Віза / Річна віза в Польщу
Річна віза в Польщу

Річна віза в Польщу

Річна віза в Польщу — з цієї статті Ви дізнаєтесь:
Як отримати візу до Польщі на рік, і що для цього потрібно
Плюси річної візи
Мінуси річної візи
Чи потрібна Вам річна віза в даний момент
Чи можна працювати з річною польською візою в інших країнах ЄС

Як отримати візу до Польщі на рік, і що для цього потрібно

Наша фірма готує повний пакет документів для отримання річної візи , вартість такого пакета документів уточнюйте у операторів, за контактними номерами:

Графік роботи Понеділок — п’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

Субота, неділя — вихідний.

+38 (093) -726-52- 35
    +38 (066) -726- 52-35
         +38 (098) -786-79-18

Залиште номер телефона і ми зателефонуємо

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

  Річна віза в Польщу

  Річне запрошення до Польщі від воєводиРічна віза в Польщу (весь пакет документів)Термінова річна віза в Польщу (весь пакет документів)
  300€350€550€

  Річна віза в Польщу — список документів для візи від воєводи:

  Основний документ, який потрібен для відкриття візи — це запрошення від роботодавця . Його ще називають «Зазволеніе — ZEZWOLENIE». Запрошення виглядає наступним чином:

  Річна віза в Польщу

  Сторінка 2.

  Річна віза в Польщу

  Замовити візу можно онлайн, залиште заявку тут.

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Номер телефону (обов'язково)

   Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

   Далі розглянемо запрошення детальніше.

   Річна віза в Польщу1 — Місто і дата видачі запрошення

   2 — Назва і номер документа. ZEZWOLENIE typ A — це назва документа. 2502/2018 — це номер документа.

    Річна віза в Польщу

   3 — Назва, адреса і телефон організації, яка запрошує на роботу

   4 — Прізвище та ім’я, тут вказуються дані людини якого запрошують на роботу, дані повинні збігатися з закордонний паспортом

   5 — Громадянство людини, яку запрошують на роботу

   6 — Дата народження.

   Зверніть увагу, що в запрошенні не вказується серія і номер закордонного паспорта. Якщо Ви наприклад паспорт втратили  поки оформлялося запрошення — це не є критично, просто оформите новий закордонний паспорт і в нього відкриють візу з цього запрошення.

   А ось якщо у Вас запрошення на пів року (освядченіе). У ньому зазначено серія і номер паспорта, і при зміні паспорта запрошення не буде дійсно.

   Річна віза в Польщу7 — ким будете працювати на даній фірмі

   8 — Який договір буде укладено з Вами, (Умова про праце або Умова зліцення)

   9 — Заробітна плата в місяць

   10 — Дата, з якого по яке числа Вас запрошують на роботу.

   Зверніть увагу, що запрошення може бути вписано від 1 до 3 років. Але віза може бути відкрита тільки на рік максимум.

   Якщо, наприклад, Ви отримали запрошення на 3 роки, це означає що 3 роки поспіль можна по цьому запрошенні відкривати візу, щороку поновлюючи, але відразу візу на 3 роки не дадуть .

   Річна віза в Польщу

   Запрошення бувають у вигляді одного листка, заповненого інформацією з обох сторін. На зворотній частині запрошення обов’язково повинні бути мокрі печатки і підписи.

   Ми ознайомлені із зовнішнім виглядом запрошення від воєводи.

   Річна віза в Польщу — Плюси

   Основний плюс такого запрошення в тому, що після нього не потрібно чекати коридору. Для того, щоб дізнатися,  що таке коридори — дивіться цю статтю.

   Другий плюс — це термін перебування, віза дається на цілий рік.

   Третій плюс — Перебиває коридор після піврічної візи і безвізу.

   Наприклад, Ви відпрацювали в Польщі півроку і Вам дуже сподобалося. Ви бажаєте якомога швидше повернутися назад, але це не можливо через коридор, (півроку потрібно перебути в Україні). Цього можна уникнути,  відкривши візу на рік на запрошенням від воєводи.

   Річна віза в Польщу — Мінуси

   Основний мінус це термін оформлення такого запрошення, на відміну від піврічного запрошення, запрошення від воєводи оформляється в середньому 2-3 місяці. Так що, якщо плануєте отримати річну візу — це не буде швидко, думайте про це з запасом часу.

   Другий мінус це складність переоформлення при зміні роботодавця. Роботодавця можна змінювати необмежену кількість, але потрібно розуміти що при зміні роботодавця, новий роботодавець повинен видати нове запрошення. Не всі роботодавці готові видати запрошення від воєводи, в основному через терміни оформлення, деякі не великі фірми і зовсім не можуть видати такого запрошення. Максимум, що вони можуть зробити — це піврічне запрошення, але тут теж є нюанси, обговоріть їх з роботодавцем заздалегідь.

   Чи потрібна Вам річна віза в даний момент

   Якщо ви їдете перший раз за кордон на заробітки, однозначно таку візу краще не відкривати, в основному така віза підходить для тих, хто раніше був у Польщі і в даний момент чекає коридор.

   Спочатку краще їхати по безвізу , або відкривати робочу піврічну візу.

   Але якщо ж Ви відпрацювали по безвізу, або у Вас тільки закінчилася піврічна віза у Вас є 2 варіанти: 1- чекати поки закінчиться коридор; 2 — відкривати візу на запрошення від воєводи.

   Чи можна працювати за річною Польської візи в інших країнах ЄС

   Відповідь однозначна, без додаткових документів, відрядження, листів, не можна. Якщо у Вас є робоча річна віза, легально весь рік можна працювати тільки в Польщі, інші варіанти — це нелегально, за це можна отримати депортацію і заборону на в’їзд, винятком є ​​лише відрядження.

   Річна віза в Польщу — з цією статтею також цікавляться:

   Запрошення на пів року, робоче Які бувають типи і види Польських візПерелік документів , необхідних для роботи в Польщі
   Запрошення на півроку, робоче Які бувають типи і види Польських віз Перелік документів , необхідних для роботи в Польщі

   Якщо залишилися питання — пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок. Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення!

   Питання-відповідь. (FAQ часто задаються.)

   ⏩ Скільки коштує віза на рік до Польщі?

   ✅ Річна віза коштує 350 євро. В ціну включені всі документи на візу (Запрошення, страховка, анкета на рік) для оформлення звертайтеся сюди +380987867918 (Viber)

   ⏩ Як довго оформляється річна віза в Польщу?

   ✅ Оформлення запрошення в Польщі займе 2 місяці, термін розгляд документів в Україні при подачі в консульство 7-10 днів.

   ⏩ Як відбувається оплата?

   ✅ Перед початком роботи ми перевіряємо вашу візову історію, після того як переконаємося що візу вам можна відкривати підписуємо договір на надання послуг, вносите передоплату, замовляємо запрошення. Коли всі документи будуть готові ви вносите залишок суми для оформлення звертайтеся сюди +380987867918 (Viber).

   ⏩ Як доставляють документи?

   ✅ Після того як воєвода видасть роботодавцю запрошення для вас, його передадуть в Україну до нас в офіс, ми готуємо всі інші документи і коли все буде готово ви можете забрати документи у нас в офісі або ми доставимо документи новой почтой.

   ⏩ Які документи потрібні для запрошення на роботу в Польщу?

   ✅ Для козака запрошення від вас потрібно сканкопия закордонного паспорта, для оформлення робочого запрошення до Польщі цього буде достатньо.

   ⏩ Як подавати документи у візовий центр?

   ✅ Коли всі документи будуть у зборі вам потрібно сплатити візовий збір у розмірі 14 євро, після оплати вам передзвонить оператор з візового центру та погоджує подання документів, призначить вам день і дату подання.

   ⏩ Потрібно подавати другий закордонний паспорт?

   ✅ Так, вам потрібно здати всі дійсні закордонні паспорти для відкриття візи, віза буде відкрита в той паспорт на який буде замовлено запрошення.

   ⏩ Після річної візи є коридор?

   ✅ Коридору після річної візи немає, це основна її перевага. Річну візу можна відкривати відразу після піврічної візи не чекаючи коридору.

   ⏩ Що дає запрошення в Польщу?

   ✅ Запрошення оформляється для відкриття візи для перетину кордону, без запрошення відкрити візу не можна.

   ⏩ На скільки дається віза на запрошення від воєводи?

   ✅ Віза буде відкрита на 365 днів, навіть якщо у вас запрошення на 3 роки, все одно візу можна отримати тільки на 1 рік, на запрошення на 3 роки можна подавати на візу 3 рази поспіль.

   ⏩ Що краще карта побиту або річна віза в Польщу?

   ✅ Карта побиту оформляється під роботодавця і при зміні роботодавця карта анулюється, а віза не анулюється при зміні роботодавця, тому вигідніше оформляти візу.

   ⏩ Що таке Зазволеніе?

   ✅ Зазволеніе це запрошення на роботу в Польщу від воєводи, термін дії запрошення може бути від 1 року до 3 років. Але якщо запрошення виписано на 3 роки, візу все одно можна відкрити максимум тільки на 1 рік, більше 1 року віза не відкривається консулом.

   ⏩ Чи може роботодавець анулювати візу?

   ✅ Ні, роботодавець може тільки анулювати запрошення, після анулювання запрошення вам потрібно тільки у нового роботодавець отримати новий дозвіл на роботу і можна вільно працювати далі.

   ⏩ Хто може зробити робоче запрошення в Польщу?

   ✅ Робоча запрошення до Польщі може зробити тільки роботодавець, він подає заяву на оформлення запрошення в біржу праці Польщі, після чого буде йти перевірка роботодавця і працівника, після перевірки роботодавцю видадуть запрошення з мокрими печатками, після чого він надішле запрошення вам для відкриття візи або перетинання кордону по безвізу.

   Замовити візу можно онлайн, залиште заявку тут.

    Ваше ім'я (обов'язково)

    Номер телефону (обов'язково)

    Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

    О программе Константин - визовый специалист

    Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

    Смотрите также

    Робоча віза в Польщу на півроку

    Робоча віза в Польщу на півроку

    4.9 / 5 ( 103 голоса ) Робоча віза в Польщу на пів року Робоча …

    Подписаться
    Уведомление о
    guest
    96 комментариев
    Inline Feedbacks
    Подивитися всі коментарі
    Sam
    Sam
    10 днів назад

    І знову про тест
    Загалом з усього вище прочитаного, що стало ясно. Тест перед поїздкою до Польщі здавати не потрібно. Якщо їдеш автобусом автоматично при перетині кордону потрапляєш на обсервацію. На кордоні поки тестів не роблять. Потрапляючи в Польщу можеш здати тест в лабораторіях, які самі відсилають результат в санепідем або в будь-якій лабораторії, але тоді телефонуй сам і знімайся. Папірець з результатом возиш з собою. А тепер що я не поняла .. Ти дзвониш в санепідем і кажеш що в тебе тест негативний і тебе так прямо повіривши на слово знімають? І як буде швидше самому зателефонувати знятися з обсервації або чекати поки лабораторія тебе зніме, так як я читаю, що деякі з 3 дня чекають і сидять на обсервації?

    Марія
    Марія
    Відповідь для  Sam
    10 днів назад

    Я здавала тест в п’ятницю 2.04, увечері був результат негативний. На наступний день подзвонила в сан. епід. і запитала що мені робити, сказали що карантин скінчився, але носите при собі тест.

    Ist
    Ist
    Відповідь для  Марія
    10 днів назад

    Ось так

    Sam
    Sam
    Відповідь для  Марія
    10 днів назад

    Дякую!

    Sam
    Sam
    Відповідь для  Марія
    10 днів назад

    Ви здавали в лабораторії, яка передає результати або в інший, скажіть пжл?

    Марія
    Марія
    Відповідь для  Sam
    10 днів назад

    Можливо вони не передають результати, тому що сьогодні дзвонили з поліції запитали де я, сказала їм що здала тест у мене все добре. Поліція відповіла, тоді все добре і до побачення.

    Sam
    Sam
    Відповідь для  Марія
    10 днів назад

    Дякую)

    Женя
    Женя
    Відповідь для  Sam
    10 днів назад

    Тільки все почалося, має якось урегульовуватись після свят в Будемо сподівається

    Андрій
    Андрій
    Відповідь для  Sam
    10 днів назад

    Наскільки я знаю то сан епід висилає ваш результат в поліцію, якщо він негативний, гуляй сміло, треба у поляків запитати бо не впевнений на 100%

    Антіохії
    Антіохії
    10 днів назад

    Covid

    Добрий день, у мене Воєвудська віза) бус по Європі, якщо я зараз приїду до Польщі, чи потрібно сидіти обсервацію? Якщо так, то чи можна здати тест? І не сидіти,?

    Alex
    Alex
    Відповідь для  Антіохії
    10 днів назад

    Толку то в тут в Польщі роботи немає

    Ivan
    Ivan
    Відповідь для  Alex
    10 днів назад

    Це в Україні не мають роботи. У Польщі є

    Bloody
    Bloody
    Відповідь для  Alex
    10 днів назад

    Хз я по 14 годин на день в середньому працюю

    Anna
    Anna
    Відповідь для  Alex
    10 днів назад

    Робота завжди знайдеться, треба шукати. !!!!

    Ist
    Ist
    Відповідь для  Антіохії
    10 днів назад

    Потрібно. Можна здати тест за місцем і не сидіти.

    Taras
    Taras
    Відповідь для  Антіохії
    10 днів назад

    Можна здати тест в Польщі

    Vitalii
    Vitalii
    Відповідь для  Антіохії
    10 днів назад

    +

    Андрій
    Андрій
    10 днів назад

    Візовий збір на Воєвудське запрошення

    Потрібно вказувати тип візи при оплаті в банку? Або збір однаковий на всі типи візи?

    Людмила
    Людмила
    Відповідь для  Андрій
    10 днів назад

    Однаковий на всі типи візи.

    Ist
    Ist
    Відповідь для  Людмила
    10 днів назад

    juridicheskij-supermarket.ua/page_type-visa-ukraine.html

    Олександр
    Олександр
    Відповідь для  Андрій
    10 днів назад

    Я платив 900 гривень приблизно: віза, анкета, візовий збір. Страховка окремо. Вересень 2020 це було.

    zoyc
    zoyc
    Відповідь для  Олександр
    10 днів назад

    Він запитав тільки про візовий збір в банку

    Женя
    Женя
    Відповідь для  Андрій
    10 днів назад

    теж цікаво

    Яна
    Яна
    3 місяців назад

    запрошення

    Здраствуйте! будь ласка може хто знає порадить що робити!? у мене річна віза з коридором на пів року, вона закінчується в кінці лютого, хочу поїхати додому, побути з сім’єю і повернутися назад, мені потрібно запрошення для візи, але мені сьогодні сказали що це не реально, мовляв з такою візою мені тепер потрібно сидіти пів року вдома, і запрошення фірма буде робити близько 10 місяців, що хто знає про теперішні закони?

    Анатолій
    Анатолій
    Відповідь для  Яна
    3 місяців назад

    Можливо у вас віза 180/360 а не літня 360/360 Подивіться будь ласка уважно в паспорті кількість днів візи 180 або 360. Так як ви описуєте новий вид візи

    Яна
    Яна
    Відповідь для  Анатолій
    3 місяців назад

    180/360 …. і тепер мені потрібно сидіти пів року вдома? я не зможу поїхати знову до Польщі?

    Анатолій
    Анатолій
    Відповідь для  Яна
    3 місяців назад

    Воєвудське запрошення і нова віза

    Bogdan
    Bogdan
    Відповідь для  Яна
    3 місяців назад

    Вам таку візу відкрили тільки тому, що у Вас і запрошення було з коридорами.
    Відповідно Ваше запрошення, яке повинно бути у Вас на руках, буде актуальним при в’їзді назад в РП.

    Яна
    Яна
    Відповідь для  Bogdan
    3 місяців назад

    Так було таке запрошення, але по приїзду пішла на роботу зовсім іншу і запрошення зробили нове

    Bogdan
    Bogdan
    Відповідь для  Яна
    3 місяців назад

    Ну тоді чекайте коридор.
    Або воевуда.

    Валентина
    Валентина
    6 місяців назад

    У мене багато знайомих працюю в Польщі. Ось і я вирішив поїхати підзаробити. Так як від них чув про різний візових центрах, то при оформленні свого пакета документів вирішив відразу ж звернутися в компанію Візія. На сайті компанії залишив заявку, зі мною дуже швидко зв’язався менеджер і докладно розповів умови оформлення потрібних мені документів. Цінова політика в компанії доступна. Все оформили за кілька днів і я зміг виїхати на заробітки.

    Вадим
    Вадим
    7 місяців назад

    У компанії Візія все швидко і чітко. Побільше б таких грамотних людей. Звертаються не вперше, останній раз робив візу на запрошення від воєводи на рік. Як завжди все зробили швидко, правильно, а головне недорого.

    Валентина
    Валентина
    7 місяців назад

    Здається, пощастило! Роботи привалило на півроку в Польщі, подруга підметушилась. Привела мене до кращих менеджерів агентства, де склали договір на оформлення візи. Дуже здивувалася, як працюють знаючі фахівці: ввічливо, зі знанням справи, знижку 50% не забули запропонувати, швидко зробили. Післязавтра вже можна візу забирати. Велике спасибі!

    Вероніка
    Вероніка
    7 місяців назад

    Я збиралася виїхати відразу на рік, щоб заробити і накопичити якомога більше грошей. Добре знала, що для поїздки в Польщу на роботу знадобиться запрошення. Заковика була в тому, що мій роботодавець не хотів возитися з оформленням запрошення. Десь почула про те, що компанія Візія вміє швидко вирішувати і такі питання. Вони моментально зв’язалися з моїм наймачем і всі документи оформили за нього. Так що якщо комусь треба річне запрошення на заробітки, то Візія вам допоможе в будь-якому випадку.

    Тетяна
    Тетяна
    8 місяців назад

    Польський роботодавець сказав, що не хоче шукати мені заміну через півроку після мого працевлаштування. З цієї причини вирішила отримати візу відразу на цілий рік. Але як це зробити, ні мала жодного уявлення. Пощастило знайти в світовій павутині сайт Візії, і відразу ж з ними здзвонилася. Вони взяли на себе всю бюрократію, при цьому ціна їх послуг виявилася невисокою. Кому потрібна віза на рік — відразу телефонуйте в візію.

    Тарас
    Тарас
    9 місяців назад

    Дякую за документи на візу, все прийшло в термін і не дорого, рекомендую до співпраці, звертайтеся!

    Сергій
    Сергій
    10 місяців назад

    Візу отримав, все відмінно, дякую за роботу все було якісно, ​​рекомендую до співпраці

    Тетяна
    Тетяна
    1 рік назад

    Добрий день. Потребуют вашої консультації. У мене воєводська віза на 3 роки( D). Це перший рік візи. Закінчується 02.06, а я не зможу приїхати на той момент в Україну. Чи маю я право залишитись по біометрії на 90 днів? Чи не буде проблем з подальшим продовженням візи? Дякую. Чекаю вашої відповіді.

    Ирина - Визовый специалист
    Ирина - Визовый специалист
    Автор
    Відповідь для  Тетяна
    1 рік назад

    По правилах кордон потрібно перетнути

    Ліда
    Ліда
    1 рік назад

    Запрошення дійсне з 1 квітня. Якщо я не встигну вчасно подати документи, то чи відкриють візу?

    Ирина - Визовый специалист
    Ирина - Визовый специалист
    Автор
    Відповідь для  Ліда
    1 рік назад

    Це питання до роботодавця, поки зможе не анулювати запрошення

    Ліда
    Ліда
    1 рік назад

    Доброго вечора! Маю таке питання, сьогодні одержала воєвудське запрошення, зараз знахожусь на території Польщі, не можу виїхати, не встигаю подати документи на візу, чи зможуть видати візу?

    Ігор
    Ігор
    1 рік назад

    Доброго дня, скажіть будь ласка, я можу відкривати візу по воєводському запрошенні на 280 днів а не на цілий рік?

    Ирина - Визовый специалист
    Ирина - Визовый специалист
    Автор
    Відповідь для  Ігор
    1 рік назад

    Можна зробити страховку на 280 днів і у анкеті указати не 365 днів, а на 280 днів

    Ігор
    Ігор
    Відповідь для  Ирина - Визовый специалист
    1 рік назад

    Запрошення трирічне,страховка вже зроблена на 365 днів, якщо вкажу в анкеті 280 днів,чи не буде проблем при відкритті візи?

    Ирина - Визовый специалист
    Ирина - Визовый специалист
    Автор
    Відповідь для  Ігор
    1 рік назад

    Проблем не буде. Можуть на рік відкрити

    Зоряна
    Зоряна
    1 рік назад

    А якщо відчутне запрошення чи можете ви від себе приготувати такі документи і скільки загалом це буде стоїти

    Ирина - Визовый специалист
    Ирина - Визовый специалист
    Автор
    Відповідь для  Зоряна
    1 рік назад

    Так, можемо. 3000 грн на півроку пакет документів із запрошенням

    Світлана Жигула
    Світлана Жигула
    1 рік назад

    Щоб відкрити далі по тому ж запрошенню від воєвуди,якісь додаткові документи потрібно?

    Ирина - Визовый специалист
    Ирина - Визовый специалист
    Автор
    Відповідь для  Світлана Жигула
    1 рік назад

    Страховка та анкета потрібні. Ми оформляємо такі документи. Можемо допомогти

    Оля
    Оля
    1 рік назад

    Добрий вечір,у мене воєводська віза працювала 6місяців але по піврічному запрошенні,віза ще дійсна чи можу я поііхати до Польщі по цій візі із запрошенням першим що робилося під візу???

    Ирина - Визовый специалист
    Ирина - Визовый специалист
    Автор
    Відповідь для  Оля
    1 рік назад

    Доброго вечора. Якщо воно дійсне, неанульоване, то так

    Оксана
    Оксана
    1 рік назад

    Добрий день,я подала заяву на воєводську візу і її чекаю зараз , чи можу я паралельно подати заяву на пів річне запрошення??

    Юля - Визовый специалист
    Юля - Визовый специалист
    Автор
    Відповідь для  Оксана
    1 рік назад

    Доброго дня. Так, якщо не йде коридор

    Оксана
    Оксана
    Відповідь для  Юля - Визовый специалист
    1 рік назад

    В мене віза закінчується 17 вересня але я використала вже 180 днів свого коридору,значить мені потрібно подавати на запрошення тільки з 18 вересня?раніше ніяк?

    Юля - Визовый специалист
    Юля - Визовый специалист
    Автор
    Відповідь для  Оксана
    1 рік назад

    Після піврічної візи коридор ще півроку йде. Можна одразу оформляти річну воєводську візу.

    Марина
    Марина
    1 рік назад

    У мого мужа виза заканчиваетца 20.08. Война была воевудской. Сейчас он открыл новую визу тоже воевудскую она действительна с 21.08. Можно ли ему выехать в Польшу 15.08?

    Юля - Визовый специалист
    Юля - Визовый специалист
    Автор
    Відповідь для  Марина
    1 рік назад

    Так, можна

    Наталія
    Наталія
    1 рік назад

    Скажіть працюю по піврічному запрошенні і пан починає виробляти воєвудське запрошення на три роки чи зможу як приїду відразу відкривати по ньому візу чи потрібно з нового року

    Влада
    Влада
    1 рік назад

    Доброго дня.Скажіть будь ласка якщо чекала на карту побиту і отримала відмову,подала апеляцію і отримала запрошення від воєводи чи при виїзді на Україну на кордоні не буде проблем?Паспорт не біометричний,віза закінчилась минулого року.Маю апеляцію,вньосек і запрошення типу А..

    Юля - Визовый специалист
    Юля - Визовый специалист
    Автор
    Відповідь для  Влада
    1 рік назад

    Доброго дня. Потрібно відкрити візу по запрошенні і можна їхати

    Ніна
    Ніна
    1 рік назад

    Після отримання річного запрошення за який період потрібно подати на відкриття візи, чи можна через два місяці ?

    Татьяна - Визовый специалист
    Татьяна - Визовый специалист
    Автор
    Відповідь для  Ніна
    1 рік назад

    Головне щоб запрошення не анулював Ваш роботодавець

    Аня
    Аня
    1 рік назад

    На скільки днів потрібно робити медичне страхування на воєвудську візу?

    Юля - Визовый специалист
    Юля - Визовый специалист
    Автор
    Відповідь для  Аня
    1 рік назад

    Бажано на рік, але можна і на півроку чи 3 місяці, якщо Вас там страхують

    Ваня
    Ваня
    1 рік назад

    Чи можна скористатися безвізом після закінчення пів річної візи, чи доведеться чекати коридор.

    Татьяна - Визовый специалист
    Татьяна - Визовый специалист
    Автор
    Відповідь для  Ваня
    1 рік назад

    Можна,але як турист

    Ігор
    Ігор
    2 років назад

    Доброго дня. У мене воєвудське запрошення типу А на три роки. На фірмі, яка мені видала це запрошення я пропрацював пів року. Сама віза закінчується у липні. Чи зможу я відкрити нову річну візу по цьому ж запрошенні?

    Татьяна - Визовый специалист
    Татьяна - Визовый специалист
    Автор
    Відповідь для  Ігор
    1 рік назад

    Доброго дня. Якщо роботодавець не анулював запрошення і чекає Вас

    Євгеній
    Євгеній
    2 років назад

    Якщо замовити пакет документів через посередника на річну візу ( воєвудське) який максимальний термін чекати ? Як перевірити готовність воєвудського запрошення?

    Татьяна - Визовый специалист
    Татьяна - Визовый специалист
    Автор
    Відповідь для  Євгеній
    2 років назад

    У нас термін 2 місяці. Може бути 2,5 місяці. Коли документ готовий, Ужонд праці про це повідомляє роботодавця, котрий його замовив

    Ігор
    Ігор
    2 років назад

    Доброго дня, працював в польщі в 2018 по візі піврічній офіційно 3 місяця і також по біометрії офіційно з 17.11.2018- 14.01.2019, загубив закордонний паспорт, чи можливо з новим зробленим паспортом виробляти нове запрошення або їхати по біометрії?

    Татьяна - Визовый специалист
    Татьяна - Визовый специалист
    Автор
    Відповідь для  Ігор
    2 років назад

    Доброго дня. Паспорт ролі не відіграє, всі виїзди фіксуються в базі і Ужонді праці.

    Олександр
    Олександр
    2 років назад

    як уникнути коридору — сезонне запрошення може допомогти?

    Татьяна - Визовый специалист
    Татьяна - Визовый специалист
    Автор
    Відповідь для  Олександр
    2 років назад

    Так, воно «перекриває» коридор

    Олександр
    Олександр
    2 років назад

    піврічна польська віза закінчилась 31.12.2018 — коли можна відкривати наступну (зараз по безвізу перебуваю в Польщі) чи обовязково чекати пів року?

    Татьяна - Визовый специалист
    Татьяна - Визовый специалист
    Автор
    Відповідь для  Олександр
    2 років назад

    Так, коридор 180 днів