Скільки можна заробити в Польщі
4.8/5 - (22 голоса)
Скільки можна заробити в Польщі

Скільки можна заробити в Польщі. Всім привіт, дорогі друзі! Тема сьогоднішньої статті: скільки я заробив в Польщі за рік. Мені неодноразово раніше задавали питання «скільки ти заробляєш?», «На які суми варто розраховувати?». Я зазвичай обходив ці теми, тому що вважаю не зовсім пристойним — ставити подібні питання про те, скільки люди заробляють, і також вважаю не зовсім потрібним, вважав не обов’язковою умовою, відповідати на ці питання.

Зараз же я прийшов до такої думки, що дуже багато людей чомусь впевнені, що в українця, який приїжджає працювати в Польщу або за кордон, є певна межа доходу. Склався сталий стереотип, що це в районі трьох тисяч злотих на місяць, максимум 4-5,  при рабській праці по 14 годин на добу, 6-7 днів в тиждень. І цим своїм матеріалом я вирішив все-таки розповісти. Ось  я, жива людина, яка не виробляє такої величезної кількості годин на добу, і взагалі фізично не так вже й багато працює і заробляє при цьому більше, ніж ті самі 3-4 тисячі злотих.

Сколько я зарабатываю в Польше. 20 000 $ МНОГО или МАЛО?Сколько я зарабатываю в Польше. 20 000 $ МНОГО или МАЛО?

Почну з передісторії, 2015 рік став першим роком, який я повноцінно провів в Польщі з початку року і до кінця. Я був ще студентом, мене забезпечували частково батьки, частково я знаходив якісь невеликі підробітки, але в принципі, вони не були такими вже значними. Це було близько двох тисяч за рік злотих, які я заробив. Плюс мені пощастило, що у тата де він працював в Швеції, вийшло запросити мене попрацювати на пару місяців підсобником. 2015 рік закрився для мене заробітком 14 тисяч злотих , завдяки підробці в Швеції. На початку 2016 роки я витрачав гроші зароблені в Швеції, плюс мені ще трохи допомагали батьки.

Скільки можна заробити в Польщі

Але в травні місяці ми з ними поговорили і вирішили, що дотацій для мене з їх боку не буде. Я йду працювати в супермаркет і заробляю 1900 злотих на місяць, в середньому. Були місяці більше, були місяці менше. Плюс, як і раніше, якісь трапляються сторонні підробітки в плані монтажу відео, чи на будівництві.

Як все починалося

У підсумку, за 2016 рік я заробив вже 19 тисяч злотих. І це по суті, був початок мого самостійного, повністю самостійного шляху в Польщі. 2017 рік став для мене переломним. Я весь цей час до цього займався відео просуванням, ютуб каналом, і ось в 2017 в січні мені запропонували стати ведучим тревел-проекту «Стрекоза тревел». Я отримував там 600 євро в місяць зарплати, плюс мені оплачувалися всі витрати в подорожах.

Крім зарплат, за 5 місяців, мною виплачено було 10 тисяч євро. Я їх не враховую як дохід, але тисячу з них можна вписати як дохід, так як я під час подорожей не витрачав гроші на їжу, плюс там пару раз якісь шмотки вийшло прикупити, та й техніка у мене залишилася якої я як і раніше , деякою користуюся. Плюс 3 тисячі євро вийшло з зарплатами.

Скільки можна заробити в Польщі

Разом 4 тисячі євро ми отримуємо з проекту, це вже близько 17 тисяч злотих, які я отримав за перші півроку. Плюс я, як і раніше, з липня місяця отримував соціальну стипендію, це ще 6 тисяч злотих я отримав на стипендію соціальну з 2016 року. Також можна додати близько тисячі злотих за проведення інтелектуальних ігор в Гданську «60 секунд» російською мовою по сотні за гру. Тобто, близько десяти ігор я  провів. Накопичені гроші на «Стрекози тревел», соціальні стипендії допомогли мені відразу ж, як проект закрився. Це дозволило мені не йти працювати в кудись супермаркет або ще десь, а спробувати реалізувати себе в тому, що я люблю робити, в тому, чим я люблю займатися.

Додатковий підробіток

Я потихеньку почав брати замовлення на відеомонтаж, безпосередньо вже на свій канал викладати відео і так-сяк, до кінця року я вже почав на постійно знаходити клієнтів на замовлення до відеомонтажу. Я почав більше часу приділяти своєму ютуб і двічі в ролі ведучого провів  новорічні корпоративи для російськомовних компаній. За відео я заробив за 2017 рік близько 10 тисяч злотих. Цінник за одне відео становив спочатку 500 злотих. Я взагалі не знав, скільки брати грошей і ось 500. Практично з голови була ця цифра.

Зараз же цей цінник у мене вже, забіжу наперед, з середини 2017 до кінця 2018 стартує цей цінник від півтори, до двох тисяч злотих в залежності від замовлення. Також в тому навчальному році в 2017-2018 я знову подався на соціальну стипендію.

 Скільки можна заробити в Польщі

Я ще був студентом, дивіться попереднє відео про те, що я вже не студент, якщо хтось раптом не знає. І стипендія соціальна була трохи менше — 800 злотих на місяць. І це в сукупності за 2017 рік принесло мені вже 36 тисяч злотих. Це вже нормальна така зарплата, знову ж, враховуючи що я в 2017 вже жодного дня не пропрацював на будівництві, в супермаркеті, або десь ще. Я вже в принципі перші півроку подорожував, знімав відео, другі півроку просто знімав відео. Я займався тим що мені до вподоби і до душі. В середньому 3 тисячі злотих на місяць вже на цьому можна заробляти. 2018 рік став для мене ще більш прибутковим, тобто з 2016 до 2017 майже в два рази збільшився мій дохід, з 19 тисяч злотих на 36. А в 2018 мій дохід ще раз збільшився в два рази. На початку року мені запропонували роботу в офісі в ролі фахівця відеомаркетінгу. Тобто я займаюся ютубі, я займаюся зйомкою відео.

Я не можу розкрити свою зарплату з етичних міркувань, а також з причини того, що у мене в контракті банально прописаний такий пункт, що моя зарплата це секретик. І тому я скажу в загальному скільки я заробив за 2018 рік. Паралельно з цим, як я вже сказав, у мене ріс цінник на відео і з ютуба почали капати якісь вже копієчки, які спочатку були типу 3 долари на місяць, зараз це вже 70 доларів в місяць мені капнуло, в цьому місяці взагалі капне 300. За грудень мені капне в наступному році, а за цей рік мені накапало близько тисячі злотих з ютуба.

Додатковий заробіток з ютуба

Додатковий заробіток з ютуба

Плюс почали з’являтися рекламні пропозиції для прероллов відео. Тобто ютуб почав потихеньку приносити гроші сам по собі. Також я з січня по червень отримав ще стипендію останню свою, близько 5 тисяч злотих в сумі я отримав. Разом зарплата, стіпендія, крапельки з ютуба, плюс відеозамовлення принесли мені 74 тисячі злотих в 2018 році. Це 20 тисяч доларів на рік я заробив, при тому, що я не працюю, як я вже говорив фізично по 15 годин на добу. 74 тисячі злотих це 6 тисяч злотих, в середньому в місяць. При тому, що хочу сказати в січні я взагалі не працював. Абсолютно. Я приступив до роботи тільки з лютого. У моєму житті був різний досвід роботи і рабський в тому числі. Подивіться в описі, є відео про те, як я працював як раб в Швеції на будівництві. Також у мене був досвід роботи на будівництві в Польщі і в Україні. І я скористався всіма цими шансами, які мені надавалися, так як я хотів для того, щоб зараз вже не працювати, як віл.

Збільшення витрат по відношенню до доходів

Саме тому, коли деякі люди кажуть «це рабська робота, я туди не поїду» і «нормальні люди на таких роботах не працюють» я не згоден з цими людьми. Тому що для деяких людей, в деяких ситуаціях важливо, все-таки, попрацювати на якийсь важкій праці, зробити для себе якісь висновки, заробити для себе якісь гроші для того, щоб стартонути працювати на тому, на чому ви вважаєте гідним заробляти гроші. Природн, що чим більше я отримую, тим більше я витрачаю. Це не те, що я почав одягатися в якихось модних бутиках і їздити на таксі. Але я став крім того, що вкладаю гроші в техніку, крім того що я витрачаю гроші на якісь курси додаткові, на курси підвищення кваліфікації, маркетингові курси і все-таки більше, я став витрачати гроші на свій комфорт.

Я переїхав в квартиру, замість гуртожитку

Я переїхав в квартиру, замість гуртожитку, а в квартирі набагато комфортніше працювати. Тобто, не просто тому що я хочу жити в комфорті, а тому що це допомагає мені краще працювати, це допомагає мені бути більш продуктивним. Та ви й самі бачите, якість відео зросла і кількість відео також зросла. Якщо раніше я принципово їхав, припустимо на трамваї кудись і витрачав на це дійти до трамвая, почекати трамвай, проїхатися, ще пройтися, я міг витратити годину щоб кудись доїхати. Зараз я без проблем плачу на 5-10 злотих більше, але я витрачаю на це 20 хвилин на все.

Збільшення продуктивності

Час, що я заощадив, я можу витратити більш продуктивно, або відпочити. Тобто чим більше у вас є грошей, тим більше ви їх зможете витрачати. Але якщо ви правильно це все зробите, то ви зможете цим самим заробити собі ще більше грошей. Я не вважаю гроші головним показником успіху, але гроші допомагають себе набагато комфортніше і впевненіше почувати і в інших аспектах. Це інструмент для отримання всього що ви хочете.

Все реально

І це відео для того, щоб ви розуміли, що все реально. Я не можу сказати, що я заробляю якісь величезні гроші, далеко не так. У мене є навіть в Україні друзі, які заробляють більше за мене. Я не кажу про те, що є знайомі, друзі які живуть в Польщі в Німеччині в США в Канаді в Швеції, які заробляють ще більше. Я просто хочу показати, що заробляти якихось стабільних 6 тисяч злотих на місяць цілком реально. При тому, що я відпочивав, подорожував, знімав відео, знаходив час для себе, для свого особистого життя.

Скільки можна заробити в Польщі, підсумок

Скільки можна заробити в Польщі, підсумок
Я хочу сказати вам, що якщо ви будете прагнути до чогось, якщо ви будете йти до своєї мети — у вас це обов’язково вийде. Впевнений, що я міг не подвоїти свій дохід в порівнянні з 2017, я міг його в п’ять разів збільшити, якби я доклав більше зусиль. Я себе весь рік лаю за те, що я в якихось моментах надмірно ледачий. Але, при цьому, я став більше відпочивати. Я зараз вчуся відпочивати від роботи, тому що в останні роки мені доводилося багато працювати і сподіваюся що в 2019 році завдання мінімум у мене — це подвоїти дохід.

Тобто, заробляти 150 тисяч злотих. Завдання максимум важко ставити, ну хотілося б заробити 100 тисяч доларів на рік. Ось таку я собі мету ставлю, напевно. Так, треба жорсткіше ставити собі цілі. Колись я повірив, що я зможу заробляти більше і я почав заробляти більше. Було складно зважитися на таке відверте відео, розкрити свої доходи, тому що це тема досить інтимна для мене. Тому підтримайте лайки, коментарі, напишіть, на чому ви заробляєте, на чому ви хотіли б заробляти, і які ваші матеріальні цілі на 2019 рік. В даному випадку не потрібно соромитися, якщо вони у вас невеликі, більше вірте в себе і ставте собі більш грандіозні цілі. Чим більш високі цілі ви собі поставите, тим більша ймовірність, що ви досягнете хоч чогось. Найважливіше, це не просто ставити цілі і забувати про це, а кожен день йти до них, коли ви прокидаєтеся і щось думаєте зробити.

Тобто, ваші дії, плани на сьогодні зіставляються з вашою метою. Якщо ж ви встаєте і хочете чимось зайнятися, а це йде врозріз з вашими цілями можливо варто подумати і змінити плани на день. Ось бажаю вам в 2019 році щоранку прокидатися з думкою, що ви чогось хочете досягти, сьогодні до чогось прийти і лягати спати з думкою про те, що я молодець, я сьогодні зробив маленький крок до своєї мрії. На цьому, начебто, все.

Скільки можна заробити в Польщі — з цією статтею також цікавляться:

Що потрібно знати для ефективного пошуку роботи в Польщі  Запрошення на півроку (Oświadczenie)
Що потрібно знати для ефективного пошуку роботи в Польщі Страховка для візи в Польщу Запрошення на півроку (Oświadczenie)

Скільки можна заробити в Польщі. Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

LG Chem

LG Chem

4.5/5 - (28 голосов) Робота на заводі LG Chem в Польщі Робота на заводі LG …

Подписаться
Уведомление о
guest
130 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Галина
Галина
11 місяців назад

Скільки можна заробляти на голубиці
Чи легко вона збирається. Чи легко на голубиці добре заробити. Всі сидять на карантині в Польщі 10 днів

Alexandr
Alexandr
Відповідь для  Галина
11 місяців назад

Їздив останні 5 років на лохину влітку. Можна заробити без проблем. Перші кілька днів доведеться вчитися — заробіток буде у 50-100 злотих, а потім наб’єте руку і буде стабільно 150-200 злотих в день. Є майстри, в яких менше 200 за день не буває, але це треба дуже швидко вміти збирати. Але це ще дивлячись, яка оплата. Бувають дні гірше або дощові, то заробіток менше, але їх перекривають врожайні дні. Чи не бачив ще жодної людини, яка б не навчилася збирати. Там є багато нюансів всяких, але десь за тиждень вже повинні нормально збирати) В цьому році не їду, тому що там, де я був, пізніше в цьому році дозріває, а мені потрібно повернутися до осені. Вам бажаю удачі, все буде ок))

Галина
Галина
Відповідь для  Alexandr
11 місяців назад

Дякую за відповідь і підтримку

Olos
Olos
Відповідь для  Галина
11 місяців назад

Що це таке лохина?

Галина
Галина
Відповідь для  Olos
11 місяців назад

чорниця

Галина
Галина
Відповідь для  Галина
11 місяців назад

лохина

Olos
Olos
Відповідь для  Галина
11 місяців назад

Я навіть такого не знаю, це типу Борувка чи інакше?

Галина
Галина
Відповідь для  Olos
11 місяців назад

Загугли і воно вам викине як виглядає ягода

Olos
Olos
Відповідь для  Галина
11 місяців назад

Лохина і Борувка це те ж саме гугл допоміг

Наталя
Наталя
Відповідь для  Галина
11 місяців назад

400 цілком вистачає

Лора
Лора
Відповідь для  Галина
11 місяців назад

Була 2 рази. Як вам сказати? Є висока, то хоча спина не болить збирати, а є молоденька (або сорт такий), то цілий день полусогнута. Це капець! Якщо урожай, то можна і 200 зл. в день витягнути, а як немає і не маєте швидкості в руках, то 80-100. Ну і величина ягоди теж грає роль

Галина
Галина
Відповідь для  Лора
11 місяців назад

Малувато 100 злотих

Галина
Галина
Відповідь для  Галина
11 місяців назад

А скажіть я перший раз їду і хвилююся. Мені потрібно карантин відсидіти 10 днів а потім їхати потрібно до роботи. Не було у вас проблем з кураторами щоб не заблукати.

Галина
Галина
Відповідь для  Галина
11 місяців назад

І ще питання один скільки потрібно злотих мати щоб вистачило до зарплати? І не було проблем з приготуванням їжі або в сухомятку харчуватися. Буду вдячна за відповіді

Unlx
Unlx
Відповідь для  Галина
11 місяців назад

1000 злотих до першої зарплати

Ірина
Ірина
Відповідь для  Unlx
11 місяців назад

Дивлячись скільки днів до зп

Ірина
Ірина
Відповідь для  Галина
11 місяців назад

У мене 100 злотих на тиждень. Це добре харчуватися

Xena
Xena
Відповідь для  Ірина
11 місяців назад

Напишіть будь ласка, як можна з 100зл в тиждень добре харчуватися, якщо можна перелік продуктів. спасибі за відповідь

Вася
Вася
Відповідь для  Xena
11 місяців назад

фіг там можна харчуватися. Якщо я стрункий як кипарис і молоді як пляжний сезон в цьому році і то … .. Парувки з бедрёнки 6 злотих кг. Там 16 шт. Можна по 2 на 1 прийом їжі. Картопля — смажена, варена, товченим, в мундирах — до 2 злотих. кг. Періодично заливати Мівіна купою окропу додавати парувку-дві плюс майонез і масло = суп. З хлібом ситно. Вицеплять в Лідла-бедрёнке фарш по пшіцене. Близько 4-6 злотих за півкіло. Ліпити з нього какашки (фрикадельки) в морозилку. За 3 фрикадельки на Миськів супу. В такому супі витрата продуктів мінімальний. І є подобу бульйону (фрикадельки варяться). Майонез найдешевший. Хліб в Лідла по пшіцене рано вранці (до 50% знижка). Можна ще молоком впиватися. Воно не сильно дороге. Батон на літр молока і вважай черево набив.
Все воно так. І, напевно, можна влізти в 400 злотих на місяць. Тільки більше півроку НЕ протягнеш на такій дієті. І я скинув до 20 кг при такому харчуванні. )))) Потім довелося від’їдатися))))

Kyrylo
Kyrylo
Відповідь для  Вася
11 місяців назад

Мля, Вася, ти себе НЕ бережеш

Xena
Xena
Відповідь для  Вася
11 місяців назад

Дякую за відповідь, але про себе потрібно піклуватися

Alexandr
Alexandr
Відповідь для  Галина
11 місяців назад

Незважаючи, коли вам видавати. у нас голубиці взагалі давали гроші 1-2 рази в тиждень. можна було ще нічого не заробити і брати мінімальний аванс) але якщо на цілий місяць треба, то злотих 300-400

Крісті
Крісті
11 місяців назад

Цікаво Це дійсно правда?
Добрий день. Аж цікаво стало. Що правда в Польщі, звичайний оператор на лінії за 3 місяці може заробити 4 тис доларів чистими? Аж цікаво стало.

Suspected
Suspected
Відповідь для  Крісті
11 місяців назад

Ну якщо буде красти всю продукцію звідти, то може

Alek
Alek
Відповідь для  Suspected
11 місяців назад

Ти що неадекватний (на), написав так тому що не знаю якого ти статі, щоб не образити твоє его лицемір.

Раскольников
Раскольников
Відповідь для  Alek
11 місяців назад

І це бруд місцевий, а не звертай уваги

Unlx
Unlx
Відповідь для  Крісті
11 місяців назад

І зніміть вже рожеві окуляри з очей. Які 1000. на місяць. Мінімальна зп маса 2800 для НЕ кваліфікованих робітників. Тобто середньому ви отримаєте на руки 2400-2700. З тієї суми 400 їжу, 200 хостел, 100 проїзд, 50 телефон порахуйте що у вас залишиться і де там ті 1000дол за місяць. Ага забув на початок вам потрібно як мінімум 1000 злотих щоб дотягнути до першої зп. Якщо таку казку вам розповіли не в агентства знайте він бреше в очі йому соромно що хірачів атніхрена НЕ заробив.

Іван
Іван
Відповідь для  Unlx
11 місяців назад

Дивлячись яка робота, і яка умова. Я за умовою праці по 250-270 годин заробляв близько штуки баксів чистими. При тому, що теж Не було кваліфікації.

Xena
Xena
Відповідь для  Іван
11 місяців назад

А що це за умову праці, якщо стільки годин працюєте?

Unlx
Unlx
Відповідь для  Xena
11 місяців назад

І локшину він на вуха вішає. Полякам до початку дають 3200-3500 брутто. Всі українці мають 2800 ну якщо дуже пощастить 2900 брутто ставку. Можна мати 3000 в руки якщо у вихідний ходити трускавки збирати.

Іван
Іван
Відповідь для  Unlx
11 місяців назад

Сенс мені тебе локшину на вуха вішати, дурнику з колгоспу. Якщо ти горбатий на полуниці за 3к злотих на місяць, то мені тебе шкода. Спробуй пошукати + — адекватну роботу.

Xena
Xena
Відповідь для  Іван
11 місяців назад

Я знаю що таке умова про працю мала на увазі, навіщо тоді хто працює по стільки годин, якщо ця умова про працю, особисто працюю стільки, скільки випадає робочих годин на місяць, наприклад в травні було 152 god.і я заробляю більше ніж Ви з над годинником, а забула дописати, як фахівець (:

Іван
Іван
Відповідь для  Xena
11 місяців назад

Umowa o pracę) регулюється трудовим законодавством. Роботодавець повинен вести облік робочого часу Винагорода за понаднормову роботу 100% — за роботу в нічний час, у неділю та в святкові дні, які НЕ є робочими днями, згідно з графіком робочого часу працівника 50% — по понаднормову роботу в інші дні

Unlx
Unlx
Відповідь для  Іван
11 місяців назад

Ну говори правду що ти будівельник, Зварювальник, електрик тобто фахівець в якійсь конкретній області або троль якийсь агентства з працевлаштування. І не вводь в оману простий народ розповідаючи казки що на конвеєр Боша можна заробити 3000 злотих. чистими

Іван
Іван
Відповідь для  Unlx
11 місяців назад

Скажу тобі правду, працював на заводі Elektrolux (місто Siewierz) без кваліфікації, збирав сушильні машини. Якщо хочеш, пиши свій Вайбер, скину докази)

Unlx
Unlx
Відповідь для  Іван
11 місяців назад

Навіщо мені твої докази. Навіть якщо ти і працював на конвеєрі 12:00 7 днів на тиждень. І в муках заробив ті 3000 злотих ти не показник реальності а виняток. Так що сиди тихо і витрачай зароблені тяжкою працею гроші на аптеку і не каламуті в головам іншим людям.

Іван
Іван
Відповідь для  Unlx
11 місяців назад

Лол, і більше, ніж 3. Якщо ти працюєш за 2100 злотих нетто, то шкода тебе (

Unlx
Unlx
Відповідь для  Іван
11 місяців назад

Тут питання хто кого повинен шкодувати я точно на аптеку працювати не бути а ось тобі треба вже відкладати гроші. Може ти нарешті зрозумієш ти не норма а виняток.

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Крісті
11 місяців назад

можна і більше заробити, якщо тільки влаштується оператором на лінію з розфасовки колумбійського борошна.

Ist
Ist
Відповідь для  Covidlo
11 місяців назад

І Мексиканського протеїнового порошку

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Крісті
11 місяців назад

Якщо ще смоктати у шефа, можна і більше заробити ….

Вася
Вася
Відповідь для  Крісті
11 місяців назад

Якби це була правда то я б там вже працював, а я там не працюю, тому жаль

Alexandr
Alexandr
Відповідь для  Крісті
11 місяців назад

На конвеєрі точно ні. Кваліфіковану працю або на поле так.

Sasha
Sasha
Відповідь для  Крісті
11 місяців назад

Як би так було як звичайна справа, то поляки б по закладення б не їздили б.

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Крісті
11 місяців назад

Залежно ніж керувати і на якій лінії стояти. Головне, щоб здоров’я вистачило. Все як в анекдоті:
пише Мойша своїй Сарі лист з-за кордону, все добре бізнес йде добре продав 100 матраців та 200 пар трусів заробив 1000 доларів.
Відписує Сара для Мойши лист повертайтеся додому з таким бізнесом, я вдома на одному матраці і без трусів заробляю 4000тісячі в місяць.

Вася
Вася
Відповідь для  Крісті
11 місяців назад

скоріше ні ніж так. Більше схоже на чес. За 3 міс. 4к це 1.250 в місяць. Це близько 4900 злотих. в місяць. Додаємо проживання харчування витрати 1200 злотих. Виходить потрібно отримувати на руки в місяць близько 6100 злотих. і вище. І це стабільно. Я маю ставку 22 Щоб вийти на 6100 потрібно серйозно запердолят по годинах. Загалом для мене це складно. Тому швидше за все чес, або неповна інформація.

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Крісті
11 місяців назад

Маячня …

Крісті
Крісті
Відповідь для  Крісті
11 місяців назад

Ну зрозуміло, що це все брехня. Я знаю, скільки платять в Польщі насправді. Просто коли сказали, мені аж цікаво стало, хто так взагалі заробляв. Якби стільки дійсно платили Українців в Польщі, то поляки не їздили на заробітки НЕ то що в Чехію, а далі Чехії.

Ist
Ist
Відповідь для  Крісті
11 місяців назад

Якщо торгувати наліво продукцією заводу, то да

Joachim
Joachim
Відповідь для  Крісті
11 місяців назад

Якщо немає 26 то може, але далеко не на кожному підприємстві.
Оператор печі стільки заробляє, але я наприклад не збираюся працювати при 40 градусах.

Ruslan
Ruslan
Відповідь для  Крісті
11 місяців назад

Що це хіба такі великі гроші, аж 5200 злотих ..

Suspected
Suspected
Відповідь для  Ruslan
11 місяців назад

Ну як би 4к $ Це не 5200, а 16000))

Ruslan
Ruslan
Відповідь для  Suspected
11 місяців назад

Якщо вважати за один місяць, то приблизно 5200 ..

Suspected
Suspected
Відповідь для  Ruslan
11 місяців назад

Ну оператору лінії це багато

Ruslan
Ruslan
Відповідь для  Suspected
11 місяців назад

Це в залежності від того, що за лінія і скільки годин на добу працювати ..

zoyc
zoyc
Відповідь для  Крісті
11 місяців назад

Теж так хочеш?

Олександр
Олександр
1 рік назад

Соц. Опитування. Хто скільки заробляє в Польщі?
Вчора і сьогодні, практично всі хто працює в Польщі на нормальних умовах отримали зарплату.

Проведемо маленький соціальне опитування, щоб розуміти для себе нормально чи в порівнянні з іншими роботодавець оплачує роботу чи ні.

1. Скільки отримали в netto ?.
2. Скільки годин відпрацьованих ?.
3. Більше менше 26 років ?.
4. Чи відповідає виплата, тієї що була в описі вакансії ?.
4. Щось від себе, за бажанням.

Думаю досить мало хто захоче писати докладніше, ну хто хоче може написати докладніше.

Вася
Вася
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Розповідаю про те скільки отримував у вересні 2020 року.

1) 4600 нетто
2) 275 годин
3) менше
4) так, виплата повністю відповідає
5) від себе побажаю щоб люди так багато не працювали, бережіть здоров’я

Вася
Вася
Відповідь для  Вася
1 рік назад

Відпочивайте, розвивайтеся і насолоджуйтеся життям

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Хм 6000 в руки за місяць на намисті, вихідні як пощастить робочих годин важко порахувати. З плюсів всю побачив Європу. Мінуси мала оплата

Вася
Вася
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Ну давайте …. поміряємось зарплатами))
Ще не отримав за січень. але буде
1. 4708 + премія (100-200)
2. 214
3. більше
4. тому що наплів посередник-посередника (на момент влаштування на роботу) — немає.
5. якийсь некоректний опитування))). Порівнювати з \ п зварника на сточне з \ п працівника на складі не коректно. з \ п швачки і з \ п спшонтачкі теж)))) як і умови праці.))) Тому це не опитування а лінійка для замірів зарплатами.)))
Забув !!!! А що значить нетто? Те що отримав на руки, або те що залишилося після місяця проживання?))) Якщо я отримую 3000 — 3500 і не плачу за житло, за дорогу на роботу то у мене в кінці залишиться більше ніж у того який отримує 4000 і платить за все .)))

Кирило
Кирило
Відповідь для  Вася
1 рік назад

«А що значить нетто?»

Це те що видано на руки, а то хто то їсть дешеві сосиски, а хто то дорогу яловичину, так само і алкоголь порошкове пиво в банках або хороший віскі. Про житло взагалі мимо, одне відрядження жив в готелі 4 *.

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  Вася
1 рік назад

Здраствуйте, не могли б ви підказати де працюєте?)

Вася
Вася
Відповідь для  Тетяна
1 рік назад

Гданськ. Ремонтова стічних. RCE

Вася
Вася
Відповідь для  Тетяна
1 рік назад

більш коректне питання — «Ким працюєте?» )))) Може я фахівець в тонких налаштуваннях натягу напруги на лівій різьбі? ))) І вам туди не потрапити))) або головний оператор великий совкової лопати і після стажування туди можуть взяти і вашого знайомого))

bez
bez
Відповідь для  Вася
1 рік назад

Ахах теж 214 годин))) Тільки зарплата 6200 Нетто)))

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  bez
1 рік назад

Якщо не секрет, де працюєте, і чи можна контакти координатора, або агентства

bez
bez
Відповідь для  Дмитро
1 рік назад

Це м’ясокомбінат! Самі пекельні процеси)

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  bez
1 рік назад

А ну тоді спасибі)) відмовлюся)

Людмила
Людмила
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

А з якою метою вас це цікавить?)

Ян
Ян
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

5500 різноробочий на будівництві супермаркетів, житло і обіди — дармовий

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Про себе напиши для початку …

Олександр
Олександр
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

4447 ,, болотом, — 400 житло ,, інші гуляй не хочу

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Хочу запитати, якщо можна, де ви працюєте? І чи є місця?

Олександр
Олександр
Відповідь для  Дмитро
1 рік назад

Завод Електролюкс ,, робота сезонна, для Українців пів року, по 12 год, до кінця березня, далі буде видно, в основному працюють одні й ті ж, по три сезони.

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Це в якому місті саме?

Олександр
Олександр
Відповідь для  Дмитро
1 рік назад

Севеж.

Мар'яна
Мар'яна
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

А робота для дівчат є .хочу в березні їхати

Мар'яна
Мар'яна
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

Напишіть мене будь ласка

Sergey
Sergey
Відповідь для  Олександр
1 рік назад

За 8год. 22зл / год

Галина
Галина
Відповідь для  Sergey
1 рік назад

Мда …

Олександр
Олександр
Відповідь для  Sergey
1 рік назад

Це ми знаємо, цікавить повна виплата і скільки при цьому було відпрацьованих годин.

Sergey
Sergey
Відповідь для  Sergey
1 рік назад

У січні 176 ч. Було ~ 3872 злотих

Ваня
Ваня
Відповідь для  Sergey
1 рік назад

Зварювальник?

Sergey
Sergey
Відповідь для  Ваня
1 рік назад

3 в одному: газорізальник, напівавтомат, Шліфер, ремонт вагонів

Вася
Вася
Відповідь для  Ваня
1 рік назад

якщо у вас немає диплома європейського зразка — то всі інші папірці до ср …. І з будь-якого будете варити зразок. А там відразу видно хто на що здатний))

Sergey
Sergey
Відповідь для  Ваня
1 рік назад

Підприємство, не будівництво. Розряд до лампочки, потрібно здавати пробки горизонталі, вертикалі внизу вгору

Тетяна
Тетяна
1 рік назад

Скільки ви чекали відкриття візи?

Хто недавно подавав документи? Після того, як документи були прийняті в консульство- скільки залишалося чекати?

Таня
Таня
Відповідь для  Тетяна
1 рік назад

Харків, 7 днів в консульстві і 2 дні пересилання

Марія
Марія
Відповідь для  Таня
1 рік назад

Привіт, а коли подавали на візу? Особисто в ППВА подавали?

Таня
Таня
Відповідь для  Марія
1 рік назад

Нова Пошта

Марія
Марія
Відповідь для  Таня
1 рік назад

Дякую

Валерій
Валерій
Відповідь для  Тетяна
1 рік назад

Одеса 2 дня

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  Тетяна
1 рік назад

Не знаю . Я в Харкові подавалася, подзвонили зі Львова сказали, що в зв’язку з великою чергою мої доки потрапили туди.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Тетяна
1 рік назад

залежить від міста, біля 2-х тижнів

Димон
Димон
Відповідь для  Тетяна
1 рік назад

Прийняли в консульство харків 06/11/2020 і с* ка чекаю ще

Dimitrov
Dimitrov
Відповідь для  Димон
1 рік назад

ой бля, ще довго будеш чекати, я 1,5 місяці чекав 😡

Димон
Димон
Відповідь для  Dimitrov
1 рік назад

Бля Не лякай

Dimitrov
Dimitrov
Відповідь для  Димон
1 рік назад

я серйозно, черги такі що пздц звичайно

Вова
Вова
Відповідь для  Тетяна
1 рік назад

дивлячись який місто

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  Вова
1 рік назад

Львів походу. Документи з Харкова відправили туди через велику чергу

Alexandr
Alexandr
1 рік назад

Доброго дня, працюю по без візу, хочу виїхати в грудні, запрошення до квітня, в грудні буде 2 місяця як в по безвізу!
Так питання, як мені в січні вернутись на роботу?Чи відкриють мені просту візу, чи потрібно воєвудську робити? В загальному, що потрібно буде зробити скажіть?! Дякую!)

Tetiana
Tetiana
Відповідь для  Alexandr
1 рік назад

Після піврічної потрібно робити воєвуду, але тоді відраховують безвіз скільки ви були 

Alexandr
Alexandr
Відповідь для  Tetiana
1 рік назад

Можливо не зрозуміло задав питання, ситуація така, працюю на пряму на фабриці, як спеціаліст, власник зацікавлений в тому, щоб я тут сидів довго в нього, но я особисто хочу вернутись додому на свята, хочуть, мені карту робити, я відмовляюсь, на сьогодні я заїхав по безвізу, на день виїзду має бути два місяця перебування, так питання, що мені треба буде на Україні зробити, щоб після свят в січні я зміг до них вернутись?

Паша
Паша
2 років назад

 У запрошенні на роботу в Польщу, зазначена сума 2550zł. Іншу суму по договоренносі платять на карту, яка оформлена при працевлаштуванні. Таке можливо в Польщі?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Паша
2 років назад

Паша можете більш точно пояснити суть вашого питання.

Валя
Валя
2 років назад

Добрий день.Агенства з працевлаштування може платити менше мінімальної ставки / год? За умови злеценя.

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Валя
2 років назад

Валя не можуть, для цього і встановлена ​​ця ставка.

Анна
Анна
2 років назад

Мені роботодавець пропонує підписання «генерального договору» дистанційно, а після вишле офіційне запрошення. Що таке «генеральну угоду»? І чи існує практика дистанційного підписання документів?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Анна
2 років назад

Анна дистанційне укладення трудового договору, це мається на увазі відправка Вам заповненого бланку, Ваше підписання, пересилання назад, підписання роботодавцем і відправка Вам підписаного примірника, то такий варіант тривалий, але цілком можливий.

Алла
Алла
2 років назад

Чоловік працює в Польщі по освядченню (але освядчення немає від того роботодавця де зараз працює) так ось господар пропонує залишитися працювати по карті побиту, але він на жаль не знає що для цього нужно.Подскажіте ласка.

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Алла
2 років назад

Алла так як освядчення видається конкретному роботодавцю на конкретного іноземця, то зараз робота чоловіка нелегальна. Якщо буде помічений, його чекає депортація і заборона на в’езд.Нужно терміново анулювати старе освядчення, і отримати нове на період, що залишився (усього допустимо 180 днів на рік в сумі). Для цього роботодавець повинен звернутися в уженд працї старости, заплатити 30 злотих і отримати новий документ. Оформляється за тиждень.

Макс
Макс
2 років назад

Я працюю позмінно, нічні зміни нам не оплачують.Куди звернутися щоб відновити справедливість?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Макс
2 років назад

Макс якщо Ви працюєте за умове про праце, то поскаржитися в Трудову інспекцію можете. Причому маєте право пред’явити вимогу про дотримання анонімності.

Лиза
Лиза
2 років назад

Доброго дня.Яка мінімальна оплата праці в р. Варшава. Роботодавець подавав документи на 3х літній воєводське запрошення на умове про праце вказав зп 2300 brutto (при мінімальній оплаті праці 2250 зл. brutto). Але в уженде сказали, що для р. Варшави мінімальна оплата 2650 злотих brutto. В якому документі прописані мінімальні ставки за спеціальностями для Варшави?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Лиза
2 років назад

Лиза місцевих нормативних актів, які відрізняються один від одного, величезна кількість.Але крім співробітників уженда, адже ніхто краще не знає свої внутрішні інструкції.

Лев
Лев
2 років назад

Добрий день.У Гданську сказали що зарплата буде на 400 злотих менше, якщо не буде документа NIP, після отримання цього документа сказали що потрібен PESEL.Що це означає?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Лев
2 років назад

Податковий ідентифікатор іноземним працівникові потрібен. Раніше брали і НІП, і ПЕСЕЛ, але з недавнього часу для найманого працівника-іноземця дозволений тільки PESEL.

Люда
Люда
2 років назад

Чоловік відпрацював півтора місяці і не видають зарплату, він не підписував договір з агентством, немає мед. книжок.Як бути?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Люда
2 років назад

Люда якщо немає договору, проблема може бути не дозволеної. Зверніться до профільного юриста в Польщі, розкажіть йому про всіх наявних деталях, можливо він зможе запропонувати якісь виходи.

Женя
Женя
2 років назад

Добрий день. Мій роботодавець зробить мені воевудское запрошення і вкаже з/п 3000 злотих. Яку суму податку буде платити роботодавець і яку суму податку повинен сплачувати я?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Женя
2 років назад

Женя що стосується податків при візі і карти побиту, то вони однакові.

Соня
Соня
2 років назад

Скажіть коли мені можна подаватися на нову робочу візу, від якого числа відштовхуватися від дати закінчення візи або від дати початку візи або від дати в’їзду по цій візі?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Соня
2 років назад

Соня ваше питання не по темі даної статті.

Ира
Ира
2 років назад

Добрий день.У мене біометрія кінчається 10.10.2019. Є договір про умове про праце , прописано зарплата відбувається до 10 числа . Може мені виплатити раніше?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Ира
2 років назад

Ира роботодавець вправі виплатити зарплату при звільненні у встановлений на підприємстві день. Може увійти в становище і перерахувати засобів заздалегідь, але не зобов’язаний цього робити.

Даша
Даша
2 років назад

Добрий день. Я сім місяців «стояла в черзі на здачу док. на карту побуту. Здала, отримала в паспорт штамп про внесення оплати.Якщо я приїхала в Польщу на заробітки,виходить повинна шукати собі працодавца на півроку?Фахівець, що брав мої документи, порадив зробити осведченние на 6 міс, поки чекаю картку побуту. Деякі радять робити дозвіл про роботу. В чому різниця?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Даша
2 років назад

Даша документами, що дозволяють працювати, можуть бути і дозвіл (зезволення) та заяву про намір (освядчення). 1. Зезволення – дозволить працювати без всяких коридорів і може бути видано на кілька років. Однак оформляє його воєвода, і оформлення можна прочекати кілька місяців (а то й більше року). 2. Освядчення дасть Вам право працювати не більше 6 місяців в році. Але оформляється він у старости, і все можна зробити за пару тижнів. Вирішувати далі тільки вам.

Юля
Юля
2 років назад

Добрий день.Як потрібно подавати на освядчення?

Юля Визовый специалист
Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Юля
2 років назад

Юля освядчення на конкретного іноземного працівника оформляє роботодавець – по самій суті, це «Заяву про намір працевлаштувати іноземця». Відповідно, без нього зробити що-небудь не вдасться.