Як анулювати запрошення з Польщі
4.6/5 - (22 голоса)
Як можна анулювати Польське запрошення?

Ось уже протягом кількох останніх років Польща стала практично сформованим ринком праці для громадян з пострадянського простору (Росія, Україна та Білорусь). Найчастіше і простіше розглядати сезонні варіанти роботи. Чому Польща? Відповідь проста — подібність мови і менталітету, є особливі пільги в плані перебування. І до того ж в Польщі постійний брак кадрів, від різноробочих до кваліфікованих фахівців.

Як анулювати запрошення з Польщі

 

Процес анулювання освядченія

Освядченіе — від польського Oświadczenie, заяву.

Але, як і при прийнятті на роботу так для розірвання договору є свої закони.

І тут начебто все просто, проте це не так. Адже якщо роботодавець повідомить в Управління праці, що іноземець працює без заяви (освядченія), можна отримати значний штраф. Але ж не хочеться зайвих незапланованих витрат. Та й кожен раз, отримуючи штрафи, ви псуєте свою репутацію.

З одного боку, це начебто проблема роботодавця, хоча на сьогоднішній день багато українців, росіяни та білоруси хочуть відкрити свій бізнес в Польщі. Таким чином, вони самі можуть стати роботодавцями. І в такому випадком їм точно не захочеться платити великі штрафи.

Іноземець-працівник може бути зацікавлений в анулюванні Oświadczenie з двох основних причин:

 • Перше, це звичайно зміна роботи. При переході на іншу роботу роботодавець повинен також скласти новий документ. А це можна зробити, тільки якщо попередній анульований.
 • Друге і не менш важливе — при звільненні . В даному випадку обов’язково потрібно анулювати Oświadczenie. І якщо цього не зробити, то робочі години будуть продовжувати витрачатися. А при складанні нового робочі години збільшуються.

В даних пунктах мова йде не про сезонну роботу. В сезонній роботі є інші нюанси.

Хто може анулювати працівник чи роботодавець?

Може і повинен це зробити тільки роботодавець . Як говорилося раніше, якщо іноземець звільнився або змінив місце роботи, роботодавець повинен про це повідомити в Управління праці (старості). Інакше — штраф.
Загальної форми таких повідомлень не існує, у кожної держ. структури своя форма. На перший погляд вони можуть відрізнятися, хоча підпункти, в основному, схожі:

 • причина (Звільнення, неявка, зміна місця роботи);
 • параметри раніше виданого освядченія;
 • місце, дата і підпис заявника;
 • підтвердження, про те, що заявник ознайомився зі змістом заяви;
 • інформація та відомості роботодавця і працівника.

Чи може працівник сам анулювати?

Чи може працівник сам анулювати?

Точного опису в законі про те, чи може анулювати освядченіе сам іноземець, не існує. Даний метод доступний тим працівникам, у яких є кваліфікований цифровий підпис. У деяких випадках анулювати документ можна через інтернет. Таку послугу іноземцям іноді дозволяють.

Це можна зробити наступним чином:

 1. Зайти на сайт управління працевлаштування.
 2. Перейти в потрібну категорію в нашому випадку «Zatrudnianie cudzoziemców».
 3. Вибрати потрібний розділ.
 4. Перейти на сторінку.
 5. Виберіть нову дію або продовжуйте розпочате.
 6. Виберіть зі списку PUP (дані можна взяти з заяви).
 7. Вам буде надана форма анулювання освядченія.

Як дізнатися, чи анулювалося запрошення?

Як дізнатися, анулювалося чи запрошення?

Всі відомості про освядченя вносяться до державного реєстру. Повний доступ до нього мають працівники Управління праці, іноземцям не завжди про це повідомляється. Іноземцю можна зробити письмовий запит в держ. установі , проте і тут вас може чекати неприємна несподіванка. Якщо освядченіе ще не анульовано, то допустимий час роботи продовжує йти.

Коли іноземець на батьківщині, і йому не відомо, анульовано чи освядченіе чи ні, він може попросити роботодавця оформити нове освядченіе. Якщо нічого не вийшло, то вам доведеться вирішувати проблему способами, які ми перерахували раніше.

У ряді випадків заява потрібна. Хочемо нагадати, що анулювати освядченіе необхідно до від’їзду з Польщі. Адже зробити це пізніше буде набагато складніше.

Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Виїзд за кордон неповнолітніх дітей

4.7/5 - (18 голосов) Виїзд дитини за кордон Залишати межі України дітям до їх досягнення …

Подписаться
Уведомление о
guest
184 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Андрій
Андрій
4 місяців назад

Доброго дня хочу дізнатися чи можна анулювати запрошення до початку його дії ?

Станіслав
Станіслав
6 місяців назад

Доброго вечора маю таку ситуацію, є віза воєвода запрошення на три роки так сталося що не поїхав до свого роботодавця вони знають що я у них працювати не буду оформився в інших відпрацював деякий час звільнився знайшов кращі умови але сказали що мене оформити не можуть так як у мене закінчилися трудо дні і мені виготовити освященія неможуть що робити я тепер на території України як дізнатися коли я знову можу поїхати і стати до праці офіційно і що робити з візою анульовувати?

Марія
Марія
7 місяців назад

Анульоване запрошення
Доброго дня! Підкажіть, відкрила візу, але не їду на цю роботу, звідки запрошення! Координатор нової роботи перед виїздом з України попросив мене, щоб я попросила роботодавця анулювати запрошення, по якому я відкривала візу, а вони на місці зроблять нове. Чи не буде проблем з виїздом? Чи бачать на
границі, чи анульоване запрошення? Дякую!)

Ist
Ist
Відповідь для  Марія
7 місяців назад

Доброго дня. Вони можуть почати робити його вже. Після приїзду зателефонуйте, щоб старий роботодавець анулював. Проблеми можуть виникнути на кордоні, оскільки вони бачать анульоване воно або дійсно.

Марія
Марія
Відповідь для  Ist
7 місяців назад

спасибі

Роман
Роман
Відповідь для  Марія
7 місяців назад

Можете їхати на старе запрошення, коли вам зроблять нове, то старе анулюється. Я так того року заїжджав до Польщі, головне, щоб старий роботодавець не знав, що ви в нього не працюватимете.

Марія
Марія
Відповідь для  Роман
7 місяців назад

спасибі

Олександра
Олександра
8 місяців назад

Анулювання воєводи
Доброго дня. Підкажіть, як довго анулюють воєводське запрошення?

Ist
Ist
Відповідь для  Олександра
8 місяців назад

До 2 тижнів було.

Марина
Марина
8 місяців назад

Чи можна їхати якщо анульоване запрошення
Доброго дня.Маю відкриту візу по воєвудському запрошенню.Одразу після відкриття візи не вийшло поїхати до Польщі,про це попередила роботодавця.З певних причин не вийшло поїхати в обговорений з роботодавцем період.На даний момент не можу зв’язатися з роботодавцем ,щоб уточнити чи анульовано моє запрошення чи ні.Проконсультувалася з агенцією Перша віза стосовно даної ситуації:надали мені інформацію що я можу поїхати до Польщі з відкритою візою і страховкою,якщо запрошення все ж анулювали.Хто стикався з такою ситуацією,чи не було проблем на кордоні і чи є спосіб поїхати до Польщі з відкритою візою?Дякую.

Віктор
Віктор
Відповідь для  Марина
8 місяців назад

Наскільки мені відомо, польські прикордонники не перевіряють анульоване запрошення чи ні, вони не мають доступу до відповідних баз, вони перевіряють, чи роботодавець зазначений у запрошенні чинний.

Марина
Марина
Відповідь для  Віктор
8 місяців назад

спасибі

Олександр
Олександр
Відповідь для  Марина
8 місяців назад

Зазвичай не анулюють. Не хочуть поратися

Марина
Марина
Відповідь для  Олександр
8 місяців назад

Сподіваюся, що не анульовано

Сергій
Сергій
8 місяців назад

карантин
Привіт, підкажіть будь ласка.
При перетині кордону вказав адресу проходження самоізоляції, по приїзду сказали місць немає поселили на іншу адресу.
Чи будуть у мене проблеми?
Додаток не скачував, ніхто не дзвонив.

Unlx
Unlx
Відповідь для  Сергій
8 місяців назад

Повинні зателефонувати в місцеву санстанцію. Або на худий кінець на гарячу лінію МОЗ Польщі. Там є російськомовні оператори

Сергій
Сергій
Відповідь для  Unlx
8 місяців назад

Спасибі. Дізнався у людини що заселяв, що він змінив адресу.

Ist
Ist
Відповідь для  Сергій
8 місяців назад

Телефонуйте до місцевого санепід і говорите що вимушено заселилися в інше місце.

Сергій
Сергій
Відповідь для  Ist
8 місяців назад

спасибі

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Сергій
8 місяців назад

Треба повідомити ваше місцезнаходження в санепід або поліцію. Телефонуйте і все поясніть

Сергій
Сергій
Відповідь для  Vitalik
8 місяців назад

спасибі

Володимир
Володимир
8 місяців назад

Краків будівництво
Доброго дня. Приїхав в Польщу по безвізу. роботодавець говорив що після карантину проходжу Мед комісію, робить карточку зарплатну, і оформить на роботу, як дозвіл на працю. Відсидів 10 днів карантину і роботодавець пропонує завтра виходити на роботу, а оформляти документи вже на наступний тиждень. Чи виплатить зарплату за цей тиждень, що не оформлений офіційно на роботі?

Сергій
Сергій
Відповідь для  Володимир
8 місяців назад

Я отримав на руки договір через 2 місяці. Згідно договору був оформлений з першого дня, коли приступив до роботи. Все чесно без обману. Як буде в Вашому випадку х.з.

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Володимир
8 місяців назад

буває по різному. кинути можуть в різних випадках, коли ти берешся до роботи з усіма дозволами і мед. комісіями, так і без оних.
на різних об’єктах свої правила, є такі, що без всіх потрібних підписів тебе НЕ допустять до роботи.
ну а ти вже дивись сам, ти ж не один там живеш, пообщайся з колегами з вашої контори, як у них були справи по приїзду, від’їзд.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Володимир
8 місяців назад

Бутафорія повна, куди Ти взагалі їхав, ????

Sasha
Sasha
Відповідь для  Володимир
8 місяців назад

Так що може не заплатити то друге питання, а якщо прийде контроль, ти будеш їм говорити, роботодавець зрозуміло Отримати штраф, а Володимир поїде з депортом додому, і ти думаєш що таких мало, НЕ багато але мало хто пише, з зрозумілих причин.

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Sasha
8 місяців назад

зазвичай коли контроль або якийсь шухер, то про це знає керівництво заздалегідь і є шанс Отримати вільний день.

zoyc
zoyc
Відповідь для  Володимир
8 місяців назад

Як можна приступати до роботи без договору? Значить, скажи що почекаєш поки він знайде час зробити поки.
Якби тебе кілька разів кинули на зп, то ти б зараз точно знав відповідь на своє питання)))) уяви що тебе кидали і наступного разу ти точно більше НЕ допустиш

Serhii
Serhii
Відповідь для  zoyc
8 місяців назад

Як захоче, то заплатить. По чорному то. Хоча, що можна очікувати від будівництва …

Natalia
Natalia
8 місяців назад

Документи
Доброго дня. У мене карта побиту Важна до кінця червня, а паспорт до якого прив’язанзана карта закінчується у лютому. На руках я маю ще один паспорт біометричний. Підкажіть будь ласка що мені в цій ситуації робити.

Артем
Артем
Відповідь для  Natalia
8 місяців назад

Ну напевно звернутися в ужонд? Такі питання форумах не вирішуються.

Cristina
Cristina
9 місяців назад

запрошення
Добрий вечір підкажіть будь ласка, як перевірити відмінено чи ні запрошення на роботу, раніше на запрошення відкривала візу термін візи ще не вийшов

Ірина
Ірина
Відповідь для  Cristina
9 місяців назад

Це можна перевірити через агентство або роботодавця. Самі ви не як не перевірите

Ірина
Ірина
Відповідь для  Cristina
9 місяців назад

Якщо у Вас і віза відкрита то коридору вам не уникнути навіть при ануляції запрошення. Чи зможете поїхати тільки по воевуде

Cristina
Cristina
Відповідь для  Cristina
9 місяців назад

Боюся що на кордоні скажуть що запрошення відмінено і не зможу пройти кордон

Ірина
Ірина
Відповідь для  Cristina
9 місяців назад

Не ризикуйте так. Краще сидячи вдома перевірити інформацію ніж повертається з валізами додому і без грошей.

Іван
Іван
Відповідь для  Cristina
9 місяців назад

Якщо потрібно знати не відразу, спробуйте зробити ще одне, якщо вийти значить анульовано

Марина
Марина
9 місяців назад

Запрошення
Доброго вечора.Підскажіть будь ласка чи можливо дізнатися інформацію чи було анульовано воєвудське запрошення чи ні(крім запиту у роботодавця)?

Sasha
Sasha
Відповідь для  Марина
9 місяців назад

Найкраще дати запити на ужонд щоб підтвердили доки запрошення дійсне,і тоді по відповіді буде відомо чи воно дійсне і доки ,чи є анульоване.
І тоді буле в майбутньому без сюрпризів.

Оля
Оля
Відповідь для  Sasha
9 місяців назад

А як зробити запит в ужонд?

Sasha
Sasha
Відповідь для  Оля
9 місяців назад

А в який ужонд,якого воевудства.

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Марина
9 місяців назад

На кордоні при перетині. Тоді якщо крім працедавця

Lena
Lena
10 місяців назад

анулювання запрошення

Як дізнатися коли було анульовано запрошення? Запитати у агентства не варіант! Можливо є інші шляхи?

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Lena
10 місяців назад

в ужонд, що його видав дзвони-пиши

Ірина
Ірина
11 місяців назад

анулювання запрошення

Як можна анулювати старий запрошення (на 3 місяці, по біометрії) якщо люди які робили його, відмовляються?
Хочу відкрити візу, але мені це заважає.

Сергій
Сергій
Відповідь для  Ірина
11 місяців назад

Краще говорити заважає.

Ірина
Ірина
Відповідь для  Ірина
11 місяців назад

У мене теж колись так було. Обіцяли одно. А за фактом зовсім інше. Їли домоглася щоб анулювали запрошення …

Ірина
Ірина
Відповідь для  Ірина
11 місяців назад

Дякую)

Ist
Ist
Відповідь для  Ірина
11 місяців назад

Можна і самій

Ірина
Ірина
Відповідь для  Ірина
11 місяців назад

А по номеру на самому запрошенні дзвонили?

Ірина
Ірина
Відповідь для  Ірина
11 місяців назад

Ще ні.

Ірина
Ірина
Відповідь для  Ірина
11 місяців назад

Пробуйте. Мені здається простіше їх умовити анулювати ніж самій в уженд писати

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Ірина
11 місяців назад

Або особисто подавати заяву або листом

Ірина
Ірина
Відповідь для  Дмитро
11 місяців назад

Дякую)

Ist
Ist
Відповідь для  Ірина
11 місяців назад

Написати в уженд через ел. свити з заявами

Ірина
Ірина
Відповідь для  Ist
11 місяців назад

Дякую)

Suspected
Suspected
Відповідь для  Ірина
11 місяців назад

У твоєму випадку ніяк

Ірина
Ірина
Відповідь для  Suspected
11 місяців назад

Дякую)

Bohdan
Bohdan
1 рік назад

Запрошення віза ануляція.
Фірма зробила візу на запрошення. Але від них не їду, і вони анулюють запрошення. Якщо це запрошення (маю на руках) буде анульовано то на кордоні мене ж пропустять незважаючи на те що відкрита віза?

Jula
Jula
Відповідь для  Bohdan
1 рік назад

У мене була така ситуація, тільки я не знала, що запрошення вже анулювали. Повернули назад в Україну.

Andrii
Andrii
Відповідь для  Bohdan
1 рік назад

Хороше запитання, по ідеї після 7-ми днів відкриття коридору на в’їзд роботодавець повинен повідомити в ужонд що ти приїхав і працюєш. Є випадки що в людини не виходить приїхати, тоді він домовляється з роботодавцем. Загалом у тебе є 60 днів що-б в’їхати без проблем. А якщо все ж анулювали, то тоді розгорнуто. Або ж проси другого роботодавця вислати освядченя. Але є ще боки, поки дійсно то запрошення, другого тебе зробити НЕ зможуть.

Bohdan
Bohdan
Відповідь для  Andrii
1 рік назад

Тільки в п’ятницю (11.06.), Сказала фірма, подадуть на анулювання. Тому як їхати в середу, четвер то проблем не буде?!?

Andrii
Andrii
Відповідь для  Bohdan
1 рік назад

Погано, якщо чесно треба було сказати що від них і їдеш. А при перетині, вже послати під три чорти. За пробуй ще дізнатися у них, можливо ти ще зможеш в’їхати. А краще вже запитувати нове запрошення. Так як з будь-якого ти б сидів 2 тижні і чекав би нового дозволу на роботу. Зв’яжися з новим роботодавцем, і все дізнайся точно

Сергій
Сергій
Відповідь для  Bohdan
1 рік назад

Спочатку перетинаєш кордон, потім посилаєш. Не навпаки !!!

Vidimir
Vidimir
1 рік назад

Зміна роботи.
Чи можливо поміняти роботу, якщо термін дії візи закінчився. ?

Roman
Roman
Відповідь для  Vidimir
1 рік назад

Їдь в Україну

zoyc
zoyc
Відповідь для  Roman
1 рік назад

З чого раптом йому їхати в Україну? Тому ти рейтинг набиваєш своїми недопорадами?

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Vidimir
1 рік назад

швидше за все можна. подзвони до цих, куди ти хочеш перейти і в них запитай.
ну і гугл в допомогу

Ist
Ist
Відповідь для  Vidimir
1 рік назад

можливо

Денис
Денис
Відповідь для  Ist
1 рік назад

М як це зробити? Новий роботодавець в честь чого зробить нове освядчення? Так як воно закінчилося допустимо разом з візою?

Ist
Ist
Відповідь для  Денис
1 рік назад

Все освядчення продовжуються в зв’язку з карантином

Денис
Денис
Відповідь для  Ist
1 рік назад

Зі старим освядченням зрозуміло, я говорю про нове, ось нового роботодавця. При зміні роботи йому буде потрібно нове освядчення, і якщо він відпрацювала по старому 180/360, то при зміні роботи йому потрібна або воевуда, або чекати коридор.

Ist
Ist
Відповідь для  Денис
1 рік назад

Я теж про нове. Відкриють.

Anna
Anna
Відповідь для  Vidimir
1 рік назад

Так можна, на новій роботі вам потрібно буде щоб роботодавець зробив дозвіл (освядчене або зезволене) для легальної роботи

Юрій
Юрій
1 рік назад

Хочу заїхати за анульованою візі
Привіт, підкажіть чи можу я в’їхати до Польщі за анульованою воевудськой візі, в якій термін дії до 2022 року. Чи будуть проблеми на кордоні?

Rider
Rider
Відповідь для  Юрій
1 рік назад

Дзвони на страж граничний

Volodymyr
Volodymyr
Відповідь для  Юрій
1 рік назад

Їдь спокійно взагалі не переживай

Anna
Anna
Відповідь для  Юрій
1 рік назад

Вам анулювали візу або запрошення?
Якщо тільки запрошення анульовано, можете поїхати по візі, але краще мати з собою нове запрошення

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Anna
1 рік назад

Віза анульована … куди їхати, за якими документами ??? Маячня …

сергей
сергей
1 рік назад

как анулировать приглашение на работу в полшу по болезни на ковид-19

Dimitrov
Dimitrov
Відповідь для  сергей
1 рік назад

Один вопрос, зачем???

Dimitrov
Dimitrov
Відповідь для  Dimitrov
1 рік назад

Какой смысл аннулировать?

Ніколь
Ніколь
1 рік назад

ануляція запрошення
Доброго час доби. Потрібна порада
Оформила візу на півроку від однієї форми. Але так як в результаті не зійшлися з ними в умовах праці і на вакансії, співпрацю з ними припинила. Вони погрожували анулювати запрошення і нібито за їхніми словами вже і анулювали. Знайшла другу фірму, вони подали на нове запрошення, але ужонд видав тільки на 2 міс., Кажуть може від того що запрошення попереднє не анулювали. Пропонують заїхати так з цим 2 міс. запрошенням, а потім подати на карту побиту щоб відпрацювати повний період. Може хтось стикався з такою ситуацією, так можливо? Або все таки можливо якось мені анулювати ці 2 запрошення і оформити одне нормальне.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Ніколь
1 рік назад

З тих пір як Вам відкрили візу дні по візі почали використовуватися. Можливо у Вас залишок на 2 місяців тому така ситуація

Ніколь
Ніколь
Відповідь для  Андрій
1 рік назад

Дякую. Віза відкрита з 15 лютого. З коридорами дійсна до 25 жовтня. Якщо чесно взагалі не можу зрозуміти чому виникла така ситуація. Таке можливо, якщо попереднє запрошення не анулювали?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Ніколь
1 рік назад

Можливо і таке

Марія
Марія
Відповідь для  Ніколь
1 рік назад

Агентства роблять освядчене. Зверніться до реальних перевізників щоб зробили засвядченне.

Ах
Ах
Відповідь для  Марія
1 рік назад

Відколи перевізники роблять запрошення?

Володимир
Володимир
Відповідь для  Марія
1 рік назад

Що таке «засвядченння»?
Ви коли даєте поради то самі розумієте, що радите.

Ніколь
Ніколь
Відповідь для  Володимир
1 рік назад

Я так зрозуміла засвядченіє це запрошення на сезонну візу / роботу. Тільки у мене вже виходить є віза на 6 міс. І я б хотіла з нею працювати, а не по сезонній

Володимир
Володимир
Відповідь для  Ніколь
1 рік назад

Ніколь прошу мене вибачити, я своє питання задав Марії, тому, що вона радить вам дурниці. Є освядченіє (180/180) і є зазволеніе (воеводка). З освядченіями взагалі дуже складно там є коридор і понимю можна працювати тільки 6 місяців на рік.

Ніколь
Ніколь
Відповідь для  Володимир
1 рік назад

Дякую. Все добре. Я звичайно не сильна в цих питаннях. Але розумію, що Марія каже про щось зовсім інше.

Марія
Марія
Відповідь для  Володимир
1 рік назад

Я в Польщу їжджу вже 15 років. Крім біометрії можна робити і візу. освядчення видають тільки агентства і не факт що там грамотні працівники. освядченіе то тільки на завод і в них можна отримати фальшивку. Зезволеніе від реального господаря робота в полі. особисто я освядченіе під біометрії плюс візу по зезволенню. по закінченню візи відразу знову біометрія. про воєводу я не знаю добре.

Володимир
Володимир
Відповідь для  Марія
1 рік назад

Повна маячня. Тексту багато і весь не зрозумілий якийсь каламбур.

Марія
Марія
Відповідь для  Володимир
1 рік назад

Читайте уважно від точки до точки. А чим я тлумачити як не хочуть слухати. бажаю вам успіху.

Володимир
Володимир
Відповідь для  Володимир
1 рік назад

15 років і до сих пір в поле? Печаль.

Ах
Ах
Відповідь для  Марія
1 рік назад

За 15 років можна було вже двічі громадянство отримати, а не а поле працювати

Ольга
Ольга
1 рік назад

Перебування за робочою візою
Добрий день, підкажіть будь ласка якщо моє запрошення анульовано за яким я вз’езжала в Польщу. І поки ще не влаштувалася на один роботу. Чи можу виїхати з країни без запрошення? І мені знадобитися нове запрошення коли захочу повернутися? Правильно?

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Ольга
1 рік назад

Все правильно …

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Ольга
1 рік назад

Так все правильно …

Сергій
Сергій
Відповідь для  Ольга
1 рік назад

Для виїзду не потрібно запрошення. Щоб заїхати, потрібно нове.

Ольга
Ольга
Відповідь для  Сергій
1 рік назад

Дякую

Сергій
Сергій
Відповідь для  Ольга
1 рік назад

Але потрібен гугл.

Микола
Микола
1 рік назад

запрошення польське

Чи можна якось перевірити запрошення або воно не відмінено. Живу в Полтаві якщо не пропустять на кордоні далеко і дорого повертатися ?????

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Микола
1 рік назад

1.позвоніть тим-те хто вислав запрошення і запитати.
2.далековато і дорогувато + витрачений час і нерви

Микола
Микола
Відповідь для  Covidlo
1 рік назад

Фірма яка вислала мені запрошення місяць тому мені розповідала що запрошення анульовано вже, а вчора різко почала говорити що воно не анульовано. Я незнаю вже вірити їм

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Микола
1 рік назад

poland-consult.com/praca/anulowanie-oswiadczenia.html

Микола
Микола
Відповідь для  Covidlo
1 рік назад

спасибі за відповідь

Serhii
Serhii
1 рік назад

Перетин кордону з анульованим запрошенням

Я отримав запрошення і висловив щодо нього візу, і міг перетинати польський кордон з 10.01.2021 р На сьогодні запрошення анульовано, але мене вже чекають в Польщі на іншій роботі. Чи можу я перетинати кордон з цього анулювати запрошення?

Олександр
Олександр
Відповідь для  Serhii
1 рік назад

Хто вам сказав що анульовано ?, начебто не доступна інформація, воно може припинений якщо роблять нове, старе обов’язково анулюють.

Serhii
Serhii
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Я зідзвонився з агентством і поставив йому це питання. Він мені і повідомив, що вже анульовано запрошення. Запрошення взагалі не повинно висіти просто в базі управління праці. По ньому роботодавець звітує, інформує про оплату податків за працівника …

Олександр
Олександр
Відповідь для  Serhii
1 рік назад

Ну да ,, я перетинаю на запрошення, і не працюю по п’ять місяців, а займаюся своєю справою, а запрошення само як ?, я їжджу не перший рік.

Serhii
Serhii
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Значить без питань перетну кордон?

Олександр
Олександр
Відповідь для  Serhii
1 рік назад

Немає ні, якщо тобі сказали в агентстві що анульовано, то не варто ризикувати, нехай роблять на новій роботі, днів вісім, електронне може і раніше ,, тут вам вирішувати.

Roman
Roman
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Тобто якщо ви не працювали офіційно 5 місяців в Польщі, проблем з відкриттям візи може і не бути, цікавить це питання, …

Олександр
Олександр
Відповідь для  Roman
1 рік назад

За візовий не знаю ,, і як працював чи ні ,, багато людей не працювало офіційно, думаю якщо штрафів, і криміналу немає, то все норм, ну там я маю на увазі, їдуть туди хто не попадя ,, хто ж там буде працювати, якщо не Українці, у мене все було легально, до тонкощів, хоч і не працював, більше написати не чого не можу, так як агентства моніторять сайт.

Vanya
Vanya
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

90% що пропустять. Вони в базу дивляться тільки у виняткових випадках, якщо ти викликаєш якісь підозри. Так що спокійно і впевнено себе веди і все буде ок. Сам 2 рази їхав по анульованому)