Виза / Віза в Польщу Запоріжжя
Віза в Польщу Запоріжжя

Віза в Польщу Запоріжжя

Віза в Польщу в Запоріжжя — допомагаємо оформити піврічну візу, візу на 9 місяців в Польщі та річну візи в Польщу (180/180 або 180/360) або (річна 360/360). Освядчение і зазволение (Oswiadczenie, Zezwolenie na prace D06), страховка для візи і безвиза, заповнення анкети і оплата візового збору без особистої присутності в банку. Ціна і терміни вказані нижче. У нас можна замовити: Сезонне запрошення, річну робочу візу, піврічну робочу візу.

Ціна робочої візи в Польщу

 

Віза на пів року

Віза на 9 місяців в Польщу

Віза на рік в Польщу

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Номер телефону (обов'язково)

  Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

  Термін оформлення запрошення 14 — 20 днів, для того щоб купити запрошення дзвоніть.

  Зв’язатися з нами можна за наступними номерами:
  Графік роботи Понеділок — П’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

  Субота — Неділя вихідний.

  +38(093)-726-52-35 (Viber)

  +38(066)-726-52-35 (Viber)

  +38(098)-786-79-18 (Viber)

   

  У Вас є запрошення від роботодавця? Тоді Вам буде дешевше!

  Страховка і анкета на візу

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Номер телефону (обов'язково)

   Виберіть варіант пропозиції який Вас цікавить

   Віза в Польщу Запоріжжя — Для оформлення документів, на робочу національну D візу, всіх цікавить ціна і терміни в Запоріжжі. Багатьом потрібно терміново, ми можемо оформити дозвіл (запрошення) на роботу в Польщу (180/180 або 180/360) практично в будь-який термін. Ми також можемо оформити зелену карту для авто, вартысть дызнатись можно за цим посиланням.

   Як терміново — за 10-14 днів, так і не терміново від 14-20 днів. Віза на підставі запрошення від воєводи (річна 360/360) оформляється трохи довше від 45 -60 днів. Для Українців документи оформляються максимально швидко, також робино нові візи на сезонні роботи. Після відкриття візи підбираємо роботу, вакансія в Польщу безкоштовна для тих хто у нас відкривав візу. У нас не дорого, зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію по всіх візових питань безкоштовно.
   Робоча віза в Польщу ціна — в ціну включено: оформлення запрошення, страховка, заповнення анкети, повний супровід, консультації по тонкощам перетину кордону, за винятком річного запрошення від Воєводи. У суму 300 € включено саме запрошення, а в суму 350 € повністю весь пакет документів.Ми також можемо оформити

   Вас так само зацікавить:

   Скільки коштує запрошення на півроку?Скільки коштує запрошення на рік від воєводиСтраховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?
   Скільки коштує запрошення на півроку?Скільки коштує запрошення на рік від воєводиСтраховка для безвіза і візи в Польщу, які є нюанси?

   Для замовлення будь-яких наших послуг пишіть або телефонуйте за цими номерами:

   +38(093)-726-52-35
   +38(066)-726-52-35
   +38(098)-786-79-18

   Графік роботи Понеділок — п’ятниця з 09:00 — 17:00 без перерви.

   Робоча віза в Польщу

   Туризм, освіта, робота, шопінг — саме з цього українці здебільшого їздять за кордон, найбільш до Польщі. Ще кілька років тому мало хто за кордон. А зараз, коли світ розширюється з великою швидкістю, багато хто хоче вчитися і працювати за кордоном, в надії дозволити собі надійне матеріальне майбутнє. Тепер центральним питанням залишається спец процедура підготовка документів для виїзду. У цьому матеріалі ми розберемося, які бувають типи віз до Польщі, і що потрібно для їх оформлення.

   Які існують варіанти віз до Польщі?

   Які існують різновиди віз до Польщі

   Перед тим як збирати документи для здачі в Посольство, давайте визначимося, яке саме запрошення вам повинно бути. Це залежить від мети твого перебування в Польщі і часу, на який ви плануєте їхати. Загалом існує чотири типи віз. Вони, теж, розбиваються ще на кілька підтипів, в залежності від певних цілей.

   • Віза «А» , її в свою чергу називають аеропортної. Завдяки їй ви можете бути тільки в аеропорту, але залишати його територію строго не дозволяється. Цей документ використовується транзитними пасажирами, які очікують пересадку на інший рейс. Тривале перебування за кордоном за візою цієї категорії нездійсненно
   • Віза «B» , її також називають транзитної. Раніше вона дає можливість проїжджати транзитом через Польщу. Її період дії був невеликий, всього 5 днів. В даний момент цей тип «В» скасували. В даний час треба отримувати візу «C», яку ми обговоримо нижче, із зазначенням мети поїздки «транзит».
   • Віза категорії «C»або шенген віза . Зазвичай її вибирають туристи, тому що вона дає можливість перебувати в країнах Шенгену до 90 днів без обмеження перебування в певній країні. Ви можете заїжджати і виїжджати через будь-яку країну, без прив’язки до тієї, яка поставила візу.
   • Віза категорії «Д»  або національна віза. Це довгострокова віза , за допомогою якої можна перебувати на території країни, що видала її.Оформивши її, ви також можете переїжджати транзитом через інші країни ЄС і відвідувати їх як турист протягом 90 днів на півроку. Це одна з найбільш зручних і популярних типів віз для українців.

   Робоча віза в Польщу для українців: для чого потрібна і як її отримати

   Щоб легально перебувати в країні і мати право на офіційне працевлаштування, неодмінною умовою є оформлення робочої візи в Польщу . Завдяки цьому ви можете протягом року офіційно працювати в Польщі без необхідності виїжджати за межі країни. Але зверніть увагу, такий штамп дає право працювати лише тільки на території Польщі. Якщо ви захочете відправитися в інші країни ЄС, то зробити це можна тільки як турист.

   • Які різновиди бувають робочих віз D?
    Різні типи віз D відрізняються один з одним виключно часом можливого офіційного перебування в країні.
   • Візи для не сезон робіт: з її допомогою можна іноземцю перебувати в Польщі в режимі 180/360 . Тобто, протягом півроку без потреби виїжджати з Республіки Польща. Це найпопулярніший тип трудової візи серед наших співгромадян. Для отримання піврічної візи необхідною умовою є наявність запрошення від роботодавця.
   • Віза в Польщу для сезонних робіт : завдяки їй іноземець може бути в Республіці Польща в режимі 270/360, простіше кажучи протягом 9 місяців в році. Сезонні роботи визначаються як такі наказом влади Польщі і прописуються в класифікаторі роботи. Підставою для видачі сезонної візи також є дозвіл від роботодавця.
   • Віза на рік : особливо зручна, тому що дозволяє вести рабочею діяльність в Польщі в режимі 360/360. Таким чином, отримавши робочу на рік візу, українець може цілий рік перебувати в Польщі, а перед закінченням її терміну дії подати документи на нову, при цьому потрібно виїхати з Польщі. Річна віза не має коридорів і навіть якщо відкривається після сезонної візи, то ігнорує і її коридори.
    В основному річна віза оформляється працівнику, який працює у поляка не перший раз. Причина — Воєводське дозвіл (zezwolenie typ A). Ініціатором є працівник, на його прохання фірма звертається до Воєводі і той виписує запрошення на роботу. Найчастіше, коли іноземний працівник вперше оформляє документи на візу в Польщу, йому оформляється на 180 днів національна віза. По закінченню її дії і за умови непорушення закони Польщі, можна подаватися на воєводських візу.

   Документи, які потрібно мати для відкриття трудової візи

   Документи, необхідні для відкриття робочої візи

     • Запрошення від фірми. Освядчення є одним з найбільш важливих документів. У запрошенні роботодавець прописує всю необхідну інформацію щодо місця роботи, посади, окладу, термінів роботи. Цей документ обов’язково повинен бути оформлений на бланку фірмового зразка і містити всю необхідну інформацію.Для здачі документів обов’язково потрібен оригінал запрошення, тому перевірте, що потенційний наймач оформив вам саме оригінал і що документ складено відповідно до вимог законодавства.
     • Оригінал і ксерокопії всіх сторінок внутрішнього українського і закордонного паспорта.
     • Страховка . Купити страховку ви зможете в будь-якій акредитованій страховій компанії за Вашим бажанням. Зверніть увагу, щоб період дії страховки повністю покривав період вашого перебування в Республіці Польща за візою плюс запас в пару днів. До того ж сума страхового покриття повинна бути не менше 30 000 євро.
     • 2 фото розміром 3,5 на 4,5 см, які чітко відповідають візовим вимогам.

   Анкета-заява , заповнена особисто. Якщо у Вас сумніви, що зможете самостійно оформити анкету з дотриманням всіх вимог, зверніться до посередників. За додаткову плату оператор підкаже вам, як правильно все заповнити, адже навіть маленькі помилки можуть привести до того, що у візі вам відмовлять. 6. Чек про оплату консульського та сервісного збору.
   Якщо ви подаєте документи безпосередньо до візового відділу в консульстві, то ви оплачуєте виключно консульський збір (громадяни України не платять). При подачі документів через спеціалізовані Візові центри (ППВА), ви оплачуєте також і їхні послуги (сервісний збір). І хоча, працюючи безпосередньо з Консульством, ви трохи заощадите, зате у візовому центрі зазвичай немає таких черг.

   Віза в Польщу: яка ціна?

   Загальна ціна включає в себе обов’язкові витрати. Наприклад, до обов’язкових належать:

      • Витрати за послуги візового центру . Вартість різнитися все залежить від термінів отримання дозволу. Якщо Ви не терміново і готові почекати стандартні 14 днів, то оплатити доведеться лише € 15 за курсом НБУ. Якщо Вам потрібно замовити термінові послуги, вони обійдуться Вам € 30. В середньому проміжок очікування від дня здачі документів до отримання візи сіставіт 60 днів. Отже, починайте оформлення документів заздалегідь.
      • Вартість фото. Навіть якщо у вас є фотографії, які ви робили пів року назад, краще оновити. Відповідно до вимог, фото повинно бути зроблено не більше, ніж за півроку до дня подачі. Але крім цього, ви зобов’язані візуально відповідати йому, щоб не викликати зайвих питань у прикордонної служби.

   У разі якщо ви запитуєте запрошення на роботу безпосередньо у фірми, то в основному це робиться абсолютно безкоштовно. Але за часту працівники користуються послугами фірм-посередників для оформлення цього документа. Залежно від посередника, ціна запрошення може варіюватися от 2000 грн і вище.

   Чи не основні витрати:

   Замовлення платних СМС оповіщеній в Візовому центрі для отримання інформації про готовність візи;

   Оформлення кур’єра для доставки оформлених документів до вас додому. Віза для студентів в Польщу для українців: що обов’язково потрібно знати?
   Щоб вчитися в Республіці Польща, абітурієнтові треба отримати одну з видів віз:  Короткострокову шенген візу;

   Річну візу. Тип запрошення вибирається виходячи їх часу та типу навчання в Польщі. Шенген віза оформляється в основному терміном на 3 місяці і дозволяє безперешкодне переміщення по ЄС. Така віза підійде, якщо іноземець бажає закінчити нетривалі мовні курси, взяти участь в семінарі, пройти практику.Якщо планується довгострокове навчання в польському вузі, коледжі або школі, в такому випадку ніжно отримувати довгострокову національну візу. І хоча відвідування третіх країн ЄС буде обмежено і регламентовано законодавством, такий тип дозволить довго не залишати територію РП.

   Документи для студ візи в Польщу

   Документи для студентської візи в Польщу
   Перелік документів в цілому схожий з документами на отримання трудової візи, про яку ми говорили раніше. Схожими є:

   1. Оригінал і ксерокопії всіх сторінок внутрішнього українського і закордонного паспорта.
   2. Поліс медичного страхування.
   3. 2 фото розміром 3,5х4,5 см, які повинні чітко відповідають вимогам консульства.
   4. Анкета-заява, заповнена самостійно.
   5. Квитанція про оплату консульського і візового збору.

   На додаток потрібно надати: 

   Запрошення для візи. Потрібно надати документи з поліціальной школи про те, що іноземець в нього зарахований. Вірніше студентська віза оформляється на певний навчальний заклад і ви Спочатку повинні здати в нього іспити для зарахування. Список додаткових документів для неповнолітніх іноземців

   У разі якщо студенту на момент подачі документів ще не виповнилося 18 років, на додаток надаються такі документи:

   • нотаріально завірена згода двох батьків про виїзд дитини в Польщу певного зразка. Якщо батьків немає, то згода офіційних опікунів;
   • ксерокопії цивільних паспортів батьків або опікунів;

   свідоцтво про народження дитини.

   Що відносно ціни, то вона визначається видом візи:

   • національна — безкоштовна для українських студентів / учнів;
   • шенгенська — консульський збір у розмірі 35 євро.
   • Якщо звертатися з ППВА — плюс 15 євро.

   Так само до ціни додаються і інші розтрати, про які ми говорили раніше.  Це витрати на фото, страховка для візи, доставка документів на будинок при необхідності.

   Чи можуть відмовити у видачі візи?

   Зрозуміло, по ряду причин може бути відмовлено будь-якому заявникові. І вина може бути як заявника, так і з боку Польщі.

   Основні причини відмови: 

   Польська національна або шенген віза — необхідна умова для легальної трудової діяльності в РП або знаходження в країні в якості студента. Отримати їх легко. Головне, відповідально підійти до оформлення документів, щоб навіть найменші похибки не привели до відмови.

   Якщо залишилися питання пишіть їх в коментарях, із задоволенням відповімо! Вдалих і безпечних поїздок.

   О программе Константин - визовый специалист

   Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

   Смотрите также

   Страховка в Польшу по безвизу

   4.9 / 5 ( 73 голоса ) Страховка в Польшу по безвизу Выезжая за границу …

   Подписаться
   Уведомление о
   guest
   58 комментариев
   Inline Feedbacks
   Подивитися всі коментарі
   Ярик
   Ярик
   24 днів назад

   Добрий день.Подскажіте ласка, хтось робив візу через Запорізький візовий центр? Скільки чекали до призначення дати? Скільки за часом робили? Спасибі.

   Оля
   Оля
   Відповідь для  Ярик
   24 днів назад

   4.12 оплатила збір, 7.12 подзвонили з візового і відправила документи через нову пошту, 18.12 вже була готова віза.

   Ярик
   Ярик
   Відповідь для  Оля
   24 днів назад

   Спасибі.

   Ульяна
   Ульяна
   26 днів назад

   Якщо я із Запоріжжя можу подати документи в чернівцях на візу візовий центр в Польщу? (Документи все є)

   Коля
   Коля
   Відповідь для  Ульяна
   26 днів назад

   На скільки відомо, в такому випадку треба підтвердити легальність перебиванія в населеному пункті без прописки.

   Иванна
   Иванна
   Відповідь для  Ульяна
   26 днів назад

   Це може бути договір оренди житла. Але треба знайти інформацію на офіційному сайті.

   Паша
   Паша
   Відповідь для  Ульяна
   26 днів назад

   Ні. Тільки за місцем реєстрації.

   Женя
   Женя
   Відповідь для  Ульяна
   26 днів назад

   Я чув, що з недавніх пір вже можна, але це Україна, тут краще все уточнити на гарячій лінії візового центру.

   Андрей
   Андрей
   Відповідь для  Женя
   26 днів назад

   Я оперую тільки з офіційними джерелами, а не чутками.

   Женя
   Женя
   Відповідь для  Андрей
   26 днів назад

   Відео в Марісюка на ютубі, вже вийшло десь зо два тижні тому

   Андрей
   Андрей
   Відповідь для  Женя
   26 днів назад

   Це якийсь офіційний представник vsf global?

   Ульяна
   Ульяна
   26 днів назад

   Добрий день.Подскажіте ласка, хтось робив візу через Запорізький візовий центр? Скільки чекали до призначення дати? Скільки за часом робили? Спасибі.

   Лена
   Лена
   Відповідь для  Ульяна
   26 днів назад

   4.12 оплатила збір, 7.12 подзвонили з візового і відправила документи через нову пошту, 18.12 вже була готова віза.

   Ульяна
   Ульяна
   Відповідь для  Лена
   26 днів назад

   Спасибі.

   Оля
   Оля
   1 місяць назад

   Всім привіт! Хто недавно подавався на візу в Запоріжжі через нову пошту, скільки очікували. Ну і в цілому, по Харківській окрузі цікаво.

   Лена
   Лена
   Відповідь для  Оля
   1 місяць назад

   Подайся краще поштою, буде швидше. Місце відправки новой почтой не має значення, посилка повернеться на ту пошту з якої відправляв.
   Закриття візових було, просто що явно врятли зроблять до НГ.
   Але є і фарт, якщо подаси 1-2 дня, вірніше в понеділок був би люкс, можливо до нового року матимеш на руках паспорт, в якому стоїть штамп.

   Денис
   Денис
   Відповідь для  Оля
   1 місяць назад

   Краще звичайно новой почтой подавати буде швидше … але з ними з їхніми змінами то анкета то страховка змінилася …

   Оля
   Оля
   Відповідь для  Денис
   1 місяць назад

   Та хоч би працювали. Страшно з цими карантинами.

   Денис
   Денис
   Відповідь для  Оля
   1 місяць назад

   До кінця грудня будуть працювати це точно а ось після нового року не факт.

   Оля
   Оля
   Відповідь для  Денис
   1 місяць назад

   Тоді дуже сподіваюся, що мені за пару тижнів зроблять.

   Женя
   Женя
   Відповідь для  Оля
   1 місяць назад

   Харків. Особиста подача 5 днів.

   Оля
   Оля
   Відповідь для  Женя
   1 місяць назад

   Але до подачі напевно місяць чекали?

   Женя
   Женя
   Відповідь для  Оля
   1 місяць назад

   Саме так.

   Оля
   Оля
   Відповідь для  Женя
   1 місяць назад

   Як все довго …
   На нервах грають.

   Нина
   Нина
   Відповідь для  Оля
   1 місяць назад

   Відправляла нп, чекала 10 днів.

   Оля
   Оля
   Відповідь для  Нина
   1 місяць назад

   Як давно? Всього 10 від дня подачі до готової візи?

   Иван
   Иван
   Відповідь для  Оля
   1 місяць назад

   А що не так? Я відправляв на Харків відразу. Повертається туди звідки відправляєш)

   Оля
   Оля
   Відповідь для  Иван
   1 місяць назад

   Із Запоріжжя до Харкова відправляли?

   Анна
   Анна
   Відповідь для  Иван
   1 місяць назад

   Вислала документи новой почтой в Харків. Теж цікаво терміни …

   Оля
   Оля
   Відповідь для  Иван
   1 місяць назад

   А як давно, і звідки?

   Олег
   Олег
   Відповідь для  Оля
   1 місяць назад

   А що заважає особисто піти у ППВА подати документи?

   Лена
   Лена
   Відповідь для  Оля
   1 місяць назад

   Відправлено було НП 13.11 на Дніпро, вони відправили на Івано-Франківськ, 29.11 забрала з нп.

   Оля
   Оля
   Відповідь для  Лена
   1 місяць назад

   А ви в самому Дніпрі відправляли?
   Мені просто цікаво, проживаючи в обласному центрі, як по місту відправляти 

   Лена
   Лена
   Відповідь для  Оля
   1 місяць назад

   Ні з області, ще й посилка лежала на пошті 3 дні). Ідіть в будь-яке відділення НП і відправляйте.

   Оля
   Оля
   Відповідь для  Лена
   1 місяць назад

   Так я ось просто не зрозумію …
   У Запоріжжі треба відправити на певний відділення. Я із Запоріжжя. Виходить, мені з будь-якого відділення треба відправляти на щось конкретне?
   Які то зайві рухи виходять)))

   Дина
   Дина
   Відповідь для  Оля
   1 місяць назад

   Подавалася в Запоріжжі через нову пошту 09.11. Смс про готовність прийшла 16.11, і на руки забрала 18.11, з того ж відділення куди і подавалася.

   Оля
   Оля
   Відповідь для  Дина
   1 місяць назад

   З якого выдділення?

   Дина
   Дина
   Відповідь для  Оля
   1 місяць назад

   Отправляла з 31 на 33.

   Оля
   Оля
   Відповідь для  Дина
   1 місяць назад

   На 33м швидко забрали?

   Дина
   Дина
   Відповідь для  Оля
   1 місяць назад

   Наскільки я знаю, там до 4-5 годин вечора якщо відносиш, по відправляють в цей же день.
   Забрала з 31 відділення. З собою потрібен або паспорт або водійське посвідчення

   Оля
   Оля
   Відповідь для  Дина
   1 місяць назад

   Я мала на увазі, коли прийшов на тридцять третьому, довго там лист лежало, поки в візовий центр попало?

   Дина
   Дина
   Відповідь для  Оля
   1 місяць назад

   Точно не можу сказати. Я на сайті перевірила через дня 3, писалося, що вони вже надійшли.

   Оля
   Оля
   Відповідь для  Дина
   1 місяць назад

   А на сайті як перевіряти? За допомогою коду з сервісного збору?

   Дина
   Дина
   Відповідь для  Оля
   1 місяць назад

   Номер паспорта і дата народження.

   Оля
   Оля
   Відповідь для  Дина
   1 місяць назад

   Скажіть, може пам’ятаєте, одержувач був вказаний Віеф Консалт і номер стаціонарний Київ?

   Дина
   Дина
   Відповідь для  Оля
   1 місяць назад

   Без поняття. Я прийшла на пошту, сказала що документи на візу. Там оплатила 410 гривень і близько 60 гривень за доставку.
   Вона в кінці видала мені чек про оплату і все.

   Вика
   Вика
   Відповідь для  Оля
   1 місяць назад

   Відправляла з Сум, НП в Харків, чекала 12 днів з урахуванням що Харків передав до Львова. А Львів уже в Суми.

   Ruslan
   Ruslan
   2 місяців назад

   Карта побиту
   Доброго всім часу доби!!!
   У мене така ситуація
   Поїхав до Польщі по безвізу
   Коли термін закінчувався подав на карту
   І вже півтора місяця чекаю на печатку в паспорт
   Зараз хочу поїхати додому
   Чи не отримаю на митниці депорт чи штраф…..?

   Oksana
   Oksana
   Відповідь для  Ruslan
   2 місяців назад

   ну таке…без печатки можете отримати депорт

   Denis
   Denis
   Відповідь для  Ruslan
   2 місяців назад

   Якщо не помиляюся, то чув що зараз печатки не ставлять, а висилають лист підтвердження. Чи помиляюся?)

   Андрій
   Андрій
   Відповідь для  Ruslan
   2 місяців назад

   Якщо маєте підтвердження що подав а документи через пошту то не отримаєте.
   Але справа в тому що поки йде розгляд справи по карті побиту не рекомендується виїжджати з Польщі.
   Якщо прийде виклик з уженду на відпичатки і штамп то хто за Вас туди зявиться.
   Плюс можете мати проблеми з поверненням в Польщу

   Bogdan
   Bogdan
   Відповідь для  Ruslan
   2 місяців назад

   Можете отримати, якщо немає підтвердження пере термінування терміну перебування.

   Max
   Max
   Відповідь для  Ruslan
   2 місяців назад

   цілком, якщо не буде підтвердження, а ще краще не виїжджати за можливості поки робите карту

   Заур
   Заур
   Відповідь для  Ruslan
   2 місяців назад

   без печатки — депортація

   Suspected
   Suspected
   Відповідь для  Ruslan
   2 місяців назад

   при оформленні візи можуть бути проблеми

   Denis
   Denis
   2 місяців назад

   Терміни обробки документів в Запорізькому візовому центрі. Добридень!
   Підкажіть, може хто стикався з обробкою документів у візовому центрі Запоріжжя.

   Як довго вони розглядають їх? А то забрали з нової пошти їх давно, але навіть не набрали.

   Може є якісь контакти, щоб зв’язатися з ними? У мене в Херсонському візовому центрі документи розглянули за 1 день, відправили до Одеси, а там в той же день схвалили візу і відразу відправили. В цілому все зайняло 3 дні. (+2 дня коли я відправляв на візовий центр НП). Але це дуже швидко.

   А в Запоріжжі подали документи дівчини, і ось до цих пір чекаємо.

   Хоча відправляли одночасно, на початку листопада.

   Olenka
   Olenka
   Відповідь для  Denis
   2 місяців назад

   Подавала на 27.10 до Запоріжжя,4.11-документи у Генеральному консульстві у Харкові,17.11-передані до Нової пошти…Ось тепер чекаю смс від НП. довго зараз скрізь, візові не справляються трохи, загрузка величезна

   Александра
   Александра
   Відповідь для  Olenka
   2 місяців назад

   Добрий день. Не знаю, може мені пощастило, але я подалася у візовому 4.11, прийшло в консульство від 9.11, сьогодні 18.11 вже є номер ттн, в п’ятницю йду забирати світової пошти, на жаль, на сьогоднішній день тут тільки по везінню все працює