Домой / Перетин кордону / Чи можна виїхати в Польщу якщо є кредит

Чи можна виїхати в Польщу якщо є кредит

Чи можна виїхати в Польщу якщо є кредит

Багато на нашому форумі запитують, чи можна виїхати в Польщу якщо є кредит? У цій статті намагатимусь дати повну відповідь на дані питання.

Відразу дати конкретну відповідь, можна чи ні, не вийде, так як багато залежить від обставин, у кожної людини своя ситуація.

Якщо є кредит

В основному у нас запитують, за які борги можуть не випустити в Польщу? Так як Польща до нас знаходиться найближче і саме через неї більшість громадян перетинає кордон, в інших країнах ЄС аналогічна ситуація що і з Польщею.

Виїзд з боргами, маються на увазі не тільки борги в банку але і борги за комунальні послуги, перед фізичними і юридичними особами.

1 — З кредитом можна їхати в Польщу як по без візу, так і на роботу . Якщо кредит сплачується вчасно і банк немає до Вас претензій, можете вільно їхати, це не заборонено. Навіть на роботу, так як в Україні не завжди є можливість заробити на життя і на кредит, це всі прекрасно розуміють, банки в тому числі.

2 — Банк не може заборонити залишати країну . Це може зробити тільки суд.

Пам’ятайте основне, заборонити виїхати з України в Польщу і ЄС може тільки суд, ні банки, ні інші фінансові установи не можуть цього зробити.

Найчастіше боржників залякують або банки або колектори, тим що їм заборонили виїзд до Польщі запрострочений кредит. Але якщо немає рішення суду, це всього лише слова.

Чи можна виїжджати до Польщі, якщо не оплачені аліменти?

Так само як і з кредитом, все вирішує суд. Якщо є судове рішення тоді виїхати не вийде.

Які є варіанти вирішення

Можна взяти кредит, погасити заборгованість по аліментах і тоді можна виїжджати.

Якщо платник аліментів хоче поїхати за кордон, але має заборгованість, йому необхідно представити звіт про сплату. Тільки тоді його випустять за межі України.

присутні Ви в чорному списку можна перевірити тут реєстр неплатників аліментів .

Смотрите также

Як пригнати машину з Польщі?

Як пригнати машину з Польщі? «Автомобіль — це не розкіш, а засіб пересування!» — крилата …

12 комментариев

 1. У мене питання — є кредити в банках, плачу вчасно і кредитна історія чиста. Собераюсь на ПМП до Росії. Брав кредити як громадянин України, там житиму як громадянин РФ. Від туди як і туди зараз неможливі грошові перекази, відповідно не зможу далі виплачувати кредити. Чим мені це загрожує? Чи можуть в РФ бути прийняті по відношенню до мене будь-які заходи покарання?

  • Константин - визовый специалист

   Добрий день. Зізнатися, це не зовсім наш питання. Якщо Вас влаштує поверхнева відповідь, то способів переводити кошти з Росії в українські банки безліч: від платіжних систем до прямих перекладів на відповідні реквізити.

 2. Скажіть якщо є заборгованість у приватного організації СОС кредит 3, і прострочки вже близько місяця. Я у вересні збираюся їхати в Ізраїль квитки вже куплені, наскільки ймовірним є що мене випустять за кордон.

  • Константин - визовый специалист

   Це залежить від того чи подадуть кредитори інформацію про Вашу заборгованості в правоохоронні органи.

 3. Доброго дня підкажіть будь ласка у мене є заборгованість в банку хочу поїхати в Ізраїль на роботу, раннє я виїжджав до Росії на роботу ні хто не чого не говорив, чи можу я виїхати в Ізраїль, в аеропорті не буде питань?

  • Константин - визовый специалист

   Денис, в Росії, як правило, Українські заборгованості не перевіряють. В Ізраїлі інакше. Але тут головне є судова ухвала чи ні. Якщо його немає — можете їхати.

 4. Анастасія

  Здравствуйте! У мене висить кредит в Укрсоцбанку більше 30 тисяч гривень вже 4 года.Сейчас мене запрошують на офіційну роботу в Польше.Естественно що борг я хочу оплатити заробивши там.Возможен чи виїзд до Польщі з таким боргом? Або підкажіть як викласти свою проблему пославши запит в Адміністрацію держприкордонслужби? Так як я вам написала і вказати питання чи можна мені виїжджати? Або якось інакше?

  • Константин - визовый специалист

   Анастасія, відповідь проста: якщо немає судової заборони, можна спокійно їхати. Якщо ж судова ухвала вже є, подивіться, в статті є кілька різних варіантів дій.

 5. Добрий день! А якщо у мене фінансова заборгованість за навчання в університеті 300000 тисяч гривень і немає судового рішення, яке забороняло б виїзд за кордон через несплату за долгуЯ можу їхати працювати до Польщі?

  • Константин - визовый специалист

   Влад, правило просте: є судове рішення, значить про заборгованість відомо відповідним органам, і можуть не пропустити. Якщо рішення немає, то про Вашу заборгованості навряд чи що-небудь відомо на кордоні.

 6. здравствуйте, у меня кредит в привате 4500 грн., были просрочки и штрафы, планирую погасить пол суммы,выпустят ли меня в Польшу

  • Татьяна - Визовый специалист

   Добрый день. Если не было судебных тяжб по Вашему делу, то выпустят

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *