Візовий коридор

Візовий коридор
Зі статті Ви дізнаєтесь:
Чи є у безвіза коридор?
Після яких віз немає коридору?
Як перебити коридор?
Що таке 180/180 або 180/360?
Що краще 180/180 або 180/360?
Коридор в запрошенні.
Чи можна виїжджати під час коридору в запрошенні ?

Що таке візовий коридор?

Коридор в візі — це той час, який Ви повинні перебувати в Україні, наприклад, якщо у Вас є віза в Польщу на півроку, то це значить, що півроку потрібно знаходитись в Україні.

Як це працює з безвізом? Чи є у без віза коридор?

Так, у безвізовому режимі є коридор — 90 днів перебуваєте в Польщі, 90 днів в Україні . Якщо, наприклад Ви були не 90 днів, а 20 в ЄС, то в такому випадку діє правило 90/180. Це означає, що 90 днів можна перебувати протягом 180-ти. Наприклад, Ви були в Польщі 30 днів, потім приїхали в Україну і пробули вдома 20 днів, то це означає, що у Вас в запасі ще 60 днів безвізу, їх Ви можете використовувати до кінця півріччя, тобто з першого в’їзду потрібно відрахувати 180 днів, це і буде Ваша кінцева дата. Пам’ятайте! Безвіз дає право перебувати не більше 90 днів протягом 180-ти.

Після яких віз немає коридору?

Є тільки одна категорія візи після якої немає коридору, це віза по запрошенню від воєводи , вона дається на рік, і після її закінчення не потрібно бути рік на території України , можна відразу відкривати візу або їхати по безвізу.

Як уникнути коридору? Як «перебити» коридор?

Після піврічної візи. Якщо наприклад, Ви відкрили піврічну візу в Польщу ( 180/360 або 180/180 ), то після її закінчення, потрібно півроку бути на території України, але можна і відкривати нову візу на запрошення від воєводи (віза на рік), якщо хочете продовжити легально працювати в Польщі. Так само після піврічної візи можна поїхати по безвізу в Польщу як турист, легально після піврічної візи по безвізу працювати не можна, так як йде коридор.

Після безвізу.

Якщо Ви були в Польщі 90 днів і працювали там, то Ви можете по приїзду в Україну або чекати 90 днів для повторної поїздки по безвізу, або ж можете відкрити візу на запрошення від воєводи або по запрошенню на сезонні роботи, піврічне запрошення (Освядченіє) Вам не видадуть, в видадуть запрошення лише на 90 днів, з ним візу відкрити не можна.

Якщо після річної візи на запрошення від воєводи.

Після того як у Вас закінчиться річна Польська віза чекати коридорів не потрібно, можна їхати по безвізу або ж відкриити піврічну чи річну візу і вільно їхати.

Що таке 180/180 або 180/360?

180 на 180 — це означає що 180 днів Ви працюєте в Польщі а 180 днів потрібно перебувати на території України, ці 180 днів можете безперервно перебувати на території Польщі, а якщо будите їхати в Україну тоді ці дні будуть згоряти, це розписано в запрошенні, наприклад Ви попрацювали 2 місяці і на тиждень приїхали в Україну, цей тиждень буде вважатися як буд-то Ви були на території Польщі, нижче я поясню детальніше як це працює і де дивитися в запрошенні.

180 на 360 — це означає що Ви можете перебувати в Польщі пів року в перебігу року, тобто, якщо віза відкрита з 01.01.2018 по 01.01.2019, але обмеження днів 180 або менше, то це означає що в цей річний проміжок Ви можете знаходитися не більше ніж 180 днів, або менше, дивіться по візі.

Що краще 180/180 або 180/360?

Взагалі це роботодавець знає, що краще, якщо наприклад у роботодавця є для Вас робота в січні і лютому , а наприклад з березня по травень роботи немає, а потім знову з’являється, то це він вказує це в запрошенні, це і називається візовий коридор. З таким дозволом на роботу, відкривається віза на півроку, протягом року.З таким запрошенням якщо Ви будите їхати додому на 2-3 місяці цей час не буде вираховуватися з візи. Якщо роботодавець надає Вам роботу на все пів року, тоді запрошення буде 180/180 і Вам візу повинні відкрити на пів року. Кожному звичайно своє, але на мій погляд краще 180/360 бо коли раптом сталося так що потрібно на місяць-два виїхати в Україну віза не пропадає.

Коридор в запрошенні.

Є кілька типів запрошень на роботу в Польщу, найпоширеніші це 180/180 або 180/360. Ось приклад запрошення де немає коридорів — це запрошення 180/180. У цьому запрошенні зазначено що роботодавець чекає працівника з 15.12.14 по 14.06.15, без безперервно, за таким запрошенням візу отроют на 180 днів і після закінчення візи потрібно буде пів року бути на території України або відкривати візу по запрошення від воєводи.

Ось приклад візи за таким запрошенням.

Тут зверніть увагу на виділення червоним кольором, віза дана з 04-04-15 по 26-08-15, а обмеження в перебуванні становить 145 дня. Тобто, з першої по останню дату можна перебувати безперервно, але якщо виїжджати в Україну ці дні будуть губитися.

Є запрошення з коридорами, ось зразок як виглядають коридори.

У цьому запрошенні роботодавця запрошує працівника з 01.02.2018 по 17.05.2018, потім йде коридор, в цей час для працівника немає роботи, а потім з 13.10.2018 по 25.12.2018 знову робота є.

За таким запрошенням віза буде відкрита 180/360 — це значить що буде віза відкрита на рік, але обмеження перебування до 180 днів.

За таким запрошенням віза буде відкрита в такий спосіб.

Тут зверніть увагу на виділення червоним кольором, віза дана з 18-07-17 по 16-06 -18, але обмеження 180 днів.

Будьте уважні! У цьому випадку Вам не можна бути в Польщі цілий рік, Вам дозволяється перебувати максимум 180 днів протягом року , а точніше між двома датами з 18-07 -17 по 16-06-18.

чи можна виїжджати під час коридору в запрошенні?

Якщо наприклад Ви перебуваєте в Польщі і Вам по серед візи, наприклад після того як відбули 4 місяці потрібно виїхати в Україну, звертайте увагу на коридори в запрошенні.

Розглянемо на прикладі ось цього запрошення.

Візу Ви відкрили з 01.02.2018 по 25.12.2018, але з обмеженням 180 днів. Припустимо Ви виїхали з Польщі 20.05.2018 року, то назад заїхати за цим запрошенням можна тільки з 13.10.2018 не раніше. Раніше на кордоні Вас просто не пустять, це пов’язано з тим що роботодавець вказав в запрошенні що раніше Вас не чекає на роботу.

Як заїхати якщо дуже потрібно , можете попросити виписати нове запрошення, без коридорів, можете поїхати по безвізу на 3 місяці якщо є біометричний паспорт.Можете так само ризикнути і поїхати на кордон з цим запрошенням і попросити прикордонника все таки пустити, обґрунтовуючи своє перебування там що роботодавець викликав, але пускати Вас на територію Польщі чи ні вирішуватиме вже прикордонник.

Якщо у Вас є питання, ставте їх у коментарях , я із задоволенням допоможу розібратися. Величезне прохання писати саме в коментарях, не у форму зворотного зв’язку, так як аналогічне Вашому питання може бути і у інших учасників обговорення.

Допоможіть розвитку корисного Вам сайту. Поділіться цим посиланням в соц мережах, Вам не складно а нам приємно.

Смотрите также

Новые правила трудоустройства в Польше 2019

Новые правила на рынке труда и последующие изменения в отношении иностранцев с 2019 года. В …

2 385 комментариев

 1. Добрий день,заїхав по безвізу 05.10.18 і виїхав 24.11.19. ,потім заїхав 22.01.19 і буду до кінця тих днів шо осталися…тепер питання,коли в мене на рахуються нові 90 днів

 2. Доброго дня.Доньці аідкривають робочу візу до Польщі на 180 днів.скажіть, як терміново треба виїхати до Польщі після отримання цієї візи… Бо є ще справи,які потрібно завершити. У візовому центрі сказали,що виіхати треба до тижня часу

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, хочь через місяць, головне щоб роботодавець чекав і не анульував запрошення.

  • Доброго вечора.А якщо я був в Польщі 85 днів.по біометрії скільки тепер часу до другого виїзду.більше 90 днів ?

 3. Доброго дня! Підскажіть будь ласка,якщо працював в по безвізу всі 90 днів. Коли зможу податися на піврічну візу?( Коридор в 90 днів після безвізу вже в Україні відсидів,хочу поїхати на півроку, чи зможу тепер чи потрібно ще чекати 90 днів?) Заранні дякую!)

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня Щоб відкрити піврічну візу після роботи по безвізу коридор 270 днів

   • Вдячний Вам за відповідь,але
    Діло в тому ,що я телефонував у візовий центр сказали ,що якщо маю запрошення на 180 днів, то без проблем можу отримати робочу візу на півроку.Просто не знаю від чого відштовхуватись….

   • Добрий день, як зрозуміти чи я вїхала по візі чи по безвізу, в біомпаспорті маю візу, коли вїжала то на границі нічого не питались і запрошення я немала, як тепер маю зрозуміти це

    • Константин - визовый специалист

     Добрий день, це лише прикордоник знає, треба або телефонувати в прикордонну службу, або через 90 днів безвіза виїзджати. При перетині кордону труба давати запрошення і казати що я їду по візі.

    • Доброго дня, підкажіть будь-ласка, якщо я працювала в Польщі по безвізу, 7 грудня. Повернулася, а 27 грудня отримала піврічне запрошення і з 15 січня відкрила візу до 25 червня, по приїзду на роботу дізналася, що маю право працювати тільки три місяці. Чи можу я використати час по візі що лишиться на сезонні роботи і чи на них теж потрібне запрошення, чи можна без нього? Дякую.

    • Татьяна - Визовый специалист

     Доброго дня. Так, можна. Потрібне сезонне запрошення

    • Добрий день, чи можна зробити воєвудське запрошення, якщо чекаєш на перше,?
     Якщо ні то чи є можливість зробити сезонне запрошення, і чи буде відмова в візі?

    • Татьяна - Визовый специалист

     Доброго дня. Сезонне зробити можна. 2ге воєводське ні. Але гарантії видачі візи 100% не може бути з будь-яким запрошенням

  • Віталій

   Доброго дня,отримав зезволеня від воєводи чі є якісь обов’язкові терміни виїзду по цьому запрошенні,чув що на протязі 3 місяців від дати запрошення треба виїхати.
   І на який термін можна повернутись додому в відпустку по візі щоб її не анулювали?

   • Татьяна - Визовый специалист

    Доброго дня. Так, запрошенная дійсне до трьох місяців. Щодо відпустки то це питання домовленостей з роботодавцем. Запрошення лише він може анулювати

   • Добрий вечір. Якщо я в Польщі перебуваю по безвізу 50 днів, залишилось 30 днів, потрібно виїхати на Україну, чи мушу я бути на Україні 50 днів щоб знов в’їхати побезвізу чи можу зразу їхати.

    • Татьяна - Визовый специалист

     Доброго дня. В кожного є 90 днів безвізу протягом 180ти днів. Ви їх можете перебвати одразу або з виїздами в Україну.

  • Добрий вечір. Чи можу я поїхати за кордонпо безвізу коли вже є відкрита віза.

 4. Здравствуйте) помогите с таким вопросом…
  Первый раз была в Польше по безвизу 12.07.18 по 08.10.18… Получила визу 17.12.18 по 08.05.19 (143)
  Мне посчитали что 05.03.19 я должна покинуть страну…. Не знаю что делать ((( могу ли я заехать снова по безвизу. И на сколько дней?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Добрый день.
   Да, можете поехать как турист сразу на 90 дней

 5. Якщо я була 60 днів з 90 дозволених по безвізу чи можу я поїхати ще на тих 30 днів?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Так, можете

   • Доброго дня! Відпрацював по робочій візі в Польщі 180/180, коли можу поїхати до Чехії по візі на роботу? Дякую!

    • Татьяна - Визовый специалист

     Доброго дня. Можна одразу

 6. Доброго дня! Без віз закінчився в листопаді,в грудні поїхав по візі, віза до березня,чи буде у мене без віз і чи потрібно перетинати кордон після закінчення візи щоб в’їхати по безвіз! Дякую

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня.
   Так, безвіз буде, але потрібно перетнути кордон

  • Христина

   Доброго дня! Бо безвізу перебувала за кордоном з 17.10.18 по 23.11.18, тобто 37 днів. Після того 3 місяці не виїжджала. Коли можу знову їхати по безвізу на 90 днів? Потрібно чекати закінчення строку півріччя?

   • Татьяна - Визовый специалист

    Доброго дня. Якщо 90 днів вже пробули вдома, то можна їхати знову на 90 днів

   • Доброго дня якщо я працював по візі з 22.10.18 по 23.12.18 коли я зможу поїхати по безвізу на 90 днів ?

    • Татьяна - Визовый специалист

     Через 90 днів з 23.12.18

 7. Доброго ранку!Була робоча віза з 16.07.18 по 20 .12.18 на 158днів. В’ізд 22.07.18р. ,виіхала 15.12.18р. Підкажіть,будь ласка, коли я можу в’іжджати по біометріі і на скільки днів.Дякую!!!

 8. Добрый вечер. Был безвиз с 26.09.18 по20. 11.18 можно ли сейчас подавать на визу? Откроют ли на полгода?

  • Константин - визовый специалист

   Добрый день, работали по безвизу? В какой стране если да? Нужно больше данных что бы правильный ответ дать, если работали какое то приглашение было на руках?

 9. Здравствуйте, посмотри пожалуйста!!!! Если я сейчас виеду по био в Польшу на 2 месяца, смогу ли я сразу по приезду в Украину открыть визу по сезонному запросу на роботу 2-3 месяца? И пропустят ли меня на границе??

  • Константин - визовый специалист

   Здравствуйте, на 2-3 месяца нет, только на долгосрочное пребывание, от 97 дней, не меньше.

  • Скажуть будь ласка я був по біометрії в Польщі з 09/11/18 по 05/12/18 офіційно не працював чи можу я зараз відкривати північну візу? Дякую.

 10. Здравствуйте, имею такой вопрос.Была полугодовая польський рабочая виза с 29.06. 18 по 16.12.18.Хочу ехать в марте работать по биометрии,работодатель сможет зделать разрешение на работу или ему откажут?

  • Константин - визовый специалист

   Здравствуйте, в освядчении могут отказать из за коридора, если зазволение или засвядчение будет брать то не откажут.

  • Чи є можливість в разі прострочення по без візу залишаючись в Польщі легалізуватися , подати на так званий часовий побит або інші способи?

 11. Доброго вечора . Заїхала у Польщу 17/08/2018 по робочій візі відкритій на біометричний паспорт . до 14/02/2019 дійсна була моя віза . Але 30/01/2019 подали на карту побуту . Скажіть будь-ласка , якщо зараз поїду в Україну на 14 днів своєї відпустки ( працюю офіційно) чи не буде проблем на кордоні , при в’їзді назад у Польщу , так як печатки вже є у паспорті біометричному ( про карту ) але карти на руках ще немає …

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Заїхати назад можна буде лише по робочій візі, або через 90 днів в Україні по безвізу

  • Добрий день.був уПольщі по біометрії з30.05.18 по 13.10.18р періодами (всього 37 днів) частину з них пацював після 13.10.18 по біометрії не їздив тільки по МРГ. На скільки днів я можу зарас їхати.Дякую.

   • Татьяна - Визовый специалист

    Добрий день. На 90 днів

    • Це 100% чи може ще для страхівки запитати у польських прикордонників.дуже вдячнийт за відповідь.

  • Якщо по безвізу перебували 88 днів. З16.06.18-2.08,27.10-5.12.18. Коли знову я можу виіхати за кордон по біометріі?

 12. Чи анульовується рахунок днів з Нового року?

 13. Працювала в Чехії 90 днів, приїхала 27 грудня 2018, а тепер хочу поїхати в Польщу на 3 місяці. Можу я зараз це зробити чи ні?Якщоні, то чому?

 14. 30.08.18 їхала через Угорщину в Італію, назад поверталася 24.11.18. Наступного разу летіла в Польщу 23.01.19 і була до 03.02.19 машиною. І ось 13.02.19 знову полетіла в Польщу і це все по без візу ,скільки ще днів я можу перебувати в Польщі?

 15. Чи є можливість заїхати по без візу та виїхати по МРГ в разі перевищення ліміту днів по без віз?

  • Константин - визовый специалист

   Ні, як заїзджали так і виїзждати потрібно, якщо порушення то краще літаком.

   • Доброго вечора, ви написали якщо є порушення у термінах перебування, що краще виїжджати літаком? Там не рахують? Чи як? І як знову заїжджати в країни Шенгену, автобусом і через який термін? Дякую

    • Татьяна - Визовый специалист

     Доброго дня. Літак не є гарантією, але менше ймовірність отримати депортацію.

 16. Чи є можливість в разі прострочення по без візу залишаючись в Польщі легалізуватися , подати на так званий часовий побит або інші способи?

 17. Доброго дня, підкажіть будь ласка.
  Зараз я маю дозвіл на роботу Мальтійську ID карту, по якій я можу перебувати на території ЄС необмежений період часу.( але скоро закінсується строк її дії)
  Після повернення в Україну по цій ID карті чи зможу я виїхати з України вже по без візу чи почнуть рахуватись з нуля мої 90 днів?Останні записи у біометричному паспорті в’їзд в Польщу 3.05.18.

 18. Христина

  В мене залишилось 8 днів по біометричному паспорті чи пустять мене в польщу на закупи?

 19. Вітаю! Цікавить таке, у мене національна робоча віза Польщі на 270 днів, виїзжаючи за кордон я пред’являю запрошення та якщо я будучим за кордоном місяць не в тієї людини що видала запрошення повернуся на Україну чи зможу по цьому запрошенні знову заїхати до Польщі чи потрібне інше? Якщо потрібне то чому?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, не потрібно якщо роботодавець не анульував запрошення і зможе підтвердити якщо будуть телефонувати з кордону.

 20. Доброго дня якщо я був по робочій візі з 08.06.2018 по 27.11.2018 а робоча діє до 25. 12.18 року але я виїхав 25. 11.2018 по 9.02.2019 по безвізу чи можу я подавати на сезоні роботи на 9 місяців

 21. Євгеній

  Доброго дня, у мене була річна віза по воєвудському запрошенні. Я змінив працедавця, тому відпрацював пів року і приїхав в Україну і анулював візу. Скажіть будь ласка, можу я зробити піврічну візу одразу, чи плтрібно чекати пів року?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, якщо новий роботодавець не оформлював освядчення тоді можно.

 22. Добрий день. Якщо воєвудська віза закінчилася 11.02 чи можна зараз подаватися на піврічну візу або девятимісячну чи потрібно вичікувати коридор?

 23. Доброго дня, яка манімальність кількість днів потрібна щоб відкрили піврічну візу (Польща)?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, 97 днів на момент подачі документів в візовий центр або консульство.

 24. Доброго дня. Чи може мій тато після повернення з Польщі по безвізу, відразу подати документи на робочу польську візу? дякую)

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, так, може, головне щоб запрошення було більше ніж на 97 днів на момент подачі.

 25. Доброго дня
  Працював по безвізу, потім зробив візу, і освядчення з коридором 10.01 до 10.03 і 10.05 до16.06.Чи можна якось оминути цей коридор, зробити інші документи щоб офіційно працювати?
  Якщо да то які?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, можно без виїздно працювати, коридори в освядченні не обовязково витрумувати, едине що, якщо перетинати кордон в Польшу під час дії коридору то не впустять.

 26. Скільки часу потрібно щоб зробити зазволєніє типу А?

 27. Добрий вечір. Скажіть будь ласка, чоловік поїхав по біометричному паспорті в Польщу. На місці його перебування легалізували. Планує бути 3 місяці. По приїзду на Україну, він може робити Чеську чи Польську візу?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, Польску так, а Чешську лише довгострокову, на 90 днів не дадуть із за коридору.

 28. Доброго дня. Заїхала по робочій візі 25.12.18. Віза до 29.05.19. 25.05. 19 планую виїхати з Польщі. Чи можу заїхати по безвізу 14.06.19?

 29. Світлана

  Доброго дня. Чи буде порушенням терміну перебування, якщо виїхати по біометриці в Польщу і залишитись там по закінченні терміну 90 днів, але вже на основі отриманої там карти побиту ?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Якщо на місці отримаєте печатку в паспорті про очікування карти, то можна залишатись до рішення по ній

   • Доброго дня мій чоловік перебуває у литві по робочій візі віза зроблена на три місяці робоча віза закінчується 06.03 2019 року чи повинен бути коридор після цієї візи чи він може повернутися на границі по біо паспорті

    • Татьяна - Визовый специалист

     Доброго дня. Так, коридор 90 днів

 30. доброго вечора скажіть будь ласка.я була у Польщі по безвізуз 03.10.18.по27.11.18р.коли тепер я маю право вїхати на три місяці знову?

 31. Добрий день. Три місяці тому прилетів в Німеччину зі Львова, на той момент залишалось 10 днів по біометричному паспорті, але мав відкриту польську національну робочу візу на 180 днів перебування. Цього тижня повернувся також літаком з Німеччини.
  Питання 1: як мені порахували ті дні перебування, і коли знову можу використовувати біометрію? — маю потребу просто перебувати в німеччині як турист.
  Питання 2: мені не поставили жодних печаток, ні при прильоті ні при вильоті. Зараз діють якісь нові правила?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. По закінченні візи знову є 90 днів безвізу. Штампи можуть ставити на різних сторінках.

 32. Раиса Менж

  Добрый день. Работала в Польше — виза с 11.05.18 -21.04 19.отработала до 01.11.18 выезд 03.11.18. сделала биометр.паспорт .хочу заехать на 3 месяца по безвиз .Нужно ли ждать окончания визы 21.04 19 или можно заехать раньше. да еще въезд в Польшу был 19.05.18.

  • Татьяна - Визовый специалист

   Добрый день. Да, на протяжении визы можно использовать безвиз

   • Доброго дня. Працюю зараз в Польщі по безвізу. Чи можу одразу по приїзду подати на робочу піврічну польську візу?

    • Татьяна - Визовый специалист

     Доброго дня. Ні, можна відкрити сезонну чи воєводську річну візу

 33. Доброго дня! 09.12.18 закінчилася «річна віза». Потім з перезаїздами (працюю далекобійником) відпрацював по безвізу ще 42 дні, останній виїзд 23.02.19. Роботодавець видав oswiadczenia на півроку з 01.03.2019. Тепер запитання — чи відкриють мені візу? І на скільки днів? Дякую!

 34. Доброго дня. Був по безвізу від 19 серпня по 15 листопада 2018 р.. мав запрошення на 4 місяці, зробив візу, виїхав 2 грудня, повертаюсь 30-го березня 2019 р.
  Питання. Чи маю я знову своїх 90 днів безвізу?!

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Так, маєте

   • Вирсавия

    Добрий день. Маю візу робочу на 90 днів до Чехії. Чи можна після закінчення візу одразу поїхати по біометрії?

    • Татьяна - Визовый специалист

     Добрий день. Одразу ні. Коридор 90 днів в Україні

 35. Доброго дня. Якщо я перетнула кордон 2.10.2018р. і повернулася 19.12.2018р. і в мене залишилося ще 14 днів, чи можу я їхати по безвізу 23.03.2019р., чи чекати коли буде 180 днів 2.04.2019р.

 36. Привіт, 1.05.2018 перетнув польський кордон по безвізу і поїхав в Данію, пробувши в Данії 72 дні відкрив датську річну візу до 13.07.2019. Планую 10.07 повернутися в Україну і 15.07 поїхати на 88 днів в Болгарію по безвізу. В мене через це проблем не буде.

 37. ДОБРОГО ДНЯ! БУДЬ ЛАСКА СКАЖІТЬ :ЧОЛОВІК ЗНАХОДИТЬСЯ ЗА КОРДОНОМ ПО БІОМЕТРІЇ: ВІД 30.10.18- 15.12.18 , 17.02.19-ПЛАНУЄ ВЕРТАТИСЬ 30.03.19 ЧИ МОЖНА ОДРАЗУ РОБИТИ РОБОЧУ ЧЕСЬКУ ВІЗУ ,АБО ЗНОВУ ЇХАТИ ПО БІОМЕТРІЇ? ЯКЩО НІ, ТО ЯКУ МОЖНА ВІДКРИТИ?ДЯКУЮ!

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Буде коридор 90 днів. Щоб не чекати можна оформити візу робочу довгострокову на 6 місяців чи більше

 38. Доброго дня!Перший в’їзд був 15.05.2018 по 26.05.2018 і ще кілька раз, останній 05.08.2018 по 25.08.2018 Більше не виїжджав, чи можу поїхати в березні на роботу по біометрії???

 39. Доброго дня у мене була пів річна віза з 04.08.2018 по 28.11.2018 чи відкриють мені візу зараз на пів року,дякую.

 40. Добрий день/вечір, чи можна відкрити піврічну візу до Польщі відразу після закінчення словацького внж (праця в Словаччині по внж протягом 1 року) чи буде коридор ? і взагалі чи є коридор після внж ?

 41. Добрий день,чи можуть виникнути проблеми на кордоні,як що я буду виїжджати на коридорі?А вже закінчились робочі дні?

 42. Олександр

  Доброго дня. Був по безвізу в Польщі, тепер хочу в Чехію по візі на три місяці. То мені потрібно чекати коридор, чи можна по візі їхати відразу?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Треба чекати коридор 90 днів

   • Доброго вечора! Допоможіть розібратися! 07/06/18 — 27/07/18 та 06/10/18 — 29/12/18 це в’їзди і виїзди по візі, а 10/01/19 — 02/02/19 та 07/02/19 — 20/02/19 це по біометрії! Коли я виїжав останній раз мене поляк хотів висадити з буса , сказав що я прострочив біометрію на декілька днів і хотів дати депортацію! Я відразу почав казати що такого неможе бути порахуйте щераз, він відповів добре тобі повезло що ще відкрита в тебе віза, то ці прострочені дні вирахую з візи! І оттак відпустив! Зараз я незнаю як мені і почому заїжати?? Дякую!

    • Татьяна - Визовый специалист

     Доброго вечора. Так, після закінчення візи та під час неї в кожного є 90 днів перебування по біометрії. Можливо Ви котрийсь із разів заїхали по безвізу раніше і не знали про це. Бажано з Вашим паспортом звернутись до прикордонної служби та уточнити це питання. Інколи прикордонники також помилитись можуть.

 43. Олександр

  Доброго дня. якщо з на даний час виготовляється запрошення в Польшу на три роки, і я подав документи на запрошення в Чехію, чи обов»язково потрібно відмовитись від польського перед тим як подавати на чеське запрошення?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Так, відкривають або одну або іншу візу. Одночасно бути в 2 країни не може

   • Світлана

    Доброго дня, підскажіть будь-ласка в період коридору ( коридор пів року) можна поїхати по біометрії, якщо так то що потрібно казати на кордоні, просто як турист?

    • Татьяна - Визовый специалист

     Так, можно як турист. Потрібні кошти, біометричний паспорт і туристична страховка. Вартість у нас 250 грн

   • Олександр

    Виходить що нестрашно, якщо будуть два запрошення, просто одне само анулюється. Чи потрібно самому попередити щоб анулювали?

    • Татьяна - Визовый специалист

     Перше запрошення повинні анулювати щоб змогли виписати інше

    • Олександр

     І неважливо що перше польське, а друге чешське? Всерівно потрібно анулювати?

    • Татьяна - Визовый специалист

     Так

 44. Добрий вечір, скажіть будь ласка чи можу я їхати по без візу на 90 днів в Польщу при наявності 12 днів робочої візи сроком з 05-07-18 до 13-04-19

 45. Доброго вечора!підскажіть будьласка..в мене віза до 25 квітня,після закінченні візи,я можу виїхати відразу по біометрії в перші дні?

 46. Доброго дня. Можете підсказати, в 2018.10 отримав піврічну 180/180 візу(D05). По сім.обставинах нікуди не їздив. Безвіз також не використовував ніразу. Питання: чи не буде проблем отримати потім нову візу? Таяк не працював по цій, коридор не потрібно буде чекати? Дякую!

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Так, можна одразу відкривати нову візу

 47. Добрый день! Была виза D05A от 15.07.18 до 26.12.2018 на 165 дней. Въехал в РП 05.08.18 и выехал 21.12.18, то есть провел в стране 138 дней. С какого числа я могу открывать следующую полугодовую визу? Через 365 дней после первого въезда, или 338 (365 — 27 (количество неиспользованных дней)=338)?
  И сколько примерно делается воеводское приглашение?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Добрый день. Через 180 дней от 26.12.18. Можно открыть полугодовую визу. Воеводскую можно сразу же. Документы мы такие готовим 2 месяца

 48. Добрий вечір,працював в Польщі офіційно по без візу,скільки часу чекати на Україні щоб відкрили піврічну візу?

 49. Дякую,але чому так довго чекати і чи можу я відсидіти коридор 3 місяці і поїхати по безвізу? Дякую

 50. Михайло

  Доброго дня) Скажіть будь ласка це прпвда що якщо по закінченню візи D05A піврічної польської ти можеш перебувати далі 90 днів якщо ти мвєш біомтричнтй паспорт і в тебе невикорстані дні біомеричного паспорту так як в мене віза з 29.09.2018 по 15.03.2019 і виїду я 17.03 березня чи включиться автомтично біометрія не перетинаючи кордон ?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Так, це правда, але задля уникнення плутанини та проблем з прикордонниками ми завжи рекомендуємо перезаїжджати по безвізу

 51. Світлана

  Доброго дня! Підкажіть будь ласка, перший раз виїхала в Польщу 02.10.2018 повернулася 03.10.2018 і мала 7 таких переїздів туди і назад в періоді 10.2018. А 15.11.2018 виїхала та повернулася 17.01.2018. Також ще раз виїхала 04.03.2019 та повернулася 05.03.2019. Від коли в мене буде новий коридор?

 52. Добрий вечір. У мене відкрита робоча віза,але не було роботи і запрошення по якому робилася віза стало не активним. Мені зробили інше запрошення від іншої фірми але воно в електронному вигляді, а мене визивають уже на роботу. Чи пропустять мене на польському кордоні якщо я покажу їм візу і фото запрошення?

 53. Добрий день. У мене відкрита робоча віза,але не було роботи і запрошення по якому робилася віза стало не активним. Мені зробили інше запрошення від іншої фірми але воно в електронному вигляді, а мене визивають уже на роботу. Чи пропустять мене на польському кордоні якщо я покажу їм візу і фото запрошення?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Ні, на кордоні потрібен саме оригінал

 54. Доброго дня!Проконсультируйте будь ласка по такому вопросу,11.04.18 заехал первый раз по безвизу на работу по освядченню,проработал 88 дней и выехал,выждал коридор второй раз заехал по безвизу 14.10.18 так же по освядченню проработал все дни и выехал,сможет ли теперь уженд выдать мне запрошення на полугодовую рабочую визу то есть на 180 рабочих дней,если считать от первой даты въезда в Польшу то 360 дней заканчиваются где то 4 ,5 апреля,получается за 360 рабочих дней я отработал 180 дней и был дома 180 дней.Эти два раза по безвизу мы ездили с товарищем и ему уженд выдал запрошення на 99 дней,вот отсюда и вопрос почему на 99 дней а не на 180дней.

  • Татьяна - Визовый специалист

   Добрый день. Считаете 180 дней от даты возвращения в Украину. Тогда можно будет открыть полугодовую визу

 55. Добрий вечір ! Я працювала по біометрії офіційно 3 місяці в Польщі . Чи зможу я подати на візу зразу і на який період ?
  І ще одне запитання : якщо у мене залишилось по біометрії 12 днів чи можу я в’їхати у Польщу і одразу подати документи на карту побуту ?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Ні, дні по безвізу відраховують. Відкрити таку візу можна буде через півроку. На карту побуту можна подати документи з роботодавцем і по безвізу

 56. Вікторія

  Якщо хочеш відкрити візу після карти побиту, чи буде перед відкриттям візи коридор?

 57. Доброго дня!Була в Польщі по безвізу з 17.10.18 по 22.12.18..Зараз відкрила візу з 13.02.19 по 20.05.19,по візі не виїзджала. Чи можу я зараз виїхати по безвізу?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Лише з Квітня, так як йде коридор 90 днів

   • То чому ваш калькулятор пише що з 23 числа в мене повних 90 днів за якими я можу бути в Польщі?!!

    • Татьяна - Визовый специалист

     Це стандартний візовий калькулятор. Можете звірити також по інших. Їх безліч в інтернеті

   • Тоді обгрунтуйте вашу відповідь.Чому з квітня?Якщо рахувати з 22 грудня то 23 березня буде 90 днів.Чому надаєте інформацію не достовірну?!

    • Татьяна - Визовый специалист

     Достовірна інформація по правилах така: у Вас є 90 днів протягом 180-ти. Ви або їх використовуєте одразу і чекаєте 90 днів коридор. Або використовуєте 90 днів протягом 180-ти.

 58. Ростислав

  Добрий вечір!я був в Чехії по Шенгенській робочі візі 85 днів,заїхав в Україну 6 березня!чи можу я поїхати в Хорватію по візі чи по без віз?чи потрібно коридор!!!!чи можна в Польшу по візі чи без візу!Спасібо

  • Татьяна - Визовый специалист

   Добрий вечір. Можна відкривати робочу візу. А якщо по безвізу, то через 90 днів коридору в Україні

 59. володимир

  добрий вечір.робоча віза з14.04.18р по 14.04.19р з коридорами.використав 157 днів візи.у жовтні був 40 днів по біометрії у гостях. чи можна використати ще 23 дні по візі до 14.04.19р дякую

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Якщо віза на 180 днів, то так, але заїхати потрібно з діючим запрошенням на руках

 60. Володимир

  Доброго дня. Я поїхав в Угорщину по біометриці 03.10.2018р, після чого мені 06.11.2018р. видали ВНЖ , я повернувся на Україну 30.12.2018р по ВНЖ, скільки в мене ще є днів біометрики?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Угорщиною не займаємось, тому рекомендуємо уточнити інформацію в Консульстві.

 61. Доброго вам дня, Тетяно. Маю дещо складне питання, постараюсь компактно описати:

  21-10-18 заїхів у Польщу по візі 05А на 92 дні
  17-01-19 виїхав, відпрацювавши 89 днів.

  08-02-19 відкрив Візу на рік по воєводському запрошенні

  07-03-19 заїхав у Польщу по цій візі і наразі працюю
  Скажіть будьласка чи можуть мені зробити запрошення на термін 3 або 6 місяців, щоб я працював на іншій фірмі і якщо так, то з якої дати? Мене цікавить чи додаються ті дні які я перебуваю в Польщі по Воєводі до вимог коридору звичайної візи. іншими словами чи цей термін, що я зараз перебуваю по воєвуді буде враховуватися, якщо я раптом захочу поїхати по звичайному запрошенню?
  Щиро дякую за терпіння.

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Запрошення на півроку, тобто Освячення зможуть виписати через півроку від закінчення попереднього Освячення. Тобто з кінця липня орієнтовно

 62. Валентина

  Доброго дня. На даний час чоловік перебуває у Польщі по робочій річній візі, яка закінчується 24.05.2019. Чи може він залишитися у Польщі по біометричному паспорту не перетинаючи кордон?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Задля уникнення проблем рекомендуємо перетнути кордон до кінця візи і заїхати по безвізу

 63. Доброго вечора! Якщо приїхати в Польщу по безвізу і податися на карту побиту по воз’єднанню (у чоловіка карта сталого побуту) то чи можна працювати після того як подала документи на карту, чи потрібно чекати децизію?Дякую!

 64. Доброго дня! Заїхала в Польщу по безвізу 12.03.19. Працюю легально по освідченню, яке видане з 8.03.19 по 5.06.19. Але виїхати на Україну планую 02.04.19.
  Чи можу одразу по приїзді в Україну 02.04.19 проплачувати візовий збір і подаватися на воєводське? Воєводське запрошення вже маю на руках.
  Дякую!

 65. Добрий вечір. Перебуваю в Польщі по безвізу 50 днів, залишилось 30 потрібно виїхати на Україну чи мушу я перебувати на Україні 50 днів чи можу одразу в’їхати.

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. В кожного є 90 днів безвізу протягом 180ти днів. Ви їх можете перебвати одразу або з виїздами в Україну.

 66. Александр

  Здравствуйте, если 90 дней безвиза использовано, а поляк делает приглашение с целью Odwiedziny сроком на 7 месяцев, можно ли по такому приглашению открыть визу и не ждать коридор ? Спасибо

  • Татьяна - Визовый специалист

   Добрый день. Если будет приглашение более чем на 97 дней, то визу открывают.

   • Добрий день. В мене закінчується польська робоча віза 12.04.19. Паспорт біометричний. Чи можу я по закінченню візи лишитися на території Євросоюзу по біометрії, не перетинаючи кордон?

    • Татьяна - Визовый специалист

     Доброго дня. Кордон бажано перетнути по безвізу

 67. Доброго дня. Заїхав по безвізу на 86 днів. Зробили запрошення на 92 дні. Якщо відкриють візу і я поїду то чи можу я після того відразу знову їхати по безвізу. Дуже дякую

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *