Домой / Віза / Візовий калькулятор

Візовий калькулятор

Візовий калькулятор

Для того що б порахувати скільки днів Ви перебували по шенгенській візі або безвізу найзручніше користуватися даними калькулятором. Він допоможе порахувати скільки днів Ви вже пробули і скільки днів ще залишилося перебувати в ЄС і не тільки.

Кількість днів перебування і візовий коридор

Візовий і безвізовий коридор вважається кожним індивідуально, візовий коридор після візи так само. Нагадаю що новий рік на коридори не впливає , у всіх коридори індивідуальні.

Перебувати по безвізу і шенген візі можна 90 днів протягом 180 днів. Ми створили саме для Вас офіційний і безкоштовний візовий калькулятор, який допоможе Вам правильно розраховувати дні перебування і без порушень вільно виїхати.

Зверніть увагу! Правило підрахунку діє тільки для віз категорії «С» або безвіза. Крім того, не забувайте, що береться до уваги відвідування тільки тих країн, які підпадають під Шенгенська угода. Хорватія, Болгарія, Румунія, Туреччина, Єгипет, Кіпр, Ірландія і Великобританія в їх число не входять.

Для правильного розрахунку днів перебування тільки внесіть дані в’їзду і виїзду в візовий калькулятор який надано нижче.

 

Визовый калькулятор

Як користуватися візовим калькулятором

1 — (Передбачувана дата виїзду) сюди пишемо дату коли хочемо виїхати в ЄС з України.

Потім дата в’їзду і виїзду ми пишемо дати з печаток в закордонному паспорті які ставили нам на кордоні, виглядають вони таким чином:

Розглянемо печатку детальніше.

1 — PL це значить що бул перетин кордон Польщі

2 — Це печать з в’їздом в ЄС

3 — Це печать з виїздом з ЄС

З печатками розібралися, повернемося до калькулятору.

2 — Дата в’їзду. Сюди пишемо дату в’їзду в ЄС.

3 — Дата виїзду. Сюди відповідно дату виїзду з ЄС.

4 — Різниця. Тут показує скільки днів пробули в цей проміжок часу.

Після того як вказали дати, натискайте кнопку підрахувати, і калькулятор покаже скільки днів можна ще знаходитися в ЄС по безвізу або по шенген візі. Це відображено в 5-му пункті , (припустимо перебування на термін до 28 днів) означає що якщо ми виїжджаємо з України 24.01.19, ми можемо перебувати 28 днів.

З цими ж датами розглянемо інший варіант

Ми поставили передбачувану дату виїзду в ЄС 05.03.19 , і калькулятор нам показує що якщо ми будемо виїжджати 05.03.19, тоді в ЄС можна перебувати 90 днів .

Смотрите также

Річна віза в Польщу

Річна віза в Польщу З цієї статті Ви дізнаєтесь: Як отримати візу до Польщі на …

13 комментариев

 1. Доброго дня Константин, помогите разобраться.
  05.05.18 Въезд в Польшу безвиз (работали офиц. )
  28.07.18 выезд в Украину.
  3,5 месяца были дома.
  18.11.18 Вьезд в Польшу по визе
  23.02.19 уезжаем на Украину,так как уженд сплюсовали летний безвиз и текущую визу итог (180 дней).
  С какого числа и месяца я могу открывать рабочую полугодовую визу в Польшу,с мая или сентября,не могу понять так как моя рабочая полугодовка началась ещё в мае 2018.Спасибо.

  • Татьяна - Визовый специалист

   Добрый день. Через 180 дней от 23.02.19.
   Чтоб не ждать коридор можно оформить визу на сезонные работы или годовую воеводскую

 2. Добро дня! Ми в’їхали по біометричних паспортах до Польщі із чоловіком 14.07.18 року виїхали 3.10.18 року. Коли нам можна знову в’їзджати? Бо перевізник нам сказав, що ми маємо 6 місяців відбути в Україні, а тоді тільки можна буде знову в’їзджати.

  • Константин - визовый специалист

   Добро дня, не потрібно пів року, лише 3 місяці потрібно пробути в Україні, і тоді можно їхати знову на 90 днів

 3. Добрый день, летим с ребёнком в Таллин к родственникам на 5 дней, скажите сколько денег должно быть обязательно при прохождении контроля, летим первый раз.

 4. Добрый день, летим с ребёнком в Таллин к родным на 5 дней, скажите есть какая-то обязательная сумма денег, которую нужно иметь при прохождении контроля, летим первый раз.

 5. Доброе утро, я извиняюсь, что беспокою, но такой вопрос:у нас приглашение с 3.02,а подача на визу 13.02,выехать сможем, если все хорошо 21.02,не будет ли это проблемой в выдаче визы и анулировании приглашения, это же не наша вина. Волнуемся, так как люди говорят, что мы должны приступить к работе в течении 7 дней от приглашения, тоисть 10.02,а иначе приглашение анулируется, но мы же не виноваты. Спасибо и ещё раз извините.

  • Константин - визовый специалист

   Здравствуйте, проблем не должно быть, главное что бы работодатель лично не аннулировал приглашение.

 6. Доброе утро, я извиняюсь, что беспокою, но такой вопрос:у нас приглашение с 3.02,а подача на визу 13.02,выехать сможем, если все хорошо 21.02,не будет ли это проблемой в выдаче визы и анулировании приглашения, это же не наша вина. Волнуемся, так как люди говорят, что мы должны приступить к работе в течении 7 дней от приглашения, тоисть 10.02,а иначе приглашение анулируется, но мы же не виноваты. Спасибо и ещё раз извините.

  • Константин - визовый специалист

   Здравствуйте, проблем не должно быть, главное что бы работодатель лично не аннулировал приглашение.

 7. Добрий день, Констянтин. Допоможіть мені будь-ласка розібритись в моїй ситуації. На даний час я перебуваю в Польщі. У мене відкрита воєвудська віза на 365 днів з 19.10.2018 по 19.10.2019. Так склалось що на фабриці на якій я працював мене звільнили 04.02.2019. Фірма від якої мене влаштовували мені пояснює це тим що це справи фірми конкурента які в добрих звязках з керівництвом фабрики. Мені пропонують перевестись в інше місто. Так я розумію що в такому випадку немі не анулюють воєвудське запрошення. А якщо я наприклад хочу зовсім змінити роботодавця і наприклад мені вони дадуть піврічне запрошення. Чи в такому випадку відпрацювавши 180 днів по новому піврічному запрошені та після закінчення річної візи 19.10.2019 мені потрібно буде чекати коридора?

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрий день, якщо Вам дадуть запрошення піврічне то потрібно буде чекати коридор пів року, навіть якщо була воєвуда.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *