Віза в Польщу Горішні Плавні
Віза в Польщу і робота (Горішні Плавні). Допомагаємо оформити піврічну і річну візу до Польщі (Oswiadczenie, Zezwolenie). Страховка для візи і безвіза, заповнення анкети та оплата візового збору без присутності в банку. Скільки коштує робоча віза в Польщу та скільки часу потрібно на оформлення робочої візи дізнайтесь у нас на сайті.

Віза в Польщу Горішні Плавні – оформлення документів для робочої національної візи D. Всіх цікавить ціна і терміни, багатьом потрібно терміново. Ми можемо оформити дозвіл (запрошення) на роботу в Польщу (180/180 або 180/360). Як терміново так і не терміново. Віза на підставі запрошення від воєводи (річна 360/360) оформляється трохи довше. Але для Українців документи оформляються максимально швидко. Після відкриття візи підбираємо роботу, вакансія в Польщу безкоштовна для тих хто у нас відкривав візу. У нас не дорого, зателефонуйте зараз і отримаєте повну консультацію з усіх візових питань безкоштовно.
Ціна робочої візи в Польщу
В ціну включено: оформлення запрошення, страховка, заповнення анкети, працевлаштування, повний супровід, консультації з тонкощів перетину кордону. За винйятком річного запрошення від Воєводи, в суму 3000 грн включено саме лише запрошення, а в суму 5730 грн повністю весь пакет документів.
| Віза в Польщу на пів року | Віза в Польщу на пів року терміново | Річне запрошення до Польщі від воєводи | Річна віза в Польщу | Віза в Польщу на 9 місяців |
| 4200 грн | 160€ | 3000 грн | 5730 грн | 250€ |
Залиште заявку прямо зараз

Ошибка: Контактная форма не найдена.
Зв’язатися з нами можна за наступними номерами:
lifecell +38(093)-726-52-35 (Viber)
MTS +38(066)-726-52-35 (Viber)
kyivstar +38(067)726-52-34 (Viber)
kyivstar+38(098)-786-79-18
k938980405@gmail.com
Графік роботи Понеділок – п’ятниця з 09:00 – 17:00 без перерви.
Субота – неділя вихідний.
Ціна документів до Польщі окремо
Ціна на запрошення, страховку і анкету в Польщу. На відміну від пакетних рішень в цю вартість входять самі документи, без супроводу і вакансії. Це підійде ідеально для тих хто вже раніше був у Польщі, знає тонкощі перетину кордону та вже має перевіреного роботодавця.
| Запрошення в Польщу на пів року | Страховка та анкета в Польщу на півроку | Оплата візового сбору без присутності в банку |
| 2400 грн | 900 грн | Вартість дізнавайтесь у менеджера |
Страховка для візи
Страховка повинна відповідати певним вимогам, наша страховка оформляється від фірми ЄТС. Фірма акредитована, сума франшизи становить 100 євро, страхова сума 30 000 євро. В самій страховці вказана наступна інформація (Страховий захист надаеться у відповідності рішенню ради ЄС 2004/17/EG відностно страхування Медичних витрат подорожуючих). Ця інформація означає, що страховий поліс обов’язково приймуть в будь-якому візовому центрі.

| Страховка на пів року 180/360 | Страховка на рік 360 днів |
| 600 грн | 1050 грн |
Офіційний партнер компанії ЄТС, у нас дешевше ніж в візовому центрі! Купуйте вигідно.
Страховка для виїзду по безвізу
| Страховка на 1 місяць | Страховка на 3 місяці |
| 200 грн | 600 грн |
Залиште заявку прямо зараз

Ошибка: Контактная форма не найдена.
Медичне страхування для подорожей по безвізу, за вигідними цінами, від акредитованих страхових компаній!




Карта побиту після 3-місячної робочої візи. Це можливо?
А чи можливо подати на карту побиту в Чехії, приїхавши по робочої тримісячній візі?
Ви країну не поплутали?
Ви можете тільки з вашого заводу почати робити документи, а вже подаватися на візу вже на Україні.
Там трудова карта на 2 роки, на неї потрібно подаватися в Україні
Карантин
Якщо ти вакцинирований (Джонсон) , чи потрибно по приезду з Украини в Польшу проходити карантин?
Де була зроблена?
Польща.
якщо пройшло 14 днів від дати вакцинації, то проблем не буде. А мене НЕ було. Головне показати паспорт вакцинації з кодом.
З сертифікатом не потрібно
Всіх український пускають в Україну без карантину якщо вони виїхали з неї до 4-го серпня
А якщо 5го то вже все?, Кордон закритий для них йди куди хочеш?
Не дзвонять з візового
Що робити якщо не дзвонять з візового?оплата 5 серпня. Дата зарезервована в системі понеділок 9 серпня. Якщо сьогодні не подзвонять для підтвердження то можна подавати особисто чи візовий не прийме документи без підтвердження реєстрації?
Швидко.Можно спробувати подзвонити в службу поддержкі.Но жати доведеться довго. (Я пів години чекав, що б задати питання)
Додзвонилася. Знайшла на сайті опцію click to talk. (Дзвінок через інтернет) Чекати не довелося, майже відразу з’єднали з оператором. Сказали чекати до 21. Якщо не подзвонять на той час то дзвонити ще раз після 21 до 22 для вирішення питання
це дуже корисна інформація. дякую
Який жах. Оплата 5го і до 7го ніхто не подзвонив! І пофіг що сьогодні вже субота. Виродки! (С)
Потрібне пояснення.
Потрібно пояснити ситуацію. Дочка в Польщі на роботі з хлопцем. Постійно міняють роботи бо йому не подобається. Він працював вісім років в Америці і хоче знайти таку роботу в Польщі. Працювали на фермі корів. Вчора переїхали і мотивували це тим , що пан звільнив всіх українців. Забрав їх інший пан на кури . Але договір підписали з агенцією. Сказала, що такі зараз правила. Щось мені в цій ситуації не подобається. Хто пояснить що саме. Чи мене моя чуйка підводить?
Мамі треба менше лізти в життя дітей .. подав параноїдальні замашки і займе свою чуйку чимось корисним ..
Робота в Польщі переважно є рабською. Тому можна не дивуватися частих змін робіт в пошуку кращої. А робота через агентство це норма для Польщі, навіть поляки на керівних посадах і на постійній основі працюють через агентство
Спасибі, що знайшли час і відповіли. удачі вам
А ким він працював в США?
На мобільних вишках
так нехай шукає в Польщі схожу роботу, тим більше був в Америці, поляки його будуть обожнює усіляких підлещуватися перед ним.
а кури це не для слабаків, це не в вишці однієї сидіти півдня хвилі ловить.
В принципі все нормально, якщо через агентство. Людині потрібні люди, він дзвонить в АГЕНТСТВО, отримує людина сказати на пару тижнів, заплатив агентству, а воно платить зарплату людям. Минуло 2 тижні, люди більше НЕ потрібні. Агентство шукає другого роботодавця. Це все наприклад. Якщо є роботи, то люди сидять вдома за свій рахунок (але це неточно).
Спасибі за відповідь. Всього найкращого .
в основному сидять вдома на стільцях за свій счёт.не думаю, що якщо і навіть працюють по розумне, то щось компенсує в зв’язку + немає роботи +
Потрібна безкоштовна консультація по оформленню візи? Зателефонуйте нам: +38(093)-726-52-35
+38(066)-726-52-35
+38(067)-726-52-34
Написати у Viber
Відправити посилку
Доброго дня. Підскажіть,хто може передати посилку з Ласька до Києва. В найкоротший термін. Дякую.
вночі пакував бандерольку?
на фейсбукке пошукай, можеш на вокзал згону з водіями автобусів перетерти.
Документи через нову пошту
Добрий день, у мене питання з приводу подачі документів на візу через нову пошту. Я відправив пакет документів до відділення номер 6 в Харкові за адресою вул. Академіка Павлова 120, і вона лежить там уже 4 дня що могло піти не так?
Заберуть, якщо ви поклали наприклад четвер, а забирають вівторок. Вони точно кожен день за ними не приїжджають.
Спасибі, хоч хтось заспокоїв, тільки не зрозуміло зберігання хто оплатить ….
Ви вже оплатили
В сортирі поки досить паперу, ось і лежать поки ваші папери на столі. Не переживайте вони стануть в нагоді)
У тебе сталеві нерви … 4 дня …
Мені вистачило одного одного дня, щоб їхати дізнаватися.
Їдь в візовий, скажи що воно там лежить.
хто зараз в польщі на роботі
Хто зараз в Польщі на роботі підкажіть чи є можливість заробити маю на увазі дають надгодіни чи ні і як працювати під час локдауна. спасибі
І яку відповідь Ви очікуєте почути? Мадам, ну Вам же не 18 років вже, невже не можна нормально формулювати питання? Ви ж повинні розуміти що локдаун стосується НЕ всіх галузей, а надчаси і в звичайний час це суто індивідуальне питання для кожного підприємства.
Ні, не їдьте, роботи немає, заробити немає варіантів, сидить дама, думайте-мрійте
Підтримую!))
Так Роботи валом.
Тут також всі мудрують роботи валом, але запитай у них конкретно по роботі і найчастіше включається мороз або ще якісь тупі папірці Але конкретно ніхто НЕ скаже ось телефон або ось тут то то то … ..
Повернувся днями з Польщі, так як нормальної роботи НЕ знайшов, а рабом на галери зі скотськи ставленням Не можу собі дозволити. Дуже багато «нашого брата» який тільки і живе тим як би кого обдурити, що ускладнює пошук.
Але в той же час якщо дуже дуже дуже задаються пошуком можна знайти. Планую їхати як спаде Пандемія пройдуть всі свята і як потеплішає.
Повністю підтримую. Наш ,, брат «добре допомагає ,, підзаробити» і ні з чим поїхати на Україну. Не повірите, я з узбеками краще розбираюся, ніж зі своїми. Від них я не чекаю ніяких подлянок.
можу запропонувати рабом на галерах зі скотськи ставленням по 18 злотих. на час. Мій гонорар за суєту окремо. Пиши. ))) Раб на галерах))
а чим тобі «наш брат» ускладнює пошук ?? Одурманює мозок? Б’є по руках забороняючи користуватися інтернетом? Активно споює? Заважає вивчати польську? Може на роботі заважає тим, що нічого не робить за тебе норму (НУ АДЖЕ ЗЕМЛЯК, ПОВИНЕН ЗРОБИТИ норму і за СЕБЕ І ТЕБЕ)?
ось чесно !!! Ну яка вам різниця дають кому то надгодіни чи ні ????? Ну я можу вийти за окрему премію (в якійсь годину це доходило до 500 злотих. Брутто за зміну) на свята. Але ОСОБИСТО ВАМ ЩО ДО ТОГО ЩО Я МОЖУ ????? Якщо мене майстра виводять на роботу, це точно не значить що виведуть новачків !!!!!!!!!!!!!!
Якщо я працюю по 12-10 годин це 100% не означає, якщо ви влаштуєтеся до мене на фірму, що у вас буде більше 180 годин на місяць !!!
У Польщі у кожного індивідуально !!!!!!!!!!!! Ви можете 3 !!!!!!!!!!!!!!! місяці відпрацювати по 360 годин і потім півроку по 100- 120.
Ну якщо ви перший раз в Польщі і не знаєте різниці то і нема чого писати. А різниця в тому, що коли ти виходиш на роботу, а роботи немає тому що немає замовлень і тебе відпускають до проживання та лежиш ти на дивані і проїдають ті гроші що заробив то якось зовсім не цікаво. Їдеш щоб заробити бо є якусь мету на що витратити зароблені кошти
Я думаю сюди якщо їхати, то треба тисячу разів подумати, я чекаю не дочекаюся кінця візи, щоб додому поїхати. Коли робила візу, була в «рожевих окулярах», по приїзду сюди я зрозуміла яку дурість зробила. Так що подумайте. А з приводу наших в Польщі це правда.
Ну да, в Україні трохи краще буде
Виробництво не зупиняється. Хто хоче заробити той заробляє
Без надгодин заробити неможливо, тільки на їжу вистачить, не варто їхати, вдома краще
Днями багато хто йде на канікули, Різдво, Новий рік, скорочення, відпустки, вихід на роботу вже в Новому!
Вивчіть поняття локдаун будь ласка)
Почитаєш так, і бажання їхати ж відпадає, прям форум негативу якийсь -_-
Це правда, ну такі дурниці пишуть іноді
На заводі де працюю надгодини є, потрібна конкретика де ви працюватимете?
спасибі
Коли їдеш на заробітки хочеться заробити а не працювати до 8:00 5 днів в тиждень
Вибачте, але умови диктуєте не ви, а вам диктують. Це вже як і де потрапите.
Нюанси при виїзді
Хочу поїхати з друзями за кордон працювати, з країною і місцем поки не визначилися.
Хотів би дізнатися в цілому як зараз відбувається виїзд (видають візи, за скільки потрібно подавати документи, чи є обсервація при в’їзді) або де про це можна прочитати. Спасибі.
Сьогодні самий реалістичний варіант це Польща, якщо ми говоримо про легальні варіанти.
Інші країни частіше це НЕ легально, або як наприклад Чехія можливо але дуже складно.
До Польщі потрібно закордонний паспорт, страховка на весь період перебування і запрошення від роботодавця (зезволеніе або освядченіе). Маючи запрошення можна в Польщу по без візу поїхати на 90 днів, або відкрити візу робочу.
Зараз свят багато і до самої середини січня, після все починає повноцінно працювати плюс мінус.
Так що у тебе місяць підготуватися і визначиться
велике дякую
На просторах інтернету є вся інформація. По кожній країні.