Як успішно пройти співбесіду на візу в США
2/5 - (1 голос)
Як успішно пройти співбесіду на візу в США.

співбесіда на візу в США — секретні фішки для отримання візи в США

Найкращі поради та рекомендації для отримання візи в Америку! Без цієї інформації не обійтися, оскільки до співбесіди обов’язково потрібно готуватися заздалегідь, рекомендуємо подивитися відео яке розташоване нижче.

 • Уявіть себе візовим офіцером.
 • Не бійтеся подавати документи сім’ями.
 • На візу в США можна подавати без дітей.
 • Подавати на візу в США можна в будь-якій країні незалежно від статусу.
 • Легка посмішка при спілкуванні з візовим офіцером.
 • Ви не говорите по-англійськи.
 • У Вас немає ніяких друзів і ніяких родичів на території США.
 • Не вказуйте що Ви їдите на семінари або тренінги, цілі тільки туристичні.
 • Тільки туристичні цілі.
 • Практично не буває відмов у людей які вказують на меті Лас-Вегас і круїз по Карибських островах.
 • Не давайте офіцерові документи якщо він Вас про це не попросив, відповідати на питання лаконічно, коротко але не одним словом.
 • Внутрішні стан.
 • Вибирати саме раніше час для подачі на візу в США.
 • У посольство беріть тільки документи.
 • Будьте в тому настрої, як ніби ви вже отримали візу.
 • 100% впевненість в собі.
Виза в США #4 | Важная информация от бывшего визового офицера консульства СШАВиза в США #4 | Важная информация от бывшего визового офицера консульства США

Це заключна стаття з циклу як гарантовано отримати візу в США. Інструкція по сто відсоткового отримання візи в США. У цій статті я розкрию фішки, у мене вийшло 16 пунктів, їх створював не я один, а разом з колишньому консулом США, який і мені допоміг виїхати в Америку. Запам’ятайте кожна така фішка працює на Вас, а кожна помилка працює проти Вас.

Давайте тепер по ним зараз пройдемо, що б Ви знали, що можна робити, а чого не можна для отримання візи в США.

Співбесіда на візу в США — Фішка №1

Представите себе візовим офіцером. Перше, що я рекомендую Вам робити увійшовши в консульство США — це уявити що ви візовий офіцер. Це потрібно зробити для того, щоб відразу зняти з себе хвилювання. Є таке класне вправа: Ви дивіться на людей, хто прийшов з вами і оцінюєте, кому дадуть візу, а кому відмовлять. Ви дивіться на людей, хто відчуває себе впевнено і швидше за все їм дадуть візу, а хто боїться, напружений і так далі, швидше за їм відмовлять у візі. Ваше завдання бути спостерігачем, вгадати кому дадуть відмови по візі.

Хоча б подумки взяти спробувати себе в ролі візового офіцера — у Вас виросте впевненість і пропаде хвилювання.

Фішка №2

Не бійтеся подавати документи сім’ями . Є такий стереотип, що сім’я може залишитися в США і не повернутися на батьківщину — це міф. Сім’ям дають легко візу в Америку, практично 95% сім’ям дають візу в США. Набагато з більшою ймовірністю, ніж одній людині. Але це не привід одному подавати, якщо Ви подасте по інструкції Вам теж дадуть візу.

Фішка №3

На візу в США можна подавати без дітей . Дитину брати на співбесіду до консула Америки не обов’язково. Коли я подавав на візу в Америку, я не брав з собою дитину. Ми були тільки з дружиною, в анкеті було вказано дитина, але з нами його не було. Був на руках тільки його закордонний паспорт і свідоцтво про народження, нам дали візу.

Фішка №4

співбесіда на візу в США

Подавати на візу в США можна в будь-якій країні незалежно від статусу. Тобто, в країні Ви можете бути резидентом, а можете бути туристом.Наприклад, Ви перебуваєте в Індонезії, Таїланді, Туреччині або в якийсь інший країні, Ви так само можете подавати в посольстві, консульстві тієї країни де Ви зараз перебуваєте і де Вам зручно.

У мене була така ситуація, ми в перший раз прийшли в посольство США в місті Чангмай в Таїланді і охоронець нам сказав що нам не можна тут отримувати візу. Потім, я питаю у свого знайомого офіцера США: чому нам відмовили в прийомі документів на візу в Америку? Він запитав, а Ви призначили зустріч? Я кажу: ні, ми просто прийшли дізнатися. Офіцер нам пояснив: що якщо ми призначимо зустріч, нам будуть зобов’язані провести співбесіду і Вам зобов’язані вклеїти візу, якщо у Вас все добре з документами. Тобто це велика помилка, що люди думають, що отримувати візу потрібно тільки в тій країні де у Вас громадянство.

Це велика помилка, Ви можете отримати візу в США в будь-якій країні, в будь-якому місті де є консульство США, тому майте на увазі що у Вас є така можливість.

Фішка №5

Легка посмішка при спілкуванні з візовим офіцером. Легка посмішка знімає напругу, хвилювання.

Напружений стан — це одна з причин відмови в туристичній візі в США.

Якщо Ви будите хвилюватися, то висока ймовірність, що Вам відмовлять. Справа в тому, що візові офіцери США думають так: якщо людина хвилюється значить у нього щось не так, а якщо у нього щось не так — він не потрібен в США.

Фішка №6

Ви не говорите по-англійськи. Не говоріть з офіцером англійською. Якщо Ви покажіть, що знаєте англійську — шанси нижче. У самому консульстві не розмовляйте англійською мовою. Якщо Ви бачите, що хтось розмовляє англійською мовою або починає співбесіду англійською мовою — дуже велика ймовірність, що йому відмовлю в візі в США.

Ви говорите тільки на своїй рідній мові і це так само вказати в анкеті DS-160.

Фішка №7

прапор США

У Вас немає ніяких друзів і родичів на території США. Запам’ятайте, це дуже важливо!

У Вас немає ніяких рідних і родичів в Америці.

Якщо Ви скажіть, що вони у Вас є, то шанси сильно падають, тому краще сказати, що Ви їдите в Америку як турист і в США у Вас нікого немає.

Фішка №8

Не вказуйте, що Ви їдите на семінари або тренінги, цілі тільки туристичні. Ні в якому разі не діставайте ніякі квитки, запрошення та іншу непотрібну інформацію, інакше Вам відмовлять у візі в США.

Співбесіда на візу в США — Цілі мають бути тільки туристичні.

Будь-тренінг оцінюється візовим офіцером як навчання. Саме з цього Ви їдите як турист, ви їдите подорожувати, навіть якщо Ви їдите на Тіммі Родінса — вказуєте туристичні цілі.
Якщо наприклад, подія проходить в Лас-Вегасі — вказуєте мета азартні ігри. Пограти в казино, подивитися Лас-Вегас. Ні на який семінар і конференцію Ви не їдите. Вказуйте тільки туристичні цілі, Гран каньйон, Лас-Вегас і так далі.

Фішка №9

Тільки туристичні цілі. Це фішка випливає з попередньої, я скажу двічі, цілі тільки туристичні! Ніякого навчання, семінари, до жодних родичам, ніякої Англійська мова вчити, тільки туризм. Це дуже важливо знати при відкритті візи в Америку, нам не потрібна відмова, так що я краще повторю двічі.

Фішка №10

Цілі мають бути тільки туристичні

Практично не буває відмов у людей, які вказують у своїй меті Лас-Вегас і круїз по Карибських островах . Тобто, мета Лас-Вегас дуже велика перевага в отриманні візи, тому що Американці люблять коли до них приїжджають в Лас-Вегас і витрачають гроші.Візовим офіцерам дана така установка: у кого мета Лас-Вегас — їм намагатися дати візу, а тим хто їде в Сан Франциско або Майямі не факт. І звичайно ж круїз, у тих людей, у кого буде стояти така мета практично з 100% відкриють візу. Тому що для тих, хто їде на круїзному лайнері по Карибському морю так само дають візу з великою перевагою. В основному, люди не знають що вказати у назві місії і пишуть Аспін Колорадо, Сан-Францізско, Нью-Йорк і так далі.

Якщо Ви напишіть Лас-Вегас або круїз — у Вас з більшою ймовірністю буде стояти віза в США.

Запам’ятайте кожна така фішка працює на Вас, а кожна помилка проти. Важливо застосовувати всі ці фішки і не допускати помилки які я вказав у попередній третьої статті.

Фішка №11

Не давайте офіцерові документи, якщо він Вас про це не попросив. Відповідати на питання лаконічно, коротко, але не одним словом. В ідеалі — що б у Вас було всього по мінімуму — повний список документів Ви можете подивитися, а не обов’язковий можна і не брати. Насправді, одного паспорта і підтвердження достатньо для того, щоб отримати візу в Америку. Не обов’язково приносити документи на володіння майном, домову книгу, тих паспорт на машину. Чим більше у Вас буде документів, тим вище ймовірність відмови. Чим менше документів, тут зрозуміло що людина турист. Якщо Ви приходите з метою довести — Ви отримаєте відмову у візі, якщо Ви приходите з метою просто подати — відмова мало ймовірний.

Відповідайте на питання лаконічно, коли Вас що то запитають відповідь повинен займати одну фразу.

Якщо зададуть додаткове питання — відповідайте двома пропозиціями. Якщо у Вас запитають мета поїздки і Ви скажіть туризм — це не дуже добре.

Потрібно говорити наприклад: я їду в Лас-Вегас, я їду подивитися на ніагарський водоспад, я їду що б прокотиться на круїзному лайнері на Кариби — ось це гарна мета, слово туризм намагайтеся уникнути, візові офіцери такого не люблять.

Взагалі людський фактор працює, якщо Ви сподобалися візовому офіцерові — у Вас буде віза в Америку, якщо не сподобалися у Вас буде відмова у візі, але це не 100% фактор. Якщо Ви не сподобалися, але у Вас все в порядку у Вас буде віза. Якщо у Вас чогось не буде вистачати і буде сумніву ставити візу чи ні візовий офіцер не поставить, якщо Ви не сподобалися. Намагайтеся спілкуватися дружелюбно, як з другом. Я їду подивитися це і це, не одним словом, а одним реченням, але не намагайтеся робити якусь розповідь, чим більше розповідь тим нижче шанси отримати візу.

Фішка №12

Співбесіда на візу в США — Внутрішні стан. Чим вище важливість в отриманні візи.

Наприклад, якщо настрій: мені кров з носа потрібно отримати цю візу, їли я не отримаю цю візу то все пропало, Вам відмовлять у візі.

Але якщо у Вас буде такий стан що мені пофіг ця віза, якщо не відкриють в США я поїду в іншу країну — Вам дадуть цю візу. Візовий офіцер дивиться якщо у Вас немає важливості, значить він турист, якщо є важливість, значить емігрант.

Фішка №13

Вибирати саме раніше час для подачі на візу в США. Коли Ви робите призначення візиту в консульство США, якщо є варіант 8 ранку, 9 ранку — вибирайте саме раніше. Якщо Ви виберете пізніше, є така штука яка називається денний ліміт. Ті люди, які прийшли раніше — вибрали ліміт, то всі інші отримують відмови за візами, навіть якщо у них все в порядку з документами.

Фішка №14

У посольство беріть тільки документи. Наприклад, я прийшов з флешкою, її просто викинули. Потім не дали можливість за неї повернутися. Не беріть нічого, ні мобільних, ні ключів. Якщо взяли з собою залиште їх в будках там, де продають страховки, за окрему плату ці люди візьмуть на час Ваші речі. В ідеалі, що б у Вас була просто татко з документами зі статті №2 Як гарантовано отримати візу в США, звірте список з яким Ви йдете, там все дуже просто, головний документ це паспорт і підтвердження.

Співбесіда на візу в США — Ще одна важлива інформація.

Якщо є можливість отримати візу до літа, отримуйте до літа, тому що влітку потік в два, три рази більше ніж навесні і восени.

Фішка №15

Будьте в тому настрої, як ніби ви вже отримали візу. Біля віконець, там, де люди спілкуються з офіцером. Звідти люди виходять в двох станах, в хорошому і поганому. Ті, хто в хорошому стані отримали візу в Америку, ті хто в поганому стані — не отримали візу в Америку. Той, хто був спочатку позитивним — отримає візу. Той, хто важливими або негативним, тому відмовили у візі.

Вкрай важливо, Вам потрібно бути в змозі «Я отримав візу» до того моменту як Ви пішли на співбесіду до консула США, Ви вже отримали візу і це буде залежати від Вашого настрою.

Звичайно, правильність заповнення анкети важлива, але якщо у Вас буде правильно заповнена анкета, але буде не той настрій — Вам відмовлять у візі. Потрібно бути в змозі, як бут-то Вам вже сказали фразу: «Ваша віза схвалена, вітаю». Ось з цією думкою проходите в консульство США. Якщо Ви будите хвилюватися переживати, не потрібно цього робити, не переживайте, Вам дадуть візу в дійсності, всім дають хто нормально себе почуває за внутрішнім станом.

Співбесіда на візу в США Фішка №16

100% впевненість в собі. Остання фішка випливає з усього вище сказаного, я думаю 100% впевненості Ви вже набралися, коли Ви переглядали базову статтю — інструкцію по отриманні візи в США, як гарантовано отримати візу в США. Так само, повинна бути у Вас 100% впевненість, від того що я надав Вам повний, чіткий пакет документів що потрібно брати з собою а чого не потрібно.

На цьому етапі все, віза в США найпростіша в отриманні!

У Вас все вийде.О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Туристическая виза в США самостоятельно.

Туристична віза в США самостійно

5/5 - (5 голосов) Туристична віза в США самостійно. Віза в США самостійно — дана …

Подписаться
Уведомление о
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
0
Залиште будь ласка коментарx