Віза в Польщу Рівне

4.9/5 - (20 голосов)
Віза в Польщу Рівне

Віза в Польщу в Рівному — допомагаємо оформити піврічну візу, візу на 9 місяців в Польщі та річну візи в Польщу (180/180 або 180/360) або (річна 360/360). Освядчение і зазволение (Oswiadczenie, Zezwolenie na prace D06), страховка для візи і безвиза, заповнення анкети і оплата візового збору без особистої присутності в банку. Ціна і терміни вказані нижче. У нас можна замовити: Сезонне запрошення, річну робочу візу, піврічну робочу візу.

Ціна робочої візи в Польщу

 

Віза на пів року

Віза на 9 місяців в Польщу

Віза на рік в Польщу

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

  Термін оформлення запрошення 14 — 20 днів, для того щоб купити запрошення дзвоніть.

  Зв’язатися з нами можна за наступними номерами:
  Графік роботи Понеділок — П’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

  Субота — Неділя вихідний.

  lifecell   +38(093)-726-52-35 (Viber)
  MTS      +38(066)-726-52-35 (Viber)
  kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
  kyivstar+38(098)-786-79-18

  У Вас є запрошення від роботодавця? Тоді Вам буде дешевше!

  Страховка і анкета на візу

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Номер телефону (обов'язково)

   Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

   Віза в Польщу Рівне — Для оформлення документів, на робочу національну D візу, всіх цікавить ціна і терміни в Рівному. Багатьом потрібно терміново, ми можемо оформити дозвіл (запрошення) на роботу в Польщу (180/180 або 180/360) практично в будь-який термін. Ми також можемо оформити зелену карту для авто, вартысть дызнатись можно за цим посиланням.

   Як терміново — за 10-14 днів, так і не терміново від 14-20 днів. Віза на підставі запрошення від воєводи (річна 360/360) оформляється трохи довше від 45 -60 днів. Для Українців документи оформляються максимально швидко, також робино нові візи на сезонні роботи. Після відкриття візи підбираємо роботу, вакансія в Польщу безкоштовна для тих хто у нас відкривав візу. У нас не дорого, зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію по всіх візових питань безкоштовно.
   Робоча віза в Польщу ціна — в ціну включено: оформлення запрошення, страховка, заповнення анкети, повний супровід, консультації по тонкощам перетину кордону, за винятком річного запрошення від Воєводи. У суму 300 € включено саме запрошення, а в суму 350 € повністю весь пакет документів.Ми також можемо оформити

   Вас так само зацікавить:

   Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?
   Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?

   Для замовлення будь-яких наших послуг пишіть або телефонуйте за цими номерами:

   +38(093)-726-52-35
   +38(066)-726-52-35
   +38(098)-786-79-18

   Графік роботи Понеділок — п’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

   Робоча віза в Польщу

   Подорожі, освіта, робота, шопінг — це причини, саме з цього українці найчастіше їздять за кордон, особливо в Польщу. Ще кілька років тому мало хто за межі нашої країни. А в даний час, коли світ розвивається з великою швидкістю, багато хто хоче здобувати освіту і працювати в Польщі, в надії забезпечити собі надійне забезпечене майбутнє. В даний час основним питанням стає процес збір документів для виїзду. У даній статті ми розберемося, які бувають типи віз до Польщі, і що потрібно для їх оформлення.

   Які бувають варіанти віз до Польщі?

   Які існують різновиди віз до Польщі

   Перш, ніж готувати документи для подачі в Консульство, давайте визначимося, який саме дозвіл вам потрібно. Це залежить від мети твого перебування в Польщі і часу, на який ви хочеш їхати. В цілому є 4 типи віз. Вони, в свою чергу, розбиваються ще на кілька підтипів, все залежить від певних обставин.

   Віза «А», її в свою чергу називають аеропортної. За допомогою неї ви можете перебувати лише в аеропорту, але залишати його територію строго заборонено. Подібний документ використовується транзитними пасажирами, які очікують пересадку на інший рейс. Тривале присутність за кордоном за візою цієї категорії неприпустимо.

   Візи категорії «C» або шенген віза. Найчастіше її вибирають туристи, адже вона дає можливість бути в країнах Шенгену до 90 днів без обмежень перебування в конкретній країні. Ви можете заїжджати і виїжджати через будь-яку країну, без прив’язки до тієї, яка поставила дозвільний штамп.

   Візи «D»  або национальная віза . Це довгострокова віза, що дозволяє перебувати на території країни, яка її видала. Оформивши її, ви також можете проїжджати транзитом через інші країни ЄС і перебувати в них як турист протягом 90 днів на півроку. Це одна з найбільш зручних і популярних типів віз для українців.

   Робоча віза в Польщу для українців: для чого вона потрібна і як її отримати

   Для того щоб офіційно перебувати в Польщі і мати право на легальне працевлаштування, обов’язковою умовою є оформлення трудової візи в Польщу . За допомогою цього ви зможете протягом року офіційно працювати без необхідності виїжджати в Україну. Але пам’ятайте, такий штамп дає право роботи лише на території Польщі. Якщо ви захочете потрапити в інші країни Шенгену, то зробити це можливо лише як турист.

   Які різновиди бувають робочих віз D?

   Різні типи віз D відрізняються один з одним виключно періодом можливого офіційного перебування в країні.

   1. Візи для не сезон робіт : дає право іноземцю перебувати в Польщі в режимі 180/360. Іншими словами, за останні півроку без потреби виїжджати з Республіки Польща. Це найпопулярніший тип трудової візи серед українців. Для отримання піврічної візи основним необхідною умовою є наявність дозволу від потенційного роботодавця.
   2. Віза для сезонних робіт : завдяки їй іноземець може бути в Польщі в режимі 270/360, простіше кажучи протягом 9 місяців за рік. Сезонні роботи визначаються як такі наказом влади Польщі і прописуються в класифікаторі роботи. Підставою для видачі сезонної візи також є запрошення від роботодавця.

   Воєводська віза : найзручніша, бо дозволяє вести рабочею діяльність в Польщі в режимі 360/360. Отже, отримавши воєводського візу , працівник може весь рік перебувати в Польщі, а перед закінченням її терміну дії подати документи на нову, при цьому треба виїхати з Польщі.
   Річна віза не має коридорів і навіть якщо відкривається після безвіза, то ігнорує і її коридори. Найчастіше річна віза відкривається працівнику, який працює у поляка не перший раз.
   Підстава — річне запрошення (zezwolenie typ A). Ініціатором є працівник, на його прохання наймач звертається до Воєводі і він оформляє запрошення на роботу. Зазвичай, коли іноземний працівник вперше оформляє папери на візу в Польщу, йому надається на 180 днів національна віза. По закінченню її дії і за умови непорушення законодавства Республіки Польщі, можна подаватися на річну візу.

   Документи, необхідні для відкриття робочої візи

   Документи, необхідні для відкриття робочої візи

   1. Дозвіл від фірми. Освядчення є одним з основних документів. Саме в ньому роботодавець прописує всю інформацію щодо місця роботи, посади, заробітної плати, термінів роботи. Даний документ обов’язково повинен бути виданий на бланку фірмового зразка і вміщати всю необхідну інформацію. Для здачі документів поза сумнівом потрібен оригінал дозволу, тому перевірте, що потенційний роботодавець надіслав вам саме оригінал і що запрошення оформлено за правилами і з вимогами законодавства.
   2. Оригінал і дублікати всіх сторінок внутрішнього українського і паспорта для виїзду за кордон.

   3. Страховка. Оформити страховку ви зможете в будь-якій акредитованій страховій компанії за Вашим бажанням. Основне, щоб період оформлення страхового поліса повністю покривав період вашого перебування в РП по візі плюс невеликий запас в кілька днів. До того ж сума страхового покриття повинна бути не менше 30 тис євро.

   4. 2 фото розміром 3,5 на 4,5 см, які чітко відповідають візовим вимогам.

   5. Анкета-заява, заповнена особисто. Якщо у Вас сумніви, що зможете самостійно оформити анкету з дотриманням всіх правил консульства, зверніться до нашої фірми. За додаткову плату оператор підкаже вам, як правильно все заповнити, так як незначні помилки можуть привести до того, що у візі вам може бути відмовлено.

   6. Чек про сплату консульського та сервісного збору. Якщо ви подаєте документи безпосередньо до візового відділу в консульстві, то ви оплачуєте виключно консульський збір (громадяни України не платять). При здачі документів через спеціалізований Візовий центр (ППВА), в такому випадку ви оплачуєте також і їхні послуги (сервісний збір). І хоча, працюючи безпосередньо з Консульством, ви трохи заощадите, зате у візовому центрі зазвичай немає таких черг.

   Віза в Польщу: яка ціна?

   Загальна вартість включає в себе основні та другорядні витрати. Зокрема, до обов’язкових належать:

   1. Витрати на послуги візового центру Польщі. Ціна відрізняється в залежності від термінів отримання запрошення. Якщо Ви не терміново і є можливість почекати стандартні 14 днів, то заплатити доведеться € 15 за курсом НБУ. Якщо Вам потрібно замовити термінові послуги, вони коштують 30 євро. В середньому період очікування від дня подачі документів до отримання заповітного штампу становить 60 днів. Тому, починайте підготовку документів заздалегідь.
   2. Вартість фото. У разі якщо у вас є фото, які ви робили більше року назад, краще оновити. Відповідно правилами, фотографія повинна бути зроблена не більше, ніж за півроку до дня подачі. Але крім цього, ви зобов’язані візуально відповідати йому, щоб не викликати зайвих підозр у прикордонної служби.
   3. Коли ви купуєте запрошення на роботу безпосередньо у фірми, то в основному це робиться абсолютно безкоштовно. Але в основному працівники користуються послугами фірм-посередників для оформлення цього документа. Залежно від посередника, вартість запрошення може варіюватися от 2000 грн і вище.
    Необов’язкові витрати: 
   • Замовлення платних SMS оповіщеній в Візовому центрі для отримання інформації про готовність візи;
   • Оформлення кур’єра для доставки готових документів до вас додому. Віза для студентів в Республіку Польща для українців: що потрібно знати?
    Щоб здобути освіту в РП, майбутньому студентові необхідно оформити одну з видів віз:
   • На короткий період шенгенську;
   • Річну візу.Тип запрошення оформляється виходячи їх часу та типу навчання в Польщі. Шенгенська віза оформляється в основному терміном на 3 місяці і дозволяє безперешкодне переміщення по ЄС. Така віза підійде, якщо іноземець бажає закінчити нетривалі мовні курси, взяти участь в семінарі, пройти практику. У разі якщо планується довгострокове навчання в польському вузі, коледжі або школі, то ніжно оформити довгострокову національну візу. І хоча відвідування третіх країн Європейського Союзу буде обмежено і регламентовано законодавством, такий тип дозволяє довго не залишати територію РП.

   Необов’язкові витрати:

   • Замовлення платних SMS оповіщеній в Візовому центрі для отримання інформації про готовність візи;
   • Оформлення кур’єра для доставки готових документів до вас додому.

   Віза для студентів в Республіку Польща для українців: що потрібно знати?

   Щоб здобути освіту в РП, майбутньому студентові необхідно оформити одну з видів віз:

   • На короткий період шенгенську;
   • Річну візу.Тип запрошення оформляється виходячи їх часу та типу навчання в Польщі. Шенгенська віза оформляється в основному терміном на 3 місяці і дозволяє безперешкодне переміщення по ЄС. Така віза підійде, якщо іноземець бажає закінчити нетривалі мовні курси, взяти участь в семінарі, пройти практику. У разі якщо планується довгострокове навчання в польському вузі, коледжі або школі, то ніжно оформити довгострокову національну візу. І хоча відвідування третіх країн Європейського Союзу буде обмежено і регламентовано законодавством, такий тип дозволяє довго не залишати територію РП.

   Документи для студентської візи в Польщу

   Документи для студентської візи в Польщу
   Список документів в основному практично ідентичний з документами для отримання робочої візи, який перераховували вище. Схожими є:

   1. Оригінал і копії всіх сторінок внутрішнього українського і закордонного паспорта.
   2. Страховка. 2 фото розміром 3,5 на 4,5 см, які повинні чітко відповідають вимогам консульства.
   3. Анкета-заява, заповнена самостійно.
   4. Чек про сплату консульського та сервісного збору. На додаток необхідно надати: 

   Документи-підстави для навчання. Треба надати документи з поліціальной школи про те, що іноземець в нього зарахований. Іншими словами студентська віза оформляється на конкретний навчальний заклад і ви перед цим повинні здати в нього іспити для зарахування.

   Список додаткових документів для неповнолітніх іноземців У разі якщо студенту на момент здачі документів ще не виповнилося 18 років, понад те надаються такі документи:

   • нотаріально завірена згода двох батьків про виїзд дитини до Польщі встановленого зразка. Якщо батьків немає, тоді дозвіл офіційних опікунів;
   • копії Український паспортів батьків або опікунів;
   • свідоцтво про народження дитини.

   Чи можуть відмовити в отриманні візи?

   Без сумніву, з ряду причин може бути відмовлено будь-якому заявникові. І вина може бути як ваша, так і приймаючої сторони.

   Основні причини відмови: 

   • Помилково оформлені документи. Через незнання або неуважності, заявник може помилково вписати інформацію в анкету, це головна причина відмов. Щоб цього не сталося, підключіть до заповнення анкети професіоналів — посередників або зверніться в наше агенство.
   • Подача завідомо неправдивої інформації. Зустрічаються випадки, коли заявник навмисне приховує негативну інформації про себе. У разі якщо даний факт виявиться, в візі також буде відмовлено.
   • Подача підроблених документів. Зазвичай це стосується підроблених дозволів на роботу. Якщо купувати дозвіл через недобросовісну фірму-посередника, вони можуть надати вам фіктивний документ. Щоб уникнути відмови у візі, перед подачею перевіряйте ваше запрошення на оригінальність. Продзвоните за телефонами роботодавця і запитайте, оформляли вони документ.
   • Порушення польських законів при попередньому перебуванні в Польщі; / li>
   • Людськийфактор.
   •  Потрібно розуміти, що співробітники консульства також можуть помилятися і приймати неправильні рішення. Якщо ви отримали відмову, в такому випадку не варто відразу впадати у відчай.

   Рекомендую зробити наступні кроки:

   1. Якщо недостача одного документа, він невірно оформлений — подавайте документи ще раз.

   2. Якщо відмова стався з незрозумілих для вас причин — обов’язково подайте апеляцію.

   3. У разі якщо не бажаєте знову ще раз допустити помилки або спочатку подати правильно оформлений пакет документів — зверніться до в нашу фірму.

   Польська національна або шенген віза — необхідна умова для легальної трудової діяльності в Польщі або знаходження в країні в якості студента. Купити їх не складно. Головне, відповідально підходите до оформлення документів, щоб навіть найменші похибки не привели до відмови.

   Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.
   Подписаться
   Уведомление о
   guest
   85 комментариев
   Inline Feedbacks
   Подивитися всі коментарі
   Lillia
   Lillia
   8 місяців назад

   Тест в аеропорту
   Хто знає, чи можна в Борисполі зробити швидкий тест? Скільки коштує? За скільки буде готове?

   Suspected
   Suspected
   Відповідь для  Lillia
   8 місяців назад

   Можна, можливо. У травні було від 800 до 1600 грн. Там багато точок, пошукайте де дешевше, бо відразу на вході там максимальна вартість. Роблять його швидко, через 10 хвилин був результат, а ось черги були величезні, ну зараз з цим легше, адже Україна скасувала тести

   Lillia
   Lillia
   Відповідь для  Suspected
   8 місяців назад

   Це потрібно не для приїзду в Україну, а для вильоту в Італію

   Suspected
   Suspected
   Відповідь для  Lillia
   8 місяців назад

   Я це зрозумів, ну а різниця то яка?
   Лабораторії без різниці для чого і кого ти це робиш

   Ist
   Ist
   Відповідь для  Lillia
   8 місяців назад

   Можна, можливо. Але зараз більшість країн ЄС вимагають паспорт вакцинації для в’їзду.

   Lillia
   Lillia
   Відповідь для  Ist
   8 місяців назад

   На жаль Італії треба ще тести

   Ist
   Ist
   Відповідь для  Lillia
   8 місяців назад

   Так є таке…

   Едуард
   Едуард
   8 місяців назад

   Віза
   Добрий день, підкажіть будь ласка чи велика черга на подачу візи м. Рівне?

   Ігор
   Ігор
   Відповідь для  Едуард
   8 місяців назад

   Простіше від посередників оформляють у візового вони знають на які дати ставлять або від людей, які у візового подають на візу, коли вони проплачували за візу і які дати їм призначили плюс мінус …

   Євген
   Євген
   Відповідь для  Едуард
   8 місяців назад

   На сайті візового можна подивитися приблизну чергу

   Maksym
   Maksym
   9 місяців назад

   Подав документи на візу в Рівненський центр, минуло два тижні, документів ще немає. Може хтось знає чому так довго?

   Suspected
   Suspected
   Відповідь для  Maksym
   9 місяців назад

   Ну напевно тому що черга, нє?

   Стасон
   Стасон
   Відповідь для  Suspected
   9 місяців назад

   Так черг немає. Ти що ні розумієш?

   Ніна
   Ніна
   Відповідь для  Maksym
   9 місяців назад

   тоже ждем

   Світлана
   Світлана
   10 місяців назад

   Скажіть будь ласка,якщо закінчується віза 15 вересня,чи можу я подати на нову 5 серпня?(віза студентська). І чи потрібні такіж самі документи для повторного відкриття(тобто договір оренди житла і виписка з банку,поліціальна школа). І чи є можливість зробити термінову візу?

   Саша
   Саша
   10 місяців назад

   Черга на візу м.Рівне
   На які числа зараз ставлять на подачу документів на польську візу?
   Цікавить м. Рівне…
   Дякую.

   Andrii
   Andrii
   Відповідь для  Саша
   10 місяців назад

   Rivne

   Подача особисто в ППВА: 07.07.2021

   Подача Новою поштою: 25.06.2021

   Саша
   Саша
   Відповідь для  Andrii
   10 місяців назад

   Коли оплачували візовий збір?

   Andrii
   Andrii
   Відповідь для  Саша
   10 місяців назад

   Я не оплачував це інформація з сайту візового.

   Andrii
   Andrii
   Відповідь для  Саша
   10 місяців назад

   А найкраще якщо ви не в Україні то попросіть когось піти у відділення Ідея Банку і там на дошці оголошень повинна бути інформація

   Артем
   Артем
   11 місяців назад

   Черга у візовому центрі
   Всім привіт, підкажіть де подивитися чергу на візу в Польщу з моменту оплати

   Артем
   Артем
   Відповідь для  Артем
   11 місяців назад

   Місто Рівне

   Kateryna
   Kateryna
   Відповідь для  Артем
   11 місяців назад

   Шановні Клієнти, інформуємо вас про перших доступних дат, не раніше яких можлива реєстрація для оплат, починаючи з 31 травня 2021

   Rivne
   Подача особисто в ППВА: 29.06.2021
   Подача Нової поштою: 04.06.2021

   Артем
   Артем
   Відповідь для  Kateryna
   11 місяців назад

   Дякую

   Kateryna
   Kateryna
   11 місяців назад

   Подача на візу Луцьк Рівне
   Підкажіть, хто в темі, скільки приблизно зараз виготовляється робоча віза в Луцьку — Рівному?? І як краще подавати документи, поштою чи самому?? Дякую

   Kateryna
   Kateryna
   Відповідь для  Kateryna
   11 місяців назад

   Шановні Клієнти, інформуємо вас про перших доступних дат, а не раніше яких можлива реєстрація для оплат, починаючи з 31 травня 2021
   Lutsk
   Подача особисто в ППВА: 21.06.2021
   Подача Нової поштою: 04.06.2021
   Rivne
   Подача особисто в ППВА: 29.06.2021
   Подача Нової поштою: 04.06.202

   Очевидно, що НП буде швидше.

   Олександр
   Олександр
   Відповідь для  Kateryna
   11 місяців назад

   Вибачте, а що значить реєстрація для оплат? Навіщо десь реєструватися? Не зрозумів. Ідеш в банк, платиш, тебе зателефонують, призначать дату подачі, ну в сенсі дату коли відправити поки по НП, і все, ти в цей день несеш поки на НП? Яка треба попередня реєстрація і як вона пов’язана з цим датам, я не зрозумів ?? Поясніть будь ласка

   Kateryna
   Kateryna
   Відповідь для  Олександр
   11 місяців назад

   Це найближчі дати для подачі документів) ППВА нормальними словами не напише
   Ви оплачуєте, вказуєте при оплаті спосіб подачі, чекаєте дзвінка. Можна відстежити дату реєстрації з банківського коду.
   тут
   taplink.cc/wiza_pl
   внизу на сторінці є посилання.
   Без дзвінка оператора поки ніяких подальших дій.

   Олександр
   Олександр
   Відповідь для  Kateryna
   11 місяців назад

   Спасибі, Катерина за відповідь. А ну зрозуміло тоді все правильно …. Я ось тільки думаю, чому якщо новой почтой виходить швидше податися, люди вибирають самим піти в ппва? Чим подача поштою гірше ?? Довше будуть Обробляти мій пакет, ніж при особистій подачі в викликом?
   Мені просто потрібно якомога швидше візу відкрити, от думаю, як подаватися ….

   Kateryna
   Kateryna
   Відповідь для  Олександр
   11 місяців назад

   У Менн така ж ситуація (подаватися буду в Луцьку, а тут з чергами біда і велика різниця між особистої подачею і поштою ((((теж треба віза швидко і хочу відправити пакет нп, але багато пишуть, що по пошті чим довше роблять візу .. .. І як знати …

   Kateryna
   Kateryna
   Відповідь для  Kateryna
   11 місяців назад

   Ні, не довше. Різниця в тому, що при особистій подачі, у вас не приймуть пакет документів Ще не перевірять. А Новою Поштою, що відправите, то і приймуть а далі як пощастить, або попросять Доповнити, що теж час, або так і передадуть консулу. У свій час на сайті ППВА була і така інформація, що документи будуть передавати в консульство в тому вигляді, в якому ППВА їх отримав.

   Тому, якщо візовий в вашому місті і ви НЕ впевнені, що правильно заповніть анкету і зберете пакет документів, то краще особиста подача.

   А НП дуже зручно, і в принципі натупіть складно, Анкета напевно єдина складність. А всі вимоги та інструкції є у ​​відкритому доступі. Можна заощадити час, відправили документи з найближчого відділення НП і там же його отримали.
   В цьому і вся різниця.

   Kateryna
   Kateryna
   Відповідь для  Kateryna
   11 місяців назад

   Я так розумію, ви робите анкети коректно? Щоб їх точно не забракували? Як з вами зв’язатися?

   Олександр
   Олександр
   Відповідь для  Kateryna
   11 місяців назад

   Спасибі величезне за інфу, хоч хтось норм пояснив
   А ще питаннячко, цей сайт візовий з датами, він достовірні, можна покластися на цю інфу з датами при виборі способу подачі?

   Kateryna
   Kateryna
   Відповідь для  Kateryna
   11 місяців назад

   Це офіційний сайт VFS Global — офіційний партнер Посольства Республіки Польща в Україні visa.vfsglobal.com/ukr/uk/pol

   Ірина
   Ірина
   Відповідь для  Kateryna
   11 місяців назад

   Оновлені дати подачі документів до візових центрів, починаючи з 31.05
   На офіційному сайті візових центрів мережі vfsglobal, які допомагають з відкриттям польських національних віз, з’явилася нова інформація щодо дат подачі документів по різних містах.
   Особиста подача:
   01.06 – Харків;
   04.06 — Кропивницький;
   08.06 – Київ, Херсон, Запоріжжя;
   10.06 – Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород;
   11.06 – Дніпро;
   21.06 – Луцьк, Тернопіль;
   29.06 – Рівне.
   В житомирському, вінницькому, хмельницькому, чернівецькому візових центрах не зазначена найближча дата особистої подачі документів.

   Подача Новою поштою:
   01.06 – Київ, Одеса, Дніпро, Кропивницький, Херсон, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород;
   04.06 – Луцьк, Рівне, Тернопіль;
   08.06 – Харків;
   24.06 – Житомир;
   28.06 – Вінниця;
   30.06 – Хмельницький.
   В чернівецькому візовому центрі не зазначена найближча дата подачі документів Новою поштою.
   Лише у центрі в Харкові особиста подача може відбутися швидше, ніж кур’єрським відправленням, в усіх інших містах – з певним відривом швидше йде саме подача Новою поштою.
   Особливо у Рівному та Луцьку – різниця більше двох тижнів.
   Також невтішні дані по вінницькому консульському округу, де даних особистої подачі немає, а Новою поштою стартує з 24.06.

   Джонні
   Джонні
   1 рік назад

   Віза новою поштою Рівне
   які терміни, хто подавав через НП в Рівному? якщо робити проплату візового збору через інтернет, то просто роздрукувати квитанцію і відправити в пакеті документів? це і буде «оригінал»?

   Andrii
   Andrii
   Відповідь для  Джонні
   1 рік назад

   1.5 місяці

   Джонні
   Джонні
   Відповідь для  Andrii
   1 рік назад

   ти в рівному подавав? 1.5 місяці чекав? Чи не місяць? Не менше?

   Andrii
   Andrii
   Відповідь для  Джонні
   1 рік назад

   угу

   Джонні
   Джонні
   Відповідь для  Andrii
   1 рік назад

   ти можеш підказати як правильно зібрати документи? можемо списатися в телеграмі?

   Andrii
   Andrii
   Відповідь для  Джонні
   1 рік назад

   1 місяць до передачі в консульство, вже 1 тиждень в консульстві, сподіваюся за тиждень ще отримаю, знав би не робив, майже всі плани накрилися, думав буде швидше

   Джонні
   Джонні
   Відповідь для  Andrii
   1 рік назад

   в яку суму все це виходить? абсолютно все

   Andrii
   Andrii
   Відповідь для  Джонні
   1 рік назад

   1500

   Джонні
   Джонні
   Відповідь для  Andrii
   1 рік назад

   ти проплачував в банку або в онлайні? і напиши будь ласка шо вписувати в акті робіт? я хз

   Andrii
   Andrii
   Відповідь для  Джонні
   1 рік назад

   У відділенні ПриватБанк платив, там же є приклад заповнення всіх документів

   Джонні
   Джонні
   Відповідь для  Andrii
   1 рік назад

   що колись треба робити? зробить оплату збору, і чекати Виклики коли подавати документи?

   Andrii
   Andrii
   Відповідь для  Джонні
   1 рік назад

   Так, чекай і тихо розбирайся з доками

   Джонні
   Джонні
   Відповідь для  Andrii
   1 рік назад

   ок. дякую

   Andrii
   Andrii
   Відповідь для  Джонні
   1 рік назад

   Подивися з компа або ноута там все є, я з телефону сиджу, не скоро доберуся

   Andrii
   Andrii
   Відповідь для  Джонні
   1 рік назад

   visa.vfsglobal.com/ukr/uk/pol

   Іванка
   Іванка
   1 рік назад

   Доброго дня,скажіть будь скільки часу робиця віза,7квітня особисто подавала документи в Рівне?

   Вова
   Вова
   1 рік назад

   віза

   Цікавить таке питання. У дружини річна віза від Воевуди на завод, і там зараз не має роботи. Знайшла сезону роботу в м Хоче її офіційно оформити. Як її оформлять за цією ж візою і треба переробляти з документів? Дякую

   Анатолій
   Анатолій
   Відповідь для  Вова
   1 рік назад

   Запрошення можна переробити на 6 місяців

   Вова
   Вова
   Відповідь для  Анатолій
   1 рік назад

   А з візою тоді як?

   Анатолій
   Анатолій
   Відповідь для  Вова
   1 рік назад

   Нічого вона в подальшому дійсна після закінчення 6 місяців робите нове Воєвудське запрошення і все.

   Міла
   Міла
   1 рік назад

   Як зараз на кордоні?

   Приветики) як зараз на кордоні? На Ягодині. Яка чергу, багато людей в автобусі?

   Анатолій
   Анатолій
   Відповідь для  Міла
   1 рік назад

   онлайн камери Ягодин гляньте.

   Invincible
   Invincible
   Відповідь для  Міла
   1 рік назад

   Автобуси повні 100%

   Юрчик
   Юрчик
   Відповідь для  Міла
   1 рік назад

   На кордоні як на морі … ..одін день тихо, інший день шторм … .Сьогодні чергу, завтра немає

   Olala
   Olala
   Відповідь для  Міла
   1 рік назад

   1.5 дня черга

   Olos
   Olos
   Відповідь для  Olala
   1 рік назад

   Реально?

   Olala
   Olala
   Відповідь для  Olos
   1 рік назад

   постійно

   Irka
   Irka
   1 рік назад

   Візовий Рівне
   Маю таке питання якщо я живу в місті то як мені подати документи поштою? Краще самому йти подавати?
   Хто скільки чекав візу?

   Irka
   Irka
   Відповідь для  Irka
   1 рік назад

   Заплатив знайомий в понеділок 1 березня. Передзвонили на 12 березня подача)

   Федір
   Федір
   Відповідь для  Irka
   1 рік назад

   Рівне, заплатив 1 лютого, передзвонили 8 лютого, а на подачу в візовий 11 березня.

   Olos
   Olos
   Відповідь для  Irka
   1 рік назад

   вчора оплатив
   На 17 подаю документи
   особисто

   Irka
   Irka
   Відповідь для  Olos
   1 рік назад

   Тобто черги не великі?!?
   Я сьогодні заплатила! Те думала на квітень поставлять на чергу

   Olos
   Olos
   Відповідь для  Irka
   1 рік назад

   Я подавав у Львові
   Забув написати)

   Irka
   Irka
   Відповідь для  Olos
   1 рік назад

   Дякую за відповідь

   Валерій
   Валерій
   1 рік назад

   Вітаю, у візовому центрі беруть до розгляду оригінал запрошення,чи пройде роздруковане на кольоровому принтері (запрошення зелектронним підписом.

   Олександр
   Олександр
   Відповідь для  Валерій
   1 рік назад

   пройде, я сьогодні здав

   Андрій
   Андрій
   Відповідь для  Олександр
   1 рік назад

   Якщо з електронним підписом то підійде роздруківка

   Олександр
   Олександр
   Відповідь для  Андрій
   1 рік назад

   підкажіть будь ласка, оплатив в банку сервісний збір VFS 480 грн, чи треба в квитанції ставити свій підпис?

   Андрій
   Андрій
   Відповідь для  Олександр
   1 рік назад

   Цього Вам не підкажу бо візу відкривав один раз і дуже давно

   Николай
   Николай
   Відповідь для  Андрій
   1 рік назад

   я подав з ел. підписом з чорно-білої роздруківкою на візу і пройшло

   Oksana
   Oksana
   1 рік назад

   Добрий день. Хто зараз подавав документи у візовий центр в місті Рівне? Як довго чекали дзвінка після оплати візового збору, і реєстрації? Яка чергу?

   Николай
   Николай
   Відповідь для  Oksana
   1 рік назад

   сьогодні здавав в Луцьку

   Олександр
   Олександр
   Відповідь для  Николай
   1 рік назад

   Довго чекали реєстрацію?

   Завтра хочу відправляти поштою на Луцьк

   Николай
   Николай
   Відповідь для  Олександр
   1 рік назад

   1-го оплата збору, 3-го зателефонували про здачу на 8-е, вчора відвіз особисто, у візовому сказали 16-го буде віза і візу з доками відправлятимуть за новою поштою

   Oksana
   Oksana
   Відповідь для  Николай
   1 рік назад

   Спасибо большое, за інформацію) А скажіть будь ласка, яка ціна послуги нової пошти?

   Николай
   Николай
   Відповідь для  Oksana
   1 рік назад

   ще не отримав, та жінка, що мені робила документи сказала 180 гр. але це ціна відправки в одну сторону, з Луцька

   Юля
   Юля
   2 років назад

   Доброго часу доби, хочу проконсультуватись. Станом на 11 травня Польсько-Литовський кордон відркився для робітників
   раніше ми могли їздити по польській візі в Литву, чи можна зараз зробити польську візу і по ніїй їхати на роботу в Литву?

   Константин - визовый специалист
   Константин - визовый специалист
   Автор
   Відповідь для  Юля
   2 років назад

   Зараз ні, при заїзду в Польщу вам потрібно пройти карантин 14 днів в Польщі, а далі можно і в Литву їхати.

   Микола
   Микола
   2 років назад

   потрібна віза

   Константин - визовый специалист
   Константин - визовый специалист
   Автор
   Відповідь для  Микола
   2 років назад

   Ми оформляємо повний пакет документів, запрошення, страховка, анкета. Вам потрібні саме такі документи? Зв’яжіться з нами за номерами: +38 (093) -726-52-35 (Viber)
   +38 (066) -726-52-35 (Viber)
   +38 (098) -786-79-18 (Viber)

   85
   0
   Залиште будь ласка коментарx