Арсенал страхування

ARSENAL STRACHUVANNJA Арсенал страхування

Страхова компанія Арсенал страхування працює на ринку з 2006 року, надає наступні послуги:

 • автострахування, в тому числі КАСКО і ОСАГО ( «автоцивілка»)
 • страхування іпотеки
 • медичне страхування
 • від нещасного випадку
 • страхування майна
 • страхування відповідальності перед третіми особами та багато інших

Страхова компанія Арсенал страхування входить в топ 5 лідерів страхування на ринку України, близько 50 офісів по всій Україні.

За заявою стразового компанії висока клієнтоорієнтованість, виплати по збиткам проводиться швидко.

Надання послуг та ціни

Авто — Автоцивілка від: 1595 грн, каско розраховується під запит.

Майно — Страхування будинку або квартири від пожежі, удару блискавки, від крадіжки і злому, стихійних лих і затоплення водою. Ціна розраховується індивідуально.

Здоров’я

Медичне страхування ДМС

 Медичне страхування ДМС

Асистанс, програма Здоров’я.

Асистанс, програма Здоров'я.

Асистанс, програма Здоров'я.

Подорожі

Медична страховка для виїзду за кордон, в будь-який напрямок на термін до року. Ціна розраховується так само індивідуально.

 Що потрібно для оформлення

Переваги:

 • Покриття на весь світ
 • Страховку приймають всі посольства
 • Провідні світові медичні асистанси
 • Можлива зв’язок через скайп
 • Членство в Асоціації лідерів туризму України
 • Страховий захист на час активного відпочинку

Часті питання

⏩ Що покриває поліс?

✅ Медичні витрати на стаціонарну та амбулаторну допомогу включаючи медикаменти, в межах обраної страхової суми. З додатковими опціями, можете ознайомитися, клікнувши на посилання «Програми страхування» в інтерфейсі калькулятора.

⏩ Який розмір франшизи ??

✅ По любому і кожному договору туристичного страхування, оформленому он-лайн, франшиза становить «0» умовних одиниць в валюті страхового покриття.

⏩ Скільки людей можна застрахувати за одним договором?

✅ Один договір туристичного страхування може включати до 4-х застрахованих осіб.

⏩ На який термін можна оформити договір?

✅ Термін дії Договору туристичного страхування може складати від 1 до 365 календарних днів (період вказується на етапі розрахунку вартості). Звертаємо Вашу увагу, що термін дії договору для зони «Шенген» буде на 15 днів більше зазначеного - т.зв. «Коридор». Це пов'язано з вимогами законодавства Європейського союзу в частині міграційної політики. Плата за «Коридор» не стягується.

⏩ Що таке «Мультивиза»?

✅ Опція «Мультивиза» дозволить Вам користуватися страховим покриттям при багаторазовому перетині кордону України протягом терміну дії договору, в рамках обраної географічної зони.

⏩ Як отримати оригінал договору?

✅ Договори, придбані он-лайн, випускаються в електронній формі. Все, що необхідно, роздрукувати візуальну форму, яка буде спрямована на вказану адресу електронної пошти. У разі необхідності, Ви можете звернутися в будь-який з наших офісів для запевнення поліса мокрою підписом і печаткою компанії.

⏩ Які документи необхідні для оформлення договору?

✅ Щоб придбати договір туристичного страхування, необхідно вказати дані Вашого паспорта для виїзду за кордон (Закордонний паспорт).

⏩ Як оплатити договір?

✅ Оплата договору здійснюється за допомогою банківської карти, яка випущена банком (Mastercard/Maestro/Cirus/Visa/Visa electron). Перелік доступних платіжних сервісів відображається на останньому кроці, при оформленні.

Подивіться так само — страховка в Польщу за вигідними цінами.

Офіційний сайт страхової компанії arsenal-ic. ua

 Арсенал страхування лого

Відгуки про ARSENAL STRACHUVANNJA Арсенал страхування

Всі відгуки можете читати нижче, в розділі коментарі, якщо у вас є відгук напишіть його так само, це допоможе іншим при виборі страхової компанії. Так само варто пам’ятати що задоволені клієнти в основному відгуки не пишуть.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховая компания Европейское туристическое страхование

Європейське туристичне страхування

5 / 5 ( 4 голоса ) Страхова компанія ERV Європейське туристичне страхування ERV ( …

Подписаться
Уведомление о
guest
3 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Пётр
Пётр
1 рік назад

Может ли Страховая компания «Арсенал Страхование» предоставить памятку на чешском языке, согласно требований Чешского посольства?

Ирина - Визовый специалист
Ирина - Визовый специалист
Автор
Відповідь для  Пётр
1 рік назад

Да, может.

Олександр
Олександр
1 рік назад

Їхали в подорож з друзями, скористалися туристичної страховкою від Арсенал страхування. В першу чергу приємно здивувало бажання співробітників допомогти, порадили все розповіли і відповіли на всі питання, а їх не мало, враховуючи нашу пунктуальність. Це був активний спортивний відпочинок в горах і можливість отримати травму максимально велика, враховуючи ціни в клініках за кордоном, в страховій потрібно бути впевненим на сто відсотків! Порадили колеги коли їхали на рафтинг в минулому році, вони скористалися страховкою, перелом руки -відразу зв’язалися зі співробітниками страхової за кордоном, оформили лікаря, рентген, гіпс і ліки — все покрили! Нам, на щастя, не придалася, і слава Богу! Цю страхову можу сміливо радити, в ній я впевнений, і завжди приємно працювати з професіоналами! Хлопці, ви кращі, спасибі!