Домой / США-Україна / Що брати в Посольство США з собою

Що брати в Посольство США з собою

Що брати в Посольство США з собою

У цій статті ми розберемо вже безпосередньо ту частину, коли Ви йдете в посольство США після призначення зустрічі для отримання туристичної візи. Що у Вас має бути на руках і чого у Вас не повинно.

Наприклад, у мене при подачі документів в посольство Америки була з собою флеш карта, її просто викинули. У мене не було можливості повернутися за нею, мені просто відмовили, все, можна сказати флеш карту я викинув.

Так що, якщо Ви їдите в посольство бажано взяти з собою кого-небудь, хто буде дивитися за речами .

Перш за все хочу сказати що б Ви взагалі нічого зайвого не брали з собою.

Що з собою не брати?

Вас не пропустять ні з телефоном, ноутбуком, ключами, всі ці речі необхідно десь залишити, тому рекомендую взяти з собою когось із друзів. Але краще нічого з собою просто на просто не брати, так у Вас не буде боліти голова що Ви десь залишили свої речі, Ви не будите відволікатися.

Що потрібно брати з собою.

А тепер поговоримо про ті речі які потрібно брати з собою обов’язково в посольство США для подачі на туристичну візу:

Це діючий паспорт і то саме підтвердження про те, що Ви заповнили анкету.

Це два основних документи, які Ви віддасте візовому офіцерові посольства США, перед тим як він Вам задасть кілька запитань про цілі Вашої поїздки.

Є ще кілька документів, наприклад такий як підтвердження на зустріч в консульстві . Про всяк випадок візьміть з собою фотографію . Часто буває, що при завантаженні онлайн що щось відбувається не так, втрачається якість або ще що то, оскільки вимог дуже багато, у вас буде підстраховка.

Отже основні чотири документа:

  • паспорт;
  • підтвердження про заповнення анкети;
  • запрошення в консульство (воно фактично видається після того як Ви оплатите візовий збір);
  • фотографія.

Так само дуже важливо мати з собою старий закордонний паспорт, інспектор любить дивитися де Ви подорожували.

Якщо у Вас є старий закордонний паспорт, обов’язково візьміть з собою.

Якщо його немає, нічого страшного все буде добре. Але якщо у Вас є старий закордонний паспорт, але Ви його не взяли — може бути відмова. І про всяк випадок візьміть квитанцію про оплату, распечатайтеі візьміть з собою.

І тепер, то що можна взяти з собою, але ні в якому разі не давайте ці документи офіцеру, поки він не попросить. Тримайте їх при собі, це:

  • документи підтверджують власність;
  • бронь на переліт. До речі, купувати квитки на літак можна і після того, як Ви отримали візу (якщо у Вас немає броні нічого страшного);
  • довідку з роботи;
  • виписку з банку.

Ці всі документи не обов’язкові , але якщо офіцер попросить підтвердження коштів або довідку з роботи Ви повинні надати її. Але ще раз повторюся, ні в якому разі не подавайте ці документи відразу, тільки за запитом офіцера.

Візового офіцеру потрібно подати лише 2 документа — Це паспорт і підтвердження про заповнення анкети і це все. Швидше за все він може попросити фотографію.

Людина який, дає документів більше ніж потрібно він напрошується на відмову. Візові офіцери не люблять коли їм дають зайве , коли їм відповідають зайве. Коли наприклад людина починає що то доводити — він відразу отримує відмову.

Потрібно відповідати на питання які задані, стояти в хорошому настрої, легкій усмішці і все буде добре.У наступній статті я Вам розповім причини відмови, що б Ви пройшлися по списку і не допустили не однієї помилки.

На цьому етапі все, віза в США найпростіша в отриманні!

У вас все вийде.

Як проїхати в консульство США г. Киев ул. Сікорського, 4 (колишня вул. Танкова)

Телефон: +38 044-521-5000

Посольство США в Києві надає візову інформацію і призначає співбесіди безкоштовно через вебсайт і по телефону через колл-центр.

Для отримання візової інформації та призначення співбесіди зайдіть на сайт http://ustraveldocs.com/ua_ua/або зателефонуйте (044) 383-8066 в Україні або (703) 988-7107 в США.

Колл-центр працюватиме з 9:00 до 21:00, з понеділка по п’ятницю за українським часом. У США можна буде дзвонити на відповідний номер з 7:00 до 15:00 за східним стандартним часом, з понеділка по п’ятницю. Для того, щоб подзвонити не потрібно мати ПІН-код або вносити оплату.

Заявники також можуть надсилати свої питання по електронній пошті (hidden) українською, російською або англійською мовами або зв’язатися з колл-центром в режимі он-лайн по скайпу ustraveldocs-Ukraine. Відповіді на електронні письмові запити можна буде отримати протягом двох робочих днів.

Смотрите также

Туристична віза в США самостійно

Туристична віза в США самостійно. Дана стаття створена з однією метою — щоб Ви гарантовано …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *