Домой / Виза / Виза в Польшу в чистый паспорт

Виза в Польшу в чистый паспорт

Виза в Польшу в чистый паспорт.  Польская шенген виза в чистый паспорт, как ее оформить, какие документы необходимо собрать для шенген визы и в какие сроки можно уложиться? Стандартный пакет документов для шенгенской  шенген визы в Польшу.

Віза в Польщу в чистий паспорт

У 2007 році Польща стала членом Шенгенської угоди. Тепер для прибуття в цю країну необхідно оформити Шенгенську візу. Отримання такої візи досить клопітка справа, яка потребує безлічі документів. Виза в Польшу

Віза в Польщу варто в межах 35-40 євро. Розгляд документів та прийняття рішення про видачу польської візи приймається протягом 5-10 робочих днів. Терміни можуть бути вкорочені, в залежності від обставин, але тоді доведеться заплатити більше. У виданій візі чітко прописані дати в’їзду і виїзду з країни, а також мета вашого прибуття.

Віза в Польщу може бути короткостроковою (терміном до 6 місяців) і довгостроковою (вона дає право на проживання в країні на 5 років). Також розрізняють одноразові і багаторазові візи — на одну і на необмежену кількість поїздок відповідно (в період дії візи, звичайно). Виза в Польшу в чистый паспорт

Для оформлення візи в Польщу вам знадобляться наступні документи: закордонний паспорт, якщо міняли його, то копія старого закордонного паспорта, 2 кольорових фото, довідка з місця роботи про заробітну плату, опитувальний лист, медичний поліс і довідка з банку, де прописано, що у вас є певна сума на рахунку. Сума залежить від кількості днів перебування в таборі. На сайті консульства ви зможете знайти чіткі вимоги до оформлення документів і фотографій. Будьте уважні при оформленні та заповненні документів. Якщо з якої-небудь причини вам буде відмовлено у візі в Польщу, консульський збір не повертається.

Консульством може бути запрошено запрошення особи, яка має польське громадянство. Все залежить від мети, з якою ви відвідуєте країну.

Польська віза дозволить вам відвідувати всі країни, що входять до складу Шенгенської угоди. Однак, необхідно дотримуватися тимчасові рамки перебування в Польщі, інакше в подальшому можуть виникнути проблеми з отриманням нової шенгенської візи.

Смотрите также

Приглашение на год от воеводы (Zezwolenie na prace)

Приглашение на год от воеводы Воеводское приглашение — это Zezwolenie na prace которое дает право …

10 комментариев

 1. Здравствуйте, числа 17мая должен быть готов паспорт с визой на пол года. Срок годности( то есть эти 7 дней) приглашения до 22мая. Выехать с Киева до Познани смогу 21мая только. Будут ли проблемы на границе по поводу приглашения ? смогу ли я пересечь границу?

  • Константин - визовый специалист

   Здравствуйте, не будет проблем, можете свободно выезжать.

 2. Пропустила звонок с визового центра,как быть?

  • Константин - визовый специалист

   Еще раз перезвонят, они несколько раз звонят, а точнее 3 раза, в разное время.

 3. Если у меня была польская рабочая виза роботодатель отпустил меня на работу в литву счас у меня литовская рабочая виза на год мне обезательно выезжать по окончании польской визы или могу остатся по литовской в литве

  • Константин - визовый специалист

   Здравствуйте, Вы заезжали по какой визе? Если по Польской нужно по окончанию выехать, Литовскую визу получали в Украине?

 4. Александр

  Доброе утро скажите если с женой официально устроены и они узнали что жена беремена они отправляют домой они могут нас сразу рассчитать

  • Константин - визовый специалист

   Здравствуйте, это нужно с работодателем согласовывать, если подписывали договор что в договоре указано?

 5. Доброго дня,я була в Польщі по робочій візі,залишилось 10днів до її закінчення,але в мене ще є шенген віза до 9 липня, чи можу я залишитись до липня в Польщі, якщо мені поставили печатку про в’їзд на робочу візу?

  • Константин - визовый специалист

   Доброго дня, так не можно, це буде порушення дат візи, потрібно перезаїзд зробити, тоді точно все буде гаразд.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *