lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Віза / Річна віза в Польщу
Річна віза в Польщу

Річна віза в Польщу

Річна віза в Польщу — з цієї статті Ви дізнаєтесь:
Як отримати візу до Польщі на рік і що для цього потрібно
Плюси річної візи
Мінуси річної візи
потрібна Вам річна віза в даний момент
Чи можна працювати за річною Польської візи в інших країнах ЄС

Як отримати візу до Польщі на рік і що для цього потрібно

Наша фірма готує повний пакет документів для отримання річної візи , вартість такого пакета документів уточнюйте у операторів, за контактними номерами:

Графік роботи Понеділок — п’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

Субота — неділя вихідний.

+38 (093) -726-52- 35
    +38 (066) -726- 52-35
         +38 (098) -786-79-18

Залиште номер телефона і ми перетелефонуємо

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

  Річна віза в Польщу

  Річне запрошення до Польщі від воєводи Річна віза в Польщу (весь пакет документів) Термінова річна віза в Польщу (весь пакет документів)
  300€ 350€ 550€

  Річна віза в Польщу — список документів для візи від воєводи:

  Основний документ який потрібен для відкриття візи це запрошення від роботодавця . Його ще називають «Зазволеніе — ZEZWOLENIE». Запрошення виглядає наступним чином:

  Річна віза в Польщу

  Сторінка 2.

  Річна віза в Польщу

  Замовити візу можно онлайн, залиште заявку тут.

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Номер телефону (обов'язково)

   Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

   Далі розглянемо запрошення детальніше.

   Річна віза в Польщу1 — Місто і дата видачі запрошення

   2 — Назва і номер документа. ZEZWOLENIE typ A — це назва документа. 2502/2018 — це номер документа.

    Річна віза в Польщу

   3 — Назва, адреса і телефон організації яка запрошує на роботу

   4 — Прізвище та ім’я, тут вказуються дані людини якого запрошують на роботу, дані повинні збігатися з закордонний паспортом

   5 — Громадянство людини якого запрошують на роботу

   6 — Дата народження.

   Зверніть увагу, що в запрошенні не вказується серія і номер закордонного паспорта. Якщо Ви наприклад паспорт втратили поки оформлялося запрошення це не є критичним, просто оформите новий закордонний паспорт і в нього відкриють візу з цього запрошення.

   А ось якщо у Вас запрошення на пів року (освядченіе). У ньому зазначено серія і номер паспорта, і при зміні паспорта запрошення не буде дійсно.

   Річна віза в Польщу7 — ким будете працювати на даній фірмі

   8 — Який договір буде укладено з Вами, (Умова про праце або Умова зліцення)

   9 — Заробітна плата в місяць

   10 — Дата з якого по яке числа Вас запрошують на роботу.

   Зверніть увагу, що запрошення може бути вписано від 1 до 3 років. Але віза може бути відкрита тільки на рік максимум.

   Якщо наприклад Ви отримали запрошення на 3 роки, це означає що 3 роки поспіль можна з цього запрошення відкривати візу, але відразу візу на 3 роки не дадуть .

   Річна віза в Польщу

   Запрошення бувають одне сторінковими, сторінка заповнена інформацією з обох сторін. На задній частині запрошення обов’язково повинні бути мокрі печатки і підписи.

   Тепер ми знаємо як має виглядати запрошення від воєводи.

   Річна віза в Польщу — Плюси

   Основний плюс такого запрошення в тому що після нього не потрібно чекати коридору, для того що б дізнатися що таке коридори дивіться цю статтю.

   Другий плюс — це термін перебування, віза дається на цілий рік.

   Третій плюс — Перебиває коридор після піврічної візи і безвіза.

   Наприклад, Ви відпрацювали в Польщі пів року і Вам дуже сподобалося, хочете якомога швидше повернутися назад, але Вам говорять що це не можливо, так як Вам потрібно чекати коридор, (пів року бути в Україні). Але цього можна уникнути, просто відкривши візу на рік на запрошення від воєводи.

   Річна віза в Польщу — Мінуси

   Основний мінус це термін оформлення такого запрошення, на відміну від піврічного запрошення, запрошення від воєводи оформляється в середньому 2-3 місяці. Так що якщо плануєте отримати річну візу це не буде швидко, думайте про це з запасом часу.

   Другий мінус це складність переоформлення при зміні роботодавця. Роботодавця можна змінювати необмежену кількість, але потрібно розуміти що при зміні роботодавця новий роботодавець повинен видати нове запрошення, не всі роботодавці готові видати запрошення від воєводи, в основному через термінів оформлення, деякі не великі фірми і зовсім не можуть видати такого запрошення. Максимум що вони можу зробити це піврічне запрошення, але тут теж є нюанси, обговоріть їх з роботодавцем заздалегідь.

   Чи потрібна Вам річна віза в даний момент

   Якщо ви їсте перший раз за кордон на заробітки, однозначно таку візу краще не відкривати, в основнм така віза підходить для тих хто раніше був у Польщі і в даний момент чекає коридор.

   Спочатку краще їхати по безвізу або відкривати робочу піврічну візу.

   Але якщо ж Ви відпрацювали по безвізу або у Вас тільки закінчилася річна віза у Вас є 2 варіанти або чекати поки закінчиться коридор або відкривати візу на запрошення від воєводи.

   Чи можна працювати за річною Польської візи в інших країнах ЄС

   Відповідь однозначна, без додаткових документів, відрядження листів, не можна. Якщо у Вас є робоча річна віза, легально весь рік можна працювати тільки в Польщі, інші варіанти це нелегально, за що можна отримати депортацію і заборону на в’їзд, винятком є ​​лише відрядження.

   Річна віза в Польщу — з цією статтею так само цікавляться:

   Запрошення на пів року, робоче Які бувають типи і види Польських віз Перелік документів , необхідних для роботи в Польщі
   Запрошення на пів року, робоче Які бувають типи і види Польських віз Перелік документів , необхідних для роботи в Польщі

   Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

   Питання-відповідь. (FAQ часто задаються.)

   ⏩ Скільки коштує віза на рік до Польщі?

   ✅ Річна віза коштує 350 євро. В ціну включені всі документи на візу (Запрошення, страховка, анкета на рік) для оформлення звертайтеся сюди +380987867918 (Viber)

   ⏩ Як довго оформляється річна віза в Польщу?

   ✅ Оформлення запрошення в Польщі займе 2 місяці, термін розгляд документів в Україні при подачі в консульство 7-10 днів.

   ⏩ Як відбувається оплата?

   ✅ Перед початком роботи ми перевіряємо вашу візову історію, після того як переконаємося що візу вам можна відкривати підписуємо договір на надання послуг, вносите передоплату, замовляємо запрошення. Коли всі документи будуть готові ви вносите залишок суми для оформлення звертайтеся сюди +380987867918 (Viber).

   ⏩ Як доставляють документи?

   ✅ Після того як воєвода видасть роботодавцю запрошення для вас, його передадуть в Україну до нас в офіс, ми готуємо всі інші документи і коли все буде готово ви можете забрати документи у нас в офісі або ми доставимо документи новой почтой.

   ⏩ Які документи потрібні для запрошення на роботу в Польщу?

   ✅ Для козака запрошення від вас потрібно сканкопия закордонного паспорта, для оформлення робочого запрошення до Польщі цього буде достатньо.

   ⏩ Як подавати документи у візовий центр?

   ✅ Коли всі документи будуть у зборі вам потрібно сплатити візовий збір у розмірі 14 євро, після оплати вам передзвонить оператор з візового центру та погоджує подання документів, призначить вам день і дату подання.

   ⏩ Потрібно подавати другий закордонний паспорт?

   ✅ Так, вам потрібно здати всі дійсні закордонні паспорти для відкриття візи, віза буде відкрита в той паспорт на який буде замовлено запрошення.

   ⏩ Після річної візи є коридор?

   ✅ Коридору після річної візи немає, це основна її перевага. Річну візу можна відкривати відразу після піврічної візи не чекаючи коридору.

   ⏩ Що дає запрошення в Польщу?

   ✅ Запрошення оформляється для відкриття візи для перетину кордону, без запрошення відкрити візу не можна.

   ⏩ На скільки дається віза на запрошення від воєводи?

   ✅ Віза буде відкрита на 365 днів, навіть якщо у вас запрошення на 3 роки, все одно візу можна отримати тільки на 1 рік, на запрошення на 3 роки можна подавати на візу 3 рази поспіль.

   ⏩ Що краще карта побиту або річна віза в Польщу?

   ✅ Карта побиту оформляється під роботодавця і при зміні роботодавця карта анулюється, а віза не анулюється при зміні роботодавця, тому вигідніше оформляти візу.

   ⏩ Що таке Зазволеніе?

   ✅ Зазволеніе це запрошення на роботу в Польщу від воєводи, термін дії запрошення може бути від 1 року до 3 років. Але якщо запрошення виписано на 3 роки, візу все одно можна відкрити максимум тільки на 1 рік, більше 1 року віза не відкривається консулом.

   ⏩ Чи може роботодавець анулювати візу?

   ✅ Ні, роботодавець може тільки анулювати запрошення, після анулювання запрошення вам потрібно тільки у нового роботодавець отримати новий дозвіл на роботу і можна вільно працювати далі.

   ⏩ Хто може зробити робоче запрошення в Польщу?

   ✅ Робоча запрошення до Польщі може зробити тільки роботодавець, він подає заяву на оформлення запрошення в біржу праці Польщі, після чого буде йти перевірка роботодавця і працівника, після перевірки роботодавцю видадуть запрошення з мокрими печатками, після чого він надішле запрошення вам для відкриття візи або перетинання кордону по безвізу.

   Замовити візу можно онлайн, залиште заявку тут.

    Ваше ім'я (обов'язково)

    Номер телефону (обов'язково)

    Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

    О программе Константин - визовый специалист

    Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

    Смотрите также

    Як подати документи в візовий центр якщо вже оплатив візовий збір до карантину

    4.7 / 5 ( 36 голосов ) Як подати документи в візовий центр якщо вже …

    Подписаться
    Уведомление о
    guest
    66 Комментарий
    Inline Feedbacks
    Подивитися всі коментарі
    Валентина
    Валентина
    15 днів назад

    У мене багато знайомих працюю в Польщі. Ось і я вирішив поїхати підзаробити. Так як від них чув про різний візових центрах, то при оформленні свого пакета документів вирішив відразу ж звернутися в компанію Візія. На сайті компанії залишив заявку, зі мною дуже швидко зв’язався менеджер і докладно розповів умови оформлення потрібних мені документів. Цінова політика в компанії доступна. Все оформили за кілька днів і я зміг виїхати на заробітки.

    Вадим
    Вадим
    1 місяць назад

    У компанії Візія все швидко і чітко. Побільше б таких грамотних людей. Звертаються не вперше, останній раз робив візу на запрошення від воєводи на рік. Як завжди все зробили швидко, правильно, а головне недорого.

    Валентина
    Валентина
    1 місяць назад

    Здається, пощастило! Роботи привалило на півроку в Польщі, подруга підметушилась. Привела мене до кращих менеджерів агентства, де склали договір на оформлення візи. Дуже здивувалася, як працюють знаючі фахівці: ввічливо, зі знанням справи, знижку 50% не забули запропонувати, швидко зробили. Післязавтра вже можна візу забирати. Велике спасибі!

    Вероніка
    Вероніка
    1 місяць назад

    Я збиралася виїхати відразу на рік, щоб заробити і накопичити якомога більше грошей. Добре знала, що для поїздки в Польщу на роботу знадобиться запрошення. Заковика була в тому, що мій роботодавець не хотів возитися з оформленням запрошення. Десь почула про те, що компанія Візія вміє швидко вирішувати і такі питання. Вони моментально зв’язалися з моїм наймачем і всі документи оформили за нього. Так що якщо комусь треба річне запрошення на заробітки, то Візія вам допоможе в будь-якому випадку.

    Тетяна
    Тетяна
    2 місяців назад

    Польський роботодавець сказав, що не хоче шукати мені заміну через півроку після мого працевлаштування. З цієї причини вирішила отримати візу відразу на цілий рік. Але як це зробити, ні мала жодного уявлення. Пощастило знайти в світовій павутині сайт Візії, і відразу ж з ними здзвонилася. Вони взяли на себе всю бюрократію, при цьому ціна їх послуг виявилася невисокою. Кому потрібна віза на рік — відразу телефонуйте в візію.

    0-02-0a-239f4bfca3467900c0dce2e97d39ee1c38d84016dac9cef1196f9853ed06b772_97a056c.jpg
    Тарас
    Тарас
    3 місяців назад

    Дякую за документи на візу, все прийшло в термін і не дорого, рекомендую до співпраці, звертайтеся!

    0-02-0a-deb1d704fb46c5fcc823aaad38b2862c2c76ee901334dd933848085ee64f224d_a5ceb466.jpg
    Сергій
    Сергій
    4 місяців назад

    Візу отримав, все відмінно, дякую за роботу все було якісно, ​​рекомендую до співпраці

    Виза в Польшу.jpg
    Тетяна
    Тетяна
    7 місяців назад

    Добрий день. Потребуют вашої консультації. У мене воєводська віза на 3 роки( D). Це перший рік візи. Закінчується 02.06, а я не зможу приїхати на той момент в Україну. Чи маю я право залишитись по біометрії на 90 днів? Чи не буде проблем з подальшим продовженням візи? Дякую. Чекаю вашої відповіді.

    Ирина - Визовый специалист
    Автор
    Ирина - Визовый специалист
    7 місяців назад
    Відповідь для  Тетяна

    По правилах кордон потрібно перетнути

    Ліда
    Ліда
    7 місяців назад

    Запрошення дійсне з 1 квітня. Якщо я не встигну вчасно подати документи, то чи відкриють візу?

    Ирина - Визовый специалист
    Автор
    Ирина - Визовый специалист
    7 місяців назад
    Відповідь для  Ліда

    Це питання до роботодавця, поки зможе не анулювати запрошення

    Ліда
    Ліда
    7 місяців назад

    Доброго вечора! Маю таке питання, сьогодні одержала воєвудське запрошення, зараз знахожусь на території Польщі, не можу виїхати, не встигаю подати документи на візу, чи зможуть видати візу?

    Ігор
    Ігор
    7 місяців назад

    Доброго дня, скажіть будь ласка, я можу відкривати візу по воєводському запрошенні на 280 днів а не на цілий рік?

    Ирина - Визовый специалист
    Автор
    Ирина - Визовый специалист
    7 місяців назад
    Відповідь для  Ігор

    Можна зробити страховку на 280 днів і у анкеті указати не 365 днів, а на 280 днів

    Ігор
    Ігор
    7 місяців назад

    Запрошення трирічне,страховка вже зроблена на 365 днів, якщо вкажу в анкеті 280 днів,чи не буде проблем при відкритті візи?

    Ирина - Визовый специалист
    Автор
    Ирина - Визовый специалист
    7 місяців назад
    Відповідь для  Ігор

    Проблем не буде. Можуть на рік відкрити

    Зоряна
    Зоряна
    9 місяців назад

    А якщо відчутне запрошення чи можете ви від себе приготувати такі документи і скільки загалом це буде стоїти

    Ирина - Визовый специалист
    Автор
    Ирина - Визовый специалист
    9 місяців назад
    Відповідь для  Зоряна

    Так, можемо. 3000 грн на півроку пакет документів із запрошенням

    Світлана Жигула
    Світлана Жигула
    9 місяців назад

    Щоб відкрити далі по тому ж запрошенню від воєвуди,якісь додаткові документи потрібно?

    Ирина - Визовый специалист
    Автор
    Ирина - Визовый специалист
    9 місяців назад
    Відповідь для  Світлана Жигула

    Страховка та анкета потрібні. Ми оформляємо такі документи. Можемо допомогти

    Оля
    Оля
    9 місяців назад

    Добрий вечір,у мене воєводська віза працювала 6місяців але по піврічному запрошенні,віза ще дійсна чи можу я поііхати до Польщі по цій візі із запрошенням першим що робилося під візу???

    Ирина - Визовый специалист
    Автор
    Ирина - Визовый специалист
    9 місяців назад
    Відповідь для  Оля

    Доброго вечора. Якщо воно дійсне, неанульоване, то так

    Оксана
    Оксана
    1 рік назад

    Добрий день,я подала заяву на воєводську візу і її чекаю зараз , чи можу я паралельно подати заяву на пів річне запрошення??

    Юля - Визовый специалист
    Автор
    Юля - Визовый специалист
    1 рік назад
    Відповідь для  Оксана

    Доброго дня. Так, якщо не йде коридор

    Оксана
    Оксана
    1 рік назад

    В мене віза закінчується 17 вересня але я використала вже 180 днів свого коридору,значить мені потрібно подавати на запрошення тільки з 18 вересня?раніше ніяк?

    Юля - Визовый специалист
    Автор
    Юля - Визовый специалист
    1 рік назад
    Відповідь для  Оксана

    Після піврічної візи коридор ще півроку йде. Можна одразу оформляти річну воєводську візу.

    Марина
    Марина
    1 рік назад

    У мого мужа виза заканчиваетца 20.08. Война была воевудской. Сейчас он открыл новую визу тоже воевудскую она действительна с 21.08. Можно ли ему выехать в Польшу 15.08?

    Юля - Визовый специалист
    Автор
    Юля - Визовый специалист
    1 рік назад
    Відповідь для  Марина

    Так, можна

    Наталія
    Наталія
    1 рік назад

    Скажіть працюю по піврічному запрошенні і пан починає виробляти воєвудське запрошення на три роки чи зможу як приїду відразу відкривати по ньому візу чи потрібно з нового року

    Влада
    Влада
    1 рік назад

    Доброго дня.Скажіть будь ласка якщо чекала на карту побиту і отримала відмову,подала апеляцію і отримала запрошення від воєводи чи при виїзді на Україну на кордоні не буде проблем?Паспорт не біометричний,віза закінчилась минулого року.Маю апеляцію,вньосек і запрошення типу А..

    Юля - Визовый специалист
    Автор
    Юля - Визовый специалист
    1 рік назад
    Відповідь для  Влада

    Доброго дня. Потрібно відкрити візу по запрошенні і можна їхати

    Ніна
    Ніна
    1 рік назад

    Після отримання річного запрошення за який період потрібно подати на відкриття візи, чи можна через два місяці ?

    Татьяна - Визовый специалист
    Автор
    Татьяна - Визовый специалист
    1 рік назад
    Відповідь для  Ніна

    Головне щоб запрошення не анулював Ваш роботодавець

    Аня
    Аня
    1 рік назад

    На скільки днів потрібно робити медичне страхування на воєвудську візу?

    Юля - Визовый специалист
    Автор
    Юля - Визовый специалист
    1 рік назад
    Відповідь для  Аня

    Бажано на рік, але можна і на півроку чи 3 місяці, якщо Вас там страхують

    Ваня
    Ваня
    1 рік назад

    Чи можна скористатися безвізом після закінчення пів річної візи, чи доведеться чекати коридор.

    Татьяна - Визовый специалист
    Автор
    Татьяна - Визовый специалист
    1 рік назад
    Відповідь для  Ваня

    Можна,але як турист

    Ігор
    Ігор
    1 рік назад

    Доброго дня. У мене воєвудське запрошення типу А на три роки. На фірмі, яка мені видала це запрошення я пропрацював пів року. Сама віза закінчується у липні. Чи зможу я відкрити нову річну візу по цьому ж запрошенні?

    Татьяна - Визовый специалист
    Автор
    Татьяна - Визовый специалист
    1 рік назад
    Відповідь для  Ігор

    Доброго дня. Якщо роботодавець не анулював запрошення і чекає Вас

    Євгеній
    Євгеній
    1 рік назад

    Якщо замовити пакет документів через посередника на річну візу ( воєвудське) який максимальний термін чекати ? Як перевірити готовність воєвудського запрошення?

    Татьяна - Визовый специалист
    Автор
    Татьяна - Визовый специалист
    1 рік назад
    Відповідь для  Євгеній

    У нас термін 2 місяці. Може бути 2,5 місяці. Коли документ готовий, Ужонд праці про це повідомляє роботодавця, котрий його замовив

    Ігор
    Ігор
    1 рік назад

    Доброго дня, працював в польщі в 2018 по візі піврічній офіційно 3 місяця і також по біометрії офіційно з 17.11.2018- 14.01.2019, загубив закордонний паспорт, чи можливо з новим зробленим паспортом виробляти нове запрошення або їхати по біометрії?

    Татьяна - Визовый специалист
    Автор
    Татьяна - Визовый специалист
    1 рік назад
    Відповідь для  Ігор

    Доброго дня. Паспорт ролі не відіграє, всі виїзди фіксуються в базі і Ужонді праці.

    Олександр
    Олександр
    1 рік назад

    як уникнути коридору — сезонне запрошення може допомогти?

    Татьяна - Визовый специалист
    Автор
    Татьяна - Визовый специалист
    1 рік назад
    Відповідь для  Олександр

    Так, воно «перекриває» коридор

    Олександр
    Олександр
    1 рік назад

    піврічна польська віза закінчилась 31.12.2018 — коли можна відкривати наступну (зараз по безвізу перебуваю в Польщі) чи обовязково чекати пів року?

    Татьяна - Визовый специалист
    Автор
    Татьяна - Визовый специалист
    1 рік назад
    Відповідь для  Олександр

    Так, коридор 180 днів

    ольга
    ольга
    1 рік назад

    доброго дня .
    як довго потрібно очікувати на воєводське запрошення після подачі документів у консульство. м.львів?

    Татьяна - Визовый специалист
    Автор
    Татьяна - Визовый специалист
    1 рік назад
    Відповідь для  ольга

    Доброго дня. Зазвичай 8-10 днів

    Ирина
    Ирина
    1 рік назад

    Здравствуйте. Я получила приглашение, но там нету 4 страницы , как показано у вас на сайте . Оно не будет действительными?

    Елена
    Елена
    1 рік назад

    Если выехать по безвизу на пару дней раньше срока, указанного в годовой визе по воевудскому зезволению, ничего страшного не произойдет? Или надо ждать именно это число чтоб пересечь кордон.

    Татьяна - Визовый специалист
    Автор
    Татьяна - Визовый специалист
    1 рік назад
    Відповідь для  Елена

    Как турист Вы можете поехать раньше

    Елена
    Елена
    1 рік назад

    Добрый день! если выехать по безвизу раньше даты, указанной в годовой визе по воевудскому зезволению, ничего страшного не произойдет? Или надо ждать именно это число чтоб пересечь кордон.

    Татьяна - Визовый специалист
    Автор
    Татьяна - Визовый специалист
    1 рік назад
    Відповідь для  Елена

    Добрый день. Можно поехать раньше по безвизу как турист