Чи можна залишитися в Польщі після закінчення візи?
4.8/5 - (62 голоса)
Як залишитися в Польщі після закінчення робочої візи?

На нашому форумі це дуже популярне питання, в цій короткій статті ми надамо вам розгорнуту відповідь на питання: чи можна залишитися в Польщі після робочої візи і як це зробити?

Як залишитися по безвізу після візи?

В основному люди їдуть по піврічний візі в Польщу і далі хочуть залишитися за безвізу, часто запитують, чи можна залишитися за безвізу після робочої візи?

Чи можна залишитися в Польщі після закінчення візи?

 

Відповідь так, залишитися можна по безвізу на 90 днів після закінчення візи.

Вам так само потрібно розуміти, що легально працювати ви можете тільки якщо вам роботодавець оформить запрошення на роботу!

Це дуже важливо тому, що не всі роботодавці зможуть вам оформити повторно освядченіе через візовий коридор піврічної після візи.

Щоб залишитися по безвізу після піврічної візи вам потрібно заздалегідь поговорити з роботодавцем, щоб він почав оформляти запрошення від воєводи (річне зазволеніе). Таке запрошення оформляється довго, тому подумайте про це заздалегідь, мінімум за 2 місяці до закінчення візи.

Подача на карту

Після закінчення візи можна також залишитися подавши документи на карту побиту, ви можете залишатися поки не отримаєте карту це десь пів року + потім працювати вже по карті, в основному карта дається на 3 роки.
Поки карта не готова ви можете виїхати в Україну якщо потрібно, але щоб заїхати назад потрібно чекати 3 місяці в Україні коридор, або оформляти робочу візу.

Пам’ятайте, що при подачі на карту складно буде змінити роботодавця. Тому, якщо в роботі ви не впевнені, на карту подавати не варто. Новий роботодавець — Нова карта.

Висновок

За підсумком — залишитися після закінчення візи можна, є 2 варіанти: Безвіз 90 днів, або подача на карту.

Залишитися на 90 днів можна не тільки після піврічної візи а й після річної на запрошення від воєводи і після сезонної візи на 9 місяців.
Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення!О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Чи можна їхати за кордон призовнику?

4.9/5 - (19 голосов) Виїзд за кордон військовозобов’язаних Часто у нас на форумі запитують, чи …

Подписаться
Уведомление о
guest
400 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Тетяна
Тетяна
29 днів назад

Доброго дня.
Я і моя донька (4роки),перетнули кордон 28 лютого.
В мене стоїть печатка у закордонному паспорті.
У дитини свідоцтво про народження.У нас обох є песель.
Ми оформили 500+ і 300+
До сьогодні ми знаходимося у Польщі.
Але ,приблизно за місяць, плануємо їхати у Чехію, до чоловіка.
Скоро закінчиться 90 днів ,як ми у Польщі.
Що потрібно зробити щоб ми не порушили закон і змогли приїхати до чоловіка,у Чехію?Дякую)

Yurii
Yurii
1 місяць назад

Працюю водієм в польській фірмі. Маршрути ЄЕС. Збігає термін дії візи. При подачі на карту побиту чи зможу я продовжити роботу в країнах ЄЕС?

Yurii
Yurii
1 місяць назад

Працюю водієм в польській фірмі. Маршрути ЕС. Збігає термін дії візи. При подачі на карту зможу продовжити роботу на теренах ЕС?

Тамара
Тамара
1 місяць назад

Доброго дня! На даний час працюю в Польщі. У мене віза з коридором 28 07 2021 по 20 07 2022.Надано 177днів. Коли потрібно виізджати так як уже дні вичерпані?Дякую за відповідь.

Тетяна
Тетяна
3 місяців назад

Чи можна залишитися далі працювати в Польщі, якщо закінчилася біометрія. Але в моїй країні на даний час війна.

Ihor
Ihor
3 місяців назад

Працюю водієм в польській фірмі. Маршрути ЕС. Збігає термін дії візи. При подачі на карту зможу продовжити роботу на теренах ЕС?

Тарас
Тарас
Відповідь для  Ihor
1 місяць назад

Доброго вечора, працюю на польській фірмі водієм СЕ, їздити потрібно по всій Європі. Закінчується річна віза, які є варіанти,щоб і надалі мати змогу працювати? Чув що після закінчення візи можу працювати по Європі ще 90 днів а по Польщі до кінця 2022

Andrii
Andrii
3 місяців назад

Доброго дня,
маю питання. У мене 2 закордоних паспорти: звичайний і біометрія. Віза, яка закінчується через тиждень, на звичайному і по ньому був перетин. Чи включиться автоматично біометрія по завершенні візи?

Уляна
Уляна
4 місяців назад

Добрий день.у мене воєвудська віза.але мені не виходить їхати до праці звідки у мене запрошення.чи можу я їхати на іншу роботу і на місці переробити документи?

Ігор
Ігор
4 місяців назад

Чи можна залишатися по біометрії якщо в мене два паспорти і віза не в біометричному паспорті а в тому звичайному???

Світлана
Світлана
5 місяців назад

Доброго дня! Підкажіть будь ласка..
В мене закінчується піврічна віза 6 квітня. А я тільки приїхала до Польщі. Чи є в мене шанс податися на карту тимчасово побуту, якщо я відпрацюю не 3 а 2 місяці?
Буду вдячна за відповідь)

Наталія
Наталія
5 місяців назад

Доброго дня віза закінчилася 15.08 в Польщі перебувала до 20.12 зараз я можу заїхати по біометрії? Чи я її вже використала?

Олена
Олена
5 місяців назад

Якщо віза 155 на 365 закінчується освідчення в травні 2022року. Приїхала в грудні до України. Як поїхати до Польщі якщо робочі дні 155 вичерпані,а кінець візи закінчується в травні.

Леся
Леся
6 місяців назад

Закінчилась віза 27.11. Як я зрозуміла, маю ще 30 днів? Тому перебуваю ще у Польщі. У грудні планую приїхати в Україну. Скажіть, будь ласка, чи можу я вернутися до Польщі по біометрії? Чи допускається по біометрії перетинати кордон декілька разів? Дякую.

Кристина
Кристина
7 місяців назад

Доброго дня!Будь ласка дайте пораду приїхала в Польщу повізі і залишилась після візи по біо,чи можна після біо залишитись ще? Буду дуже вдячна за відповідь))

Сам Наталія
Сам Наталія
7 місяців назад

Підкажіть будь-ласка,чи потрібне освячення по без візу на 90 днів,після закінчення воєводської візи,не виїзджаючи з території Польщі

Льоня
Льоня
7 місяців назад

Підскажіть будь ласка чи можна залишитись по біометрії якщо закінчилась віза?

Bass
Bass
Відповідь для  Льоня
7 місяців назад

Яка віза? На який термін? Якщо Польська тоді так можно на 90 днів

Саша
Саша
8 місяців назад

Чи можна лишатися в Польщі, якщо заїхав в Польщу по біо на 3 місяці, а запрошення на 9 з яких на біля лишилося 2 місяці

Ігор
Ігор
8 місяців назад

Чи можна залишитись по біо після сезонної візи?без виїзду.

Лілія
Лілія
Відповідь для  Ігор
7 місяців назад

Можна,після закінчення візи, автоматично перекидає на біо

Коля
Коля
9 місяців назад

Доброго вечора вмене таке питання вмене сезонна віза на 9 місяців типу 5B закінчується 10 жовтня віза вбита на біометричному паспорті чи можу я після закінчення візи залишитися ще 2 місяці закордоном

Іванна
Іванна
Відповідь для  Коля
7 місяців назад

Також сама ситуація ,підкажіть будьласка що робити?)

Марія
Марія
9 місяців назад

Якщо я по воєвуді приїхала на роботу,а роботи немає(немає набору на працю).Скільки часу я можу не працювати,чи це законно,що я не працюю.