lifecell +38(093)-726-52-35

MTS +38(066)-726-52-35

kyivstar +38(098)-786-79-18

Виза / Виза в Польшу в чистый паспорт
Виза в Польшу в чистый паспорт

Виза в Польшу в чистый паспорт.  Польская шенген виза в чистый паспорт, как ее оформить, какие документы необходимо собрать для шенген визы и в какие сроки можно уложиться? Стандартный пакет документов для шенгенской  шенген визы в Польшу.

Віза в Польщу в чистий паспорт

У 2007 році Польща стала членом Шенгенської угоди. Тепер для прибуття в цю країну необхідно оформити Шенгенську візу. Отримання такої візи досить клопітка справа, яка потребує безлічі документів. Виза в Польшу

Віза в Польщу варто в межах 35-40 євро. Розгляд документів та прийняття рішення про видачу польської візи приймається протягом 5-10 робочих днів. Терміни можуть бути вкорочені, в залежності від обставин, але тоді доведеться заплатити більше. У виданій візі чітко прописані дати в’їзду і виїзду з країни, а також мета вашого прибуття.

Віза в Польщу може бути короткостроковою (терміном до 6 місяців) і довгостроковою (вона дає право на проживання в країні на 5 років). Також розрізняють одноразові і багаторазові візи — на одну і на необмежену кількість поїздок відповідно (в період дії візи, звичайно). Виза в Польшу в чистый паспорт

Для оформлення візи в Польщу вам знадобляться наступні документи: закордонний паспорт, якщо міняли його, то копія старого закордонного паспорта, 2 кольорових фото, довідка з місця роботи про заробітну плату, опитувальний лист, медичний поліс і довідка з банку, де прописано, що у вас є певна сума на рахунку. Сума залежить від кількості днів перебування в таборі. На сайті консульства ви зможете знайти чіткі вимоги до оформлення документів і фотографій. Будьте уважні при оформленні та заповненні документів. Якщо з якої-небудь причини вам буде відмовлено у візі в Польщу, консульський збір не повертається.

Консульством може бути запрошено запрошення особи, яка має польське громадянство. Все залежить від мети, з якою ви відвідуєте країну.

Польська віза дозволить вам відвідувати всі країни, що входять до складу Шенгенської угоди. Однак, необхідно дотримуватися тимчасові рамки перебування в Польщі, інакше в подальшому можуть виникнути проблеми з отриманням нової шенгенської візи.

О программе Константин - визовый специалист

Помощь в оформлении документов для визы в Польшу, оформим все документы: Приглашение, страховка, анкета Звоните: 0937265235, 0667265235, 0987867918 на всех номерах есть вайбер. Визовый специалист, работа в визовой сфере 7 лет, большой опыт в подготовке документов для рабочих виз.

Смотрите также

Страховка в Польшу по безвизу

4.9 / 5 ( 73 голоса ) Страховка в Польшу по безвизу Выезжая за границу …

Подписаться
Уведомление о
guest
10 комментариев
Inline Feedbacks
Подивитися всі коментарі
Наталя
Наталя
2 років назад

Доброго дня,я була в Польщі по робочій візі,залишилось 10днів до її закінчення,але в мене ще є шенген віза до 9 липня, чи можу я залишитись до липня в Польщі, якщо мені поставили печатку про в’їзд на робочу візу?

Александр
Александр
2 років назад

Доброе утро скажите если с женой официально устроены и они узнали что жена беремена они отправляют домой они могут нас сразу рассчитать

Степан
Степан
2 років назад

Если у меня была польская рабочая виза роботодатель отпустил меня на работу в литву счас у меня литовская рабочая виза на год мне обезательно выезжать по окончании польской визы или могу остатся по литовской в литве

Анна
Анна
2 років назад

Пропустила звонок с визового центра,как быть?

Анна
Анна
2 років назад

Здравствуйте, числа 17мая должен быть готов паспорт с визой на пол года. Срок годности( то есть эти 7 дней) приглашения до 22мая. Выехать с Киева до Познани смогу 21мая только. Будут ли проблемы на границе по поводу приглашения ? смогу ли я пересечь границу?