Домой / ПМЖ Польщі / Депорт / Що таке база SIS?

Що таке база SIS?

Що таке база SIS?

SIS (ШІЗ) це — Шенгенська Інформаційна Система. Це така база даних, в якій зберігаються дані про всіх осіб, які коли-небудь подавали документи для оформлення Шенгенської візи або в’їжджали в зону Шенгену.

Також в ній містяться дані про тих іноземців, які порушували закон за кордоном . Взагалі система SIS складається з безлічі секцій, деякі з яких є просто інформаційними, а тому не можуть спричинити за собою відмову у візі.

Через яких даних іноземець може отримати відмову в отриманні візи?

Проблеми можуть з’явитися, тільки коли в базу буде внесена негативна інформація про іноземця. Тоді наслідком може послужити відмову в отриманні візи. До негативної інформації відноситься:

 • Перевищення термінів перебування за кордоном;
 • В’їзд в зону Шенгену за фальшивими документами;
 • Депортація;
 • Дані про правопорушення;
 • Неоплачений штраф;
 • Нелегальна трудова зайнятість.

Тобто, можна зробити висновок, що якщо іноземець впевнений у законності і правильності своїх дій за кордоном, то він не буде внесений до заборонну секцію бази SIS.

Чи може бути таке, що людина не порушував закон, але все одно отримав відмову в отриманні візи?

Так. Справа може бути в помилку з боку працівників візового центру або в повному збігу ПІБ з іншою людиною, яка є порушником. Чесно кажучи, подібні ситуації не відбуваються часто, однак отримати відмову у візі через дурість досить неприємно.

Які дані про людину вносяться в систему?

 1. Прізвище, ім’я, по батькові;
 2. Громадянство;
 3. Місце проживання /прописки;
 4. Рік народження;
 5. Схильність до агресивної поведінки;
 6. Чи може він бути озброєний;
 7. Чи є причини для занепокоєння щодо іноземця;
 8. Які дії рекомендується вживати по відношенню до нього.

Хто займається внесенням даних в систему?

На початку матеріалу ми згадували про те, що база складається з безлічі секцій. Саме співробітники кожної з них і відповідальні за заповнення своєї секції відповідними даними.

Скільки років дані зберігаються в системі?

Негативна інформація, яка може бути підставою у відмові отримання візи, зберігається десять років. А дані про всі спроби подачі документів на візу — п’ять років.

З цією статтею так само цікавляться:

Як перевірити чи є я в базі SIS Польща Як перевірити, чи потрапив я під депортацію з Польщі? Депортація з Польщі: як оскаржити , причини

Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

Оцініть корисність матеріалу

0%

Поставте 5 ★ і поділіться в соціальних мережах. Це допоможе розвитку даного ресурсу і додасть Вам величезний + в карму!

Рейтинг пользователей: 3.5 ( 1 Голоса)

Смотрите также

Депортация из Польши: как обжаловать, причины

Депортація з Польщі: як оскаржити, причини

Депортація з Польщі: причини і строки заборони, а також варіанти вирішення проблеми Депортація з Польщі …

30 комментариев

 1. Добрий день.
  Вчуся в Чехії, подала документи на продовження, отримала від міністерства внутрішніх справ папір, що подала на продовження.
  Нещодавно трапився неприємний випадок
  Вирішила з’їздити як турист в Австрію, дорога була через германію
  На кордоні Німеччини мене не пустили, так як немає діючої візи, а лише папір про продовження, мене забрала поліція, зняли відбитки, і повернули назад в Австрію
  В Австрії заплатила штраф 100 євро і мене відпустили в Чехію назад
  Чи могли мене внести в сис?
  У Німеччині сказали це стосується тільки Німеччини, а не інших країн.
  Чи може вплинути це в моєму продовження в Чехії?
  Сказали ще, через місяць написати їм, і дізнатися про рішення суду
  І додали що це формальність, так як ніколи не жила на території Німеччини,

  • Марина - Візовий фахівець

   Можуть бути різні варіанти. Дізнатися зможете тільки з того самого рішення, про яке говорили немци.Может це вплинути на чеське ВНЖ? багато буде залежати від рішення і від підходу чеських чиновників.

 2. Хто може відповісти конкретно. Вже втомився писати в форумах … У мене депортація по Євросоюзу на 10 років, як або де можна дізнатися про терміни закінчення? спасибі заздалегідь

  • Марина - Візовий фахівець

   Юрій, треба робити запит до підрозділу ШІС країни бажаного в’їзду. Вони дадуть відповідь Вам про стан справ.

 3. Здравствуйте! Пропрацював два місяці по осведчанію у одного роботодавця і тепер хочу змінити роботу. Але до закінчення робочої візи залишається менше трьох месяцев.Новий роботодавець говорить, що по-новому осведчанію я не зможу легально працювати після закінчення робочої візи … хочу подати документи на карту від нового роботодавця. Як бути? Дякую!

  • Марина - Візовий фахівець

   Семен, зверніться з питанням до місцевого уженд. Багато воєводства приймають документи на карти заздалегідь до 3 місяців. Можливо, розгляд справи і не почнеться до закінчення 90-денного терміну, але до цього моменту Ви вже отримаєте штамп, і зможете законно перебувати і працювати.

 4. Доброго дня! За візі З депортація на півроку. Через місяць подалася на польську робочу D і отримала візу. Її вклеїли на слід. стр., де заборона варто. При в’їзді до Польщі мене не пустили. Але ніяких паперів не складали. Сказали, що немає мене в системі SIS поки, але як буде, так при ввезде поставлять депорт на 3 роки. Я сказала, що хочу їхати все одно. Вони не пустили. Але склалося враження, що вони просто не знали, що робити. Чи мають вони рацію? Адже візу ставив консул.

  • Марина - Візовий фахівець

   Аліна, якщо депортація була, то вона поширюється на всі країни Шенгену. Зробіть запит в ШІС, уточніть свій статус.

 5. Добрий день. Підкажіть, маю робочу візу до січня 2020 року воєводі на ту фірму, яка оформляла воєводу, зараз не працюю, працюю на іншу польську. Пропонують поїхати у відрядження до Швеції. Нюансів поки не знаю, чи буду оформляти договір з шведською фірмою, або ж працювати на цю польську. Питання: чи можу я ЛЕГАЛЬНО працювати в Швеції по польській робочій візі у відрядженні від польської фірми? Якщо можу, то які документи повинен підготувати і оформити роботодавець? І скільки часу я можу там перебувати?

  • Марина - Візовий фахівець

   перевірте чи всі документи Ви правильно оформили всередині Польщі. І чи є Ваша нинішня робота легальної. Якщо Ви приїхали по зезволення від одного роботодавця, а зараз працюєте в іншого, то документ повинен бути переоформлений.

 6. Віолетта

  Добрий день . Допоможіть будь ласка … .Нас з чоловіком розгорнули на польському кордоні ми їхали як туристи в Чехії до знайомих на машині з чистим біометричним паспортом. .Погранічнік запитав куди ми їмо ми сказали до знайомих Після цього прикордонник сказавши що на автомобілі не працює лампочка і нас не можуть пропустити .У біометричний паспорт не чого не поставили. Як дізнатися чи є якесь обмеження на в’їзд Чи можна нам знову пробувати їхати.

  • Марина - Візовий фахівець

   Віолетта, можливо Вам заборонили в’їзд в конкретний раз через відсутність підстав або технічних неполадок автомобіля. Це не накладає заборони на в’їзд в подальшому. Виправте помилки, і зможете в’їхати.

 7. Олександра

  Добрий вечір,хочу запитати,у мене закінчується по біометріі дні по перебуванні у Польщі,але є ще робота десь на 2місяця,мені дадуть депортацію чи ще затримають на границі і чи великий буде штраф?

  • Марина - Візовий фахівець

   Олександра, якщо Ви перевищите допустимий термін перебування, то вас можуть депортувати, заборонять в’їзд в Шенгенську зону і оштрафувати.

 8. Здраствуйте Як можна дізнатися чи є у мене депортація України-польща

  • Марина - Візовий фахівець

   Зробіть запит до представництва ШІС в країні яку хочете відвідати.

 9. Привіт, їздила до Чехії за робочою візою на 3 місяці, попрацювала і приїхала в Україну. Побула в Україні півмісяця і поїхала на екскурсію в Угорщину по безвізу, пробула там 50 днів, після чого почала повертатися і на кордоні Угорщина дала штраф і депортацію нібито за прострочені дні. Поясніть що і до чого ласка!

  • Марина - Візовий фахівець

   якщо Ваша поїздка в Чехія була Шенгенською візою, то і вона, і безвізове перебування відноситься до короткострокового типу. І термін перебування за обома способами загальний — 90/180. Ймовірно, у Вас залишалося кілька днів після Чехії, коли Ви перетинали кордон, або прикордонники просто не помітили, що термін вичерпано.

 10. Чи можу я відвідати Польщу по без візу есл три роки тому була депортація на рік за прівишенія терміну перебування за робочою візою

 11. 5 місяців тому, в аеропорту Італії поставили заборону на в’їзд, через недостатню кількість грошей і отсутсівія броні в готелі. Чи пустять мене зараз в Італію, якщо дотримуватися всіх правил в’їзду ??

  • Марина - Візовий фахівець

   Ліля, Вам заборонили в’їзд взагалі або не пропустили в конкретний раз через недостатність коштів / відсутності броні. У першому випадку, заборона має тимчасові рамки, а в другому поширюється тільки на даний випадок, і Ви, пред’явивши гроші і житло, могли б в’їхати тут же.
   Перевірте паспорт. Вони повинні були поставити штамп. Якщо знайдете на ньому літеру «Е» (вона позначає, що це одиничний випадок, а не заборона взагалі), то все в порядку, можете в’їжджати.

 12. Добрий день! При В’єд в Польщу в паспорті поставили штамп з буквою f, що це значить? Чи можу через два тижні заїхати знову? (На кордоні сказали потрібно добути будинку 90 днів)

  • Марина - Візовий фахівець

   Дарина, «F» означає, що Ви вже вибрали допустимі 90 днів в поточному півріччі.

 13. Підкажіть будь-ласка, був у польщі по безвізу виїжджав в останній день, не встиг потрапив в дтп, поляк винен, залишився до рішення страховки на двадцять днів, поліція запевняла що проблем не буде на кордоні, але мене депортували на 6 місяців навіть не Ті, хто дивився документи про дтп, і не вислушав.подскажіте можна змінити рішення депортації? і де звертатись?

  • Марина - Візовий фахівець

   Федір, почастішавши ДТП не є причиною для продовження перебування.

 14. Вероніка

  Доброго дня! У мене син порушив закон про виїзд з Польщі, і замість 90 днів виїхав на 91. Заплатив штраф 100 зл. Отримав заборону на в’їзд до Польщі на 6 місяців.
  Чи є можливість подати апеляцію? Як дізнатися куди її подавати і як?

  • Марина - Візовий фахівець

   Вероніка, апеляція — це перегляд рішення. Можна спробувати подати прохання на скорочення терміну після половини. Писати треба на ім’я тієї організації, яка заборона накладала.

 15. Вікторія

  Добрий день. Написав листа електронною поштою на пошту, яка у вас є, з приводу чи є я в базі даних sis. Відповіли написати лист вручну за адресою: м.Варшава ul. Puławska 148/150. Питання: це як, простим листом через Укрпошту? спасибі за відповідь

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *