Домой / Віза / Візовий збір

Візовий збір

Візовий збір

Візовий збір — це оплата за послуги візового центру. Для Польської візи оплата збору здійснюється в Кредо або Ідея банку. Візовий збір можна сплатити тільки в цих банках і не яких інших.
ideabank

kredobank

Сплатити збору можна тільки на території України (з території Польщі, сплатити збір, на жаль, не можна). Здійснити оплату можна в будь-якому відділенні Кредо або Ідея банку. Сума оплати візового збору становить 15 євро , сплачується збір в гривнях. Оплатити його може тільки сам заявник, особисто, винятком є ​​неповнолітні діти, за них збір оплачують батьки.

Зразок візового збору.

Що потрібно мати з собою в банку?

В банк потрібно взяти оригінал закордонного та внутрішнього паспорта.

Що робити якщо немає можливості сплатити візовий збір особисто?

Якщо хочете, щоб замість Вас (без особистої присутності в банку) здійснили оплату візового збору, потрібно мати знайомих в банку. За правилами це робити заборонено! Але ми може допомогти з цим. Вартість послуги оплати візового збору без присутності в банку становить 1200 грн, в цю сумму включено визовний збір.

Для замовлення послуги, зателефонуйте за контактними номерами, які знаходяться в розділі контакти.

Що говорити в банку? Які реквізити для оплати?

Реквізитів для оплати немає, в банку потрібно підійти до каси, сказати що хочете оплатити візовий збір для візи категорії Д (якщо хочете просити довгострокову робочу візу). Після чого, касир візьме Ваш закордонний паспорт і внесе дані в базу,і запитає місто в якому будете подавати документи. Важливо! Пам’ятайте, що подавати документи на робочу візу в Польщу можна тільки за місцем прописки. Наприклад, якщо Ви прописані в Харкові, а проживаєте в Києві, то за правилами візового центру подати документи можна тільки в Харкові. Навіть якщо візовий збір оплачений на Київ, при подачі документи не приймуть.

Потім запитають Ваше по батькові та номер мобільного телефону.

Важливо! Обов’язково перевірте правильність введених касиром даних. Так як, наприклад, якщо касир помилиться при наборі номера телефону, коли буде вносити дані в базу, то Вам не зможуть дозвонитись і призначити дату подачі документів. Якщо буде не правильно введений серія і номер закордонного паспорта, то документи не приймуть. При вході до візового центру просканують паспорт і якщо Ваших даних там не буде, то Ви не зможете зайти і здати документи. Після того як збір буде оплачений, Вам потрібно обов’язково зберегти оригінал чека, без оригіналу чека документи до візового центру не приймаються.

Що робити якщо чек загублений?

Потрібно відновити чек у відділенні банку, чек можна відновити тільки в тому відділенні банку в якому здійсьнювали оплату збору.

Як проводиться реєстрація в візовий центр?

Після оплати збору в Кредо або Ідея банку потрібно почекати від 1 до 3 робочих дня, потім гроші з рахунку банку переводяться разом з Вашими даними в візовий центр, коли у візовому центрі отримають гроші, оператор зв’яжеться з Вами і призначить доту подачі документів. Більш детально, як реєструють на подачу документів, читайте в Нашій статті тут.

Повторна оплата візового збору.

У разі необхідності повторно сплатити візовий збір, необхідно спочатку повернути гроші за попередній візовий збір. Так як Ваші дані вже є в базі. Якщо вони не будуть видалені звідти, то при спробі повторно сплатити збір, квитанція буде автоматично деактивовано. Віза в Польщу. Тільки після того як Ви повернете кошти за оплату попереднього разу, можна платити новий.

Процедура повернення візового збору.

При необхідності повернути гроші за візовий збір, необхідно: Особисто прийти до візового центру (в будь-який день з понеділка по п’ятницю з 8.30-16.30), написати заяву на повернення коштів. Кошти з рахунку візового центру переведуть у відділення банку, де оплатили збір. (Переказ коштів може бути від 7 до 30 днів), як гроші будуть у відділенні Вам прийде смс з банку.

О программе Константин - визовый специалист

Смотрите также

Робоча віза в Польщу на пів року

Робоча віза в Польщу на пів року Робоча віза в Польщу на пів року — …

125 комментариев

 1. Скажіть будласка чи обовязково вказувати в візовому центрі про наявнісьть двох паспортів і якщо невказати шо буде

  • Потрібно вказувати, вони все одно знають що е 2 паспорти, можуть не прийняти документи, а може і пройде.

 2. Добрий день я оплатив візові послуги 28 березня але мені ще так і не подзвонили підкажіть що мені робити.

  • Доброго дня, зателефонуйте самостійно в візовий центр за номерами:
   +38 044 5955151 / +38 032 298 44 10 /+38 032 2362605 / +38 050 4193010 /+ 38 067 3430480 / +38 093 1755503

 3. Доброго дня!
  Було оплачено за візовий збір 3 квітня і немає до цих пір дзвінка. Підскажіть будь-ласка скільки треба очікувати?

 4. Доброго дня,я оплатила візові послуг ще 3 квітня,але дзвінка ще небуло.Підкажіть що робити і скільки приблизно ще чекати?

 5. Вечер добрый. Звонили по поводу подачи док. в визовый цент и не успел взять трубку,звоню к ним и линия постоянно занята.Когда мне перезвонят и перезвонят ли вообще?

  • Здравствуйте, перезвонят если первый звонок пропустили, если несколько тогда сами перезвоните по номерам: +38 044 5955151 / +38 032 298 44 10 /+38 032 2362605 / +38 050 4193010 /+ 38 067 3430480 / +38 093 1755503

 6. Доброго дня, я випадково не побачила, що касир при введені номеру телефону помилився 1 цифрою
  Що мені робити? Оплатила візу 5 квітня

  • Доброго дня, треба телефонувати в візовий центр +38 044 5955151 / +38 032 298 44 10 /+38 032 2362605 / +38 050 4193010 /+ 38 067 3430480 / +38 093 1755503

 7. Доброго дня, якщо телефон був вимкнений, коли дзвонили, а тепер не беруть трубку, та дата на яку мені мали назначити подачу документів, так і залишається для мене, чи її пропонують наступній людині?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, требо телефонувати в візовий центр, питати, якщо це був 3-й дзвінок тоді потрібно обовязково телефонувати.

 8. Чи можна оплатити візу через інтернет?

 9. Я заплатила за чоловіка і за себе візовий збір. На 2 травня нас зареєстрували на подачу документів. На жаль, запрошення, яке обіцяли надіслати до 1 травня не надійшло ще. Що нам робити? Чи можу я повторно оплатити візовий збір, не чекаючи повернення попереднього збору?

  • Константин - визовый специалист

   Требо спочатку написати заяву на поверненя коштів, коли будите писати Вам скажуть коли можно повторно платити збір.

   • А чи можна десь подивитись(в інтернеті наприклад) чи закрили мені оцей візовий збір. До мене позвонили з банку запропонували дату, я відмовився. Правда тепер сам не знаю чи закрили повністю чи ще перезвонять через 7 днів!?

 10. Доброго дня чи можна оплатити візовий збір при тому що я ще немаю запрошення? І чи великі зарас черги на візу в івано франкінську. ?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, можно без запрошення сплатили, дат нажаль не знаю, вони постійно змінюються.

 11. Наталія

  Що змінилося у анкетах національной нічого не пойму наче все як і було підскажіть

  • Константин - визовый специалист

   Додали декілька строк, скачуйте анкету з сайта візового центра, там вона завжди актуальна.

 12. Доброго дня. чи варто вже оплатити візовий збір при тому що запрошення буде 30 травня, запрошення гостьове. Чи є якась різниця з чергами між гостьовою візою і робочою. Дякую

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, гостьове запрошення на який термін, до 90 днів чи більше? У Вас паспорт біометричний чи звичайний?

 13. Паспорт в мене звичайний, запрошення буде на півроку

  • Константин - визовый специалист

   Тоді, сплачуйте збір на національну візу, різниця в меті поїздки

 14. Наталія

  А які стоки додоли у анкеті можите скинути образець.

 15. Наталія

  Доброго дня. На яке число зараз ставлять на чергу за робочою візою до Польщі?

 16. Доброго дня! Якщо сьогодні проплатити візовий збір, а на наступний тиждень мені потрібно буде на пару днів виїхати по біометричному ,чи не буде ніяких проблем на границі. Дякую

 17. Скажіть чи можна сплатити візовий збір якщо віза ще відкрита і є дні для перебування для того щоб перемістити вїзд раніше?

 18. Доброго дня, на 11.05. 18 є запис до візового центру, але немає можливості надати докумти у зазначений час. Як я можу повернути кошти за візовий збір та сплатити новий візовий збір? Дякую!

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, треба в візовому центрі написати заяву на поверненя коштів, потім там скажуть коли можно повторно сплачувати.

 19. Доброго дня. Чи можна поставити на чергу, на робочу візу до Польщі, людину, яка зараз перебуває у Польщі просто по біометрії? Чи потрібна її присутність обов’язково?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, по правилах потрібна особиста присутність, але я можу зробити без присутності

   • Добрий день потрібно поставити на певний період і сплатити візовий збір без присутності людини, чи це можливо?

    • Константин - визовый специалист

     Добрий день, на певну дату я не назначаю, але збір можу сплатити, там вже на найближчу дату назначать.

 20. Добрий день…на яке число зараз ставлять на робочу візу м.Луцьк

 21. Мар'яна

  Доброго вечора!Яка зараз черга на подачу документів на візу в Польщу у Львові?.Якщо я деактивувала проплату і написала заяву на повернення коштів я зможу ше раз оплатити?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, так можете проплатити знову, у Львові черка десь на місяць на пред

 22. Скажіть, будь ласка, чи не буде проблем на кордоні, якщо проплату в банку здійснить знайомий, коли я за кордоном. Тобто чи не перевіряють вони в якійсь спільній системі те, чи була я на території України під час проплати.

 23. Чи можу я заплатити візовий збір за дочку,яка на разі за кордоном по копії закордонного паспорта і оригінал Україна,так як вона матиме в червні лише дві неділі перебування в Україні.

  • Константин - визовый специалист

   Якщо дочка неповнолітня тоді так, якщо повнолітня тоді нажаль ні.

 24. Чи можу я зробити проплату в іншій області а подавати документи по місцю проживання

 25. добрий день. Підкажіть будь ласка, яка зараз черга на призначення дати відвідування візового центру. якщо я оплачу 30 травня, то на яку дату приблизно буде призначено

 26. Скажіть будь ласка .З якої і до якої години можна оплатити візовий збір???

  • Константин - визовый специалист

   Залежить від банку, треба дивитися на сайті банке графік роботи.

 27. Олександр

  Доброго дня, підкажіть будь ласка, яка зараз черга на робочу візу у Луцьку, якщо я подам заявку 28 травня, то на яке число приблизно буде виклик, дякую

 28. Чи можу я проплатити візовий збір за дочку по копії закордонного паспорта,і оригінал україни

  • Дорого дня. Ні, для того щоб замість дочки, без її присутності здійснити оплату візового збору, потрібно мати знайомих в банку. Правилами це заборонено! Але ми в цьому питанні маємо можливість допомогти. Вартість послуги оплати візового збору без присутності в банку становить 500 грн + 15 євро за сам збір . Для замовлення такої послуги, Ви можете зателефонувати нам за контактними номерами.

 29. Пройшов вже 3 день, дзвінка небуло , що робити?

  • Добрий день. В зв’язку із загруженістю в даний момент оператор може телефонувати на протязі 4-5 робочих днів. Проте для уточнення інформації Ви можете зателефонувати до Візового центру за номерами:
   +38 044 5955151
   +38 032 2984410
   +38 032 2424564
   +38 050 4193010
   +38 067 3430480
   +38 093 1755503

 30. Наталія

  Доброго дня! Допоможіть, будь ласка! Чи можна написати заяву на повернення коштів за візовий збір через 2 місяці після оплати? Чи скільки на це дається часу?

 31. Спочатку треба оплатити консульськиц збір?щоб подати документи на візу D6.?

  • Так, для того щоб подати документи на візу потрібно оплатити візовий збір в Кредо або Ідея-банку. Після цього на протязі 5 робочих днів Вам зателефонує оператор і скаже дату подачі документів у Візовому центрі.

 32. Добрий день. Стільки часу чекати на подачу документів, якщо зараз оплатити візовий збір? Цікавить місто Київ і Дніпро. Якщо приписаний в Дніпропетровську обл. візовий збір можна в Києві заплатити?

  • Доброго дня. На даний момент В Дніпрі черга приблизно 1,5 місяці, в Києві 10 днів плюс-мінус день. Якщо Ви прописані у Дніпрі подавати документи можете у Дніпрі, Харкові та Запоріжжі. В цих містах черга приблизно як по Дніпру.

 33. Светлана

  Доброго дня! На 25 травня мені була призначена зустріч для здачі пакету документів для отримання польської візи Д. Але на заявлену дату пакет документів не було зібрано повністю. І за сімейними обставинами не було можливості зявитися для написання заяви на відмову для повернення коштів, сплачених за цю послугу в «Кредобанку». Чи можу я зявитися в інший день для написання даної заяви, щоб повернути кошти? Чи, можливо, є інші варіанти повернення цих коштів?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, можно в любий інший день, але лише через візовий центр.

 34. Олександр

  Доброго дня) якщо у мене призначена дата подання документів до Польщі на одну дату, а документ освячення ще нет дійшов, то як бути?

  • Добрий день. Якщо Освячення прийде до дня подачі документів то все гаразд. Але якщо Ви розумієте, що дата подачі швидше ніж Ви отримаєте документи потрібно дату переносити. Це можливо лише шляхом написання заяви у Візовий центр на повернення коштів. І через 3 баківські дні можна заново оплачувати візовий збір. Відповідно дата подачідокументів буде призначена інша.

 35. Ярослав

  Добрий день. Заплатив 16.05.2018 візовий збір. Телефонного звінка немає. Що робити?

  • Доброго дня. Вам повинні були вже зателефонувати протягом 5 робочих днів. Можливо Ви пропустили дзвінок. Рекомендуємо зателефонувати у Візовий центр і уточнити інформацію.
   Контактні номери:
   +38 044 5955151
   +38 032 2984410
   +38 032 2424564
   +38 050 4193010
   +38 067 3430480
   +38 093 1755503

 36. Наталія

  Втратили квитанції на пропалату послуг візового центру, що робити і як
  відновити?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, треба зробити дубліка, для цього зверніться в відділення банку, в якому робили проплату.

 37. Зробила оплату візового збору і через 3 дні зробила ще одну потім по першій проплаті мені зателефонували і призначили дату, другу квитанцію загубила. Зараз хочу написати заяву на повернення коштів тому що призначена дата мені не підходить що буде з другою проплатою якщо я загубила квитанцію і немаю можливості зявитися у теж відділення банку.

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, треба звертатися лише в те відділеня банке в якому робили проплату, якщо нема можливості, втратили гроші

 38. Я пропустила дзвінок на реєстрацію візи ,шо робити?

 39. Добрий день , після того як написав заяву на повернення , можна зразу оплачувати на нову чергу чи спочатку потрібно забрати гроші , а потім оплачувати ?

 40. Доброго дня! Віза у мене закінчується 9.08.18. Зараз я перебуваю в Польщі. На гостьову візу річну, коли потрібно ставати на чергу? Які зараз терміни, бо знайомі 3 тиж тому ставали, то було 2 міс. Візовий центр м. Львів. Дякую

 41. Доброго ранку. Я заплатила ще 29травня а мені досі не звонили, через три дні провіряла свій статус на сайті, було назначено на
  25червня, а тепер пише що не має такого запису. Що мені робити?

 42. Добрий день . пройшло більше тижня з дня оплати збору і мені ніхто неперезвонив, я спробував набирати на вказані вами номери і автовідповідач постійно вибиває на одному і тому самому місті говорить «для відповіді оператора залишайтеся будь ласка на лінії» і одразу вибиває ,що мені робити в цій ситуації?

 43. Доброго дня . Чи можливо подати документи на вiзу в Хмельницькому будучи приписаним в Закарпаттi ?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, нажаль ні, Вам можно подавати тут Львівська, Івано-Франківська та Закарпатська області. Тобто у Львові, Івано-франківську, Ужгороді

 44. Чи можна повернути гроші за проплату
  черги у візовий центр

 45. Доброго дня! Скажіть будь ласка які зараз черги в м.Києві для оформлення робочої візи в Польшу?

 46. Заяць Ганна

  Чи можу я оплатити візовий збір за чоловіка, які документи для цього потрібно

 47. Добрый день,какая сейчас очередь в визовый в Днепре?

 48. Доброго дня.. Яка зараз черга на візу в Хмельницькому?

 49. Олександра

  Доброго дня , Я оплатила 01 червня 2018 візовий збір, До мене не дзонять що робити?

 50. Наталья

  Добрий день. Яка зараз черга в Житомирі?

 51. Доброго дня,скажіть будь ласка яка черга в Тернополі?і чи можна пришвидшити дату подачі?

 52. Доброго дня. Скажіть будь ласка яка зараз черга в Івано-франківську?Дякую.

 53. Скажіть будь-ласка чи потрібно оплачувати візовий збір після подачі документів у приміщенні візового центру? Чи можливо оплатити за межами? Дякую

 54. 05.06.2018 оплатив візовий збір в кредобанку. Сьогодні 11.06 а дзвінка з візового ценру так і не було. Що мені робити? Куди звернутись?

 55. Наталія

  Доброго дня. Підкажіть, яка зараз черга у Вінниці?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, оринтовно 2 тижня після сплати збору

 56. Добрий день яка зараз черга в Ужгороді? Дякую

 57. Доброго дня! Мені призначили дату подачі документів на 5 червня, 7 червня написав заяву на повернення коштів і в той же день 7 червня оплатив візовий збір повторно. Минув вже тиждень дзвінка з візового центру так і не було. Як мені бути, що робити?

 58. Добрий вечір. Оплатив візовий збір, але касир помилився з номером паспорта, та я відразу не замітив. Що в цьому разі роботи?

 59. Доброго дня. На воєводську візу оплата так само проходить?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *