Домой / Віза / Сезонна робота в Польщі по збору урожаю

Сезонна робота в Польщі по збору урожаю

Сезонна робота в Польщі по збору урожаю.

З кожним роком Польща все більше і більше набирає обертів під час щорічного збору врожаю на полях і в садах.

Величезна кількість фермерських угідь, теплиць і виноградників поставляють свій товар на всі ринки Європи і в країни колишнього СНД. І з кожним роком таких підприємств потрібно все більше робочих рук, так як все менше місцевого населення хочуть працювати на таких угіддях, і віддають перевагу більш кваліфіковану і високооплачувану роботу за кордоном, тому цілий рік такі вакансії присутні на ринку праці, що дає можливість українським громадянам за короткий період знайти непогану роботу в Польщі.

Але природно самий пік в зборі врожаю припадає на кінець весни, літо і початок осені. Саме в цей період дозріває основний урожай, починаючи від ранніх яблук, закінчуючи пізнім виноградом.

Саме ця сезонність зумовлює таку популярність даної роботи, оскільки величезна кількість молодих студентів приїжджають попрацювати на літо і заробити непогану суму, оформивши робочу візу на сезонні роботи.

Хоча простий таку сезонну зайнятість точно не назвеш.

Дуже часто робочий день починається рано вранці і закінчується глибоким ввечері. Працювати потрібно при будь-яких погодних умовах, і в дощ, і сильну спеку. Спеціальний одяг теж не завжди видають.

Потрібно розуміти, що посидіти в тіні не вийде, потрібно безперервно і уважно збирати дозрілі ягоди полуниці на безкрайніх сонячних полях, або зривати плоди яблук з високих дерев, цілий день в русі, при цьому з собою потрібно носити кошик або ящик для фруктів або овочів. Це важка фізична праця, але при такому ритмі і вигляді роботи не створюється психологічний тиск, а це плюс.

Умови оплати залежать від кількості зібраного врожаю, і найчастіше це близько 0,5-0,6 злотих за кілограм, так що від вашої вправності залежить скільки грошей ви в підсумку заробите. Така робота строго легальна, і оформиться можна тільки з робочою візою на руках, оскільки у роботодавців просто немає часу і можливості займатися підготовкою документів для кожного бажаючого. Але при роботі на зборі врожаю в Польщі вас забезпечать безкоштовним житло, хай не з ідеальними умовами, але в крокової доступності від місця роботи, що дозволяє економити час і гроші на проїзд. Харчування залежить від кожного окремого господарства.

У деяких місцях працівникам потрібно самостійно купувати продукти і готувати, але іноді харчуванням може забезпечити господар фермерства, при цьому все-таки знімаючи невелику суму з зарплати. Прогуляти робочий день просто так не вийде, оскільки тоді з вас віднімуть вартість житла за цей день.
Незважаючи на важкі умови праці і не найкомфортніші умови проживання, такий вид роботи залишається дуже популярним серед українських громадян, які шукають роботу в Польщі, маючи робочу візу, оскільки є хорошим видом заробітку для студентів і людей, які не хочуть довго перебувати за кордоном.

Сезонна робота дозволяє підучити польську мову, ознайомитися з культурою та з користю провести літо, щоб в майбутньому використовувати отриманий досвід для працевлаштування з кращими умовами праці та більш високою оплатою.

Смотрите также

Річна віза в Польщу

Річна віза в Польщу З цієї статті Ви дізнаєтесь: Як отримати візу до Польщі на …

200 комментариев

 1. Страховка на год + анкета. Дата подачи 30.01.2019.

  • Ирина - Визовый специалист

   Стоимость страховки от ПЗУ 1090 гр. Анкета 100 грн.
   Можем оформить.

 2. Добрый день! У меня в приглашении стоит дата с 20/012019 до 18/07/2019, подача в визовый центр на 28/01/2019, какую лучше взять страховку годовую или на пол года, если на пол года то с какого числа, спасибо

 3. Доброго дня! Я була в Польщі 5 місяців по запрошенню. На Україну приїхала 22.12.18. Чи можу я 31.01.19 поїхати в Польщу по безвізу , а потім по піврічному запрошені?

  • Ирина - Визовый специалист

   Доброго дня.
   По безвізу як турист можна їхати одразу після візи.
   По візі через 180 днів після закінчення попередньої візи

 4. Добрый день. Находился а Польше по безвизу с 01.10.2018 по 23.12.2018, ходят слухи что после нового года безвизовый коридор обнулился, и я опять могу заехать по безвизу, это правда?

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день.
   Это только слухи.
   Новый год ничего не обнуляет

 5. Доброго дня, якщо заїхала в польшу відпочатку на візі робочі і з 180 днів прибула там. 67 потім виїхала на Україну і в’їхала по біометриці. І виходить так що і віза і білметрика закінчується в один той самий день, оновлювати візи може тільки воєводське запрошення чи також може запрошення на сезонну працю?

 6. Анастасия

  Могу ли я изменить срок на ближайшее время в визовом центре?

 7. Татьяна

  Скажите пожалуйста. Если у меня рабочая виза с 1.04.18 по 27.09.18 я работала не все дни а только 5 месяцев и выехала 18 .09.18 Когда я можу открыть другою рабочу визу на пол года Если уже имею приглашение с 1.03 19

 8. Добрий День! скажіть, будь ласка, якщо я спочатку легально пропрацювала в Польщі по біометричному паспорті майже всі дні по безвізу,-то скільки днів потрібно перебувати в Україні,-для того, -щоб подавати на робочу візу з максимальною кількістю днів-180 днів?! -ДЯКУЮ

 9. Скажите пожалуйста сколько стоит страховка для выезда по безвизу?

 10. Якщо в анкеті не правельно вказане прізвище, як в паспорті , можна переписати анкету в консульстві там бланк можна взяти.

 11. Здравствуйте если я была в Польше по биометрическому паспорту 25.07.2018 по 20.09.2018, смогу ли я уехать на полгода в 2019 году по визе.

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день.
   Если не работали, по безвизу. Да, хоть уже сейчас

 12. Наталія

  Добрий вечір. Підкажіть, чи можна мені їхати з 1.02.19 в Польщу по біометрії, якщо попередні 90 днів закінчилися 14.10.18? Дякую

 13. Добрий вечір. Я була по шенген візі з 27.09.18 по 24.12.28 ,зараз виробила біометричний . Чи можу я заїхати по біометрії

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрий день.
   Лише після закінчення коридору 90 днів від дня повернення.

 14. Могу ли я пробыв 30 дней в польше, заехать туда снова через 30 дней?

 15. Александр

  Здравствуйте, у нас полугодовая виза 15.10.2018 по 12.04.19, будет ли у нас коридор? И какую визу нам можно будет оформить?

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день.
   Да, коридор 180 дней.
   Чтоб его перебить, можно открыть визу на сезонные работы или годовую воеводскую.

 16. Если я пробыла 68 дней по безвизу в Польше,а теперь 90 дней на Украине, смогу ли я после коридора 90 дней поехать по безвизу на 90 дней?

 17. Здравствуйте! Подскажите пожалуйста мне пришло приглашение в Польшу , с 20.01.2019 по 29.04.2019, но я не успею сделать сделать визу до 20.01.2019. Смогут ли мне открыть визу если не уложусь хотя бы до 29.01.2019.

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день.
   Если не подадите до 27.01 визу не откроют.
   Должно быть 92 дня и больше по приглашению.

 18. Доброго вечора! Я зараз відкриваю польську робочу візу яка дійсна з 1.04.19. Чи можу я до того часу поїхати працювати по безвізу? І потім їхати по тій візі? Дякую

  • Ирина - Визовый специалист

   Доброго вечора.
   Якщо не використали раніше безвіз, то так, можна.

 19. Валерий

  Добрый день. Подскажите пожалуйста какой тип визы открывается по приглашению на сезонные работы?

 20. Скажите пожалуйста…. Мне в пятницу назначена дата подачи документов на польскую визу….а приглашение оригинал в Польше… можно скинуть факсом из Польши или копию? Или нужно заново платить визовый сбор?

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день.
   Нужен именно оригинал.
   Если он не успеет прийти, то нужно писать заявление в визовом центре на возврат средств и заново платить сбор.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *