Домой / США-Україна / Відмова у візі в США причини

Відмова у візі в США причини

Відмова у візі в США причини чому відмовили?

Отже в третій статті я розповім що не отримати відмову в туристичній візі в Америку . Я надам список основних причин по яким можливі відмови у візі в США, цей список створювався разом з людиною, який раніше працював в посольстві США і сам приймав рішення відмовити у візі чи ні.

Зараз я надам цей список і прокоментую його, що б Ви в подальшому отримуючи візу в США проходячи весь процес онлайн і офлайн не наступили на граблі. Це якась техніка безпеки що б Ви по кожному пункту пройшли і перевірили не допустили Ви помилку, переконайтеся що все у Вас добре.

Чому мені відмовили в візі в США?

  • Перша причина у відмові в туристичній візі в США — Це неправильна заповнена анкета. Якщо у Вас некоректно буде заповнена анкета Ви отримаєте відмову у візі, при тому Ви оплатите консульський збір, Ви поїдете в консульство що б на місці відразу отримати відмову, Вас навіть скоріше не будуть брати інтерв’ю. Це найбезглуздіший відмову, який можна отримати при відкритті туристичної візи в США.
  • Друга причина у відмові в туристичній візі в США — це обман, якщо Ви говорите неправду, візові офіцери добре відчувають це.
  • Третя причина у відмові в туристичній візі в США — Це не туристичні цілі. Якщо в анкеті Ви вкажете не туристична мети а інші. Наприклад, хтось може написати на навчання, хтось може сказати що їде народжувати дитину в США. Ви отримаєте відмову, цілі повинні бути туристичними, тому що віза туристична.
  • Четверта причина у відмові в туристичній візі в США — Ця невідповідність даних в анкеті з усними відповідями при співбесіді. Якщо наприклад Ви вказали що Ваш дохід 80 тисяч гривень, а при відповіді офіцеру Ви скажіть що у Вас 50 тисяч — Ви отримаєте відмову. Знайте, що у офіцера вся анкета перед очима і при щонайменшій невідповідності це відразу миттєвий відмову, без пояснення причин. Ще одна причина писати правду, якщо вказали в анкеті не правду чітко знайте що писали і не в якому разі не плуталися.
  • П’ята причина у відмові в туристичній візі в США — Це низькі доходи. Якщо наприклад Ви вказали дохід у 7 тисяч гривень Ви отримаєте відмову, так як людина, яка має дохід в 7 тисяч гривень навряд чи зможе собі дозволити подорожувати в США. Але якщо у Вас немає зовсім доходу це не привід не подавати на візу, якщо Ви заручитися підтримкою спонсора. Це людина у якої є великий дохід, він може за Вас поручиться, так що якщо у Вас малий дохід це не привід не подавати на візу.
  • Шоста причина у відмові в туристичній візі в США — Це хвилювання, коли людина приходить на співбесіду і він дуже напружений. Я кілька разів бачив таких людей у візовому центрі і в консульстві коли люди до жаху бояться відмови, і не повірите всі вони отримують відмову, тому хвилюватися абсолютно не потрібно!

Якщо ви вже отримали відмову повторну подачу бажано робити не раніше ніж через місяць для того що б у візового офіцера не склалася ситуація що Ви рветься Америку.

 

Так виглядає приклад відмови у візі США


У цій статті я розповів основні причини, через які Ви можете отримати відмову у візі, а в наступній статті Ви можете дізнатися фішки. Які фішки потрібно знати і застосовувати для того що б гарантовано отримати візу в Америку. Якщо у Вас правильно заповнена анкета, то ця інформація буде для Вас корисною, що б Ви правильно себе вели при співбесіді і гарантовано отримали туристичну візу в США. Моя мета максимально Вас підготувати до цього, що б у Вас гарантовано стояла віза в закордонному паспорті.

Що брати з собою в посольство дивіться тут.

На цьому етапі все, віза в США найпростіша в отриманні!

У Вас все вийде.

Смотрите также

Туристична віза в США самостійно

Туристична віза в США самостійно. Дана стаття створена з однією метою — щоб Ви гарантовано …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *