Домой / Виза / Реєстрація в візовий центр Польщі

Реєстрація в візовий центр Польщі

Реєстрація в візовий центр Польщі

Реєстрація в візовий центр Польщі — після оплати візового збору в банку, як оплатити збір читайте тут . Вам подзвонить оператор і призначить дату подачі документів у візовий центр Польщі.

Дзвонити можуть з понеділка по неділю з 9.00-20.00. В розмві оператор запитає, чи оплачували Ви збір в Кредо або Ідея банку, для отримання робочої візи в Польщу. Вам необхідно відповісти так, якщо дати негативну відповідь, реєстрації не відбудеться. Потім оператор запитає Ваше прізвище та ім’я, назвавши їх оператор скаже на яку дату Вам призначена подача документів.

Це і є реєстрація в візовий центр Польщі, іншої реєстрації немає.

Зверніть увагу що це не сайт візового центру, наш сайт комерційний, який займається оформлення документів для подачі на візу, можемо допомогти оформити страховку, анкету, зробити запрошення в Польщу.

Для того що б перевірити реєстрацію дотримуйтесь цієї інструкції або телефонуйте до візового центру, ось за цими номера +38 044 5955151 / +38 032 298 44 10 / +38 032 2362605 / +38 050 4193010 / + 38 067 3430480 / + 38 093 1755503

Що робити, якщо пропустили дзвінок з візового центру?

Не панікуйте, оператор буде дзвонити 3 рази, з періодичністю в день, два, можливо подзвонить в той же день, але в іншій половині дня.
Стан реєстрації в системі, можна перевірити на офіційному сайті. Для того що б пройти на сторінку перевірки реєстрації натисніть сюди.

Або для того що б дізнатися стан реєстрації зателефонуйте до візового центру за цими номерами:

+38 044 5955151 / +38 032 298 44 10 / +38 032 2362605 / +38 050 4193010 / + 38 067 3430480 / +38 093 1755503 Графік роботи колл центру: з 8.30 до 16.30 з понеділка по п’ятницю.

Якщо ж пропустили вже 3 дзвінка, тоді дзвінок може відкластися на тиждень і пізніше. Вам так само будуть дзвонити 3 рази.

Якщо ж вже і ці дзвінки пропустили, то зареєструватися вже не буде можливості з цією банквською проплатою, потрібно буде заново платити збір. Але перед цим потрібно підійти до візового центру і написати заяву на повернення коштів.

Якщо потрібно подати документи раніше призначеного терміну?

Такого варіанту на жаль немає, навіть за гроші, навіть з знайомими, взагалі ніяк. Це питання у мене одине з поширених: «Допоможіть зареєструватися раніше». Це стало неможливим по причині автоматичного вибору системою найближчої дати після оплати збору, а оператор просто дзвонить і озвучує на яку дату Вам призначена подача документів. Навіть сам оператор не має права пересунути її на раніше. Оператор тільки може пересунути на пізніший термін , якщо, наприклад, в призначену дату у Вас не будуть готові документи. Якщо ж Вам потрібна допомога в оформленні віза в Польщу натискайте сюди.

Що робити якщо не виходить прийти в призначений час?

Все просто, прийом документів здійснюється з 8.30 до 16.30, якщо, наприклад, Вам призначили на 8.30, а Вам їхати з області, тоді можете вільно приходити в будь-який час до 16.30 . Це зроблено для Вашої зручності, не переживайте, призначений час насправді проста формальність, і у Вас без питань приймуть документи навіть о 16.30.

Що робити якщо запрошення ще не прийшло, а подача вже зовсім близько?

При підтвердженні реєстрації у Вас запитували, чи будуть готові у Вас до цього часу документи, Ви звичайно ж відповіли що так, значить перенести реєстрацію на інший день не можна . Але насправді це не зовсім так. Якщо у Вас є скан-копія запрошення, наприклад, роботодавець його вже забрав, але воно в дорозі і з дня на день буде, тоді потрібно в призначений день прийти до візового центру і показати копію запрошення. Сказавши, що майже прийшло, не встигаю буквально на пару днів, тоді дату подачі можуть відстрочити на пару днів , якщо ж скана немає, тоді такої можливості, на жаль, немає, потрібно написати заяву на повернення коштів і заново оплатити збір.

Чи можна перенести дату якщо вже дзвонив оператор?

Такої можливості вже, на жаль, немає. Після підтвердження дати вона вже зафіксована за Вами і змінити її ніяк не можна.

Якщо дзвонив оператор і було погано чути?

Можна завжди повірити дату на офіційному сайті, посилання я відправив вище, на початку статті. А ось тут є інструкція як перевірити реєстрацію.

Як перевірити мені мою дату подачі документів?

На офіційному сайті або зателефонувати до візового центру Польщі.

Якщо є запитання — задавайте їх у коментарях, на всі намагатимусь відповісти.

Допоможіть розвитку корисного Вам сайту. Поділіться цим посиланням в соц мережах, Вам не складно а нам приємно.

О программе Константин - визовый специалист

Смотрите также

Безвізовий режим, його правила та умови

Безвізовий режим його правила та умови Всі ми знаємо, що в 2017 році Україна і …

823 комментария

 1. Доброго дня! Підкажіть, чи можу я оплатити візовий збір за повнолітню дитину з її та моїм паспортом та свідоцтвом про народження? Дякую

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, нажаль ні, якщо людина повнолітня потрібно щоб сама за себе платила.

  • Светлана

   Здравствуйте!Подошла дата подачи, а приглашение еще не пришло, есть скан.Могут отказать в переносе даты подачи, или обязаны перенести

   • Константин - визовый специалист

    Могут и отказать, но могут и перенести, как захочет оператор.

 2. Здравствуйте! скажите пожалуйста через сколько дней звонят повторно с визового центра после первого отказа предложенной даты?

 3. Доброго дня! Якщо залишились 7 днів по робочій національній візі (180/360), чи зможу я одразу відкрити візу на невикористані дні візи. Чи є ще якісь варіанти? Можливо зразу відкривати шенгенську візу?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, можно зразу відкривати візу якщо у Вас є запрошення від воєводи, або запрошення на сезонні роботи. Піврічну візу не відкриють, треба чекати коридор 180 днів в Україні. Якщо у Вас біометричний паспорт шенгенську візу не відкриють.

 4. 1. Підкажіть яка зараз черга на подачу у Івано-Франківську?
  2. Чи буде «зелений коридор» для подачу на студентські візи?

 5. Скажіть будь ласка, Яка черга на візу у Львові?

 6. Доброго дня! А по запрошенню на сезонні роботи(нового типу) можна бути по біометричному паспорту 9 місяців чи лише в рамках безвізу 3 місяці?

 7. Доброго дня! Скажіть, будь ласка, яка черга зараз у Рівному?

 8. Доброго дня. Скажіть будь ласка, яка зараз черга у Києві?

 9. Добрий вечір. Скажіть будь ласка яка черга зараз в Києві?

 10. Анастасия

  Здравствуйте
  Возможно есть информация о очереди в Луцке ?

 11. Чи можна змінити працедавця по сезонному запрошенні, якщо не хоче у нього працювати ? і чи потрібно всерівно до нього явитись?

 12. Чому не телефонують з візового центру? Оплату здійснено 16 серпня ранком.

 13. Добрий день. підскажіть будь ласка чи можна разом з подругою зареєструватись в один день на подачу документів до візового центру? разом проплатили візовий збір в один день

 14. Доброго вечора . Підскажіть будь ласка, яка черга у Тернополі?

 15. Яка черга на подачу візи в Ужгороді?

 16. наталія

  ДОБРИЙ ДЕНЬ, в мене була польська віза на 180 днів відкрита з 05,10,18 р я відпрацювала по ній офіційно в польщі після закінчення візи поїхала в польщу на роботу знову по безвізу на 3 міс , в мене подані документи на карту побуту вже чекаю 7 міс нема результату зараз знаходжусь в УКРАЇНІ ЧИ МОЖУ ЗНОВУ ПОДАВАТИ НА РОБОЧУ ПОЛЬСЬКУ ВІЗУ НА 6 м

 17. наталія

  БРИЙ ДЕНЬ, в мене була польська віза на 180 днів відкрита з 05,10,17 р я відпрацювала по ній офіційно в польщі після закінчення візи поїхала в польщу на роботу знову по безвізу на 3 міс , в мене подані документи на карту побуту вже чекаю 7 міс нема результату зараз знаходжусь в УКРАЇНІ ЧИ МОЖУ ЗНОВУ ПОДАВАТИ НА РОБОЧУ ПОЛЬСЬКУ ВІЗУ НА 6 м

 18. Доброго дня! Де можна скачати анкету для отримання візи? Якою мовою має бути анкета, польською чи украінською?

 19. Підкажіть яка зараз черга на подачу у Івано-Франківську?

 20. наталія

  БРИЙ ДЕНЬ, в мене була польська віза на 180 днів відкрита з 05,10,17 р я відпрацювала по ній офіційно в польщі після закінчення візи поїхала в польщу на роботу знову по безвізу на 3 міс , в мене подані документи на карту побуту вже чекаю 7 міс нема результату зараз знаходжусь в УКРАЇНІ ЧИ МОЖУ ЗНОВУ ПОДАВАТИ НА РОБОЧУ ПОЛЬСЬКУ ВІЗУ НА 6 м

  • На польську піврічну робочу візу можна подавати через 180 днів з діти закінчення попередньої візи. Або ж одразу формити річну щоб заїхати. Або ж чекати після безвізу 3 місяці в Україні, щоб заїхати в Польщу по безвізу.

 21. наталія

  добрий ДЕНЬ, в мене була польська віза на 180 днів відкрита з 05,10,17 р я відпрацювала по ній офіційно в польщі після закінчення візи поїхала в польщу на роботу знову по безвізу на 3 міс , в мене подані документи на карту побуту вже чекаю 7 міс нема результату зараз знаходжусь в УКРАЇНІ ЧИ МОЖУ ЗНОВУ ПОДАВАТИ НА РОБОЧУ ПОЛЬСЬКУ ВІЗУ НА 6 м

 22. Доброго дня. Підкажіть будьласка на якому сайті можна перевірити які дати подачі зараз пропонують на польську візу у Львові. Загубила сайт, на якому колись перевіряла пропоновані програмою дати.

 23. підкажіть будьласка яка зараз черга на подачу у Львові? Дякую.

 24. Доброго дня, заплатили візовий збір в Idea банку в Києві 15.08.18 сказали перезвонят протягом 3 робочих днів. Не передзвонили. Перевірили статус заяви, пише записів не знайдено. Дзвонимо на гарячу лінію, не відповідають. Що робити?

 25. Доброго вечора! Якщо оплатити візовий збір в серпні, чи можна вибрати дату подачі документів на жовтень, чи система дату обирає автоматично?

 26. Доброго дня. Підскажіть будьласка з якого номера дзвонить оператор про дату подачі документів на робочу візу. Рівне

 27. Доброго дня!Заплатили візовий збір в Idea банку Івано-Франківську13.08.2018,ще не подзвонили!Перевірили статус заяви і пише ,що записів не знайдено.На гарячій лінії не відповідають!Що риби ?

 28. Доброго дня!Заплатили візовий збір в Idea банку Івано-Франківську13.08.2018,ще не подзвонили!Перевірили статус заяви і пише ,що записів не знайдено.На гарячій лінії не відповідають!

  • Доброго дня. Зателефонувати повинні протягом 7-ми робочих днів з дня оплати збору.
   Такий статус виникає при неправильно введеній інформації. Реєстраційний номер записується через скісну риску як у чеку

 29. Добрий день!Заплатили візовий збір в Idea банку Івано-Франківську13.08.2018,ще не подзвонили!Перевірили статус заяви і пише ,що записів не знайдено.На гарячій лінії не відповідають!

 30. Добрий вечір !І що мені тепер робити? Скажіть будь-ласка яка тепер черга на Івано-Франківсь?

 31. Доброго дня! Якщо я відмовилась від запропонованої дати на подачу документів, але ще не написала заяву на повернення коштів, чи можна скористатись цією датою? Документи на студентську візу. Дякую.

 32. Якщо я взагалі відмовилась від запропонованої дати, тобто деактивувала,чи можна це відновити?

  • Константин - визовый специалист

   Вже нажаль не можно, якщо деактивували код, але краще зателефонуте в візовий центр, уточніть.

 33. Доброго дня. Скажіть будь ласка, яка зараз черга у Чернівцях?

 34. Добрий день, скажіть будь ласка яка зараз черга в Луцьку?

 35. Наталія

  Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, яка зараз черга на отримання візи в Вінниці?

 36. Доброго дня, яка черга на подачу у Львові? Дякую.

 37. Я опатив чергу ще 6серпня переніс дзвінок але по сьогодні ніхто не дзвонив у чому причина?

 38. Доброго дня, скажіть, будь ласка, яка зараз черга на подачу у Хмельницькому , Житомирі ?

 39. Підскажіть будь ласка. 31.08 здача документів, а запрошення не встигають передати. Чи можливо здати сканкопію запрошення а потім довезти оригінал. Дякую

  • Доброго дня. Ні, на жаль потрібен оригінал. Можна прийти в цей день з усіма документами і копією як підтвердження, що запрошення існує та попросити на кілька днів перенести подачу документів.

 40. Вероника

  Доброго дня.
  Яка на даний момент черга на відкриття польської візи в Запоріжжі?

 41. Добрый день,когда можно повторно проплачивать сервисный сбор,после заявления о возврате предидущего сбора( если не смог подать документы)?

 42. Здравствуйте. Действует ли в этом году зеленый коридор для подачи на студенческую визу? И какая очередь в Волынском округе?

 43. Доброго дня, яка черга на подачу у Рівному? Дякую.

 44. Доброго дня, яка зараз черга на подачу у Львові?

 45. В мене закінчується віза.я працюю в Польші. Мені дають нове запрошення. Чи зможу я зразу подавати на візу .

  • Після піврічної візи йде коридор 180 днів і не можна працювати. Але якщо у Вас віза оформлена була в 2017 році по старому запрошенні ще 2017 року і в цьому році не було ніяких нових запрошень, то Ви одноразово зараз можете «перебити» цей коридор і знову відкрити піврічну візу.

 46. Людмила

  Підкажіть, будь ласка, чи є можливість перенести дату подачі документів у візовому центрі, якщо подача підтверджена мною, та сталося так що я не зможу в цей день приїхати? Дякую

 47. Прописаний в Хмельницькій області. Чи можу подавати на польську робочу візу в Тернополі ?

 48. Доброго дня! Як перевірити стан візової заяви на сайті. Пише, що записів не знайдено.

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, якщо пише записів не знайдено краще зателефонуйте в візовий центр +38 044 390 78 26 / +38 032 298 44 10 /+38 032 236 26 05 / +38 050 419 30 10 /+38 067 343 04 80 / +38 093 175 55 03

 49. Підкажіть, будь ласка, чому ви не відписуєте на повідомлення при поверненні коштів ?

  • Константин - визовый специалист

   Тому що поверненням займається візовий центр, якщо Ви не змогли подати документи Ви можете в візовому центрі написати заяву на повернення і Вам повернуть кошти. Додаткова інформація по номерам візового центра +38 044 390 78 26 / +38 032 298 44 10 /+38 032 236 26 05 / +38 050 419 30 10 /+38 067 343 04 80 / +38 093 175 55 03

 50. Здравствуйте!Скажите пожалуйста может ли мой муж написать за меня заявление на возврат денежных средств визового сбора?

 51. Доброго дня яка тепер черга на подачу документів в Ужгороді

 52. Моє місце прописки (реєстрації): Кіровоградська область. Чи можу я проплатити за візу у відділенні Кредобанку у Львові та подати документи у візовий центр у Львові

  • Константин - визовый специалист

   Проплатити за візу у відділенні Кредобанку у Львові можно, а подавати можно лише в Київі або кропивницькому.

 53. Доброго дня
  Яка на даний момент черга в Києві на студентську візу ?

 54. Валерия

  Добрый день, мне сделали воеводское приглашение в Польшу, но сейчас я подала документы на биометрический паспорт, скажите пожалуйста, могу ли я открыть визу по этому приглашению на новый паспорт?? И подойдёт ли на подачу документов страховка, непосредственно от польской страховой компании?

  • Константин - визовый специалист

   Добрый день, можно, в приглашении от воеводы не указывается серия, номер паспорта. По поводу страховки уточните в визовом центре при подаче.

 55. Доброго дня. Які умови перебування в Польщі, якщо по запрошенню зробив робочу візу на пів року та по приїзду роботодавець відмовив у працевлаштуванні, або відбулося розторгнення договору в зв’язку з не влаштуванням умов праці?Чи можу я знаходитись до закінчення терміну візи за кордоном, робити на іншій роботі, чи можна виїхати до Іншої країни Шенгенської зони?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, Вам потрыбно переробити запрошення від нового роботодавця, і тоді можете продовжити працювати, до Іншої країни Шенгенської зони можно їздити але як турист і не більше 90 днів.

 56. Доброго дня, пiдскажiть ,якщо запрошення видане з 2.07.18 по 2.01.19. вiза з 13.08.18 по 02.01.19 ,перетнули кордон 27.08.18 коли можна подавати документи на вiдкриття вiзи , якщо нове запрошення буде з сiчня 2019 року

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, після того як у Вас закінчиться віза (якзо у Вас запрошення Освядчення) тоді треба чекати коридор 180 днів в Україні, лише тоді повторно можно відкривати візу.

 57. Людмила

  Доброго дня, яка зараз черга на подачу робочої візи у Львові? Дякую!

 58. Доброго дня я сьогодні подавала документи дочці на візу на навчання і немали оригіналу запрошення а тільки копію і еас вернули давни якийчь номерок,які мої дальші дії

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, в візовому центрі повинні були пояснити ситуацію, Вас сроріш за все пренесли на другий день подачу документів.

 59. Доброго дня! Яка черга на подачу студентської візи у Чернівцях?

 60. Скільки робочих днів займає виготовлення студентської візи після подачі документів (Візовий центр у Києві)?

  • Константин - визовый специалист

   Залежить від консула, в основному 7-10 днів, але буває і до 30.

 61. Світлана

  Добрий день!
  Скажіть, будь ласка, якщо прописана в Житомирській обл. чи можу подати документи у Києві?
  Дякую

  • Константин - визовый специалист

   Добрий день, нажаль ні, лише Житомир, Вінниця, Хмельницький, Чернівці.

 62. Добрий вечір.Скажіть будь ласка якщо відмовився від першої призначеної дати і погодився але неприїхав на другу назначену дату у візовий центр то кошти неповертаються?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, повертаються, напишіть заяву на повернення коштов в візовому центрі.

 63. Наталія

  Якщо написати заяву на повернення візового збору, чи можна у той самий день оплатити знову?Чи потрібно чекати на смс з банку?

 64. Доброго дня. Підкажіть яка зараз черга на подачу у Хмельницькому.

 65. Скажіть будь ласка. В моєму запрошенні на навчання в Польщі вказаний термін початку навчання 1.10.18, чи відкриється віза за декілька днів раніше вказаного терміну? Хотілося б поїхати за декілька днів до початку навчання. Призначена дата подачі документів 12.09.18, м. Харків.

  • Константин - визовый специалист

   Візу відкривають по запрошенню, і якщо воно з 01.10 тоді раніше не можно буде виїхати, навіть якщо віза вже буде на руках.

 66. Доброго дня. Яка зараз черга у Вінниці?

 67. Доброго дня. Де менша черга в Хмельницькому чи Житомирі ?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, черга однакова, оринтовно до 2 тижнів.

 68. Добрий день. Яка черга в Житомирі ?

 69. Здравствуйте! Скажите пожалуйста какая очередь в Днепре?

 70. Добрий день.Яка черга зараз у Івано-Франківську?

 71. Світлана

  Добрий вечір!
  Скажіть, будь ласка, якщо я написала заяву, щоб зняли з черги, бо не в тому окрузі поставили, і в той же день повторно зробила оплату, щою знову стати в чергу, чи пройде дана оплата?
  Дякую

  • Константин - визовый специалист

   Повинно бути все нормально, можете перевірити на сайті візового центра стан заяви.

 72. Добрий день. Чи дадуть візу, якщо є запрошення, але немає оплати (бо згідно навчальног закладу, а це szkoła wyższa) і на запрошенні не вказано, коли навчання починається.

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, нажаль не знаю, подавайте документи, консул прийме рішення, якщо негативне скаже що потрібно донести.

 73. Добрий день,підкажіть куди можна звернутися з таким питанням:чоловік подав документи на візу 09.08.2018.смс повідомленя моло прийти 20 числа на сьогоднішній день уже 12 вересня і ніякого смс немає,на горячу ліній відповіді немає та,кажуть чекайте,ми вже у відчаї може щось зз документами не так,і не знаємо куди уже звернутись.

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, можите написати лист консулу або прийти в консульство і запитати в чому справа.

 74. Здравствуйте , оплатила визовый сбор , квитанция есть , мне не перезвонили , проверяю в системе пишет что меня нет . Подскажите пожалуйста что нужно делать ? Прошло 2 дня .

  • Константин - визовый специалист

   Здравствуйте, перезвоните в визовый центр, уточните.

 75. Доброго дня! Скажіть, будь ласка, яка зараз черга в Рівному?

 76. Добрий день. Я оплатив візовий збір. В наступні дні оператор дзвонив двічі, але ці дзвінки я пропустив. Сьогодні оператор не дзвонив. Чи будуть ще дзвонити з кол центру?

 77. Добрий день оплатив візовий збір. В наступні дні оператор дзвонив двічі, але сьогодні дзвінка не було. Чи будуть ще дзвонити з кол центру?

 78. Світлана

  Доброго дня,якщо дата подачі документів на сайті стоїть 25.09.2018,оператор ще не телефонувала,чи не може змінитися на ближче,дитина не встигає на навчання,два роки підряд подавали без проблем,цього року((((

 79. Доброго дня!
  Яка зараз черга у Львові?
  Ще одне питання-чи можна здійснити подачу документів в Ужгороді,а доставку кур’єром замовити на львівську адресу?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, черга завжди змінюється, було до 3 тижнів. Курьєром можно.

 80. Добрий день! Скільки часу розглядаються документи на візу?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *