Візовий центр Польщі Дніпро

4.9/5 - (38 голосов)

Візовий центр Польщі Дніпро

Візовий центр Польщі Дніпро адреса : пр. Дмитра Яворницького, 22

e-mail: info@viza-staff.com

Подача документів та отримання паспортів: 8:30 – 16:30 (понеділок-п’ятниця)

Вам потрібна допомога 🆘 з правильним заповненням документів 💯 для візи ❓ Допоможемо оформити всі необхідні документи 📂 для візи за 1 день 🕘 просто залиште заявку і ми з вами зв’яжемося 📞. Замовляти онлайн дешевше 🔥 ніж на місці в візовому центрі 👍.

Наших клієнтів консультуємо на всіх етапах отримання візи, допомагаємо перевіряти готовність візи, надаємо повну візову підтримку.

Визовый центр Польши Киев




    Прийом документів на національну візу можливий тільки при наявності попереднього запису на підставі попередньо оплаченої послуги ППВА. Подача документів на візу Шенген, отримання паспорта і консультацій – без попереднього запису.

    ППВА в Дніпрі приймає документи від заявників, які прописані в таких областях в: Харкові, Дніпрі, Полтаві, Сумах, Донецьку, Луганську, Запоріжжі та їх областях.

    Контакти візового центру з питань подачі документів.
    +380322880758
    +380631527205
    +380674016136
    +380661201631

    Візовий центр Польщі ДніпроВізовий центр Польщі Дніпро

    Як проїхати:

    Візовий центр Польщі Дніпро

    На даний момент оформляти анкету на візу потрібно заздалегідь, у візовому центрі цього зробити не можна через ситуацію з карантином. Замовте правильно заповнену анкету онлайн прямо зараз, просто залиште заявку тут

    Ошибка: Контактная форма не найдена.

    Додаткові послуги:

    Правильне заповнення візової анкети.

    Візовий центр Польщі Київ

    Дізнатись ціну на анкету

    Що б дізнатися на коли призначають подачу в візовому центрі (яка черга на візу 📅) перейдіть за цим посиланням, 📌 ми щотижня оновлюємо дати.

    Медична страховка для візи в Польщу яка відповідає вимогам консульства, купуйте лише у нас, не варто ризикувати!Візовий центр Польщі Київ

    Дізнатись ціну на страховку

    Повний пакет документів на візу.

    Візовий центр Польщі Київ

    Дізнатись ціну на візу

    Бажаєте заощадити на оформленні страхового полісу? Оформити страховку заздалегідь буде дешевше і швидше,  аніж хвилюватися і шукати страховку та переплачувати в день подачі. Залиште заявку на оформлення страховки прямо зараз..




      Вартість оформлення документів на візу, запрошення, медичної страховки і заповнення візової анкети можна дізнатися за посиланнями вище. За контактними номерами, які також вказані вище можна проконсультуватися щодо подачі документів, уточнити статус документів після подачі і дізнатися перелік необхідних документів для робочої візи.

      Візовий центр Польщі ДніпроВізовий центр Польщі Дніпро

      Візовий центр Польщі Дніпро – з цією статтею також цікавляться:

      Як перевірити готовність візиЯк зарееструватись на подачу документі в візовий центрПерелік документів для робочої візи 
      Як перевірити готовність візиЯк зарееструватись на подачу документі в візовий центрПерелік документів для робочої візи
      [xyz-ihs snippet=”vizovij-tsentr-polshhi-dnipro”] Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

      Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення.

      Новинний блог, корисні статті

      Перейти в блог візової підтримки

      Корисні посилання:

      Как проверить дату подачи документов на визуВизовый калькуляторПропустил звонок из визового центра
      Які страховки підходять на візу?Візовий калькуляторЩо робити якщо пропустив дзвінок з візового центру

      Підпишіться на наші соцмережі ➡Фейсбук Інстаграм
      Подписаться
      Уведомить о
      guest
      244 комментариев
      Новые
      Старые Популярные
      Марія
      Марія
      1 год назад

      Які документи потрібні для виїзду на тиждень для дитини 16 років, якщо вона перетинає кордон без батьків?

      Ольга
      Ольга
      1 год назад

      Чи можна дитині 17р зробити візу

      Валенетина
      Валенетина
      3 лет назад

      Доброго вечора. Я виїхала в Польшу по біометрії в січні місяці та на сьогоднішній день працюю в Польші, Я офіційно оформлена на підприємстві. В грудні планую повернутися в відпустку. Можливо при поверненні оформити візу та повернутися на роботу в Польшу. Чи роботодавцю краще дати візове запрошення? Як краще поступити в даному випадку

      Акерман
      Акерман
      3 лет назад

      Перетин кордону
      Доброго вечора всім, дитина(8 років) з бабусею перетнула кордон, мати з батьком у Польщі, які подальші дії? Куди звернутися щоб поставили печатку в паспорт?

      Аліса
      Аліса
      Ответить на  Акерман
      3 лет назад

      Треба звернутися до urząd gminy /miasta для отримання номера pesel

      Акерман
      Акерман
      Ответить на  Акерман
      3 лет назад

      Дитина за свідоцтвом про народження, бабуся за внутрішнім паспортом перетинали

      Аліса
      Аліса
      Ответить на  Акерман
      3 лет назад

      А з якої області їхали? На кордоні пустили без проблем? Через якийсь пункт пропуску їхали?

      Акерман
      Акерман
      Ответить на  Акерман
      3 лет назад

      З Одеською, пустили без проблем, вугрі

      Аліса
      Аліса
      Ответить на  Акерман
      3 лет назад

      А чи потрібно було робити дозвіл від батьків, завірений нотаріусом?

      Потрібна безкоштовна консультація по оформленню візи? Зателефонуйте нам: +38(093)-726-52-35

      +38(066)-726-52-35

      +38(067)-726-52-34 

      Написати у ViberViber ЄВіза

      Serhii
      Serhii
      3 лет назад

      Анулювання візи. Легалізація у Польщі.
      Добрий день. Підкажіть щодо ситуації:
      «Подруга приїхала до Польщі 20 лютого за візою. Її кинули з роботою, і вона поїхала до Чехії до знайомих. Їй запропонували там роботу і сказали, що потрібно зробити анулювання візи польської, щоб отримати чеську візу. У результаті в чеській візі їй відмовили та анулювали польську. З моменту анулювання минуло понад 90 днів. Чи є можливість якось легалізуватись у Польщі після цього? Чи може вона перебувати на території Польщі після таких дій? Україну поїхати не варіант місто під окупацією. Порадьте будь ласка варіанти.

      Юрії
      Юрії
      Ответить на  Serhii
      3 лет назад

      Профукати роботу і в Польщі, і в Чехії. Це треба бути особливо обдарованою. Кидай таку тупу подругу.

      Максим
      Максим
      Ответить на  Serhii
      3 лет назад

      Унікальний випадок. Премію Дарвіна вам гарантовано.

      Andrii
      Andrii
      Ответить на  Serhii
      3 лет назад

      Відважна. Добре, що її в Чехії чужинця не зловила.

      Serhii
      Serhii
      Ответить на  Andrii
      3 лет назад

      Дякую, Ваш коментар дуже важливий

      Лас
      Лас
      Ответить на  Serhii
      3 лет назад

      Незрозуміло, а зараз вона на основі чого перебуває і де у Польщі чи Чехії?

      Serhii
      Serhii
      Ответить на  Лас
      3 лет назад

      Нині приїхала до нас до Польщі. Не знаємо що робити.

      Володимир
      Володимир
      Ответить на  Serhii
      3 лет назад

      Так ваша мама вже нелегально знаходиться на території Польщі, тому легалізація цієї людини є неможливою.

      Дарина
      Дарина
      3 лет назад

      Отримання вр захисту
      Доброго дня, підкажіть, якщо у жінки з дитиною є карта побуту, що діють до листопада, яким чином вони можуть претендувати на отримання вр захисту? Виїхав і в’їхавши знову? Чи потрібно чекати до листопада та в’їжджати, чи можна в’їхати з діючими картами та отримати цей статус тимчасового захисту? Може, хтось стикався з такою ситуацією

      Andrii
      Andrii
      Ответить на  Дарина
      3 лет назад

      Ніяк, нехай іде працювати і продовжує карту побиту.

      Римська
      Римська
      Ответить на  Дарина
      3 лет назад

      залиште заявку консультанту

      Марія
      Марія
      4 лет назад

      Завод witzenmann?
      Чи є хто працював чи їде туди працювати? Місто Опава, Чехія

      Ірина
      Ірина
      Ответить на  Марія
      4 лет назад

      Я там працювала.
      Робота не складна, але є норми.

      Марія
      Марія
      Ответить на  Ірина
      4 лет назад

      Дод. години дає?

      саша
      саша
      4 лет назад

      Тест у Луцьку та перетин кордону
      Підкажіть будь ласка, де у Луцьку після 21.00 можна зробити тест для перетину кордону. І якщо не вакциновано, то для перетину зараз потрібен тест+ адреса обсервації?

      Vitalik
      Vitalik
      Ответить на  саша
      4 лет назад

      Тест потрібен 100%

      Roman
      Roman
      Ответить на  саша
      4 лет назад

      Перед кордоном зробиш

      саша
      саша
      Ответить на  Roman
      4 лет назад

      Автобуси заїжджають перед кордоном?

      Тарас
      Тарас
      Ответить на  саша
      4 лет назад

      Тільки Ягодин

      Тарас
      Тарас
      Ответить на  Тарас
      4 лет назад

      І те дорого

      Андрій
      Андрій
      Ответить на  Тарас
      4 лет назад

      Яка ціна?

      Візи на всі напрямки, візова агенція
      Аліна
      Аліна
      4 лет назад

      Виїзд із Польщі автобусом
      Підкажіть будь ласка, чи потрібен тест для посадки в автобус з Польщі в Україну (не вакцинована)? Щецін-Херсон

      Ist
      Ist
      Ответить на  Аліна
      4 лет назад

      Ні

      Vladimir
      Vladimir
      Ответить на  Аліна
      4 лет назад

      А де працювали?

      Аліна
      Аліна
      Ответить на  Vladimir
      4 лет назад

      Свебодзін

      Vladimir
      Vladimir
      Ответить на  Аліна
      4 лет назад

      То ви на амазоні працювали?
      Можна ваш номер, теж з херсона збираємося туди їхати, хотів би дізнаватися якщо не складно вам.

      Аліна
      Аліна
      Ответить на  Vladimir
      4 лет назад

      Я не на Амазоні

      Vladimir
      Vladimir
      Ответить на  Аліна
      4 лет назад

      А де працювали?

      Аліна
      Аліна
      Ответить на  Vladimir
      4 лет назад

      Інграм

      Вася
      Вася
      Ответить на  Аліна
      4 лет назад

      на кордоні програми можуть змусити закачати. Після приїзду тест треба зробити. Здається так

      Аліна
      Аліна
      Ответить на  Вася
      4 лет назад

      велике спасибі

      Vitalik
      Vitalik
      Ответить на  Аліна
      4 лет назад

      Не потрібно тесту, ні вакцини.

      Аліна
      Аліна
      Ответить на  Vitalik
      4 лет назад

      велике спасибі

      Vitalik
      Vitalik
      Ответить на  Аліна
      4 лет назад

      хай щастить

      Toni
      Toni
      Ответить на  Аліна
      4 лет назад

      Ні

      Аліна
      Аліна
      Ответить на  Toni
      4 лет назад

      велике спасибі

      Максим
      Максим
      4 лет назад

      Скільки можна реально заробити
      Скільки можна реально заробити на таксі, Юбер, болт? Щоб так, якщо сплатити всі податки, оренда машини, їли працювати по 10/8 годин?
      І як працювати офіційно, може хтось знає нормальних партнерів

      Roman
      Roman
      Ответить на  Максим
      4 лет назад

      Мій знайомий працює на звичайній роботі, а на таксі лише підробляє. Значить не вигідно лише таксувати

      Анатолій
      Анатолій
      Ответить на  Максим
      4 лет назад

      Перед комою та знаком питання пробіл не треба!

      Volodymyr
      Volodymyr
      Ответить на  Максим
      4 лет назад

      А якщо потрапить замовлення наприклад на Кельн, або допустимо Мадрид, то і ляшки обосріж! Адже це Євросоюз! До кінця життя так сміятимешся.

      Віталій
      Віталій
      Ответить на  Максим
      4 лет назад

      У цьому ж і суть, таксі це не робота, а як рибалка – хлопчик повинен у надії що кит клюне.

      Максим
      Максим
      Ответить на  Максим
      4 лет назад

      А що там не таке?

      Alex
      Alex
      Ответить на  Максим
      4 лет назад

      копійки заробиш – немає сенсу

      Volodymyr
      Volodymyr
      Ответить на  Максим
      4 лет назад

      У такси потрібно цілодобово працювати, а не 8/10 годин! І не один рік

      Віталій
      Віталій
      Ответить на  Максим
      4 лет назад

      Небагато, зараз конкуренція висока, якщо на знімній машині можна заробити на хер без солі

      Дайвінчик
      Дайвінчик
      Ответить на  Віталій
      4 лет назад

      А якщо він солоний любить?

      Віталій
      Віталій
      Ответить на  Дайвінчик
      4 лет назад

      Якщо солоний, то своєю машиною потрібно таксувати

      Ірина
      Ірина
      4 лет назад

      Перетин кордону через Угорщину

      Хто останнім часом перетинав кордон з Україною до Угорщини, перевіряють сертифікат щеплень чи тести?

      Дайвінчик
      Дайвінчик
      Ответить на  Ірина
      4 лет назад

      Перетинав 3 місяці тому, нічого не просили

      Ist
      Ist
      Ответить на  Дайвінчик
      4 лет назад

      Чому не одразу літаком до Чехії?

      Дайвінчик
      Дайвінчик
      Ответить на  Ist
      4 лет назад

      Дорого було, назад уже летів)

      Наталі
      Наталі
      4 лет назад

      їду вперше до Польщі
      вітання. їду вперше на роботу до Польщі. До того була як турист. Порадьте роботу, з якої можна почати.

      Віталій
      Віталій
      Ответить на  Наталі
      4 лет назад

      Ще бажано допишіть, що ви готові робити, а що не готові

      Сергій
      Сергій
      Ответить на  Наталі
      4 лет назад

      Спробуйте через olx.pl, зв’язатися з прямими роботодавцями, які пропонують роботу у сфері, де у Вас є досвід. І головне, навчайте мову.

      Наталі
      Наталі
      Ответить на  Сергій
      4 лет назад

      мова взагалі не проблема. можу навіть розмовляти писати. а там реально так знайти? Дякую спробую

      Сергій
      Сергій
      Ответить на  Наталі
      4 лет назад

      Успіхів!

      Oleksandr
      Oleksandr
      Ответить на  Наталі
      4 лет назад

      Привіт, можете на склад брендового одягу поїхати)
      Робота на любителя …
      Просто у кожного своя думка про цю роботу)
      Можу допомогти з оформленням на склад брендового одягу Zalando, NA-KD.
      Місто Świebodzin
      Зп 15,81 злотих / год. нетто до 26 років
      Плюс премії
      130 зл. – Якщо відпрацювали більше 230 годин на міс.
      +150 зл. – Якщо відпрацювали більше 6 міс.
      + премії від роботодавця за продуктивність до 1500 зл.

      Віталій
      Віталій
      Ответить на  Наталі
      4 лет назад

      LG або Amazon

      Наталі
      Наталі
      Ответить на  Віталій
      4 лет назад

      дякую не порадите фірму через яку можна поїхати з конфузів скажемо на амазон?

      Васько
      Васько
      Ответить на  Наталі
      4 лет назад

      можна у Гданську на склади «home&yuo». Ставка від 14.7 (начебто). Потрібно мати кінське здоров’я, зачатки інтелекту, та бажання находити до 22 км за 10-ти годинний робочий день. З плюшок:
      _ премії до 700 злотих. (за всі виходи та виконання норми)
      _ можливість жити на житло фірми (зі зниженням ставки)
      _ при знанні польського (не ваш варіант) лояльне відношення від диспетчера.

      Roman
      Roman
      Ответить на  Наталі
      4 лет назад

      Randstad, Adecco

      Ist
      Ist
      Ответить на  Roman
      4 лет назад

      Randstat”

      Наталі
      Наталі
      Ответить на  Ist
      4 лет назад

      спасибі

      Віталій
      Віталій
      Ответить на  Наталі
      4 лет назад

      Головний конфуз амазону – ви можете місяць без роботи просидіти, доки документи дочекаєтесь

      Ist
      Ist
      Ответить на  Віталій
      4 лет назад

      Документи робляться наперед.

      Наталі
      Наталі
      Ответить на  Віталій
      4 лет назад

      не дуже весело.

      Віталій
      Віталій
      Ответить на  Наталі
      4 лет назад

      Такі реалії амазону

      Наталі
      Наталі
      Ответить на  Віталій
      4 лет назад

      а крім амазону щось схоже? щоб приїхати та працювати. сертифікат є. якщо знаєте звісно

      Віталій
      Віталій
      Ответить на  Наталі
      4 лет назад

      На амазон бере лише дві агенції – Adecco i Ranstat

      Volodymyr
      Volodymyr
      Ответить на  Наталі
      4 лет назад

      З Тернополя щоп’ятниці, з центрального автовокзалу вирушають перевізники своїми намистами. Підходьте та вибираєте собі роботу

      zoyc
      zoyc
      Ответить на  Volodymyr
      4 лет назад

      Як не яблука, так нелегальне будівництво, чи лапи курям обрізати. І копійкова робота з жахливими умовами. А таке кажуть, ммммм, ніби медом мажуть. Ще й «документи» все роблять, щоб карантин не сидіти, щоб «легально» проїхати до другої країни, ковід сертифікати, що завгодно можуть зробити. Казковики ще щось.

      Alex
      Alex
      Ответить на  Наталі
      4 лет назад

      нормальної роботи у Польщі зараз немає

      zoyc
      zoyc
      Ответить на  Alex
      4 лет назад

      Що таке нормальна робота у Польщі?

      Васько
      Васько
      Ответить на  zoyc
      4 лет назад

      отримувати 20 злотих. і в носі колупати. При цьому вибираєш 8 або 12. У вихідні вийдеш, або хер покладеш.

      zoyc
      zoyc
      Ответить на  Васько
      4 лет назад

      Ти працюєш на такій роботі? Чи це твої фантазії?

      Юрії
      Юрії
      Ответить на  zoyc
      4 лет назад

      Це він просто так сказав, аби щось ляпнути

      Васько
      Васько
      Ответить на  zoyc
      4 лет назад

      це мої фантазії про ідеальну роботу в Польщі.

      Михайло
      Михайло
      Ответить на  Наталі
      4 лет назад

      Поїхали разом як сімейна пара?))

      Наталі
      Наталі
      Ответить на  Михайло
      4 лет назад

      матиму на увазі

      Unlx
      Unlx
      Ответить на  Наталі
      4 лет назад

      Але не можна нічого порадити, треба спробувати самому та зробити висновки. Так само і з житлом, як пощастить, можете потрапити в п’яти зірковий хлів, можуть вас поселити через шторку з п’ятьма гарячими грузинськими джигітами і не тільки грузинськими. Просто треба мати запас грошей, щоб якщо щось не так було можливість оперативно підшукати інший варіант.

      Наталі
      Наталі
      Ответить на  Unlx
      4 лет назад

      підтримую, ось хочу поїхати і зробити старт і поки нема куди

      Unlx
      Unlx
      Ответить на  Наталі
      4 лет назад

      І варіантів море починаючи від агентств, які вам назвали нижче до груп у фейсбуках. Просто вибираєте та їдете, а там на місці робляться висновки. Так їдуть і ті, хто вперше та ті, хто вже має досвід. Нічого не можна передбачити

      Віталій
      Віталій
      Ответить на  Unlx
      4 лет назад

      До грузинів навряд чи підселять, у Польщі навіть у купейний спальний вагон окремо жінки від чоловіків, можна потрапити до поганого мурашника.

      Олександр
      Олександр
      Ответить на  Віталій
      4 лет назад

      Чи є у Польщі спальні вагони? Я зустрічав тільки із сидячими місцями. Це напевно СВ якесь, найдорожче?

      Unlx
      Unlx
      Ответить на  Віталій
      4 лет назад

      Це добре, що тобі щастило на цивілізовані хостели. Реальність ще крутіша ніж я описав жартома про грузинських джигітів

      Roman
      Roman
      Ответить на  Віталій
      4 лет назад

      Я знаю ситуації, де жінок та чоловіків поселяють в одну кімнату

      Потрібна безкоштовна консультація по оформленню візи? Зателефонуйте нам: +38(093)-726-52-35

      +38(066)-726-52-35

      +38(067)-726-52-34 

      Написати у ViberViber ЄВіза

      Aleksey
      Aleksey
      4 лет назад

      Хто подавав на візу по новій пошті м. Дніпро?
      Скільки чекати візу після подачі?

      Я відправив 3.11. І документи досі на новій Пошті.

      Serhii
      Serhii
      Ответить на  Aleksey
      4 лет назад

      Лайк за Дніпро *_*

      Aleksey
      Aleksey
      Ответить на  Serhii
      4 лет назад

      Навіщо писати не на тему?

      Serhii
      Serhii
      Ответить на  Aleksey
      4 лет назад

      Потім!

      Aleksey
      Aleksey
      Ответить на  Serhii
      4 лет назад

      Вогонь

      Serhii
      Serhii
      Ответить на  Aleksey
      4 лет назад

      Не смійся! Анатолій десь поряд… На україні!

      Aleksey
      Aleksey
      Ответить на  Serhii
      4 лет назад

      ахаххаа

      Saha
      Saha
      Ответить на  Aleksey
      4 лет назад

      Я подавався
      Подача була призначена на 28.10 відправив 27.10 (потрібно відправляти за 1 день від дати подачі) то 2.11 документи були вже в Консульстві (забрали з пошти як належить 28.10)

      Aleksey
      Aleksey
      Ответить на  Saha
      4 лет назад

      У мене було написано що подача не раніше 3.11 та вказано час.

      Saha
      Saha
      Ответить на  Aleksey
      4 лет назад

      у вас проплата була на подачу поштою чи особистий візит до візового центру?

      Aleksey
      Aleksey
      Ответить на  Saha
      4 лет назад

      Проплата була на подачу поштою.

      Saha
      Saha
      Ответить на  Aleksey
      4 лет назад

      А я мав проплату на особисту подачу і потім мені сказали відправити поштою у зв’язку з червоною зоною

      Aleksey
      Aleksey
      Ответить на  Saha
      4 лет назад

      Все вже уточнив я відправив на 32 склад нової майже, а потрібно на 60. Роблю переадресацію. м. Дніпро.

      Saha
      Saha
      Ответить на  Aleksey
      4 лет назад

      Ви з якого міста?

      Денис
      Денис
      Ответить на  Aleksey
      4 лет назад

      На яку дату призначили подання документів?

      Aleksey
      Aleksey
      Ответить на  Денис
      4 лет назад

      3.11

      Ганна
      Ганна
      4 лет назад

      Переїзд кордону (не щеплені, своїм авто, заїзд на 1 добу)
      Вітання всім!
      Дуже потрібна Ваша допомога.
      Потрібно всього на 1 добу заїхати в Польщу і назад.
      НЕ щеплені, своїм авто.
      Чи не буде проблем на кордоні при поверненні (щодо обсервації)? Можливо на власному досвіді хтось знає?
      Спасибі!

      Unlx
      Unlx
      Ответить на  Ганна
      4 лет назад

      Мало ймовірно, що вам пропустять якщо ви скажете що їдете на один день скупитися в бедронці. Повинні мати повний комплект документів і місце для карантину. Перетинаєте кордон, вирішує всі свої проблеми і повертаєтеся назад (ніхто не забороняє вам повернутися за «нахабні сімейні проблеми»). Такий фокус реальний тільки на пішому переході на автомобільному ви можете застрягти надовго.

      Ганна
      Ганна
      Ответить на  Unlx
      4 лет назад

      Будемо їхати із запрошенням, страховкою і засобами.
      Потрібно їхати у справах бізнесу.
      Скажімо, що «на роботу».
      Забронюємо хостел, щоб якусь адресу вказати на кордоні.
      Після перетину кордону надається право протягом 48 годин. потрапити на місце обсервації.
      А якщо я приїхала і мене не влаштувала робота або роботодавець мене кинув — чому я не маю права повернутися назад додому?

      Unlx
      Unlx
      Ответить на  Ганна
      4 лет назад

      Які 48 годин. Карантин починається на наступні день після перетину кордону просто вони закривають очі і в перший день не контролюють. Тому краще перетнути кордон відразу після півночі або з самого ранку поки сонце ще не встало. На що так складно у мене сімейні проблеми (у мене жодного разу не питали). Якщо все-таки їхати автомобілем краще вибирати не неосновної автомобільні переходи з досвіду великі шанси застрягти надовго. Для такої афери найідеальніший піший перехід в Шегині.

      Vitalik
      Vitalik
      Ответить на  Ганна
      4 лет назад

      Якщо немає щеплення то при будь-яких 10 днів карантин

      Лариса
      Лариса
      4 лет назад

      карантин
      Підкажіть, якщо я перетнула кордон 17 числа о 17.00 польський кордон, а приїхала за адресою 18 числа в 3 ночі як відрахувати карантин, програму не викачувати, чи можу сьогодні вже виходити ??

      Vitalik
      Vitalik
      Ответить на  Лариса
      4 лет назад

      З 18 числа початок

      дивитися
      дивитися
      Ответить на  Лариса
      4 лет назад

      Сьогодні у вас останній 10-й день карантину.

      Дмитро
      Дмитро
      4 лет назад

      перетин кордону
      Привіт цікавить одне питання осіб призовного віку пропускають за кордон під час призову?
      (Читав офіційно так навіть як повістка прийшла можна сміливо виїжджати але на просторах інтернету зустрічалися коментарі що без квитка за кордон не можна під час призову тому і питаю можливо хтось стикався бачив такі подібні ситуації) спасибі.

      Євген
      Євген
      Ответить на  Дмитро
      4 лет назад

      Пропускають, на кордоні немає таких даних.

      Дмитро
      Дмитро
      Ответить на  Євген
      4 лет назад

      спасибі за відповідь

      Анатолій
      Анатолій
      Ответить на  Дмитро
      4 лет назад

      Пропускають. Без проблем

      Дмитро
      Дмитро
      Ответить на  Анатолій
      4 лет назад

      спасибі за відповідь

      є
      є
      Ответить на  Дмитро
      4 лет назад

      Пропускають.

      Дмитро
      Дмитро
      Ответить на  є
      4 лет назад

      спасибі за відповідь

      Візи на всі напрямки, візова агенція
      Маргарита
      Маргарита
      4 лет назад

      Добрий день. Чи можна перевірити дату, час та адресу подання документів на візу в Польщу? Номер закордонного паспорту FT761256
      Дякую!

      Юлія
      Юлія
      5 лет назад

      Візовий Дніпро
      Підкажіть будь ласка яка зараз чергу у візовому центрі в Дніпрі

      Людмила
      Людмила
      Ответить на  Юлія
      5 лет назад

      Сплатили 5 квітня, подача на 26 квітня

      Алла
      Алла
      Ответить на  Юлія
      5 лет назад

      7.04 оплатили візовий збір на 21.04 призначили особисту подачу а через пошту, то на 19.04

      Юлія
      Юлія
      Ответить на  Алла
      5 лет назад

      спасибі за відповідь

      Людмила
      Людмила
      Ответить на  Алла
      5 лет назад

      У Чехії віза?

      Алла
      Алла
      Ответить на  Людмила
      5 лет назад

      Польща

      Поліна
      Поліна
      Ответить на  Людмила
      5 лет назад

      А якщо в Чехію то що?

      Настя
      Настя
      Ответить на  Поліна
      5 лет назад

      Там різна чергу на Польщу і Чехію

      Поліна
      Поліна
      Ответить на  Настя
      5 лет назад

      Спасибі за відповідь. От мені й потрібно дізнатися в Чехію яка черга

      Настя
      Настя
      Ответить на  Поліна
      5 лет назад

      У Чехії. Сплатили 5.04.позвонілі 6.04 і призначили на 26.04

      Поліна
      Поліна
      Ответить на  Настя
      5 лет назад

      Дякую

      Юлія
      Юлія
      5 лет назад

      Черга в візовий центр в Дніпрі?
      Підкажіть будь ласка, хто недавно подавав документи на чеську візу в Дніпрі? На які числа зараз черги?

      Олег
      Олег
      Ответить на  Юлія
      5 лет назад

      Сервісний збір заплатив 5.02
      Подзвонили з візового 9.02
      Призначили на 11.02. Дніпро

      Юлія
      Юлія
      Ответить на  Олег
      5 лет назад

      спасибі за відповідь

      Юлія
      Юлія
      Ответить на  Олег
      5 лет назад

      Скажіть, так візу ви вже отримали?

      Людмила
      Людмила
      Ответить на  Юлія
      5 лет назад

      Юлія, а ви коли плануєте оплачувати візовий збір і на коли Вам робиться запрошення?

      Юлія
      Юлія
      Ответить на  Людмила
      5 лет назад

      В агентстві сказали що виїзд планується на 10 травня

      Людмила
      Людмила
      Ответить на  Юлія
      5 лет назад

      У мене планується 3 травня, ось думаю коли краще їхати оплачувати

      Юлія
      Юлія
      Ответить на  Людмила
      5 лет назад

      А у вас вже готові документи?

      Людмила
      Людмила
      Ответить на  Юлія
      5 лет назад

      Документи обіцяють на 18 квітня зробити, але так як не знаю що з чергою в візовий центр, не можу визначитися коли оплачувати візовий збір, можуть поставити дату подачі як через пару днів після дзвінка, так і через пару тижнів ….

      Людмила
      Людмила
      Ответить на  Юлія
      5 лет назад

      А у вас готові документи? Або на яку дату планують зробити?

      Юлія
      Юлія
      Ответить на  Людмила
      5 лет назад

      Сказали що на наступному тижні подзвонять і скажуть коли подавати

      мила
      мила
      5 лет назад

      Віза Дніпро
      Всім привіт
      хто подаватися буде в Дніпрі? Які дати у вас?
      Я заплатила візовий збір у понеділок але мені до сих пір НЕ подзвонили (

      Олег
      Олег
      Ответить на  мила
      5 лет назад

      На яку візу чеську або польську?

      Олег
      Олег
      Ответить на  мила
      5 лет назад

      Я на чеську платив в п’ятницю, під
      Вівторок мені подзвонили.

      Артем
      Артем
      Ответить на  мила
      5 лет назад

      Сплатив візовий 16.01.2021, потім чекав 2 дні і ніхто не подзвонив. Сам зайшов на сайт і ВВЕЛ з чека номер і паспорт і була вже призначена дата на 16.02.2021 особиста подача Дніпро

      Сергій
      Сергій
      Ответить на  мила
      5 лет назад

      Зателефонують, мені теж після оплати візового збору через 7 днів зателефонували

      Потрібна безкоштовна консультація по оформленню візи? Зателефонуйте нам: +38(093)-726-52-35

      +38(066)-726-52-35

      +38(067)-726-52-34 

      Написати у ViberViber ЄВіза