конструктивно, він нагадує звичайну флеш-карту. З різницею лише в тому, що це не карта для зберігання музики або відеозаписів. Вона використовується виключно для підтвердження особи при зверненні.

        Всі дані з системи ePUAP розміщуються в хмарному сховищі під контролем державної служби.

        Тепер ви знаєте про те, чим відрізняється ePUAP від ​​PKE.

        У першому випадку мається на увазі спеціальна обліковий запис, отримавши яку ви зможете підтвердити свою особистість. Але для отримання довіреної профілю вам потрібно бути присутнім на території Польщі, і попередньо оформити PESEl. Викрасти профіль ePUAP практично неможливо, адже всі дані зберігаються на захищеному хмарному сервері, під контролем окремої державної служби.

        У випадку з PKE (кваліфікована електронний підпис), ви можете отримати носій дистанційно. {{1 }}
        Флешку можна втратити, її можуть вкрасти. Але зате для її отримання вам не доведеться оформляти податковий ідентифікатор PESEl. Крім того, такий носій можна отримати навіть з іншої країни.

        У цьому контексті, оформлення PKE зручніше, ніж ePUAP.

        Говорячи про те, хто може оформити довірений профіль або підпис, не варто забувати і про іноземців. Вони теж мають право на оформлення довіреної облікового запису, нарівні з громадянами Польщі. Ось тільки податковий ідентифікатор іноземцю доведеться оформляти в окремому порядку. Тому що він є у всіх громадян Польщі, а ось у іноземного громадянина ідентифікатора може і не бути.

        Ви можете оформити кваліфіковану цифровий підпис, якщо вас немає податкового ідентифікатора на даний момент.

        А от у випадку, якщо податковий ідентифікатор PESEL ви вже отримали, можна отримати як довірений профіль в системі ePUAP, так і в кваліфіковану цифровий підпис.

        Функціональні можливості

        Тепер про те, для чого взагалі потрібна ідентифікація особистості. Почнемо з компаній (тобто юридичні особи або фізичні зі спеціальним статусом).

        Зокрема, для юридичних осіб доступний майже весь інструментарій звичайних громадян. Але у компаній є і додаткові потреби, а також своя специфіка. Саме тому, юридичні особи можуть отримати можливість:

        • Взаємодії з пенсійним фондом та іншими соціальними установами.
        • Здачі звітності (переважно бухгалтерської).
        • Оформлення «запрошень» для громадян інших країн.

        Крім того, ідентифікація буде потрібно і просто для створення вашої компанії. Якщо у вас достатньо грошей для того, щоб почати свій бізнес в Польщі, ідентифікація вам точно знадобиться. Адже можна зробити все в дистанційному форматі, і згодом отримувати доступ до всіх державних послуг з будь-якої точки земної кулі.

        А ось для звичайних громадян перелік функцій буде в рази більше.

        Це і біржа праці, і оформлення будь-якої документації та отримання копій паперів про вашому цивільному статусі. Під цивільним статусом (або станом) мається на увазі народження, розлучення або шлюб. Крім того, ідентифікація дозволяє отримати довідку про те, що ви не маєте судимість на території Польщі. І звичайно, в системі ви зможете відслідковувати кожну свою заявку на кожному етапі її виконання.

        Ідентифікація стане в нагоді при подачі заяви на перерахунок виплат по податках. Будь-яке питання пенсійного забезпечення теж може бути вирішене в дистанційному форматі.

        Якщо ви вже працюєте, то ідентифікація дозволить здійснювати контроль над роботодавцем, який робить внески в соціальні фонди. Якщо у вас вже є водійське посвідчення, то в системі ePUAP ви зможете перевірити кількість балів (штрафних), яке нарахували на вашу ідентифікатором.

        Через цю систему ще повідомляються різні служби та державні відомства, провідні реєстр автотранспортних засобів. Зокрема, при продажу машини потрібно передавати окреме повідомлення.

        І звичайно, якщо якийсь з документів був раптово втрачено, то заяву на відновлення ви теж подаєте через портал.

        До речі, для компаній функціонал в чомусь схожий. До всіх вищеперелічених можливостям, ви отримуєте доступ оформивши довірений профіль або кваліфіковану цифровий підпис.

        ePUAP (профіль зауфани)ePUAP (профіль зауфани)

        Як створити звичайну обліковий запис в ePUAP?

        Особливого сенсу в отриманні звичайного облікового запису (якщо ви не плануєте її підтверджувати) немає. Проте доведеться створити такий аккаунт, щоб отримати довірений профіль згодом.

        Інструкція гранично проста:

        Для реєстрації вам буде потрібно адресу електронної пошти і номер мобільного.

        У анкері ви вводите ці дані, а також логін і пароль. Не забудьте погодитися з положенням про обробку особистих даних.

        Важливо: для реєстрації підійде тільки номер польського оператора стільникового зв’язку.

        Пароль не менш 8 символів (1 рядкова і 1 велика літера, а також символ).

        У рядку для податкового ідентифікатора поставте галочку. Це і дозволить створити обліковий запис звичайного типу. За замовчуванням реєстрація в системі безкоштовна. Але якщо ви використовуєте посередників, то ціна на їхні послуги коливається в районі 150 євро.

        Красная стрелка

          Ваше ім'я (обов'язково)

          Ваш телефон (обов'язково)

          Як отримати довірений профіль?

          Отже, ви створили звичайну обліковий запис. Авторізуемся і відкриваємо кнопку профілю в правому верхньому куті (вибираємо profil zaufany), після чого:

          • Чекаємо завантаження сторінки.
          • Вибираємо zloz wniosek o profil.
          • Вводимо ПІБ і номер ідентифікатора PESEL.
          • Пишемо адресу e-mail.
          • Вводимо номер телефону і підтверджуємо вибір.
          • Підтвердити завантаження даних потрібно кодом з смс-повідомлення.

          Тепер потрібно підтвердити свої власні дані. Зробити це можна кількома способами:

          • Спільний перегляд.
          • PKE (якщо вона у вас вже є).
          • Онлайн-банкінг.
          • Особистий візит.

          За відеозв’язку ви можете пройти своєрідне «співбесіду» з польським чиновником. Вибрати час дзвінка не вийде, тільки дату. Процес в 2 етапи: телефонна верифікація, після цього вже проводиться відеосеанс.

          З кваліфікованої підписом все зрозуміло, досить просто використовувати її і профіль буде підтверджено.

          Верифікація через банк поки обмежена. Якщо ваш банк акредитований, то ви можете підтвердити свій профіль в особистому кабінеті.

          Перелік банків дивіться тут

          Як отримати довірений профіль?

          А ось в наземному офісі ви можете підтвердити свій профіль лише при особистому візиті. Краще не вказувати воєводство. Вибирайте найближчий філія, і не забудьте взяти з собою закордонний паспорт.

          Спосіб отримання кваліфікованої електронного підпису

          Для отримання електронного підпису доведеться вибрати організацію, акредитовану державним органом Польщі.

          Спосіб отримання кваліфікованої електронного підпису

          Розглянемо інструкцію прикладі компанії KIR:

          • Відкриваємо сайт.
          • Вибираємо пункт із замовленням e-podpis.
          • Вибираємо термін дії.
          • Вказуємо тип карти і носія.
          • Додаємо замовлення в кошик.

          Спосіб отримання кваліфікованої електронного підпису

          Готово, все як у звичайному інтернет-гіпермаркеті. Вносимо реєстраційні дані, підтверджуємо аккаунт і вже в розділі кошика вибираємо кнопку uzupelnij dane. Тут ви введете всі необхідні відомості.

          Важливо: номер PESEL ігнорується відповідної рядком, а ось телефон знову потрібен польський.

          Тут ви вибираєте zamawiam dojazd це доставка PKE. Обов’язково вказуйте свій реальний адресу (воєводство вказувати не треба). Сама послуга платна, доставка оплачується окремо. Вам доведеться зберегти замовлення і зв’язатися з компанією особисто. У випадку з KIR, російськомовних або україномовних співробітників там немає. Доведеться говорити по-польськи. Особливі умови залежать від конкретної компанії, яких сьогодні дуже багато.

          Про терміни дії кваліфікованої електронного підпису і ePAUP

          У випадку з КЦП, термін дії встановлюється при замовленні, це:

          • 12 місяців.
          • 24 місяці.

          У випадку з ePAUP все цікавіше. Це 36 місяців дії, з можливістю подальшої пролонгації. Але для пролонгації профілю, доведеться проходити практично ту ж процедуру, що була при реєстрації.

          ePUAP (профіль зауфани)ePUAP (профіль зауфани)

          Висновок

          При оформленні кваліфікованої цифрового підпису з іншої країни, ми не рекомендуємо відразу оплачувати замовлення на сайті. Тому що умови доставки можуть виявитися нездійсненними. Краще заздалегідь зв’яжіться з представниками акредитованої компанії і проясніть всі деталі. Інакше з поверненням коштів можуть виникнути проблеми. В іншому нічого складного в описаній процедурі просто немає.

          Красная стрелка

            Ваше ім'я (обов'язково)

            Ваш телефон (обов'язково)

            О программе Костянтин – візовий фахівець

            Допомога в оформленні документів для візи в Польщу, оформимо усі документи: Запрошення, страховка, анкета Телефонуйте: 0937265235, 0667265235, 0677265234 на усіх номерах є вайбер. Візовий фахівець, робота у візовій сфері 7 років, великий досвід в підготовці документів для робочих віз.

            Смотрите также

            Що краще карта побиту, або status UKR?

            Карта побиту або status UKR

            4.8/5 - (5 голосов) Що краще карта побиту, або статус УКР? Настав час обирати: або …

            Підпишіться на наші соцмережі ➡ Фейсбук Інстаграм
            Подписаться
            Уведомление о
            guest
            65 комментариев
            Inline Feedbacks
            Подивитися всі коментарі
            Людмила
            Людмила
            5 місяців назад

            Неможу зареєструватись в mObywatel.
            Незнаю чи маю профіль зоуфаний, пробувала через банк.
            Але документи не підтягуються.
            Якщо можете підкажіть, як бути?
            Або бо можливості зніміть відео, як реєструватись в дії пл покроково, де знаходити паролі.

            Ольга
            Ольга
            Відповідь для  Людмила
            5 місяців назад

            Добрий день. Є дитина у Польщі, 14 років. Перетнув кордон на підставі свідоцтва про народження. ID картку зробили, але не встиг забрати — розпочалася війна. Зараз картку переправили з Харкова до Львова. Думаємо як забрати документ. Наша прикордонна служба в телефонному режимі ніби підтвердила, що випустять назад до Польщі, але не впевнені чи пропустять польські прикордонники дити без закордонного паспорту. PESEL має, профіль теж зробимо.
            Можете прокоментувати або підказати де можна уточнити цей момент?
            Дякую.

            Ира
            Ира
            Відповідь для  Ольга
            5 місяців назад

            Правильно сумніваєтеся. Можуть не впустити в Польщу. Як яка зміна, кордон…. Спитайте там, де робили картку, чи можна рідним комусь по довіреності забрати. Наша випустить, а польська чи впустить, це питання

            Олег
            Олег
            5 місяців назад

            Працюю кожен день майже, регався на допомогу від IRC, дзвонять у суботу, кажуть отримаєте гроші до понеділка (а у мене немає профілю зауфани, і в суботу неділя все закрито) , типу в понеділок вже буде неймовірно, супер зручно

            Юрій
            Юрій
            Відповідь для  Олег
            5 місяців назад

            Підкажіть будь ласка як що в Україні можна якось тут отримати довірений профіль ? Через відео звязок можна ?

            Ира
            Ира
            Відповідь для  Юрій
            5 місяців назад

            Для створення профілю має прийти смс. Має бути в роумінгу картка польська. Спробуйте скачати дію пл і зробити так.

            Тарас
            Тарас
            5 місяців назад

            Добрий день. З якого віку можна зробити профіль?
            Дитині 16 років.

            Ира
            Ира
            Відповідь для  Тарас
            5 місяців назад

            Доброго дня. З 13-14 років

            Катя
            Катя
            5 місяців назад

            Є тільки одне питання, як зрозуміти і де подивитися, що ви отримали профіль zaufany під час реєстрації pesel,?

            Ира
            Ира
            Відповідь для  Катя
            5 місяців назад

            Багатьом давали з песель код на папірці. Поставте дію пл, по ходу розберетеся

            Константин
            Константин
            Відповідь для  Ира
            5 місяців назад

            Я спочатку зареєстрував а потім у ЗУС підтвердив профіль і це з українським номером телефону. Так що виходить що можна і з укр телефоном отримати. Зараз вже і дію підключив.

            Ира
            Ира
            Відповідь для  Константин
            5 місяців назад

            лише польський номер.

            Потрібна безкоштовна консультація по оформленню візи? Зателефонуйте нам: +38(093)-726-52-35

            +38(066)-726-52-35

            +38(067)-726-52-34 

            Написати у ViberViber ЄВіза

            Игорь
            Игорь
            5 місяців назад

            Підкажіть будь ласка.. для дитини 15 років теж потрібно мати профіль зауфани і дію в телефоні для перетину польського кордону при виїзді з України?

            Мария
            Мария
            Відповідь для  Игорь
            5 місяців назад

            Бажано. З 13 років дія пл

            Трудяга
            Трудяга
            5 місяців назад

            Якщо ти в Україні, то зареєструватися в Профіль не можна?? Людина маючи профіль зауф.була два місяці в Україні , приїхала в Польщу і профіль заблокований.
            Чи можна відновити?

            Макс
            Макс
            Відповідь для  Трудяга
            5 місяців назад

            Доброго дня, наскільки я зрозумів то банк польський теж може зробити довірений профіль, якщо я відкривав в ньому рахунок?

            Елена
            Елена
            Відповідь для  Макс
            5 місяців назад

            Доброго дня. Так

            Олена
            Олена
            1 рік назад

            Як завантажити документ підписаний через профіль зауфагий?

            Oksana
            Oksana
            1 рік назад

            Не можу зайти в ZUS

            Візи на всі напрямки, візова агенція
            Марія Дільна
            Марія Дільна
            1 рік назад

            Не можу зайти на свій профіль в zus

            Wwn
            Wwn
            2 років назад

            Підпис електронний та профіль зауфани
            Соррі, трохи специфічне питання.
            Потрібно людині відкривати собі підпис електронічну, якщо вже є профіль зауфан?
            Це взаємозамінно чи ні? Чи достатньо профілю зауфани для підпису документів, договорів (наприклад, договір оренди)?

            Unlx
            Unlx
            Відповідь для  Wwn
            2 років назад

            Там є нюанси профіль зауфани це одне, а електронний підпис це трохи інше. Профіль в основному для доступу до різних адміністративних послуг. Ел. підпис для підписання різних документів (договорів купівлі продажів, довіреностей тощо) через інтернет. І в найпростішій формі передбачає наявність носія (флешка, сд і тд.) з таємним ключем, який потрібно берегти як зіницю ока.

            Віктор Генерал29
            Віктор Генерал29
            Відповідь для  Unlx
            2 років назад

            Я через профіль зоуфану підписував документ і все ок

            Unlx
            Unlx
            Відповідь для  Віктор Генерал29
            2 років назад

            Не заперечую, що підписували, але які документи. Не все можна підписати за профілем. Потрібно чітко знати, чи сторона, що приймає, акцептує даний вид підпису.

            Віктор Генерал29
            Віктор Генерал29
            Відповідь для  Unlx
            2 років назад

            Документи в ZUSI

            Unlx
            Unlx
            Відповідь для  Віктор Генерал29
            2 років назад

            Документ за договором із банком – це дві різні речі і банк може вимагати встановити іншу систему ел. підпису. Необхідно чітко знати вимоги іншої сторони. Оскільки ел.підпис не завжди є безкоштовним або власник бази підносів може вимагати річну абонплату

            Віктор Генерал29
            Віктор Генерал29
            Відповідь для  Unlx
            2 років назад

            Що ти погано знаєш

            Unlx
            Unlx
            Відповідь для  Віктор Генерал29
            2 років назад

            Я більше мав справу з цифровими підписами, ніж дихав свіжим повітрям. Тому мені по барабану твоя думка.

            Віктор Генерал29
            Віктор Генерал29
            Відповідь для  Unlx
            2 років назад

            Удачі знавець

            Віктор Генерал29
            Віктор Генерал29
            Відповідь для  Wwn
            2 років назад

            Профіль зоуфана і є твій електронний підпис

            Микита
            Микита
            2 років назад

            Profil zaufany
            Хотів зробити Profil zaufany.
            Вибрав авторизацію через Getin Bank.

            Вибиває помилку: Dokument tożsamości, którym zweryfikowałeś się w Banku, nie jest obsługiwany w ramach usługi GetinID. Zapraszamy do wizyty w oddziale, aby zmienić dokument tożsamości na inny

            У всіх так? Як ви робили Profil zaufany?

            Unlx
            Unlx
            Відповідь для  Микита
            2 років назад

            Якщо у вас немає карти побиту через банк не буде авторизуватися. Потрібно активізувати профіль зауфани через сервіс авторизації найближчий до місця вашого перебування. Потрібно прийти до них з паспортом вони там щось поклацати в комп’ютері і тоді профіль включиться.

            Євген
            Євген
            Відповідь для  Unlx
            2 років назад

            Я без карти побути створив і активував PZ, через Сантандер банк

            Unlx
            Unlx
            Відповідь для  Микита
            2 років назад

            Ага забув додати там може сидіти якийсь баран або вівця яка не знатиме що треба вибирати пункт без наявності польських документів. Я мав таку проблему довго не могли розібратися пункт в меню вибрати

            Вася
            Вася
            Відповідь для  Микита
            2 років назад

            не зможу ніяк зробити. Зайшов на сторінку
            epuap.gov.pl/wps/portal/rejestracja-konta
            Зареєструвався, знайшов найближчий Скарбового ужёнд і там мені підтвердив реєстрацію. У ужёнд брав з собою песель і паспорт. Без реєстрації в ужёнд йти не варто, загорнути реєструватися спочатку.

            Вася
            Вася
            Відповідь для  Микита
            2 років назад

            РЕГАЛС через envelo.Создал аккаунт, у вкладці профіль зауфаний заповнив дані, на наступний день прийшов у відділення пошти польської з паспортом і песелем. там його і активували.

            Vitalik
            Vitalik
            Відповідь для  Микита
            2 років назад

            Робив через банк ПКО. Карти побиту без досвіду роботи. Все пройшло. все працює

            Вася
            Вася
            Відповідь для  Vitalik
            2 років назад

            розкажіть докладніше. На яких доках ви перебуваєте зараз або які були (карта побути, умова про працю, картка е-пацієнта)? Які-небудь оф. документи оформляли? Крім песеля.
            Свого часу пробував різні способи (і через банк), сказали тільки через ужонд.

            Vitalik
            Vitalik
            Відповідь для  Вася
            2 років назад

            Маю песель, умова про працю, віза. Всі …

            Вася
            Вася
            Відповідь для  Vitalik
            2 років назад

            може через умови про працю? Адже відкривають ЗУС, на пенсію відрахування ….

            Vitalik
            Vitalik
            Відповідь для  Вася
            2 років назад

            Може … У банку давав песель і паспорт, а там на компі все робив

            Євген
            Євген
            Відповідь для  Вася
            2 років назад

            Песель, рахунок в банку і все, умова не обов’язкова

            Wwn
            Wwn
            Відповідь для  Євген
            2 років назад

            Соррі, перепитаю. Це можна зробити в банку або треба ж в ужонд Скарбового?

            Євген
            Євген
            Відповідь для  Wwn
            2 років назад

            Можна і в ужонде, але якщо є банк, то простіше через нього

            Олексій
            Олексій
            2 років назад

            авіакомпанія Ryanair
            Всім привіт хлопці.
            Підкажіть.
            Перший раз вирішив з ПЛ додому в Україну дістатися на літаку.
            Купив я так розумію бронь. Мені прийшов лист на Мейл. Але там немає кюар коду. Тільки коли виліт, приліт і ще якісь цифри c буквами. Ну і при покупці з особистого кабінету підтягнуло моє ім’я і прізвище російською мовою … (Не буде проблем?)

            Тепер одні мені кажуть, що потрібно за 72 або 48 годин до вильоту, зареєструватися в особистому кабінеті і потім ще в аеропорту на реєстрації. А інша людина говорить, що він в ЛК не реєструвався, а йому за 48г прийшов на пошту квиток на якому вже є кюар код.
            І чи потрібно друкувати квиток?
            Чи потрібно перед вильотом мати при собі тест на ковід? Або без тесту норм пропустять на борт? спасибі

            Yurii
            Yurii
            Відповідь для  Олексій
            2 років назад

            Летів сьогодні Ryanair. Реєстрація доступна за добу до вильоту. Можете і раніше зареєструватися але доведеться доплатити. Летів з Гданська, весь час був без маски ні хто і слова не сказав, тест не потрібен. Квиток був роздрукований, але люди показували і електронний з додатка, проблем не було. По прильоту В Україні почався цирк з масками, додатками, обсервація ми …… На контролі відмовився від усього, думав не пустять. Тоді б уже зробив тест. Пустили без проблем, за всіх говорити не буду багато людей ставило додаток «Дія» … Я забив на це болт …. У Борисполі міліція ходить напружує щоб був в масці. Як то так … .. Всім удачі

            Ist
            Ist
            Відповідь для  Yurii
            2 років назад

            Покуізм наше все

            Євген
            Євген
            Відповідь для  Олексій
            2 років назад

            За 72 годин (48г) відкривається доступ в особистий кабінет, проходиш реєстрацію онлайн, потім приходить квиток з кодом на пошту

            Олексій
            Олексій
            Відповідь для  Євген
            2 років назад

            Від душі. Дай бог здоров’я тобі і твоїм близьким

            Firefly
            Firefly
            Відповідь для  Олексій
            2 років назад

            +

            Потрібна безкоштовна консультація по оформленню візи? Зателефонуйте нам: +38(093)-726-52-35

            +38(066)-726-52-35

            +38(067)-726-52-34 

            Написати у ViberViber ЄВіза

            Toni
            Toni
            2 років назад

            вакцинація
            Скажіть будь ласка, де в Катовіце можна зробити вакцинацію без PESEL?

            Anna
            Anna
            Відповідь для  Toni
            2 років назад

            Ви можете звернутися до сімейного лікаря, щоб виписав вам напрямок. Не знаю вас прийдуть безкоштовно в державній, але в приватних теж виписують, там візит де 50зл буде коштувати.
            Або можете спробувати відразу в пункті вакцинації записатися

            А на рахунок легального перебування, воно включає в себе і візу і безвіз, а не тільки карти.

            Toni
            Toni
            Відповідь для  Anna
            2 років назад

            дякую

            Vasya
            Vasya
            Відповідь для  Toni
            2 років назад

            Безкоштовно, ніде в Польщі. Для отримання можливості безкоштовного вакцинування іноземцю потрібно мати доказ законного перебування на території Польщі якось: карта побути, карта поляка і тому подібне. Про це все Польський телевізор говорить або ви, вибачте, його ніхто не дивиться!?

            Toni
            Toni
            Відповідь для  Vasya
            2 років назад

            Ні, не дивлюся! спасибі за відповідь

            Vasya
            Vasya
            Відповідь для  Toni
            2 років назад

            А, вибачте, навіщо вам та вакцина?

            Toni
            Toni
            Відповідь для  Vasya
            2 років назад

            Цікавлюся, де краще зробити в Україні або в Польщі!

            Vasya
            Vasya
            Відповідь для  Toni
            2 років назад

            Краще в Україні, але Польща визнає тільки Пфайзер, або якось так. Вибачте, я не дуже в темі. Є самостійно щось дізнатися. Також щось чув, що після другої тисняви ​​буде потрібно якийсь сертифікат або паспорт вакцинації отримати.

            Toni
            Toni
            Відповідь для  Vasya
            2 років назад

            Спасибі, я це знаю

            Уляна
            Уляна
            Відповідь для  Vasya
            2 років назад

            Навпаки. Краще і якісніше в Польщі. Україна переважно коронаваком прищеплює. А Європа його не визнає. І підхід зовсім інший в Польщі до щеплення.
            Я сама маю щеплення Файзер в Польщі. І не шкодую.

            Toni
            Toni
            Відповідь для  Уляна
            2 років назад

            Дякую за інформацію, мабуть так і зроблю

            Lyudmila
            Lyudmila
            Відповідь для  Vasya
            2 років назад

            Неправда, робила по паспорту

            Toni
            Toni
            Відповідь для  Lyudmila
            2 років назад

            Як ви робили по паспорту, можете розповісти?

            Lyudmila
            Lyudmila
            Відповідь для  Toni
            2 років назад

            Звернулися в мобільну виїзну лікарню, яка робила щеплення. У чоловіка був песель, за себе запитала, чи можна по паспорту, сказали НІ проблем. Заповнили там на місці анкети, зробили щеплення, видали «сертифікат».

            Toni
            Toni
            Відповідь для  Lyudmila
            2 років назад

            Спасибі за інформацію!

            65
            0
            Залиште будь ласка коментарx