Домой / Виза / Воеводская виза

Воеводская виза

Воеводская виза. Как получить воеводскую визу. Как получить годовую рабочую визу в Польшу по приглашению от воеводу — какие документы потребуются, цена оформления. Лучшие условия на оформление воеводской визы (визы от воеводы) в Украине.

Воеводская віза

Чимало людей все частіше шукають роботу за кордоном, в тому числі в Польщі. Серед різних польських трудових віз, найбільш популярні візи на запрошення воєводи.

Воєводська віза (віза типу D 07) — це особливий дозвіл на роботу, отримавши яке ви можете бути впевнені, що польське консульство майже зі 100% гарантією не відмовить її власникові у видачі візи.

Робоча віза відкрита на запрошення від воєводи відноситься до польської робочої національної візі і гарантує, без будь-яких обмежень, право на перебування і легальну роботу в Польщі терміном до року (360/360 днів). Віза по воєводського запрошення може перекривати візовий коридор інших вже наявних польських віз, таких наприклад як, польська шенгенська або польська робоча візи. Воєводська віза (віза з річним перебуванням) дозволяє анулювати візовий коридор попередньої візи і отримати нову. Консульський збір за робочою національної візі не сплачується.

За цією ж візою можливо працювати в країнах Шенгенської угоди, правда, для цього у запрошує роботодавця повинні бути попередні домовленості на виконання підрядних робіт в цих країнах. Воеводская виза

Крім роботи в Польщі, володар візи по воєводського запрошення, має можливість відвідування будь-яких країн Шенгену з туристичними або іншими цілями. Допустимий термін перебування — до 90 днів кожні півроку.

Процедуру оформлення польської воєводської візи слід почати з отримання запрошення від воєводи. Зазвичай його оформленням займається запрошуюча сторона. Для цього було запропоновано потрібно відправити до Польщі такі відомості:

— місце і дата народження;

— Домашня адреса;

— імена матері та батька;

— прізвище та ім’я.

Запрошення слід зареєструвати і підписати главою воєводського управління за місцем проживання запрошує, а потім переслати в Україну для подальшої передачі в консульство.

Оформлена через воєводське запрошення робоча віза буде відкрита після пред’явлення пакету документів, які містять:

— візове запрошення з підписом воєводи;

— копії сторінок закордонного паспорта з шенгенськими і Польськими візами;

— Копії українського паспорта;

— заповнену анкету;

— дві фотографії 3,5 х 4,5.

В Україні, час потрібний на отримання польської робочої візи за типом D 07, ​​становить — 30-40 днів. Можна скористатися спеціальними он-лайн ресурсами для складання попередніх заявок.

Робоча віза до Польської Республіки від воєводи — це оптимальний, порівняно недорогий з оформлення, і не має обмежень по кількості днів перебування, варіант проживання в Польщі

Смотрите также

Перечень документов, необходимых для работы в Польше

Перечень документов, необходимых для работы в Польше Собираясь на работу в страны Европейского союза, первым …

6 комментариев

 1. Наталья

  Добрый день. Открыта воевудская виза. Когда можно ехать в Польшу. ? Слышала что по воевудской виде нужно въехать в Польшу на протяжении 7 дней после ее открытия. БЛАГОДАРЮ

  • Константин - визовый специалист

   Здравствуйте, это не правда, можно в любое время выезжать, главное что бы работодатель Вас ждал и не аннулировал приглашение.

 2. Людмила

  На скільки днів потрібно мати страховка при воєвуд кому запрошення на роботу.Дякую за відповідь.

  • Константин - визовый специалист

   Бажано на рік, але якщо роботодавець буде Вас страхувати можно взяти на пів року або 3 місяці.

 3. Здравствуйте. Скажите пожалуйста правда ли что по воевудской визе заехав в Польшу нельзя возвращатся в Украину пока не закончится срок визы?

  • Татьяна Визовый специалист

   Добрый вечер. Нет, можно ездить в Украину, но эти дни отсутствия по визе «сгорают»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *