Візовий центр Польщі Київ

2.2/5 - (713 голосов)
Візовий центр Польщі Київ

Звертаємо вашу увагу, що в Генеральному консульстві Республіки Польща у Львові можна отримати паспорти з ППВА таких консульських округів:

— Вінницький (ППВА у м. Вінниця, Хмельницький, Житомир та Чернівці)

— Київський (ППВА у м. Київ та Кропивницький)

— Луцький (ППВА у м. Луцьк, Рівне та Тернопіль)

— Львівський (ППВА у м. Львів, Івано-Франківськ та Ужгород)

— Одеський (ППВА у м. Одеса)

— Харківський (ППВА у м. Харків, Дніпро та Запоріжжя)

Документи з ППВА у м. Херсон надалі зберігаються у приміщенні ППВА. Щойно з’явиться можливість безпечної передачі документів з ППВА до Генерального консульства Республіки Польща у Львові.

Перевірити наявність вашого паспорту серед переказаних до Генерального консульства Республіки Польща у Львові можна за телефоном: +380322957990 або електронною поштою: wiza.lwow@msz.gov.pl

Паспорт можна отримати особисто, через члена сім’ї або нотаріально уповноважену особу.

Зверніть, будь ласка, увагу, що ППВА у м. Львові працює з 09.00 до 13.00 з понеділка по п’ятницю.

 

Візовий центр Польщі Київ адреса : Площа Спортивна 1а, ТЦ Гуллівер, 8 поверх, вхід з боку панорамних ліфтів.

e-mail : info_kiev@polandvisa-ukraine.com

Подача та отримання паспортів: 8:30 — 16:30 (понеділок-п’ятниця)

Вам потрібна допомога 🆘 з правильним заповненням документів 💯 для візи ❓ Допоможемо оформити всі необхідні документи 📂 для візи за 1 день 🕘 просто залиште заявку і ми з вами зв’яжемося 📞. Замовляти онлайн дешевше 🔥 ніж на місці в візовому центрі 👍.

Наших клієнтів консультуємо на всіх етапах отримання візи, допомагаємо перевіряти готовність візи, надаємо повну візову підтримку.

Визовый центр Польши Киев

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

  Прийом документів на національну візу можливий тільки при наявності попереднього запису на підставі оплаченої послуги ППВА. Подача документів на візу Шенген, отримання паспорта і консультацій — без попереднього запису.

  ППВА в Києві приймає документи від заявників, які офіційно прописані в наступних областях: Київська, Черкаська, Чернігівська та Кіровоградська.

  Контакти візового центру з питань подачі документів.
  044 390 78 26
  032 298 44 10
  032 236 26 05
  050 419 30 10
  067 343 04 80
  093 170 38 51

  Процедура подачи документов в визовый центр ПольшиПроцедура подачи документов в визовый центр Польши

  Візовий центр Польщі в Києві як проїхати:

  Візовий центр Польщі Київ

  На даний момент оформляти анкету на візу потрібно заздалегідь, у візовому центрі цього зробити не можна через ситуацію з карантином. Замовте правильно заповнену анкету онлайн прямо зараз, просто залиште заявку тут

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Номер телефону (обов'язково)


   Подача документів у візовий центр Польщі відбувається тільки за попередньою реєстрацією. Реєстрація в візовий центр Польщі Київ проходить шляхом оплати візового збору через Кредо банк, Приват або Ідея банк, детальніше тут. Подати документи до візового центру Польщі можна не тільки особисто, а й Новою поштою. Черга у візовий центр Польщі Київ на даний момент не велика, в порівнянні з іншими областями, оскільки черга завжди змінюється — запитайте в коментарях під статтею і вам нададуть відповідь яка черга на даний момент.

   Термінова реєстрація в візовий центр Польщі Київ наразі скасована, подача документів здійснюється в загальному порядку.

   Бажаєте заощадити на оформленні страхового полісу? Оформити страховку заздалегідь буде дешевше і швидше,  аніж хвилюватися і шукати страховку та переплачувати в день подачі. Залиште заявку на оформлення страховки прямо зараз..

    Ваше ім'я (обов'язково)

    Ваш телефон (обов'язково)


    Подати заявку в візовий центр Польщі можна після того як всі документи будуть зібрані. У нас можна оформити всі необхідні документи для візового центру, ціну можете дізнатися в нижче за посиланнями. Документи для подачі у візовий центр Польщі оформляються швидко, по вашому запрошенню 15 — 20 хвилин.

    Візовий центр Польщі Київ приймає документи тільки при наявності прописки. Без прописки документи не приймаються. Ми можемо відповісти на всі питання. Візовий центр Польщі офіційний сайт дає тільки загальну інформацію, ми ж можемо розібрати кожен випадок окремо. Офіційний візовий центр Польщі перебуває в ТРЦ Гулівер.

    Додаткові послуги:

    Послуги візового центру Польщі ціна.

    Правильне заповнення візової анкети.

    Візовий центр Польщі Київ

    Дізнатись ціну на анкету

    Медична страховка для візи в Польщу яка відповідає вимогам консульства, купуйте лише у нас, не варто ризикувати!Візовий центр Польщі Київ

    Дізнатись ціну на страховку

    Повний пакет документів на візу.

    Візовий центр Польщі Київ

    Дізнатись ціну на візу

    Що б дізнатися на коли призначають подачу в візовому центрі (яка черга на візу 📅) перейдіть за цим посиланням, 📌 ми щотижня оновлюємо дати.

    Вартість оформлення документів на візу, запрошення, медичної страховки і заповнення візової анкети можна дізнатися за посиланнями вище. За контактними номерами, які також вказані вище, можна проконсультуватися щодо подачі документів, уточнити статус документів після подачі і дізнатися перелік необхідних документів для робочої візи.
    Процедура подачи документов в визовый центр ПольшиПроцедура подачи документов в визовый центр Польши

    Візовий центр Польщі Київ — з цією статтею так само цікавляться:

    Як перевірити готовність візи Як зарееструватись на подачу документі в візовий центр Перелік документів для робочої візи 
    Як перевірити готовність візи Як зарееструватись на подачу документі в візовий центр Перелік документів для робочої візи 
    Питання та відповіді. (FAQ часто задаваємі питання)

    ⏩ Який графік та режим роботи візового центру в Київі?

    ✅ Прийом документів проводитися тільки за попереднім записом. Графік роботи у будні дні з 8.30 - 16.30, субота, неділя вихідний. Для того що б отримати консультацію або забрати візу попередній запис не потрібен, жива черга.

    ⏩ Як подзвонити в візовий центр Польщі?

    ✅ Колл центр один на всю Україну, для всіх міст номери однакові:
    044 390 78 26
    032 298 44 10
    032 236 26 05
    050 419 30 10
    067 343 04 80
    093 170 38 51
    Часто буває що номери зайняті, потрібно додзвонюватися, набирати кілька разів.

    ⏩ Скільки часу розглядаються документи на візу в Польщу в Київі?

    ✅ Після подачі документів строк розгляду документів складе 7-10 робочих днів, не враховуючи день подання та вихідні. Так само. в деяких випадках консул може розглядати документи до 30 днів, якщо потрібно щось детальніше перевірити.

    ⏩ Як дізнатися чи готова віза в Польщу в Київі?

    ✅ Інструкцію як перевірити готовність візи в Польщу ми написали тут.Або ви можете зателефонувати в візовий центр чи консульство і уточнити чи готова Ваша віза. Але якщо з дня подачі документів не минуло 10 робочих днів прохання не телефонувати, документи ще не будуть готові!

    ⏩ Які документи потрібно подавати на візу?

    ✅ Для оформлення робочої візи потрібно:
    Запрошення від роботодавця (оригінал з мокрими печатками і копія)
    Медична страховка для візи (оригінал і копія)
    Чек про оплату візового збору (тільки оригінал)
    Заповнена візова анкета (тільки оригінал)
    Закордонний Паспорт (оригінал і копія)
    Паспорт України (оригінал і копія)
    Індентіфікаційний код (оригінал та копія)

    ⏩ Потрібно здавати 2 закордонного паспорта?

    ✅ Так, за правилами консульства ви зобов'язані здати всі дійсні закордонні паспорти, якщо якийсь з них не буде зданий, консульство візу не відкриє.

    ⏩ Чи можна оплатити візовий збір з Польщі?

    ✅ Ні, цього зробити не можна, оплата відбувається тільки на території України.

    ⏩ Як довго паспорт може зберігатися у візовому центрі?

    ✅ Паспорт вас буде чекати 30 днів, на 31 день паспорт буде переданий у консульство, а консульство відправить в міграційну службу.

    ⏩ Чи можна подати документи не в призначений час?

    ✅ Ні, якщо Вам призначили прийом документів, наприклад, на 12.00, пізніше 12.00 документи у вас не візьмуть, потрібно буде реєструватися заново. Можна здати документи за 30 хвилин до призначеного часу або рівно в призначений час.

    ⏩ Якщо у мене є карта побуту можу я отримати візу?

    ✅ Ні, з діючою картою побуту документи не приймаються, у вас приймуть документи тільки після того, як картка буде анульована або закінчитися термін її дії.

    ⏩ Чи можна подати на візу в Польщу без моєї присутності?

    ✅ Ні, для одержання робочої візи до Польщі присутність кожної людини необхідна, тільки особисто можна здати документи.

    ⏩ Можна подати на візу копію (запрошення, паспорта, інн коду)?

    ✅ Ні, для подачі документів на візу у Вас повинен бути оригінал запрошення, оригінал паспортів (закордонний і України) та оригінал индентификационного коду, без оригіналів документи не приймуть.

    ⏩ Потрібна мед страховка при подачі на візу?

    ✅ Так, медична страховка потрібна обов'язкова для подачі на візу в Польщу, консульство узгодило лише певний список страхових компаній, подивитися їх можете тут. Навіть якщо Вас у Польщі роботодавець страхує, ця страховка не підійде для отримання візи.

    ⏩ Де подати на візу в Польщу?

    ✅ Подати на візу можете в візовому центрі або в консульстві Польщі. Подача документів на робочу візу проходить за попередньою реєстрацією, без запису документи не приймуть.
    Якщо термін візи закінчився в грудні, коли можна подавати документи на відкриття наступної візи

    • Якщо була піврічна віза, яка відкрита на підставі освядчення — це піврічне запрошення, тоді потрібно чекати пів року коридор, але якщо була віза на рік або на 9 месяців, тоді можете відкривати візу на любий термін

    Мені тільки що телефонували з візового з приводу дати подачі документів. Обірвався зв’язок і я не знаю коли мені призначили подачу. На який саме число і час

    • Ще зателефонують — чекайте дзвінка, або самостійно відстежуйте свою дату на сайті

    Підійде на візу в Польщу «Umowa o pracę» не оригінал, а скан?

    • На візу Umowa o pracę НЕ підійде взагалі ніяка, вам потрібно запрошення а не договір

    Що таке ппва?

    • ППВА це пункт прийому візових анкет.

    Якщо проплатили і назначили.день і час але я з Полтавської обл. Проживаю без реєстрації в Черкассах що робити?

    • Без прописки не приймуть документи, потрібно десь прописатися

    Мені потрібні реквізити візового центру щоб заплатить візовий збір

    • Реквизитів немає, ви просто приходите в Кредо банк, Приват або Ідея банк із закордоним паспортом і сплачуєте візовий збір

    Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

    Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення.

    Новинний блог, корисні статті

    Перейти в блог візової підтримки

    Корисні посилання:

    Как проверить дату подачи документов на визу Визовый калькулятор Пропустил звонок из визового центра
    Які страховки підходять на візу? Візовий калькулятор Що робити якщо пропустив дзвінок з візового центру
    Подписаться
    Уведомление о
    guest
    1.6K комментариев
    Inline Feedbacks
    Подивитися всі коментарі
    Алёна
    Алёна
    2 місяців назад

    Добрий день.Подали на візу 18/02,чи є можливість забрати паспорта
    в даний ситуації, навіть без візи?

    тетяна
    тетяна
    3 місяців назад

    Доброго дня! Підскажіть будь ласка, якщо я прописана в м. Житомирі, але проживаю в м. Києві у рідного дядька (маємо одне прізвище). Чи маю я право подати документи на відкриття національної візи до консульського відділу м. Києва? Якщо так, то які потрібно мати документи? Дякую. 

    Ирина
    Ирина
    3 місяців назад

    Добрий день. Підскажіть будь ласка якщо є білет на самальот а документи ще так і не прийшли. Я можу приїхать в візовий центр показати білет і щоб прискорили віддачу документів???

    Юля
    Юля
    3 місяців назад

    Доброго дня. Проплатили візовий збір 10.02.2022. на подачу в Києві. Двінок має бути на протязі кількох днів? Але так і немає

    Олександр
    Олександр
    3 місяців назад

    Візовий центр
    Всім привіт, чи можу я подати документи до візового у Києві, за умови що моя прописка у Дніпрі) ?

    Ist
    Ist
    Відповідь для  Олександр
    3 місяців назад

    Можете. Відразу уточнюйте у ВЦ, бо вам тут дадуть відповідь.

    Олександра
    Олександра
    Відповідь для  Олександр
    3 місяців назад

    Ні

    Олександр
    Олександр
    Відповідь для  Олександра
    3 місяців назад

    Може все-таки спробувати?

    Олександра
    Олександра
    Відповідь для  Олександр
    3 місяців назад

    Ну якщо у вас зайвий час і гроші, то, звичайно, можете спробувати

    Vitalik
    Vitalik
    Відповідь для  Олександр
    3 місяців назад

    Пробуй

    Місцевий
    Місцевий
    Відповідь для  Олександр
    3 місяців назад

    Читайте на офіційному сайті з якою передплатою у яких містах можна подати.

    Андрій
    Андрій
    3 місяців назад

    Кордон та запрошення
    Всім привіт, підкажіть, чи можу я перетнути кордон по запрошенню без візи по біометрії?

    Vitalik
    Vitalik
    Відповідь для  Андрій
    3 місяців назад

    так

    zoyc
    zoyc
    Відповідь для  Андрій
    3 місяців назад

    Страховку не забудь

    Ist
    Ist
    Відповідь для  Андрій
    3 місяців назад

    Можете

    Serhii
    Serhii
    Відповідь для  Андрій
    3 місяців назад

    Здорова! Можеш!

    Андрій
    Андрій
    Відповідь для  Serhii
    3 місяців назад

    спасибі вам

    Наталя
    Наталя
    3 місяців назад

    Подання документів на візу
    Хто подавався на візу до Запоріжжя, як довго чекали на документи з візою?

    Володимир
    Володимир
    Відповідь для  Наталя
    3 місяців назад

    5 січня у Запоріжжі подав у візовий, ще не отримав

    Наталя
    Наталя
    Відповідь для  Наталя
    3 місяців назад

    У візовому сказали чекати 10-12 роб. днів, але як у реальному часі хтось через скільки часу отримав?

    daria
    daria
    Відповідь для  Наталя
    3 місяців назад

    через скільки вам після оплати призначили дату подання?

    Наталя
    Наталя
    Відповідь для  daria
    3 місяців назад

    Чекали 11 днів

    Степанія
    Степанія
    5 місяців назад

    Доброго дня допоможіть розібратися,в цьому місяці хотіла би поїхати по біометричному до Італії,на місяць і назад до України чи повпливає це на робочу візу яка має прийти в березні або квітні?

    Dmitriy
    Dmitriy
    6 місяців назад

    Біометрія!
    Доброго дня, чи пускають у Польщу Біометрією без робочого запрошення з 8.11.21., після того як у Євросоюзі внесли Україну до червоного списку? На сайті варти граничного оновлення немає, цікавить факт, чи може хтось перетинав кордон з 8.11. спасибі

    Ірина
    Ірина
    Відповідь для  Dmitriy
    6 місяців назад

    100% поки що нічого не змінилося, до мене сьогодні приїхала подружка із сертифікатом вакцинації, каже проблем немає.

    Dmitriy
    Dmitriy
    Відповідь для  Ірина
    6 місяців назад

    спасибі

    Анатолій
    Анатолій
    Відповідь для  Dmitriy
    6 місяців назад

    За наявності ковидного паспорта як туриста упустять готуйте гроші. Без нього пропустять ще з обсервацією.

    Percival
    Percival
    Відповідь для  Dmitriy
    6 місяців назад

    Я вас не розумію, один пише, ні інший пише, що можна, кому вірити…

    Ірина
    Ірина
    Відповідь для  Percival
    6 місяців назад

    Можна, просто люди не мають перевіреної інформації та блукають що не можна

    Сергій
    Сергій
    Відповідь для  Dmitriy
    6 місяців назад

    Швидше таки та чим таки ні

    Roma
    Roma
    Відповідь для  Dmitriy
    6 місяців назад

    можуть повернути

    Ірина
    Ірина
    Відповідь для  Roma
    6 місяців назад

    Може, у нього інші проблеми, а він блукає людей.

    Ist
    Ist
    Відповідь для  Dmitriy
    6 місяців назад

    Не факт

    Anna
    Anna
    Відповідь для  Ist
    6 місяців назад

    А чому б і ні?
    Я читала, що доки Польща не змінювала правила в’їзду, я цікавлюся
    , тому що чекаю на друзів з України

    Ist
    Ist
    Відповідь для  Anna
    6 місяців назад

    Я ж написав: «Не факт» … Так що
    чекаю на знайомих

    Anna
    Anna
    Відповідь для  Ist
    6 місяців назад

    Ось як

    Микола
    Микола
    Відповідь для  Dmitriy
    6 місяців назад

    видно тому, що ні

    Viktor General29
    Viktor General29
    Відповідь для  Dmitriy
    6 місяців назад

    Ні

    Олександр
    Олександр
    6 місяців назад

    Перетин кордону
    Добрий день. Я знаходжусь у Польщі за візою, дружина хоче приїхати на тиждень. Що для цього потрібно з документів, щоби перетнути кордон. спасибі

    Vitalik
    Vitalik
    Відповідь для  Олександр
    6 місяців назад

    Біо паспорт, страховка, дозвіл на роботу, вакцина або місце карантину

    Олександр
    Олександр
    Відповідь для  Vitalik
    6 місяців назад

    Вона не їде працювати, а їде на пару днів

    Vitalik
    Vitalik
    Відповідь для  Олександр
    6 місяців назад

    Туризм зараз не вмирає.

    Робота
    Робота
    Відповідь для  Олександр
    6 місяців назад

    Добрий день. На сьогоднішній день є можливість перетнути кордон за режимом «без віз». З собою потрібно мати паспорт, страховий поліс, сертифікат про вакцинацію або адресу, де ваша дружина проживатиме на час карантину. А також потрібні кошти.

    Олександр
    Олександр
    Відповідь для  Робота
    6 місяців назад

    А запрошення ніякого не потрібно

    Михайло
    Михайло
    Відповідь для  Олександр
    6 місяців назад

    «Запрошення» не обов’язково, для дружини достатньо мати дні по безвізу, страховку, плр або щеплення, броню в готелі та гроші готівкою бажано мінімум 500 злотих і нехай каже що на 2-3 дні їде!

    Світлана
    Світлана
    Відповідь для  Михайло
    6 місяців назад

    Чи можна уточнення? З плр пропускають? І що мають на увазі, коли йде на 2-3 дні? Інакше ставляться?

    Михайло
    Михайло
    Відповідь для  Світлана
    6 місяців назад

    Зараз по плр не знаю, на 2-3 дні потрібно показати 500-600 злотих готівкою, якщо скажете що на тиждень сума збільшується в рази! Там є певна мінімальна кількість грошей на день, точно не пам’ятаю скільки, це якщо їхати як турист)

    qq
    qq
    6 місяців назад

    Вакцинація
    Чи можна у Польщі робити щеплення без попереднього запису?

    Vitalik
    Vitalik
    Відповідь для  qq
    6 місяців назад

    Можна, можливо. Йдете в місце вакцинації та домовляєтесь

    Natulios
    Natulios
    Відповідь для  Vitalik
    6 місяців назад

    Чи потрібні якісь документи для цього?

    Vitalik
    Vitalik
    Відповідь для  Natulios
    6 місяців назад

    Песіль. Але й без нього можна домовитись. Телефонуйте 989

    Natulios
    Natulios
    Відповідь для  Vitalik
    6 місяців назад

    Песелі немає.
    спасибі за відповідь

    Vitalik
    Vitalik
    Відповідь для  Natulios
    6 місяців назад

    хай щастить

    Михайло
    Михайло
    Відповідь для  qq
    6 місяців назад

    Робив влітку, то можна було і без запису, хоча я реєструвався онлайн)

    Kostya
    Kostya
    Відповідь для  qq
    6 місяців назад

    Цього тижня робив знайомий, щось записувався

    Юрій
    Юрій
    Відповідь для  Kostya
    6 місяців назад

    Які документи необхідні?

    Вася
    Вася
    Відповідь для  qq
    6 місяців назад

    Якщо у місті є мобільний пункт

    Антон
    Антон
    6 місяців назад

    Здравствуйте, подскажите пожалуйста что если у меня прописка в Черкасской области, то в какой визовый центр мне подавать документы для визы в Польшу, и можно ли на данный момент оформить визу без моего присутствия? Так как у меня сейчас в связи с работой ограничено время в поездках по Украине!!!

    Люда
    Люда
    6 місяців назад

    Доброго дня, якщо термін дії мого паспорта закінчується у вересні 2022 року, чи варто мені в січні подаватися на річну візу, відкриють її чи ні?

    Христина
    Христина
    Відповідь для  Константин - визовый специалист
    3 місяців назад

    Доброго дня таке питання щоб подати на візу у Києві потрібно мати якусь київську прописку ми з Чернівців подавати на візу маємо 28 лютого дуже буду вдячна якщо відпишети дуже треба

    Ольга
    Ольга
    6 місяців назад

    Як подати апеляцію,якщо в навчальній візі було відмовлено? Куди її подавати? Який пакет документів необхідний для цього?

    Bass
    Bass
    Відповідь для  Ольга
    6 місяців назад
    Ніна
    Ніна
    7 місяців назад

    Підскажіть будь ласка, коли потрібно реєструватися , щоб отримати паспорт з віз.центра??Після того як прийде смс повідомлення???

    Bass
    Bass
    Відповідь для  Ніна
    6 місяців назад

    Так, після

    Наталія
    Наталія
    7 місяців назад

    Які документи потрібно громадянину Азербайджану, який має вид на місце проживання в Україні, щоб подати на візу в Польщу?

    YARKII
    YARKII
    7 місяців назад

    звільнення
    Привіт, працюю на заводі, отримав карту, потрібно їхати додому за необхідності, якщо я звільнюся, карта побиту анулюється? Або якщо я приїду знову на цю роботу, то вона буде активна? Або доведеться відкривати візу, воєводу, приїжджати і заново подаватися на карту побиту?

    Артем
    Артем
    Відповідь для  YARKII
    7 місяців назад

    тількиДовго писати, в інеті вся інфа з приводу зміни роботи по карті. Можу сказати тільки одне, все залежить від воевуди, він дав карту, він може і забрати або просто поміняти інфу. Тупо лотерея в настрій. У одних анулюють, іншим змінюють картку.

    Іванна
    Іванна
    Відповідь для  YARKII
    7 місяців назад

    Якщо роботу не міняєте то ніхто вам нічого не анулює. І навіть якщо змінили роботу по приїзду то зможете ще легально працювати 180 днів освячений, але потім якщо не переподалась від нового роботодавця то повинні виїхати і робити візу чекати коридор як після піврічної візи, але якщо це буде воевуда або сезонна то без коридору.

    Ганна
    Ганна
    Відповідь для  YARKII
    7 місяців назад

    Якщо повернетеся туди-ж, не звільняйтеся, а оформите відпустку за свій рахунок. Роботодавець не платитиме податки, але ви як би числитеся
    Якщо звільняєтеся, але не інформуєте воєводу протягом 14 днів, тоді можуть бути проблеми з подальшою картою

    Viktor General29
    Viktor General29
    Відповідь для  YARKII
    7 місяців назад

    Таке потрібно визнавати ще перед картою. Чи потрібна вона вам чи ні

    Ivan
    Ivan
    7 місяців назад

    Скільки я ще можу легально пробути в Польщі ??
    Піврічна віза до 14 жовтня. Потім адже піде продовження візи за рахунок карантину +30 днів ??? А якщо ще біометрії додати? Нарахував, що часу у мене до 14 лютого чи це не так ??

    Артем
    Артем
    Відповідь для  Ivan
    7 місяців назад

    Ви вказали термін [віза + 30 днів], але в дійсності [віза + кінець карантину (невизначений термін) + 30 днів]. PS безвіз не рахується поки ви на групі продовженого дня.

    Ivan
    Ivan
    Відповідь для  Артем
    7 місяців назад

    Дякую за нормальне пояснення

    Стасон
    Стасон
    Відповідь для  Ivan
    7 місяців назад

    Не переживай, сиди спокійно, карантин це як тимчасову дію. Ніщо так не постійно як тимчасове.

    Валерія
    Валерія
    Відповідь для  Ivan
    7 місяців назад

    Звідки ви знаєте і ми всі, коли закінчиться карантин?) Це може тривати ще довго .. та й умови продовження можуть змінюватися .. поки перебувайте собі спокійно і стежте за новинами)

    Анатолій
    Анатолій
    Відповідь для  Валерія
    7 місяців назад

    Ist
    Ist
    Відповідь для  Ivan
    7 місяців назад

    До кінця пандемії +30 днів буде ще

    Vitalik
    Vitalik
    Відповідь для  Ivan
    7 місяців назад

    Хз скільки карантин ще буде …

    Оля
    Оля
    7 місяців назад

    З якої роботи розпочати новачку? Знаю польську мову
    Хочу спробувати працювати в Польщі. Потребую поради щодо першого місця праці. Вмію писати і читати польською, трохи говорю.

    Ist
    Ist
    Відповідь для  Оля
    7 місяців назад

    За своєю професією з перспективою вивчення мови

    Стасон
    Стасон
    Відповідь для  Оля
    7 місяців назад

    Вміти читати і писати і «трохи» говорити ??? Це як таке можливо?

    Ганна
    Ганна
    Відповідь для  Стасон
    7 місяців назад

    Якщо з учителем займатися, то так буває. Практика читання і граматика розвиваються, а ось з розмовою існує певний бар’єр

    Оля
    Оля
    Відповідь для  Ганна
    7 місяців назад

    Саме так )

    Unlx
    Unlx
    Відповідь для  Оля
    7 місяців назад

    Почніть з роботи з будь-агентством. Це зніме масу проблем. А як поробите 3 місяці то можете шукати роботу безпосередньо

    Ковідло
    Ковідло
    Відповідь для  Оля
    7 місяців назад

    балакати і розуміти на проф. рівні.

    Іванна
    Іванна
    Відповідь для  Оля
    7 місяців назад

    Якщо зараз на осінь / зима то спробуйте завод там години є точно. Можна і печиво, цукерки, чіпси (упаковка готової продукції). Те фізично легше робота. Спробуйте через агентство то забере у вас велика кількість проблем з якими стикаєтеся вперше. Тому що можете зв’язатися, хоча б з координатором або лідером а агентства, а якщо на пряму то краще через знайомих щоб було легше адаптуватися. Потім згодом через пару місяців підшукайте кращу вакансію на пряму.

    Артем
    Артем
    Відповідь для  Оля
    7 місяців назад

    Потрібно спробувати як пекло так і рай. І тільки потім можна хоч якось плавати в цих помиях і орієнтуватися, що для себе краще.

    Ганна
    Ганна
    Відповідь для  Оля
    7 місяців назад

    Я б радила скласти резюме і відправити вашої спеціальності. Гляньте оголошення на олх.пл або праца.пл.
    Звичайно, через агентство в якійсь мірі простіше, тому що вам все організовують, але і робота не завжди підходить.

    Йоахім
    Йоахім
    Відповідь для  Оля
    7 місяців назад

    Знання польської мови це дуже добре, але на більшу частину тих вакансій пропонує польський ринок праці для іноземців особливо жінок, можна їхати без знання мови і нормального себе почувати, часу щоб з кимось поговорити у вас просто не буде, та й на виробництві зазвичай НЕ тихо. Але не все так погано, можна знайти і нормальну роботу, де у вас буде можливість поспілкуватися з поляками, не вірте тим хто говорить той факт на заробітках в Польщі треба запердаляти не піднімаючи голови. Ваша професія теж не зіграє ролі, ваш диплом тут нікому не потрібен. Зв’язуватися з прям улюбленої агентством я не раджу, можуть кинути, і навіть через рік знайти роботу на прама не так просто, так що теж не вірте в те, що тут пишуть деякі персонажі. Мої поради. НЕ зв’язуйтеся з агентствами посередниками в Україні, зазвичай люди які там сидять не зовсім сумлінно виконують свою роботу, їх робота знайти вас в Україні і передати агентства в Польщі і отримання за вас гроші, а як там буде вам їм все одно. Відразу шукайте агентство в Польщі з міжнародним авторитетом наприклад. Adecco Manpower Otto work force Randstad G group і т далі. По можливості вибирайте умова праці, там ви захищені трудовим кодексом. Вибирайте роботу у великому місті, де багато роботи, там зазвичай присутня здорова конкуренція за трудові кадри, і життя там краще, є куди вийти. Яка повинна бути робота мало що скажу, це ваші особисті переваги. дивіться що б на вакансію на яку ви хочете їхати не було постійного набору, це означає що… Детальніше »

    Ist
    Ist
    Відповідь для  Йоахім
    7 місяців назад

    Будь-яка агенція може кинути, скрізь працюють люди. Щоб конкурувати з такими ж як ти в більшому місті мало «трохи» говорити, читати і писати.

    Оля
    Оля
    Відповідь для  Ist
    7 місяців назад

    Спасибі!

    Віка
    Віка
    8 місяців назад

    Які зараз черги?

    1.6K
    0
    Залиште будь ласка коментарx