Візовий коридор

Візовий коридор
Зі статті Ви дізнаєтесь:
Чи є у безвіза коридор?
Після яких віз немає коридору?
Як перебити коридор?
Що таке 180/180 або 180/360?
Що краще 180/180 або 180/360?
Коридор в запрошенні.
Чи можна виїжджати під час коридору в запрошенні ?

Що таке візовий коридор?

Коридор в візі — це той час, який Ви повинні перебувати в Україні, наприклад, якщо у Вас є віза в Польщу на півроку, то це значить, що півроку потрібно знаходитись в Україні.

Як це працює з безвізом? Чи є у без віза коридор?

Так, у безвізовому режимі є коридор — 90 днів перебуваєте в Польщі, 90 днів в Україні . Якщо, наприклад Ви були не 90 днів, а 20 в ЄС, то в такому випадку діє правило 90/180. Це означає, що 90 днів можна перебувати протягом 180-ти. Наприклад, Ви були в Польщі 30 днів, потім приїхали в Україну і пробули вдома 20 днів, то це означає, що у Вас в запасі ще 60 днів безвізу, їх Ви можете використовувати до кінця півріччя, тобто з першого в’їзду потрібно відрахувати 180 днів, це і буде Ваша кінцева дата. Пам’ятайте! Безвіз дає право перебувати не більше 90 днів протягом 180-ти.

Після яких віз немає коридору?

Є тільки одна категорія візи після якої немає коридору, це віза по запрошенню від воєводи , вона дається на рік, і після її закінчення не потрібно бути рік на території України , можна відразу відкривати візу або їхати по безвізу.

Як уникнути коридору? Як «перебити» коридор?

Після піврічної візи. Якщо наприклад, Ви відкрили піврічну візу в Польщу ( 180/360 або 180/180 ), то після її закінчення, потрібно півроку бути на території України, але можна і відкривати нову візу на запрошення від воєводи (віза на рік), якщо хочете продовжити легально працювати в Польщі. Так само після піврічної візи можна поїхати по безвізу в Польщу як турист, легально після піврічної візи по безвізу працювати не можна, так як йде коридор.

Після безвізу.

Якщо Ви були в Польщі 90 днів і працювали там, то Ви можете по приїзду в Україну або чекати 90 днів для повторної поїздки по безвізу, або ж можете відкрити візу на запрошення від воєводи або по запрошенню на сезонні роботи, піврічне запрошення (Освядченіє) Вам не видадуть, в видадуть запрошення лише на 90 днів, з ним візу відкрити не можна.

Якщо після річної візи на запрошення від воєводи.

Після того як у Вас закінчиться річна Польська віза чекати коридорів не потрібно, можна їхати по безвізу або ж відкриити піврічну чи річну візу і вільно їхати.

Що таке 180/180 або 180/360?

180 на 180 — це означає що 180 днів Ви працюєте в Польщі а 180 днів потрібно перебувати на території України, ці 180 днів можете безперервно перебувати на території Польщі, а якщо будите їхати в Україну тоді ці дні будуть згоряти, це розписано в запрошенні, наприклад Ви попрацювали 2 місяці і на тиждень приїхали в Україну, цей тиждень буде вважатися як буд-то Ви були на території Польщі, нижче я поясню детальніше як це працює і де дивитися в запрошенні.

180 на 360 — це означає що Ви можете перебувати в Польщі пів року в перебігу року, тобто, якщо віза відкрита з 01.01.2018 по 01.01.2019, але обмеження днів 180 або менше, то це означає що в цей річний проміжок Ви можете знаходитися не більше ніж 180 днів, або менше, дивіться по візі.

Що краще 180/180 або 180/360?

Взагалі це роботодавець знає, що краще, якщо наприклад у роботодавця є для Вас робота в січні і лютому , а наприклад з березня по травень роботи немає, а потім знову з’являється, то це він вказує це в запрошенні, це і називається візовий коридор. З таким дозволом на роботу, відкривається віза на півроку, протягом року.З таким запрошенням якщо Ви будите їхати додому на 2-3 місяці цей час не буде вираховуватися з візи. Якщо роботодавець надає Вам роботу на все пів року, тоді запрошення буде 180/180 і Вам візу повинні відкрити на пів року. Кожному звичайно своє, але на мій погляд краще 180/360 бо коли раптом сталося так що потрібно на місяць-два виїхати в Україну віза не пропадає.

Коридор в запрошенні.

Є кілька типів запрошень на роботу в Польщу, найпоширеніші це 180/180 або 180/360. Ось приклад запрошення де немає коридорів — це запрошення 180/180. У цьому запрошенні зазначено що роботодавець чекає працівника з 15.12.14 по 14.06.15, без безперервно, за таким запрошенням візу отроют на 180 днів і після закінчення візи потрібно буде пів року бути на території України або відкривати візу по запрошення від воєводи.

Ось приклад візи за таким запрошенням.

Тут зверніть увагу на виділення червоним кольором, віза дана з 04-04-15 по 26-08-15, а обмеження в перебуванні становить 145 дня. Тобто, з першої по останню дату можна перебувати безперервно, але якщо виїжджати в Україну ці дні будуть губитися.

Є запрошення з коридорами, ось зразок як виглядають коридори.

У цьому запрошенні роботодавця запрошує працівника з 01.02.2018 по 17.05.2018, потім йде коридор, в цей час для працівника немає роботи, а потім з 13.10.2018 по 25.12.2018 знову робота є.

За таким запрошенням віза буде відкрита 180/360 — це значить що буде віза відкрита на рік, але обмеження перебування до 180 днів.

За таким запрошенням віза буде відкрита в такий спосіб.

Тут зверніть увагу на виділення червоним кольором, віза дана з 18-07-17 по 16-06 -18, але обмеження 180 днів.

Будьте уважні! У цьому випадку Вам не можна бути в Польщі цілий рік, Вам дозволяється перебувати максимум 180 днів протягом року , а точніше між двома датами з 18-07 -17 по 16-06-18.

чи можна виїжджати під час коридору в запрошенні?

Якщо наприклад Ви перебуваєте в Польщі і Вам по серед візи, наприклад після того як відбули 4 місяці потрібно виїхати в Україну, звертайте увагу на коридори в запрошенні.

Розглянемо на прикладі ось цього запрошення.

Візу Ви відкрили з 01.02.2018 по 25.12.2018, але з обмеженням 180 днів. Припустимо Ви виїхали з Польщі 20.05.2018 року, то назад заїхати за цим запрошенням можна тільки з 13.10.2018 не раніше. Раніше на кордоні Вас просто не пустять, це пов’язано з тим що роботодавець вказав в запрошенні що раніше Вас не чекає на роботу.

Як заїхати якщо дуже потрібно , можете попросити виписати нове запрошення, без коридорів, можете поїхати по безвізу на 3 місяці якщо є біометричний паспорт.Можете так само ризикнути і поїхати на кордон з цим запрошенням і попросити прикордонника все таки пустити, обґрунтовуючи своє перебування там що роботодавець викликав, але пускати Вас на територію Польщі чи ні вирішуватиме вже прикордонник.

Якщо у Вас є питання, ставте їх у коментарях , я із задоволенням допоможу розібратися. Величезне прохання писати саме в коментарях, не у форму зворотного зв’язку, так як аналогічне Вашому питання може бути і у інших учасників обговорення.

Допоможіть розвитку корисного Вам сайту. Поділіться цим посиланням в соц мережах, Вам не складно а нам приємно.

О программе Константин - визовый специалист

Смотрите также

Оплата візового збору без особистої присутності

Оплата візового збору без особистої присутності Якщо Ви перебуваєте в Польщі або з будь-якої причини …

767 комментариев

 1. А якщо відпрацюю менше днів, наприклад 60, тоді від дати в»їзду в Україну треба чекати 90 днів чи через 1 рік після першого в»їзду в Польщу (інформація із неофіційних джерел).

 2. Здравствуйте!у меня виза на пол года,могу ли я после ее окончания,через сутки снова въехать в Польшу на безвизе ?если да,то что для этого нужно?

  • Константин - визовый специалист

   Здравствуйте, можно, если на границе говорите что как турист едете тогда: Бои паспорт загран, страховка, деньги.

   • И ещё такой вопрос,то что в данный момент от шефовой уже подан запрос на воеводское приглашение это никак не отиграет роли на впуск по безвизу?

    • Константин - визовый специалист

     Никак не отразиться

 3. Добрый вечер! Подскажите пожалуйста, у меня была виза на пол года с коридором ( с 28.12.17 по 5.10.18). Приехала я в январе ( мне переделали приглашение, чтобы я отработала спокойно пол года и уехала), после полугодовой визы я приехала по паспорту и проработала 2,5 месяца. Могу ли я ,до конца года,приехать ещё по полугодовой визе или я должна дождаться пока не перекроется коридор?

  • Константин - визовый специалист

   Здравствуйте, у Вас сейчас коридор, нужно или воеводское приглашение для открытия визы или на карту побыта подать.

 4. Якщо я поїхав в Польщу по Біометричному паспорті на 3 місяці чи можу я зразу зробити пів річну візу знову їхати

  • Константин - визовый специалист

   Якщо Ви були як турист, тоді можжно, але кщо працювали тоді Вам зможуть дати запрошення лише на 3 місяці, але з таким запрошенням в Україні документи не приймуть.

 5. Работал 90 дней по без визу ,когда я сново могу поехать,как обойти коридор в 90 дней?

  • Константин - визовый специалист

   Коридор обойти можно только приглашение от воеводы или картой побта.

 6. Доброго ранку! Скажіть будь-ласка, якщо я працювала офіційно по біометриці 72 дні (перебувала в Польщі 89 днів), чи можу знов бути офіційно працевлаштована по біометричному паспорті після закінчення коридору?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, так, можно на 90 днів після того як пробудете в Україні 90 днів.

 7. Здраствуйте уменя виза била открита на 6 месяцев .отработал 4 и уехал в Украину через сколька я могу знов зделать визу

  • Константин - визовый специалист

   Здравствуйте, после того как виза закончится нужно ждать коридор 180 дней, даже если Вы были по визе месяц, Вам консуд дал визу на 180 дней, а как Вы ей воспользуетесь и на сколько Ваше право, но по окончанию визы коридор нужно ждать.

 8. Доброго дня! Мене цікавить таке питання, чи можу я зробити біометричний паспорт. Але до цього я була у Польщі по робочій візі D05a тобто робочій.

 9. Добрий день! В мене відкрита віза 180/360 з 24.09.2018 по 23.09.2019 чи можу я в цей період поїхати по без візу в Польщі і інші країни Європи?

 10. Здравствуйте!

  Виза была в обычном паспорте, потом мною были поданы документы на карту побыта, уже есть децизия. Сейчас очень нужно выехать в Украину.
  Скажите пожалуйста, можно ли вернутся в Польшу по безвизовому пасспорту?

  • Константин - визовый специалист

   Здравствуйте, можно, если по безвизу еще не ездили, но лучше открыть визу, если идет коридор откройте визу по приглашению от воеводы, так как эти дни нахождения по дицизии на границе могут посчитать дни нахождения по безвизу.

 11. Доброго вечора . Скажіть будь ласка чи можу я заїхати в Польщу по без візу з відкритою візою яка вже діє просто мені не встигли прислати приглашения на роботу , і працювати по візі ,чи мене пропустят?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, краще попросіть запрошення і заїзджайте по візі, по безвізу можно заїхати, але требо казать як турист, якщо сказати що на робото спитають запрошення.

 12. Добрий день! Маю діючу візу «на закупи» в біометричному паспорті, яка робилася ще до безвізу, там коридор також 90/180. Якщо виходить термін перебування 90 днів по цій візі, чи можу я залишатися далі в ЄС 90 днів по паспорту? чи потрібен в»їзд-виїзд, чи просто коридор по паспорту почнеться автоматично, якщо таке взагалі можливе?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, треба виїзджати, так як безвіз і віза на закупи 90 днів це одне те само, по правилах так не можна.

 13. У мене закінчується мульті віза на 5 років в кінці вересня. Чи можу я уже в жовтні поїхати за кордон по біометричному паспорту?

  • Константин - визовый специалист

   якщо за останні пів року були в ЕС 90 днів тоді не можно, якщо не були тоді можно.

 14. Добрый день.
  Подскажите, пожалуйста.
  14.02.2018 заехали в Польшу.
  12.05.2018 выехали.
  Ждали коридор.
  16.08.2018 снова заехали в Польшу.
  1 месяц ждали работу.
  В середине сентября начали делать освядчение.
  Скажите, пожалуйста. Можно после безвиза открыть рабочую визу ?

  • Константин - визовый специалист

   Добрый день, визу можно открыть, если приглашение будет на 95 дней или больше, если меньше не откроют

 15. Олексій

  Чи можу я перебувати за кордоном на біометричному паспорті по закінченням строку 90 днів якщо я подав на карту побиту

 16. Доброго дня.А скажіть будь-ласка,якщо я пробув на сезонній роботі місяць по безвізу з запрошенням на цю роботу і повернувся в Україну то інші 2 місяці згорають чи залишаються?

 17. Доброго дня. В мене була віза на пів року, повернувшись в Україну пройшло 2 місяці, тепер хочу їхати на роботу по безвізу, але робота з офіційним працевлаштуванням, мене цікавить чи не буде з цим проблем? І чи потрібна страховка по безвізу?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, офіційно не зможуть працевлаштувати, так як йде кориор, страховка потрібна.

 18. Доброго дня!! цікавить наступна інформація…Чи можна в’їхати швидше в Польщу якщо є ще дні по безвізу і потім віза, чи коли закінчаться дні по безвізу вернутися в Україну і потім кордон перетинати по віз?і ( віза в біометричному паспорті)

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, коли закінчаться дні по безвізу треба вернутися в Україну і потім кордон перетинати по візі

   • Доброго дня!
    Я в’їхав в Польщу по біометриці 10.08.18 і не виїжджав, 90 днів біометрики на даний момент вже закінчилися, але з 15.08 18 у мене є національна віза 180/180.
    Тобто я повинен був виїхати і просто так перетнути туди-сюди кордон?

    Національна віза в біометричному паспорті.

    *До цього мені говорили, що можу спокійно виїхати по біометриці і залишатися. Так, як перебування на території Польщі цілком легальне (національна діюча віза)
    Дякую

 19. Доброго дня!
  Я в’їхав в Польщу по біометриці 10.08.18 і не виїжджав, 90 днів біометрики на даний момент вже закінчилися, але з 15.08 18 у мене є національна віза 180/180.
  Тобто я повинен був виїхати і просто так перетнути туди-сюди кордон?

  Національна віза в біометричному паспорті.

  *До цього мені говорили, що можу спокійно виїхати по біометриці і залишатися. Так, як перебування на території Польщі цілком легальне (національна діюча віза)
  Дякую

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, по правилах це можно, але я знаю дуже багато виподків, люди казали що були проблеми коли перетинали кордон, бували випадки що на підставі цього давали заборону на вїзд, але також багато випадків було що люди проїзждали і все було добре.

 20. Доброго дня. Підскажіть я їду до польші по біометричному паспорту і в мене є запрошення на біопаспорт на повернення до праці. Я маю право працювати

 21. Доброго дня. В паспорті старого зразка діюча польська шенген С. Всі дні перебування використала. Не працювала.В‘їхала в Україну Чи можу я поїхати в Іспанію по біометричному,не відбувши коридор 90 днів?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, по правилах не можно, так як йде коридор, але не знаю чи пропустять на кордоні, паспорт то новий, відпишіть сюди як прошов кордон якщо поїдете.

 22. Доброго дня.Я вїхав до Польщі 01.05.18пробув до12.07.18перебуваю в Україні з 12.07.18 у мене залишилось 17днів по без візу хочу тепер їхати знову на 90 днів коли я можу їхати.Чи потрібно чекати до09.10.18.чи можу їхати до Поліщі 25.09.18 і перебувати там 90 днів?Дякую

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, з моменту виїзду треба рахувати 90 днів, це буде коридор, чкий потрібно чекати в Україні, потім повторно можно їхати.

 23. Доброго дня. У мене залишилося 17 днів по без візу чи можу їхати на 90днів 25.09.18.якщо в Україні я з 12 07.18

 24. Добрий день Я в Україні з 12.07.18 у мене закінчується 90 днів 08.10.18 .Я маю ще 17днів не використаних чи можна їхати 25.09.18.І перебувати у Польщі 90 днів

 25. Людмила

  Доброго дня. У мене в паспорті старого зразка в жовтні закінчується польська віза С. Але 90 днів я вже використала і повернулася в Україну. Чи можу зараз я поїхати в Іспанію на 90 днів по безвізовому паспорту не очікуючи коридор?

 26. добрий день. моя віза з 20/11/2017 по 19/11/2018. В Польщу заїхала з 25/11/2017. З якого числа я можу відкрити нову робочу візу

 27. Катерина

  Доброго дня, я студент, у мене річна віза закінчується 24.09, чи можу я залишитися далі по безвізу? чи потрібно мені виїхати і в‘їхати за безвізом?

 28. Оксана Загайкевич

  Доброго дня,хочу робити піврічну візу по звичайному паспорту,біометричний подавати обов’язково?

 29. Підкажіть будь ласка ,якщо у мене закінчилась піврічна віза чи можу я відразу поїхати до Польщі по безвізу???

 30. Олександр

  Доброго дня ! Я маю запитаня :
  Жінка в’їхала до Польщі ( не працювала) 29.04.18. Виїхала 02.06.18.
  Через місяць закінчується період 180 днів. Щоб виїхати на 3 місяці , їй потрібно чекати закінчення цього періоду, чи можна їхати вже, оскільки вона пробула дома вже 3 місяці???

  • У безвізовому режимі є коридор — 90 днів перебуваєте в Польщі, 90 днів в Україні . Якщо, наприклад Ви були не 90 днів, а 20 в ЄС, то в такому випадку діє правило 90/180. Це означає, що 90 днів можна перебувати протягом 180-ти. Наприклад, Ви були в Польщі 30 днів, потім приїхали в Україну і пробули вдома 20 днів, то це означає, що у Вас в запасі ще 60 днів безвізу, їх Ви можете використовувати до кінця півріччя, тобто з першого в’їзду потрібно відрахувати 180 днів, це і буде Ваша кінцева дата. Пам’ятайте! Безвіз дає право перебувати не більше 90 днів протягом 180-ти.

  • Олександр

   Доброго дня ! Я маю запитаня :
   Жінка в’їхала до Польщі ( не працювала) Заїхала 29.04.18. Виїхала 02.06.18.
   Через місяць закінчується період 180 днів. Щоб виїхати на 3 місяці , їй потрібно чекати закінчення цього періоду, чи можна їхати вже, оскільки вона пробула дома вже 3 місяці???

 31. Скажіть будь ласка,якщо відмовили у візі чи можна поїхати в Польщу по біометричного паспорту

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *