Візовий центр Польщі Дніпро
Візовий центр Польщі Дніпро адреса : пр. Дмитра Яворницького, 22
e-mail: info@viza-staff.com
Подача документів та отримання паспортів: 8:30 – 16:30 (понеділок-п’ятниця)
Вам потрібна допомога 🆘 з правильним заповненням документів 💯 для візи ❓ Допоможемо оформити всі необхідні документи 📂 для візи за 1 день 🕘 просто залиште заявку і ми з вами зв’яжемося 📞. Замовляти онлайн дешевше 🔥 ніж на місці в візовому центрі 👍.
Наших клієнтів консультуємо на всіх етапах отримання візи, допомагаємо перевіряти готовність візи, надаємо повну візову підтримку.

Прийом документів на національну візу можливий тільки при наявності попереднього запису на підставі попередньо оплаченої послуги ППВА. Подача документів на візу Шенген, отримання паспорта і консультацій – без попереднього запису.
ППВА в Дніпрі приймає документи від заявників, які прописані в таких областях в: Харкові, Дніпрі, Полтаві, Сумах, Донецьку, Луганську, Запоріжжі та їх областях.
Контакти візового центру з питань подачі документів.
+380322880758
+380631527205
+380674016136
+380661201631

Як проїхати:

Ошибка: Контактная форма не найдена.
Додаткові послуги:
Правильне заповнення візової анкети.

Медична страховка для візи в Польщу яка відповідає вимогам консульства, купуйте лише у нас, не варто ризикувати!
Повний пакет документів на візу.

Вартість оформлення документів на візу, запрошення, медичної страховки і заповнення візової анкети можна дізнатися за посиланнями вище. За контактними номерами, які також вказані вище можна проконсультуватися щодо подачі документів, уточнити статус документів після подачі і дізнатися перелік необхідних документів для робочої візи.

Візовий центр Польщі Дніпро – з цією статтею також цікавляться:
![]() | ![]() | ![]() |
Як перевірити готовність візи![]() | Як зарееструватись на подачу документі в візовий центр![]() | Перелік документів для робочої візи ![]() |
Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення.
Новинний блог, корисні статті
Перейти в блог візової підтримкиКорисні посилання:
![]() | ![]() | ![]() |
| Які страховки підходять на візу? | Візовий калькулятор | Що робити якщо пропустив дзвінок з візового центру |
















Які документи потрібні для виїзду на тиждень для дитини 16 років, якщо вона перетинає кордон без батьків?
Потрібно мати закордонний паспорт, та страховий поліс
Чи можна дитині 17р зробити візу
Доброго дня, можно, на навчання. Робочі візи лише з 18 років.
Доброго вечора. Я виїхала в Польшу по біометрії в січні місяці та на сьогоднішній день працюю в Польші, Я офіційно оформлена на підприємстві. В грудні планую повернутися в відпустку. Можливо при поверненні оформити візу та повернутися на роботу в Польшу. Чи роботодавцю краще дати візове запрошення? Як краще поступити в даному випадку
Перетин кордону
Доброго вечора всім, дитина(8 років) з бабусею перетнула кордон, мати з батьком у Польщі, які подальші дії? Куди звернутися щоб поставили печатку в паспорт?
Треба звернутися до urząd gminy /miasta для отримання номера pesel
Дитина за свідоцтвом про народження, бабуся за внутрішнім паспортом перетинали
А з якої області їхали? На кордоні пустили без проблем? Через якийсь пункт пропуску їхали?
З Одеською, пустили без проблем, вугрі
А чи потрібно було робити дозвіл від батьків, завірений нотаріусом?
Потрібна безкоштовна консультація по оформленню візи? Зателефонуйте нам: +38(093)-726-52-35
+38(066)-726-52-35
+38(067)-726-52-34
Написати у Viber
Анулювання візи. Легалізація у Польщі.
Добрий день. Підкажіть щодо ситуації:
«Подруга приїхала до Польщі 20 лютого за візою. Її кинули з роботою, і вона поїхала до Чехії до знайомих. Їй запропонували там роботу і сказали, що потрібно зробити анулювання візи польської, щоб отримати чеську візу. У результаті в чеській візі їй відмовили та анулювали польську. З моменту анулювання минуло понад 90 днів. Чи є можливість якось легалізуватись у Польщі після цього? Чи може вона перебувати на території Польщі після таких дій? Україну поїхати не варіант місто під окупацією. Порадьте будь ласка варіанти.
Профукати роботу і в Польщі, і в Чехії. Це треба бути особливо обдарованою. Кидай таку тупу подругу.
Унікальний випадок. Премію Дарвіна вам гарантовано.
Відважна. Добре, що її в Чехії чужинця не зловила.
Дякую, Ваш коментар дуже важливий
Незрозуміло, а зараз вона на основі чого перебуває і де у Польщі чи Чехії?
Нині приїхала до нас до Польщі. Не знаємо що робити.
Так ваша мама вже нелегально знаходиться на території Польщі, тому легалізація цієї людини є неможливою.
Отримання вр захисту
Доброго дня, підкажіть, якщо у жінки з дитиною є карта побуту, що діють до листопада, яким чином вони можуть претендувати на отримання вр захисту? Виїхав і в’їхавши знову? Чи потрібно чекати до листопада та в’їжджати, чи можна в’їхати з діючими картами та отримати цей статус тимчасового захисту? Може, хтось стикався з такою ситуацією
Ніяк, нехай іде працювати і продовжує карту побиту.
залиште заявку консультанту
Завод witzenmann?
Чи є хто працював чи їде туди працювати? Місто Опава, Чехія
Я там працювала.
Робота не складна, але є норми.
Дод. години дає?
Тест у Луцьку та перетин кордону
Підкажіть будь ласка, де у Луцьку після 21.00 можна зробити тест для перетину кордону. І якщо не вакциновано, то для перетину зараз потрібен тест+ адреса обсервації?
Тест потрібен 100%
Перед кордоном зробиш
Автобуси заїжджають перед кордоном?
Тільки Ягодин
І те дорого
Яка ціна?
Виїзд із Польщі автобусом
Підкажіть будь ласка, чи потрібен тест для посадки в автобус з Польщі в Україну (не вакцинована)? Щецін-Херсон
Ні
А де працювали?
Свебодзін
То ви на амазоні працювали?
Можна ваш номер, теж з херсона збираємося туди їхати, хотів би дізнаватися якщо не складно вам.
Я не на Амазоні
А де працювали?
Інграм
на кордоні програми можуть змусити закачати. Після приїзду тест треба зробити. Здається так
велике спасибі
Не потрібно тесту, ні вакцини.
велике спасибі
хай щастить
Ні
велике спасибі
Скільки можна реально заробити
Скільки можна реально заробити на таксі, Юбер, болт? Щоб так, якщо сплатити всі податки, оренда машини, їли працювати по 10/8 годин?
І як працювати офіційно, може хтось знає нормальних партнерів
Мій знайомий працює на звичайній роботі, а на таксі лише підробляє. Значить не вигідно лише таксувати
Перед комою та знаком питання пробіл не треба!
А якщо потрапить замовлення наприклад на Кельн, або допустимо Мадрид, то і ляшки обосріж! Адже це Євросоюз! До кінця життя так сміятимешся.
У цьому ж і суть, таксі це не робота, а як рибалка – хлопчик повинен у надії що кит клюне.
А що там не таке?
копійки заробиш – немає сенсу
У такси потрібно цілодобово працювати, а не 8/10 годин! І не один рік
Небагато, зараз конкуренція висока, якщо на знімній машині можна заробити на хер без солі
А якщо він солоний любить?
Якщо солоний, то своєю машиною потрібно таксувати
Перетин кордону через Угорщину
Хто останнім часом перетинав кордон з Україною до Угорщини, перевіряють сертифікат щеплень чи тести?
Перетинав 3 місяці тому, нічого не просили
Чому не одразу літаком до Чехії?
Дорого було, назад уже летів)
їду вперше до Польщі
вітання. їду вперше на роботу до Польщі. До того була як турист. Порадьте роботу, з якої можна почати.
Ще бажано допишіть, що ви готові робити, а що не готові
Спробуйте через olx.pl, зв’язатися з прямими роботодавцями, які пропонують роботу у сфері, де у Вас є досвід. І головне, навчайте мову.
мова взагалі не проблема. можу навіть розмовляти писати. а там реально так знайти? Дякую спробую
Успіхів!
Привіт, можете на склад брендового одягу поїхати)
Робота на любителя …
Просто у кожного своя думка про цю роботу)
Можу допомогти з оформленням на склад брендового одягу Zalando, NA-KD.
Місто Świebodzin
Зп 15,81 злотих / год. нетто до 26 років
Плюс премії
130 зл. – Якщо відпрацювали більше 230 годин на міс.
+150 зл. – Якщо відпрацювали більше 6 міс.
+ премії від роботодавця за продуктивність до 1500 зл.
LG або Amazon
дякую не порадите фірму через яку можна поїхати з конфузів скажемо на амазон?
можна у Гданську на склади «home&yuo». Ставка від 14.7 (начебто). Потрібно мати кінське здоров’я, зачатки інтелекту, та бажання находити до 22 км за 10-ти годинний робочий день. З плюшок:
_ премії до 700 злотих. (за всі виходи та виконання норми)
_ можливість жити на житло фірми (зі зниженням ставки)
_ при знанні польського (не ваш варіант) лояльне відношення від диспетчера.
Randstad, Adecco
Randstat”
спасибі
Головний конфуз амазону – ви можете місяць без роботи просидіти, доки документи дочекаєтесь
Документи робляться наперед.
не дуже весело.
Такі реалії амазону
а крім амазону щось схоже? щоб приїхати та працювати. сертифікат є. якщо знаєте звісно
На амазон бере лише дві агенції – Adecco i Ranstat
З Тернополя щоп’ятниці, з центрального автовокзалу вирушають перевізники своїми намистами. Підходьте та вибираєте собі роботу
Як не яблука, так нелегальне будівництво, чи лапи курям обрізати. І копійкова робота з жахливими умовами. А таке кажуть, ммммм, ніби медом мажуть. Ще й «документи» все роблять, щоб карантин не сидіти, щоб «легально» проїхати до другої країни, ковід сертифікати, що завгодно можуть зробити. Казковики ще щось.
нормальної роботи у Польщі зараз немає
Що таке нормальна робота у Польщі?
отримувати 20 злотих. і в носі колупати. При цьому вибираєш 8 або 12. У вихідні вийдеш, або хер покладеш.
Ти працюєш на такій роботі? Чи це твої фантазії?
Це він просто так сказав, аби щось ляпнути
це мої фантазії про ідеальну роботу в Польщі.
Поїхали разом як сімейна пара?))
матиму на увазі
Але не можна нічого порадити, треба спробувати самому та зробити висновки. Так само і з житлом, як пощастить, можете потрапити в п’яти зірковий хлів, можуть вас поселити через шторку з п’ятьма гарячими грузинськими джигітами і не тільки грузинськими. Просто треба мати запас грошей, щоб якщо щось не так було можливість оперативно підшукати інший варіант.
підтримую, ось хочу поїхати і зробити старт і поки нема куди
І варіантів море починаючи від агентств, які вам назвали нижче до груп у фейсбуках. Просто вибираєте та їдете, а там на місці робляться висновки. Так їдуть і ті, хто вперше та ті, хто вже має досвід. Нічого не можна передбачити
До грузинів навряд чи підселять, у Польщі навіть у купейний спальний вагон окремо жінки від чоловіків, можна потрапити до поганого мурашника.
Чи є у Польщі спальні вагони? Я зустрічав тільки із сидячими місцями. Це напевно СВ якесь, найдорожче?
Це добре, що тобі щастило на цивілізовані хостели. Реальність ще крутіша ніж я описав жартома про грузинських джигітів
Я знаю ситуації, де жінок та чоловіків поселяють в одну кімнату
Потрібна безкоштовна консультація по оформленню візи? Зателефонуйте нам: +38(093)-726-52-35
+38(066)-726-52-35
+38(067)-726-52-34
Написати у Viber
Хто подавав на візу по новій пошті м. Дніпро?
Скільки чекати візу після подачі?
Я відправив 3.11. І документи досі на новій Пошті.
Лайк за Дніпро *_*
Навіщо писати не на тему?
Потім!
Вогонь
Не смійся! Анатолій десь поряд… На україні!
ахаххаа
Я подавався
Подача була призначена на 28.10 відправив 27.10 (потрібно відправляти за 1 день від дати подачі) то 2.11 документи були вже в Консульстві (забрали з пошти як належить 28.10)
У мене було написано що подача не раніше 3.11 та вказано час.
у вас проплата була на подачу поштою чи особистий візит до візового центру?
Проплата була на подачу поштою.
А я мав проплату на особисту подачу і потім мені сказали відправити поштою у зв’язку з червоною зоною
Все вже уточнив я відправив на 32 склад нової майже, а потрібно на 60. Роблю переадресацію. м. Дніпро.
Ви з якого міста?
На яку дату призначили подання документів?
3.11
Переїзд кордону (не щеплені, своїм авто, заїзд на 1 добу)
Вітання всім!
Дуже потрібна Ваша допомога.
Потрібно всього на 1 добу заїхати в Польщу і назад.
НЕ щеплені, своїм авто.
Чи не буде проблем на кордоні при поверненні (щодо обсервації)? Можливо на власному досвіді хтось знає?
Спасибі!
Мало ймовірно, що вам пропустять якщо ви скажете що їдете на один день скупитися в бедронці. Повинні мати повний комплект документів і місце для карантину. Перетинаєте кордон, вирішує всі свої проблеми і повертаєтеся назад (ніхто не забороняє вам повернутися за «нахабні сімейні проблеми»). Такий фокус реальний тільки на пішому переході на автомобільному ви можете застрягти надовго.
Будемо їхати із запрошенням, страховкою і засобами.
Потрібно їхати у справах бізнесу.
Скажімо, що «на роботу».
Забронюємо хостел, щоб якусь адресу вказати на кордоні.
Після перетину кордону надається право протягом 48 годин. потрапити на місце обсервації.
А якщо я приїхала і мене не влаштувала робота або роботодавець мене кинув — чому я не маю права повернутися назад додому?
Які 48 годин. Карантин починається на наступні день після перетину кордону просто вони закривають очі і в перший день не контролюють. Тому краще перетнути кордон відразу після півночі або з самого ранку поки сонце ще не встало. На що так складно у мене сімейні проблеми (у мене жодного разу не питали). Якщо все-таки їхати автомобілем краще вибирати не неосновної автомобільні переходи з досвіду великі шанси застрягти надовго. Для такої афери найідеальніший піший перехід в Шегині.
Якщо немає щеплення то при будь-яких 10 днів карантин
карантин
Підкажіть, якщо я перетнула кордон 17 числа о 17.00 польський кордон, а приїхала за адресою 18 числа в 3 ночі як відрахувати карантин, програму не викачувати, чи можу сьогодні вже виходити ??
З 18 числа початок
Сьогодні у вас останній 10-й день карантину.
перетин кордону
Привіт цікавить одне питання осіб призовного віку пропускають за кордон під час призову?
(Читав офіційно так навіть як повістка прийшла можна сміливо виїжджати але на просторах інтернету зустрічалися коментарі що без квитка за кордон не можна під час призову тому і питаю можливо хтось стикався бачив такі подібні ситуації) спасибі.
Пропускають, на кордоні немає таких даних.
спасибі за відповідь
Пропускають. Без проблем
спасибі за відповідь
Пропускають.
спасибі за відповідь
Добрий день. Чи можна перевірити дату, час та адресу подання документів на візу в Польщу? Номер закордонного паспорту FT761256
Дякую!
Візовий Дніпро
Підкажіть будь ласка яка зараз чергу у візовому центрі в Дніпрі
Сплатили 5 квітня, подача на 26 квітня
7.04 оплатили візовий збір на 21.04 призначили особисту подачу а через пошту, то на 19.04
спасибі за відповідь
У Чехії віза?
Польща
А якщо в Чехію то що?
Там різна чергу на Польщу і Чехію
Спасибі за відповідь. От мені й потрібно дізнатися в Чехію яка черга
У Чехії. Сплатили 5.04.позвонілі 6.04 і призначили на 26.04
Дякую
Черга в візовий центр в Дніпрі?
Підкажіть будь ласка, хто недавно подавав документи на чеську візу в Дніпрі? На які числа зараз черги?
Сервісний збір заплатив 5.02
Подзвонили з візового 9.02
Призначили на 11.02. Дніпро
спасибі за відповідь
Скажіть, так візу ви вже отримали?
Юлія, а ви коли плануєте оплачувати візовий збір і на коли Вам робиться запрошення?
В агентстві сказали що виїзд планується на 10 травня
У мене планується 3 травня, ось думаю коли краще їхати оплачувати
А у вас вже готові документи?
Документи обіцяють на 18 квітня зробити, але так як не знаю що з чергою в візовий центр, не можу визначитися коли оплачувати візовий збір, можуть поставити дату подачі як через пару днів після дзвінка, так і через пару тижнів ….
А у вас готові документи? Або на яку дату планують зробити?
Сказали що на наступному тижні подзвонять і скажуть коли подавати
Віза Дніпро
Всім привіт
хто подаватися буде в Дніпрі? Які дати у вас?
Я заплатила візовий збір у понеділок але мені до сих пір НЕ подзвонили (
На яку візу чеську або польську?
Я на чеську платив в п’ятницю, під
Вівторок мені подзвонили.
Сплатив візовий 16.01.2021, потім чекав 2 дні і ніхто не подзвонив. Сам зайшов на сайт і ВВЕЛ з чека номер і паспорт і була вже призначена дата на 16.02.2021 особиста подача Дніпро
Зателефонують, мені теж після оплати візового збору через 7 днів зателефонували
Потрібна безкоштовна консультація по оформленню візи? Зателефонуйте нам: +38(093)-726-52-35
+38(066)-726-52-35
+38(067)-726-52-34
Написати у Viber