lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Закордонний паспорт / Види українських паспортів
Види українських паспортів

Види українських паспортів

Види українських паспортів — в Україні, як і в усіх країнах світу, існують два види паспортів: внутрішні громадянські і закордонні паспорти.

Українські закордонні паспорти

Що стосується закордонних паспортів, вони можуть бути: Біометричні, тобто при їх виготовленні беруться відбитки пальців заявника; Не біометричні без відбитків пальців.

Кожен громадянин вправі самостійно вибирати, який саме паспорт він хоче оформити для виїзду за кордон. Біометричний паспорт має більше функцій в порівнянні із звичайним. Наприклад, для подорожей в держави Шенгенської угоди українець, який має біометричний документ, візу не оформляє. Він може безперешкодно перебувати в цих країнах протягом 90 днів. Якщо ж українець користується звичайним закордонним паспортом, то оформлення туристичної візи обов’язково.

Внутрішні громадянські паспорти

З 2016 року в Україні все знову оформлені внутрішні паспорти виготовляються у формі пластиковою ID-карти. Якщо термін дії паспорта старого зразка ще не підійшов до кінця, їм можна користуватися і далі.

В яких випадках необхідно міняти старий паспорта на ID-карту:

  • При механічних пошкодженнях книжечки;
  • Досягненні віку 25 і 45 років;
  • При зміні прізвища чи імені.

Країна перейшла на новий вигляд документів з метою спростити туристичні поїздки українців за кордон. Тому, не забудьте скористатися своїми привілеями.

Види українських паспортів

Види українських паспортів — З цією статтею так само цікавляться:

Вартість біометричного закордонного паспорта в Україні Які документи потрібна на закордонний паспорт Медична страховка для виїзду за кордон
Вартість біометричного закордонного паспорта в Україні Які документи потрібна на закордонний паспорт Медична страховка для виїзду за кордон

Якщо залишилися питання-пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Сколько дней необходимо ждать изготовление загранпаспорта?

Скільки днів необхідно чекати виготовлення закордонного паспорта?

Оцените запись Скільки днів необхідно чекати виготовлення закордонного паспорта? Скільки чекати закордонний паспорт — у …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
Посмотреть все комментарии