СК «ГАРДІАН»

GARDIAN, СК «ГАРДІАН»

Страхова компанія Гардіан Guardian – це професійна страхова компанія, яка надає якісні, а також гарантовані послуги у сфері страхування. Компанія допоможе швидко і успішно врегулювати всі страхові випадки. Фахівці компанії «Гардіан» вирішують проблеми своїх клієнтів, дозволяючи їм залишатися спокійними, впевненими у виборі страховки, що підходить саме вам.

Страхова компанія Guardian пропонує своїм клієнтам послуги, засновані на європейському зразку. Протягом 12 років фірма успішно тримається на ринку страхування, утримуючи при цьому повну ліквідність, а також забезпечуючи позитивну фінансову динаміку. Вона продовжує залишатися відмінним варіантом для страховки свого здоров’я і майна.

GARDIAN, СК «ГАРДІАН»

Компанія має 17 ліцензій на добровільні види страхування і 18 ліцензій на обов’язкові варіанти страховки. Пріоритетним видом страхувань серед всіх інших є добровільне загальне страхування, під час перебування громадян в іншій країні. Така страховка підходить для отримання візи в іншу країну, поїздок без візи, туристичних і ділових поїздок.

Медичне туристичне страхування.

Медичне страхування задовольняє всі вимоги шенгенського Візового кодексу. При укладанні медичного страхування в компанії Guardian, ви зможете розраховувати на оплату компанією наступних процедур:

  1. Невідкладна швидка допомога.
  2. Лікування в стаціонарній лікарні.
  3. Стоматологічне лікування за певною спеціальною програмою. Сума обраної системи лікування починається від 100 євро/доларів, але не перевищує 250 євро/доларів.
  4. Швидка допомога жінкам при вагітності до 29 тижні.
  5. Доставка потерпілого в саму найближчу медичну організацію.
  6. Термінове повернення клієнта, якщо сталася серйозна травма зі здоров’ям.
  7. Надання безкоштовних телефонних розмов і листування з асистуючими компаніями.

Для того що б дізнатися ціну і купити страховку для візи і безвиза звертайтесь за цими номерами:

lifecell   +38(093)-726-52-35 (Viber)
MTS      +38(066)-726-52-35 (Viber)
kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
kyivstar+38(098)-786-79-18

Розрахунок вартості відбувається індивідуально, ціна залежить від віку, умов страхування.

Медичне туристичне страхування

Страхування при активних видах відпочинку.

Компанія також бере на себе всі витрати, якщо здоров’я людини було пошкоджено через активного відпочинку. Всі ризики будуть покриватися навіть при заняттях альпінізмом, дайвінгом, футболом, серфінгом і лижним спортом.

Допустимий вік для укладення страхування.

Компанія Guardian укладає страхові операції лише з повнолітніми громадянами. А застрахованими можуть бути люди від 0 до 85 років.

Медичне туристичне страхування

Як можна оформити страховку в фірмі Guardian.

Оформити страхування в «ГАРДІАН» неймовірно просто. Для цього потрібно вибрати і порахувати вартість вашого туристичного страхування на онлайн сайті СК «ГАРДІАН», потім заповнити всі потрібні дані. Такі, як прізвище та ім’я клієнта, адресу проживання та паспортні дані. Після цього слід оплата страховки будь-банківської картою. Через деякий час ваша страховка буде складено і надіслано вам на особистий електронну поштову скриньку, вказану при оформленні страховки. Зараз можна навіть не друкувати документ про страховку, достатньо просто показати його в електронному вигляді, коли це буде потрібно.

Чому вибрати саме «Guardian».

Компанія «ГАРДІАН» має професійних фахівців і майстрів в сфері страхування. Співробітники мають величезний досвід роботи, а також з повагою ставляться до всіх своїх клієнтів. Всі страхові випадки по КАСКО регулюються протягом 6 днів, а витрати сплачуються до 36 днів після випадків ДТП. Компанія має величезну кількість лінійок страхових продуктів. Зокрема, останнім часом компанія запустила пакет страхування від короновируса, який повністю оплачує курс лікування від цього непростого недуги.

Подивіться так — страховка в Польщу за вигідними цінами.

Guardian робить все, щоб клієнти залишилися задоволеними!

 Чому вибрати саме «Guardian»

Відгуки про GARDIAN, СК «Гардіан»

Всі відгуки можете читати нижче, в розділі коментарі, якщо у вас є відгук напишіть його так само, це допоможе іншим при виборі страхової компанії. Так само варто пам’ятати що задоволені клієнти в основному відгуки не пишуть.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховая компания Европейское туристическое страхование

Європейське туристичне страхування

5 / 5 ( 3 голоса ) Страхова компанія ERV Європейське туристичне страхування ERV ( …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі