Домой / Виза / Страховка для визы в Польшу
Страховка для визы в Польшу

Страховка для визы в Польшу. Выгодный страховой полис для оформления визы в Польшу. Надежная страховка для полугодовой и годовой визы в Польшу для трудоустройства. Страховка на визу в Польшу, для туристов, отправляющихся за границу в Варшаву, Краков и другие города страны.

Страховка для візи в Польщу

Робоча віза і службова в Польщу — це різні види віз. У них різні підстави для відкриття, як і повноваження.
Службова віза говорить про те, що ви їдете нема на тривалий період в Польщу. Наприклад, на конференції, в зв’язку з іншим обміном досвідом, щоб підписати контракт і т. п. Запам’ятайте, в цей період у вас немає права офіційно працювати за професією.  Роботодавець, який запрошує, вказує вашу посаду і мета відрядження до Польщі.
Робоча віза
Віза в Польщу D. Цей тип оформляють, коли людина буде довго перебувати в країні, починаючи з 6 міс., І до 1 року. Працевлаштування в такому випадку обов’язкове.

Візи різні, а ось вимоги до страхового полісу однакові:

— сума його покриття буде від 50000 євро на одну людину;

— потрібно при подачі документів на оформлення візи надати квитанцію, що ви сплатили медичну страховку.

Службова у вас віза в Польщу або робоча, запам’ятайте, що остаточне рішення про проїзд в країну приймає прикордонна служба. Коли оформляєте, дивіться, щоб віза в Польщу відповідала всім вимогам республіки Польща. Особливо важливо мати медичний поліс на весь термін перебування в країні.  Страховка для визы в Польшу

Про медичне полісі

1. Страховий медичний поліс дійсний в країнах Шенгенської зони. Мінімальне покриття у нього 50000 євро.

Покриває витрати, пов’язані з:

1.1 Термінової медичною допомогою.

1.2 Термінової госпіталізацією, без якої не обійтися.

1.3 репатріації.

Такий поліс, згідно зі статтею №10 (Візовий Кодекс Шенгенської зони) обов’язково дійсний на території усіх держав Шенгенської зони. Він оформляється на повний період перебування особи на території однієї або будь-який з країн Шенгену. Можете подорожувати по країні, оглядати пам’ятки, інші визначні пам’ятки.

При одноразової службовою візою, страховий поліс дійсний на весь час перебування в Польщі. При робочій візі медичний поліс виписується на весь час життя в країні. Для оформлення візи людина подає, як оригінал, так і ксерокопію поліса. Оформити можна у страхової компанії, яка має акредитацію в консульстві республіка Польща. Є окремий список компаній, які його мають право видавати. Список прочитаєте на сайті Посольства РП, а конкретно Консульського відділу, який знаходиться в Києві. Медичний поліс може бути виданий і страховою компанією Польщі.

Смотрите также

Что нужно знать о польской рабочей визе?

Что нужно знать о польской рабочей визе? Польская виза для украинцев, всем известно, что для …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о