Візовий центр Польщі Запоріжжя
Візовий центр Польщі Запоріжжя адреса : вул. Маяковського, 11, бізнес центр „Маяковський”, 4-й поверх
e-mail: info@viza-staff.com
Подача документів та отримання паспортів: 8:30 – 16:30 (понеділок-п’ятниця)
Вам потрібна допомога 🆘 з правильним заповненням документів 💯 для візи ❓ Допоможемо оформити всі необхідні документи 📂 для візи за 1 день 🕘 просто залиште заявку і ми з вами зв’яжемося 📞. Замовляти онлайн дешевше 🔥 ніж на місці в візовому центрі 👍.
Наших клієнтів консультуємо на всіх етапах отримання візи, допомагаємо перевіряти готовність візи, надаємо повну візову підтримку.

Прийом документів на національну візу можливий тільки при наявності попереднього запису на підставі попередньо оплаченої послуги ППВА. Подача документів на візу Шенген, отримання паспорта і консультацій – без попереднього запису.
ППВА в Запоріжжі приймає документи від заявників, які прописані в таких областях в: Харкові, Дніпрі, Полтаві, Сумах, Донецьку, Луганську, Запоріжжі та їх областях.
Контакти візового центру з питань подачі документів.
+380322880758
+380631527205
+380674016136
+380661201631

Як проїхати:

Ошибка: Контактная форма не найдена.
Додаткові послуги:
Правильне заповнення візової анкети.

Медична страховка для візи в Польщу яка відповідає вимогам консульства, купуйте лише у нас, не варто ризикувати!
Повний пакет документів на візу.

Вартість оформлення документів на візу, запрошення, медичної страховки і заповнення візової анкети можна дізнатися за посиланнями вище. За контактними номерами, які також вказані вище можна проконсультуватися щодо подачі документів, уточнити статус документів після подачі і дізнатися перелік необхідних документів для робочої візи.

Візовий центр Польщі Запоріжжя – з цією статтею також цікавляться:
![]() | ![]() | ![]() |
Як перевірити готовність візи![]() | Як зарееструватись на подачу документі в візовий центр![]() | Перелік документів для робочої візи ![]() |
Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.
Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення.
Новинний блог, корисні статті
Перейти в блог візової підтримкиКорисні посилання:
![]() | ![]() | ![]() |
| Які страховки підходять на візу? | Візовий калькулятор | Що робити якщо пропустив дзвінок з візового центру |
















У візовому центрі роблять карту поляка?
Ні, тільки в консульстві
Ви робите транзитні візи для іноземців?
Ні, ми можемо допомогти вам з оформленням шенгенської візи, зателефонуйте на гарячу лінію для детальної інформації.
Потрібна робоча віза з видом на проживання України Гр Азербайджану. Робота не потрібна просто для виїзду
Можете зробити сезонний пакет документів на 9 місців. Чи на рік від воєвуди
Вам потрібно: запрошення на роботу, гарантійний лист, умова оплати праці, умова мешкання, реєстрація на чергу, оформлення візової анкети і страхування
Яка ціна повного пакету документів для робочої візи ,з оплатою візового збору?
Чудово. Наша компанія працює дистанційно по всій Україні, можемо Вам допомогти подати документи до Львова, оскільки візовий центр працює лише там. Також з оформленням анкети, полісу мед страхування. Яка потрібна віза студентська чи робоча?
У Вас є запрошення від роботодавця?
Так
Напишіть номер, подзвонимо надамо детальну інформацію. Або подзвоніть нам:
+38(093)-726-52-35
+38(066)-726-52-35
+38(067)-726-52-34
Дякую, зараз подзвоню
Страхування для перетину кордону
Чи потрібна зараз страховка для перетину кордону до Польщі?
А тебе пропустять?)
Так, зараз потрібна.
Має покривати суму 30000 євро.
переїзд по візі
Чи правда,що чоловіку призивного віку можна перетнути кордон з України до Польщі по робочій візі?
Неправда
так ні дорогі є таке, знаю, що треба встигнути до 20 серпня зробити візу та виїхати, а ось подробиці не знаю, тому й намагаюся
У мене бабки під під’їздом теж багато чого чули, але цього за кордон випускати не стали.
Цікаво, звідки таку інформацію беруть.
Ти обдовбався, і в наркотичному чаді придумав сам себе це марення з візою
Карта побуту
Підскажіть надійних людей які займаються картами побуту
Найпростіше…
Може, підкажете як?
Я теж сама подавала у квітні і вже отримала децизію. Раніше через посередників завжди були якісь проблеми. А там справді нічого складного немає.
Ви офіційно працюєте за 2400?
У ютубі є відео як заповнювати внесок, а його можна і подати онлайн, а перелік документів можна знайти на сайті вечері, до якої подаватимете прохання на карту.
Карта Побиту Звільнення
Доброго дня
Подався на карту побиту від роботи !
Проблема зараз з роботи звільнили
то скільки часу я маю щоб знайти нову роботу і вислати нову умову опраце до ужонду? Чи там немає обмежень по часі ?
Хто стикався з таким
Дякую
Дається Один місяць для того, щоб проковтнути до Уженда.
Читав щось подібне, якщо маєш картку на руках або децизію, то потрібно вимовити протягом 15 днів при втраті роботи! А якщо документи в процесі, то немає відповідного закону, що вказує на строки.
Хіба як інспектор підніме папку з твоїми документами і почне працювати з ними і виявиться, що ти вже не працюєш за тими документами, які подавав, тоді можуть бути проблеми.
Але дякую!
Так чи інакше потрібно чим швидше шукати роботу протягом місяця
Переїзд через кордон
Завтра їхатиму з Польщі до України, чи будуть проблеми на кордоні, якщо я не вакцинований і не робив тест? їхатиму автобусом
Україною щоб пересуватися потрібен тест або сертифікат, інакше якщо на якійсь станції зайдуть перевірять, можуть впаяти 17000. Найдешевше тест на залізничних вокзалах
Посилка в Україну
Підкажіть хороший спосіб надіслати посилку з продуктами
Автобус
Автобус
Вартість 60-100 злотих
Ну так що є ще круті якісь способи відправити посилку?)
Нещодавно речі відправив, чисто одяг майже 7кг вийшло близько 60 злотих, друг відправляв продукти, дійшло за 7 днів
Чим відправляли щось?
Пошта Польська
Перетин кордону з сертифікатом про перехворіння CoVid -19
Скажіть будь ласка чи потрібно проходити карантин на Україні якщо маєш довідку від польського лікаря про те, що ти перехворів( два місяці тому) але не маєш вакцин .
Що ще за довідка? Там повноцінний сертифікат видається на 6 місяців.
Сертифікат про що? Що ти перехворів?
хворів ти! Кацапський прихвостень! Українці їдуть В Україну, а таке бидло малограмотне, як ти, їдуть НА ХЕР!
Якщо ставиш питання, бидло, то вмій правильно його формулювати. А не бризкати слиною!
У тебе температура, Василю?
Як бидло тут повівся ти!
Брат Анатолія?
Чи Василь це вакцина так діє?
Адміни, видаляйте таких недоумків як Васько, схоже, чувак з дурдому втік
Так, про те, що перехворів, там три дати замість вакцини, дата позитивного PCR тесту, дата одужання та закінчення дії, а так звичайний сертифікат з прапорцем ЄС.
Довуд реєстраційний
Така справа. Зареєстрував автівку. Маю карту ще на великий термін.
Мельдунок купував, на 3 місяці.
При реєстрації вказали “побит на ці три місяці”. Перепитав, чому так. Сказали до кінця цьої дати потрібно прийти і продовжити побит. І так кожного разу, коли закінчується мельдунок.
Раніше ж, реєстрували на період карти побиту.
Хтось з цим стикався останнім часом?
Що буде якщо не зробити цього?
Ось тобі свіжа інформація
Сьогодні в уженді мені сказали, що підійде навіть тимчасовий мельдунек. Так що сходи ще раз, уточни, може в інший уженд навіть. Завжди слід враховувати людський чинник. Може, дівчинка помилилася, яка це тебе сказала
Скільки платили за мельдунек? І у якому воєводстві? Теж люди цікавляться
150зл за 3 міс. Ходив, пробував. Сказали треба до кінця цієї дати прийти з новим метеликом і продовжити. І так щоразу
«Під час реєстрації вказали «побитий на ці три місяці»
Де вказали цей термін?
А як тоді ставлять авто на облік наші українці, які тут тимчасово приїжджають, їдуть, постійно змінюють місця проживання? Жодного разу хтось постійно морочиться з цим мельдунком
Там де печатки реєстрації в техпаспорі. Під печаткою написано Довуд до такого дня
карантин
Хотіла запитати на який день починає діяти обсервація після преретину кордону.Може хто встановлював додаток карантинна домова.Одні говорять що перший день починаєть одразу після перетину кордону інші говорять що на наступний день.
Карантин починається з 00: 00 наступного дня після перетину кордону
На наступну добу після перетину кордону
спасибі
Якщо ви перетнули кордон 27.09 о 23:00 карантин починає діяти з 0:00 хв 28.09. Всі чомусь так лякаються того додатку. Наробите собі Селфі потім будете онукам показувати і розповідати як ви 10 днів сиділи на карантині за часів «страшною пандемії»
Страховка на кордоні
Якщо я хочу поїхати на Україну на тиждень туди й назад .Маю карту часового побиту.Шо робити з страховкою?оформляти нову чи пустять до Польщі без страховки.Доречі лечу літаком.
При в’їзді по карті страховка не потрібна.
Обсервація
Всім привіт. Тількі що перктнув кордон, близько 20 години, на фінальну точку праці і обсервацію попаду десь на 10 годин ранку
Хто підскаже обсервація пояинається з 00:00. І як бути з продуктами якщо я прибуду вже на наступний день або як бути якщо поліція навідаються наприклад в 7:00 а я на житло обсервації попаду иільки в 10:00
Дякую.
Так, обсервація починається в 00:00. Купуйте продукти по дорозі на місце. Якщо додаток НЕ скачував, то по геолокації НЕ відслідкують.
Карантин починається на наступний день після перетину кордону в 00.00
Це називається «недосконалість законодавства»
Дивлячись який номер вказав. Можуть зателефонувати тебе (якщо свій польський дал) і запитати де то пан пердоліть в дроги або можуть зателефонувати куратору, а куратор вже відповість що в дорозі. Ну тут 50 на 50. Якщо адекватний, то приїдуть ввечері перевірити, а якщо за планом, то в 8 або 9 ранку Об’їзд в них.
Що за куратор? Це типу номер із запрошення?
Куратор це та людина що відповідає за тебе як за працівника.
Якщо комусь цікаво.
Прибув на житло близько 9:00, після цього пішов на годину за продуктами.
Вже другий день на обсервації і поки ніхто не приходив, люди які зі мною живуть – кажуть що взагалі ніхто з копів ніколи не приходив, не до них ні до людей які були перед ними. Все це в місті Вроцлаві
Все поясніть. І продукти купите по дорозі до місця карантину
і бажано не в жабу
карантин
Якщо перетнув кордон 14.08 в 7 00, якого числа мені на роботу можна вийти?
15-го перший день карантину
24-го буде 10-й день карантину, стало бути 25-го можна звільнитися) …
25 числа в нічну зміну можна
Це залежить від того, коли ви пройдемо медогляд. Потім що у вас з документами. Потім коли збереться група народу для читання техніки безпеки (вам персонально ніхто читати не буде). Після карантину треба собі ще зарезервувати як мінімум днів 5 до виходу на роботу
буває з автобуса і відразу на бал (роботу), а медком. потім.
але так було до пандемії, як зараз не знаю
думаю, що 26
Потрібна безкоштовна консультація по оформленню візи? Зателефонуйте нам: +38(093)-726-52-35
+38(066)-726-52-35
+38(067)-726-52-34
Написати у Viber
карантин
вітання
Всім!
Заїхав тиждень тому.
Програму «карантова будинків не скачував
Фірма просто прислала смс що ми проходимо карантин.
на кордон не попереджували що нам треба завантажити програму.
Тут кажуть телефонуйте місцевим поліцаям і вони вас скажуть …
Ні поліція приїжджати і перевіряти, а якщо ви залишали на кордоні номер телефону то вам повинні приходити смс.
вже 4-й день на карантині … вчора почали кожні дві 3:00 приходити повідомлення щоб я завантажив додаток «кварантана будинкова», і сьогодні теж саме! Вам теж так часто приходили подібні листи в карантині?
Теж перші пару днів приходили смс і були дзвінки.
Потім, коли поліція приїхала? Ви не завантажували це «чудо додаток»?
Поліція жодного разу не приїжджала)
Поліція приймає дані від прикордонників їм пофіг на якісь програми.
І задайте собі ту програму. І так сидите в приміщенні будете мати забаву з роблення різних прикольних фоток. Будете їх потім дітям і онукам показувати
Візовий центр Запоріжжя
Підкажіть будь ласка хто не давно подавав документи? Які черги?
Призначили на 17 серпня подача через НП або на 2 вересня особисто, звичайно ж я подав через НП і до сих пір їх візовий не розглянув, в пт або в пн поїду розбиратися в чому справа, минулого разу сказали що через велику плинність ваші документи загубилися … Дауна
А коли оплатили візовий збір?
))) Дмитро! чому я не дивуюся твоєму «горю» ???)) … продовжуй в тому ж дусі і може через якийсь час ти навчишся поважати інших людей, гляди і проблем стане по менше!)
Ну і овочем бути як деякі не варто
Правильно вважаєш не всі з тобою погано!) Виправляєшся!
Таким як ти потрібно взагалі відмовляти видавати закордонний паспорт … ну хіба що вони просяться в Рашку то тоді будь ласка!)))
) Так! да Дімочка! Бендера! тільки не розорвісь від злості!
Навіщо взагалі відправляти свої доки новой почтой. Спочатку було це дурістю. Повно відмов, повернень документів, втраті. З особистої подачею завжди 99% успіх
Навіщо? Ви питаєте у «людини» який в 21-м столітті думає що ображає обзиваючи людей діагнозом «даун»; діагноз який отримують ще при народженні діти які відрізняються надалі добротою і довірливістю … Цього я ніколи не зрозумію! еволюція наполегливо проходить повз таких персонажів як «Дімон»)
«Дімон» сиди вдома біля ганку і продовжуй лусне сємки з собі подібними! рано тобі спілкуватися з розвиненими людьми!
НЕ овоч!))) ти все-таки молодець в якомусь сенсі!))) головешка варить які повідомлення видалити що б змінити «картину» спілкування, бачачи її з боку! Так? Ти не кремлівський бот часом? у тих теж айкю))) того ж рівня, на кшталт твого!))
Доброго дня! Подала документи до візового м. Харків 1.03.21 через нп. Харків відправив на м. Запоріжжя 9.03, з відти позвонили 22.03.21сказали, щоб відправила нові фото так, як те що є не підходить, хоча я ще 16.03.21 відправила фото на Запоріжжя . І по цей час тихо, звоню на гарячу лінію, ніхто нічого не знає… Чому так, довго ще чекати?
Подала документи 1.03.21 уже минув місяць а ніякої відповіді немає, чому так довго навіть ще не розглядають, телефоную щодня, ніякої відповіді, навіть на питання де зараз мій паспорт.?
Потрібна безкоштовна консультація по оформленню візи? Зателефонуйте нам: +38(093)-726-52-35
+38(066)-726-52-35
+38(067)-726-52-34
Написати у Viber