Домой / Виза / Обучение в Польше

Обучение в Польше

Обучение в Польше для украинцев. Список ВУЗов Польши, программы, стоимость обучения, условия поступления. Образование в Польше на польском языке, обучение в Польше европейским специальностям, учеба в Польше на английском языке. Все о высшем образовании в Польше.

Навчання в Польщі

Отримання вищої освіти в Польщі має ряд переваг перед вітчизняним дипломом. Молоде покоління все частіше і частіше віддає перевагу саме Європейським вузам. Не секрет що якість викладання в них на порядок вище а вартість порівнянна з розцінками на навчання в столичних вузах України. Для того щоб абітурієнту вступити в польський університет або інститут, потрібно визначитися з навчальним закладом, яких на території Польщі дуже багато, заповнити анкету абітурієнта, отримати запрошення для подачі документів, відкрити з цього запрошення польську візу, здати вступні іспити. Після вдалого завершення підготовчих процесів — Ви вже студент Європейського університету, по закінченню якого зможете отримати диплом, який передбачає роботу за фахом в Польщі. Виза в Польшу Харьков.
Існує думка, що навчання за кордоном є тільки для дуже заможних людей, насправді це міф. Вартість семестру навчання в Польщі, коливається в діапазоні від 350 до 1000евро, за семестр, в залежності від університету, спеціальності та надання гуртожитку. Хотілося б додати, що всі гуртожитки відповідають Європейським нормам проживання, і облаштовані всіма зручностями, що б ніщо не відволікало студента від процесу навчання.
Найпопулярнішими серед навчальних закладів, за якістю освіти і за доступністю в ціні по праву вважаються: Університет Косминского (Варшава), Університет Лазарського (Варшава), Краківська Академія ім. А.Ф. Моджевського (Краків), Державний Університет Марії Кюрі-Складовської (Люблін), Державний Університет Люблінська політехніка (Люблін) .
Вузи в Польщі також як і в Україні, за формою власності поділяються на два типи: державні і приватні, але варто відзначити що всі студенти отримують однакові дипломи які відповідають всім вимогам і визнаються Європейським союзом і в СНД. Завдяки цьому, отримавши, освіта в Польщі у випускника значно збільшується можливість знайти хорошу, високооплачувану роботу за фахом, як в Європі, так і у себе на батьківщині.

Смотрите также

Перечень документов, необходимых для работы в Польше

Перечень документов, необходимых для работы в Польше Собираясь на работу в страны Европейского союза, первым …

Один комментарий

  1. Евгений

    Европейское образование наверное одно из лучших

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *