ПМЖ в Польщі / Мобільний зв'язок та Інтернет / Мобільний оператор Play в Польщі
Мобільний оператор Play в Польщі
4.6/5 - (36 голосов)

Мобільний оператор Play в Польщі: де купити сім-карту, як її активувати, і який тариф вибрати

Мобільний оператор Play в Польщі — виїзд за кордон це завжди новий досвід і яскраві враження, якими хочеться ділитися з близькими людьми.

Зі статті Ви дізнаєтесь:
Для чого купувати польську сім-карту?
Де продаються сім-карти Play?
Можна активувати сім-карту Play самостійно?
Можна перейти в Play від іншого оператора із збереженням попереднього номера телефону?
Який тариф вибрати?
Як підключити додатковий інтернет?
Є у Play спеціальні пропозиції для українців?
Як поповнити рахунок на Play?
Перевірка балансу та інші важливі номери
Номери екстрених викликів
Які плюси і мінуси використання Play?
Висновок

Для цього потрібно забезпечити себе якісним мобільним зв’язком та інтернетом. У Польщі існує кілька основних мобільних операторів: Orange, T-Mobile, Virgin, Play. У цій статті ми поговоримо саме про Play. Розберемося в його достоїнства і недоліки, з’ясуємо, де купити сім-карту, як її активувати та інше.

Для чого купувати польську сім-карту?

Незалежно від строків перебування за кордоном, мати зв’язок потрібно завжди. Оператор Play чудово виконає цю функцію. Три причини, по яким краще купити польську сим-карту:

Перша – це вигідніше, ніж оплачувати роумінг;

Друга – вона буде виступати в якості контактних даних при навчанні в польському вузі або працевлаштуванні;

Третє – її простіше обслуговувати, ніж іноземну. Наприклад, купити картку поповнення рахунку можна в будь-якому кіоску, а для того, щоб додзвонитися оператору, буде потрібно декілька хвилин.

Де продаються сім-карти Play

Де продаються сім-карти Play?


Практично в будь-якому супермаркеті біля кас є стенди зі стартовими пакетами. Також сімку можна придбати в газетних кіосках та в мережі магазинів ŻABKA. Там же можна і поповнити рахунок. Ціна стартового пакета Play приблизно 7 PLN. Необхідно враховувати, що сім-карту потрібно обов’язково зареєструвати. Тому їх продають за документом, що посвідчує особу (закордонний паспорт, Карта побиту, Карта поляка).

Купити стартовий пакет Play

Купити стартовий пакет Play

Для того що б купити сім карту Play (плей) в Україні просто залиште заявку тут, ми зв’яжемося з Вами і погодимо доставку стартового пакета до Вас.

Красная стрелка

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Ваш телефон (обов'язково)

  Сім-карта Плей в Україні

  Можна активувати сім-карту Play самостійно?

  Jak włączyć ofertę RODZINA w Play na Kartę?Jak włączyć ofertę RODZINA w Play na Kartę?

  Так, звичайно. Найпростіший спосіб це зробити – вставити сімку в телефон і зробити дзвінок. У разі виникнення проблем, можна звернутися в будь-який кіоск, де продаються стартові пакети, і попросити продавця вам допомогти.

  Можна перейти в Play від іншого оператора із збереженням попереднього номера телефону?

  Можна перейти в Play від іншого оператора із збереженням попереднього номера телефону?

  Так. Плюс до всього, клієнт отримує приємності у вигляді 20 гігабайт інтернету і 200 PLN на розмови. Використовувати ці подарунки необхідно протягом двох місяців, інакше вони анулюються.

  Для переходу в Play від іншого оператора необхідно прийти в салон мобільного зв’язку з документом, що засвідчує особу і попросити працівника салону про цю послугу. Потім він зробить всі необхідні процедури, а клієнт отримає повідомлення про успішну операцію.

  Який тариф вибрати?

  Який тариф вибрати?

  У Play дуже багато різноманітних тарифів. Всі деталі можна дізнатися на сайті оператора мобільного зв’язку. У цій статті ми опишемо тільки найпопулярніші і вигідні з них.

  • SOLO w Play na Kartę

  Цей тариф вигідний для використання всередині Польщі. Щомісячна оплата – 25 злотих. Дзвінки та повідомлення безлімітні, інтернет – 10 гігабайт. Додатковий інтернет можна придбати окремо. Про те, як це зробити, ми розповімо нижче.

  • RODZINA w Play na Kartę

  Як видно з назви, це сімейний тариф. Тобто, кілька осіб перебувають у групі, але обслуговуванням цієї групи займається лише одна людина. Зазвичай такий тариф використовують сім’ї з дітьми, компанії друзів або співробітники фірми. Кожен учасник групи щомісяця оплачує 25 злотих. У цю суму входять безлімітні дзвінки, повідомлення та інтернет. Це загальні параметри, які є ідентичними для всіх членів групи. Але, при бажанні, кожен може замовити для себе додаткові послуги.

  • Play na Kartę

  В тариф входять безлімітні дзвінки та повідомлення всередині мережі Play. Зв’язок з іншими операторами оплачується. Про розцінки та інших послуг, що надаються всередині пакету можна дізнатися на сайті оператора мобільного зв’язку.

  • Play na Kartę Lubię to!


  Порівняно з попереднім тарифом, в цьому не передбачена безкоштовна зв’язок всередині мережі Play. А з переваг можна відзначити те, що при кожному поповненні рахунку надаються безкоштовні мегабайти інтернету. Кількість мегабайт залежить від поповнюється суми.

  Як підключити додатковий інтернет?

  У залежності від тривалості перебування в Польщі можна купувати різну кількість мегабайт. Існує три варіанти підключення:

  • 600 мегабайт, вартість 5 злотих;
  • 2 гігабайти, вартість 9 злотих;
  • 6 гігабайт, вартість 20 злотих.

  Використовувати цей інтернет необхідно протягом місяця, інакше мегабайти анулюються. Важливо враховувати, що ця додаткова послуга дійсна тільки на території Польщі. За кордоном діють інші тарифи, про які можна дізнатися на сайті Play.

  Як підключити додатковий інтернет?

  Є у Play спеціальні пропозиції для українців?

  Так. Щоб українці у Польщі могли якісно і недорого підтримувати зв’язок з близькими, Play пропонує два вигідних варіанти. Їх можна підключати як додаткову акцію до вже наявного тарифом. Важливо знати, що не всі тарифи підтримують можливість такого переходу. Уточнити актуальну інформацію можна у оператора мобільного зв’язку.

  • Спілкування за 0,29 злотих

  Ця пропозиція включає в себе дзвінки та повідомлення, вартість яких 0,29 злотих. Тобто, кожна хвилина спілкування і кожне СМС тарифікується за цією ціною. Необхідно враховувати, що не з усіма мобільними операторами України співпрацює польський Play. Зателефонувати на батьківщину можна тільки близьким, які використовують Vodafone, Kyivstar , і Lifecell.

  Для того, щоб підключити цю акцію, необхідно купити стартовий пакет Play в будь-якій точці продажу, ввести спеціальний код *111*201*1# отримати СМС-підтвердження про успішну операцію. Всі! З цього моменту можна дзвонити в Україну за копійки.

  Також є можливість підключення додаткового інтернету за приємною ціною:

  • 600 мегабайт, вартість 5 злотих;
  • 2 гігабайти, вартість 9 злотих;
  • 6 гігабайт, вартість 20 злотих.
  • 1000 хвилин на Vodafone і Kyivstar

  Дуже вигідна акція, яка дозволить завжди залишатися на зв’язку з рідними, навіть якщо вас розділяють тисячі кілометрів. Ціла 1000 хвилин спілкування! А вартість всього 25 PLN.

  Щоб підключити тариф, необхідно:

  • Придбати стартовий пакет Play na kartę або Internet na kartę. Тільки ці тарифи підтримують можливість підключення даної пропозиції;
  • Переконатися, що на рахунку є 25 злотих;
  • Ввести спеціальний код *111*969*1# ;
  • Отримати СМС-підтвердження про успішну операцію.


  З моменту отримання повідомлення, можна починати дзвонити в Україну і спілкуватися з сім’єю. Якщо ж 1000 хвилин закінчилася, то наступні дзвінки будуть здійснюватися за тарифом 0,19 PLN за хвилину.

  Як поповнити рахунок на Play?

  По суті, поповнення рахунку польського оператора нічим не відрізняється від українського. Для цього існує кілька варіантів:

  1. Ваучер поповнення рахунку, який можна придбати в газетних кіосках або в мережі магазинів ŻABKA. Для цього продавцю необхідно сказати «Proszę doładowanie dla Play na X złotych» (X-бажана сума поповнення).
  2. Через бокси поповнення рахунку. Вони часто стоять в супермаркетах і торгових центрах. Необхідно лише ввести номер телефону і внести потрібну для поповнення суму.
  3. У салоні мобільного зв’язку Play. Зверніться до співробітника і попросіть його про цю послугу.
  4. Через інтернет. Спеціальний ресурс doladowania.play.pl створений саме для цього. Щоб поповнити рахунок мобільного телефону таким способом, навіть не потрібно виходити з дому. Увійдіть на сайт, введіть дані своєї банківської картки та номер телефону. Усе! Пара секунд і гроші вже на рахунку абонента.


   Як поповнити рахунок на Play?

  Перевірка балансу та інші важливі номери

  • Баланс (стан рахунку) — * 101 #
  • Скільки мегабайт інтернету залишилося — * 108 #
  • Дізнатися свій тариф — * 111 * 49 * 1 #
  • Скільки хвилин залишилося — * 104 #
  • Скільки повідомлень залишилося — * 109 #

  Номери екстрених викликів

  • служба порятунку — 112;
  • швидка медична допомога — 999;
  • пожежна служба — 998;
  • поліція — 997;
  • служба підтримки оператора Play — * 500

  Які плюси і мінуси використання Play?

  Не залежно від того, який тариф підключений і які акції використовуються, Play завжди демонструє високий рівень сигналу. Мобільний інтернет LTE працює в і транспорті, і за містом. Єдине, що в метро зв’язок може слабшати на кілька хвилин.

  Основні плюси оператора Play:

  • Доступність стартових пакетів. Купити сім-карту можна практично в будь-якому супермаркеті, кіоску і кіоску.
  • Вигідні тарифи. Послуги в пакеті підбираються таким чином, щоб у абонента була можливість завжди бути на зв’язку.
  • Низька ціна. І сім-карту, і тариф, і додаткові послуги можна завжди придбати за хорошою вартості, яка не б’є по кишені.
  • Зрозуміла система обслуговування. Поповнити рахунок, зв’язатися з оператором і підключити акцію дуже легко. У разі виникнення питань завжди можна звернутися в салон мобільного зв’язку Play або на онлайн-ресурс play.pl.

  Основні мінуси оператора Play:

  • Обов’язкова персональна реєстрація сім-карти. Хоча це не проблема мобільного оператора, а вимога польського законодавства.
  • Термін дії підключеної акції. У багатьох європейських країнах це вже давно пішло в минуле, але Play продовжує користуватися саме такою системою.

  Висновок

  Play — одна з найбільших і популярних мобільних мереж в Польщі. Безліч тарифів, акцій та додаткових послуг дозволяє абоненту підключати вигідні пропозиції. Перебуваючи в Польщі, українці можуть без проблем зв’язуватися з родиною, яка залишилася на батьківщині. Мобільний оператор Play робить все можливе для оптимізації і комфортного використання їх зв’язку. Саме тому купити сім-карту і поповнити рахунок можна у багатьох магазинах в кожному місті. Тепер можна не хвилюватися про вартість дзвінків і смс за кордон, адже вона доступна кожному, хто приїжджає до Польщі для подорожей, навчання або роботи.

  Оператор Play — з цією статтею так само цікавляться:

   Який вибрати мобільний зв'язок та Інтернет в Польщі Як оформити карту Поляка Як оформити карту побиту
  Який вибрати мобільний зв’язок та Інтернет в Польщі Як оформити карту Поляка Як оформити карту побиту

  Оператор Play, якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

  О программе Константин - визовый специалист

  Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

  Смотрите также

  Мобильный оператор Lycamobile

  Мобільний оператор Lycamobile

  4.6/5 - (23 голоса) Мобільний оператор Lycamobile: вигідні тарифи, переваги і недоліки провайдера Мобільний оператор …

  Подписаться
  Уведомление о
  guest
  254 комментариев
  Inline Feedbacks
  Подивитися всі коментарі
  Олег
  Олег
  10 днів назад

  Підскажіть будьласка що за проблема, після підключення дармового інтернету 100 гб інтернет став дуже повільний 2-3 kB/s

  Віталій
  Віталій
  17 днів назад

  Зв’язок плей в Україні.
  Добрий день. Хтось стикався з такою проблемою. Забув пін код своєї банківської картки. Знаходжуся в Україні має прийти смс на польську картку Плей із кодом від банку. Зв’язок плей не ловить в Україні. спасибі

  Анатолій
  Анатолій
  Відповідь для  Віталій
  17 днів назад

  Увімкніть роумінг на телефоні та ловитиме

  Віталій
  Віталій
  Відповідь для  Анатолій
  17 днів назад

  Включаю і нічого не відбувається.

  Інокентій
  Інокентій
  Відповідь для  Віталій
  17 днів назад

  А чи пробували підключитися до водофону примусово?

  Unlx
  Unlx
  Відповідь для  Віталій
  17 днів назад

  Можливо, у вас на місцевості просто не має сигналу (покриття) українського оператора, через який працює плей в Україні.

  Вася
  Вася
  Відповідь для  Віталій
  17 днів назад

  Мені смс від банку надходили. Підключи роумінг у плей24

  Vitalik
  Vitalik
  Відповідь для  Віталій
  17 днів назад

  Через роумінг все ловить.

  Sergey
  Sergey
  Відповідь для  Віталій
  17 днів назад

  Ще у додатку play 24

  Микола
  Микола
  Відповідь для  Віталій
  17 днів назад

  Зв’язок плей в Україні працює від водофону. У мене так. Не ловить тому, що роумінг відключено, якщо сам не можеш, пишеш оператору плей і він усе зробить.

  Alexey
  Alexey
  Відповідь для  Віталій
  17 днів назад

  Вибери не автомобільний режим пошуку мережі, а вручну і тикай поки не запрацює

  Віталій
  Віталій
  17 днів назад

  Роумінг мобільного зв’язку плей в Україні.
  Привіт підкажіть будь ласка. хто стикався перебуваю в Україні, на польську карту Плей
  Повинна прийти смс із кодом. Як активувати роумінг? Чи є інший варіант?

  Vitalik
  Vitalik
  Відповідь для  Віталій
  17 днів назад

  Через плей24 підключи роумінг

  Микола
  Микола
  Відповідь для  Віталій
  17 днів назад

  Я писав у додатку плей24 оператору, він все зробив!

  Анатолій
  Анатолій
  Відповідь для  Віталій
  17 днів назад

  Увімкніть роумінг і все.

  Юлія
  Юлія
  21 днів назад

  Сім карта
  Доброго дня можливо хтось стикався з таким кожні 5 днів на сімкі плей пише що термін картки закінчино і щоб звонити потрібно знову поповнити рахунок?що робити

  Трудяга
  Трудяга
  Відповідь для  Юлія
  21 днів назад

  Коли купували потрібно було інструкцію прочитати,там після поповнення на 10 злотих потрібно було ввести код і тоді автоматично на рік був би дійсний номер)

  Юлія
  Юлія
  Відповідь для  Трудяга
  21 днів назад

  Дякую за відповідь)

  Юлія
  Юлія
  26 днів назад

  Доброго дня,можливо хтось знає що робити кожні 5 днів на play пише що номер заблоковано і потрібно поповнювати рахунок?

  Віра
  Віра
  27 днів назад

  Добрий вечір, підкажіть будь ласка комбінацію , щоб замовити інтернет Solo x, за 35 злотих(інтернет)

  Andrii
  Andrii
  1 місяць назад

  Play
  Підкажіть будь ласка чи можливо поповнити рахунок іншого абонента Play

  Ist
  Ist
  Відповідь для  Andrii
  1 місяць назад

  ні

  Vitalik
  Vitalik
  Відповідь для  Andrii
  1 місяць назад

  так

  Вася
  Вася
  Відповідь для  Andrii
  1 місяць назад

  У додатку є можливість вписати ще номер.Если есь карта банківська, то можна завантажити його додаток, а там все одно кому рахунок поповнювати

  Andrii
  Andrii
  Відповідь для  Вася
  1 місяць назад

  Уточню, потрібно перевести зі свого мобільного рахунку.

  Sasha
  Sasha
  Відповідь для  Andrii
  1 місяць назад

  Можна номер перевести з одного оператора на інший, а гроші ні.

  Михайло
  Михайло
  Відповідь для  Andrii
  1 місяць назад

  Не вийде

  Vitalik
  Vitalik
  Відповідь для  Andrii
  1 місяць назад

  Так не можна

  Sergey
  Sergey
  1 місяць назад

  Активація play
  Намагаюся активувати номер play. Перебуваючи в Україні. Телефон не бачить мережу. Номер новий, запечатаний.

  Це норм?

  Elena
  Elena
  Відповідь для  Sergey
  1 місяць назад

  якщо при покупці не реєстрували на паспорт, то не зможете зареєструвати

  Sergey
  Sergey
  Відповідь для  Elena
  1 місяць назад

  Спасибі.

  Євген
  Євген
  Відповідь для  Sergey
  1 місяць назад

  Номер реєстрував?

  Sergey
  Sergey
  Відповідь для  Євген
  1 місяць назад

  Ні. Немає мережі. Онлайн зареєструватися не можу

  Ist
  Ist
  Відповідь для  Sergey
  1 місяць назад

  Ні. Повинна бути.

  Denisky
  Denisky
  Відповідь для  Sergey
  1 місяць назад

  Польські пакети реєструвати треба в Польщі за документами

  Sergey
  Sergey
  Відповідь для  Denisky
  1 місяць назад

  Онлайн реєстрації вже немає?

  Євген
  Євген
  Відповідь для  Sergey
  1 місяць назад

  Можна, скинь вайбер

  Sergey
  Sergey
  Відповідь для  Євген
  1 місяць назад

  Телеграм можна?

  Євген
  Євген
  Відповідь для  Sergey
  1 місяць назад

  звісно

  Sergey
  Sergey
  Відповідь для  Євген
  1 місяць назад

  спасибі

  Роман
  Роман
  2 місяців назад

  Скажіть будь ласка якщо не користувався карточкою плейя трохи більше року, як її розблокувати. Дякую.

  Василь
  Василь
  2 місяців назад

  Скажіть будь ласка якщо загубив сім картку пів року тому чи можу її відновити плей

  Інна
  Інна
  2 місяців назад

  оператор play
  Скажіть будь ласка, якщо не користувався цим картою плей місяців 8, вона заблокується? Якщо її поповнити зараз? Приїду до Польщі в 5 ранку, не подзвонити, не в інтернет зайти

  Сергій
  Сергій
  Відповідь для  Інна
  2 місяців назад

  Сім карта дійсна ч без поповнення. У мене оператор Plus. НЕ поповнював 10 місяців, а після поповнення термін дії тривав ще на рік.

  Володимир
  Володимир
  Відповідь для  Сергій
  2 місяців назад

  Це в Plus, у мене теж зараз Klucz від Plusa. У нас є дійсною ч від поповнення, а Play пів року і каюк

  максим
  максим
  Відповідь для  Володимир
  2 місяців назад

  Дивлячись який тариф в play

  Сергій
  Сергій
  Відповідь для  Володимир
  2 місяців назад

  Спасибі! Буду знати.

  Володимир
  Володимир
  Відповідь для  Інна
  2 місяців назад

  Купив «плей» пару тижнів назад, на кордоні … при покупці людина поділилася своїм досвідом відновлення карти після пів року неактивності карти, будучи в Україні.
  По прибуттю до Польщі він набрав код * 111 * 571 * 1 #
  Мені ще не довелося перевірити «почім купив по тому продаю» !!!
  Спробуйте! якщо не відновитися купите на кордоні нову … ціна 75 грн. …)

  Микола
  Микола
  Відповідь для  Інна
  2 місяців назад

  Правильно Сергій написав, у мене так було, приїжджаєш поповнюю і користуєшся

  Vitalik
  Vitalik
  Відповідь для  Інна
  2 місяців назад

  Поповни через додаток банку або плей24

  Covidlo
  Covidlo
  Відповідь для  Інна
  2 місяців назад

  підключи роумінг на свою сімку перед виїздом в Польщу.
  на великих вокзалах думаю і вранці можна купити сімку і там же активувати її.

  Covidlo
  Covidlo
  Відповідь для  Інна
  2 місяців назад

  теж був плей. місяців 9 без поповнення була жива, недавно на пошту прийшло повідомлення від плей, що вашій симке кирдик.

  Vadim
  Vadim
  Відповідь для  Інна
  2 місяців назад

  Думаю їй каюк.

  Via
  Via
  3 місяців назад

  чому в Україні не працює картка плей на телефоні?
  у одного все ок, у мен без зв’язку взагалі ……………………….

  паша
  паша
  Відповідь для  Via
  3 місяців назад

  У мене працює на всі 5 відміток.
  Перестав в інший слот, або вийми, протри, і ще раз встав

  слава
  слава
  Відповідь для  Via
  3 місяців назад

  В налаштуваннях сім карти роумінг включи

  Nataliia
  Nataliia
  Відповідь для  Via
  3 місяців назад

  Їхала в Україні пішла в плей все підключила, сказали не буде проблем. В’їхала, а нічого не робить. Через два тижні повернулася пішла в плей на розбирання. Хлопчик відповів, що це повинен мій айфон, він не хоче ловити плей в Україні)))

  Анатолій
  Анатолій
  Відповідь для  Via
  3 місяців назад

  включіть роумінг

  Joachim
  Joachim
  Відповідь для  Via
  3 місяців назад

  Така сама проблема була як був а відпустці, і роумінг включали і в інший телефон ставив нічого не допомогло, при цьому на сімку перед від’їздом поклав гроші і продовжив тариф.
  А в позаминулому році проблем не було, швидше за все це наше оператори не хочуть з нею працювати.

  Yurij
  Yurij
  Відповідь для  Via
  3 місяців назад

  Поставте свою карту в телефон одного, якщо у нього буде мережа, значить проблему шукайте в телефоні. Якщо немає, тоді копайте в сторону послуг роумінгу оператора.

  Андрій
  Андрій
  Відповідь для  Via
  3 місяців назад

  У додатку плей24 підключи по 0зл. послугу роумінгу

  Ксенія
  Ксенія
  Відповідь для  Via
  3 місяців назад

  Теж така ситуація, але підключити не виходить, повинен прийти код, а він не приходити, є мережі

  максим
  максим
  Відповідь для  Via
  3 місяців назад

  Зв’язатися з підтримкою play і попросить активувати. Уже два рази так все.

  Яна
  Яна
  4 місяців назад

  я поповнила рахунок на 40 зл
  гроші зїло а інтернет нема і звонити неможу ,
  через скільки часу включається акція?

  Діма
  Діма
  4 місяців назад

  Сім карта
  Як підключити без лімітній інтернет на сім карті плей? І на скільки треба поповнити ?

  Ірина
  Ірина
  Відповідь для  Діма
  4 місяців назад

  Не лімітованого нема
  Максимум 50 GB z pełną prędkością
  za 40zł

  Вася
  Вася
  Відповідь для  Діма
  4 місяців назад

  Потрібно купувати окрему сім-карту для безлімітного інтернету плей (вона продається в офіційних дилерів), Поповнюєш цю інтернет-карту на 50 злотих, заходиш в додаток плей і актівіруешь «безлімітний» інтернет через додаток

  Olos
  Olos
  5 місяців назад

  У програмі плей пише що маю 104гб а тут пише таке … 
  Що це означає?

  Covidlo
  Covidlo
  Відповідь для  Olos
  5 місяців назад

  задзвонь оператору і Нагни їм ебуков. по самі, не грайся.

  Covidlo
  Covidlo
  Відповідь для  Covidlo
  5 місяців назад

  якщо купив нову сімку, поповнив її, то потрібно дочекатися активації твого тарифу, воно або у вигляді смс приходить або ж в додатку плей-24 пише, шо бабки зайшли успішно і можеш користуватися. 
   
  якщо закинути бабло і не дочекатися підтвердження, то буде жерти бабки не по тарифу. 
   
  швидше за все ось так у тебе і сталося.

  Вася
  Вася
  Відповідь для  Covidlo
  5 місяців назад

  У додатку або в якій програмі?

  Ігор
  Ігор
  Відповідь для  Вася
  5 місяців назад

  В плей потрібно щомісяця поповнити конто, щоб сімкою можна було користуватися!

  Ігор
  Ігор
  Відповідь для  Ігор
  5 місяців назад

  В аплікації пише що немає грошей.

  Bogdan
  Bogdan
  6 місяців назад

  Хто знає скільки діє пакет Play.?
  Якщо у мене як півроку лежить моя сімка play, то вона вже мертва?

  Вася
  Вася
  Відповідь для  Bogdan
  6 місяців назад

  без поповнення — так.

  Тетяна
  Тетяна
  Відповідь для  Bogdan
  6 місяців назад

  Мене в Польщі Не було 8 місяців, приїхала поповнив і все працює

  Anita
  Anita
  Відповідь для  Bogdan
  6 місяців назад

  Мене не було в Польщі 10 місяців, сімка Play, виявилася заблокованою без можливості подальшої розблокування
  У чоловіка теж Play, і у нього все працює після поповнення

  Святослав
  Святослав
  6 місяців назад

  Новачок номер телефону Play
  Ще не був в Польщі, мій номер телефону Play заблокували
  Пише «Тільки Екстрений виклик» і НЕ зателефонувати, а не відправити смс, нічого.

  Чи можливо якось розблокувати телефон?

  Стасон
  Стасон
  Відповідь для  Святослав
  6 місяців назад

  Сходи в найближчий салон Play

  Vladiss
  Vladiss
  Відповідь для  Святослав
  6 місяців назад

  20 злотих, в салоні Play (

  Вася
  Вася
  Відповідь для  Святослав
  6 місяців назад

  йдете в салон плей з паспортом і контрактом. Якщо до …. (Не пам’ятаю, до року), то поповнюю рахунок і розблоковуєте. Якщо чесно іноді простіше купить новий пакет.

  Natali
  Natali
  Відповідь для  Святослав
  6 місяців назад

  І у мене така ж фігня.
  Номер важливий.

  Тут вже проблема не в простіше поміняти, а в самому номері, і банк на номері і багато додатків …

  Микола
  Микола
  6 місяців назад

  Давно не використовував сімку як відновити (не працює)

  Павло
  Павло
  8 місяців назад

  Інтернет
  Скажіть чи була у кого то така проблема з інтернетом на мапі play, поставив себе безліміт за 50zl а швидкість інтернету на стільки повільна що прям 5 MB тільки видає це при тому, що LTE включений, читав що карта play повинна видавати 22-23 MB може хто знає що за причина, і як виправити її можна ??

  Unlx
  Unlx
  Відповідь для  Павло
  8 місяців назад

  Навіть багато залежить від розміщення твоєму ліжку в хостелі. Від матеріалу будинку, рельєфу місцевості навіть від часу доби. Постав собі додаток плей в телефоні там процедура вимірювання швидкості просто завмер швидкість в різних місцях результати тебе здивують

  Павло
  Павло
  Відповідь для  Unlx
  8 місяців назад

  Спробую, спасибі за інфу

  Дмитро
  Дмитро
  Відповідь для  Павло
  8 місяців назад

  У мене питання а чому ти НЕ підключити пакет за 35 злотих, там той же безліміт … і швидкість вогонь, після 20Гб використання швидкість падає, але для Ютуб і решти досить

  Павло
  Павло
  Відповідь для  Дмитро
  8 місяців назад

  Просто не вистачило б 20Гб, сиджу на карантин і роздаю інет

  Павло
  Павло
  Відповідь для  Дмитро
  8 місяців назад

  Заміри свою швидкість інтернету яка у тебе

  Дмитро
  Дмитро
  Відповідь для  Павло
  8 місяців назад

  Зараз Не можу, забув поповниться 1 числа

  Павло
  Павло
  Відповідь для  Дмитро
  8 місяців назад

  зрозумів)

  Микола
  Микола
  8 місяців назад

  play
  Півроку не буду в Польщі. чи можуть заблокувати стартовий PLAY?

  Юрчик
  Юрчик
  Відповідь для  Микола
  8 місяців назад

  НЕ користувався 7 місяців, а не заблокували ….

  Aliska
  Aliska
  Відповідь для  Микола
  8 місяців назад

  Заблокують 100%, але можна буде піти в салон Play і відновити номер

  Anton
  Anton
  Відповідь для  Микола
  8 місяців назад

  Більше ніж 5 місяців НЕ користуєшся блокують. але візьми на всякий випадок. у мене так було півроку тому

  Володимир
  Володимир
  Відповідь для  Микола
  8 місяців назад

  У мене сім карта заблокувалася через 9 місяців. Але думаю, що краще НЕ ризикувати, а через пару місяців кинуть туди хоч 5 злотих.

  Vitalik
  Vitalik
  Відповідь для  Микола
  8 місяців назад

  Поповни на 5 злотих через 3 місяці, як користуєшся. Повинно бути норм …

  катерина
  катерина
  8 місяців назад
  • не можу підключити акцію (1000 хвилин на Укр.)пише що акцію уже підключено,але насправді нічого нема…
  Sum
  Sum
  9 місяців назад

  Питання з приводу опер. Play в Україні

  Чи можна якось користуватися цією карткою в Україні, вставив картку в телефон. а моб. мережа не працює

  Володимир
  Володимир
  Відповідь для  Sum
  9 місяців назад

  Потрібно підключати роумінг, він дуже дорогий за кордоном Польщі. Поповнювати рахунок, а якщо немає, то за пів року блокується.

  Vitalik
  Vitalik
  Відповідь для  Sum
  9 місяців назад

  роумінг

  Вася
  Вася
  Відповідь для  Sum
  9 місяців назад

  в плея є різні пакети. Пакет для для ноутов і таблетки (інтернетні) на території України Чи не буде працювати. Решта — без проблем.

  Славко
  Славко
  Відповідь для  Sum
  9 місяців назад

  Рік тому приблизно все працювало і без роумінгу.

  Sum
  Sum
  Відповідь для  Славко
  9 місяців назад

  Тільки екстр. виклики

  Олександра
  Олександра
  9 місяців назад

  Сім карта play

  Добрий вечір, підкажіть будь ласка хто знає, чи буде активна сім карта play, якщо я не поповнювала її рік? Або потрібно буде нову купувати? І підкажіть яку краще сім карту купити і тариф)

  Сергій
  Сергій
  Відповідь для  Олександра
  9 місяців назад

  Якщо не поповнювати то заблокують номер, я год не поповнював і заблокували і купив собі інший пакет плей ..

  Inter
  Inter
  Відповідь для  Олександра
  9 місяців назад

  Не буде

  Андрій
  Андрій
  Відповідь для  Олександра
  9 місяців назад

  Ні. купити потрібно

  Олександра
  Олександра
  Відповідь для  Андрій
  9 місяців назад

  Дякую

  Vitalik
  Vitalik
  Відповідь для  Олександра
  9 місяців назад

  Перевірте через плей24 …

  Олександра
  Олександра
  Відповідь для  Vitalik
  9 місяців назад

  Смс нема, не можу зайти)

  Vitalik
  Vitalik
  Відповідь для  Олександра
  9 місяців назад

  Важко …

  Covidlo
  Covidlo
  Відповідь для  Олександра
  9 місяців назад

  швидше за все сімка фсе
  мені для інтернету плей нормально
  буде час зайди в салон плей і запитай

  Олександра
  Олександра
  Відповідь для  Covidlo
  9 місяців назад

  спасибі за відповідь

  Булат
  Булат
  10 місяців назад

  Відновлення сім карти

  Добрий день. Може хто-небудь знає, чи можна відновити загублену сім карту (pley). Номер знаю. В інтернеті інформації НЕ знайшов. Наперед дякую.

  Vitalii
  Vitalii
  Відповідь для  Булат
  10 місяців назад

  Добрий день, мені здається треба свій закордонний паспорт і папір коли купуєш картку тебе її дають і в магазин сервісний Play може і відновлять але не впевнений на 100 відсотків, удачі

  Миколай
  Миколай
  Відповідь для  Vitalii
  10 місяців назад

  Якщо втрачено більше трьох місяців тому, не відновлять.
  До трьох, відновлюють.

  Viktor General29
  Viktor General29
  Відповідь для  Булат
  10 місяців назад

  Просто прийдуть в плей з паспортом. І скажете що хочете дублікат номера. Івам дадуть це безкоштовно

  Оксана
  Оксана
  10 місяців назад

  Чи можна відновити номер телефону з України якщо загубив сімкарту ?

  Ярина
  Ярина
  Відповідь для  Оксана
  10 місяців назад

  Простіше вже нову купити, але теоритично можно, це з паспортом потрібно звернутись в віділення оператора в Польщі

  Андрій
  Андрій
  11 місяців назад

  В Україні немає мережі play ????

  Павло
  Павло
  11 місяців назад

  Можна перекидати гроші з плей на плей?

  Скажіть, будь ласка, чи можна перекидати гроші з плей на плей, бо на жодній карті просто не хоче підключати акцію хвилин в Україні

  Василь Lonely_wolf
  Василь Lonely_wolf
  Відповідь для  Павло
  11 місяців назад

  На жаль, такої можливості не передбачено.

  Павло
  Павло
  Відповідь для  Василь Lonely_wolf
  11 місяців назад

  А не знаєте чому не можна підключити акцію? Бо на інший картці можна підключити.

  Василь Lonely_wolf
  Василь Lonely_wolf
  Відповідь для  Павло
  11 місяців назад

  Залежно від того який у вас тариф. Скачайте Play24 і там подивіться тариф і підключити акцію.

  Володимир
  Володимир
  Відповідь для  Павло
  11 місяців назад

  Тому, що плей це відстій. Ним користуються одні українці.

  Covidlo
  Covidlo
  Відповідь для  Володимир
  11 місяців назад

  як для мене, то плей для інтернету досить не погано.
  а чим користуєшся ти, а, не українець?

  Володимир
  Володимир
  Відповідь для  Covidlo
  11 місяців назад

  Я теж українець, просто перепробував багато інших операторів і зупинився на Хея, 35 злотих 2000 хвилин на Україну, 55 г інтернету, по Польщі безліміт, сам інтернет в рази крутіше ніж на плей (працюю водієм, тому плей НЕ всюди «літає», а з Хея таких проблем не трапляється).

  Covidlo
  Covidlo
  Відповідь для  Володимир
  11 місяців назад

  можливо теж спробую, в Хея безлім на всі оператори польські?

  Володимир
  Володимир
  Відповідь для  Covidlo
  11 місяців назад

  Так, тільки потрібно поповнювати Рахунок через додаток «Моя Хея», тоді за кожен злотий один гігабайт інтернету в подарунок, а так дає пакет 20 г + 35 за поповнення. Витрата інтернету в рази відрізняються від інших операторів. Тому раджу, всі наші хто перейшов то задоволені.

  Covidlo
  Covidlo
  Відповідь для  Володимир
  11 місяців назад

  ясно, коротше потрібно мати карту і баланс на карті

  Володимир
  Володимир
  Відповідь для  Covidlo
  11 місяців назад

  Так.

  Serega
  Serega
  Відповідь для  Володимир
  11 місяців назад

  А де це в хеі 55 гігабайт дають?
  За 35 злотих, 2000 хвилин в Україні, і 20 гігабайт.
  Можна код на 55 гігабайт?

  Володимир
  Володимир
  Відповідь для  Serega
  11 місяців назад

  Потрібно поповнювати Рахунок через додаток моя Хея.

  Serega
  Serega
  Відповідь для  Володимир
  11 місяців назад

  Зрозуміло дякую))

  Володимир
  Володимир
  Відповідь для  Serega
  11 місяців назад

  Будь ласка.

  Elena
  Elena
  Відповідь для  Володимир
  11 місяців назад

  Тобі що Українці жити не дають? Плей норм, а ти сам відстій 😄 😄 😄

  Володимир
  Володимир
  Відповідь для  Elena
  11 місяців назад

  Шановна Ви з головою дружите нормально? Я щось не пам’ятаю щоб з Вами пас свиней, в такому тоні спілкуйтеся зі своїм чоловіком і друзями, нормальний Вам плей і на здоров’я. А з українцями у мене все нормально.

  Лєна
  Лєна
  11 місяців назад

  В мене пакет Плей без терміну важності.
  Як мені його правильно поповнити, щоб дзвонити в Україну і мати безлімітний інтернет?

  Stas
  Stas
  Відповідь для  Лєна
  11 місяців назад

  Немає різниці як, можно і через приват

  Denis
  Denis
  1 рік назад

  Sim card

  Підкажіть будь ласка, яка сім карта більш вигідна, щоб, використовувати інтернет (хоча б, безлімітно), дзвонити !?

  Ольга
  Ольга
  Відповідь для  Denis
  1 рік назад

  По приїзду на місці зорієнтуйтеся який потрібен оператор, ми спочатку були в Лодзі так плей був норм але потім переїхали під Вроцлав і довелося купувати плюс

  голландець
  голландець
  Відповідь для  Denis
  1 рік назад

  Хея оператор, дзвінки в Україну 2000 хвилин + 20 гіг нету = 35 злотих

  Stas
  Stas
  Відповідь для  Denis
  1 рік назад

  LycaMobile Безлімітні дзвінкі 30gb інтернету за 20zl

  сарказм
  сарказм
  Відповідь для  Denis
  1 рік назад

  Плей, т-мобіл і так далі .. безперечно відмінні оператори.
  В даний момент сиджу на ключ. 50 злотих 100 Гб інтернету.
  При цьому всім спочатку на рахунку 25 злотих, 25 докідаешь, і вуаля 100 Гб твої.

  Anna
  Anna
  Відповідь для  Denis
  1 рік назад

  Теж користуюся play, але краща мережа в plus

  Ренат
  Ренат
  Відповідь для  Denis
  1 рік назад

  У мене плюс інтернет є майже всюди, плей погано ловить інтернет.

  Костик
  Костик
  Відповідь для  Denis
  1 рік назад

  у мене T-mobile, але теж хочу на Play переходити

  Nazarich
  Nazarich
  Відповідь для  Костик
  1 рік назад

  T-mobile цілком нормальний, і для дзвінків, і для нету

  Боря
  Боря
  Відповідь для  Denis
  1 рік назад

  плей сама оптимальна тема, для інтернету норм

  Марина
  Марина
  Відповідь для  Denis
  1 рік назад

  Play беріть

  Марина
  Марина
  Відповідь для  Марина
  1 рік назад

  у них є сайт, можна зручно зареєструватися, там же тарифи почитайте

  Дмитро
  Дмитро
  1 рік назад

  Маю польську сім-карту Play(30 zl),останнє поповнення було в середині грудня 2019 року,зараз збираюсь їхати до Польщі!!
  Підскажіть будь-ласка який термін дії в польських сім-карт,це моя сім-карта вже заблокована?

  Олег
  Олег
  Відповідь для  Дмитро
  1 рік назад

  Термін дії 1 місяць якщо не поповнювати або якщо не підключена послуга «рік без абонплати»

  Олена
  Олена
  Відповідь для  Дмитро
  1 рік назад

  Не знаю за Play, в мене Оrange, поповнювала минулого року в листопаді, перед виїздом до Польщі наприкінці серпня перевірила, сім-карта була діюча, тож нею і досі користуюся.

  Євген
  Євген
  Відповідь для  Дмитро
  1 рік назад

  скачай програму Pley24 на мобілу і перевір.