Домой / Виза / Виза в Польшу в Кропивницком

Виза в Польшу в Кропивницком

Виза в Польшу в Кропивницком. Рабочие и шенген визы в Польшу. Как получить рабочую визу в Кропевницком. Необходимые  документы для оформления визы в Польшу. Этапы оформления визы в Польшу в Кропевницком. Подготовка документов для оформления визы в Польшу.

Віза в Польщу в Кропивницькому.

Отже, ви прийняли рішення відвідати Польщу. Польща — держава, безпосередньо входить в Шенгенську зону, що означає: все без винятку правила Шенгену тут функціонують (необхідна медстраховка, конкретні засоби на ваше забезпечення, пакет документів). У разі якщо ви їдете прямо до Польщі на навчання, з діловою метою або в гості — зрозуміло, що дозвіл буде оформлятися безпосередньо через польське консульство.

Етап 1-й: визначаємося з видом і типом візи. Перш ніж оформляється віза в Польщу в Кропивницького, буде потрібно визначення з її типом і видом: від цього залежить перелік документів, які знадобиться надати в консульство або ж візовий центр. Виза в Польшу в Кропивницком

За кількістю дозволених в’їздів в державу розрізняються мультивізи (багаторазові) і одноразові візи. По термінах — короткочасні і довготривалі. За мети перебування — це туристичні, гостьові, ділові, транзитні, державні.

Етап 2-й: збираємо документи. Для абсолютно всіх країн, що входять в зону Шенгена, перелік документів на відповідні види і типи віз уніфікований. Віза в Польщу в Кропивницького для тих, хто не досяг повноліття, вимагає свій комплект документів.

Етап 3-й: заповнюємо анкету. Заповніть анкету-заяву можливо в електронному вигляді (він є на сторінці Консульського відділу) або придбати спеціальний бланк в акредитованому туристичному агентстві, консульстві або візовому центрі. Заповнюється російською, в окремих місцях потрібна латинська транслітерація. Далі потрібно підібрати потрібну дату відвідування посольства. Потім готову анкету необхідно завантажити та надрукувати — вона пізніше потрібна буде при подачі документів, для того, щоб була отримана віза в Польщу в Кропивницького.

Етап 4-й: надання пакету документів до консульства або візовий центр. Чітко в певний час приходите в консульство або ж візовий центр. В необхідне вікно надаєте набір документів, складених за системою строго конкретним способом. Тут ви оплачуєте збір 35 євро (в центрах візових додається ціна послуг). І очікуєте результатів.

Етап 5-й: забираємо документи. Непосредственно в представництві Польщі документи готуються 5 діб, у візовому центрі — довше: діб 10.

Щоб забрати документи, присутність будь-якого виїжджає члена сім’ї особисто не обов’язково: це можливо зробити одній людині.

Якщо ж віза в Польщу в Кропивницького оформляється самостійно, то то процес довгий і кропіткий, переважно доручити його фахівцям. Експерти допоможуть вам в цьому.

Смотрите также

Приглашение на год от воеводы (Zezwolenie na prace)

Приглашение на год от воеводы Воеводское приглашение — это Zezwolenie na prace которое дает право …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *