Домой / Виза / Виза в Польшу в Запорожье

Виза в Польшу в Запорожье

Виза в Польшу в Запорожье, Рабочие и шенген визы в Польшу. Как получить рабочую визу в Запорожье. Необходимые  документы для оформления визы в Польшу. Этапы оформления визы в Польшу в Запорожье. Подготовка документов для оформления визы в Польшу.

Віза в Польщу в Запорожье.

Шенгенська віза ставитися до самих затребуваних візами серед туристів, так як з її допомогою можливо відвідати більше двадцяти п’яти країн, однією з яких є Польща яка на сьогоднішній день видає українцям набагато більше віз ніж інші країни! Через це віза в Польщу користується великим попитом серед бажаючих поїхати за кордон. Щоб додатково не платити за її термінове оформлення слід в Запоріжжі подати заявку за пару тижнів до поїздки.

Необхідні документи

Для того що б була віза в Польщу необхідно в Запоріжжі здійснити подачу таких документів: зробіть копії тих сторінок паспорта, на яких вони вказані інші візи; дві фотографії на білому фоні з параметрами 3,5 x 4,5 cм; план подорожі; відсканована копія або факс, що свідчать про заброньованому готелі за кордоном; медична страховка; оригінал і копія громадянського паспорта; заздалегідь заповнена анкета з фотографією; довідка про своє працевлаштування; оригінал і копія свідоцтва про народження дитини при необхідності взяти його з собою; хтось із батьків повинен надати нотаріально завірений дозвіл на те що згоден з тим, що дитина здійснить виїзд за кордон; наявність копій паспортів батьків; копія і оригінальне свідоцтво про народження дитини.  Виза в Польшу в Запорожье

Звернутися в посольство або оформити візу через посередника?

Подача документів в посольство припускає заповнення он-лайн анкети і необхідність особисто її туди передати з усіма паперами.

У візовому центрі або турфірмі потрібно заповнити анкету в цій установі і дочекатися поки її не зареєструють працівники.

Увага! Заява на отримання візи можна подати заповнивши його на сайті посередника і після цього потрібно зустрітися Запоріжжя з консультантом.

Терміни та вартість отримання візи

Віза в Польщу видається Посольством Республіки Польщі максимум від десяти до тридцяти днів. Віза в Польщу іноді оформляється за типом експрес, що займає всього лише пару днів і при цьому отримання всіх документів здійснюється при особистій зустрічі. Користуючись послугами турфірми візу можна отримати на протязі від семи до дванадцяти днів. Документи передаються як особисто в кабінеті, так і скориставшись послугами доставки на будинок в Запоріжжі. При цьому вартість візи становить від 50-500 євро.

Смотрите также

Приглашение на год от воеводы (Zezwolenie na prace)

Приглашение на год от воеводы Воеводское приглашение — это Zezwolenie na prace которое дает право …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *