lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Віза / Що робити якщо пропустив дзвінок з візового центру
Що робити якщо пропустив дзвінок з візового центру

Що робити якщо пропустив дзвінок з візового центру?

Бувають такі випадки коли випадково пропустили дзвінок з візового центру, або випадково відключили телефон під час розмови, була погана зв’язок, так що робити якщо пропустив дзвінок з візового центру?

Головне без паніки, вам зателефонують і призначать дату подачі документів, головне тепер:

  • Брати телефон завжди з собою
  • вимкнути звук на телефоні
  • Бути на зв’язку

Дзвонить оператор в основному на наступний день після оплати візового збору або через день. Одразу в день оплати вам дзвонити з візового центру не будуть.

Варто звернути увагу що можуть дзвонити з різних номерів і у вихідні дні!

Скільки разів дзвонить оператор з візового центру?

Всього буде 6 дзвінків, якщо ви спочатку 3 рази не відповіли на дзвінок, система переносить дату подачі на тиждень і через 4-5 днів намагаються ще раз додзвонитися. У разі якщо і другі 3 дзвінка будуть пропущені тоді дата подачі буде скасована і вам потрібно буде заново оплатити візовий збір, для того що б отримати дату подачі документів у візовий центр.

У будь-якому випадку якщо пропустив дзвінок, не встигли відповісти на дзвінок з візового центру Польщі нічого критичного не статися, немає непоправних ситуацій.

Так само хочу додати, що гроші ви не втрачаєте, по чеку з візового центру ви можете написати заяву на повернення коштів у візовому центрі і гроші повернуть. Це звичайно якщо вже пропустили всі 6 дзвінків з візового центру.

Що робити якщо пропустив дзвінок з візового центру

Як зв’язатися з візовим центром?

Передзвонити на той номер дзвонив вам ви не зможете, це одностороння линяючи, вам потрібно зателефонувати за цими номерами:

044 390 78 26
032 298 44 10
032 236 26 05
050 419 30 10
067 343 04 80
093 170 38 51

Так само бували випадки коли було лише вітання, прослухали рекламу, робота та дзвінок обірвався, це не вважається як пропущений дзвінок, так як ви взяли трубку. І якщо під час розмови, перед тим як остаточно підтвердити ату дзвінок обірвався, це так само не вважається як пропущений дзвінок.

Так само варто звернути увагу!

Пам’ятайте, що на подачу документів вам потрібно мати всі документи вже готовими, на день подачі у Вас вже має бути оформлено:

Наша візова агенція компанія Візія, оформляє всі необхідні документи для візи (страховка, анкета). Замовляйте документи до подачі документів за 3-4 дня, що б вже мати всі документи на руках, перейдіть сюди в розділ контакти і зв’яжіться з нашим менеджером для уточнення доставки документів до вас додому.

Вам буде цікаво:

 Страховка в Польщу Чи можна купити запрошення для візи в Польщу? Які документи потрібні для робочої візи?
Скільки коштує обов’язкова страховка для візи в Польщу? Чи можна купити запрошення для візи в Польщу? Які документи потрібні для робочої візи?

Якщо у Вас залишилися питання, пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Як зареєструватися в візовий центр Польщі

Як зареєструватися в візовий центр Польщі

Оцените запись Як зареєструватися в візовий центр Польщі Для того щоб подати документи на візу …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
Посмотреть все комментарии