Домой / Виза / Як поїхати на роботу в Польщу

Як поїхати на роботу в Польщу

Як поїхати на роботу в Польщу

В сьогоднішніх реаліях українського ринку праці дуже непросто знайти високо оплачувану роботу.

Якщо в столиці ситуація ще дозволяє працевлаштуватися з гідним рівнем заробітної плати, то в регіонах ситуація погіршується з кожним днем, тому зовсім не дивно, що велика кількість жителів України все частіше задаються питанням на тему того, як поїхати на роботу в Польщу, так як в цій країні, на відміну від України, можна спостерігати економічне зростання і навіть брак трудових ресурсів, що безсумнівно приваблює трудових мігрантів з України.

 

Отже, головною умовою легального працевлаштування в Республіці Польща є наявність національної візи категорії D цієї держави, а простіше кажучи робочої візи в Польщу.

Документи на візу

Щоб отримати робочу візу потрібно мати запрошення від роботодавця, але часто підприємства, яким потрібні працівники, віддають перевагу тим кандидатам, у яких робоча віза вже є і які негайно можуть приступити до роботи.

В такому випадку не потрібно опускати руки, оскільки на цьому етапі можна трохи схитрувати. Робочу візу можна оформити на запрошення, яке завжди можна купити у посередників, і виїхати на ту роботу, яка вам до душі вже маючи візу, так як оформлення піврічний робочої візи не передбачає прив’язку тільки до одного конкретного роботодавця, у претендента завжди є право знайти для себе ідеальну роботу, змінивши при цьому пару-трійку місць.

Головною умовою легального працевлаштування є оформлення вашим роботодавцем нового договору конкретно для вас, але це можна вже зробити, не відриваючи вас від роботи для отримання робочої візи.

Отримавши найголовніший документ для оформлення робочої візи до Польщі, потрібно подбати і про не менш важливий: оплата послуг візового центру за місцем вашої прописки.

Оплатити такий збір можна тільки у відділеннях Кредо банку або Ідея банку, і становить він 15 євро. А далі головне не пропустити дзвінок від операторів візового центру, які в телефонному режимі призначать вам дату і час відвідин цієї установи для подачі документів на робочу візу.

Крім запрошення і квитанцій, які вам видадуть в банку при оплаті послуг візового центру, при подачі з собою потрібно мати заповнену анкету для отримання візи і страховий поліс від акредитованої страхової компанії. Варто врахувати, що страховий поліс повинен покривати весь період перебування за робочою візою, і це не менше 180 днів.

Крім усього перерахованого вище, робоча віза вам не світить, якщо у вас немає закордонного і внутрішнього паспорта, ідентифікаційного коду, а також однієї або двох фотографій відповідного розміру. Так що ці документи також важливо не забути.

Якщо вся вищеописана процедура вганяє вас в жах або в тугу, завжди можна перекласти частину зобов’язань на плечі, агентств, які за помірну плату із задоволенням допоможуть вам в отриманні всіх необхідних документів.

З їх допомогою, робоча віза буде вклеєна у вас в паспорті вже через пару тижнів, а ви зможете витратити час, що звільнився на пошук роботи вашої мрії. Але не забувайте, що для того щоб гідно заробляти потрібно дуже багато трудиться, іноді і по 12 годин на день, як в Польщі, так і в Україні, але сусідня держава пропонує для цього набагато більше можливостей.

Смотрите также

Приглашение на год от воеводы (Zezwolenie na prace)

Приглашение на год от воеводы Воеводское приглашение — это Zezwolenie na prace которое дает право …

200 комментариев

 1. Здравствуйте. Очень интересует такой вопрос. Открыта у меня рабочая польская виза, заканчиваться 07.12.18. Она сделана в простом загран паспорте. И на руках у меня есть второй паспорт, биопаспорт с целым безвизом. Есть ли какие то способы сделать так, чтобы не выезжая с польши по окончанию визы, сделать перезаезд на безвиз?

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день.
   Нужно пересечь границу именно по безвизу.

 2. Доброго дня, скажіть будь ласка, якщо у мене днів перебування у Польщі залишилося 18….і я втратила запрошення, чи можу я знову поїхати до Польщі по біометриці наприклад на 2 дні (і віза у мене у біометричному паспорті),чи не виникне запитань на кордоні і як мені пояснити,що я їду по без візу?

  • Ирина - Визовый специалист

   Доброго дня. Так, Ви можете поїхати по безвізу як турист. Це треба озвучити на кордоні обов’язково.

 3. Добрий день. Скажіть , будь ласка, якщо заїхала в Польщу 15.06.18 по безвізовий і виїхала 4.07.18 . А потім 17.07.18 заїхала по візі. Виїхала 26.11.18 , так як закінчилась віза. Чи можна одразу повернутись назад по безвізу і на скільки днів?

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрий день.
   Так, можете заїхати одразу по безвізу як турист.

 4. Здравствуйте, могу ли я с открытой полугодовой визой заехать как турист на территорию Польши?

 5. Привіт. Скажіть будь ласка я заїхав в Єгипет 20.09.18 виїхав 27.09.18 заїхав до Польщі 28.09.18 виїхав в Україну 01.11.18 заїхав до Польщі 05.11.18 скажіть мені скільки я можу перебувати в Польщі по біометричному паспорті

  • Ирина - Визовый специалист

   Доброго дня. По безвізу Ви можете перебувати 90 днів протягом 180-ти. 180 днів відраховуються з дня заїзду в ЄС.

 6. Доброго дня. Маю питання. Виїхала по звичайному паспорту, віза є від воєводи. Під кінець візи подалася на карту побиту. Не дочекавшись дицизії звільнилася, роботодавець заявив в ужонд, що я вже не працюю в нього. Виїхала в Україну. Питання, чи можу я зробити біометрію і скористатися нею? Буду вдячна за відповідь.

  • Ирина - Визовый специалист

   Доброго дня. Так. можете, але через 90 днів перебування в Україні з дня повернення.
   За цей час можна зробити паспорт.

 7. Здравствуйте. У меня приглашение с 3.12.18 по 6.03.19 т. есть 93 дня. 26.11.18 оплачиваю визовый сбор. Откроют ли визу в такие сроки? Спасибо.

 8. Добрый день! Подскажите как лучше оформить страховку, есть воевудское приглашение с 1 декабря, подаваться планирую в визовый с января. Страховку нужно делать по дате приглашения т.е. с 1 декабря ? Или по дате записи в визовый? Заранее спасибо за ответ!!

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день.
   В таком случаи по дате подачи документов.
   У нас стоимость такой страховки 945 грн.Страховая компания Глобал Гарант.
   Можем оформить от даты в январе.

 9. Здравствуйте. Скажите пожалуйста, если я проживаю в Донецке,могу ли я подать документы на получение польской визы в Киеве?

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день.
   Если есть справка переселенца с проживанием в Киеве или области.

 10. Добрый день! Я заехала по безвизу 30.10.2018, можно ли после Нового Года оформить приглашение на пол года? Спасибо.

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день. Через 180 дней после возвращения, если работали по безвизу.

 11. Здравствуйте у меня заканчивается полугодовая виза открытая на 145 дней. Могу ли я остаться по биометрии ещё на 30 дней не пересекая границу.

 12. Добрий день. Якщо візу відкривали на основі воєвудського запрошення з 11.01.2018 по 12.08.2018. Але змінила роботодавця по приїзду до Польщі,і він переробив на освядченіє яке дійсне з 02.07.2018 по 31.07.2018. І якщо я зараз захочу знову їхати до праці то чи можу я собі замовляти освядченіє на грудень?Чи потрібно чекати до лютого?

  • Ирина - Визовый специалист

   Доброго дня.
   Так, на таке запрошення треба чекати до лютого. Йде коридор 180 днів.

 13. Володимир

  Доброго дня. 26.12.18 закінчується термін дії робочої візи (віза була на пів року) чи зможу я заїхати через 4-5 днів по біометрії (не на роботу) як турист?
  І через який час можна відкрити нову візу по запрошенню на те саме місце роботи?

  • Ирина - Визовый специалист

   Доброго дня. Як турист можете їхати одразу. Піврічну візу відкривати через 180 днів. Воєводську річну одразу ж.

 14. Добрий день. Скажіть будь ласка, після воєвудської візи поїхав на місяць по біометрії (легально), чи можу я одразу по приїзду відкрити піврічну візу. Дякую.

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрий день. Так, можете, але цей місяць роботи по біометрії з піврічного запрошення буде відраховано

 15. Можно ли по без визу ехать после нового года, если на Украину приехали 8 ноября а хотим ехать 15 января ?

  • Ирина - Визовый специалист

   Новый год никак не влияет на коридоры. С 8 ноября нужно ждать 90 дней в Украине и тогда снова можна ехать на 90 дней по безвизу.

 16. Доброго дня. Допоможіть будь ласка зрозуміти розрахунок по безвізу. Я перший раз в’їхала по безвізу 24.03.2018 виїхала 29.04.2018, другий в’їзд був з 7.06.2018 до 25.07.2018. Потім я три місяці була в дома.15.11.2018 я в’їхала то мені буде рахуватися 90 днів чи ні ?

  • Ирина - Визовый специалист

   Доброго дня. Якщо Ви пробули вдома 90 днів і поїхали на 91 день, то так У Вас знову є 90 днів безвізу.

 17. Добрий вечір, підскажіть будь ласка я працював в польщі по біометрії офіційно рівно 90днів, після цього якшо я відкрию візу на сезонну роботу і заїду до польщі на пару днів, потім повернувся на Україну, чи можу я одразу відкрити ще якусь візу, мені просто потрібна робоча віза

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день. После такой визы можно открыть годовую воеводскую визу.

 18. Скажите пожалуйста может за меня оплатить визовый сбор мой друг предъявив мои данные?

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день. Нет, по правилам банков может сбор оплатить только сам заявитель с оригиналами своих документов или законная жена с оригиналами своих документов, мужа и свидетельсвтом о браке.
   Но, у нас есть услуга оплаты сбора без личного присутствия в банке по копиям или фото Ваших документов. Стоимость 1400 грн уже со сбором. Можем помочь.

 19. Добрий день. Відкрита робоча віза до Польщі до 13.12.18 В Україну чоловік повернувся 4.11.18 на ту фірму де був повертатись не буде. Як далі і коли можна їхати на роботу? Чи потрібно бути в Україні 180 днів, якщо да, то від якої дати рахується,від перетину кордону чи кінець візи по паспорту?Дякую.

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрий день.
   Працювати по безвізу чи по піврічній візі можна буде лише через 180 днів після закінчення терміну дії візи. Щоб не чекати одразу можна відкриввати візу воєводську річну чи сезонну з Січня.

 20. Светлана

  Здравствуйте! помогите найти выход с положения! у меня рабочая виза (полугод), заканчуеться 27.02. а у меня на май хорошая работа. как обойтись без коридора?

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день.
   Можно оформить сезонную визу или вовевудскую. Она перекрывает коридор после полугодовой визы.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *