Відмова у візі в США причини
5/5 - (3 голоса)
Відмова у візі в США причини чому відмовили?

Відмова у візі в США — Отже в третій статті я розповім що не отримати відмову в туристичній візі в Америку. Я надам список основних причин по яким можливі відмови у візі в США, цей список створювався разом з людиною, який раніше працював в посольстві США і сам приймав рішення відмовити у візі чи ні.

Зараз я надам цей список і прокоментую його, що б Ви в подальшому отримуючи візу в США проходячи весь процес онлайн і офлайн не наступили на граблі. Це якась техніка безпеки що б Ви по кожному пункту пройшли і перевірили не допустили Ви помилку, переконайтеся що все у Вас добре.

Відмова у візі в США — Чому мені відмовили в візі?

  • Перша причина у відмові в туристичній візі в США — Це неправильна заповнена анкета. Якщо у Вас некоректно буде заповнена анкета Ви отримаєте відмову у візі, при тому Ви оплатите консульський збір, Ви поїдете в консульство що б на місці відразу отримати відмову, Вас навіть скоріше не будуть брати інтерв’ю. Це найбезглуздіший відмову, який можна отримати при відкритті туристичної візи в США.
  • Друга причина у відмові в туристичній візі в США — це обман, якщо Ви говорите неправду, візові офіцери добре відчувають це.
  • Третя причина у відмові в туристичній візі в США — Це не туристичні цілі. Якщо в анкеті Ви вкажете не туристична мети а інші. Наприклад, хтось може написати на навчання, хтось може сказати що їде народжувати дитину в США. Ви отримаєте відмову, цілі повинні бути туристичними, тому що віза туристична.
  • Четверта причина у відмові в туристичній візі в США — Ця невідповідність даних в анкеті з усними відповідями при співбесіді. Якщо наприклад Ви вказали що Ваш дохід 80 тисяч гривень, а при відповіді офіцеру Ви скажіть що у Вас 50 тисяч — Ви отримаєте відмову. Знайте, що у офіцера вся анкета перед очима і при щонайменшій невідповідності це відразу миттєвий відмову, без пояснення причин. Ще одна причина писати правду, якщо вказали в анкеті не правду чітко знайте що писали і не в якому разі не плуталися.
  • П’ята причина у відмові в туристичній візі в США — Це низькі доходи. Якщо наприклад Ви вказали дохід у 7 тисяч гривень Ви отримаєте відмову, так як людина, яка має дохід в 7 тисяч гривень навряд чи зможе собі дозволити подорожувати в США. Але якщо у Вас немає зовсім доходу це не привід не подавати на візу, якщо Ви заручитися підтримкою спонсора. Це людина у якої є великий дохід, він може за Вас поручиться, так що якщо у Вас малий дохід це не привід не подавати на візу.
  • Шоста причина у відмові в туристичній візі в США — Це хвилювання, коли людина приходить на співбесіду і він дуже напружений. Я кілька разів бачив таких людей у візовому центрі і в консульстві коли люди до жаху бояться відмови, і не повірите всі вони отримують відмову, тому хвилюватися абсолютно не потрібно!

Якщо ви вже отримали відмову повторну подачу бажано робити не раніше ніж через місяць для того що б у візового офіцера не склалася ситуація що Ви рветься Америку.

 
Виза в США #3 | Как не получить отказ в туристической визе?Виза в США #3 | Как не получить отказ в туристической визе?

Так виглядає приклад відмови у візі США

Висновок

У цій статті я розповів основні причини, через які Ви можете отримати відмову у візі, а в наступній статті Ви можете дізнатися фішки. Які фішки потрібно знати і застосовувати для того що б гарантовано отримати візу в Америку. Якщо у Вас правильно заповнена анкета, то ця інформація буде для Вас корисною, що б Ви правильно себе вели при співбесіді і гарантовано отримали туристичну візу в США. Моя мета максимально Вас підготувати до цього, що б у Вас гарантовано стояла віза в закордонному паспорті.

Що брати з собою в посольство дивіться тут.

На цьому етапі все, віза в США найпростіша в отриманні!

У Вас все вийде.О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Туристическая виза в США самостоятельно.

Туристична віза в США самостійно

5/5 - (5 голосов) Туристична віза в США самостійно. Віза в США самостійно — дана …

Подписаться
Уведомление о
guest
10 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Діма
Діма
1 рік назад

Це Америка, отримати їх візу завжди було важко, а зараз пандемія і у них жорсткі обмеження, що на в’їзд що на виїзд, треба чекати спаду обстановки і загальної вакцинації, ось тоді і пробувати, а зараз сенсу взагалі немає!

Рома
Рома
1 рік назад

Відмова у візі США
Знакамий подавався на американську візу 6 разів і 6 разів давали відмову, хоча він не мав депортації і тд, навіть обезділ пару країн ЄС щоб прокатати паспорт і легше було отримати американську візу, і всерівно відмову, і не обясняется причину відмови. Чи може бути таке що через те, що він служив в ЗСУ в розведке Америка не хоче його впускати. Він в розпачі не знає через що його не впускають, не судимий все норм, від президента України мав пару нагород навіть, здавалося б все норм …

Макс
Макс
Відповідь для  Рома
1 рік назад

В нас в країні саме не лояльне консульство. Подивіться статистику відмов.
Краще подаватись в Австрії або Швейцарїї.

Алекс
Алекс
Відповідь для  Макс
1 рік назад

там теж саме вони дивляться звідки

Макс
Макс
Відповідь для  Алекс
1 рік назад

Нічого подібного. Там більш лояльно ставляться.
Ясна річ якщо ти повинен отримати відмову то його отримаєш. Але при інших рівних там ти будеш мати набагато більше шансів отримати візу якщо буде все дотримано.

Алекс
Алекс
Відповідь для  Макс
1 рік назад

хаха фігню Не пиши там шансів отримати відмову набагато більше

Макс
Макс
Відповідь для  Алекс
1 рік назад

Так фігню пишеш ти. У мене багато знайомих які в укр не могли отримати візу але закордоном отримали.
Глянь статистику для початку. А то треп твій нічим не підтверджений.

Роман
Роман
Відповідь для  Макс
1 рік назад

Знайомий через Польщу пробує зараз подаватся, думаю все вийде …

Саша
Саша
Відповідь для  Роман
1 рік назад

Обкатаний паспорт по ЄС це таке собі, краще коли ще кудись. Візу в США отримати дуже складно, залежить що він говорив на інтерв’ю, скільки йому років, чи має сім’ю, які доходи і т.д. Треба знати як себе вести і що говорити

Валя
Валя
Відповідь для  Саша
1 рік назад

Прокатаний паспорт ні до чого; швидше за все розглядають його як потенційного мігранта тому не впускають; можливо через зсу розвідка -хто його знає
Пускають людей з високим доходом, жонатих, кілька дітей, фірму має і.т.д тобто що доказує що особа повернеться назад
В даному випадку навіть консульство іншої країни не факт що допоможе
Чим більше відмов тим важче буде відкрити

10
0
Залиште будь ласка коментарx