lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

ПМЖ Польщі / Грощі і банки Польщі / Скільки взяти з собою грошей, вирушаючи на роботу в Польщу
Скільки взяти з собою грошей, вирушаючи на роботу в Польщу

Скільки взяти з собою грошей, вирушаючи на роботу в Польщу

Широко відомо, що зарплати в Польщі в кілька разів вище, ніж в Україні . Тому, деякі українці відправляються туди працювати в надії заробити кругленьку суму. Часто на оформлення документів витрачаються практично всі гроші і їхати доводиться з порожніми руками.

Це дуже необачний крок, адже перша зарплата може бути не раніше, ніж через місяць-півтора, і то, якщо наймач вас чекає і готовий надати роботу мало не в день приїзду. Отже, які витрати вас можуть чекати після прибуття до Польщі?

Основні витрати

  1. Витрати на проїзд до місця проживання . Уявімо, що ви знаєте адресу вашого майбутнього житла і вам потрібні будуть гроші на автобус або таксі. Нехай це буде близько 30 злотих, з запасом.
  2. Витрати на саме житло. Зазвичай наймачі надають житло безкоштовно або віднімають вартість проживання з зарплати. В такому випадку, гроші на оренду вам не знадобляться. Але бувають випадки, коли доводиться платити за житло самому. Особливо, коли вас не влаштували умови, надані наймачем, і ви вирішили самі знайти собі квартиру. В цьому випадку, близько 500 злотих має бути на руках.
  3. Польська сім-карта. Це не великі витрати, але все ж їх потрібно понести. Щоб спілкуватися з роботодавцем і працівниками по телефону, краще купити карту польського оператора. Це набагато зручніше і дешевше, ніж користуватися української сім-картою. Це близько 50 злотих.
  4. Харчування. Продукти в Польщі трохи дешевше, ніж в Україні, але їх все одно купувати потрібно. Порахуйте свій приблизний раціон будинку, переведіть в злоті. Приблизно стільки вам знадобиться на перший місяць до зарплати.
  5. Витрати, пов’язані з отриманням медичної книжки. Якщо ви плануєте працювати в сфері громадського харчування або на заводі з виробництва консервів, на рибному заводі, вам буде потрібно санітарна книжка. Це вам обійдеться в 100-200 злотих. Часто роботодавець сам платить за її оформлення, а пізніше вираховує з зарплати.

І це витрати за умови, що робота вас вже чекає. А якщо ви тільки плануєте її шукати, то додайте сюди ще витрати на посередників. І всі витрати помножте на 2, адже поки ви знайдете роботу, вам доведеться харчуватися, десь жити і їздити на співбесіди.

Як кажуть наші читачі, в основному сума повинна бути 1000-1500 злотих на перший час , цього вистачить з запасом, все що залишиться привезете назад, але краще з порожніми руками не їхати.

Скільки взяти з собою грошей, вирушаючи на роботу в Польщу — з цією статтею так само цікавляться:

 Скільки взяти з собою грошей, вирушаючи на роботу в Польщу Громадський транспорт в Польщі  Що взяти з собою в Польщу
Яку валюту брати з собою в Польщу Громадський транспорт в Польщі Що взяти з собою в Польщу

Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Где выгодно обменять (купить или продать) польские злотые?

Де вигідно обміняти (купити або продати) польські злоті?

Оцените запись Де вигідно обміняти (купити або продати) польські злоті? Де вигідно обміняти польські злоті …

Подписаться
Уведомление о
guest
5 Комментарий
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Katia
Katia
6 місяців назад

Чи має запрошення термін придатності ? Наприклад, якщо я не подам на відкриття візи протягом 2-3 місяців, то воно анулюється ? Чи дійсне до кінцевого терміну зазначеного на запрошенні ?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
6 місяців назад
Відповідь для  Katia

Анулювати запрошення може лише роботодавець, це від нього залежить

Татьяна
Татьяна
9 місяців назад

Добрый вечер. Я являюсь матерью-одиночкой, работаю в Польше. Читала статью, что можно обратиться в ужонд для получения выплат как матери-одиночки. На сколько это правда? И что для этого мне надо, какие документы нужны? Спасибо

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
9 місяців назад
Відповідь для  Татьяна

Добрый день. Мы частное агенство, готовим документы на польскую рабочую визу, у нас нет такой информации. Обращайтесь в Ужонд праци.