Домой / Виза / З 2018 року зміна в Польському законодавстві

З 2018 року зміна в Польському законодавстві

З 2018 року зміна в Польському законодавстві. З січня 2018г. Для роботи Українців в Польщі. Нова віза сезонні роботи, робота по безвизу і види запрошень.
Ці зміни в працевлаштуванні Українців в Польщу будуть цікаві для усіх сторін.

Нова віза в Польщу

Нова віза в Польщу — сезонні роботи що там цікавого, в перших список сезонних робіт визначений Польським законодательствам — Це сільське господарство, садівництво і туризм. Причому кожне з напрям в широкому значенні цього слова, туризм приміром це не лише походи з наметами але і ресторанний, готельний бізнес і усі супутні бізнеси в широкому спекторе, усе це стосується і сільського господарства і садівництва.

Спеціально під сезонні роботи в Польщі вводиться нова форма візи — Робоча віза D тільки з формою 5a, дозвіл (запрошення) на сезонні роботи видається на 9 місяців в течії трьох років.

Як це усе відбуватиметься?

Працедавець в Польщі повинен буде написати заява на старосту про те що йому потрібні сезонні робітники і отримати дозвіл від старости на запрошення іноземного співробітника. Це буде платно для працедавця, вартість звернення і видачі 30 злотих, причому староста може відмовити працедавцеві, це передбачено законодавчо, якщо приміром староста порахує що цьому працедавцеві не потрібний такий працівник або вид діяльності не відповідає на думку старости той дозвіл можуть і не видати, більше того запрошення староста може відмінити в процесі оформлення сезонної візи з Польщу, якщо він або його апарат виявить які або порушення. Зміна в Польському законодавстві

Так само з 01.01.2018 працедавець тепер не може автоматично віднімати плату за житло із зарплати, тепер це заборонено, це питання працедавець особисто обговорюватиме з працівником.

Що буде з піврічними запрошеннями?

З наступного року освядчения (оswiadczenie) дозвіл на роботу на підлогу року (180 днів) залишаються, не дивлячись на те що увесь рік ходили чутки що їх відмінять тим не мение вони залишаються, але і тут так само є присутніми зміни, із за того що минулого року державним органом Польщі було видано 1500 000 освядчений, а податки платили всього 227 000 чоловік, тобто мільйон куди те подівся усе це є посилився і береться під контроль.

З нового 2018 року буде зв’язка між трьома польськими структурами — це державна служба страхування, так звана ЗУС, агенция по контролю праці і варти граничними, тобто прикордонниками. Як тільки за запитом працедавця видаватиметься освядчение (оswiadczenie) вмить йтиме сигнал в усі три органи, і усі знатимуть що таке те запрошення видане такій те організацією.

Це означає що на межі з фальшивим запрошенням пройти буде вже неможливо, тому що прикордонники бачитимуть що таке запрошення видавалося і людина їде законно.

По прибуттю до працедавця, працедавець буде зобов’язаний тут же повідомити в агенцию по праці що ця людина прибула до нього і працюватиме, але якщо від фірми не поступатимуть інформація про прибуття людини на місце роботи вмить розходитиметься інформація по усіх органах. Охорона праці яка з нового року отримує великі повноваження по перевірках і штрафуванні може у будь-який час заявиться з перевіркою чому запрошення видаються, люди перетинають межу але не платяться зусы, причому штрафи значні від 1000 до 50000 злотих має право інспекція по охороні праці накладати штрафу, так само передається сигнал варта граничний про те що людина перетнув межа але на робота не прийшов і швидше за все де те знаходиться не легально, ось так є посилюється правило з 01.01.2018 р. в Польща.

Робота по безвизу в 2018г.

Залишається так само можливість працювати по біометричному паспорту для громадян України, процес не змінився, Ви можете заїхати в Польщу по біометричному паспорту, знайти роботу на місці, отримати освядчение від працедавця і далі спокійно працювати, після витікання 90 днів можна повернутися в Україну і оформити робочу візу на підлогу року або якщо вдалося домовиться з працедавцем подаватися на карту побыта.

Мінімальна заробітна плата в Польщі з 2018 р.

З 1-го січня мінімальна заробітна плата затверджена на рівні 2100 злотих брутто (тобто з урахуванням податків) вона піднялася на 100 злотих в порівнянні з 2017 роком, нетто що у нас прийнято називати на руки 1530 злотих, підняття звичайно не велике але воно у будь-якому разі є, так само якщо Ви працюєте не на трудовому договорі те почасова заробітна плата з 1-го січня складає 13.7 злотий. Так само хочу доповнити що прожитковий мінімум в Польщі вважається не як у нас індивідуально а на сім’ю і він складає 3489 злотих.

Якщо залишилися питання пишіть в коментарях, постараємося на все відповісти.

Смотрите также

Изменения в условиях страхования для визы.

Изменения в условиях страхования для Польской визы. Изменения в условиях страхования были внесены в правила …

803 комментария

 1. Володимир

  А що потрібно укласти з роботодавцем, щоб легально працювати по печатці?

  • Константин - визовый специалист

   Ви же будете працювати у того роботодавця який подал докумети на карту?

 2. володимир

  Ні, поки той робить карту (зазволеніє чекати 3 місяці), хочу в іншого…

  • Константин - визовый специалист

   тоді так не можно, требо по правилам міняти заяву на іншого роботодавця

 3. В мене річна робоча віза була до 20.08.18. По ній я відробив пів року і повернувся на Україну, подавши на карту побиту.По цій ж візі 13.08 вїхав у Польщу і отримав карту. Чи потрібно було мені виїжати з Польщі щоб перетнути кордон по карті побиту, чи можна продовжити працювати по карті без виїзду?

 4. Підкажіть,відкрив візу від воєвуди,запрошення від 27.04.18візу відкрив із 16 10.18…на кордоні не впустили..сказали що запрошення заблоковано.Роботодавець сказав,що не може його чомусь розблокувати.Чи потрібно анульовувати візу?Чи можна зробити просте піврічне запрошення?Чи який варіант ще?

 5. Доброго дня.Підскажіть будь ласка, якщо мені прийшло запрошення і відкрили робочу візу на півроку, але роботодавець каже приїзджати через місяць,то мене пропустять на кордоні.

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, так, якщо роботодавець чекає і не анульує запрошення.

 6. Добрий вечір! Я Маю 3х річне воєвудське запрошення
  1 рік відпрацював по ньому, та віідносини з роботодавцем не склалися…
  По цьому самому запрошенні поновив візу на 1 рік та до того роботодавця не повернувся а пішов на іншу роботу. Попередній роботодавець грозиться що анулює моє запрошення
  які проблеми у мене можуть виникнути при перетині кордону у даній ситуації
  цікавить чи можливий штраф або депортація ? чи в тому випадку при виїзді нічого не буде?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, Вам потрібно щоб новий роботодавець виписав нове запрошення, тоді проблем не буде.

 7. Доброго вечора!
  Я маю 3х річне воєвудське запрошення
  1 рік відпрацював по ньому та відкрив ще на 1 рік візу
  до того роботодавця не повернувся так як він невиплачував всієї зарплати.. і працювати у нього більше не хочу
  по його запрошенні вїхав у Польщу і працюю в іншому місці
  той роботодавець грозиться мені що анулює запрошення …
  які в мене можуть виникнути проблеми при виїзді з Польщі на кордоні? (виїжджати планую в квітні)
  І що можете порадити зробити в даній ситуації

 8. Маю відкриту робочу візу. Попереднє запрошення від агенції напевне анульовано. Я в Україні. Фірма каже, що прийшли нове запрошення на електронну. Чи зможу я в’їхав в Польщу по ксерокопії запрошення?
  І ще: хто є роботодавцем-агенція, яка видала запрошення, чи фірма, де буду працювати.

 9. Валентина

  Підскажіть, будь ласка, скільки часу дійсне воєвудське запрошення? Дякую

 10. Добрий день! Маю робочу візу дійсну до нового року, після нового року потрібен коридор чи можна одразу їхати на роботу? І які взагалі мають бути зміни по робочих візах у 2019 році? Дякую

  • Доброго дня.
   Новий рік не впливає на коридори. Щоб перекрити коридор після візи можна оформити річну воєводську візу чи сезонну.
   Офіційної інформації щодо будь-яких змін в новому році немає.

 11. Добрий день! Маю робочу візу дійсну до нового року, після нового року потрібен коридор чи можна одразу їхати на роботу? І які взагалі мають бути зміни по робочих візах у 2019 році? Дякую

  Ответить Комментарии

 12. Як перевірити чи не анульовано воєвудську візу?

 13. Маю воевудське запрошення на 1.5 року, але не відкривала вже 4 місяць.воно не закінчить свою дію?роботодавець не анульовував

  • Константин - визовый специалист

   Якщо оботодавець не анульував тоді можно відкривати візу по цьому запрошенню.

 14. Доброго дня. Терміни попередньої піврічної візи з 13.11.2017 по 26.04.2018. Перший перетин кордону з 27.11.2017. З 16.02.2018 по 25.04.2018 (на залишок візи) було відкрите запрошення нового зразка і відпрацювала по ньому.
  Зараз планую відкривати нову піврічну візу. Прислали запрошення, видане 15.11.2018 р. але на період з 17.02.2019 р. Пояснюють, що через коридор після попередньої візи та запрошення. Як таке може бути, як попередня віза і запрошення закінчилася 26.04.2018 р.?
  І протягом якого часу можна подавати документи на нову візу у візовий центр, якщо запрошення видано 15.11.2018 р. а робота з 17.02.2019 р.?
  Дякую.

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, якщо Ви не працювали по безвізу то можно вже відкривати візу, можливо у роботодавця просто роботи зараз нема. То я не можу знати чого так видали, питайте у роботодавця який видав таке запрошення.

 15. Дякую за відповідь. По безвізу не працювала, бо паспорт не біометричний. І, будь-ласка, протягом якого часу можна подавати документи на нову візу у візовий центр, якщо запрошення видано 15.11.2018 р. а робота з 17.02.2019 р.? Чи є якийсь термін подачі з дня видання запрошення, чи чи можна подати у грудні 2018 р. чи у січні 2019 р., головне щоб встигнути до 17.02.2019 р.?
  Дякую.

 16. Добрий день, якщо в мене закінчуються 90 днів по біометрії. То повинна чекати коридор 90 днів щоб знову поїхати в Польщу?

  Бо ще маю один паспорт і там діюча шопінг віза .
  Дякую

 17. Добрий вечір! Віза дійсна до 30.13.18 , тобто до 24:00 30.13.18?
  Дякую.

 18. Доброго дня. Будь-ласка, я ще хочу уточнити один ньюанс.
  Запрошення на робочу візу видано 15.11.2018 р. а термін початку роботи з 17.02.2019 р по 31.12.2019 р. з коридорами.
  Протягом якого часу можна подавати документи у візовий центр по цьому запрошенню (адже від дати видачі до дати початку роботи більше 3 місяці). Дякую.

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, можно подавати на візу хоч зараз, а їхати можно буде лише з дати яка вказана в запрошенні.

 19. Доброго дня,порадьте будь ласка.Склалася така ситуація.Я пів року уже відробила у Польщі ,мені фірма прислала воєвудьське запрошення на 3 роки,термін його дії розпочався 28 жовтня,але на даний момент(05.12.2018)я ще візи не відкривала,а планую відкривати десь в середині січня 2019.В мене ось таке питання:Чи ще запрошення не анулюється до того числа?Переживаю просто щоб не пролетіти з документами на кордоні.Дуже вдячна за відповідь

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, запрошення саме по собі не анулюється, аящо роботодавець Вас чекає і не анульував запрошення то все буде добре.

   • а скажіть,будь ласка,як дізнатись ,чи не анульоване запрошення,просто я чула,що запрошення діє три місяці,якщо не активується за той час то воно анульовується..

   • Олександр

    Доброго дня,якщо я працюю не втого працедавця який видав воєвудське запрошення і він її не анульвував,то чи можуть польські служби самі її анулювати?дякую.

    • Константин - визовый специалист

     Доброго дня, запрошення не можуть самостійно анульувати.

    • Татьяна - Визовый специалист

     Доброго дня.
     Анулювати запрошення може лише роботодавець.

 20. Доброго дня ! У мене є відкрита віза з 16 вересня 2018 по 28 березня 2019 року,я відпрацювала по ній 2,5 місяця але не на того роботодавця від кого запрошення, і планую назад у Польшу ,гчи зможу я проїхати по тому самому запрошенню?і ск часу на рік можна працювати на території Польщі ,чи рахується дні на біометріїї?

  • Татьяна Визовый специалист

   Доброго дня.
   Ви можете їхати допрацювати дні по візі із будь-яким дійючим запрошенням на руках. до 28.03.19. Після закінчення візи по біометрії можна похати, АЛЕ лише як турист.

 21. Доброго дня, маю таке питання, перший раз ми з чоловіком їздили по робочій візі в Польшу, другий раз по сезонній, чи потрібно нам чекати коридор, чи робоча і сезонна візи не пресікаються??? Дякую.

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, можете відкривати річну візу поо запрошенню від воєводи, піврічну візу не відкриють якщо Ви за останні пів року працювали по безвізу.

 22. Доброї ночі…маю воєвудську візу …хочу піти з роботи ..роботодавець сказав що анулює запрошення….чи не буде проблем при виїзді на Україну….якщо я ще на місяць поїду до родичів …

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, якщо лише на місяць то проблем не повинно бути на виїзді.

 23. Руслана

  Доброго вечора. Скажіть будь ласка відпрацювала 3 місяці по біометрія, далі 5 місяці в по піврічній робочий візі, вдома 2 місяці чи можу я їхати по біометріі

 24. Татьяна

  Добрий вечір! Маю піврічне запрошення до праці. Але працювати буду від іншої фірми. Хто має анулювати старе запрошення для виготовлення нового. Мені потрібно самій чи новий роботодавець? Дякую.

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, запрошення анульує роботодавець який його виписав

 25. Доброго дня.Хочу запитати,якщо їхати по анульованому запрошенню на іншу нову роботу з України до Польщі, тому що нове ше не готове, які можуть бути проблеми на кордоні?

  • Татьяна Визовый специалист

   Доброго дня. Можуть не пропустити якщо перевірять запрошення.

 26. Добрий день,у мене два паспорти закордонних біо і простий,я поїхав в Польщу на три міс. по біо.довго чекав запрошення,по приїзду мене чекало запрошення на простий паспорт на півроку.чи можу я відкрити візу і на який паспорт.

  • Татьяна Визовый специалист

   Доброго дня. Так, можете, на простий паспорт, так як на нього виписане запрошення.

 27. Дмитрий

  Підскажіть, будь ласка, скільки часу дійсне воєвудське запрошення? Дякую

 28. Доброго дня.Відпрацювала по біометрії 60 днів. Роботодавець дав запрошення на відкриття робочої візи ще терміном на 90 днів.Заплатила в банк візовий збір,і почула,що запрошення маж бути мінімум на 91 день,паспорт в мене біометричний.

  • Татьяна Визовый специалист

   Доброго дня.Так, якщо менше 91 дня можуть не відкрити візу

 29. Доброго дня. В мене робоча віза закінчується 15.02.19 , подала документи на карту побиту, працюю офіційно , умова про працю на 2 роки. Хочу поїхати зараз в Україну і в Польщу повернутися вкінці січня. Чи не буде проблем на кордоні якщо я буду їхати а візи тільки 2 тижні буде?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, не буде проблем, навіть якщо віза на 3 дня, можно заїзджати.

 30. Доброго дня,скажіть чи можна по сезонному запрошенні на 270 днів офіційно працювати на фірмі.

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, якщо фірма дає сезонні роботи тоді так.

 31. Доброго дня, мала піврічну візу з 11.04.18 — 4.10.18, виїхала з Польщі 30.09.18., чи можу в січні 2019 р. працювати по безвізу? Чекаю на воєвудське запрошення.

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, по безвізу уточніть краще у роботодавця, чи візьме він Вас на роботу, бо є нюанси, які краще с ним переговорити.

 32. Людмила

  Доброго дня, скажіть будь ласка, якщо я відпрцювала в Польщі по біометрії 90 днів, через який період можу відкрити робочу візу до Чехії? Дякую.

 33. Доброго вечора . Я переробляла закордонний паспорт з звичайного на біометричний але воєвудське запрошення на анольованому паспорті . По цьому запрошенні я вже рік відпрацювала воєвудське запрошення на 3 роки . Чи відкриють мені візу на новий паспорт ?

 34. Доброго дня.. скажіть як можна взнати чи заїхали до польщі по діючій візі від воєвуди чи по біометрії на кордоні запрошення не показували

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Лише з паспортом у прикордонній службі

  • Доброго дня, працювала з 8.07.18 по 29.09.18 в Пл по біопаспорту, потім у того ж роботодавця взяла запрошення і відкрила візу 05а з 25.10.18 по 01.02.19. По цій візі не працювала, але перетинала кордон 31.10.18 по 2.11.18, 23.12.18 по 23.12.18, 13.01.19 по 17.01.19. Чи можу я відкрити робочу візу на іншу фірму по північному запрошенні з травня місяця, якщо ні, то коли?

   • Татьяна - Визовый специалист

    Доброго дня. Якщо Ви запрошення не анулювали, то таку візу можна буде відкрити через 180 днів коридору після попереднього запрошення, тобто від 01.02.18

 35. Доброго дня, підкажіть будь ласка мала запрошення з 01.07.18 по 16.11.18 на 139днів, але по ньому не працювала і візу не відкривала, фірма яка давала запрошення говорили що анулювали його, поїхала в жовтні по безвізу і працювала офіційно з 02.11.18 по 20.12.18 , хотіла отримати запрошення на залишок днів щоб відкрити візу, але в ужонді відмовили, сказали що я використала свої 180 днів, це означає що та фірма так і не анулювала старе запрошення і тепер тільки потрібно робити воєвудське запрошення щоб поїхати працювати?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня.
   Так, можна оформити сезонне на 9 місяців чи воєводське річне запрошення та відкрити візу. Вони перекривають цей коридор.

 36. Доброго дня!!!Скажіть будь ласка чи може таке бути,щоб по візі була відмова а запрошення яке забрали у Консульстві ще є дійсним,його не анулювали

 37. Доброго дня! Я їздила по піврічній візі в Польщу і перебувала по ній тільки 3 місяці. Можна анулювати піврічне запрошення після виходу його терміну дії??? І після цього зразу поїхати по біометрії офіційно працювати???

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, можете не по біометрії а по візі, на залишок поїхати, лише потрібно попросити нове запрошення, тоді у Вас ще і безвіз залишиться, і візу не потрібно анульовувати.

 38. Христина

  Доброго дня.Підкажіть будь ласка.В мене є трьохрічне запрошення від воєвуди.Але візу відкрили на рік.Підкпжіть чи можу я обновити візу якщо до її закінчення залишився місяць,чи потрібно чекати її повного закінчення і відкривати нову????

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, можете скасувати цей місяць і заново подати на візу с тим самим запрошенням.

 39. Христина

  Дякую за попередню швидку відповідь☺
  Доброго дня.А якщо така ситуація :мені повинно прийти запрошення через тиждень але мені його зробили не з березня ,а з квітня.Мені це не підходить.Чи можу я через друге джерело зробити ще одне….чи не буде у мене проблем??

  • Константин - визовый специалист

   Можно без питань, головне щоб перший роботодавець скасував запрошення що видано не на ті дати.

 40. Доброго вечора! Маю запрошення з 13 січня 2019 по 13 липня 2019. Віза зроблена з 6 лютого 2019, бо стояла в черзі.Чи впустять мене на кордоні бо говорять, що до 7 днів від дати запрошення треба перетнути кордон, але запрошення не анульовано і працівник чекає.

  • Ирина - Визовый специалист

   Доброго дня, випустять, головне щоб роботодавечь чикав, і якщо зателефонують йому щоб підтвердив.

 41. Добрий вечір напишіть будьласка я працюю в польщі по біометрії офіційно по запрошенню від роботодавця, працюю місяць, чи може мені роботодатель робити запрошення від воєводи на сьогоднішній день, пацював в польщі тільки по біометрії,

 42. Олександр

  Добрий вечір.Підкажіть будь-ласка.В мене є запрошення,але візу я не планую відкривати по ньому.Планую скористатись запрошенням іншого працедавця.Чи потрібно його анульовувати,не скориставшись ним?.

 43. Добрий вечiр. Пiдскажiть будь ласка, менi роботодавець видав запрошення на пiв року з коридорами, для виготовлення вiзи з10 лютого. Але запрошення ще не прийшло. Поки я подам документи на вiзу, то 10 березня уже можу iхать по безвизу. Чи можу я iз цим запрошенням iхать по безвизу, воно ж видавалось для виготовлення вiзи i вже буде поострочене на цiлий мiсяць. Дякую.

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, так, по безвізу з цим запрошенням можно їхати, але лише на 3 місяці.

 44. Доброго дня! Чи є якийсь прописаний термін чи все особисто від моменту отримання воєвудського запрошення до подачі на візу?Тобто запрошення на 3 роки і дійсне від 11.02 а я наприклад зможу подаватись на візу за 1,5-2 місяці.

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Все залежить від роботодавця. Якщо він Вас чекатиме та не анулюється запрошення, то можна буде і пізніше подати документи на візу

 45. Доброго дня. Маю таке питаня я отримав ви д фірми 3-х річне запрошеня и видробив по цьому запрошеню 4 мисяци и фирма стала банкрутом че можу я пити до иншои фирми работать?

 46. Доброго дня, скажіть будьласка чи правда,що у Польщі на одну й туж саму агенцію можна пропрацювати не більше,як 1,5 роки.А потім мусиш змінити агенцію або працевлаштовуватись на пряму до роботодавця?????????

 47. Доброго дня, скажіть будь-ласка,не заплатив штраф у польщі за фальшиве запрошення у 2015 році і заборонили вїзд на 3 роки. 3 роки пройшло, чи можу я подавати на робочу візу.Дякую.

 48. доброго дня, маю річну воєвудську візу,но працював в другого працедавця,він зробив мені запрошення,на 5 місяців по,а тепер мені кажуть що я можу працювати тільки місяць,но візи в мене залишається ще 5місяців,то через скільки я можу піти до роботи,є?є ще біометрія

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, потрібно з працедавцем розмовляти, легально лише я так розумію на місяць вн може взяти, бо йому ужен не дає запрошення на більший термін, питайте чи може не офіційно взяти Вас, або краще спитайте чи зможе воєводу оформить, від воєводи точно дадуть запрошення.

 49. Доброго дня. Скажіть будь-ласка, в мене піврічне запрошення на роботу в Польщу дійсне з 01.03.2019 року, дата видачі запрошення 04.02.2019року, до якої дати мені потрібно звернутися у візовий центр щоб подати документи на візу.

 50. Після отримання піврічної візи, за скільки днів потрібно виїхати на роботу?

  • Константин - визовый специалист

   В любий термін, головне щоб роботодавець чекав

 51. Добрий вечір! Минулого року мала робочу візу з 20.06.18-30.09.18 цього року в даний час маю сезонне запршення 9 місяців з 5 квітня.чи є коридор потрібно чекати до 20.06.19 чи відкриють візу швидше .дякую

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, можно не ччекати і відкривати зразу, бо це запрошення іншого зразка котре перебиває коридор.

 52. Доброго дня. Скажіть будь ласка.Польський роботодавець робить мені 3-річне воевудське запрошення.Пройшло вже 2 місяця.Як довго ще треба чекати?Чому так довго?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Зазвичай це займає 2,5-3 місяці. Залежить від фірми також

 53. Доброго дня скажіть будьласка подав документи на візу через агенство .Чи можна відмовитись і повернути кожти?

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Ми також агенство. Вам потрібно звернутись в ту фірму, де Ви оформляли документи

 54. Доброго дня!Поїхала по безвізу 29.06.2018 р.на роботу,повернулася 29.07.2018р.на Україну,прислали мені запрошення ,освядчення з 29.06.18-по 4.01.2019.Візу по ньому не відкривала.Скажіть,будь-ласка,чи можуть мені видати нове освядчення на отримання робочої візи?Дякую

  • Татьяна - Визовый специалист

   Доброго дня. Після освячення коридор 180 днів. Лише якщо тоді його анулювали одразу, то коридору немає

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *