Домой / Виза / Як отримати запрошення на роботу від польського роботодавця

Як отримати запрошення на роботу від польського роботодавця

Як отримати запрошення на роботу від польського роботодавця.

В останні кілька років Польща активно розвивається в сфері економіки. Світові виробничі гіганти в сфері автомобілебудування, побутової техніки, електроніки, меблів і інших виробничих сфер відкривають все нові заводи та філії на території Речі Посполитої.

Таке зростання в свою чергу вимагає великих робочих ресурсів, які масово поповнюються трудовими мігрантами з України. Такий інтерес українців обумовлений кращими умовами оплати в Польщі, ну і власне, просто самим фактом наявності вільних робочих місць, на відміну від України, де виробництва масово закриваються, а зарплати прагнуть до мінімуму.

Сфера зайнятості в Польщі різноманітна, є вакансії з особливими вимогами, але є і величезна кількість таких, які не вимагають особливих умінь і навіть знання мови, а достатньо отримати запрошення на роботу від польського роботодавця, отримати візу, і можна вирушати заробляти.

Ось саме на цьому етапі і виникає питання, як же отримати це запрошення на роботу.

Способів існує кілька. По-перше, можна спробувати отримати запрошення самостійно.

Для цього потрібно знайти вакансію про прямого роботодавця на польських майданчиках для оголошень, і спробувати з ним зв’язатися. Якщо ви влаштуєте його як здобувач, і роботодавець буде готовий відправити вам запрошення і чекати поки ви оформите візу в Україні, значить пів справи вже зроблено. Можна також пошукати знайомих, які вже працюють в Польщі і зможуть допомогти вам оформити запрошення на роботу.

Але починаючи пошуки роботи в Польщі та підготовку документів для оформлення візи, важливо розуміти той факт, що дуже часто, а можливо і в 90% випадків, роботодавцю просто ніколи займатися оформленням запрошень для потенційних працівників.

По-перше, це вимагає значних витрат часу, по-друге, коли потрібні робочі руки, немає часу чекати поки запрошення на роботу прийде на територію України і здобувач почне оформляти візу, ну по-третє, не факт, що всі ці маніпуляції виправдаються і потенційний працівник взагалі приїде на роботу саме до нього.

Тому роботодавці воліють наймати співробітників, у яких вже є оформлена віза. Де ж у такому випадку отримати запрошення на роботу в Польщу?

Можна звернеться до перевіреного агентства, яке допоможе вам отримати запрошення, а в деяких випадках допоможуть навіть підібрати роботу, оскільки часто роботодавці самі звертаються в агентства для пошуку претендентів, економлячи при цьому час і ресурси.

Якщо переглянути вакансії на польських дошках для оголошень, можна помітити, що практично всі вони мають тимчасові рамки, так ка роботодавцю потрібно до певного терміну зібрати групу працівників, для запуску, наприклад, нової лінії збору на заводі.

Таким чином, якщо ви заздалегідь подбаєте про отримання запрошення на роботу і оформленні надалі робочої візи на його підставі, то у вас є шанс в короткі терміни знайти роботу з комфортними умовами праці, наявністю житла, і гідною заробітною платою.

Смотрите также

Перечень документов, необходимых для работы в Польше

Перечень документов, необходимых для работы в Польше Собираясь на работу в страны Европейского союза, первым …

204 комментария

 1. В мене робоча піврічна віза з 01.09.2018 по 24.02.2019 я перебував з 1.09.18 по 1.12.18. чи можу я 1.03.19 поїхати по безвізу?

 2. Олексій

  Я був 05/05/18 по 29/07/18 потім 03/11/18 отримав відмову я хотів зробити візу на півроку але мені відмовили чому?

  • Ирина - Визовый специалист

   Ми приватне агенство, тому такої інформації знати не можемо.
   Причину відмови Вам вказали у листі.

 3. Здравствуйте. Могу ли я подать на визу, без оригинала украинского паспорта, только с копиями. Или хотяби с витягом до паспорта?

 4. Володимир

  Доброго вечора, потрібна страховка в польшу по безвізу на 90 днів

 5. Дмитрий

  Поехал в Польшу по безвизу. выдали освядченне с 18.11.18 по 16.02.19 Дадут ли по возвращению домой визу на 3 месяца? Надо ли напоминать работодателю чтобы сразу аннулировал освядчення после моего отъезда? Если не дадут визу, сколько ждать, чтобы её можно было открыть? Вслучае отказа по визе визовый сбор не возвращается?

  • Ирина - Визовый специалист

   Нет, если будет достаточное количество дней в приглашении, более 92х.
   Да, за сбор деньги можно вернуть написав заявление в визовом центре.

 6. Виталий

  Если имею коридор, я могу оформится в польше по безвизу на умове злицения?

 7. Катерина

  Добрый вечер. У мужа заканчивается рабочая виза в Польше. Он пробыл там пол года. Может ли он ещё остаться на 3 месяца по безвизу? Если да, то после окончания этого срока и выезда в Украину, сможет ли он оформить новую рабочую визу?

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день.
   Остаться можно не выезжая если не использовался в это период безвиз, но как турист.
   По приезду коридор 180 дней. Можно оформлять воеводскую или сезонную визу

 8. Можно оставатся заграницей по окончании визы по безвизу невыезжая на Украину

  • Ирина - Визовый специалист

   Во избежание проблем на границе лучше осуществить перезаезд

 9. Чи можна виїхавши в Польщу по запрошенню від одного роботодавця, підписати договір з іншим роботодавцем, не оформлюючи іншого запрошення?

 10. Владислав

  Мне нужна страховка, сколько стоит до октября

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день.
   860 грн от польской компании ПЗУ на 9 месяцев.
   На полгода 680 грн стоимость.

 11. Соломія

  Доброго дня , була в Польщі по візі ,а зараз їжджу як турист по біометрії ,чи можу відкрити пізніше знову візу, чи відрахують ці дні які проїжджала по біометрії як турист?

  • Ирина - Визовый специалист

   Доброго дня.
   Після останнього Освячення йде коридор 180 днів. Лише тоді можна відкрити візу на півроку знову

 12. А за скільки часу можна отирмати польську робочу візу, якщо терміново?

  • Ирина - Визовый специалист

   Ми готуємо документи за 10 днів. Це запрошення, стаховка та анкета
   То весь процес до отримання візи займе до 3х тижнів.

 13. Здравствуйте. Хочу спросить по поводу польско-чешских виз.Я сейчас работаю по визе в Чехии. Она заканчивается в конце февраля. Могу ли я после окончания визы поехать по биометрии в Польшу на 90 дней, а потом сразу по визе опять в Чехию? Или нужно будет ждать 90 дней на Украине? Спасибо)

 14. Валерия

  Здравствуйте, назначена дата придачи на 29.01 но у меня нет приглашения ещё, могу ли я перенести дату подачи документов на позний срок? или если подтвердила, то уже не могу изменить. И если я не появлюсь в назначенную дату, могу ли я написать потом заявление на возврат средств (и сколько примерно из будут возвращать)?

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день.
   Да, можно напсать заявление на возврат.
   И заново оплатить сбор.
   Возвращают деньги до 3-х месяцев в банке.

 15. Доброго дня, в мене така ситуація! Відпрацював в польщі по піврічному запрошенні пів року і ужонд мені знову відкриває звичайне піврічне запрошення (тому що працював нелегально)!Чи варто мені знову відкривати звичайну робочу візу,чи будуть проблеми? Дякую!

  • Ирина - Визовый специалист

   Доброго дня.
   Якщо ще не пройшло 180 днів від закінчення попередньої візи, то не відкриють.

 16. Доброго вечора. Заїхав в Польщу 12.10
  Виїхав 22.12 Тобто перебував за кордоном 72 дня. В Україні приблизно 33 дня. На який термін можу їхати по безвізу за кордон?

 17. Подскажите пожалуйста у меня на руках полугодовое приглашение на работу в Польше с 23 марта, когда нужно подавать документы на визу?

 18. Доброго дня. Якщо я маю піврічну робочу візу, але офіційно працювала по ній тільки 3 місяці, чи можу я далі поацювати легально по безвізу?

  • Ирина - Визовый специалист

   Доброго дня.
   Ні, йде коридор після візи 180 днів.
   Ці дні згоряють.

 19. При звонке оператора звонок оборвался. оператор успела сказать дату и я ее подтвердила. но проверяя дату в интернете,то пишет не найдено. что делать? мне перезвонят?

  • Ирина - Визовый специалист

   Рекомендуем позвонить в визовый центр и уточнить информацию:
   +38 044 5955151
   +38 032 2984410
   +38 032 2424564
   +38 050 4193010
   +38 067 3430480
   +38 093 1755503

 20. Татьяна

  Добрый день. Такой вопрос: мой работодатель, у которого я работала сделал мне полугодовое приглашение (oswiadczenie o…) на мой действующий паспорт.Но потом паспорт был утерян и по приезду в Украину я изготовила новый паспорт. Не будет ли у меня проблем при подаче документов на визу? Визовый сбор уже оплачен. Спасибо

  • Ирина - Визовый специалист

   Добрый день.
   Нужно обратиться в Консульство по такому вопросу.

 21. Добрий день!
  Був по безвізу в Польщі з 22.04 до 19.07 по освядченію
  Потім відкрив візу 180/360 з 11.09.18 до 29.08.19.
  Працював по візі з 8.10 до 24.12.18
  Зараз робили нове запрошення щоб виїхати, видали тільки на 10 днів.
  Скажіть як краще: поїхати на 10 днів і податись на карту побиту
  Чи може їхати по біометрії і робити воєвуду? Наперед дякую.

  • Ирина - Визовый специалист

   Доброго дня.
   Можна і так і так.
   Але по біометрії звісно буде більше часу щоб подати на карту та отримати штамп.

 22. Дмитрий

  Склалася така ситуація, мені роблять запрошення в для праці в Польщі,вже місяць як відправив документи,представник говорить що не переймайтесь все буде добре але я знаю що запрошення робиться 2 тижні,за запрошення не платив,перед новим роком їздив на 2місяці по біометрії але офіційно не працював,чому так довго роблять документи чи можливо запрошення не дадуть?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *