ПМЖ в Польщі / Карта побиту / Як виїхати в Україну, якщо чекаєш карту побиту
Як виїхати в Україну, якщо чекаєш карту побиту

Чи можна виїхати в Україну, поки чекаєш карту побиту

Для наглядності наверемо один із прикладів наших читачів: Моя дочка вчиться в Вроцлавському університеті на економічному факультеті на четвертому курсі. Перших два роки перебування в Польщі вона відкривала візу Д. На третьому курсі робила карту побиту. У жовтні термін дії картки закінчується, і вона здала документи на оформлення нової карти. Але вона її ще не отримала, хоча на руках є документ, в якому зазначено, що вона здала документи на її оформлення в уженд.

Зараз ми хочемо, щоб дочка приїхала в Україну. Але розуміємо, що вона виїхати з Польщі може, а в’їхати назад в неї не вийде. Чи є якийсь варіант, щоб після відвідування України, можна було без перешкод повернутися на територію Польщі без карти побиту, щоб продовжити навчання?

Можливо, потрібно зробити наступне:

  1. Оформити біометричний паспорт і по ньому в’їхати до Польщі? Остання дата перетину кордонів України і Польщі була в серпні.
  2. Знову відкрити візу Д для студента і надати документ, що вона переведена на 5 курс університету, у неї проведена оплата за навчання і вона числиться в гуртожитку.

Якщо хтось знає відповідь на мої питання, то підкажіть, будь ласка, як нам краще вчинити в цій ситуації?

 Як виїхати в Україну якщо чекаєш карту побиту

Як можна заїхати в Україну, якщо немає карти побиту

Відповідь експерта

У кожному регіоні Польщі діють свої закони і правила, які суттєво відрізняються один від одного. Тому краще звернутися в уженд Воєводства, в якому навчається і проживає дівчина.

За законодавством Польщі:

  • іноземець може перебувати в країні три місяці з дня, зазначеного в штампі прибуття або по безвізу, або Шенгенською візою. Якщо ці можливості були витрачені, то отримати Шенген та безвіз в найближчі три місяці не вийде.
  • можна скористатися національною візою, якщо децізія не закінчилася. Якщо під час відсутності іноземного громадянина в Польщі прийде позитивне рішення по карті побиту, то іноземець вважається власником ВНЖ. Маючи такий статус, який відзначений у всіх базах, іноземець не має право на відкриття візи.

Чи можна виїхати в Україну поки не готова карта?

Так, виїхати в Україну можна без проблем, на кордоні ви показуєте печатку про те, що ви чекаєте карту і без проблем вас випускають на батьківщину. Печатка про очікування карти вам можуть поставити в паспорт, або на окремий аркуш А4 формату з вашими даними.

Як заїхати в Польщу якщо карту побиту ще немає на руках?

Якщо ви подали на карту, не дочекалися її і виїхали в Україну, для того що б заїхати назад до Польщі вам потрібно буде:

  • Відкрити довгострокову візу на будь-який термін, це може бути робоча або студентська віза.
  • Для того що б по безвізу заїхати вам потрібно пробути в Україні 90 днів! Відразу заїхати по безвізу не можна, через те, що у вас коридор і для заїзду в Польщу немає підстав, печатка на очікування карти це не підстава для заїзду.

Інших варіантів більше не існує за законодавством Польщі, але є в кожному регіоні свої правила, і вони дуже відрізняються. Тому краще відразу звернутися в уженд Воєводства за роз’ясненням ситуації.

 Як можна виїхати в Україну якщо немає карти побиту

Головне, що потрібно розуміти іноземцеві в Польщі

  • Коли здані документи на оформлення або продовження карти побиту, то іноземець може перебувати в країні весь термін розгляду справи.
  • У статусі очікування карту побиту можна перетинати кордони інших держав і знову в’їжджати до Польщі, але ця заборона не поширюється на виїзд в країну проживання, якщо іноземець чистий перед законом Польщі.
  • Виїжджати з країни під час очікування оформлення карти не бажано. Але заборони в законодавстві немає . Іноді може знадобитися додаткові документи для оформлення картки побиту, і термін їх надання обмежений за часом, а якщо іноземця немає на місці, то можна не встигнути це зробити, і тоді можна чекати відмови в оформленні. А це означає, що оформлення доведеться починати спочатку.
  • Якщо людина претендує на довгострокове перебування в країні, то він не повинен виїжджати за її межі на довгий термін. Інакше може статися децізія і можна опинитися в замкнутому колі. Це коли візу не дають, щоб в’їхати в країну, тому що є ВНЖ. А карту побиту забрати немає можливості, тому що візу не дають.

У будь-якому випадку, якщо іноземцю потрібно виїхати з країни, де він оформляє карту побиту, то краще звернутися до місцевого уженд і мати документальне підтвердження причин виїзду.

Бажаємо щасливої роботи, дякуємо за звернення! 

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Оформлення карти сталого побиту

5 / 5 ( 22 голоса ) Оформлення карти побиту для українців: як відбувається процедура …

Подписаться
Уведомление о
guest
243 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Інна
Інна
11 днів назад

Підкажіть ,будь-ласка. Така ситуація.Заїхала 12.08.20 по візі ,яка закінчилась 8.01.21.Роботодавець робить нове запрошення до 23.02.21(Я так розумію що продовження роботи по біометрії)Але 1.02.21 подаю документи на КП через пошту. Маю жовтий папірець. Зараз повідомляють про звільнення всіх українців з фабрики.
Вирішила поїхати до України і потім повернутись(через місяць скінчиться коридор по освядченню) Питання:Що робити з картою?Якщо я виїду і повернусь через місяць з запрошенням від іншого роботодавця чи зможу продовжити очікування на карту?(звичайно замінивши залончик і т.д. ) Всім дякую.

Andrii
Andrii
14 днів назад

Доброго дня. Я зараз на карті, хочу поїхати в Україну. Штамп стоїть в звичайному паспорті,і є ще біометрія.чи можу я заїхати в Польшу по біо ?

Bam.b1no
Bam.b1no
17 днів назад

Виїзд з Польщі без друку і децізіі
Я подав на карту побиту, чи можу я виїхати з Польщі без децізіі і штампа в паспорті? Щоб не отримати депорт.

Якщо можна, то як)
Дякую)

Denis
Denis
Відповідь для  Bam.b1no
17 днів назад

Просто береш і їдеш собі.

Не зовсім розумію доцільність питання. У чому саме проблема?

Депортація за те, що відправився на карту і покинув Польщу?

Serhii
Serhii
Відповідь для  Bam.b1no
17 днів назад

Вимагай від фірми підтвердження подачі .. а якщо немає, то їдь так. Отримаєш депорт, далі спалити / з’їсти будинку закордонний паспорт, і купить новий .. може проканает.

Suspected
Suspected
Відповідь для  Bam.b1no
17 днів назад

Якщо поштою подавався., То повинен бути жовтий корінець

Bam.b1no
Bam.b1no
Відповідь для  Suspected
17 днів назад

Подавала фірма документи

Suspected
Suspected
Відповідь для  Bam.b1no
17 днів назад

Ну суші весла)) самому що лінь подати?) Справа на 5 хвилин
П.С. більше ніж упевнений, що фірма навіть не подавала документи))

Bam.b1no
Bam.b1no
Відповідь для  Suspected
17 днів назад

Подавали кілька людей в один день, одна людина вже отримав друк

Іванна
Іванна
19 днів назад

Добрий день.Як можна повернутися до Польщі, якщо змушена була в’їхати на територію України,чекаючи на карту побиту?Подавалась ще в грудні,в паспорті маю печатку.В Польщі навчаються неповнолітні діти.

Віталій
Віталій
29 днів назад

Карта побиту
Чи можна буде виїхати в Україну якщо подався на карту

Андрій
Андрій
Відповідь для  Віталій
22 днів назад

Можна. Якщо будете мати безвіз то ще освчдченіє потрібно. Або по візі

Віталій
Віталій
Відповідь для  Андрій
22 днів назад

Потрібна открита віза чи лише саме освячення

Андрій
Андрій
Відповідь для  Віталій
22 днів назад

Якщо будете мати дні по безвізу то лише освядченіє. Якщо днів не буде то віза

Anna
Anna
Відповідь для  Віталій
22 днів назад

Так можна. Щоб повернутися потрібно буде мати безвіз або візу + актуальне запрошення

Віталій
Віталій
Відповідь для  Anna
22 днів назад

Дякую

Микола
Микола
Відповідь для  Anna
22 днів назад

Я хіба після піврічної візи немає коридору 6 міс.?

Anna
Anna
Відповідь для  Микола
22 днів назад

Про це не йшлося в повідомленні автора. Після піврічної візи є коридор. Потрібно буде робити воєвудське запрошення і по ньому відкривати візу або їхати по безвізу

Синельник
Синельник
1 місяць назад

Карта побиту / перетин кордону.
Добрий день. Маю таку ситуацію. Днями став на карту побиту, поставили печатку в паспорті. Робоча віза у мене до 08.08, а запрошення на роботу до 29.08. На роботі дають відпустку з 1 по 14.08. Хотів би з’їздити додому, але цікавить питання, впустять чи мене назад, якщо віза вже закінчилася, але запрошення ще активно. І чи вплине на ситуацію, що в паспорті стоїть печатка про карту?

Маріана
Маріана
Відповідь для  Синельник
1 місяць назад

Ви спокійно в’їдете назад із запрошенням і паспортом в якому друк, не буде ніяких проблем

Наталя
Наталя
Відповідь для  Синельник
1 місяць назад

Ваша віза автоматично продовжується до кінця пандемії, але на момент закінчення ви повинні знаходиться в Польщі. А далі розрулювати по цій ситуації. Якщо стоїть печатка значить ви здали всі документи, але як би ми стаємо невиїзними до отримання децізіі.

підозрюваний
підозрюваний
Відповідь для  Наталя
1 місяць назад

В країну походження можна виїжджати, не до отримання децізіі, а до отримання карти

Иванна
Иванна
Відповідь для  Наталя
1 місяць назад

А по тому запрошенні хіба не в’їде тому, якщо візи тривають ??

Юля
Юля
1 місяць назад

Доброго дня! Яка зараз ситуація з виїздом на Україну,з печаткою і поворотом в Польщу? Потрібно відкрити візу? Нам затримали картк через карантинні умови.

Паша
Паша
2 місяців назад

Відпечатки-зміна роботодавця.
Якщо здав вже відпечатки на карту побиту і є печатка в паспорті, чи можна ще поміняти роботодавця до децизії?

Anna
Anna
Відповідь для  Паша
2 місяців назад

Так, поки не отримаєте децизію, просто досилаєте документи від нового роботодавця(умова, зус,дозвіл на роботу, залончнік 1, опінія старости)+ Від руки заявку типу «в процесі розгляду справи наступила зміна роботи, нові документи відправляю»
А коли отримаєте децизію, тоді при зміні роботи потрібно буде все починати заново(оплата, вньосек і т.д.)

Вася
Вася
Відповідь для  Паша
2 місяців назад

можна — але Довго. Знаю за чутками. Потрібно подавати поки на зміну роботодавця, це повністю заново відправляти все поки. І чекати рішення заново.
имхо. Карта побути — це угода про «рабстві». Якщо мене що це не влаштує — покажу дулю посереднику і поїду шукати кращої долі, з картою так не вийде) () Точніше вийде, але не так легко і просто))

Анна
Анна
2 місяців назад

Доброго дня. Подалася на карту ,в лютому поставили печатку ,після того часу перевіряю статус справи до цих пір пише що нема гербового збору, сплатіть 440 злотих, при цьому навіть не пише приблизно дату рішення, у колег з якими ми їздили на печатку на 30 травня дата.Зверталася до агенції ,відповідь на це питання ніхто не дав ,кажуть просто що таке буває. Може в когось таке було ?

Олеся
Олеся
3 місяців назад

Доброго вечора. Чекаю на карту побиту вже 1,5 роки, печатка в паспорті є. Планую літом поїхати на місяць в Україну. Чи не буде з цим проблем? І як потім повернутись назад? Можу відкрити піврічну робочу візу і заїхати по ній?

Dmytro
Dmytro
4 місяців назад

Подорож під час очікування карти робиту
Всім привіт, цікавить таке питання, чекаю на карту побиту понад рок часу, маю печатку в паспорті, як можна пришвидшити процес?
Влітку хочу поїхати за кордон відпочити, якщо до того часу не матиму карти, чи не матиму проблем при поверненні в Польщу, маю умову о праці.

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Dmytro
4 місяців назад

Візу відкриєте і повернетеся

Саша
Саша
4 місяців назад

Робота
Підкажіть будь ласка, чи можу я перетнути кордон Польщі на Україну так як подав на карту побуту, 8 місяців пройшло, а у мене тільки смс в телефоні що мої документи вже прийшли в Ужонд, більше немає нічого ..?

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Саша
4 місяців назад

Виїхати можна, але назад тільки віза або безвіз із запрошенням …

В'ячеслав
В'ячеслав
Відповідь для  Саша
4 місяців назад

Можеш. Але назад заїхати ні.

Irina
Irina
4 місяців назад

подача на карту / як виїхати
Добрий день. Скажіть будь ласка хто то виїжджав додому з підтвердженням подачі на карту побиту (жовтий папірець)? Можна їхати з фото на телефоні? Або потрібно обов’язково мати його в оригіналі?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Irina
4 місяців назад

Якщо в базі і все ок то не буде проблем на кордоні. А ці агентства взагалі знахабніли. Скажіть що дані ваші вказані і ніякого права не мають тримати його при собі

Irina
Irina
Відповідь для  Андрій
4 місяців назад

Я говорила їм це. Дзвонили їм погрожували, а вони кажуть що не знають де цей документ.

Irina
Irina
Відповідь для  Андрій
4 місяців назад

Кажуть що досить показати на телефоні цей документ. Але я не впевнена в цьому ..

Андрій
Андрій
Відповідь для  Irina
4 місяців назад

Якщо справа дійсно зареєстрована то проблем не буде б польські митники мають загальну базу з ужендамі і повинні бачити справа чи ні

Irina
Irina
Відповідь для  Андрій
4 місяців назад

Велике спасибі)

Сергій
Сергій
Відповідь для  Irina
4 місяців назад

Ім’я повинно бути вказано, у вас так?

Anna
Anna
Відповідь для  Сергій
4 місяців назад

Так ім’я, прізвище вказані на зворотному боці цієї картки.
Краще щоб вона була в оригіналі, не знаю як ставляться до фото

Сергій
Сергій
Відповідь для  Anna
4 місяців назад

І як нам це дізнатися?)

Irina
Irina
Відповідь для  Anna
4 місяців назад

на зворотному боці мої дані! Мені просто агентство не віддає цей оригінал! а я не знаю як виїхати ..

Сергій
Сергій
Відповідь для  Irina
4 місяців назад

Забрати у них. Треба було особисто подавати.

Anna
Anna
Відповідь для  Irina
4 місяців назад

А вони хитруни, це ж доказ вашого легального перебування, воно повинно бути у вас

Irina
Irina
Відповідь для  Anna
4 місяців назад

вони зараз на морозі і НЕ віддають мені його. Тому не знаю що робити ..

Сергій
Сергій
Відповідь для  Irina
4 місяців назад

Ех, дати б Вам кулемет, але на жаль його у мене немає

Irina
Irina
Відповідь для  Сергій
4 місяців назад

на жаль

Антон
Антон
4 місяців назад

Як заїхати назад?

В’їжджав по безвізу і подавався на карту, але через скорочення довелося повернутися в Україну, як тепер заїхати назад, в цілому Перебував 5 місяців в Польщі, є воєводське запрошення але роботи по ньому нема

Сергій
Сергій
Відповідь для  Антон
4 місяців назад

Ясна річ, що робити візу.

влек
влек
Відповідь для  Сергій
4 місяців назад

Воєводську або піврічну?

Антон
Антон
Відповідь для  влек
4 місяців назад

Мені кажуть що ніхто не погодиться його переробляти

влек
влек
Відповідь для  Антон
4 місяців назад

Те залежить від агентства. Багато Тяганини воєводу закрити через ужонд а піврічне відкрити.

Антон
Антон
Відповідь для  влек
4 місяців назад

А по біометрії їхати можна якщо нове запрошення буде? Або тільки Воєвудську візу робить?

Roman
Roman
5 місяців назад

СРОЧНО !!! НЕ ЧЕКАТИ КАРТИ побиту
Всім здрастуйте, підкажіть будь ласка якщо не дочекатися карти побиту (діцізія прийнята і відправлено чекати 3-4 тижні) для мене це довго, терміново потрібно їхати на Україну на пару тижнів. Як МОЖНА буде заїхати назад до Польщі і НЕ втратити карту? (Залишається тут один він може оплатити пластик коли прийде діцізія) дуже терміново потрібно.

Роман
Роман
Відповідь для  Roman
5 місяців назад

Взагалі ніяк можуть бути проблеми після діцізіі ні візу НЕ відкриють не так НЕ заїду, не знаю на рахунок біометрії, але з будь-якого тебе в Україні потрібно буде бути 3 місяці щоб відновити коридор по біо, а Карта не пропаде забереш пож

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Roman
5 місяців назад

сезонне запрошення і нема коридорів

Роман
Роман
Відповідь для  Covidlo
5 місяців назад

Візу НЕ відкриють по ньому

Rider
Rider
Відповідь для  Roman
5 місяців назад

на ютубі пошукай відео на тему чи можна виїхати з Польщі поки чекаєш карту побиту

Rider
Rider
Відповідь для  Rider
5 місяців назад

Послухай розумних людей і НЕ зроби дурість !!!

Vadim
Vadim
Відповідь для  Roman
5 місяців назад

90 днів в Україні сидітимеш

Bogdan
Bogdan
Відповідь для  Roman
5 місяців назад

Якби на руках була децізія — вільно отримуєте на її підставі візу для в’їзду. Перевірено особисто.
А то, що пластик буде Вас чекати або просто децізія без пластика — нічого страшного. Без обмежень. Принаймні півтора року точно. Також перевірено особисто.

Світлана
Світлана
Відповідь для  Bogdan
4 місяців назад

Скажіть будь ласка . А якщо я не маю на руках дезицію,не забрала її з пошти тому що в Україні , але точно знаю що карти не отримаю ,чи це не буду проблемою у відкритті візи ?

Anna
Anna
Відповідь для  Roman
5 місяців назад

Пластик можете забрати пізніше, тільки ви особисто бо відбитки потрібно здати. Повернутися до Польщі по децізіи НЕ вийде, потрібна буде віза або безвіз + запрошення

strazgraniczna.pl/pl/cudzoziemcy/najczesciej-zadawane-py/5000,3-Czy-mozliwe-jest-swobodne-przekraczanie-granicy -jedynie-na-podstawie-decyzji-o.html

Roman
Roman
Відповідь для  Anna
5 місяців назад

Відбитки взяли відразу

Roman
Roman
Відповідь для  Anna
5 місяців назад

І в Польщі більше ніж пів року, без віз відновився чи ні?

Anna
Anna
Відповідь для  Roman
5 місяців назад

Пластик видають після здачі відбитків (ще раз, типу щоб переконається що це ви, чи не знаю навіщо), тому явка тільки особисто
А ви були по візі або безвізу?

Roman
Roman
Відповідь для  Anna
5 місяців назад

Заїхав пів року назад по безвізу потім почав через 2 місяці робити карту

Anna
Anna
Відповідь для  Roman
5 місяців назад

Тоді немає, безвіза немає. Потрібно чекати 90 днів в Україні

Роман
Роман
Відповідь для  Roman
5 місяців назад

У тебе без віз вийшов, поки ти в Польщі на друку Він не відновлюється потрібно виїжджати і чекати 3 міс, а візу НЕ відкриють 100%, в базі є діцізія, і ти повинен бути в Польщі за законом

Світлана
Світлана
Відповідь для  Anna
4 місяців назад

Скажіть будь ласка . А якщо я не маю на руках дезицію,не забрала її з пошти тому що в Україні , але точно знаю що карти не отримаю ,чи це не буду проблемою у відкритті візи ?

Вячеслав
Вячеслав
5 місяців назад

Кордон

Привіт.
Проконсультуйте хто знає.
Якщо вислав в ужонд документи на побут, але не дочекавшись відповіді вирішив вернутись в Україну. Біометрику вичерпано, є тільки квитанція про відправлення документів. Що чекає на кордоні?

Тінпу
Тінпу
Відповідь для  Вячеслав
5 місяців назад

мотузка і мило

Людмила
Людмила
Відповідь для  Вячеслав
5 місяців назад

Як громадянин України ви зможете виїхати, а повернутися тільки по візі

В'ячеслав
В'ячеслав
Відповідь для  Людмила
5 місяців назад

Спасибі, це точно буде проблема?

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Вячеслав
5 місяців назад

Їдь спокійно …. але повернутися треба по візі

Вячеслав
Вячеслав
Відповідь для  Юрчик
5 місяців назад

Дякую

Anna
Anna
5 місяців назад

Як з’їздити в Україну коли чекаєш карту?

Заїзд до Польщі 29.07.20 подача на карту 25.02.21, очікую виклику на відбитки і хочу з’їздити додому в Україну, чи потрібно робити візу що б повернутися назад?
І під час як подав документи на карту безвіз використовується чи ні?

Василь
Василь
Відповідь для  Anna
5 місяців назад

Нудно робити візу

Covidlo
Covidlo
Відповідь для  Anna
5 місяців назад

люди-люди, ви ще не по прокидалися?
подав, нудно … ..

Anna
Anna
Відповідь для  Covidlo
5 місяців назад

І Вам доброго ранку, краще б порадили щось! (Якщо звичайно Вам ця тема близька)

Enig
Enig
Відповідь для  Anna
5 місяців назад

роби візу

Anna
Anna
Відповідь для  Anna
5 місяців назад

На яких підставах ви заїхали в Польщу і подали на карту віза / безвіз?
Якщо це віза, то за законодавством термін її дії продовжено у зв’язку з карантином, можете по ній в’їхати або ж безвіз + запрошення
Якщо ви були по безвізу то потрібно або чекати 90 днів в Україні або відкривати візу

Viktor General29
Viktor General29
Відповідь для  Anna
5 місяців назад

Віза. Якби хоч мали позитивну децізію то б пропустили по біо. А так тільки віза

Людмила
Людмила
Відповідь для  Anna
5 місяців назад

Розкажіть мені, дуже цікаво. Чому не можна дочекатися ПМЖ і спокійно їхати додому, якщо так сумуєте навіщо робити ПМЖ?

zoyc
zoyc
Відповідь для  Людмила
5 місяців назад

Ось, чесно, ти вже задовбала своїми дурними питаннями / відповідями. Краще взагалі нічого не пиши, або сто раз подумай перед тим, як вякнуть свою цінну (нікому НЕ потрібну) думка.
Може у людини Невідкладні справи з’явилися?! Та хіба мало що там взагалі могло трапитися не дай Бог? !!!

Людмила
Людмила
Відповідь для  zoyc
5 місяців назад

Вам невикористаний тестостерон б’є в мозок?

zoyc
zoyc
Відповідь для  Людмила
5 місяців назад

О, ти ще таке слово знаєш, як мозок!? А їм ще користуватися можна. Не дякуй
Хто тобі що там повинен розповідати? цікаво їй

zoyc
zoyc
Відповідь для  zoyc
5 місяців назад

Не дай бог тобі неспокійно їхати додому. Тоді тобі ні ВНЖ, ні щось інше не треба буде. І мудрувати відразу ж перестанеш

Людмила
Людмила
Відповідь для  zoyc
5 місяців назад

Свою блювотину залиште собі. Якщо вас так бомбить заспокойте свій тестостерон в затишному місці правою рукою. Хай щастить !!!

zoyc
zoyc
Відповідь для  Людмила
5 місяців назад

Дивні у тебе паралелі з тестостероном …. не зрозуміло. При чому тут він в твоїх дурних мізків? ..
На майбутнє, думай кожен раз, перш ніж написати. Ось від твоїх коментів реально нудить

Людмила
Людмила
Відповідь для  zoyc
5 місяців назад

Ваш розум блищить
заспаміть один і той же коммент

Мабуть самотній вечір сумний у вас. Чи не витрачає свій час на відповідь мені.

zoyc
zoyc
Відповідь для  Людмила
5 місяців назад

блищить
Ти ще й безграмотна

Людмила
Людмила
Відповідь для  zoyc
5 місяців назад

У мене ще багато недоліків

Oleksandr
Oleksandr
Відповідь для  Людмила
5 місяців назад

Ви дуже не приємний чоловік, судячи з написаного вами

Людмила
Людмила
Відповідь для  Oleksandr
5 місяців назад

Це ваше право думати про мене як вам завгодно

Oleksandr
Oleksandr
Відповідь для  zoyc
5 місяців назад

Чувак вірно сказано!

Vova
Vova
5 місяців назад

Карта, печатка , Кордон

Привіт, така ситуація у одного: приїхав по Безвізу, 90днів відпрацював, але подав документи на карту і через місяць хоче додому їхати не дочекавшись печатку в паспорт. Що йому скажуть на кордоні?

Василь
Василь
Відповідь для  Vova
5 місяців назад

Скажуть привіт. А що один настільки нерозумний, що не може сам знайти інформацію?

Vova
Vova
Відповідь для  Василь
5 місяців назад

Просто є якісь наслідки будуть, або просто поїде додому без претензій?

Василь
Василь
Відповідь для  Vova
5 місяців назад

Дійсно, яка різниця. Яка різниця що йому скажуть на кордоні, яка різниця чи його депортують чи ні. Якщо немає різниці, то навіщо взагалі створювати тему

Vadym
Vadym
Відповідь для  Василь
5 місяців назад

а якщо один його просто попросив, що в цьому поганого че ти докопався йди подихати повітрям дядь)

Anna
Anna
Відповідь для  Vova
5 місяців назад

Якщо є підтвердження з майже що подав документи то повинно бути все норм. Якщо виїжджає через місяць, то ця інформація повинна була б вже бути в системі і відбитися в прикордонників

Андрій
Андрій
Відповідь для  Vova
5 місяців назад

Якщо уженд отримав документи і справа то він зобов’язаний мати підтвердження з пошти. Але польські прикордонники тепер мають загальні бази по ужендамі і повинні бачити про подання документів на карту

Michon
Michon
Відповідь для  Vova
5 місяців назад

Податися на карту — це як в туалет сходити

Ілона
Ілона
5 місяців назад

Біометрія та карта. Як рахувати дні

Привіт. Ситуація така. Приїхала до Польщі 23 лютого 2020 року, а в травні подала на карту побиту. Друк отримала в грудні. Я зараз в Україні, можу повернутися по біометрії, чи потрібна віза?

Rider
Rider
Відповідь для  Ілона
5 місяців назад

віза

Ілона
Ілона
Відповідь для  Rider
5 місяців назад

А біо ніяк? Є десь інфо?

Rider
Rider
Відповідь для  Ілона
5 місяців назад

Біо + запрошення, можна і так)

Ілона
Ілона
Відповідь для  Rider
5 місяців назад

Забула написати, що тоді була по біо, подача на карту була десь на 80 день

Anna
Anna
Відповідь для  Ілона
5 місяців назад

Якщо ви були в Польщі по біо перед подачею на карту, то коридор вважається з моменту виїзду. Тобто після 90дней у вас оновиться біометрія

Ілона
Ілона
Відповідь для  Anna
5 місяців назад

була по біометрії.

Anna
Anna
Відповідь для  Ілона
5 місяців назад

Тоді по біометрії можете повернутися якщо відсиділи 90 днів в Україні

Ілона
Ілона
Відповідь для  Anna
5 місяців назад

Дякуємо. А є якась офіційна інформація з цього питання?

Anna
Anna
Відповідь для  Ілона
5 місяців назад

Офіційною у мене немає, а тут начебто пояснено зрозуміло:
https: //www.google.com/amp/s/leewadia.wordpress.com/2020/01/30/як-може-буті-щоб-безвіз-поновлювався-п/
Тобто перебування на пресі не дає можливості оновити коридор по безвізу, а коли отримана вже карта, тоді безвіз починає оновлюватися

Ілона
Ілона
Відповідь для  Anna
5 місяців назад

Дякую дуже)

Оксана
Оксана
5 місяців назад

Скажіть будь ласка , залишилося 15днів безвізу чи можна подати на карту побуту, щоб не було депортації.

Hasia
Hasia
5 місяців назад

Карта
Така ситуація, у мене закінчилося біо в грудні, ще в листопаді я подала на карту побуту, чи можу я зараз відмовитися від неї, просто мені терміново потрібно додому.
Буду мати депорт або як там?

Enig
Enig
Відповідь для  Hasia
5 місяців назад

Там же видають інформацію російською, там же все написано

Enig
Enig
Відповідь для  Hasia
5 місяців назад

Навіщо ви на неї підаєтеся якщо не впевнені що хочете працювати?

Олександр
Олександр
Відповідь для  Enig
5 місяців назад

Тому що думають це так важко.

Hasia
Hasia
Відповідь для  Олександр
5 місяців назад

Коли подавала на карту, мені ніхто не передбачав що рідна мені людина буде при смерті.
Думати одне, а зовнішні чинники це інше.

Day
Day
Відповідь для  Hasia
5 місяців назад

Ні, я так само зробив лист напиши їм про відмову і ще в поверненні гербового збору, якщо вносили оплату і сміливо додому.

Hasia
Hasia
Відповідь для  Day
5 місяців назад

А депорту не буде?

Day
Day
Відповідь для  Hasia
5 місяців назад

я відповів на ваше запитання

Day
Day
Відповідь для  Hasia
5 місяців назад

якщо не хочете писати заяву про закриття вашої справи, тоді просто їдьте … вони самі його закриють, якщо ви не з’явитеся протягом 14 днів з моменту запрошення до них …

Hasia
Hasia
Відповідь для  Day
5 місяців назад

О дякую)
Тому що мені тут такого наговорили

Day
Day
Відповідь для  Hasia
5 місяців назад

я нікого не слухав, особисто написав лист в ужонд і отримав офіційну відповідь і інструкції, я можу робити … так, що не переживайте, при перетині кордону я сказав співробітникові, що подав документи на карту тимчасового проживання, він відповів Окей … я вдома

Igor
Igor
5 місяців назад

Біометрія-карта побуту-біометрія?
Вітаю тебе читач.
Питання наступного характеру, при закінченні біометрії (10.03.2021) хочу подати на карту побуту в Польщі, попрацювати піврочки і повернутися в Україну, тепер питання скільки і які коридори потрібні? Можу попередньо замовити воевуду?

Anna
Anna
Відповідь для  Igor
5 місяців назад

По освядченю можна працювати 180/360. Воєвудський дозвіл перекриває коридор.
Інших коридорів нема, якщо подати на карту побуту

Igor
Igor
Відповідь для  Anna
5 місяців назад

Зрозумів спасибі.

Людмила
Людмила
Відповідь для  Igor
5 місяців назад

Якщо до моменту виїзду у вас буде пластик карти побуту то нічого не треба (ну і терміни відповідно карти в нормі). Ще діючий паспорт

Igor
Igor
Відповідь для  Людмила
5 місяців назад

Людмила, мета не карта, а можливість затриматися бо карантин то НР. свята і не вдалося заробити, зараз годин мало, в пріоритеті інша робота після відпрацьованих 6 місяців.

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Igor
5 місяців назад

А тим кому потрібна карта нехай чекають на поточний рік з за мене і мені подібних …. (А мені просто затриматися …)

Igor
Igor
Відповідь для  Юрчик
5 місяців назад

Кожен вибирає свій життєвий шлях. Цей коментар НЕ актуальний, а не задоволений своїм життям щось міняй, а не шукай винних. Негатив породжує негатив будь простіше і всесвіт тобі посміхнеться, а якщо й ні то хоч здохнеш з посмішкою на обличчі, а не через призму негативного сприйняття світу і думки що все несправедливо.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Igor
5 місяців назад

Скажу відверто: автор коментаря вище сказав тобі правду.
Через таких придурків як ти, люди чекають цю карту, яка їм реально потрібна, більше року.
хрін тобі в зуби а не допомога.

Igor
Igor
Відповідь для  Андрій
5 місяців назад

Я в твоїй і НЕ потребую, але спасибі за коментар, ти відмінний приклад того суспільства куди мчить з геометричною Прогресією Україна та її мешканці саме ось отуда і таке це і формує ставлення поляків до нас, якщо ми як народ один на одного йдемо з вилами то в яку повагу можна говорити? Тільки бруд і приниження менталітет обраних, спасибі за коментар всіх благ.

Андрій
Андрій
Відповідь для  Igor
5 місяців назад

Ти подивися на свою відповідь спочатку вище, а потім пиши мені що я поганий тебе образив.
Слухай, мені вже давним-давно все одно що там поляки думають. У мене своє коло спілкування, в якому не важливо звідки ти, поляк чи росіянин. Це психічно нездорові люди ділять нації, а тим хто справою займається, робить свою роботу добре, абсолютно на це все одно.
Ти дуже багато розумних слів пишеш, але в реальному житті ціна їм 2 копійки.

Igor
Igor
Відповідь для  Андрій
5 місяців назад

Це і є життя!

він
він
Відповідь для  Igor
5 місяців назад

Цікаво те, що якраз прикладом куди мчить України є ти.
Мені все одно на все, я просто шукаю спосіб на * брати систему, я не заробив …

Igor
Igor
Відповідь для  він
5 місяців назад

Якщо можу то чому ні?

він
він
Відповідь для  Igor
5 місяців назад

Питань більше не маю.
Тільки підтвердив вищесказане мною

Андрій
Андрій
Відповідь для  Андрій
5 місяців назад

Кинь друже. Тут філософ знайшовся. Який розумніший за всіх на світі.

Rider
Rider
Відповідь для  Igor
5 місяців назад

Добрий день. У мене до Вас одне питання: «Ким і де ви працюєте в Польщі?»

Igor
Igor
Відповідь для  Rider
5 місяців назад

Як це допоможе у вирішенні моєї проблеми?

Rider
Rider
Відповідь для  Igor
5 місяців назад

Можна і так сказати.

Ярослав
Ярослав
5 місяців назад

Карта побути

Цікавить таке питання !!! Закінчилася віза 26.01.21 ,,, перебуваю в Польщі з карантину ,,, чи можна подавати на карту побути? І чи можу я змінити роботу з карантину?

Артем
Артем
Відповідь для  Ярослав
5 місяців назад

Якщо освядчення не в коридорі, то можеш міняти роботодавців, а якщо коридор, то вже все пропало шеф.

Anna
Anna
Відповідь для  Ярослав
5 місяців назад

Ви можете подавати на карту, якщо хочете. Ви можете змінювати роботу, потрібно від нового роботодавця освядченіе або зезволеніе.

Христина
Христина
5 місяців назад

Подати на карту і виїхати
Чи можу я податися на карту побиту в лютому, виїхати в травні на 2 тижні в Україну і повернутися до Польщі? За умови що робоча віза дійсна до 15.07

Suspected
Suspected
Відповідь для  Христина
5 місяців назад

можете

Денис
Денис
Відповідь для  Христина
5 місяців назад

Можете, віза ще буде діюча

Ist
Ist
Відповідь для  Христина
5 місяців назад

За якими документами заїдете назад?

Христина
Христина
Відповідь для  Ist
5 місяців назад

Запрошення + віза

Ist
Ist
Відповідь для  Христина
5 місяців назад

Тоді так

Оксана
Оксана
5 місяців назад

Карта побуту
Привіт, можливо хто знає 100%. Якщо я очікую карту побуту, можу виїхати на Україну без депортації? А при поверненні назад до Польщі відкрити візу без проблем? І можу змінити роботодавця не по карті, а по візі
Дякую

Kris
Kris
Відповідь для  Оксана
5 місяців назад

Звичайно що можете все змінити.
Довго вже чекаєте карту?

Юрчик
Юрчик
Відповідь для  Оксана
5 місяців назад

Можна, можливо

Рита
Рита
6 місяців назад

Якщо заїхати по без візу, подати на карту побиту і виїхати в Україну до її отримання, деппорта не буде?

Лена
Лена
Відповідь для  Рита
6 місяців назад

Ні.

Анна
Анна
Відповідь для  Рита
6 місяців назад

Так роблять, не чекаючи карту.

Виктор
Виктор
Відповідь для  Анна
6 місяців назад

Карта же анулюєте?

Анна
Анна
Відповідь для  Виктор
6 місяців назад

Найкраще виїжджати в Україну, після того, як здасте відбитки пальців в уженде. Моя вам порада.

Виктор
Виктор
Відповідь для  Анна
6 місяців назад

Тоді все не ануліруеться?

Миша
Миша
Відповідь для  Виктор
6 місяців назад

Ні, не анулюється, чекаєте децізіі, відкриваєте візу на її підставі, або заїжджайте по біо, і заберете свою карту. Але не забудьте сплатити 50 злотих, за пластик. Удачі вам.

Valera
Valera
6 місяців назад

Виїхати додому після подачі

Які дії, якщо подався поштою на карту, але приблизно через 4 місяці після подачі, треба звалити додому (надовго). І чи не буде потім проблем з тим що б заїхати, через певний час)

Анатолій
Анатолій
Відповідь для  Valera
6 місяців назад

Ні не буде

Ніна
Ніна
Відповідь для  Valera
6 місяців назад

Краще напишіть в уженд заяву про те що ви хочете відкликати заяву на карту, і як мені говорили на кордоні можна в’їхати через 6 міс, я особисто так поїхала з Польщі, і ще гроші за карту повернула

Олександр
Олександр
Відповідь для  Valera
6 місяців назад

Як уже Вам написали, просто так по папірцю заїзду немає.

Прокинься
Прокинься
Відповідь для  Valera
6 місяців назад

1. Для заїзду назад вам потрібна буде віза або інший привід для в’їзду. Подача на карту таким приводом НЕ є.
2. Вас в будь-який момент можуть викликати в уженд або вас в будь-який момент може прийти лист з нього .. Як пощастить.

Kris
Kris
Відповідь для  Valera
6 місяців назад

А якщо вам прийде виклик на донесення документів?
Або карта вам не потрібна?
І виїхати ви зможете а щоб в’їхати треба щоб був безвіз оновлений або відкрита віза.

Valera
Valera
Відповідь для  Kris
6 місяців назад

Карту не треба, просто вже прострочений безвіз, і хочемо поїхати додому, не буде проблем на кордоні, так як немає печатки в паспорті

Леша
Леша
6 місяців назад

Приїхав по безвізу до 15.01.21. Подався на карту побути. Планую поїхати в Україну в березні. Чи не буде депорту і що потрібно на кордоні з документів?

Катя
Катя
Відповідь для  Леша
6 місяців назад

Депорта не буде, ніяких додаткових документів не потрібно. але щоб повернуться необхідно буде віза або безвіз, так як подача на карту не дає підстав для в’їзду.

Зина
Зина
Відповідь для  Леша
6 місяців назад

Якщо встигнеш отримати децізію, то не повинно. Але навряд чи документи так швидко розглянуть. Сенсу стає на карту не було, якщо збираєшся їхати в березні. Щас мінімум чекають півроку.
Якщо їдеш додому, то бери у працедавця відразу запрошення і оформлюй візу, щоб в’їхати назад до Польщі.

Андрей
Андрей
7 місяців назад

Доброго дня,підкажіть будь ласка чи можна виїхати в Україну в очікуванні на відбитки. Внесок сплачений. Яке потрібне підтвердження для перетину кордону?

Николай
Николай
Відповідь для  Андрей
7 місяців назад

Щоб виїхати без депортації вистачить підтвердження що ви вислали почтою документи.
Щоб заїхати назад в Польшу вам потрібно буде візу або запрошення мати.

Лена
Лена
Відповідь для  Андрей
7 місяців назад

Чим запрошення без безвіза допоможе?)

Андрей
Андрей
Відповідь для  Лена
7 місяців назад

Без безвіза не допоможе, але я думала що це само собою зрозуміло)

Лена
Лена
Відповідь для  Андрей
7 місяців назад

Повірте, є такі «розумні» люди що поїдуть чисто на запрошення))

Андрей
Андрей
Відповідь для  Лена
7 місяців назад

Ахах, про це не подумав)

Анатолій
Анатолій
7 місяців назад

допоможіть
Якщо подати на карту побиту, зможу виїхати на Україну без печатки в паспорті?

Андрій
Андрій
Відповідь для  Анатолій
7 місяців назад

А хто буде залучати документи і з’явиться в уженд в разі потреби?

Євген
Євген
Відповідь для  Анатолій
7 місяців назад

ні

Петро
Петро
Відповідь для  Анатолій
7 місяців назад

ні, і більше того — не раджу взагалі виїжджати, поки робите карту

Михайло
Михайло
Відповідь для  Анатолій
7 місяців назад

немає, залишайтеся по можливості поки карту робите

Юлія
Юлія
Відповідь для  Анатолій
7 місяців назад

сам факт подачі НЕ дає прав на перетин кордонів, а поки будете в Україні і НЕ з’явитеся в ужонд то ще й карту профукає і можуть анулювати розгляд