Домой / ПМЖ Польщі / Депорт / Як з’ясувати, чи є дані про конкретну людину в SIS?
Як з’ясувати, чи є дані про конкретну людину в SIS?

Як дізнатися чи є я в базі SIS

Як дізнатися чи є я в базі SIS. Збираючись за кордон, у деяких громадян можуть виникнути сумніви, не внесені їхні імена в заборонні секції SIS. Звичайно, самий просто спосіб це дізнатися — спробувати перетнути кордон. Якщо негативна інформація про людину є в базі, то його просто не пропустять. Однак такий спосіб не завжди раціональний, особливо, коли до кордону потрібно проїхати не одну сотню кілометрів.

Найкраще звернутися до відповідної організації, яка зможе надати необхідну інформацію. Згідно із законодавством Євросоюзу, кожна людина має право отримати дані про себе. Це означає, що заявник гарантовано отримає відповідь. Для цього необхідно оформити запит в SIRENE тієї країни, в яку планується в’їзд.

Конкретного бланка запиту не існує. Скласти цю заяву можна у вільній формі. Головне, щоб воно було структурованим і інформативним. Для цього необхідно вказати наступну інформацію про себе:

 • Прізвище, ім’я, по батькові;
 • Національність;
 • Рік народження;
 • Копія закордонного паспорта;
 • Повний вказівку про місце проживання;
 • Якщо особа має Вид на проживання будь-якої країни Шенгену, то необхідно вказати код держреєстру;
 • Суть запиту (що заявник хоче про себе дізнатися);
 • Підпис.

Подача заяви є абсолютно безкоштовною, якщо заявник робить це самостійно. Відправити запит можна по електронній пошті, прикріпивши якісну скан-копію закордонного паспорта. Адреси вказані на цьому ресурсі . У разі, коли на подачу немає часу або бажання, можна звернутися за допомогою до фахівців, які дізнаються все швидко без втручання заявника. Вартість даної послуги близько 400 євро.

Бувають випадки, коли заявник отримує відмову в отриманні інформації. Відбувається це вкрай рідко, однак причини криються в наступному:

 • Порушення прав іншої людини;
 • Таємниця слідства.

Якщо заявник розуміє, що виникла якась помилка не з його вини, то йому краще подати апеляцію, щоб розібратися в ситуації, що склалася. Зробити це необхідно протягом місяця, після отримання повідомлення про відмову.

 Як дізнатися чи є я в базі SIS

З цією статтею так само цікавляться:

Що таке база SIS ? Як перевірити, чи потрапив я під депортацію з Польщі? Депортація з Польщі: як оскаржити , причини
Що таке база SIS ? Як перевірити, чи потрапив я під депортацію з Польщі? Депортація з Польщі: як оскаржити , причини

Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

Смотрите также

Депортация из Польши: как обжаловать, причины

Депортація з Польщі: як оскаржити, причини

Депортація з Польщі: причини і строки заборони, а також варіанти вирішення проблеми Депортація з Польщі …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Яна
Гость
Яна

Доброго дня! Ми також в списку сіс,маємо відкриту польську візу,але не знаємо чи пустять нас через кордон. Через литві не пустили, заборона була лише на в’їзд до Чехії. Якщо можна напишіть свій номер телефону. Завчасно дякую

Ирина - Визовый специалист
Editor
Ирина - Визовый специалист

Доброго дня. Якщо людина в базі СІС, то за кордон не пропускають. Туди вносять за серйозні порушення. Звертатись потрібно до юристів.
Наші контакти на сайті в розділі Контакти.

Тетяна
Гость
Тетяна

Здравствуйте! Помогите разобраться,звонила в визовый центр и там мне ничего объяснить не смогли!
27,05,18 я впервые по безвизу поехала в Польшу, 3,06,18 — выехала. Следующий заезд был 21,10,18 а выезд 3,01,19.Сейчас сижу и пытаюсь понять нарушила я сроки пребывания или нет,потому что на границе мне ни слова не сказали, а на сколько я понимаю я всё-таки не верно рассчитала дни пребывания.Второй раз заезжая я думала,что у меня ещё 2.5 мес свободных,но я упустила факт о 90/180 и теперь запуталась как быть дальше…могли ли на границе молча поставить депорт и ничего не сказать..

Марина - Візовий фахівець
Editor
Марина - Візовий фахівець

При будь-якій системі підрахунків, Ваше перебування не перевищило 90 днів.

Софія
Гость
Софія

Підкажіть будь ласка, в мене 09.03.2019 р. закінчується термін депортації. Коли я можу вїхати до Польщі? В мене закінчився термін дії паспорту по котрому в мене була депортація, зараз в мене новий паспорт чи будуть проблеми з вїздом? .Дякую.

Марина - Візовий фахівець
Editor
Марина - Візовий фахівець

Софія, краще замість ШІС запросити SIS тієї країни, в яку плануєте в’їзд, безпосередньо перед поїздкою. Новий паспорт допомагає далеко не завжди.

Ангеліна
Гость
Ангеліна

Добрий день у мене така проблема, я працювала на одній фірмі 3 міс в Польщі на підставі візи 6міс по умів зліценія попалася на карту потім потрібно було терміново виїхати додому я поїхала, коли я вирішила знову поїхати в Польщу новий роботодавець не може зробити мені нове запрошення тому що говорить я мовляв працюю ще на тій фірмі, у мене віза закінчилася 01.10.18 я попалась перед закінченням візи на карту я нічого не оплачувала просто мій роботодавець подав документи і все але в Польщі я була 15 днів після закінчення і відразу ж уехала.Скажіте чому мій новий робото тель не… Подробнее »

Марина - Візовий фахівець
Editor
Марина - Візовий фахівець

Тому що у освядчення є свій коридор — 180/360. І також якщо він не анулювали, їдучи до терміну, то весь допустимий період міг бути витрачений.

Олег
Гость
Олег

Добрий день. Написав листа електронною поштою на пошту, яка у вас є, з приводу чи є я в базі даних sis. Відповіли написати лист вручну за адресою: м.Варшава ul. Puławska 148/150. Я відправив простий лист зі своїми даними і адресою, чи прийде воно мені? вже пізніше я дізнався що потрібно (Рекомендований Лист).

Марина - Візовий фахівець
Editor
Марина - Візовий фахівець

Замовне потрібно для отримання такого повідомлення. Тобто підтвердження, що лист дійсно отримано.

Тарас
Гость
Тарас

Доброго дня в мене депортація 3 31.10.18 на пів року …Підскажіть будь ласка вона онулюється сама через пів року чи я маю щось робити з цим?

Марина - Візовий фахівець
Editor
Марина - Візовий фахівець

повинна припинений автоматично. Але іноді це відбувається із затримками. Тому і відправляють запити в Шиз.

Марк
Гость
Марк

Добрий вечір. Заїхав по безвізу в Польщу на три місяці але обставини склалися так що пробув у Польщі 13 місяців. Був готовий до покарання. При виїзді з Польщі у прикордонників до мене питань не виникло і я виїхав без наслідків. За Вашою порадою зробив запит до бази даних СІС і отримав відповідь що в основі не числюся. Підкажіть: тепер я зможу через 90 днів заїхати по безвізу в Польщу або у мене можуть виникнути проблеми при перетині кордону за минуле не виявлене порушення або воно вже не може виявитися. Буду дуже вдячний за пораду якщо у Вас знайдеться час і… Подробнее »

Марина - Візовий фахівець
Editor
Марина - Візовий фахівець

Марк, Вам відповіли з Шиз, що записи про Вас немає. Варіантів у Вас небагато — тільки намагатися в’їхати. Заборона на в’їзд — це можливе покарання, але зовсім не обов’язкове. Його просто могли не застосовувати.

Кирило
Гость
Кирило

Добрий день. пару питань
1.Правда чи, що в консульство для студентської візи потрібно принести зарезервований квиток?
2.Якщо я робив анкету англійською мовою, а запрошення з мовної школи на польському, не потрібно їх перекладати англійською? І якщо у мене є документи українською та на івриті, можна їх теж перекласти англійською?
3.Где можна оплатити консульський збір? І чи займається посольство перекладом документів?
Дякуємо.

Марина - Візовий фахівець
Editor
Марина - Візовий фахівець

1. Квиток мати бажано, але можна показати бронь або кошти на його покупку.
2. Документи приймаються на польській або англійській. З одного на інший перекладати не треба. З інших мов потрібен переклад.
3. Як правило, при посольствах є перекладач.

Захар
Гость
Захар

Порадьте, будь ласка, що мені робити в моїй ситуації. Я залетів в ЄС через Нідерланди. Після чого полетів до Іспанії. В Іспанії перевищив термін перебування на 20 днів приблизно. Вилетів з Іспанії прямим рейсом в Україну з тимчасового паспорту. Прикордонник просто поставив штамп з датою і містом (Барселона). 1. До якої країни мені писати запит в SIS — в Іспанію або Нідерланди? 2. Запит робиться з простої поштою? Чи можна через електронну? 3. Якщо немає запису в SIS, то чи можна по новим паспортом залетіти, не чекаючи 90 днів? 4. Якщо є запис в SIS, чи можна спробувати отримати польську… Подробнее »

Марина - Візовий фахівець
Editor
Марина - Візовий фахівець

1. Запит робиться в країну, в яку плануєте в’їзд.
2. Це може залежати від правил конкретної країни, але як правило хочуть звичайний лист.
3. Якщо немає заборони можете в’їхати на будь-якому законній підставі.
4. Якщо є заборона в одну з країн «Шенгену», заборонено в’їжджати в усі.

В'ячеслав
Гость
В'ячеслав

Добрий день, у мене таке питання. що якщо я не закрив польський банківський рахунок. чим це може загрожувати.?

Марина - Візовий фахівець
Editor
Марина - Візовий фахівець

на рахунку, буде утворюватися і збиратися заборгованість. Що саме робить банк в таких випадках, залежить від його правил.

Артем
Гость
Артем

При перетині польського границі, я отримав в паспорт заборона на в’їзд на 6 мес.Паспорт був звичайний, якщо я зміню паспорт на біометричний, смогулі я раніше перетнути кордон ??

Марина - Візовий фахівець
Editor
Марина - Візовий фахівець

Чи законно, немає.

Артур
Гость
Артур

не впустили на кордонні в Польщі. Сказали не оплачений мандат за порушення ПДР. Анулювали візу.
чи можу їхати по новому біометричному паспорті. Чи вже внесено буде в SIS? Як знайти штраф для оплати?

Марина - Візовий фахівець
Editor
Марина - Візовий фахівець

Раз на кордоні відомо про Ваш порушенні, значить ця інформація є в базе.Законно новий паспорт не є підставою для зняття заборони.

Юлий
Гость
Юлий

Добрий день, коли ставлять депортацію або видворення про це прідупріждают або дають паперу якісь

Марина - Візовий фахівець
Editor
Марина - Візовий фахівець

Повинні давати, але бувають випадки, коли про накладене заборону людина дізнається при спробі в’їхати в ЄС або оформити візу.

Іван
Гость
Іван

Добрий вечір, скільки приблизно йде відповідь з сис пройшов приблизно 1 місяць?

Марина - Візовий фахівець
Editor
Марина - Візовий фахівець

В середньому на даний момент — 3-6 тижнів.

Наталя
Гость
Наталя

Добрий день.Пісьмо було длінное.Уже не зможу написати точно.Постараюсь.У мене була депортація в Греції в 2001 році на 20 років.Про це я дізналася прилетівши з України в Салоніки в минулому году.С 2006 року я подорожувала по Європі багато разів і з візами і по біометричного паспорту.В аеропорту мені сказали, що депортація до 2021 року і видали папір про заборону в’їзду в цю страну.В графі про СІС немає галочкі.Еще поліцейський сказав, що я по Європі можу путешествовать.Запрет тільки на в’їзд з України прямим рейсом.Блізітся літо, хочу поїхати відпочивати в Європу, але трохи страшновато.Подскажіте, будь ласка, було таке у вашій практіке.Спасібо за відповідь

Марина - Візовий фахівець
Editor
Марина - Візовий фахівець

Наталя, заборона в’їзду в одну з країн Шенгенської зони автоматично поширюється на всі інші. Однак Вашому забороні вже стільки років, цілком реальні якісь нюанси.
Напишіть запит в ШІС тієї країни, куди збираєтеся. Якщо дадуть відповідь, що заборони немає, можете їхати.

Леонід
Гость
Леонід

Працював по біометрії 2 місяці і подав документи на карту побиту поштою рекомендованим пісьмом.Пока тішіна.Мне потрібно виїжджати з країни або можна чекати результатів і працювати далі?

Марина - Візовий фахівець
Editor
Марина - Візовий фахівець

Леонід, проясніть свій статус в уженде. Якщо документи прийняті — отримаєте штамп і спокійно перебувати в країні. Якщо немає — донесіть відсутню.

Анатолій
Гость
Анатолій

Добрий день .. поясніть момент.депорт в Шенген. чи можу я заїхати в країни Європейського Союзу по біометрії? польський інспектор при оформленні сказав можна.

Марина - Візовий фахівець
Editor
Марина - Візовий фахівець

Заборона в одну з країн Шенгену автоматично є забороною на в’їзд до всіх. Інше питання, що зрідка депортацію застосовують без заборони. Вам потрібно з’ясувати чи є заборона, для цього зробіть запит в SIS.