Домой / Віза / Візовий збір

Візовий збір

Візовий збір

Візовий збір — це оплата за послуги візового центру. Для Польської візи оплата збору здійснюється в Кредо або Ідея банку. Візовий збір можна сплатити тільки в цих банках і не яких інших.
ideabank

kredobank

Сплатити збору можна тільки на території України (з території Польщі, сплатити збір, на жаль, не можна). Здійснити оплату можна в будь-якому відділенні Кредо або Ідея банку. Сума оплати візового збору становить 15 євро , сплачується збір в гривнях. Оплатити його може тільки сам заявник, особисто, винятком є ​​неповнолітні діти, за них збір оплачують батьки.

Зразок візового збору.

Що потрібно мати з собою в банку?

В банк потрібно взяти оригінал закордонного та внутрішнього паспорта.

Що робити якщо немає можливості сплатити візовий збір особисто?

Якщо хочете, щоб замість Вас (без особистої присутності в банку) здійснили оплату візового збору, потрібно мати знайомих в банку. За правилами це робити заборонено! Але ми може допомогти з цим. Вартість послуги оплати візового збору без присутності в банку становить 1400 грн, в цю сумму включено визовний збір.

Для замовлення послуги, зателефонуйте за контактними номерами, які знаходяться в розділі контакти.

Що говорити в банку? Які реквізити для оплати?

Реквізитів для оплати немає, в банку потрібно підійти до каси, сказати що хочете оплатити візовий збір для візи категорії Д (якщо хочете просити довгострокову робочу візу). Після чого, касир візьме Ваш закордонний паспорт і внесе дані в базу,і запитає місто в якому будете подавати документи. Важливо! Пам’ятайте, що подавати документи на робочу візу в Польщу можна тільки за місцем прописки. Наприклад, якщо Ви прописані в Харкові, а проживаєте в Києві, то за правилами візового центру подати документи можна тільки в Харкові. Навіть якщо візовий збір оплачений на Київ, при подачі документи не приймуть.

Потім запитають Ваше по батькові та номер мобільного телефону.

Важливо! Обов’язково перевірте правильність введених касиром даних. Так як, наприклад, якщо касир помилиться при наборі номера телефону, коли буде вносити дані в базу, то Вам не зможуть дозвонитись і призначити дату подачі документів. Якщо буде не правильно введений серія і номер закордонного паспорта, то документи не приймуть. При вході до візового центру просканують паспорт і якщо Ваших даних там не буде, то Ви не зможете зайти і здати документи. Після того як збір буде оплачений, Вам потрібно обов’язково зберегти оригінал чека, без оригіналу чека документи до візового центру не приймаються.

Що робити якщо чек загублений?

Потрібно відновити чек у відділенні банку, чек можна відновити тільки в тому відділенні банку в якому здійсьнювали оплату збору.

Як проводиться реєстрація в візовий центр?

Після оплати збору в Кредо або Ідея банку потрібно почекати від 1 до 3 робочих дня, потім гроші з рахунку банку переводяться разом з Вашими даними в візовий центр, коли у візовому центрі отримають гроші, оператор зв’яжеться з Вами і призначить доту подачі документів. Більш детально, як реєструють на подачу документів, читайте в Нашій статті тут.

Повторна оплата візового збору.

У разі необхідності повторно сплатити візовий збір, необхідно спочатку повернути гроші за попередній візовий збір. Так як Ваші дані вже є в базі. Якщо вони не будуть видалені звідти, то при спробі повторно сплатити збір, квитанція буде автоматично деактивовано. Віза в Польщу. Тільки після того як Ви повернете кошти за оплату попереднього разу, можна платити новий.

Процедура повернення візового збору.

При необхідності повернути гроші за візовий збір, необхідно: Особисто прийти до візового центру (в будь-який день з понеділка по п’ятницю з 8.30-16.30), написати заяву на повернення коштів. Кошти з рахунку візового центру переведуть у відділення банку, де оплатили збір. (Переказ коштів може бути від 7 до 30 днів), як гроші будуть у відділенні Вам прийде смс з банку.

Допоможіть розвитку корисного Вам сайту. Поділіться цим посиланням в соц мережах, Вам не складно а нам приємно.

О программе Константин - визовый специалист

Смотрите также

Оплата візового збору без особистої присутності

Оплата візового збору без особистої присутності Якщо Ви перебуваєте в Польщі або з будь-якої причини …

395 комментариев

 1. Олександр

  Доброго дня!
  Відпрацював в Польщі по біометрії 90 днів (виїхав звідти на день раніше останнього з 90 днів). Які є варіанти відкриття віз щоб знову їхати працювати? Якщо я ще відпрацюють по візі 3 місяці в цьому році, то чи можна з нового року одразу знову подавати на візу, отримати і їхати знову не чекаючи коридору (адже це вже буде інший рік)?
  Коли можна подавати на воєвудську або карту побуту? Кажуть що після того як відпрацював пів року. Але подавати можна раніше?
  І якщо в мене прописка Кіровоградської області, а проживаю в Полтавській, то де можна робити візу особисто (прописка має значення?), і де найменша черга?

  • Якщо Ви не працювали офіційно, то можна одразу подавати на візу.
   Новий рік не «обнулуює» коридори. Вони дійсні.
   Отримання воєвудське запрошення можна одразу в роботодавця і подавати з ним на карту побуту також — це все залежить від Ваших з ним домовленостей.
   Подавати документи можна лише за Вашою пропискою. Черги різні, протягом літа часто змінюються.

 2. Добрий день. Чи можете повідомити про стан у Вінниці. Скільки приблизно днів на розгляд з дня подачі документів. Дякую.

 3. де можна проплатити візовий збір в польші ?? точніше у Вроцлаві якщо я студент ?

 4. Чи може проплатити повнолітня дочка за мене візовий збір?

 5. можна проплатити візовий збір в Дніпрі (проживаю там). а прописаний в Хмельницькій області (подаватись в Хмельницьку) чи збір теж платити в Хмельн. обл.

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, можно платити збір в любому місці, але подавати лише за пропискою.

 6. Доброго дня.
  Підскажіть будь ласка за повернення візового збору.
  Якщо я хочу його забрати в відділенні банку іншого міста, що мені для цього треба зробити?? І чи можу я його забрати після 3-х місяців з дати написання заяви про повернення?

 7. Доброго дня. У мене таке питання. Я проплатила візовий збір. Але через пару днів передивилась і помітила, що тип візи вказано неправильно, хоча говорила касиру, що має бути віза категорії D. Написано »С», а потрібно »D». Так як маю піврічне запрошення. Це буде вважатись помилкою ??? Чи можна подавати документи як зазвичай ?? Бо до мене вже дзвонили і дата подачі вже встановлена. Чи треба буде писати заяву на повернення і проплачувати ще раз ??

 8. Повернення коштів можна забрати в іншому місті ?

 9. Доброго вечора. Якщо я у польщі відпрацювала 60 днів по візі і в мене ще залишиться 120 днів, то зможу я відкрити візу у чехію або венгрію??

 10. Олександр

  Доброго дня…Якщо мені відмовили у відкритті візи , і я хочу знову подавати документи, візовий збір треба повертати, чи просто оплачувати знову?

 11. Доброго вечора! Чи можна сплачувати візовий збір на нову візу, коли ще 2 дні дійсна стара віза?

 12. Доброго дня, підскажіть будь ласка, які черги зараз на подачу візи в Києві та Тернополі?
  Дякую за відповідь

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, в Київі 7-10 днів, в Тернополі нажаль поки не знаю, оринтовно 2 тижня, можливо раніше.

 13. Людмила

  Здравствуйте!Я по безвизу находилась на территории Польши до 28марта,26марта подала документы на карту,22июля уехала в Украину.Могу ли я заехать на основании того,что мои документы на рассмотрении,или как лучше?

  • Константин - визовый специалист

   Здравствуйте, основанием «документы на рассмотрении» не является пересечения границы, Вы можете заехать по безвизу или по визе.

 14. Доброго дня! Чи можна подавати на отримання візи (воєводська), коли ще дійсна робоча віза приблизно місяць ?

 15. Доброго дня на які числа подача документіа у Рівному зараз

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня оринтовно 2-3 тижня, можливо і раніше

 16. Доброго дня! Оплачувала візовий збір за річну воевудську, касир вказав після прізвища, даних паспорту, телефону «С, КН» — чи вірно це для даного типу візи? Якщо не вірно — то як краще вчинити, щоб не затягувати вирішення проблеми. Якшо вам відомі найближчі числа подачі в Харкові — буду вельми вдячна

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, по проплаті все гаразд, так і потрібно, по черзі 2-3 тижня з моменту проплати.

 17. Наталія

  Добрий день. Яку суму з візового збору повертають? Я у банку оплачувала 470 грн. .

 18. Наталія

  Доброго дня. Яку суму з візового збору повертають? Я у банку оплачувала 470 грн. .

 19. Наталія

  Якщо я написала заяву на повернення візового збору, чи можна у той самий день оплатити знову?І чи може хтось інший забрати з банку гроші, які повернуть?

 20. Святослав

  Якщо при оплаті ти візового збору касир допустила в чеку помилку при введенні прізвища латиною, чи відмовлять у видачі візи?

  • Константин - визовый специалист

   Ні, це не критична помилка, головне щоб номер мобільного і серія номер закордонного паспорта правильно був

 21. Святослав

  При оплаті візового збору касир допустила помилку в написанні прізвища латиною. Чи не відмовлять через це у видачі візи?

 22. Таке питання: якщо подзвонили один раз, я відмовилася, тому що мені не підходить дата… мені зателефонують ще раз, і якщо я знову відмовлюся, чи є третя спроба ?

 23. Добрий день, скажіть будь ласка я прописана в Миколаївскій обл проживаю у Львові, хочу подавать документи на робочу візу мене приймуть тут чі все ж таки мені необхідно їхать туди де я прописана і там подавать?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, не приймуть. Генеральне Консульство в Одесі: Одеська, Херсонська та Миколаївська області. Тоб то Вам потрыбно подавати в Одесі або Херсоні

 24. Доброго дня. Маю до вас питання. Якщо в мене є закордонний паспорт старого зразка та біометричний то який мені давати касирові при сплаті консульського збору?

 25. Скажіть будь ласка,яка черга на подачу у Львові?

 26. Доброго дня. Питання стосується зміни категорії віз. При оплаті на подачу документів для річної робочої візи касир проінформумов що категорія робочої візи змінена з D на C. Чи означає це що річна робоча віза має статус шенген візи і чи немає ризику у відмові відкриття візи в зв»язку наявності другого біометричного паспорту?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, це лише для сплати збору, віза все одно буде Д.

 27. Наталія

  Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка, якщо запізнитись у візовий центр на ту годину, на котру назначено, чи скасують мою чергу?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, прийом документів з 8.30-16.30, можете в любий час подавати.

 28. Добрий вечір!
  Скажіть будь ласка, яка зараз черга в Харкові і Дніпрі?

 29. Харків — 20 днів, Дніпро — 10 (з власного нещодавнього досвіду)

 30. Доброго дня! Допоможіть зрозуміти. Відпрацювали в Польщі по біометрії офіційно 87днів, отримали запрошення від працедавця на 89 днів. Заплатили візовий збір, в назначений термін прийшли на подачу документів, в нас їх не прийняли аргументуючи, що не вистачає днів в запрошенні, але більше чим 89 днів нам і не потрібно. В чому причина відмови?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, тому що якщо запрошення меньше ніж на 90 днів це вважається віза категорія С, короскострокова, а такі візі в біометричні паспорти не відкивають, так як є безвіз.

 31. Наталія

  Доброго дня. Я хочу уточнити :мені подзвонили з візового центру і призначили на 8.30,а я зайду пізніше(на 2-3 год.), то мені не відмовляють у подачі документів на візу і не скасують чергу?

 32. Якщо я не зможу зявитися на призначену дату для подачі документів на візу, який найкращий варіант відтермінувати дату?
  1. Чи можливо її завчасно перенести через колл-центр? Чи потрібно її пропустити?
  2. Чи можливо заплати візовий збір вдруге, вказавши інший номер телефону. А потім повернути (чи не повертати) кошти?
  3. Чи обовязково писати заяву на повернення коштів, чекати декілька днів і знову платити і чекати нову дату?
  3. Якщо без повернення коштів не обійтись — то чи можна написати заяву раніше призначеної дати? І плати новий відповідно?

  • Константин - визовый специалист

   Заяву на повернення коштів можете написати в любий момент, пренести через колл центр якщо вже підтвердили дату неможливо, повторно можете сплатити візовий збір після того як пройде дата подачі документів.

 33. Добрий день. Скажіть будь-ласка при оплаті візового збору у банку індефекаційний код потрібен ?

 34. Доброго дня, скажіть будь ласка, яка черга зараз на подачу в Харкові?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *