lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Віза / Робоча віза в Польщу ціна
Робоча віза в Польщу ціна

Скільки коштує робоча віза в Польщу категорії D для українців

Робоча віза в Польщу ціна — робоча віза категорії Д до Польщі дає можливість перебувати в Польщі від півроку до року.

Компанія «Візія» допоможе Вам у відкритті будь-якого типу віза. Пів року, 9 місяців і рік, якщо Вас цікавить поїздка на роботу — Ви можете оформити Національну візу. Якщо ж хочете поїхати в подорожі по Польщі або по Європі — краще відкривати Шенгенську візу або скористатися безвізом. Не варто забувати, що в’їжджати і виїжджати потрібно обов’язково через Польщу.

Польща — ідеальний варіант для тих, хто хоче поїхати в Європу, витративши мінімум фінансів. Хоча в Польщі не так вже й багато розваг, але велика кількість архітектурних пам’яток, музеїв і чудових парків, нікого не залишать байдужим.

Робоча віза в Польщу ціна

 

Робоча віза в Польщу цінаЦіна на візу в Польщу, в ціну включено: оформлення запрошення, страховка, заповнення анкети, повний супровід, консультації по тонкощам перетину кордону .

 

Тип візи Термін візи Вартість
Виготовлення
Піврічна робоча віза в Польщу 180/180 3000 грн 4 тижні
Термінова Піврічна робоча віза в Польщу 180/180 160€ за 10 днів
Сезонна робоча віза в Польщу. 270/270 250 € 3-4 тижні
Воєводська робоча віза в Польщу 365/365 350 € до 60 днів
Термінова Воєводська робоча віза 365/365 3-4 тижні

Для оформлення документів звертайтеся за цими номерами.

    +38(093)-726-52-35 
       +38(066)-726-52-35
           +38(098)-786-79-18 

Графік роботи: понеділок — п’ятниця, з 9.00-17.00.

Залиште номер телефона і ми перетелефонуємо

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

  Піврічна віза в Польшу 180/180 і 180/360 днів

  Робоча віза в Польщу ціна

  Річна віза в Польшу 365 днів

  Робоча віза в Польщу ціна

  Для того, щоб відвідати Польшу, яка входить до складу Шенгенського союзу, потрібна віза. Якщо власними силами попытатися відкрити візу, то скоріше всього цей процес затянеться і буде дуже хлопотний. Те, хто не стабілізувався з цим делом, може показатися, що в оформленні візи немає нічого складного і можна самостійно зайнятися цим, тому що це може співати гроші.

  Це не завжди працює, не достатньо лише здати необхідні документи. Часто трапляється, що людина, яка самостійно намагається відкрити візу, втілює в себе таку кількість, і це вже потребує додаткового закладу.

  Робоча віза в Польщу ціна

  Відкриття можна отримати і тому, що можна неправильно заповнити обов’язкову анкету, так як ви не можете знати всіх «підводних камней». А після скасування отримати польську визу опікується ще сложней.

  Оформіть польську візу, представляє хорошу можливість — відвідайте ще 24 країни Європи, які зібрані в Шенгенському узгодженості.

  Визначте цей шанс у таких країнах: Італія, Німеччина, Чехія, Португалія, Франція, Швейцарія, Австрія, Польща, Словаччина, Естонія, Угорщина, Бельгія, Люксембург, Іспанія, Фінляндія, Швеція, Словения, Греция, Латвия, Мальта, Дания , Норвегія, Исландия, Литва, Нидерланды.

  Обязательным умовою для подорожей в цих країнах є першочергове переселення польської громади, а після неї в інших країнах. У всьому випадку по поверненню в Україну ви будете аннульовані.

  Виза в Польшу може бути довгостроковою і короткочасною, але в останні роки не повинно бути перевидано 3 місяці на протязі півроку (з моменту вступу в Польшу). Долгосрочна віза, в свою чергу, дозволяє знаходитися до 365 днів у Польщі.

  Якщо ви пройшли в Польщі до кількох днів, які передбачали умови для перегляду і версії до кінця строку її завершення, в тому випадку, коли ви знову ввійдете в Польщу, можливо, будете змінити новий вигляд.

  Умови видачі строкової візи

  1. У випадку незміщеної або важкої хвороби кожен член сім’ї з метою набути його.
  2. Необхідність термінового лікування людини, яка введена в Польщу, при наявності відповідних документів.
  3. У разі кончини кого-то з членів сім’ї або близьких родичів.

  Віза в Польщу категорії ДВіза в Польщу категорії Д — це національна «робоча віза тип D — довгострокова», вона дає можливість збільшення кількості часу перебування на території країни, а саме за один раз ви можете знаходитися не менше ніж 3 місяці, як прийнято, а все 6 місяців.

  Постанова Ради Європарламенту від 2.03.2010 року свідчить про те, що такий тип візи видається виключно для громадян, яким необхідно бути більш 3 місяців на території країн Євросоюзу в робочих цілях.

  Робоча віза в Польщу ціна. Види робочої візи D

  • Віза 365/180 — вона діє в двадцяти п’яти країнах зони Шенгену, обов’язковим її умовою є в’їзд і виїзд через Польщу. Вона дає можливість багаторазового відвідування країни за рік, право працювати 6 місяців, з яких 3 місяці можна не працювати.
  • Віза 365/365 — можливість протягом року працювати в Польщі, багаторазовий в’їзд і виїзд, а так само право 3 місяці на відвідування інших європейських країн зони Шенгену. Віза дозволяє офіційно працевлаштуватися на 6 місяців в інших країнах Європейського союзу.

  Для оформлення візи з роздільною відміткою необхідна: медична страховка і ряд документів, це закордонний паспорт, фото, копії українського паспорта та інші.

  Оформлення документів займає два робочі тижні. За додаткову плату можливе прискорення цього процесу до 3 робочих днів.

  Наша компанія пропонує всім клієнтам незалежно від місця проживання послуги та консультації по оформленню віз різних категорій, таких як робоча віза, туристична віза та бізнес віза. Здійснюємо супровід у всьому, допомагаємо в зборі та подачі документів в Консульство.

  Якщо ви вирішили самостійно оформити візу, від вас вимагається наступне:

  • Дізнатися список потрібних для цього документів.
  • Заповнити їх без помилок.
  • Зробити попередній запис в Консульстві.
  • Провести безпосередньо подачу документів, після чого забрати їх.

  Кроки на перший погляд здаються не складними, але це не гарантує, що вони легко здійснимі. Тим більше якщо ви хочете отримати ще додатково роздільну позначку.

  Замовити візу можно оплайн прямо зараз, залиште заявку тут.

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Номер телефону (обов'язково)

   Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

   Робоча віза в Польщу ціна — з цією статтею так само цікавляться:

   Запрошення на півроку (Oświadczenie) Запрошення на рік від воєводи (Zezwolenie na prace) Запрошення на сезонні роботи 9 місяців (Zaświadczenie)
   Запрошення на пів року Річне запрошення Запрошення в Польщу на 9 місяців

   Питання-відповідь. (FAQ часто задаються.)

   ⏩ Вартість робочої візи в Польщу на запрошення?

   ✅ Якщо у Вас є запрошення можемо підготувати інші документи, це буде дешевше, зателефонуйте нам.

   ⏩ Робоча віза в Польщу для українців ціна?

   ✅ На пів року 3000 грн, на рік 350 євро, на 9 місяців 250 євро ..

   ⏩ Як відбувається оплата?

   ✅ Перед початком роботи ми перевіряємо вашу візову історію, після того як переконаємося що візу вам можна відкривати підписуємо договір на надання послуг, вносите передоплату, замовляємо запрошення. Коли всі документи будуть готові ви вносите залишок суми для оформлення звертайтеся сюди +380987867918 (Viber).

   ⏩ Як доставляють документи?

   ✅ Після того як роботодавцю видадуть запрошення для вас, його передадуть в Україну до нас в офіс, ми готуємо всі інші документи і коли все буде готово ви можете забрати документи у нас в офісі або ми доставимо документи новой почтой.

   ⏩ Які документи потрібні для запрошення на роботу в Польщу?

   ✅ Для козака запрошення від вас потрібно сканкопію закордонного паспорта, для оформлення робочого запрошення в Польщі цього буде достатньо.

   ⏩ Як подавати документи до візового центру?

   ✅ Коли всі документи будуть у зборі вам потрібно сплатити візовий збір у розмірі 14 євро, після оплати вам передзвонить оператор з візового центру і погодить подачу документів, призначить вам день і дату подачі.

   ⏩ Чи потрібно подавати другий закордонний паспорт?

   ✅ Так, вам потрібно здати всі дійсні закордонні паспорти для відкриття візи, віза буде відкрита в той паспорт на який буде замовлено запрошення.

   ⏩ Робоча віза Польща ціна?

   ✅ Якщо у Вас немає запрошення вартість на гол року буде 3000 грн, на рік 350 €, на 9 місяців 250 €.

   ⏩ Що дає запрошення до Польщі?

   ✅ Запрошення оформляється для відкриття візи і для перетину кордону, без запрошення відкрити візу можна.

   ⏩ На скільки дається віза на запрошення від воєводи?

   ✅ Віза буде відкрита на 365 днів, навіть якщо у вас запрошення буде на 3 роки, все одно візу можна отримати тільки на 1 рік, на запрошення на 3 роки можна подавати на візу 3 рази поспіль.

   ⏩ Скільки коштує оформлення візи в Польщу?

   ✅ Вартість Польської візи залежить від того які документи для візи у вас вже є, в разі якщо ніяких документів немає вартість візи на півроку до Польщі буде 3000 грн.

   ⏩ Скільки коштує пакет документів для візи?

   ✅ Пакет документів для візи в Польщу коштує 3000 грн на пів року, на 9 місяців 250 євро, на рік 350 євро.

   ⏩ Чи може роботодавець анулювати візу?

   ✅ Ні, роботодавець може тільки анулювати запрошення, після анулювання запрошення вам потрібно тільки у нового роботодавець отримати новий дозвіл на роботу і можна вільно працювати далі.

   ⏩ Хто може зробити робоче запрошення в Польщу?

   ✅ Робоча запрошення до Польщі може зробити тільки роботодавець, він подає заяву на оформлення запрошення в біржу праці Польщі, після чого буде йти перевірка роботодавця і працівника, після перевірки роботодавцю видадуть запрошення з мокрими печатками, після чого він надішле запрошення вам для відкриття візи або перетинання кордону по безвізу.

   О программе Константин - визовый специалист

   Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

   Смотрите также

   Як подати документи в візовий центр якщо вже оплатив візовий збір до карантину

   4.7 / 5 ( 36 голосов ) Як подати документи в візовий центр якщо вже …

   Подписаться
   Уведомление о
   guest
   35 комментариев
   Inline Feedbacks
   Подивитися всі коментарі
   Маша
   Маша
   27 днів назад

   Коли збиралася їхати в Польщу на роботу, прям заплуталася у всій цій паперовій круговерті. Але мені порадили компанію Візія та все вирішилося в найкоротші терміни. У даній компанії працюють фахівці і все вирішується швидко і легко. Хлопці величезне вам спасибі за вашу працю.

   0-02-0a-104a0d0591a5ede050fc4dcc890b98576b203d6d34e0034cb72908cd94656dbe_dedfe34e.jpg
   Мар'яна
   Мар'яна
   1 місяць назад

   Навіть медичний поліс видали! Оце так! До Польщі я поїду з ним, це мій страхувальний козир. Головне, недорого. Разом з робочою візою завтра отримаю. У Польщі мене давно чекає робота. Спасибі менеджеру з агентства, все так швидко зробила, видно, добре знає свою роботу, і з людьми вміє працювати. Ввічлива! Дякую за надане гарний настрій!

   0-02-0a-c24de284331fd6eed103234e43c8d707a66af934bba1f017d915df3bee934341_173066e8.jpg
   Світлана
   Світлана
   1 місяць назад

   Нас із подругою запросили попрацювати в Польщі. Вирішили поїхати. Дізналися, де придбати візу і вирушили в візовий центр. Зайшли і ахнули, там ціни просто непідйомні. Думали, що накрилася наша поїздка. Але, слава богу, мені порадили компанію Візія. Все просто чудово, швидко оформили, недорого взяли. Ми залишилися задоволені наданою послугою. Рекомендуємо до співпраці.

   0-02-0a-48096ac196947290970da76d8c8e350cbcda503371c8d8797c332e3f2dfcd170_71087194.jpg
   Огел
   Огел
   2 місяців назад

   Замовив документи на робочу візу в Польщу в компанії Візія, все прийшло швидко як і обіцяли, буду подаватися на візу спасибі за допомогу буду вас рекомендувати друзям. Сама адекватна ціна за співвідношенням ціна — якість

   0-02-0a-595d7b2e8de67aab59d8e093622071786a88b47c439b7ccb351ae8c81005c052_d9136c2.jpg
   Ольга
   Ольга
   2 місяців назад

   Підкажіть скільки коштує робоча віза в Польщу на пів року, яка буде ціна якщо з вашим запрошенням робочому?

   Татьяна
   Татьяна
   4 місяців назад

   Спасибо за Польскую визу, быстро оформили документы как и обещали, качественно проконсультировали и визу получила!!! Огромное спасибо

   0-02-05-80b2152747dbf4dcbbb143c0bb3fd95d6234eb8d481dd01c718cbda4fb578d36_2705f775.jpg
   Лариса
   Лариса
   4 місяців назад

   Спасибі компанії Візія за оформлення документів, візу отримала ваша робота сподобалася, все якісно і швидко

   55.jpg
   Володимир
   Володимир
   4 місяців назад

   Велике дякую за візу, рекомендую всім роблять швидко і якісно, ​​вже візу отримав і роботою задоволений буду рекомендувати вас

   Новая виза в Польшу.jpg
   Марина
   Марина
   7 місяців назад

   Доброго дня, якщо в мене закінчується піврічна віза то коли я можу їхати по безвізу??

   oksana
   oksana
   8 місяців назад

   Доброго дня. Скільки триває процес виготовлення робочої візи після подачі документів у візовий центр? У 2019 році була у Польщі на роботі по біометричному, працювала 81 день, приїхала у грудні. Тепер хочу відкрити візу, в запрошенні вказано дату з березня по липень. Чи відкриють мені на вказаний термін у запрошенні чи зменшать при відкртті візи?

   Ирина - Визовый специалист
   Автор
   Ирина - Визовый специалист
   8 місяців назад
   Відповідь для  oksana

   Так, саме на вказаний період

   Катерина
   Катерина
   8 місяців назад

   Доброго дня, якщо з польською робочою візою відвідати інші країни шенгену, чи будуть ці дні відраховані від національної візи як «безвіз» ? Дякую

   Ирина - Визовый специалист
   Автор
   Ирина - Визовый специалист
   8 місяців назад
   Відповідь для  Катерина

   Так

   Катерина
   Катерина
   8 місяців назад

   Це значить по закінченню польської візи тримісячний безвіз буде коротшим ?

   Ирина - Визовый специалист
   Автор
   Ирина - Визовый специалист
   8 місяців назад
   Відповідь для  Катерина

   По закінченні знову буде безвіз 90 днів

   Катерина
   Катерина
   9 місяців назад

   Доброго дня, моя польська робоча віза закінчується, але працювала я неофіційно. Чи виникнуть якісь проблеми на границі через це, або з відкриттям нової візи чи перетину кордону по безвізу?
   Дякую

   Ирина - Визовый специалист
   Автор
   Ирина - Визовый специалист
   9 місяців назад
   Відповідь для  Катерина

   Доброго дня. Лише з відкриттям візи. Можуть відмови наступного разу

   Ира
   Ира
   9 місяців назад

   Добрий день.
   А чому самому важко подавати на візу?
   Робочу маю на увазі.
   і можете написати перелік документів для подання на робочу візу. дякую

   Ирина - Визовый специалист
   Автор
   Ирина - Визовый специалист
   9 місяців назад
   Відповідь для  Ира

   Добрый день. Документы для подачи на визу: — приглашение от польского работодателя (оригинал и копия); — страховка оригинал, (полис, квитанция об оплате — копии); — анкета в визовый центр; — оригинал квитанции оплаты визового сбора; — копии и оригинал всех страниц с пометками украинского и загран паспорта (1 экземпляр) Если есть 2 действующих загранпаспорта, то брать с собой необходимо оба; — если у Вас новый ID паспорт, с ним нужно брать выписку из реестра с пропиской; — копия ИНН кода (1 экземпляр) (документ об отказе от ИНН, если отказались от кода); — 1 фотография 3,5 на 4,5 – 80% лица… Детальніше »

   Ірина
   Ірина
   9 місяців назад

   Добрий день. Які обмеження в строках перебування в Польщі по річній візі?

   Ирина - Визовый специалист
   Автор
   Ирина - Визовый специалист
   9 місяців назад
   Відповідь для  Ірина

   Добрий вечір. Кількість у вас у візі вказана

   Катерина
   Катерина
   11 місяців назад

   Здравствуйте , как долго ждать оформлення приглашения от воєводьі? Спасибо

   Ирина - Визовый специалист
   Автор
   Ирина - Визовый специалист
   11 місяців назад
   Відповідь для  Катерина

   Добрый день. 2-3 месяца

   Кристина
   Кристина
   8 місяців назад

   Доброго дня!Яка ціна піврічної візи по запрошенню ,якщо я з Чернігівської обл.?

   Ирина - Визовый специалист
   Автор
   Ирина - Визовый специалист
   8 місяців назад
   Відповідь для  Кристина

   Наші контакти на сайті. По вайберу можна більш детально поспілкуватись

   Валера
   Валера
   6 місяців назад

   Доброго вечора. Скажіть яка цена візи на рік, запрошення у мене є

   Ирина - Визовый специалист
   Автор
   Ирина - Визовый специалист
   6 місяців назад
   Відповідь для  Валера

   100 грн анкета. Страховка на рік 1100 грн в нашій фірмі.