Домой / Виза / Виза в Польшу в чистый паспорт

Виза в Польшу в чистый паспорт

Виза в Польшу в чистый паспорт.  Польская шенген виза в чистый паспорт, как ее оформить, какие документы необходимо собрать для шенген визы и в какие сроки можно уложиться? Стандартный пакет документов для шенгенской  шенген визы в Польшу.

Віза в Польщу в чистий паспорт

У 2007 році Польща стала членом Шенгенської угоди. Тепер для прибуття в цю країну необхідно оформити Шенгенську візу. Отримання такої візи досить клопітка справа, яка потребує безлічі документів. Виза в Польшу

Віза в Польщу варто в межах 35-40 євро. Розгляд документів та прийняття рішення про видачу польської візи приймається протягом 5-10 робочих днів. Терміни можуть бути вкорочені, в залежності від обставин, але тоді доведеться заплатити більше. У виданій візі чітко прописані дати в’їзду і виїзду з країни, а також мета вашого прибуття.

Віза в Польщу може бути короткостроковою (терміном до 6 місяців) і довгостроковою (вона дає право на проживання в країні на 5 років). Також розрізняють одноразові і багаторазові візи — на одну і на необмежену кількість поїздок відповідно (в період дії візи, звичайно). Виза в Польшу в чистый паспорт

Для оформлення візи в Польщу вам знадобляться наступні документи: закордонний паспорт, якщо міняли його, то копія старого закордонного паспорта, 2 кольорових фото, довідка з місця роботи про заробітну плату, опитувальний лист, медичний поліс і довідка з банку, де прописано, що у вас є певна сума на рахунку. Сума залежить від кількості днів перебування в таборі. На сайті консульства ви зможете знайти чіткі вимоги до оформлення документів і фотографій. Будьте уважні при оформленні та заповненні документів. Якщо з якої-небудь причини вам буде відмовлено у візі в Польщу, консульський збір не повертається.

Консульством може бути запрошено запрошення особи, яка має польське громадянство. Все залежить від мети, з якою ви відвідуєте країну.

Польська віза дозволить вам відвідувати всі країни, що входять до складу Шенгенської угоди. Однак, необхідно дотримуватися тимчасові рамки перебування в Польщі, інакше в подальшому можуть виникнути проблеми з отриманням нової шенгенської візи.

Смотрите также

Как продлить шенген визу не выезжая из Польши

Как продлить шенген визу не выезжая из Польши

Продление Шенгенской и польской национальной визы без выезда из Польши Оформленная ранее виза имеет свои …