ПМЖ в Польщі / Мобільний зв'язок та Інтернет / Мобільний оператор Play в Польщі
Мобільний оператор Play в Польщі

Мобільний оператор Play в Польщі: де купити сім-карту, як її активувати, і який тариф вибрати

Мобільний оператор Play в Польщі — виїзд за кордон це завжди новий досвід і яскраві враження, якими хочеться ділитися з близькими людьми.

Зі статті Ви дізнаєтесь:
Для чого купувати польську сім-карту?
Де продаються сім-карти Play?
Можна активувати сім-карту Play самостійно?
Можна перейти в Play від іншого оператора із збереженням попереднього номера телефону?
Який тариф вибрати?
Як підключити додатковий інтернет?
Є у Play спеціальні пропозиції для українців?
Як поповнити рахунок на Play?
Перевірка балансу та інші важливі номери
Номери екстрених викликів
Які плюси і мінуси використання Play?
Висновок

Для цього потрібно забезпечити себе якісним мобільним зв’язком та інтернетом. У Польщі існує кілька основних мобільних операторів: Orange, T-Mobile, Virgin, Play. У цій статті ми поговоримо саме про Play. Розберемося в його достоїнства і недоліки, з’ясуємо, де купити сім-карту, як її активувати та інше.

Для чого купувати польську сім-карту?

Незалежно від строків перебування за кордоном, мати зв’язок потрібно завжди. Оператор Play чудово виконає цю функцію. Три причини, по яким краще купити польську сим-карту:

Перша – це вигідніше, ніж оплачувати роумінг;

Друга – вона буде виступати в якості контактних даних при навчанні в польському вузі або працевлаштуванні;

Третє – її простіше обслуговувати, ніж іноземну. Наприклад, купити картку поповнення рахунку можна в будь-якому кіоску, а для того, щоб додзвонитися оператору, буде потрібно декілька хвилин.

Де продаються сім-карти Play

Де продаються сім-карти Play?


Практично в будь-якому супермаркеті біля кас є стенди зі стартовими пакетами. Також сімку можна придбати в газетних кіосках та в мережі магазинів ŻABKA. Там же можна і поповнити рахунок. Ціна стартового пакета Play приблизно 7 PLN. Необхідно враховувати, що сім-карту потрібно обов’язково зареєструвати. Тому їх продають за документом, що посвідчує особу (закордонний паспорт, Карта побиту, Карта поляка).

Можна активувати сім-карту Play самостійно?

Jak włączyć ofertę RODZINA w Play na Kartę?Jak włączyć ofertę RODZINA w Play na Kartę?

Так, звичайно. Найпростіший спосіб це зробити – вставити сімку в телефон і зробити дзвінок. У разі виникнення проблем, можна звернутися в будь-який кіоск, де продаються стартові пакети, і попросити продавця вам допомогти.

Можна перейти в Play від іншого оператора із збереженням попереднього номера телефону?

Можна перейти в Play від іншого оператора із збереженням попереднього номера телефону?

Так. Плюс до всього, клієнт отримує приємності у вигляді 20 гігабайт інтернету і 200 PLN на розмови. Використовувати ці подарунки необхідно протягом двох місяців, інакше вони анулюються.

Для переходу в Play від іншого оператора необхідно прийти в салон мобільного зв’язку з документом, що засвідчує особу і попросити працівника салону про цю послугу. Потім він зробить всі необхідні процедури, а клієнт отримає повідомлення про успішну операцію.

Який тариф вибрати?

Який тариф вибрати?

У Play дуже багато різноманітних тарифів. Всі деталі можна дізнатися на сайті оператора мобільного зв’язку. У цій статті ми опишемо тільки найпопулярніші і вигідні з них.

 • SOLO w Play na Kartę

Цей тариф вигідний для використання всередині Польщі. Щомісячна оплата – 25 злотих. Дзвінки та повідомлення безлімітні, інтернет – 10 гігабайт. Додатковий інтернет можна придбати окремо. Про те, як це зробити, ми розповімо нижче.

 • RODZINA w Play na Kartę

Як видно з назви, це сімейний тариф. Тобто, кілька осіб перебувають у групі, але обслуговуванням цієї групи займається лише одна людина. Зазвичай такий тариф використовують сім’ї з дітьми, компанії друзів або співробітники фірми. Кожен учасник групи щомісяця оплачує 25 злотих. У цю суму входять безлімітні дзвінки, повідомлення та інтернет. Це загальні параметри, які є ідентичними для всіх членів групи. Але, при бажанні, кожен може замовити для себе додаткові послуги.

 • Play na Kartę

В тариф входять безлімітні дзвінки та повідомлення всередині мережі Play. Зв’язок з іншими операторами оплачується. Про розцінки та інших послуг, що надаються всередині пакету можна дізнатися на сайті оператора мобільного зв’язку.

 • Play na Kartę Lubię to!


Порівняно з попереднім тарифом, в цьому не передбачена безкоштовна зв’язок всередині мережі Play. А з переваг можна відзначити те, що при кожному поповненні рахунку надаються безкоштовні мегабайти інтернету. Кількість мегабайт залежить від поповнюється суми.

Як підключити додатковий інтернет?

У залежності від тривалості перебування в Польщі можна купувати різну кількість мегабайт. Існує три варіанти підключення:

 • 600 мегабайт, вартість 5 злотих;
 • 2 гігабайти, вартість 9 злотих;
 • 6 гігабайт, вартість 20 злотих.

Використовувати цей інтернет необхідно протягом місяця, інакше мегабайти анулюються. Важливо враховувати, що ця додаткова послуга дійсна тільки на території Польщі. За кордоном діють інші тарифи, про які можна дізнатися на сайті Play.

Як підключити додатковий інтернет?

Є у Play спеціальні пропозиції для українців?

Так. Щоб українці у Польщі могли якісно і недорого підтримувати зв’язок з близькими, Play пропонує два вигідних варіанти. Їх можна підключати як додаткову акцію до вже наявного тарифом. Важливо знати, що не всі тарифи підтримують можливість такого переходу. Уточнити актуальну інформацію можна у оператора мобільного зв’язку.

 • Спілкування за 0,29 злотих

Ця пропозиція включає в себе дзвінки та повідомлення, вартість яких 0,29 злотих. Тобто, кожна хвилина спілкування і кожне СМС тарифікується за цією ціною. Необхідно враховувати, що не з усіма мобільними операторами України співпрацює польський Play. Зателефонувати на батьківщину можна тільки близьким, які використовують Vodafone, Kyivstar , і Lifecell.

Для того, щоб підключити цю акцію, необхідно купити стартовий пакет Play в будь-якій точці продажу, ввести спеціальний код *111*201*1# отримати СМС-підтвердження про успішну операцію. Всі! З цього моменту можна дзвонити в Україну за копійки.

Також є можливість підключення додаткового інтернету за приємною ціною:

 • 600 мегабайт, вартість 5 злотих;
 • 2 гігабайти, вартість 9 злотих;
 • 6 гігабайт, вартість 20 злотих.
 • 1000 хвилин на Vodafone і Kyivstar

Дуже вигідна акція, яка дозволить завжди залишатися на зв’язку з рідними, навіть якщо вас розділяють тисячі кілометрів. Ціла 1000 хвилин спілкування! А вартість всього 25 PLN.

Щоб підключити тариф, необхідно:

 • Придбати стартовий пакет Play na kartę або Internet na kartę. Тільки ці тарифи підтримують можливість підключення даної пропозиції;
 • Переконатися, що на рахунку є 25 злотих;
 • Ввести спеціальний код *111*969*1# ;
 • Отримати СМС-підтвердження про успішну операцію.


З моменту отримання повідомлення, можна починати дзвонити в Україну і спілкуватися з сім’єю. Якщо ж 1000 хвилин закінчилася, то наступні дзвінки будуть здійснюватися за тарифом 0,19 PLN за хвилину.

Як поповнити рахунок на Play?

По суті, поповнення рахунку польського оператора нічим не відрізняється від українського. Для цього існує кілька варіантів:

 1. Ваучер поповнення рахунку, який можна придбати в газетних кіосках або в мережі магазинів ŻABKA. Для цього продавцю необхідно сказати «Proszę doładowanie dla Play na X złotych» (X-бажана сума поповнення).
 2. Через бокси поповнення рахунку. Вони часто стоять в супермаркетах і торгових центрах. Необхідно лише ввести номер телефону і внести потрібну для поповнення суму.
 3. У салоні мобільного зв’язку Play. Зверніться до співробітника і попросіть його про цю послугу.
 4. Через інтернет. Спеціальний ресурс doladowania.play.pl створений саме для цього. Щоб поповнити рахунок мобільного телефону таким способом, навіть не потрібно виходити з дому. Увійдіть на сайт, введіть дані своєї банківської картки та номер телефону. Усе! Пара секунд і гроші вже на рахунку абонента.


 Як поповнити рахунок на Play?

Перевірка балансу та інші важливі номери

 • Баланс (стан рахунку) — * 101 #
 • Скільки мегабайт інтернету залишилося — * 108 #
 • Дізнатися свій тариф — * 111 * 49 * 1 #
 • Скільки хвилин залишилося — * 104 #
 • Скільки повідомлень залишилося — * 109 #

Номери екстрених викликів

 • служба порятунку — 112;
 • швидка медична допомога — 999;
 • пожежна служба — 998;
 • поліція — 997;
 • служба підтримки оператора Play — * 500

Які плюси і мінуси використання Play?

Не залежно від того, який тариф підключений і які акції використовуються, Play завжди демонструє високий рівень сигналу. Мобільний інтернет LTE працює в і транспорті, і за містом. Єдине, що в метро зв’язок може слабшати на кілька хвилин.

Основні плюси оператора Play:

 • Доступність стартових пакетів. Купити сім-карту можна практично в будь-якому супермаркеті, кіоску і кіоску.
 • Вигідні тарифи. Послуги в пакеті підбираються таким чином, щоб у абонента була можливість завжди бути на зв’язку.
 • Низька ціна. І сім-карту, і тариф, і додаткові послуги можна завжди придбати за хорошою вартості, яка не б’є по кишені.
 • Зрозуміла система обслуговування. Поповнити рахунок, зв’язатися з оператором і підключити акцію дуже легко. У разі виникнення питань завжди можна звернутися в салон мобільного зв’язку Play або на онлайн-ресурс play.pl.

Основні мінуси оператора Play:

 • Обов’язкова персональна реєстрація сім-карти. Хоча це не проблема мобільного оператора, а вимога польського законодавства.
 • Термін дії підключеної акції. У багатьох європейських країнах це вже давно пішло в минуле, але Play продовжує користуватися саме такою системою.

Висновок

Play — одна з найбільших і популярних мобільних мереж в Польщі. Безліч тарифів, акцій та додаткових послуг дозволяє абоненту підключати вигідні пропозиції. Перебуваючи в Польщі, українці можуть без проблем зв’язуватися з родиною, яка залишилася на батьківщині. Мобільний оператор Play робить все можливе для оптимізації і комфортного використання їх зв’язку. Саме тому купити сім-карту і поповнити рахунок можна у багатьох магазинах в кожному місті. Тепер можна не хвилюватися про вартість дзвінків і смс за кордон, адже вона доступна кожному, хто приїжджає до Польщі для подорожей, навчання або роботи.

Оператор Play — з цією статтею так само цікавляться:

 Який вибрати мобільний зв'язок та Інтернет в Польщі Як оформити карту Поляка Як оформити карту побиту
Який вибрати мобільний зв’язок та Інтернет в Польщі Як оформити карту Поляка Як оформити карту побиту

Оператор Play, якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Мобильный оператор T-Mobile

Мобільний оператор T-Mobile

4.3 / 5 ( 12 голосов ) Мобільний оператор T-Mobile в Польщі: тарифи, корисні коди …

Подписаться
Уведомление о
guest
187 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Olos
Olos
6 днів назад

У програмі плей пише що маю 104гб а тут пише таке … 
Що це означає?

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Olos
6 днів назад

задзвонь оператору і Нагни їм ебуков. по самі, не грайся.

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Covidlo
6 днів назад

якщо купив нову сімку, поповнив її, то потрібно дочекатися активації твого тарифу, воно або у вигляді смс приходить або ж в додатку плей-24 пише, шо бабки зайшли успішно і можеш користуватися. 
 
якщо закинути бабло і не дочекатися підтвердження, то буде жерти бабки не по тарифу. 
 
швидше за все ось так у тебе і сталося.

Вася
Вася
Відповідь для  Covidlo
6 днів назад

У додатку або в якій програмі?

Ігор
Ігор
Відповідь для  Вася
6 днів назад

В плей потрібно щомісяця поповнити конто, щоб сімкою можна було користуватися!

Ігор
Ігор
Відповідь для  Ігор
6 днів назад

В аплікації пише що немає грошей.

Bogdan
Bogdan
1 місяць назад

Хто знає скільки діє пакет Play.?
Якщо у мене як півроку лежить моя сімка play, то вона вже мертва?

Вася
Вася
Відповідь для  Bogdan
1 місяць назад

без поповнення — так.

Тетяна
Тетяна
Відповідь для  Bogdan
1 місяць назад

Мене в Польщі Не було 8 місяців, приїхала поповнив і все працює

Anita
Anita
Відповідь для  Bogdan
1 місяць назад

Мене не було в Польщі 10 місяців, сімка Play, виявилася заблокованою без можливості подальшої розблокування
У чоловіка теж Play, і у нього все працює після поповнення

Святослав
Святослав
1 місяць назад

Новачок номер телефону Play
Ще не був в Польщі, мій номер телефону Play заблокували
Пише «Тільки Екстрений виклик» і НЕ зателефонувати, а не відправити смс, нічого.

Чи можливо якось розблокувати телефон?

Стасон
Стасон
Відповідь для  Святослав
1 місяць назад

Сходи в найближчий салон Play

Vladiss
Vladiss
Відповідь для  Святослав
1 місяць назад

20 злотих, в салоні Play (

Вася
Вася
Відповідь для  Святослав
1 місяць назад

йдете в салон плей з паспортом і контрактом. Якщо до …. (Не пам’ятаю, до року), то поповнюю рахунок і розблоковуєте. Якщо чесно іноді простіше купить новий пакет.

Natali
Natali
Відповідь для  Святослав
1 місяць назад

І у мене така ж фігня.
Номер важливий.

Тут вже проблема не в простіше поміняти, а в самому номері, і банк на номері і багато додатків …

Микола
Микола
1 місяць назад

Давно не використовував сімку як відновити (не працює)

Павло
Павло
2 місяців назад

Інтернет
Скажіть чи була у кого то така проблема з інтернетом на мапі play, поставив себе безліміт за 50zl а швидкість інтернету на стільки повільна що прям 5 MB тільки видає це при тому, що LTE включений, читав що карта play повинна видавати 22-23 MB може хто знає що за причина, і як виправити її можна ??

Unlx
Unlx
Відповідь для  Павло
2 місяців назад

Навіть багато залежить від розміщення твоєму ліжку в хостелі. Від матеріалу будинку, рельєфу місцевості навіть від часу доби. Постав собі додаток плей в телефоні там процедура вимірювання швидкості просто завмер швидкість в різних місцях результати тебе здивують

Павло
Павло
Відповідь для  Unlx
2 місяців назад

Спробую, спасибі за інфу

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Павло
2 місяців назад

У мене питання а чому ти НЕ підключити пакет за 35 злотих, там той же безліміт … і швидкість вогонь, після 20Гб використання швидкість падає, але для Ютуб і решти досить

Павло
Павло
Відповідь для  Дмитро
2 місяців назад

Просто не вистачило б 20Гб, сиджу на карантин і роздаю інет

Павло
Павло
Відповідь для  Дмитро
2 місяців назад

Заміри свою швидкість інтернету яка у тебе

Дмитро
Дмитро
Відповідь для  Павло
2 місяців назад

Зараз Не можу, забув поповниться 1 числа

Павло
Павло
Відповідь для  Дмитро
2 місяців назад

зрозумів)

Микола
Микола
2 місяців назад

play
Півроку не буду в Польщі. чи можуть заблокувати стартовий PLAY?

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Микола
2 місяців назад

НЕ користувався 7 місяців, а не заблокували ….

Aliska
Aliska
Відповідь для  Микола
2 місяців назад

Заблокують 100%, але можна буде піти в салон Play і відновити номер

Anton
Anton
Відповідь для  Микола
2 місяців назад

Більше ніж 5 місяців НЕ користуєшся блокують. але візьми на всякий випадок. у мене так було півроку тому

Володимир
Володимир
Відповідь для  Микола
2 місяців назад

У мене сім карта заблокувалася через 9 місяців. Але думаю, що краще НЕ ризикувати, а через пару місяців кинуть туди хоч 5 злотих.

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Микола
2 місяців назад

Поповни на 5 злотих через 3 місяці, як користуєшся. Повинно бути норм …

катерина
катерина
3 місяців назад
 • не можу підключити акцію (1000 хвилин на Укр.)пише що акцію уже підключено,але насправді нічого нема…
Sum
Sum
3 місяців назад

Питання з приводу опер. Play в Україні

Чи можна якось користуватися цією карткою в Україні, вставив картку в телефон. а моб. мережа не працює

Володимир
Володимир
Відповідь для  Sum
3 місяців назад

Потрібно підключати роумінг, він дуже дорогий за кордоном Польщі. Поповнювати рахунок, а якщо немає, то за пів року блокується.

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Sum
3 місяців назад

роумінг

Вася
Вася
Відповідь для  Sum
3 місяців назад

в плея є різні пакети. Пакет для для ноутов і таблетки (інтернетні) на території України Чи не буде працювати. Решта — без проблем.

Славко
Славко
Відповідь для  Sum
3 місяців назад

Рік тому приблизно все працювало і без роумінгу.

Sum
Sum
Відповідь для  Славко
3 місяців назад

Тільки екстр. виклики

Олександра
Олександра
4 місяців назад

Сім карта play

Добрий вечір, підкажіть будь ласка хто знає, чи буде активна сім карта play, якщо я не поповнювала її рік? Або потрібно буде нову купувати? І підкажіть яку краще сім карту купити і тариф)

Сергій
Сергій
Відповідь для  Олександра
4 місяців назад

Якщо не поповнювати то заблокують номер, я год не поповнював і заблокували і купив собі інший пакет плей ..

Inter
Inter
Відповідь для  Олександра
4 місяців назад

Не буде

Андрій
Андрій
Відповідь для  Олександра
4 місяців назад

Ні. купити потрібно

Олександра
Олександра
Відповідь для  Андрій
4 місяців назад

Дякую

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Олександра
4 місяців назад

Перевірте через плей24 …

Олександра
Олександра
Відповідь для  Vitalik
4 місяців назад

Смс нема, не можу зайти)

Vitalik
Vitalik
Відповідь для  Олександра
4 місяців назад

Важко …

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Олександра
4 місяців назад

швидше за все сімка фсе
мені для інтернету плей нормально
буде час зайди в салон плей і запитай

Олександра
Олександра
Відповідь для  Covidlo
4 місяців назад

спасибі за відповідь

Булат
Булат
5 місяців назад

Відновлення сім карти

Добрий день. Може хто-небудь знає, чи можна відновити загублену сім карту (pley). Номер знаю. В інтернеті інформації НЕ знайшов. Наперед дякую.

Vitalii
Vitalii
Відповідь для  Булат
5 місяців назад

Добрий день, мені здається треба свій закордонний паспорт і папір коли купуєш картку тебе її дають і в магазин сервісний Play може і відновлять але не впевнений на 100 відсотків, удачі

Миколай
Миколай
Відповідь для  Vitalii
5 місяців назад

Якщо втрачено більше трьох місяців тому, не відновлять.
До трьох, відновлюють.

Viktor General29
Viktor General29
Відповідь для  Булат
5 місяців назад

Просто прийдуть в плей з паспортом. І скажете що хочете дублікат номера. Івам дадуть це безкоштовно

Оксана
Оксана
5 місяців назад

Чи можна відновити номер телефону з України якщо загубив сімкарту ?

Ярина
Ярина
Відповідь для  Оксана
5 місяців назад

Простіше вже нову купити, але теоритично можно, це з паспортом потрібно звернутись в віділення оператора в Польщі

Андрій
Андрій
5 місяців назад

В Україні немає мережі play ????

Павло
Павло
6 місяців назад

Можна перекидати гроші з плей на плей?

Скажіть, будь ласка, чи можна перекидати гроші з плей на плей, бо на жодній карті просто не хоче підключати акцію хвилин в Україні

Василь Lonely_wolf
Василь Lonely_wolf
Відповідь для  Павло
6 місяців назад

На жаль, такої можливості не передбачено.

Павло
Павло
Відповідь для  Василь Lonely_wolf
6 місяців назад

А не знаєте чому не можна підключити акцію? Бо на інший картці можна підключити.

Василь Lonely_wolf
Василь Lonely_wolf
Відповідь для  Павло
6 місяців назад

Залежно від того який у вас тариф. Скачайте Play24 і там подивіться тариф і підключити акцію.

Володимир
Володимир
Відповідь для  Павло
6 місяців назад

Тому, що плей це відстій. Ним користуються одні українці.

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Володимир
6 місяців назад

як для мене, то плей для інтернету досить не погано.
а чим користуєшся ти, а, не українець?

Володимир
Володимир
Відповідь для  Covidlo
6 місяців назад

Я теж українець, просто перепробував багато інших операторів і зупинився на Хея, 35 злотих 2000 хвилин на Україну, 55 г інтернету, по Польщі безліміт, сам інтернет в рази крутіше ніж на плей (працюю водієм, тому плей НЕ всюди «літає», а з Хея таких проблем не трапляється).

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Володимир
6 місяців назад

можливо теж спробую, в Хея безлім на всі оператори польські?

Володимир
Володимир
Відповідь для  Covidlo
6 місяців назад

Так, тільки потрібно поповнювати Рахунок через додаток «Моя Хея», тоді за кожен злотий один гігабайт інтернету в подарунок, а так дає пакет 20 г + 35 за поповнення. Витрата інтернету в рази відрізняються від інших операторів. Тому раджу, всі наші хто перейшов то задоволені.

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Володимир
6 місяців назад

ясно, коротше потрібно мати карту і баланс на карті

Володимир
Володимир
Відповідь для  Covidlo
6 місяців назад

Так.

Serega
Serega
Відповідь для  Володимир
6 місяців назад

А де це в хеі 55 гігабайт дають?
За 35 злотих, 2000 хвилин в Україні, і 20 гігабайт.
Можна код на 55 гігабайт?

Володимир
Володимир
Відповідь для  Serega
6 місяців назад

Потрібно поповнювати Рахунок через додаток моя Хея.

Serega
Serega
Відповідь для  Володимир
6 місяців назад

Зрозуміло дякую))

Володимир
Володимир
Відповідь для  Serega
6 місяців назад

Будь ласка.

Elena
Elena
Відповідь для  Володимир
6 місяців назад

Тобі що Українці жити не дають? Плей норм, а ти сам відстій 😄 😄 😄

Володимир
Володимир
Відповідь для  Elena
6 місяців назад

Шановна Ви з головою дружите нормально? Я щось не пам’ятаю щоб з Вами пас свиней, в такому тоні спілкуйтеся зі своїм чоловіком і друзями, нормальний Вам плей і на здоров’я. А з українцями у мене все нормально.

Лєна
Лєна
6 місяців назад

В мене пакет Плей без терміну важності.
Як мені його правильно поповнити, щоб дзвонити в Україну і мати безлімітний інтернет?

Stas
Stas
Відповідь для  Лєна
6 місяців назад

Немає різниці як, можно і через приват

Denis
Denis
6 місяців назад

Sim card

Підкажіть будь ласка, яка сім карта більш вигідна, щоб, використовувати інтернет (хоча б, безлімітно), дзвонити !?

Ольга
Ольга
Відповідь для  Denis
6 місяців назад

По приїзду на місці зорієнтуйтеся який потрібен оператор, ми спочатку були в Лодзі так плей був норм але потім переїхали під Вроцлав і довелося купувати плюс

голландець
голландець
Відповідь для  Denis
6 місяців назад

Хея оператор, дзвінки в Україну 2000 хвилин + 20 гіг нету = 35 злотих

Stas
Stas
Відповідь для  Denis
6 місяців назад

LycaMobile Безлімітні дзвінкі 30gb інтернету за 20zl

сарказм
сарказм
Відповідь для  Denis
6 місяців назад

Плей, т-мобіл і так далі .. безперечно відмінні оператори.
В даний момент сиджу на ключ. 50 злотих 100 Гб інтернету.
При цьому всім спочатку на рахунку 25 злотих, 25 докідаешь, і вуаля 100 Гб твої.

Anna
Anna
Відповідь для  Denis
6 місяців назад

Теж користуюся play, але краща мережа в plus

Ренат
Ренат
Відповідь для  Denis
6 місяців назад

У мене плюс інтернет є майже всюди, плей погано ловить інтернет.

Костик
Костик
Відповідь для  Denis
6 місяців назад

у мене T-mobile, але теж хочу на Play переходити

Nazarich
Nazarich
Відповідь для  Костик
6 місяців назад

T-mobile цілком нормальний, і для дзвінків, і для нету

Боря
Боря
Відповідь для  Denis
6 місяців назад

плей сама оптимальна тема, для інтернету норм

Марина
Марина
Відповідь для  Denis
6 місяців назад

Play беріть

Марина
Марина
Відповідь для  Марина
6 місяців назад

у них є сайт, можна зручно зареєструватися, там же тарифи почитайте

Дмитро
Дмитро
7 місяців назад

Маю польську сім-карту Play(30 zl),останнє поповнення було в середині грудня 2019 року,зараз збираюсь їхати до Польщі!!
Підскажіть будь-ласка який термін дії в польських сім-карт,це моя сім-карта вже заблокована?

Олег
Олег
Відповідь для  Дмитро
7 місяців назад

Термін дії 1 місяць якщо не поповнювати або якщо не підключена послуга «рік без абонплати»

Олена
Олена
Відповідь для  Дмитро
7 місяців назад

Не знаю за Play, в мене Оrange, поповнювала минулого року в листопаді, перед виїздом до Польщі наприкінці серпня перевірила, сім-карта була діюча, тож нею і досі користуюся.

Євген
Євген
Відповідь для  Дмитро
7 місяців назад

скачай програму Pley24 на мобілу і перевір.

Анастасія
Анастасія
8 місяців назад

Как перевести деньги с карти плей на оренжі

Іванна
Іванна
11 місяців назад

У мене стартовий пакет play інтернет без ліміту за 50 злотих , мені потрібно щоб телефонувати по Польщі як це підключити і за скільки ?

Юля - Визовый специалист
Юля - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Іванна
11 місяців назад

Ми не представники провайдера.

Натася
Натася
1 рік назад

Оператор play, находясь на территории Польши иногда высвечивает значек»в роуминге». Скоростость интернета не очень( сейчас взяла Оранж на пробу, пока ничего. За 30 зл на мес дают 30 ГБ. Немного дороже чем било на плей, но качество связи лучше.

Mariia
Mariia
Відповідь для  Натася
10 місяців назад

Який самий дешевий інтернет до плея в Полші

Татьяна - Визовый специалист
Татьяна - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Mariia
10 місяців назад

Вибачте, ми візова агенція, такої інформації не маємо

Микола
Микола
1 рік назад

Як активувати картку плей в Україні бо я не можу скористатись приложеніем іко банку

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Микола
1 рік назад

Вам потрібно звернутись напряму до оператора. Ми візова агенція

Ярослав
Ярослав
1 рік назад

Загубив карточку плей чи можна відновити

Серж
Серж
1 рік назад

Що вводити перед кодом попорнення рахунку

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Серж
1 рік назад

Ми цим не займаємось, вибачте.

козак максим
козак максим
1 рік назад

як відключити акцію на плей

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  козак максим
1 рік назад

Це потрібно запитати у Вашого оператора

Ольга
Ольга
1 рік назад

Який вводити код для 60 гігабайтів інтернету на карту плей
Який вводити код на інтернет на карту плей?

Володимир
Володимир
1 рік назад

Загубив карточку,її можливо відновити?

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Володимир
1 рік назад

Потрібно звертатись до мобільного оператора

Слава
Слава
1 рік назад

Як поповнити плей з Украіни? І який тариф,щоб подзвонити на Польщу з плеяди в Украіні?

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Слава
1 рік назад

Ми приватна агенція. Готуємо документи на візу. Це питання до оператора зв’язку

Олександр
Олександр
1 рік назад

Тарифний план «PLAY — Internrt na Karte (Тиждень без ліміту Гб на старті), підкажіть, який термін збереження працездатності номера без поповнення рахунку?

Роман
Роман
1 рік назад

Підкажіть будь ласка, як відновити.. вже давно непоповнений, можливо заблокований, стартовий пакет play, бо використовувався для входу в особистий кабінет(привязка) до банківської картки на якій знаходяться кошти. Потрібно зайти у власний кабінет щоб змінити певні параметри. Дякую.

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Роман
1 рік назад

Вам потрібно з цього питання звернутись до мобільного оператора

Віталій
Віталій
1 рік назад

Доброго дня я підключив собі пакет за 25 злотих щоб дзвонити на Україну, пакет надається на місяць я ним покористувався 15 днів і більше неможу, перевіряв залишок хвилин їх ще половина залишилася в чому причина що я неможу дзвонити?

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Віталій
1 рік назад

Доброго дня. Це питання до Вашого мобільного оператора

Руслана
Руслана
1 рік назад

Доброго дня.

Попросила купити і активувати картку.

Купили та привезли незареєстровану і неактивовану.

Як мені з України її зареєструвати і активувати.

Поповнення маю також

Підкажіть

Дякую.