Домой / Віза / Віза для роботи в Польщі.

Віза для роботи в Польщі.

Віза для роботи в Польщі.

Скільки коштує оформлення робочої візи до Польщі, Польща спростила працевлаштування для українців, хто їде на сезоннуюработу. Багато країн видають робочі візи, але найвигідніші умови надає Польща. Робоча віза класу D. Віза для роботи в Польщі.

11 червня 2017 року між Україною і Європейським Союзом офіційно вступив в дію Закон про безвізове переміщення. Безумовно, багато туристів і бізнесмени дуже раді такій події, і вже найближчого часу планують випробувати всі принади так званого «безвіза» на собі.

Але не варто забувати про той момент, що якщо ви плануєте їхати на роботу в Польщу, то робочу візу вам все так же потрібно буде оформляти в Консульських установах на підставі запрошення на роботу, по безвізу в Польщі можно працювати, але це не вигідно по часу.

Планувати поїздку на роботу слід завчасно, оскільки у всіх регіонах України присутня чергу в візових центрах від тижня до місяця, і до цього потрібно бути готовим. Найважливішим моментом при пошуку роботи в Польщі є оформлення робочої візи, оскільки без цього дозвільного документа все інше просто не має сенсу.

Спочатку потрібно отримати запрошення від роботодавця.

Займає ця процедура від десяти до двадцяти днів, але іноді і більше. Все залежить від воєводства, в якому даний документ реєструється. Наприклад, у Вроцлаві в робочий сезон оформлення запрошення для робочої візи може займати і до 45 днів.

Дуже маленький відсоток роботодавців погодяться витратити свій час на оформлення запрошення для людини, якого вони не бачили і не знають, і не факт, що після отримання робочої візи, такий кандидат приїде саме до нього на роботу. Тому, робоча віза може бути оформлена на запрошення від однієї фірми, яка на цьому заробляє, а працювати офіційно при цьому можна в абсолютно іншому місці і місті.

Починаючи пошуки роботи на спеціалізованих польських сайтах, або агентствах, ви маєте право вказувати наявність робочої візи як значну перевагу перед іншими претендентами.
Чому так? Та тому що потреба в постійній робочій силі на польських підприємствах дуже велика. Посудіть самі, адже, як і ви, так і значну кількість трудящих, з більшою часткою ймовірності, поїдуть назад в Україну через шість місяців, і підприємству постійно необхідно в терміновому порядку шукати людей вам на заміну, знову-таки, на ті ж півроку.

При такому круговороті людей у ​​роботодавця немає можливості чекати кожного працівника з України по два-три місяці, поки буде оформлена робоча віза. У зв’язку з цим, радимо подбати про її наявності самому.

Такий досвід самостійного оформлення робочої візи вам обов’язково стане в нагоді в подальшому, тому як взявши на себе всю цю процедуру, вам не страшно буде і далі розбиратися в нюансах оформлення тих чи інших дозвільних документів для легалізації своєї трудової діяльності в Польщі.

Також хочеться нагадати про такий момент, що кращі пропозиції по роботі довго не чекають. Оформивши робочу візу, відразу ж починайте шерстити пропозиції роботодавців, і як тільки якісь умови праці та оплати здадуться вам найбільш прівлекательнимі- відразу ж відправляйте ваше резюме, не забувши при цьому вказати, що робоча віза в Польщу у вас вже є!

Смотрите также

Річна віза в Польщу

Річна віза в Польщу З цієї статті Ви дізнаєтесь: Як отримати візу до Польщі на …

201 комментарий

 1. Добрый день. Скажите пожалуйста откроют ли мне полугодичную визу D и смогу ли я вехать в Польшу не работать а просто по делам если я полтора месяца назад была по биометрии и официально работала?

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день.
   Визу откроют на остаток дней со 180-ти. Вычтут дни работы по безвизу.

 2. Чи можна подавати на візу без другої фотографії в українському паспорті коли виповнилось 25 років?

 3. Валерий

  У меня страховка на 180 дней . Брал в сентябре но ней ещё не воспользовался. Подскажите пожалуйста актуальна она сейчас через 4 месяца? Срок истекает 09.19г

  • Ирина - Визовый специалист

   Для безвиза подойдет любая.
   Если для визы, то должна быть от ПЗУ.

 4. Добрый день! Планирую посетить визовый центр Киев с целью открытия визы в Польшу по приглашению работодателя. Прописка Луганская область. В Киеве арендую жильё 12 лет не беженец. Могу я подать документы в Киеве?

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день.
   Только если оформить справку переселенца.

 5. Доброго дня. Остання віза піврічна була, зараз коридор. Виготовив біометричний паспорт. Питання, чи можу поїхати працювати по біометрії?

  • Ирина - Визовый специалист

   Доброго дня.
   Йде коридор 180 днів.
   Лише як турсит зараз можна поїхати.

 6. Добрий день. Працював в Польщі по національній візі D05A ,яка діяла 122 дні з 03.07.2018 до 01.11.2018. Коли я зможу відкривати робочу візу знову і чи можливо зараз поізати до Польщі по безвізу і працювати легально? Дякую

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрий день.
   Зараз йде коридор після візи 180 днів. Щоб його перекрити можна оформити сезонну візу чи воєвудську річну.

 7. Владислав

  Добрый день. Я хотел узнать сроки изготовления годовой визи, и привязывается это приглашение к ваканции.

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день.
   Подготовка документов 2-2,5 месяца.
   Это без привязки к вакансии

 8. Якщо я їздив по біо паспорту в жовтні і був до грудня а зараз хочу поїхати по візі чи можна так?

  • Ирина - Визовый специалист

   Так, можна відкрити сезонну візу чи воєвудську річну.

 9. Василий

  Добрый день! Имею вопрос по поводу подачи документов. Так получилось, что я просрочил внутренний паспорт и на данный момент мне его меняю и на id карту. Но до даты подачи я могу его не получить на руки, а дней на 5 позже. Могу ли у меня принять документы без внутреннего паспорта? Просто отношений до моего выезда за границу он не имеет.

 10. Олександр

  Доброго дня! Маю таке питання : по піврічному запрошенню 180/360 відкрита віза D5а пропрацював по ньому 3 місяці. Потім фірма переробила запрошення на дозвіл на виконання сезонних робіт типу С і відправила на.сезонні роботи до Іспаніі. Кінець візи та термін діі дозволу 1.04.19. А 180 днів які я можу знаходитись у Польщі закінчується 25.01.19.Чи перекриє дозвіл на виконнання сезонних робіт цей коридор? І якого числа я повинен перетнути кордон.

  • Ирина - Визовый специалист

   Доброго дня.
   До кінця візи потрібно виїхати, та можна відкрити по запрошенні нову візу на сезонні роботи.

 11. В декабре закончилась виза, могу ли я вьехать в Польшу сейчас?

 12. Надежда

  Скажите пожалуйста, какое ближайшее время я смогу выехать в Польшу по биометрии, если последний раз я вернулась в Украину 7 сентября 2018. Спасибо.

 13. Добрий вечір. Я получив воєвуду 30 серпня 2018р. Але ще не активував візу. Скільки часу буде дійсна воєвуда? І чи вона зараз взагалі є дійсна

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрий вечір.
   Це залежить від Вашого роботодавця.
   Якщо не анулював і є ще по запрошенню хоча б 6 місяців до кінця, то можна відкрити візу.

 14. Катерина

  Добрый день! Нахожусь на территории Польши на основании рабочей визы D, нужно ли после окончания визы D пересекать границу Польши ( въезжать в Украину) для того чтоб остаться по безвизу ещё на 90 дней??? Дни безвиза ранее не использовала. Спасибо!!

 15. Кристина

  Здравствуйте! Скажите пожалуйста могу ли я работать по безвизу в Польше? Я работала по безвизу 17.05.2018 по 28.07.2018 потом у меня есть виза с 04.10.2018 по 19.01.2019 но я по ней работала с 19.10.18 по 23.12.2018 я могу в феврале поехать работать по безвизу? Или нужно ждать каридор?

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день.
   Да, коридор 180 дней с 19.01.19. Можно поехать уже, но только как турист.

 16. Добрый день. У меня есть приглашение по которому я вьезжала в Польшу, но по которому я не работала (оно действительно по окончанию визы с 27.09.2018 по 24.03.2019). Работала в другой фирме, где мне сделали зазволение, которого срок действия вышел 31.12.2018. Приехала в Украину в декабре 2018 года. Скажите пожалуйста смогу ли я вьехать обратно в Польшу с приглашением по которому вьезжала или оно автоматически аннулирувалось, когда мне сделали зазволение?

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день.
   Аннулировано приглашение или нет может знать только работодатель, который его выписывал.

 17. Подскажите пожалуйста , работал в Польше по безвизу , приехал сейчас на Украину , через какое время Я могу поехать обратно работать , надо ждать коридор или можно получить приглашение на визу и поехать без коридора назад

  • Ирина - Визовый специалист

   Нужо ждать либо коридор 90 дней и ехать по безвизу, либо открыть рабочую визу, чтоб ехать сразу.

 18. Здравствуйте, такой вопрос работали по визе пол года в Польше, сделал карту побыта, попал под сокращение, могу ли я по безвизу поехать щас работать к примеру в Чехию, или нужно ехать на Украину, тогда ехать в другую страну?

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день.
   Да, безвиз сгорает при ожидании карты. Нужно возвращаться в Украину и ждать 90 дней коридор прежде чем можно будет поехать снова по безвизу в ЕС.

 19. Я краще застрелюсь, ніж коли-небудь поїду вчитись в Польщу, де всілякі релігійні піздострадальщики будуть указувати мені, що робити з моєю дитиною.

 20. Если у меня закончилась рабочая польская виза 31 декабря, я могу в январе уже ехать в Европу по безвизу? Не через польскую границу. Спасибо!

 21. Добрый вечер! Подскажите, если у меня укр.паспорт нового образца? мне нужны какие-то дополнит. справки о прописке???

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *