Реестрація в консульство Львів
4.7/5 - (8 голосов)

Зміни для подачі на візу для мешканців Львівського Консульського Округу

Новини початку січня 2022 року, на сайті візового центру Польщі з’явилась наступна інформація.

Зміни тільки для мешканців Львівського Консульського Округу!

Шановні Клієнти! Зверніть, будь ласка, увагу, що починаючи з 13.01.2022 призупинено можливість здійснення оплати пріпейд для отримання національної візи до Польщі для міст ЛьвоваІвано Франківська та Ужгорода. Клієнти, які хочуть подати документи на національну візу до Польщі у Львівському регіоні, матимуть можливість зареєструватися в електронній системі консульства. Хто з клієнтів вже отримав дату подачі, подача відбуватиметься згідно підтвердженої дати реєстраціїї у вибраному ППВА.

Допомога з реестрацією в консульство Польщі у Львові, якщо Ви не можете самостійно зарееструватись, або немає часу постійно моніторити вільні дати, замовте цю послугу у нас.

Красная стрелка

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Потрібно рееструватись через консульство

  Зміна процедури реєстрації на подачу документів з метою отримання візи у львівському консульському окрузі.

  Інформуємо, що від 13.01.2022 р. призупинена можливість здійснення оплати за послуги візового центру у Львівському консульскому окрузі, тобто у Львові, Івано-Франківську та Ужгороді.

  Візові анкети громадян, які уже здійснили оплату перед цим терміном будуть прийняті на умовах, які діяли до цього часу.

  Інформація про відновлення можливості подачі документів у пунктах прийому візових анкет буде подана в окремому повідомленні. Громадяни, зацікавлені подачею документів з метою отримання візи повинні зареєструвати візовий формуляр всистемі e-konsulat. Запис буде доступний з 14.01.2022 р.

  Одночасно нагадуємо, що на підставі спеціальних законодавчих рішень, запроваджених у Польщі у зв’язку з епідеміологічною ситуацією (Положення Закону від 2 березня 2020 р. «Про спеціальні правові рішення, пов’язані із запобіганням, протидією та боротьбою з COVID-19, інших інфекційних захворювань і спричинених ними надзвичайних ситуацій» (Dz. U. poz. 374 зі змінами) право в’їзду до Польщі на підставі національних віз, виданих польскими консульськими установами, мають іноземці-власники національних віз, термін дії яких було продовжено відповідно до законодавства.

  Зміни для подачі на візу для мешканців Львівського Консульського Округу

  Це стосується навіть тих іноземців, що мають національні візи, термін дії, зазначений у візовій наклейці яких закінчився, однак, в останній день дії візи ці громадяни перебували у Польщі, а тим самим термін дії їх візи продавжено до 30 дня наступного за днем скасування стану епідеміологічної загрози або стану епідемії, в залежності від того, який буде застосовуватись останнім. Такі громадяни, після виїзду в Україну зможуть повернутися до Польщі на підставі раніше отриманої візи.

  Висновок

  Для реестрації через консульство перейдіть за цим посиланням.

  Після заповнення онлайн заяви, ви отримуєте готову візову анкету і будете зареестровані в консульство на особисту подачу документів для візи в Польщу.

  В консульство нажаль не можно подати документи новою поштою, і також не можно замовити додаткові послуги такі як: Фото, медичне страхування, заповнення візової анкети, ксерокопії, доставка паспорта з візою кур’єром.

  Тому на подачу документів потрібно мати вже повний пакет доукментів, на місці це не можно зробити.

  О программе Константин - визовый специалист

  Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

  Смотрите также

  ePUAP (профіль зауфани)

  4.9/5 - (22 голоса) Електронний підпис в Польщі Чи можна управляти Всесвітом? Питання дискусійне, на …

  Подписаться
  Уведомление о
  guest
  1 Комментарий
  Inline Feedbacks
  Подивитися всі коментарі
  Тетяна
  Тетяна
  13 годин назад

  Добрий вечір перейшла а посиланням,показує що вільних дат не має до 07.02.22 Будь-ласка підкажіть коли виставляють дати?Реально самому зареєструватися?