Домой / Виза / Новые правила записи в визовый центр для оформления польской визы
Новые правила записи в визовый центр для оформления польской визы

Новые правила записи в визовый центр для оформления польской визы. Получение польской визы для работы. Новые правила выдачи приглашений на работу в Польшу. Запись на подачу документов в Визовый центр. Необходимые документы для визы в Визовый центр Польши.

Вступили в силу нові правила запису в візовий центр для оформлення польської візи.

З 3 жовтня 2016 року в візовому центрі Республіки Польща в м.Києві була введена нова система реєстрації заявників для отримання польських віз. Основні зміни полягають у тому, що дата реєструється автоматично, але не ближче ніж через 10 днів після оплати сервісного збору візового центру в банку Кредо або Ідея Банк, який складає 18,5 євро в гривневому еквіваленті на день оплати послуг. При оплаті в банку, бажаючі отримати візу, вказують свій контактний номер телефону, на який через 24 години, в робочі дні, дзвонить оператор візового центру і озвучує зарезервовану дату. Обов’язково також при оплаті послуг мати з собою закордонний паспорт і повідомити співробітнику банку яка саме польська віза, буде оформляється. Якщо запропонована дата заявнику не підходить, вона автоматично зсувається на 7 днів вперед. Якщо ж жодна із запропонованих дат не задовольняє вимоги заявника, є можливість анулювати попередній платіж і здійснити новий, не втративши коштів. Таким чином процедура повторюється знову за вже відомою схемою. Перевірити підтвердження записи можна на офіційному сайті, вказавши у відповідній графі секретний код, який вказаний у квитанції. У разі ж, з яких-небудь причин, неможливості подати документи в призначений час і дату, сервісний збір можна повернути в відділенні банку, звернувшись з відповідною заявою. Новые правила записи в визовый центр.

З перших днів, нові правила записи в візовий центр для отримання польських віз успішно себе зарекомендували, так як немає необхідності телефонувати на перевантажений телефон контактного центру, або пробувати провести самостійну реєстрацію через сайт, який з технічних причин не може задовольнити запити на отримання польської візи всіх бажаючих. На думку департаменту Міністерства закордонних справ, польська віза стане ще доступніше, так як нововведення істотно прискорять процес отримання дозвільних документів, а також позбавить бажаючих відправитися в Польщу від необхідності користуватися послугами посередників. Дипломатичні установи також позитивно оцінюють впроваджені умови в роботу пунктів прийомів візових анкет. Оскільки останнім часом, у зв’язку зі штучним створенням черзі, для багатьох громадян України польська віза стала недоступною, так як в деяких регіонах не було в наявності вільних для реєстрації дат на 3-4 місяці наперед, хоча посередники завжди за певну плату, обіцяли посприяти у швидкій і безперешкодної реєстрації в пункти прийому візових анкет.

Спрощені умови реєстрації за короткий період часу показали відмінні результати і найближчим часом аналогічні правила будуть застосовуватися в Одесі, Луцьку, Харкові та Львові, приблизна дата намічена на 20 січня 2017 року. А поки в цих регіонах залишаються старі правила, при яких реєстрація анкети для отримання польської візи здійснюється в телефонному режимі, через контактний центр або через офіційний сайт візового центру Республіки Польща. За відомостями заявників вищезазначених консульських округів, оператори візових центрів уже почали вибірково здійснювати дзвінки, з метою реєстрації візових анкет.

Смотрите также

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии

Программа Au-pair в Германии Программа Au-pair в Германии — путешествия, изучение иностранных языков и ценный опыт – …

avatar
  Подписаться  
Уведомление о