lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

ПМЖ Польщі / Карта Поляка / Як отримати карту поляка без польских коренів
Як отримати карту поляка без польских коренів

Чи може українець стати власником Карти поляка без коренів.

Як отримати карту поляка без польских коренів? Деякі українці в пошуках кращого життя їдуть працювати в країни Європейського союзу. Особливою популярністю користується Польща. Кожен раз, відправляючись в РП, необхідно робити документи і дозволи. Але іноді хочеться мати деякі привілеї, щоб позбавити себе від бюрократичних проблем. Багато б хотіли мати Карту поляка і бонуси, які вона дає. Але не у всіх є польська кров. Давайте більш детально розберемося в питанні, як оформити Карту поляка, не маючи польських коренів, але володіючи великим бажанням.

Зі статті Ви дізнаєтесь:
Які переваги Karta polaka дає її власнику?
Яка процедура отримання Karta polaka?
Отримання Karta polaka без польських коренів
Czy mówi pan /pani po polsku?
Аудієнція з консулом
Які терміни отримання карти поляка?
трапляються відмови?
Підсумки

Які переваги Karta polaka дає її власнику?

Вопрос ответ 10. Всё о Польше. Гражданство, поступление, карта поляка, куда переехать.

Найперше — це можливість безперешкодного в’їзду в зону Шенгенської угоди. Але і це ще не все:

Яка процедура отримання Karta polaka?

Найперша умова — це наявність польських коренів в роду. Це можуть бути як батьки, так і родичі через кілька поколінь. І непогано мати активну громадянську позицію і бажання працювати на благо країни, захисту її інтересів і цінностей.

Якщо коріння явно простежуються, дуже велика ймовірність отримання Карти поляка без будь-яких труднощів. Для цього необхідно зібрати пакет документів, який це підтверджує вашу польську кров:

  1. Свідоцтво про народження, що показує, що один або обоє батьків мають польське походження. Якщо батько вашої матері за національністю поляк, то ваша мати полька у спадок, а відповідно і ви;
  2. Документи, що підтверджують приналежність до польської нації, наприклад, акт соціального стану, церковне свідоцтво і навіть шкільний атестат;
  3. Документи, що підтверджують проходження військової служби в Республіці Польща;
  4. Посвідчення особи;
  5. Витяг з церковної книги або свідоцтво про шлюб;


Якщо ви ще якимось чином можете показати потрібну інформацію, прикладіть це документ. Всі документи в обов’язковому порядку переводяться на польську мову з нотаріальним посвідченням.

Отримання Karta polaka без польських коренів

Як отримати карту поляка без польских коренів

Але що ж робити, якщо ви чистокровний українець, весь ваш рід з України, але ви націлені на отримання Карти поляка? Не впадайте у відчай, вихід є. В даний час існують різні організації, які допомагають українцям отримувати Карти поляка. Це професіонали, які можуть знайти відсутні документи, адже в архівах є багато цікавої інформації, про яку ви навіть не здогадуєтесь.

Але також можна піти іншим шляхом. У законі «Про карту поляка» прописано, що на її отримання можуть претендувати люди з активною громадянською позицією, які не менше 3-х останніх років працюють на захист інтересів Польщі, просувають її культуру, традиції, звичаї.Повинні бути саме документальні підтвердження вашої діяльності. Прочитайте новий закон «Про карту поляка» від 2017 року, можливо, ви знайдете в ньому відповіді на свої питання.

Czy mówi pan /pani po polsku?

 Як отримати карту поляка без польских коренів

Однозначно, відповідь на це питання має бути: Tak! Рівень знання мови не так важливий, головне, щоб ви хоч трохи орієнтувалися в польській мові і хотіли його вивчити. Для отримання карти вам необхідно буде пройти усну співбесіду з консулом повністю польською мовою. Звичайно, ви можете скачати в Інтернеті і вивчити стандартні питання і відповіді, але можуть попастися і зовсім несподівані для вас питання. Тому, по можливості підучити мову і відчувайте себе спокійніше на аудієнції з консулом.

Що потрібно знати? Не полінуйтеся і почитайте про польських відомих діячів культури, науки. Особливо важливо запам’ятати лауреатів Нобелівської премії. Вивчіть національний гімн, як звуть чинного президента і парочку попередніх, як виглядає прапор і герб. Поляки дуже пишаються своєю релігією і традиціями. Тому можете розповісти про це, про святкування великих католицьких свят, про Різдво. Або говоріть про похід в ресторан національної кухні, як вам сподобався польський суп журек і якомога яскравіше розхвалив всю кухню цілком. Це тільки додасть вам плюсиков до загального враження. Ви повинні розуміти, що поляки хочуть впустити вас в свою сім’ю, тому вже постарайтеся залишити після себе хороше враження.

Аудієнція з консулом

Співбесіди є, мабуть, найважливішою частиною в процедурі отримання карти поляка. Це буде відбуватися в консульстві за місцем вашої прописки. Щоб записатися в чергу, необхідно подати заявку в режимі он-лайн на сайті secure.e-konsulat.gov.pl. З вами зв’яжуться, призначать дату і проінформують про важливі нюанси, які ви повинні знати. І уточнять перелік документів, які ви повинні принести на співбесіду, а саме:

  1. Заповнену від руки Анкету (wniosek) з попередньо вклеєною фотографією встановленого формату розміром 3,5 * 4,% см.
  2. Оригінал і дублікат паспортів (внутрішнього та закордонного).


Співбесіда хоч і важливий етап, але абсолютно не страшний і не офіційний. Атмосфера зазвичай спокійна, розслаблена. Адже важливо, щоб заявник відчував себе комфортно і міг нормально відповідати на питання, вести діалог і показати себе з кращого боку. Якщо все пройде успішно, консул попросить вас заповнити кілька паперів. На цьому зустріч буде закінчена. Не забудьте подякувати консула за приділену вам час.

Які терміни отримання карти поляка?

 Які терміни отримання карти поляка?

Як тільки документи будуть здані, чекати доведеться до півроку. У цей час проводиться велика робота по перевірці наданих вами документів, звірки даних. При цьому про процес і остаточному підсумку вас ніхто інформувати не буде. Ви повинні самі дзвонити в консульство і дізнаватися про статус вашої заявки.

Як тільки карта буде готова, підходите до консульства і забирайте її. Карта діє протягом 10 років, але втрачає свою силу, як тільки ви отримуєте польське громадянство. Якщо у вас є неповнолітні діти, після отримання карти на себе, починайте займатися отриманням і на дитину.

Чи трапляються відмови?

Чи трапляються відмови?

В отриманні будь-яких дозволів та документів можливі відмови. Це може статися з двох причин:

  • Надання завідомо неправдивої особистої інформації;
  • Неправдива інформація про польське походження.


Таке може статися з кожним, особливо якщо ви вирішили діяти через посередників. Вони обіцяють зробити документи про кровних зв’язках, а в підсумку просто підсовують липовий документ. Тому, будьте обережні і надавайте консулу лише ті документи, в яких ви впевнені.

Підсумки

Польща стала нам набагато ближче і багато наших співвітчизників бачать саме її країною свого майбутнього. Якщо ви в числі тих, хто прагне жити і працювати в Польщі, та ще й маєте польське коріння, рекомендуємо почати оформлення Карти поляка і отримаєте цілий спектр переваг нарівні з корінними поляками. І плюс до всього, якісну медицину, освіту і можливість їздити по ЄС без додаткових дозволів.

Як отримати карту поляка без польских коренів — з цією статтею так само цікавляться:

 Навчання в Польщі з картою поляка?  Карта поляка для Українців, які потрібні документи Karta polaka для дітей, які не досягли 18 років
Навчання в Польщі з картою поляка? Карта поляка для Українців, які потрібні документи Karta polaka для дітей, які не досягли 18 років

Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Как найти корни для карты поляка

Пошук польських коренів для карти поляка

Оцените запись Пошук польських коренів для карти поляка Пошук польських коренів для карти поляка — …

Подписаться
Уведомление о
guest
45 Комментарий
Inline Feedbacks
Посмотреть все комментарии
Наталія
Наталія
4 месяцев назад

Доброго вечора!Працюю у Польщі два роки,чи можна зробити карту поляка,польського коріння немаю.

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
4 месяцев назад
Ответ для  Наталія

Вибачте, картами ми не займаємося, лише робочими візами. З цього питання можна проконсультуватись в консульстві Польщі

Ярослав
Ярослав
7 месяцев назад

Я не маю польських коренів але хочу зробити карту поляка, навчаюся у Польщі. Як це зробити? І до кого звернутися?

Сергій
Сергій
8 месяцев назад

А через кого можна записатись до консула…
Бо просто не реально дозвонитись((

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
8 месяцев назад
Ответ для  Сергій

На жаль немає такої інформації

Денис
Денис
11 месяцев назад

Добрий день.Отримав карту поляка без коренів (за участі в польській громаді), я можу оформити картку своєму 11 річному синові? Або йому також потрібно складатися в громаді 3 роки?

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Денис

Денис,неповнолітні діти власників карти поляка мають можливість отримати свою картку.

Жанна
Жанна
11 месяцев назад

Добрий день.Правда що для отримання карти поляка потрібно «працювати 3 роки на польську організацію»?

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Жанна

Йдеться про співпрацю з однієї з польських організацій за кордоном РП, які встановлені списком відповідного міністерства. Це не будь-яка організація, і «працювати» в ній, означає «діяти на благо польської культури, мови…».

Марина
Марина
11 месяцев назад

Добрий день.У мене отт польських коренів залишилася тільки прізвище, як бути?

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Марина

Марина потрібно шукати документи. Запитувати архіви. Працювати три роки на польську організацію.

Марк
Марк
11 месяцев назад

Добрий день.Я чув що претенденти на карту поляка повинні довести, що родичі були поляками за національністю, а не за громадянством? Тобто участь у виборах в Сейм, служба в польській армії ітд — більше не підходить?

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Марк

Марк, та закон дійсно змінився і з’явилися різночитання, пов’язані з цим питанням. На даному етапі виникла певна плутанина, коли одні консульства беруть документи про громадянство, а інші відмовляються. Точних роз’яснень поки немає. Вихід один – пробувати. Може і вийде.

Саша
Саша
11 месяцев назад

Чи можу я претендувати на карту поляка,якщо у мене прабаба і прадід, а також і бабуся жили в Польщі, але були виселені на Україну. По документах національність — українці.

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Саша

Саша без документів, що вказують на національність поляк, не можете. Але якщо знайдете хоч один документ, що підтверджує їх польську національність, зможете претендувати, навіть якщо в ста інших буде написана інша національність.

Роман
Роман
11 месяцев назад

Доброго дня.Мого батька усиновили,зробили нове свідоцтво про народження (батька іншого вписали), де написано, що він за національністю поляк. Якщо я принесу це свідоцтво консула, не виникнуть питання (свидетесьство видано через 7 років після її народження і його прийомний батько не рідна мені кров?

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Роман

Роман шанс є. Потрібен офіційний документ, в якому написано національність «поляк» — він у Вас є. Потрібно щоб це був дід – у свідоцтві написано, що він Ваш дід. Прикладіть своє свідоцтво або інший документ, що доводить зв’язок з мамою, і можете подавати. ДНК-експертизу ніхто проводити не буде.

Рая
Рая
11 месяцев назад

Добрий день.Можна отримати карту поляка щодо участі в полонийной організації у світлі останньої зміни закону про карту поляка ?

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Рая

Рая інформація про такі організації в даний час присутня на сайті Ради Міністрів РП.

Вика
Вика
11 месяцев назад

Добрий день.У мене прадід народився 1915 році у Львові,тоді була Польща.Він служив в армії і воював,був нагороджений і записаний в свідоцтві поляк.його дочка моя бабуся записана у свідоцтві полька.чи можу я отримати карту поляка?

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Вика

Вика якщо у Вас є документ бабусі, в якому написано, що вона полька, вибудовуйте документальну ланцюжок до себе і можете претендувати на карту.

Юля
Юля
11 месяцев назад

Добрий день.Дайте будь ласка посилання на фірми, що займаються пошуком польських коренів.

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Юля

Юля ми не рекомендуємо організації, які не перевіряли особисто.

Олег
Олег
11 месяцев назад

Добрий день.Дитині 18.5 років, є дитяча карта поляка. Хочемо отримати дорослу. Які документи потрібно надати в консульство ?

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Олег

Олег як на продовження карти. Знадобляться паспорта та сама карта.

Оля
Оля
11 месяцев назад

Добрий день.Моя повноліття дочку , має карту поляка , чи можу я , як мати , претендувати на КП, не маючи польських коренів?

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Оля

Немає таких підстав не існує.

Лена
Лена
11 месяцев назад

Добрий день. Я працюю в Гданську не більше трьох років і мені фірма може дати довідку , що я приніс якийсь внесок у польську культуру (не менш трьох років). на підставі такої довідки чи можу отримати кп ?

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Лена

Лена так, тільки якщо Ваша фірма знаходиться в списку відповідних організацій, встановленому профільним міністерством.

Вера
Вера
11 месяцев назад

Я можу претендувати на отримання Карти Поляка, якщо виросла й виховувалася в родині Поляка з моменту народження? Є документи про оформлення опікунства наді мною вони оформлені на дружину Поляка, мою рідну тітку, яка за національністю Російська.

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Вера

Вера для цього потрібні документи, однозначно вказують, що Ваші мати, батько, бабуся чи дідусь, або двоє прабабусь-прадідів були поляками.

Валя
Валя
11 месяцев назад

Я працюю в Польщі,чи можу претендувати на отримання карти поляка ?

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Валя

Валя якщо інших підстав ні, не можете.

Таня
Таня
11 месяцев назад

У мене лише одна прабабуся є полькою, є сенс намагатися отримати карту поляка за родинним зв’язкам?

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Таня

Таня немає «пра-» родичів потрібно як мінімум двоє.

Тимур
Тимур
11 месяцев назад

Добрий день.Прабабуся болгарка, прадідусь поляк. У свідоцтві дідусь болгарин, а бабуся українка. Прізвище у них польська. Чи можу якимось способом претендувати на карту поляка?

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Тимур

Тимур потрібні документи з точним зазначенням польської національності. До того ж прадідусів / прабабусь потрібно двоє.

Иван
Иван
11 месяцев назад

У внучки прадід поляк і є докумен підтверджує це. Цього достатньо для отримання карти поляка?

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Иван

Иван документ – добре, але прабатьків (прадідів, прабабок) потрібно мінімум двоє.

Соня
Соня
11 месяцев назад

Добрий день.Я отримала Карту Поляка за свідченням народження діда-поляка. Тепер мій син , повнолітній, хоче отримати КП. Може він отримати на підставі моєї КП.

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Соня

Соня немає отримати свою картку за карткою батьків / батьків можуть тільки неповнолітні.

Дима
Дима
11 месяцев назад

Добрий день.Якщо у мого двоюрідного прадіда і його дружини польська національність. Підходять вони мені прадід/прабаба?

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Дима

Немає в якості прадідів і прабабок можуть виступати тільки власне прадіди та прабабусі. Ніяких відхилень і умовностей не допускається.

Даша
Даша
11 месяцев назад

Я коли здавала на карту написала серію одного закордонного, а у мене два загран паспорта Це страшно?

Юля Визовый специалист
Автор
11 месяцев назад
Ответ для  Даша

Даша немає. якщо подавали номер чинного документа, і саме до нього буде прив’язана карта, проблем бути не повинно.