Віза в Польщу Івано-Франківськ
Віза в Польщу Івано-Франківськ

Віза в Польщу Івано-Франківськ

Віза в Польщу в Івано-Франківськ — допомагаємо оформити піврічну візу, візу на 9 місяців в Польщі та річну візи в Польщу (180/180 або 180/360) або (річна 360/360). Освядчение і зазволение (Oswiadczenie, Zezwolenie na prace D06), страховка для візи і безвиза, заповнення анкети і оплата візового збору без особистої присутності в банку. Ціна і терміни вказані нижче. У нас можна замовити: Сезонне запрошення, річну робочу візу, піврічну робочу візу.

Ціна робочої візи в Польщу

 

Віза на пів року

Віза на 9 місяців в Польщу

Віза на рік в Польщу

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

  Термін оформлення запрошення 14 — 20 днів, для того щоб купити запрошення дзвоніть.

  Зв’язатися з нами можна за наступними номерами:
  Графік роботи Понеділок — П’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

  Субота — Неділя вихідний.

  lifecell   +38(093)-726-52-35 (Viber)
  MTS      +38(066)-726-52-35 (Viber)
  kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
  kyivstar+38(098)-786-79-18

  У Вас є запрошення від роботодавця? Тоді Вам буде дешевше!

  Страховка і анкета на візу

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Номер телефону (обов'язково)

   Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

   Віза в Польщу Івано-Франківськ — Для оформлення документів, на робочу національну D візу, всіх цікавить ціна і терміни в Івано-Франківську. Багатьом потрібно терміново, ми можемо оформити дозвіл (запрошення) на роботу в Польщу (180/180 або 180/360) практично в будь-який термін. Ми також можемо оформити зелену карту для авто, вартысть дызнатись можно за цим посиланням.

   Як терміново — за 10-14 днів, так і не терміново від 14-20 днів. Віза на підставі запрошення від воєводи (річна 360/360) оформляється трохи довше від 45 -60 днів. Для Українців документи оформляються максимально швидко, також робино нові візи на сезонні роботи. Після відкриття візи підбираємо роботу, вакансія в Польщу безкоштовна для тих хто у нас відкривав візу. У нас не дорого, зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію по всіх візових питань безкоштовно.
   Робоча віза в Польщу ціна — в ціну включено: оформлення запрошення, страховка, заповнення анкети, повний супровід, консультації по тонкощам перетину кордону, за винятком річного запрошення від Воєводи. У суму 300 € включено саме запрошення, а в суму 350 € повністю весь пакет документів.Ми також можемо оформити

   Вас так само зацікавить:

   Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?
   Скільки коштує запрошення на півроку? Скільки коштує запрошення на рік від воєводи Страховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?

   Для замовлення будь-яких наших послуг пишіть або телефонуйте за цими номерами:

   +38(093)-726-52-35
   +38(066)-726-52-35
   +38(098)-786-79-18

   Графік роботи Понеділок — п’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

   Робоча віза в Польщу

   Поїздка, освіта, робота, шопінг — саме з цього українці зазвичай їздять за кордон, переважно до Польщі. Ще кілька років тому мало хто за межі нашої країни. А в даний час, коли світ розвивається з великою швидкістю, більшість хочуть вчитися і працювати за кордоном, щоб забезпечити собі стабільне забезпечене сьогодення. В даний час основним питанням стає порядок приготування документів для виїзду. Зараз ми розберемося, які існують типи віз до Польщі, і що потрібно для їх оформлення.

   Які існують типи віз до Польщі?

   Які існують типи віз до Польщі

   Перш, ніж готувати документи для здачі в Посольство, давайте визначимося, яке саме запрошення вам необхідно. Це залежить від мети Вашого візиту в Польщі і часу, на який ви плануєте їхати. Всього є чотири типи віз. Вони, в той же час, розбиваються ще на кілька підтипів, в залежності від певних обставин.

   Віза «А» , її також називають аеропортної. Завдяки їй ви можете перебувати лише в аеропорту, але залишати його територію суворо забороняється. Даний документ використовується транзитними пасажирами, які планують пересадку на інший рейс. Тривале знаходження за кордоном за візою цієї категорії неможливо.

   Віза «B»,  її також називають транзитної. Раніше вона давала право проїжджати транзитом через Польщу. Її проміжок дії був невеликий, всього 5 днів. На сьогодні даний тип «В» скасували. Відтепер треба отримувати візу «C», яку ми обговоримо пізніше, із зазначенням мети поїздки «транзит».

   Віза «C»або шенген . В основному її вибирають туристи, так як вона дає можливість перебувати в країнах Шенгену до 90 днів без обмеження перебування в конкретній країні. Ви можете заїжджати і виїжджати через будь-яку країну, без прив’язки до тієї, яка поставила візу.

   Візи «D» або національна віза . Це довгострокова віза , що дозволяє перебувати на території країни, яка її видала. Оформивши її, ви також можете переїжджати транзитом через інші країни Європейського Союзу і відвідувати їх як турист протягом 90 днів на півроку.Це одна з найбільш зручних і популярних типів віз для українців.

   Трудова віза в Польщу для українців: навіщо чого потрібна і що потрібно для її оформлення

   Щоб офіційно бути в країні і мати право на офіційне працевлаштування, обов’язковою умовою є оформлення робочої візи в Польщу . Завдяки цьому ви можете протягом півроку працювати в Польщі без необхідності виїжджати з Польщі. Але зверніть увагу, такий штамп дає право працювати лише тільки на території Республіки Польща. Якщо ви захочете відправитися в інші країни Шенгенської угоди, то зробити це можна виключно з метою туризму.

   Візи категорії D, які є варіанти?

   Різні типи віз Категорії D розрізняються між собою виключно періодом можливого легального перебування в країні.

   • Візи для не сезон робіт: дозволяє українцю перебувати в країні в режимі 180/360. Простіше кажучи, протягом півроку без необхідності виїзду за межі країни. Це один з найпопулярніших типів робочої візи серед громадян СНД. Для отримання піврічної візи необхідною умовою є наявність запрошення від роботодавця.
   • Віза в Республіку Польща для сезонних робіт : завдяки їй іноземець може бути в Республіці Польща в режимі 270/360, тобто протягом 9 місяців в році. Сезонна робота визначається як такі наказом влади Польщі і розписується в класифікаторі роботи. Підставою для видачі сезонної візи також є дозвіл від роботодавця.
   • Воєводська віза : особливо зручна, тому що дозволяє вести рабочею діяльність в Польщі в режимі 360/360. Виходячи з цього, отримавши робочу на рік візу , працівник може цілий рік бути в Польщі, а перед закінченням її терміну подати документи на нову, при цьому необхідно виїхати з Польщі.
    Річна віза не має коридорів і навіть якщо відкривається після безвіза, то ігнорує і її коридори. В основному річна віза відкривається працівнику, який працює у наймача не перший раз. Причина — річне дозвіл ( zezwolenie typ A). Ініціатором виступає працівник, на його прохання поляк звертається до Воєводі і він видає запрошення на роботу. Зазвичай, коли українець вперше подає документи на робочу візу в Польщу, йому надається на 180 днів національна віза. По закінченню її терміну дії та за умови непорушення законодавства Республіки Польщі, можна подаватися на річну візу.

    Документи, які потрібно зібрати для відкриття робочої візи

   Документи, необхідні для відкриття робочої візи

   1. Дозвіл від фірми. Освядчення є одним з найбільш важливих документів. У запрошенні роботодавець вказує основну інформацію що стосується місця роботи, посади, окладу, часу. Даний документ обов’язково повинен бути оформлений на бланку фірмового зразка і містити всю потрібну інформацію.Для здачі документів безперечно потрібен оригінал дозволу, тому перевірте, що потенційний роботодавець надіслав вам саме оригінал і що документ складено відповідно до вимог законодавства.

   2. Оригінал і копії всіх сторінок внутрішнього українського і закордонного паспорта.

   3. Страховка. Купити страховий поліс ви зможете в будь-якій акредитованій страховій компанії за Вашим бажанням. Зверніть увагу, щоб період дії страховки повністю покривав період вашого перебування в РП по візі плюс запас в пару днів. Також сума страхового покриття повинна бути не менше € 30 тис.

   4. 2 фотокартки розміром 3,5х4,5 см, які чітко відповідають вимогам візового центру.

   5. Анкета для візи, заповнена особисто. Якщо у Вас сумніви, що зможете самостійно заповнити анкету з дотриманням всіх вимог, зверніться до нашої фірми. За додаткову плату оператор підкаже вам, як правильно все заповнити, так як маленькі помилки можуть привести до того, що у візі вам може бути відмовлено.

   6. Квитанція про оплату візового і сервісного збору. Якщо ви здаєте документи безпосередньо до візового відділу при консульстві, то ви оплачуєте лише консульський збір (громадяни України не платять). При здачі документів через спеціалізовані Візові центри (ППВА), в такому випадку ви оплачуєте також і їхні послуги (сервісний збір). І хоча, працюючи безпосередньо з Консульством, ви трохи економите, зате в ППВА зазвичай немає таких великих черг.

   Віза в Польщу: яка ціна? 
   Підсумовувана вартість включає в себе основні і не основні витрати. Наприклад, до центральних відносяться:

    • Витрати за послуги візового центру Польщі. Вартість відрізняється в залежності від термінів отримання дозволу. Якщо Ви не терміново і є можливість почекати стандартні 14 днів, то оплатити доведеться лише € 15 за курсом Національного банку України. Якщо Вас квапить роботодавець і потрібно оформити термінові послуги, вони коштують 30 євро. В середньому проміжок очікування від дня подачі документів до отримання візи сіставіт близько 2 місяців. Отже, починайте підготовку документів якомога раніше.
    • Вартість фотографій. Навіть якщо у вас є фото, які ви робили більше року назад, краще оновити. Згідно з правилами, фотографія повинна бути зроблена не більше, ніж за півроку до дня подачі. Але крім цього, ви повинні візуально відповідати йому, щоб не викликати зайвих питань у прикордонників.

   У разі якщо ви оформляєте запрошення на роботу безпосередньо у роботодавця, то в основному це робиться абсолютно безкоштовно. Але за часту працівники використовують послуги фірм-посередників для отримання запрошення. Залежно від посередника, вартість дозволу може варіюватися от 2000 грн і вище.

   Необов’язкові витрати: 

   • Замовлення платних SMS в ППВА для отримання інформації про готовність візи;
   • Кур’єрська доставка для доставки оформлених документів до вас за адресою.

   Студентська віза в Польщу для українців: що обов’язково потрібно знати?

   • На короткий період шенген візу;
   •   Річну візу.

   Тип запрошення вибирається виходячи їх часу та типу навчання в Польщі. Короткострокова віза оформляється частіше всього на 3 місяці і дозволяє безперешкодне переміщення по Шенгенською країнам. В основному така віза підходить, якщо іноземець хоче закінчити не тривале мовні курси, взяти участь в семінарі, пройти практику.

   У разі якщо планується довгострокове навчання в польському вузі, коледжі або школі, то ніжно оформити довгострокову національну візу. І хоча відвідування третіх країн Європи буде обмежено і регламентовано законодавством, такий тип дозволяє довго не залишати територію РП.

   Документи для студ візи в Польщу

   Документи для студентської візи в Польщу

   Список документів в основному практично однаковий з документами для отримання робочої візи, описаними вище.Схожими є:

   1. Оригінал і копії всіх сторінок внутрішнього українського і закордонного паспорта.
   2. Страховий поліс.
   3.    2 фотокартки розміром 3,5 на 4,5 см, які повинні чітко відповідають візовим вимогам.
   4.    Анкета на візу, заповнена самостійно.
   5. Чек про оплату консульського та сервісного збору.

   Крім того необхідно надати:

   Документи-підстави для навчання. Потрібно надати документи зі школи про те, що іноземець в нього зарахований. Тобто студентська віза оформляється на конкретний навчальний заклад і ви напередодні повинні здати в нього іспити для вступу.

   Список додаткових документів для неповнолітніх іноземців У разі якщо студенту на момент подачі паперів ще не виповнилося 18 років, додатково надаються такі документи:

   • нотаріально завірений дозвіл двох батьків про виїзд дитини до Польщі встановленого зразка. Якщо батьків немає, тоді дозвіл офіційних опікунів;
   • копії Український паспортів батьків або опікунів;
   • свідоцтво про народження дитини.Що відносно вартості, то вона визначається видом візи:
   • довгострокова — безкоштовна для українських студентів / учнів;
   • шенген — консульський збір у розмірі € 35. Якщо звертатися з ППВА — плюс € 15.По мимо цього до вартості додаються й інші витрати, про які ми говорили вище. Це ціна фотографію, медична страховка, доставка документів на будинок при бажанні.

   Чи можлива відмова у видачі візи?

   Природно, по ряду причин може бути відмовлено будь-якому заявникові. І вина можлива як ваша, так і приймаючої сторони.

   Основні причини відмови: 

   • Помилково оформлені документи. З вини незнання або ж неуважність, заявник може неточно вписати інформацію в анкету, це головна причина відмов. Щоб цього не сталося, підключіть до заповнення анкети професіоналів — посередників або зверніться в наше агенство.
   • Подача свідомо не правдивої інформації. Зустрічаються випадки, коли заявник явно приховує негативну інформації про себе. Якщо даний факт виявиться, в візі також може бути відмовлено.
   • Здача підроблених документів. Зазвичай це стосується підробок запрошень для роботи. Якщо замовляти запрошення через недобросовісну фірму-посередника, вони можуть продати вам фальшивий документ.Щоб уникнути відмови у візі в Польщу, перед подачею перевірте ваше дозвіл на справжність. Зателефонуйте за телефонами роботодавця і уточніть, чи видали вони запрошення.
   • Порушення польських законів при попередніх поїздок до Польщі;
   • Людський фактор. Потрібно враховувати, що представники консульства також можуть зробити помилку і приймати помилкові рішення.Якщо ви отримали відмову, то не варто відразу засмучуватися.

   Потрібно зробити наступні кроки:

   1. Якщо не вистачає одного документа, він невірно оформлений — подавайте документи ще раз.

   2. У разі якщо відмова відбулася з незрозумілих для вас причин — подавайте апеляцію.

   3. Якщо не бажаєте знову допустити помилку або відразу подати вірно оформлений пакет документів — зверніться до в наше агенство.

   Польська національна або шенгенська віза — обов’язкова умова для офіційної трудової діяльності в Республіці Польща або знаходження в країні в якості студента. Оформити їх легко. Основне що хочу сказати, з усією відповідальністю підійти до оформлення документів, щоб навіть найменші похибки не привели до відмови.

   Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

   Подписаться
   Уведомление о
   guest
   35 комментариев
   Inline Feedbacks
   Подивитися всі коментарі
   Андрій
   Андрій
   2 місяців назад

   віза
   Добридень! Відправив документи на візу Нової поштою 12.04. Згідно з даними на сайті 14.04 отримано візовим центром, 15.04 отримано в консульстві, а сьогодні знову з’явилася інформація, що документи надійшли до візового центру 14.04. Що це може означати?

   Marina
   Marina
   Відповідь для  Андрій
   2 місяців назад

   Що документи ваші вже готові

   Андрій
   Андрій
   Відповідь для  Marina
   2 місяців назад

   Дякую!

   Едуард
   Едуард
   Відповідь для  Андрій
   2 місяців назад

   Який Округ?

   Андрій
   Андрій
   Відповідь для  Едуард
   2 місяців назад

   Івано-Франківськ

   Едуард
   Едуард
   Відповідь для  Андрій
   2 місяців назад

   Зателефонуйте до візового і вам точно скажуть де ваші документи

   Міша
   Міша
   6 місяців назад

   Візовий центр Івано-Франківськ

   Яка зараз ситуація з візовим центром в Івано-Франківську, які черги і як краще подавати поштою або особисто?

   Ваня
   Ваня
   Відповідь для  Міша
   6 місяців назад

   А в тому центрі завжди якісь неполадки, то черги аж на вулиці то завантажені на 200%

   Coolcat
   Coolcat
   Відповідь для  Міша
   6 місяців назад

   Завжди через пошту швидше.

   Миша
   Миша
   Відповідь для  Міша
   6 місяців назад

   Якщо особисто то візу відкриють швидше?

   Катя
   Катя
   Відповідь для  Миша
   6 місяців назад

   Просять щоб подавали особисто, тому що зараз вони завантажені, ті хто подавав новою поштою

   Катя
   Катя
   Відповідь для  Міша
   6 місяців назад

   Ну так на офіційному сайті написано, і я сьогодні розмовляла з оператором мені так сказали, що вони зараз завантажені, але я сама пішла за новою пошту, то пере не знаю скільки часу доведеться чекати, а ви робіть як вам краще!

   Андрій
   Андрій
   Відповідь для  Міша
   6 місяців назад

   Не знаю як в Одесі, але в інших областях швидше через пошту.

   Андрій
   Андрій
   6 місяців назад

   Віза, очікування

   Всім привіт
   22.12. оплатив візовий збір,
   10.01 відправив у візовий центр Івано-Франківськ
   Сьогодні статус «заяву передано в консульський відділ Республіки Польща в Україні», скільки ще по часу приблизно чекати?

   Coolcat
   Coolcat
   Відповідь для  Андрій
   6 місяців назад

   У консульському відділі встановлено Час не більше тижня.

   Alex
   Alex
   Відповідь для  Андрій
   6 місяців назад

   Якщо з документами все ОК, то ще 7-10 днів

   Stop Be_toxic
   Stop Be_toxic
   Відповідь для  Андрій
   6 місяців назад

   6 днів максимум + доставка НП

   Аня
   Аня
   Відповідь для  Stop Be_toxic
   6 місяців назад

   11.01.2021 відправила 13.01 було передано в консульство і щей досі немає! 6 днів точно не буде, і на VS global написано що новой почтой довго будуть робитися документи

   Ann
   Ann
   Відповідь для  Аня
   6 місяців назад

   Мені навпаки оператор говорила, що новою поштою швидше. Нехай визначаться вже.

   Stop Be_toxic
   Stop Be_toxic
   Відповідь для  Аня
   6 місяців назад

   У консульствах термін не більше 6 робочих днів. Якщо документи в консульстві більше 6 робочих днів, то це означає що на рахунок вас виникли будь-які підозри. Тоді термін до 30-ти робочих днів, прочитайте на сайті vfs.

   Аня
   Аня
   Відповідь для  Stop Be_toxic
   6 місяців назад

   Це не тільки у мене тут на сайті теж люди говорять що в них таке ж !!!!! краще самому подаватися на візу ніж через нп !!!!!

   Людмила
   Людмила
   Відповідь для  Аня
   6 місяців назад

   Київ наприклад закритий для особистої подачі на період локдауна

   Kateryna
   Kateryna
   Відповідь для  Людмила
   6 місяців назад

   Так, я подала через НП, з 19 числа вони в консульство, на сайті написано, начебто до 15 днів, чекаю

   Людмила
   Людмила
   Відповідь для  Kateryna
   6 місяців назад

   Так очікування найгірше і валізи на порозі і документів все немає))

   Ann
   Ann
   Відповідь для  Людмила
   6 місяців назад

   Гірше коли документи пролежали майже місяць, ніхто не дзвонив, на сайті записи не було, а потім надсилають зі вкладеним папірцем мовляв термін зберігання документів закінчився і у вас фотка не та. Ти робиш іншу, знову відправляєш за зайві 375 грн і знову чекаєш))))

   Анастасія
   Анастасія
   10 місяців назад

   Коли подавала документи на візу у візому центрі, то вони забули взяти фотографію, пару днів після того просто її найшла в листках. Чи можна буде її якось ще відправити в консульство?

   Константин - визовый специалист
   Константин - визовый специалист
   Автор
   Відповідь для  Анастасія
   10 місяців назад

   Мабіть ли зайва, якщо чогось буде недостатьньо вам зателефонують

   Євгеній
   Євгеній
   1 рік назад

   зраз можливо оформити візу?

   Татьяна - Визовый специалист
   Татьяна - Визовый специалист
   Автор
   Відповідь для  Євгеній
   1 рік назад

   Лише якщо до карантину оплатили збір

   Іванна
   Іванна
   1 рік назад

   В які дні привозять паспорта з готовими візами до візового центру в Івано-Франківську

   Константин - визовый специалист
   Константин - визовый специалист
   Автор
   Відповідь для  Іванна
   1 рік назад

   Щодня

   Александр
   Александр
   1 рік назад

   здравствуйте, нужна виза в польшу, но приглашения у меня нету, можете мне с этим помочь?

   Константин - визовый специалист
   Константин - визовый специалист
   Автор
   Відповідь для  Александр
   1 рік назад

   Мы оформляем полный пакет документов, приглашение, страховка, анкета. Вам нужны именно такие документы? Свяжитесь с нами по номерам: +38(093)-726-52-35 (Viber)
   +38(066)-726-52-35 (Viber)
   +38(098)-786-79-18 (Viber)

   Анна
   Анна
   1 рік назад

   Добрий день,яка черга на візу у франківську

   Константин - визовый специалист
   Константин - визовый специалист
   Автор
   Відповідь для  Анна
   1 рік назад

   Добрий день, наразі 2 тижня