lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

ПМЖ Польщі / Мобільний зв'язок та Інтернет / Мобільний оператор Play в Польщі
Мобільний оператор Play в Польщі

Мобільний оператор Play в Польщі: де купити сім-карту, як її активувати, і який тариф вибрати

Мобільний оператор Play в Польщі — виїзд за кордон це завжди новий досвід і яскраві враження, якими хочеться ділитися з близькими людьми.

Зі статті Ви дізнаєтесь:
Для чого купувати польську сім-карту?
Де продаються сім-карти Play?
Можна активувати сім-карту Play самостійно?
Можна перейти в Play від іншого оператора із збереженням попереднього номера телефону?
Який тариф вибрати?
Як підключити додатковий інтернет?
Є у Play спеціальні пропозиції для українців?
Як поповнити рахунок на Play?
Перевірка балансу та інші важливі номери
Номери екстрених викликів
Які плюси і мінуси використання Play?
Висновок

Для цього потрібно забезпечити себе якісним мобільним зв’язком та інтернетом. У Польщі існує кілька основних мобільних операторів: Orange, T-Mobile, Virgin, Play. У цій статті ми поговоримо саме про Play. Розберемося в його достоїнства і недоліки, з’ясуємо, де купити сім-карту, як її активувати та інше.

Для чого купувати польську сім-карту?

Незалежно від строків перебування за кордоном, мати зв’язок потрібно завжди. Оператор Play чудово виконає цю функцію. Три причини, по яким краще купити польську сим-карту:

Перша – це вигідніше, ніж оплачувати роумінг;

Друга – вона буде виступати в якості контактних даних при навчанні в польському вузі або працевлаштуванні;

Третє – її простіше обслуговувати, ніж іноземну. Наприклад, купити картку поповнення рахунку можна в будь-якому кіоску, а для того, щоб додзвонитися оператору, буде потрібно декілька хвилин.

Де продаються сім-карти Play

Де продаються сім-карти Play?


Практично в будь-якому супермаркеті біля кас є стенди зі стартовими пакетами. Також сімку можна придбати в газетних кіосках та в мережі магазинів ŻABKA. Там же можна і поповнити рахунок. Ціна стартового пакета Play приблизно 7 PLN. Необхідно враховувати, що сім-карту потрібно обов’язково зареєструвати. Тому їх продають за документом, що посвідчує особу (закордонний паспорт, Карта побиту, Карта поляка).

Можна активувати сім-карту Play самостійно?

Jak włączyć ofertę RODZINA w Play na Kartę?

Так, звичайно. Найпростіший спосіб це зробити – вставити сімку в телефон і зробити дзвінок. У разі виникнення проблем, можна звернутися в будь-який кіоск, де продаються стартові пакети, і попросити продавця вам допомогти.

Можна перейти в Play від іншого оператора із збереженням попереднього номера телефону?

Можна перейти в Play від іншого оператора із збереженням попереднього номера телефону?

Так. Плюс до всього, клієнт отримує приємності у вигляді 20 гігабайт інтернету і 200 PLN на розмови. Використовувати ці подарунки необхідно протягом двох місяців, інакше вони анулюються.

Для переходу в Play від іншого оператора необхідно прийти в салон мобільного зв’язку з документом, що засвідчує особу і попросити працівника салону про цю послугу. Потім він зробить всі необхідні процедури, а клієнт отримає повідомлення про успішну операцію.

Який тариф вибрати?

Який тариф вибрати?

У Play дуже багато різноманітних тарифів. Всі деталі можна дізнатися на сайті оператора мобільного зв’язку. У цій статті ми опишемо тільки найпопулярніші і вигідні з них.

 • SOLO w Play na Kartę

Цей тариф вигідний для використання всередині Польщі. Щомісячна оплата – 25 злотих. Дзвінки та повідомлення безлімітні, інтернет – 10 гігабайт. Додатковий інтернет можна придбати окремо. Про те, як це зробити, ми розповімо нижче.

 • RODZINA w Play na Kartę

Як видно з назви, це сімейний тариф. Тобто, кілька осіб перебувають у групі, але обслуговуванням цієї групи займається лише одна людина. Зазвичай такий тариф використовують сім’ї з дітьми, компанії друзів або співробітники фірми. Кожен учасник групи щомісяця оплачує 25 злотих. У цю суму входять безлімітні дзвінки, повідомлення та інтернет. Це загальні параметри, які є ідентичними для всіх членів групи. Але, при бажанні, кожен може замовити для себе додаткові послуги.

 • Play na Kartę

В тариф входять безлімітні дзвінки та повідомлення всередині мережі Play. Зв’язок з іншими операторами оплачується. Про розцінки та інших послуг, що надаються всередині пакету можна дізнатися на сайті оператора мобільного зв’язку.

 • Play na Kartę Lubię to!


Порівняно з попереднім тарифом, в цьому не передбачена безкоштовна зв’язок всередині мережі Play. А з переваг можна відзначити те, що при кожному поповненні рахунку надаються безкоштовні мегабайти інтернету. Кількість мегабайт залежить від поповнюється суми.

Як підключити додатковий інтернет?

У залежності від тривалості перебування в Польщі можна купувати різну кількість мегабайт. Існує три варіанти підключення:

 • 600 мегабайт, вартість 5 злотих;
 • 2 гігабайти, вартість 9 злотих;
 • 6 гігабайт, вартість 20 злотих.

Використовувати цей інтернет необхідно протягом місяця, інакше мегабайти анулюються. Важливо враховувати, що ця додаткова послуга дійсна тільки на території Польщі. За кордоном діють інші тарифи, про які можна дізнатися на сайті Play.

Як підключити додатковий інтернет?

Є у Play спеціальні пропозиції для українців?

Так. Щоб українці у Польщі могли якісно і недорого підтримувати зв’язок з близькими, Play пропонує два вигідних варіанти. Їх можна підключати як додаткову акцію до вже наявного тарифом. Важливо знати, що не всі тарифи підтримують можливість такого переходу. Уточнити актуальну інформацію можна у оператора мобільного зв’язку.

 • Спілкування за 0,29 злотих

Ця пропозиція включає в себе дзвінки та повідомлення, вартість яких 0,29 злотих. Тобто, кожна хвилина спілкування і кожне СМС тарифікується за цією ціною. Необхідно враховувати, що не з усіма мобільними операторами України співпрацює польський Play. Зателефонувати на батьківщину можна тільки близьким, які використовують Vodafone, Kyivstar , і Lifecell.

Для того, щоб підключити цю акцію, необхідно купити стартовий пакет Play в будь-якій точці продажу, ввести спеціальний код *111*201*1# отримати СМС-підтвердження про успішну операцію. Всі! З цього моменту можна дзвонити в Україну за копійки.

Також є можливість підключення додаткового інтернету за приємною ціною:

 • 600 мегабайт, вартість 5 злотих;
 • 2 гігабайти, вартість 9 злотих;
 • 6 гігабайт, вартість 20 злотих.
 • 1000 хвилин на Vodafone і Kyivstar

Дуже вигідна акція, яка дозволить завжди залишатися на зв’язку з рідними, навіть якщо вас розділяють тисячі кілометрів. Ціла 1000 хвилин спілкування! А вартість всього 25 PLN.

Щоб підключити тариф, необхідно:

 • Придбати стартовий пакет Play na kartę або Internet na kartę. Тільки ці тарифи підтримують можливість підключення даної пропозиції;
 • Переконатися, що на рахунку є 25 злотих;
 • Ввести спеціальний код *111*969*1# ;
 • Отримати СМС-підтвердження про успішну операцію.


З моменту отримання повідомлення, можна починати дзвонити в Україну і спілкуватися з сім’єю. Якщо ж 1000 хвилин закінчилася, то наступні дзвінки будуть здійснюватися за тарифом 0,19 PLN за хвилину.

Як поповнити рахунок на Play?

По суті, поповнення рахунку польського оператора нічим не відрізняється від українського. Для цього існує кілька варіантів:

 1. Ваучер поповнення рахунку, який можна придбати в газетних кіосках або в мережі магазинів ŻABKA. Для цього продавцю необхідно сказати «Proszę doładowanie dla Play na X złotych» (X-бажана сума поповнення).
 2. Через бокси поповнення рахунку. Вони часто стоять в супермаркетах і торгових центрах. Необхідно лише ввести номер телефону і внести потрібну для поповнення суму.
 3. У салоні мобільного зв’язку Play. Зверніться до співробітника і попросіть його про цю послугу.
 4. Через інтернет. Спеціальний ресурс doladowania.play.pl створений саме для цього. Щоб поповнити рахунок мобільного телефону таким способом, навіть не потрібно виходити з дому. Увійдіть на сайт, введіть дані своєї банківської картки та номер телефону. Усе! Пара секунд і гроші вже на рахунку абонента.


 Як поповнити рахунок на Play?

Перевірка балансу та інші важливі номери

 • Баланс (стан рахунку) — * 101 #
 • Скільки мегабайт інтернету залишилося — * 108 #
 • Дізнатися свій тариф — * 111 * 49 * 1 #
 • Скільки хвилин залишилося — * 104 #
 • Скільки повідомлень залишилося — * 109 #

Номери екстрених викликів

 • служба порятунку — 112;
 • швидка медична допомога — 999;
 • пожежна служба — 998;
 • поліція — 997;
 • служба підтримки оператора Play — * 500

Які плюси і мінуси використання Play?

Не залежно від того, який тариф підключений і які акції використовуються, Play завжди демонструє високий рівень сигналу. Мобільний інтернет LTE працює в і транспорті, і за містом. Єдине, що в метро зв’язок може слабшати на кілька хвилин.

Основні плюси оператора Play:

 • Доступність стартових пакетів. Купити сім-карту можна практично в будь-якому супермаркеті, кіоску і кіоску.
 • Вигідні тарифи. Послуги в пакеті підбираються таким чином, щоб у абонента була можливість завжди бути на зв’язку.
 • Низька ціна. І сім-карту, і тариф, і додаткові послуги можна завжди придбати за хорошою вартості, яка не б’є по кишені.
 • Зрозуміла система обслуговування. Поповнити рахунок, зв’язатися з оператором і підключити акцію дуже легко. У разі виникнення питань завжди можна звернутися в салон мобільного зв’язку Play або на онлайн-ресурс play.pl.

Основні мінуси оператора Play:

 • Обов’язкова персональна реєстрація сім-карти. Хоча це не проблема мобільного оператора, а вимога польського законодавства.
 • Термін дії підключеної акції. У багатьох європейських країнах це вже давно пішло в минуле, але Play продовжує користуватися саме такою системою.

Висновок

Play — одна з найбільших і популярних мобільних мереж в Польщі. Безліч тарифів, акцій та додаткових послуг дозволяє абоненту підключати вигідні пропозиції. Перебуваючи в Польщі, українці можуть без проблем зв’язуватися з родиною, яка залишилася на батьківщині. Мобільний оператор Play робить все можливе для оптимізації і комфортного використання їх зв’язку. Саме тому купити сім-карту і поповнити рахунок можна у багатьох магазинах в кожному місті. Тепер можна не хвилюватися про вартість дзвінків і смс за кордон, адже вона доступна кожному, хто приїжджає до Польщі для подорожей, навчання або роботи.

Оператор Play — з цією статтею так само цікавляться:

 Який вибрати мобільний зв'язок та Інтернет в Польщі Як оформити карту Поляка Як оформити карту побиту
Який вибрати мобільний зв’язок та Інтернет в Польщі Як оформити карту Поляка Як оформити карту побиту

Оператор Play, якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Мобильный оператор T-Mobile

Мобільний оператор T-Mobile

4.3 / 5 ( 12 голосов ) Мобільний оператор T-Mobile в Польщі: тарифи, корисні коди …

Подписаться
Уведомление о
guest
102 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Дмитро
Дмитро
24 днів назад

Маю польську сім-карту Play(30 zl),останнє поповнення було в середині грудня 2019 року,зараз збираюсь їхати до Польщі!!
Підскажіть будь-ласка який термін дії в польських сім-карт,це моя сім-карта вже заблокована?

Олег
Олег
24 днів назад
Відповідь для  Дмитро

Термін дії 1 місяць якщо не поповнювати або якщо не підключена послуга «рік без абонплати»

Олена
Олена
24 днів назад
Відповідь для  Дмитро

Не знаю за Play, в мене Оrange, поповнювала минулого року в листопаді, перед виїздом до Польщі наприкінці серпня перевірила, сім-карта була діюча, тож нею і досі користуюся.

Євген
Євген
24 днів назад
Відповідь для  Дмитро

скачай програму Pley24 на мобілу і перевір.

Анастасія
Анастасія
1 місяць назад

Как перевести деньги с карти плей на оренжі

Іванна
Іванна
4 місяців назад

У мене стартовий пакет play інтернет без ліміту за 50 злотих , мені потрібно щоб телефонувати по Польщі як це підключити і за скільки ?

Юля - Визовый специалист
Автор
Юля - Визовый специалист
4 місяців назад
Відповідь для  Іванна

Ми не представники провайдера.

Натася
Натася
6 місяців назад

Оператор play, находясь на территории Польши иногда высвечивает значек»в роуминге». Скоростость интернета не очень( сейчас взяла Оранж на пробу, пока ничего. За 30 зл на мес дают 30 ГБ. Немного дороже чем било на плей, но качество связи лучше.

Mariia
Mariia
3 місяців назад
Відповідь для  Натася

Який самий дешевий інтернет до плея в Полші

Татьяна - Визовый специалист
Автор
Татьяна - Визовый специалист
3 місяців назад
Відповідь для  Mariia

Вибачте, ми візова агенція, такої інформації не маємо

Микола
Микола
7 місяців назад

Як активувати картку плей в Україні бо я не можу скористатись приложеніем іко банку

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
7 місяців назад
Відповідь для  Микола

Вам потрібно звернутись напряму до оператора. Ми візова агенція

Ярослав
Ярослав
8 місяців назад

Загубив карточку плей чи можна відновити

Серж
Серж
8 місяців назад

Що вводити перед кодом попорнення рахунку

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
8 місяців назад
Відповідь для  Серж

Ми цим не займаємось, вибачте.

козак максим
козак максим
8 місяців назад

як відключити акцію на плей

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
8 місяців назад
Відповідь для  козак максим

Це потрібно запитати у Вашого оператора

Ольга
Ольга
9 місяців назад

Який вводити код для 60 гігабайтів інтернету на карту плей
Який вводити код на інтернет на карту плей?

Володимир
Володимир
9 місяців назад

Загубив карточку,її можливо відновити?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
9 місяців назад
Відповідь для  Володимир

Потрібно звертатись до мобільного оператора

Слава
Слава
10 місяців назад

Як поповнити плей з Украіни? І який тариф,щоб подзвонити на Польщу з плеяди в Украіні?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
10 місяців назад
Відповідь для  Слава

Ми приватна агенція. Готуємо документи на візу. Це питання до оператора зв’язку

Олександр
Олександр
11 місяців назад

Тарифний план «PLAY — Internrt na Karte (Тиждень без ліміту Гб на старті), підкажіть, який термін збереження працездатності номера без поповнення рахунку?

Роман
Роман
1 рік назад

Підкажіть будь ласка, як відновити.. вже давно непоповнений, можливо заблокований, стартовий пакет play, бо використовувався для входу в особистий кабінет(привязка) до банківської картки на якій знаходяться кошти. Потрібно зайти у власний кабінет щоб змінити певні параметри. Дякую.

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
1 рік назад
Відповідь для  Роман

Вам потрібно з цього питання звернутись до мобільного оператора

Віталій
Віталій
1 рік назад

Доброго дня я підключив собі пакет за 25 злотих щоб дзвонити на Україну, пакет надається на місяць я ним покористувався 15 днів і більше неможу, перевіряв залишок хвилин їх ще половина залишилася в чому причина що я неможу дзвонити?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
1 рік назад
Відповідь для  Віталій

Доброго дня. Це питання до Вашого мобільного оператора

Руслана
Руслана
1 рік назад

Доброго дня.

Попросила купити і активувати картку.

Купили та привезли незареєстровану і неактивовану.

Як мені з України її зареєструвати і активувати.

Поповнення маю також

Підкажіть

Дякую.

Іра
Іра
1 рік назад

Підкажіть як мені змінити тарифний план в Польщі?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Іра

Потрібно зателефонувати на «гарячу лінію». Є спеціальні коди але послуга може бути платною.

Ігор
Ігор
1 рік назад

Добрий день.Я активував послугу-дзвінки в Україну за 29 грошів,користувався тиждень,а тепер набираю будь-український номер,мені каже що обраний номер не відповідає,наберіть пізніше.Гроші на рахунку є,що мн еделать?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Ігор

Вам потрібно зв’язатися з оператором,можливо, виникла технічна помилка.

Поля
Поля
1 рік назад

Добрий день.Я купила картку ПЛЕЙ і замовила 6Гиг за 25 злотих.На який це термін? І як перевірити інтернет за дарма і бонусний?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Поля

Це на місяць. Для перевірки наберіть *108#.

Паша
Паша
1 рік назад

Підкажіть у мене тариф плей безлімітний інтернет я можу дзвонити і приймати дзвінки?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Паша

Паша у вас є можливість підключити голосові пакети.

Коля
Коля
1 рік назад

Я хочу перевірити скільки мегабайт інтернету залишилося?,але набравши *108# пише функція недоступна.у чому причина?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Коля

Спробуйте набрати *101#,якщо не вийде, телефонуйте в техпідтримку.

Стас
Стас
1 рік назад

Перебуваю в Бельгії, номер починається на +4873, як дізнатися що за оператор і чи можна поповнити рахунок через інтернет ?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Стас

Відповідь на дане питання подивіться в інтернеті.

Маша
Маша
1 рік назад

Добрий день.Як мені підключити 1гб інтернету за 5zlt в play na Karte?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Маша

Маша мені це не відомо,є 600 Мб за 5 злотих: підключити *111*541*1 вимкнути *111*541*2#.

Люда
Люда
1 рік назад

Доброго дня.У мене тариф формула плей на карті.Як підключити безлімітний інтернет на добу?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Люда

Люда вам краще проконсультуватися в техпідтримці.

Лена
Лена
1 рік назад

Добрий день.Як мені связзаться з оператором плей?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Лена

Потрібно набрати *500 для з’єднання з оператором.

Лев
Лев
1 рік назад

Приїду працювати в Польщу,підкажіть будь ласка тариф Play,потрібен інтернет, щоб спілкуватися з Україною?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Лев

Сергій практично до будь-якого тарифу можна підключити «українські» пакети. Подивіться розділ «Play для українців».

Женя
Женя
1 рік назад

Не була в РП півроку,вставила карту плей непоказывает мережа,як розблакировать пакет?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Женя

Спробуйте зв’язатися з оператором.

Даша
Даша
1 рік назад

Добрий день.На які потреби можна витратити гроші на рахунку Play крім телефонних послуг?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Даша

Мені нічого не відомо про альтернативні можливості витрачання коштів на рахунку.

Віктор
Віктор
1 рік назад

Я купив Стартовий пакет Плей на карті , хотів активувати інтернет безлім пише послуга не доступна. Що робити ?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Віктор

Проблем може бути багато і різних,зверніться в технічну підтримку.

Віка
Віка
1 рік назад

Підкажіть які документи потрібні для реєстрації сімкарти?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Віка

Юля потрібен паспорт.

Валік
Валік
1 рік назад

Підкажіть мене цікавить термін дії сім карти після останнього поповнення і чому плей не працює в роумінгу в Україні?

Юля Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Валік

Це питання потрібно уточнити у Вашого мобільного оператора

Юля Визовый специалист
Автор

Термін у середньому близько півроку, але точні дані залежать від тарифу оператора. Роумінг може не працювати з різних причин: від налаштувань телефону до помилки на стороні оператора.