lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Перетин кордону / Чи можна виїхати в Польщу якщо є кредит
Чи можна виїхати в Польщу якщо є кредит

Чи можна виїхати в Польщу якщо є кредит

Чи можна виїхати в Польщу якщо є кредит — багато на нашому форумі запитують, чи можна виїхати в Польщу якщо є кредит? У цій статті намагатимусь дати повну відповідь на дані питання.

Відразу дати конкретну відповідь, можна чи ні, не вийде, так як багато залежить від обставин, у кожної людини своя ситуація.

Якщо є кредит

В основному у нас запитують, за які борги можуть не випустити в Польщу? Так як Польща до нас знаходиться найближче і саме через неї більшість громадян перетинає кордон, в інших країнах ЄС аналогічна ситуація що і з Польщею.

Виїзд з боргами, маються на увазі не тільки борги в банку але і борги за комунальні послуги, перед фізичними і юридичними особами.

 Чи можна виїхати в Польщу якщо є кредит

1 — З кредитом можна їхати в Польщу як по без візу, так і на роботу . Якщо кредит сплачується вчасно і банк немає до Вас претензій, можете вільно їхати, це не заборонено. Навіть на роботу, так як в Україні не завжди є можливість заробити на життя і на кредит, це всі прекрасно розуміють, банки в тому числі.

2 — Банк не може заборонити залишати країну . Це може зробити тільки суд.

Пам’ятайте основне, заборонити виїхати з України в Польщу і ЄС може тільки суд, ні банки, ні інші фінансові установи не можуть цього зробити.

Найчастіше боржників залякують або банки або колектори, тим що їм заборонили виїзд до Польщі запрострочений кредит. Але якщо немає рішення суду, це всього лише слова.

 Чи можна виїхати в Польщу якщо є кредит

Чи можна виїжджати до Польщі, якщо не оплачені аліменти?

Так само як і з кредитом, все вирішує суд. Якщо є судове рішення тоді виїхати не вийде.

Які є варіанти вирішення

Можна взяти кредит, погасити заборгованість по аліментах і тоді можна виїжджати.

Якщо платник аліментів хоче поїхати за кордон, але має заборгованість, йому необхідно представити звіт про сплату. Тільки тоді його випустять за межі України.

присутні Ви в чорному списку можна перевірити тут реєстр неплатників аліментів .

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Зелена карта на місяць

5 / 5 ( 43 голоса ) Зелена карта, медичне страхування для авто для виїзду …

Подписаться
Уведомление о
guest
25 Комментарий
Inline Feedbacks
Посмотреть все комментарии
Інна
Інна
4 месяцев назад

Добрий день! Мама хоче їхати до Польщі на роботу але має прострочений кредит но їх суду нічого не було ні від судових виконавців тільки лист що перепродали ,вона переживає чи її випустять?

Ання
Ання
6 месяцев назад

Доброго дня ми хочемо з сім’єю виїхати у Польщу на роботу а мій чоловік виплачує аліменти заборгованості нема .Але боїмося чи пустять за границю і чи дадуть йому візу?

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
6 месяцев назад
Ответ для  Ання

Добрий день, якщо заборгованості немає, пропустять.

Віктор
Віктор
7 месяцев назад

якщо аліменти трохи заборгованість

Михайло
Михайло
4 месяцев назад

Доброго дня якщо я неухиляюся від сплати аліментів плачу скільки маю я інвалід али маю заборгованість чи можу я проїхати в польщу чи пропустять.

Роман
Роман
8 месяцев назад

Добрий день, як виглядає ситуація коли є у Польщі протермінований кредит, чи можна їхати в інші країни Європи, оминаючи Польщу? Сума понад 30 000 $

Ирина - Визовый специалист
Автор
Ирина - Визовый специалист
8 месяцев назад
Ответ для  Роман

Якщо справа дійшла до суду, то не вийде поїхати вже

Саша
Саша
11 месяцев назад

Скажіть будь ласка мене вирнули із кордона словацького Українці за несплату кридита чи можу я в’їхати через польщу чи те саме буде що і через Словакію

Гена
Гена
1 год назад

здравствуйте, у меня кредит в привате 4500 грн., были просрочки и штрафы, планирую погасить пол суммы,выпустят ли меня в Польшу

Татьяна - Визовый специалист
Автор
Татьяна - Визовый специалист
1 год назад
Ответ для  Гена

Добрый день. Если не было судебных тяжб по Вашему делу, то выпустят

Влад
Влад
1 год назад

Добрий день! А якщо у мене фінансова заборгованість за навчання в університеті 300000 тисяч гривень і немає судового рішення, яке забороняло б виїзд за кордон через несплату за долгуЯ можу їхати працювати до Польщі?

Анастасія
Анастасія
1 год назад

Здравствуйте! У мене висить кредит в Укрсоцбанку більше 30 тисяч гривень вже 4 года.Сейчас мене запрошують на офіційну роботу в Польше.Естественно що борг я хочу оплатити заробивши там.Возможен чи виїзд до Польщі з таким боргом? Або підкажіть як викласти свою проблему пославши запит в Адміністрацію держприкордонслужби? Так як я вам написала і вказати питання чи можна мені виїжджати? Або якось інакше?

Денис
Денис
1 год назад

Доброго дня підкажіть будь ласка у мене є заборгованість в банку хочу поїхати в Ізраїль на роботу, раннє я виїжджав до Росії на роботу ні хто не чого не говорив, чи можу я виїхати в Ізраїль, в аеропорті не буде питань?

Дмитро
Дмитро
1 год назад

Скажіть якщо є заборгованість у приватного організації СОС кредит 3, і прострочки вже близько місяця. Я у вересні збираюся їхати в Ізраїль квитки вже куплені, наскільки ймовірним є що мене випустять за кордон.

Євген
Євген
1 год назад

У мене питання — є кредити в банках, плачу вчасно і кредитна історія чиста. Собераюсь на ПМП до Росії. Брав кредити як громадянин України, там житиму як громадянин РФ. Від туди як і туди зараз неможливі грошові перекази, відповідно не зможу далі виплачувати кредити. Чим мені це загрожує? Чи можуть в РФ бути прийняті по відношенню до мене будь-які заходи покарання?

Михайло
Михайло
4 месяцев назад

По аліментах тожи має бути рішення суду вмени є заборгованість но я неухиляюся від сплати аліментів з пенсії стягають чи проїду границю