lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Закордонний паспорт / Закордонний паспорт для дитини
Закордонний паспорт для дитини

Важлива інформація для оформлення дитячого закордонного паспорта в Україні

Закордонний паспорт для дитини — Провести час з сім’єю означає наповнитися енергією і радістю. А якщо мова йде про спільну відпустку і подорожах, то це взагалі незабутні враження на все життя. Однак іноді виникають складності з оформленням дозволів для в’їзду і виїзду з країни. Якщо ж з оформленням закордонного паспорта для повнолітніх членів сім’ї все більш-менш зрозуміло, то в процесі виготовлення дитячих дозволів нерідко виникає безліч питань.

В даний момент всі знову оформлені закордонні паспорти в Україні є біометричними. Підставами для цього є зняття відбитків пальців і електронне фото, яке вноситься в базу.

Якщо дитині на момент виготовлення паспорта ще не виповнилося 12 років, то відбитки брати не будуть.

Ще один нюанс стосується періоду дії, який залежить від віку. До 16 років видають закордонний паспорт на 4 роки, далі – на 10 років.

Щоб почати процес виготовлення документа, необхідно звернутися у будь-який підрозділ міграційної служби, незалежно від прописки. Маленьких діток, яким не виповнилося 12 років, можна з собою не брати. У віці 12-16 років неповнолітній повинен бути присутнім в службі у супроводі батьків, які підтверджують спорідненість посвідченням особи.

Закордонний паспорт для дитини

Що потрібно для отримання дитячого закордонного паспорта:

  • Заява-анкета. Подається особисто після досягнення 16 років. До цього моменту відповідальність лежить на батьках та всіх документів вони заповнюють від імені дитини;
  • Документ, що посвідчує особу: свідоцтво про народження (до 14 років) або паспорт у вигляді id-карти (з 14 років);
  • ІПН;
  • У громадянина не може бути на руках два паспорти, тому при виготовленні нового старий потрібно залишити в службі;
  • Українські паспорти матері і батька;
  • Квитанція про сплату адміністративного збору;
  • Фотографії: одна 10см*15см, дві 3,5*4,5 див. Фото повинні бути глянцевими, на білому тлі. Якщо дитина не досягла віку 12 років, приносьте готове фото. Дітей старше 12 років фотографують в міграційній службі при подачі документів.

Закордонний паспорт для дитини фото

Якщо ми говоримо про неповнолітнього, який офіційно вважається сиротою, потрібні документи опікунів. Якщо ви щось забудете, при подачі документів вам на це вкажуть. Процедура не займе багато часу і сил, якщо знати всі нюанси і підготуватися до подачі документів заздалегідь.

Закордонний паспорт для дитини — з цією статтею так само цікавляться:

Які документи потрібні українцю для в'їзду в Польщу по безвизу? Скільки брати з собою грошей коли їдеш по безвизу Все про надходження в польський ВУЗ: способи, умови, терміни, перелік документів.
Які документи потрібні українцю для в’їзду в Польщу по безвизу? Скільки брати з собою грошей коли їдеш по безвизу Все про надходження в польський ВУЗ: способи, умови, терміни, перелік документів.

Якщо залишилися питання-пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Стоимость биометрического заграничного паспорта в Украине

Вартість біометричного закордонного паспорта в Україні

Оцените запись Вартість біометричного закордонного паспорта в Україні Вартість біометричного паспорта — з введенням безвізового …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі