Домой / Віза / Оплата візового збору без особистої присутності

Оплата візового збору без особистої присутності

Оплата візового збору без особистої присутності

Якщо Ви перебуваєте в Польщі або з будь-якої причини не можете оплатити візовий збір особисто, а стати в електронну чергу в візовий центр потрібно, ми можемо Вам допомогти в цьому.

Оплата візового збору в Польщу, без особистої присутності людини!
Перебуваєте за кордоном і немає можливості оплатити самостійно?
Довго діставатись до найближчого відділення банку?
Тоді телефонуйте за номерами вказаними нижче,  з радістю допоможемо.

Заповнюємо візові анкети і оформляємо страховки .

+38 (093) -898-04-05

+38 (098) -786-79-18

+38 (066) -726-52-35

Для оплати візового збору без особистої присутності, Вам необхідно відправити :

— фото закордонного паспорту 1-а сторінка

— вказати по-батькові

— місто подачі документів

— відділення «Нової Пошти» і місто куди відправляти чек

Вартість послуги 1200 грн разом з візовим збором , оплату можна провести на карту приват банку.

Реєстрація в візовий центр

kredobank ideabank

ВАЖЛИВИЙ момент, для прийняття дзвінка з візового центру: людина, яка буде відповідати на дзвінок повиненна знаходитися в Україні, якщо оплата за чоловіка, потрібно щоб трубку взяв чоловік, якщо ж за жінку то жінка .

Оператор візового центру будуде ставити такі питання: ви платили збір за себе особисто або за когось іншого? Людина, яка буде приймати дзвінок повинна сказати, що особисто за себе платила. Потім запитають прізвище та ім’я, відповідно, людина повинна сказати прізвище та ім’я того, за кого була проплата. Тоді реєстрація буде успішною.

Так само, зверніть увагу, що система реєстрації в візовий центр завжди змінюється. Додатково можуть запитати: Дату народження, по батькові, вік, в якому місті здійсьнювали оплату візового збору.

Оплата збору відбувається протягом  3 банківських днів з моменту отримання документів і грошей. Фото чека з банку відправляю на вайбер, як звіт про оплату, оригінал чека відправляємо «Новою Поштою», він необхідний буде при подачі документів у візовий центр. При відправці документів напишіть відразу відділення «Нової поштою» і місто куди відправляти чек.

Що робити якщо немає можливості прийняти дзвінок?

Якщо у Вас немає можливості і немає знайомих хто зможе правильно відповісти на дзвінок з візового центру, для того що б Вас зареєструвати в візовий центр Польщі, ми теж можемо допомогти. Вартість реєстрації складає 150 грн, в цю вартість включено покупка сім карти для прийняття дзвінка.

Багато хто запитує: які гарантії? Ви нас знайшли по сайту, відповідно сайт це і є обличчя нашої компанії. Якби ми обманювали людей, в інтернеті вже були б негативні відгуки, зараз це все легко можна перевірити. Також ми оформляємо страхові полюси, заповнюємо візові анкети, робимо запрошення для візи. Ми можемо надати повний комплекс послуг, тому розраховуємо на подальшу співпрацю з Вами.

О программе Константин - визовый специалист

Смотрите также

Візовий коридор

Візовий коридор Зі статті Ви дізнаєтесь: Чи є у без віза коридор? Після яких віз …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *