ПМЖ в Польщі / Праця / Скільки можна заробити в Польщі
Скільки можна заробити в Польщі

Скільки можна заробити в Польщі

Скільки можна заробити в Польщі. Всім привіт, дорогі друзі! Тема сьогоднішньої статті: скільки я заробив в Польщі за рік. Мені неодноразово раніше задавали питання «скільки ти заробляєш?», «На які суми варто розраховувати?». Я зазвичай обходив ці теми, тому що вважаю не зовсім пристойним — ставити подібні питання про те, скільки люди заробляють, і також вважаю не зовсім потрібним, вважав не обов’язковою умовою, відповідати на ці питання.

Зараз же я прийшов до такої думки, що дуже багато людей чомусь впевнені, що в українця, який приїжджає працювати в Польщу або за кордон, є певна межа доходу. Склався сталий стереотип, що це в районі трьох тисяч злотих на місяць, максимум 4-5,  при рабській праці по 14 годин на добу, 6-7 днів в тиждень. І цим своїм матеріалом я вирішив все-таки розповісти. Ось  я, жива людина, яка не виробляє такої величезної кількості годин на добу, і взагалі фізично не так вже й багато працює і заробляє при цьому більше, ніж ті самі 3-4 тисячі злотих.

Сколько я зарабатываю в Польше. 20 000 $ МНОГО или МАЛО?

Почну з передісторії, 2015 рік став першим роком, який я повноцінно провів в Польщі з початку року і до кінця. Я був ще студентом, мене забезпечували частково батьки, частково я знаходив якісь невеликі підробітки, але в принципі, вони не були такими вже значними. Це було близько двох тисяч за рік злотих, які я заробив. Плюс мені пощастило, що у тата де він працював в Швеції, вийшло запросити мене попрацювати на пару місяців підсобником. 2015 рік закрився для мене заробітком 14 тисяч злотих , завдяки підробці в Швеції. На початку 2016 роки я витрачав гроші зароблені в Швеції, плюс мені ще трохи допомагали батьки.

Скільки можна заробити в Польщі

Але в травні місяці ми з ними поговорили і вирішили, що дотацій для мене з їх боку не буде. Я йду працювати в супермаркет і заробляю 1900 злотих на місяць, в середньому. Були місяці більше, були місяці менше. Плюс, як і раніше, якісь трапляються сторонні підробітки в плані монтажу відео, чи на будівництві.

Як все починалося

У підсумку, за 2016 рік я заробив вже 19 тисяч злотих. І це по суті, був початок мого самостійного, повністю самостійного шляху в Польщі. 2017 рік став для мене переломним. Я весь цей час до цього займався відео просуванням, ютуб каналом, і ось в 2017 в січні мені запропонували стати ведучим тревел-проекту «Стрекоза тревел». Я отримував там 600 євро в місяць зарплати, плюс мені оплачувалися всі витрати в подорожах.

Крім зарплат, за 5 місяців, мною виплачено було 10 тисяч євро. Я їх не враховую як дохід, але тисячу з них можна вписати як дохід, так як я під час подорожей не витрачав гроші на їжу, плюс там пару раз якісь шмотки вийшло прикупити, та й техніка у мене залишилася якої я як і раніше , деякою користуюся. Плюс 3 тисячі євро вийшло з зарплатами.

Скільки можна заробити в Польщі

Разом 4 тисячі євро ми отримуємо з проекту, це вже близько 17 тисяч злотих, які я отримав за перші півроку. Плюс я, як і раніше, з липня місяця отримував соціальну стипендію, це ще 6 тисяч злотих я отримав на стипендію соціальну з 2016 року. Також можна додати близько тисячі злотих за проведення інтелектуальних ігор в Гданську «60 секунд» російською мовою по сотні за гру. Тобто, близько десяти ігор я  провів. Накопичені гроші на «Стрекози тревел», соціальні стипендії допомогли мені відразу ж, як проект закрився. Це дозволило мені не йти працювати в кудись супермаркет або ще десь, а спробувати реалізувати себе в тому, що я люблю робити, в тому, чим я люблю займатися.

Додатковий підробіток

Я потихеньку почав брати замовлення на відеомонтаж, безпосередньо вже на свій канал викладати відео і так-сяк, до кінця року я вже почав на постійно знаходити клієнтів на замовлення до відеомонтажу. Я почав більше часу приділяти своєму ютуб і двічі в ролі ведучого провів  новорічні корпоративи для російськомовних компаній. За відео я заробив за 2017 рік близько 10 тисяч злотих. Цінник за одне відео становив спочатку 500 злотих. Я взагалі не знав, скільки брати грошей і ось 500. Практично з голови була ця цифра.

Зараз же цей цінник у мене вже, забіжу наперед, з середини 2017 до кінця 2018 стартує цей цінник від півтори, до двох тисяч злотих в залежності від замовлення. Також в тому навчальному році в 2017-2018 я знову подався на соціальну стипендію.

 Скільки можна заробити в Польщі

Я ще був студентом, дивіться попереднє відео про те, що я вже не студент, якщо хтось раптом не знає. І стипендія соціальна була трохи менше — 800 злотих на місяць. І це в сукупності за 2017 рік принесло мені вже 36 тисяч злотих. Це вже нормальна така зарплата, знову ж, враховуючи що я в 2017 вже жодного дня не пропрацював на будівництві, в супермаркеті, або десь ще. Я вже в принципі перші півроку подорожував, знімав відео, другі півроку просто знімав відео. Я займався тим що мені до вподоби і до душі. В середньому 3 тисячі злотих на місяць вже на цьому можна заробляти. 2018 рік став для мене ще більш прибутковим, тобто з 2016 до 2017 майже в два рази збільшився мій дохід, з 19 тисяч злотих на 36. А в 2018 мій дохід ще раз збільшився в два рази. На початку року мені запропонували роботу в офісі в ролі фахівця відеомаркетінгу. Тобто я займаюся ютубі, я займаюся зйомкою відео.

Я не можу розкрити свою зарплату з етичних міркувань, а також з причини того, що у мене в контракті банально прописаний такий пункт, що моя зарплата це секретик. І тому я скажу в загальному скільки я заробив за 2018 рік. Паралельно з цим, як я вже сказав, у мене ріс цінник на відео і з ютуба почали капати якісь вже копієчки, які спочатку були типу 3 долари на місяць, зараз це вже 70 доларів в місяць мені капнуло, в цьому місяці взагалі капне 300. За грудень мені капне в наступному році, а за цей рік мені накапало близько тисячі злотих з ютуба.

Додатковий заробіток з ютуба

Додатковий заробіток з ютуба

Плюс почали з’являтися рекламні пропозиції для прероллов відео. Тобто ютуб почав потихеньку приносити гроші сам по собі. Також я з січня по червень отримав ще стипендію останню свою, близько 5 тисяч злотих в сумі я отримав. Разом зарплата, стіпендія, крапельки з ютуба, плюс відеозамовлення принесли мені 74 тисячі злотих в 2018 році. Це 20 тисяч доларів на рік я заробив, при тому, що я не працюю, як я вже говорив фізично по 15 годин на добу. 74 тисячі злотих це 6 тисяч злотих, в середньому в місяць. При тому, що хочу сказати в січні я взагалі не працював. Абсолютно. Я приступив до роботи тільки з лютого. У моєму житті був різний досвід роботи і рабський в тому числі. Подивіться в описі, є відео про те, як я працював як раб в Швеції на будівництві. Також у мене був досвід роботи на будівництві в Польщі і в Україні. І я скористався всіма цими шансами, які мені надавалися, так як я хотів для того, щоб зараз вже не працювати, як віл.

Збільшення витрат по відношенню до доходів

Саме тому, коли деякі люди кажуть «це рабська робота, я туди не поїду» і «нормальні люди на таких роботах не працюють» я не згоден з цими людьми. Тому що для деяких людей, в деяких ситуаціях важливо, все-таки, попрацювати на якийсь важкій праці, зробити для себе якісь висновки, заробити для себе якісь гроші для того, щоб стартонути працювати на тому, на чому ви вважаєте гідним заробляти гроші. Природн, що чим більше я отримую, тим більше я витрачаю. Це не те, що я почав одягатися в якихось модних бутиках і їздити на таксі. Але я став крім того, що вкладаю гроші в техніку, крім того що я витрачаю гроші на якісь курси додаткові, на курси підвищення кваліфікації, маркетингові курси і все-таки більше, я став витрачати гроші на свій комфорт.

Я переїхав в квартиру, замість гуртожитку

Я переїхав в квартиру, замість гуртожитку, а в квартирі набагато комфортніше працювати. Тобто, не просто тому що я хочу жити в комфорті, а тому що це допомагає мені краще працювати, це допомагає мені бути більш продуктивним. Та ви й самі бачите, якість відео зросла і кількість відео також зросла. Якщо раніше я принципово їхав, припустимо на трамваї кудись і витрачав на це дійти до трамвая, почекати трамвай, проїхатися, ще пройтися, я міг витратити годину щоб кудись доїхати. Зараз я без проблем плачу на 5-10 злотих більше, але я витрачаю на це 20 хвилин на все.

Збільшення продуктивності

Час, що я заощадив, я можу витратити більш продуктивно, або відпочити. Тобто чим більше у вас є грошей, тим більше ви їх зможете витрачати. Але якщо ви правильно це все зробите, то ви зможете цим самим заробити собі ще більше грошей. Я не вважаю гроші головним показником успіху, але гроші допомагають себе набагато комфортніше і впевненіше почувати і в інших аспектах. Це інструмент для отримання всього що ви хочете.

Все реально

І це відео для того, щоб ви розуміли, що все реально. Я не можу сказати, що я заробляю якісь величезні гроші, далеко не так. У мене є навіть в Україні друзі, які заробляють більше за мене. Я не кажу про те, що є знайомі, друзі які живуть в Польщі в Німеччині в США в Канаді в Швеції, які заробляють ще більше. Я просто хочу показати, що заробляти якихось стабільних 6 тисяч злотих на місяць цілком реально. При тому, що я відпочивав, подорожував, знімав відео, знаходив час для себе, для свого особистого життя.

Скільки можна заробити в Польщі, підсумок

Скільки можна заробити в Польщі, підсумок

Я хочу сказати вам, що якщо ви будете прагнути до чогось, якщо ви будете йти до своєї мети — у вас це обов’язково вийде. Впевнений, що я міг не подвоїти свій дохід в порівнянні з 2017, я міг його в п’ять разів збільшити, якби я доклав більше зусиль. Я себе весь рік лаю за те, що я в якихось моментах надмірно ледачий. Але, при цьому, я став більше відпочивати. Я зараз вчуся відпочивати від роботи, тому що в останні роки мені доводилося багато працювати і сподіваюся що в 2019 році завдання мінімум у мене — це подвоїти дохід.

Тобто, заробляти 150 тисяч злотих. Завдання максимум важко ставити, ну хотілося б заробити 100 тисяч доларів на рік. Ось таку я собі мету ставлю, напевно. Так, треба жорсткіше ставити собі цілі. Колись я повірив, що я зможу заробляти більше і я почав заробляти більше. Було складно зважитися на таке відверте відео, розкрити свої доходи, тому що це тема досить інтимна для мене. Тому підтримайте лайки, коментарі, напишіть, на чому ви заробляєте, на чому ви хотіли б заробляти, і які ваші матеріальні цілі на 2019 рік. В даному випадку не потрібно соромитися, якщо вони у вас невеликі, більше вірте в себе і ставте собі більш грандіозні цілі. Чим більш високі цілі ви собі поставите, тим більша ймовірність, що ви досягнете хоч чогось. Найважливіше, це не просто ставити цілі і забувати про це, а кожен день йти до них, коли ви прокидаєтеся і щось думаєте зробити.

Тобто, ваші дії, плани на сьогодні зіставляються з вашою метою. Якщо ж ви встаєте і хочете чимось зайнятися, а це йде врозріз з вашими цілями можливо варто подумати і змінити плани на день. Ось бажаю вам в 2019 році щоранку прокидатися з думкою, що ви чогось хочете досягти, сьогодні до чогось прийти і лягати спати з думкою про те, що я молодець, я сьогодні зробив маленький крок до своєї мрії. На цьому, начебто, все.

Скільки можна заробити в Польщі — з цією статтею також цікавляться:

Що потрібно знати для ефективного пошуку роботи в Польщі Запрошення на півроку (Oświadczenie)
Що потрібно знати для ефективного пошуку роботи в Польщі Страховка для візи в Польщу Запрошення на півроку (Oświadczenie)

Скільки можна заробити в Польщі. Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! 

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Робота в Польщі на автозаводах

Робота в Польщі на автозаводі

5 / 5 ( 10 голосов ) Робота в Польщі на автозаводі Робота в Польщі …

Подписаться
Уведомление о
guest
43 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Тетяна
Тетяна
1 місяць назад

Скільки ви чекали відкриття візи?

Хто недавно подавав документи? Після того, як документи були прийняті в консульство- скільки залишалося чекати?

Таня
Таня
Відповідь для  Тетяна
1 місяць назад

Харків, 7 днів в консульстві і 2 дні пересилання

Марія
Марія
Відповідь для  Таня
1 місяць назад

Привіт, а коли подавали на візу? Особисто в ППВА подавали?

Таня
Таня
Відповідь для  Марія
1 місяць назад

Нова Пошта

Марія
Марія
Відповідь для  Таня
1 місяць назад

Дякую

Валерій
Валерій
Відповідь для  Тетяна
1 місяць назад

Одеса 2 дня

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  Тетяна
1 місяць назад

Не знаю . Я в Харкові подавалася, подзвонили зі Львова сказали, що в зв’язку з великою чергою мої доки потрапили туди.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Тетяна
1 місяць назад

залежить від міста, біля 2-х тижнів

Димон
Димон
Відповідь для  Тетяна
1 місяць назад

Прийняли в консульство харків 06/11/2020 і с* ка чекаю ще

Dimitrov
Dimitrov
Відповідь для  Димон
1 місяць назад

ой бля, ще довго будеш чекати, я 1,5 місяці чекав 😡

Димон
Димон
Відповідь для  Dimitrov
1 місяць назад

Бля Не лякай

Dimitrov
Dimitrov
Відповідь для  Димон
1 місяць назад

я серйозно, черги такі що пздц звичайно

Вова
Вова
Відповідь для  Тетяна
1 місяць назад

дивлячись який місто

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  Вова
1 місяць назад

Львів походу. Документи з Харкова відправили туди через велику чергу

Alexandr
Alexandr
1 місяць назад

Доброго дня, працюю по без візу, хочу виїхати в грудні, запрошення до квітня, в грудні буде 2 місяця як в по безвізу!
Так питання, як мені в січні вернутись на роботу?Чи відкриють мені просту візу, чи потрібно воєвудську робити? В загальному, що потрібно буде зробити скажіть?! Дякую!)

Tetiana
Tetiana
Відповідь для  Alexandr
1 місяць назад

Після піврічної потрібно робити воєвуду, але тоді відраховують безвіз скільки ви були 

Alexandr
Alexandr
Відповідь для  Tetiana
1 місяць назад

Можливо не зрозуміло задав питання, ситуація така, працюю на пряму на фабриці, як спеціаліст, власник зацікавлений в тому, щоб я тут сидів довго в нього, но я особисто хочу вернутись додому на свята, хочуть, мені карту робити, я відмовляюсь, на сьогодні я заїхав по безвізу, на день виїзду має бути два місяця перебування, так питання, що мені треба буде на Україні зробити, щоб після свят в січні я зміг до них вернутись?

Паша
Паша
1 рік назад

 У запрошенні на роботу в Польщу, зазначена сума 2550zł. Іншу суму по договоренносі платять на карту, яка оформлена при працевлаштуванні. Таке можливо в Польщі?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Паша
1 рік назад

Паша можете більш точно пояснити суть вашого питання.

Валя
Валя
1 рік назад

Добрий день.Агенства з працевлаштування може платити менше мінімальної ставки / год? За умови злеценя.

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Валя
1 рік назад

Валя не можуть, для цього і встановлена ​​ця ставка.

Анна
Анна
1 рік назад

Мені роботодавець пропонує підписання «генерального договору» дистанційно, а після вишле офіційне запрошення. Що таке «генеральну угоду»? І чи існує практика дистанційного підписання документів?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Анна
1 рік назад

Анна дистанційне укладення трудового договору, це мається на увазі відправка Вам заповненого бланку, Ваше підписання, пересилання назад, підписання роботодавцем і відправка Вам підписаного примірника, то такий варіант тривалий, але цілком можливий.

Алла
Алла
1 рік назад

Чоловік працює в Польщі по освядченню (але освядчення немає від того роботодавця де зараз працює) так ось господар пропонує залишитися працювати по карті побиту, але він на жаль не знає що для цього нужно.Подскажіте ласка.

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Алла
1 рік назад

Алла так як освядчення видається конкретному роботодавцю на конкретного іноземця, то зараз робота чоловіка нелегальна. Якщо буде помічений, його чекає депортація і заборона на в’езд.Нужно терміново анулювати старе освядчення, і отримати нове на період, що залишився (усього допустимо 180 днів на рік в сумі). Для цього роботодавець повинен звернутися в уженд працї старости, заплатити 30 злотих і отримати новий документ. Оформляється за тиждень.

Макс
Макс
1 рік назад

Я працюю позмінно, нічні зміни нам не оплачують.Куди звернутися щоб відновити справедливість?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Макс
1 рік назад

Макс якщо Ви працюєте за умове про праце, то поскаржитися в Трудову інспекцію можете. Причому маєте право пред’явити вимогу про дотримання анонімності.

Лиза
Лиза
1 рік назад

Доброго дня.Яка мінімальна оплата праці в р. Варшава. Роботодавець подавав документи на 3х літній воєводське запрошення на умове про праце вказав зп 2300 brutto (при мінімальній оплаті праці 2250 зл. brutto). Але в уженде сказали, що для р. Варшави мінімальна оплата 2650 злотих brutto. В якому документі прописані мінімальні ставки за спеціальностями для Варшави?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Лиза
1 рік назад

Лиза місцевих нормативних актів, які відрізняються один від одного, величезна кількість.Але крім співробітників уженда, адже ніхто краще не знає свої внутрішні інструкції.

Лев
Лев
1 рік назад

Добрий день.У Гданську сказали що зарплата буде на 400 злотих менше, якщо не буде документа NIP, після отримання цього документа сказали що потрібен PESEL.Що це означає?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Лев
1 рік назад

Податковий ідентифікатор іноземним працівникові потрібен. Раніше брали і НІП, і ПЕСЕЛ, але з недавнього часу для найманого працівника-іноземця дозволений тільки PESEL.

Люда
Люда
1 рік назад

Чоловік відпрацював півтора місяці і не видають зарплату, він не підписував договір з агентством, немає мед. книжок.Як бути?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Люда
1 рік назад

Люда якщо немає договору, проблема може бути не дозволеної. Зверніться до профільного юриста в Польщі, розкажіть йому про всіх наявних деталях, можливо він зможе запропонувати якісь виходи.

Женя
Женя
1 рік назад

Добрий день. Мій роботодавець зробить мені воевудское запрошення і вкаже з/п 3000 злотих. Яку суму податку буде платити роботодавець і яку суму податку повинен сплачувати я?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Женя
1 рік назад

Женя що стосується податків при візі і карти побиту, то вони однакові.

Соня
Соня
1 рік назад

Скажіть коли мені можна подаватися на нову робочу візу, від якого числа відштовхуватися від дати закінчення візи або від дати початку візи або від дати в’їзду по цій візі?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Соня
1 рік назад

Соня ваше питання не по темі даної статті.

Ира
Ира
1 рік назад

Добрий день.У мене біометрія кінчається 10.10.2019. Є договір про умове про праце , прописано зарплата відбувається до 10 числа . Може мені виплатити раніше?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Ира
1 рік назад

Ира роботодавець вправі виплатити зарплату при звільненні у встановлений на підприємстві день. Може увійти в становище і перерахувати засобів заздалегідь, але не зобов’язаний цього робити.

Даша
Даша
1 рік назад

Добрий день. Я сім місяців «стояла в черзі на здачу док. на карту побуту. Здала, отримала в паспорт штамп про внесення оплати.Якщо я приїхала в Польщу на заробітки,виходить повинна шукати собі працодавца на півроку?Фахівець, що брав мої документи, порадив зробити осведченние на 6 міс, поки чекаю картку побуту. Деякі радять робити дозвіл про роботу. В чому різниця?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Даша
1 рік назад

Даша документами, що дозволяють працювати, можуть бути і дозвіл (зезволення) та заяву про намір (освядчення). 1. Зезволення – дозволить працювати без всяких коридорів і може бути видано на кілька років. Однак оформляє його воєвода, і оформлення можна прочекати кілька місяців (а то й більше року). 2. Освядчення дасть Вам право працювати не більше 6 місяців в році. Але оформляється він у старости, і все можна зробити за пару тижнів. Вирішувати далі тільки вам.

Юля
Юля
1 рік назад

Добрий день.Як потрібно подавати на освядчення?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Юля
1 рік назад

Юля освядчення на конкретного іноземного працівника оформляє роботодавець – по самій суті, це «Заяву про намір працевлаштувати іноземця». Відповідно, без нього зробити що-небудь не вдасться.