lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Віза / Як отримати запрошення в Польщу
Як отримати запрошення в Польщу

Як отримати запрошення в Польщу

Отримати запрошення в Польщу для отримання візи можна тільки в самій Польщі, ви можете отримати запрошення від роботодавця або ж наприклад від родича, все залежить від того з якою метою хочете отримати візу.

Де взяти запрошення в Польщу?

Приміром на роботу в Польщу запрошення вам дасть роботодавець, у нього можна взяти дозвіл на роботу, але він його повинен обов’язково зареєструвати в ужонде, це біржа праці Польщі, після чого з цим запрошенням можете подаватися на візу.

Скільки робиться запрошення в Польщу? На це питання складно відповісти однозначно, що стосується робочих запрошень терміни приблизно такі:

Запрошення на півроку (Oświadczenie)

Якщо Вам потрібно оформити запрошення для візи або перетинання державного кордону звертайтеся в нашу компанію за цими номерами: 0937265235, 0667265235, 0987867918.

Залиште заявку тут

Ваше ім'я (обов'язково)

Номер телефону (обов'язково)

Виберіть варіант запрошення

Всі ці терміни середні, може бути як швидше, так і повільніше, багато залежить від черги на реєстрацію запрошень у ужонде (в біржі праці).

Як перевірити запрошення в Польщу?

Перевірити запрошення не складно, краще всього це описано у відео тут, подивіться його і будете знати як перевірити запрошення з Польщі.

Как проверить приглашение из Польши

Так само частий питання скільки діє запрошення в Польщу? Дізнатися діє запрошення або анульовано можна тільки зв’язавшись з роботодавцем або біржею праці, яке видало це запрошення. Відкритої бази для того що б перевірити діє запрошення з Польщі чи ні нажаль відсутня, сам роботодавець може анулювати дозвіл на роботу в будь-який момент не попередивши вас, а на кордоні можуть не пустити за анульованого запрошення.

Так само часто задається питання скільки дійсно запрошення в Польщу? Саме запрошення діє поки його не анулює роботодавець, наприклад запрошення піврічне в основному місяць не анулюють із за того що на відкриття візи потрібно саме місяць, річне можуть довше не анулювати, точно відповісти на питання скільки дійсно запрошення в Польщу вам може відповісти тільки роботодавець.

Як виглядає запрошення в Польщу

Фоп фото зразок запрошення, воно може бути на 1 аркуші, на 2 або 3 аркушах, це залежить від уженда, різні воєводства видають по різному.

Запрошення в Польщу

Але виглядати запрошення буде в основному саме так, принаймні перша сторінка.

Як оформити запрошення в Польщу? Після того як роботодавець отримає копію вашого закордонного паспорта він подає заяву на біржу праці Польщі і там отримує запрошення, на підставі якого ви будете відкривати візу і перетинати кордон. Як зробити запрошення в Польщу знають в уженде праци, якщо роботодавець не знає як зробити запрошення він може звернутися в уженд і там підкажуть в якому форматі потрібно подавати заяву.

Але якщо вам потрібно запрошення а роботодавця немає, телефонуйте нам 0937265235, 0667265235, 0987867918. Ми продаємо дозволу на різний термін перебування, без прив’язки до роботодавця.

З цією статтею так само цікавляться:

Що таке ужонд праци в Польщі?
Куди скаржитися якщо не платять зарплату в польщі Скільки взяти з собою грошей, вирушаючи на роботу в Польщу Що таке ужонд працї в Польщі?

Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Документы для визы в Польшу

Список страхових компаній для візи в Польщу

5 / 5 ( 32 голоса ) Список страхових компаній для візи в Польщу 2020 …

Подписаться
Уведомление о
guest
1 Комментарий
Inline Feedbacks
Посмотреть все комментарии
Милана
Милана
5 месяцев назад

«Вам необхідно протягом 3 днів подати заяву про заміну карти в Уженд Воєводський, в порядку ст. 232, 240, 241 закону «Про іноземців». Вам дадуть довідку, терміном дії не більше 2 місяців, яка буде підтверджувати факт втрати картки». “Необхідно звернутися в касу за місцем оплати і отримати дублікат. При цьому, якщо чек був поданий разом із заявою, то необхідності в його дублікаті немає .